Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Teqball World Cup Individual 2018

Teqball World Cup Individual 2018

Teqball World Cup Individual 2018

by Sinn Cou
Ingyenes
Ország: France Város: Reims Helyszín: Federation Internationale de Teqball Cím: -
Kezdés időpontja: October 12, 2018, 12:00 Befejezés időpontja: October 13, 2018, 20:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Szécsi Barna 2
  • Yousif Al-Saqer 0
    Szécsi Barna 2
  • Natalia Guitler 2
    Natalia Guitler 0
  • Brian Reilly 0
    Szécsi Barna 2
  • Aitor Vives 2
    Bogdan Marojevic 0
  • Vladimir Jecmenica 0
    Aitor Vives 1
  • Bogdan Marojevic 2
    Bogdan Marojevic 2
  • Duarte Menezes 0
    Szécsi Barna 2
    Szécsi Barna
  • Sipos Árpád 2
    Sipos Árpád 0
  • Nikola Zivanovic 0
    Sipos Árpád 2
  • Axel Lawarée 0
    Akinori Wasse 1
  • Akinori Wasse 2
    Sipos Árpád 2
  • Joel Nisslein 2
    Adrian Duszak 0
  • Indrit Bejtaga 0
    Joel Nisslein 0
  • Adrian Duszak 2
    Adrian Duszak 2
  • Romain Gesmier 0
  • Név
    Ny
    V
    E
    Sz
    K
    P
  • 1. Szécsi Barna
    8
    0
    0
    88
    19
    24
  • 2. Sipos Árpád
    7
    1
    0
    86
    29
    21
  • 3. Adrian Duszak
    7
    1
    0
    86
    37
    21
  • 4. Bogdan Marojevic
    6
    2
    0
    84
    47
    18
  • 5. Joel Nisslein
    5
    1
    0
    82
    41
    15
  • 6. Natalia Guitler
    5
    1
    0
    82
    41
    15
  • 7. Aitor Vives
    5
    1
    0
    83
    42
    15
  • 8. Axel Lawarée
    4
    1
    0
    80
    52
    12
  • 9. Akinori Wasse
    4
    2
    0
    80
    59
    12
  • 10. Vladimir Jecmenica
    3
    2
    0
    72
    54
    9
  • 11. Brian Reilly
    3
    2
    0
    79
    54
    9
  • 12. Romain Gesmier
    3
    2
    0
    70
    47
    9
  • 13. Indrit Bejtaga
    3
    2
    0
    75
    48
    9
  • 14. Duarte Menezes
    3
    2
    0
    65
    52
    9
  • 15. Martyniuk Dmytro
    2
    2
    0
    61
    56
    6
  • 16. Laurent Mbassa
    2
    2
    0
    59
    57
    6
  • 17. Yousif Al-Saqer
    2
    3
    0
    64
    64
    6
  • 18. Riku Kosonen
    2
    2
    0
    66
    62
    6
  • 19. Israel Gabriel
    2
    2
    0
    70
    63
    6
  • 20. Alexander Obidin
    2
    2
    0
    63
    69
    6
  • 21. Lopes Luca
    2
    2
    0
    58
    61
    6
  • 22. Nikola Zivanovic
    2
    3
    0
    73
    66
    6
  • 23. Martijn Ten Duis
    2
    2
    0
    67
    61
    6
  • 24. Connor Millar
    2
    2
    0
    58
    49
    6
  • 25. Nasser Ajouaou
    2
    2
    0
    73
    65
    6
  • 26. Gregory Campi
    2
    2
    0
    61
    72
    6
  • 27. Gregory Engelbrecht
    1
    3
    0
    37
    64
    3
  • 28. Alain Daou
    1
    3
    0
    41
    70
    3
  • 29. Redi Jupi
    1
    3
    0
    62
    70
    3
  • 30. Abdelraouf Zarabi
    1
    3
    0
    58
    69
    3
  • 31. Matthew Caruana
    1
    3
    0
    51
    76
    3
  • 32. Valerian Michalak
    1
    3
    0
    63
    67
    3
  • 33. Tomas Macurek
    0
    4
    0
    32
    80
    0
  • 34. Emilia Eva Natasha Binti Saudia
    0
    4
    0
    42
    80
    0
  • 35. Ahmed Abachi
    0
    4
    0
    30
    80
    0
  • 36. Toqeer Yasar
    0
    4
    0
    11
    80
    0
  • 37. Omri Cohen
    0
    4
    0
    19
    80
    0
  • 38. Jiafeng Hong
    0
    4
    0
    34
    80
    0
  • 39. Ben Nuttall
    0
    4
    0
    34
    80
    0
  • 40. Elin Astrid Gustafsson
    0
    4
    0
    24
    80
    0
  • A csoport
  • Név
    Ny
    V
    E
    Sz
    K
    P
  • Szécsi Barna
    4
    0
    0
    80
    19
    12
  • Romain Gesmier
    3
    1
    0
    70
    45
    9
  • Lopes Luca
    2
    2
    0
    58
    61
    6
  • Gregory Engelbrecht
    1
    3
    0
    37
    64
    3
  • Elin Astrid Gustafsson
    0
    4
    0
    24
    80
    0
  • B csoport
  • Név
    Ny
    V
    E
    Sz
    K
    P
  • Natalia Guitler
    4
    0
    0
    80
    39
    12
  • Indrit Bejtaga
    3
    1
    0
    75
    46
    9
  • Connor Millar
    2
    2
    0
    58
    49
    6
  • Alain Daou
    1
    3
    0
    41
    70
    3
  • Ahmed Abachi
    0
    4
    0
    30
    80
    0
  • C csoport
  • Név
    Ny
    V
    E
    Sz
    K
    P
  • Aitor Vives
    4
    0
    0
    80
    40
    12
  • Akinori Wasse
    3
    1
    0
    77
    57
    9
  • Gregory Campi
    2
    2
    0
    61
    72
    6
  • Abdelraouf Zarabi
    1
    3
    0
    58
    69
    3
  • Emilia Eva Natasha Binti Saudia
    0
    4
    0
    42
    80
    0
  • D csoport
  • Név
    Ny
    V
    E
    Sz
    K
    P
  • Bogdan Marojevic
    4
    0
    0
    80
    42
    12
  • Nikola Zivanovic
    2
    2
    0
    73
    64
    6
  • Nasser Ajouaou
    2
    2
    0
    73
    65
    6
  • Martijn Ten Duis
    2
    2
    0
    67
    61
    6
  • Omri Cohen
    0
    4
    0
    19
    80
    0
  • E csoport
  • Név
    Ny
    V
    E
    Sz
    K
    P
  • Sipos Árpád
    4
    0
    0
    80
    26
    12
  • Duarte Menezes
    3
    1
    0
    65
    50
    9
  • Laurent Mbassa
    2
    2
    0
    59
    57
    6
  • Matthew Caruana
    1
    3
    0
    51
    76
    3
  • Ben Nuttall
    0
    4
    0
    34
    80
    0
  • F csoport
  • Név
    Ny
    V
    E
    Sz
    K
    P
  • Axel Lawarée
    4
    0
    0
    80
    50
    12
  • Vladimir Jecmenica
    3
    1
    0
    72
    52
    9
  • Riku Kosonen
    2
    2
    0
    66
    62
    6
  • Redi Jupi
    1
    3
    0
    62
    70
    3
  • Jiafeng Hong
    0
    4
    0
    34
    80
    0
  • G csoport
  • Név
    Ny
    V
    E
    Sz
    K
    P
  • Joel Nisslein
    4
    0
    0
    80
    39
    12
  • Brian Reilly
    3
    1
    0
    79
    52
    9
  • Martyniuk Dmytro
    2
    2
    0
    61
    56
    6
  • Valerian Michalak
    1
    3
    0
    63
    67
    3
  • Toqeer Yasar
    0
    4
    0
    11
    80
    0
  • H csoport
  • Név
    Ny
    V
    E
    Sz
    K
    P
  • Adrian Duszak
    4
    0
    0
    80
    35
    12
  • Yousif Al-Saqer
    2
    2
    0
    64
    62
    6
  • Israel Gabriel
    2
    2
    0
    70
    63
    6
  • Alexander Obidin
    2
    2
    0
    63
    69
    6
  • Tomas Macurek
    0
    4
    0
    32
    80
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Név
  • 1. Szécsi Barna
  • 2. Sipos Árpád
  • 3. Adrian Duszak
  • 4. Bogdan Marojevic
  • 5. Joel Nisslein
  • 6. Natalia Guitler
  • 7. Aitor Vives
  • 8. Axel Lawarée
  • 9. Akinori Wasse
  • 10. Vladimir Jecmenica
  • 11. Brian Reilly
  • 12. Romain Gesmier
  • 13. Indrit Bejtaga
  • 14. Duarte Menezes
  • 15. Martyniuk Dmytro
  • 16. Laurent Mbassa
  • 17. Yousif Al-Saqer
  • 18. Riku Kosonen
  • 19. Israel Gabriel
  • 20. Alexander Obidin
  • 21. Lopes Luca
  • 22. Nikola Zivanovic
  • 23. Martijn Ten Duis
  • 24. Connor Millar
  • 25. Nasser Ajouaou
  • 26. Gregory Campi
  • 27. Gregory Engelbrecht
  • 28. Alain Daou
  • 29. Redi Jupi
  • 30. Abdelraouf Zarabi
  • 31. Matthew Caruana
  • 32. Valerian Michalak
  • 33. Tomas Macurek
  • 34. Emilia Eva Natasha Binti Saudia
  • 35. Ahmed Abachi
  • 36. Toqeer Yasar
  • 37. Omri Cohen
  • 38. Jiafeng Hong
  • 39. Ben Nuttall
  • 40. Elin Astrid Gustafsson
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • A csoport
  • B csoport
  • C csoport
  • D csoport
  • E csoport
  • F csoport
  • G csoport
  • H csoport
  • Top 16
  • Top 8
  • Top 4
  • Top 3-4
  • Top 1-2
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • A csoport
  • Elin Astrid Gustafsson
    4-20
    Gregory Engelbrecht
  • Elin Astrid Gustafsson
    2-20
    Szécsi Barna
  • Elin Astrid Gustafsson
    8-20
    Romain Gesmier
  • Elin Astrid Gustafsson
    10-20
    Lopes Luca
  • Gregory Engelbrecht
    1-20
    Szécsi Barna
  • Gregory Engelbrecht
    5-20
    Romain Gesmier
  • Gregory Engelbrecht
    11-20
    Lopes Luca
  • Szécsi Barna
    20-10
    Romain Gesmier
  • Szécsi Barna
    20-6
    Lopes Luca
  • Romain Gesmier
    20-12
    Lopes Luca
  • B csoport
  • Connor Millar
    3-20
    Natalia Guitler
  • Connor Millar
    20-7
    Alain Daou
  • Connor Millar
    15-20
    Indrit Bejtaga
  • Connor Millar
    20-2
    Ahmed Abachi
  • Natalia Guitler
    20-14
    Alain Daou
  • Natalia Guitler
    20-15
    Indrit Bejtaga
  • Natalia Guitler
    20-7
    Ahmed Abachi
  • Alain Daou
    0-20
    Indrit Bejtaga
  • Alain Daou
    20-10
    Ahmed Abachi
  • Indrit Bejtaga
    20-11
    Ahmed Abachi
  • C csoport
  • Gregory Campi
    20-16
    Emilia Eva Natasha Binti Saudia
  • Gregory Campi
    6-20
    Aitor Vives
  • Gregory Campi
    15-20
    Akinori Wasse
  • Gregory Campi
    20-16
    Abdelraouf Zarabi
  • Emilia Eva Natasha Binti Saudia
    9-20
    Aitor Vives
  • Emilia Eva Natasha Binti Saudia
    8-20
    Akinori Wasse
  • Emilia Eva Natasha Binti Saudia
    9-20
    Abdelraouf Zarabi
  • Aitor Vives
    20-17
    Akinori Wasse
  • Aitor Vives
    20-8
    Abdelraouf Zarabi
  • Akinori Wasse
    20-14
    Abdelraouf Zarabi
  • D csoport
  • Martijn Ten Duis
    20-3
    Omri Cohen
  • Martijn Ten Duis
    13-20
    Bogdan Marojevic
  • Martijn Ten Duis
    20-18
    Nasser Ajouaou
  • Martijn Ten Duis
    14-20
    Nikola Zivanovic
  • Omri Cohen
    1-20
    Bogdan Marojevic
  • Omri Cohen
    6-20
    Nasser Ajouaou
  • Omri Cohen
    9-20
    Nikola Zivanovic
  • Bogdan Marojevic
    20-14
    Nasser Ajouaou
  • Bogdan Marojevic
    20-14
    Nikola Zivanovic
  • Nasser Ajouaou
    21-19
    Nikola Zivanovic
  • E csoport
  • Laurent Mbassa
    20-9
    Ben Nuttall
  • Laurent Mbassa
    20-8
    Matthew Caruana
  • Laurent Mbassa
    4-20
    Sipos Árpád
  • Laurent Mbassa
    15-20
    Duarte Menezes
  • Ben Nuttall
    16-20
    Matthew Caruana
  • Ben Nuttall
    5-20
    Sipos Árpád
  • Ben Nuttall
    4-20
    Duarte Menezes
  • Matthew Caruana
    12-20
    Sipos Árpád
  • Matthew Caruana
    11-20
    Duarte Menezes
  • Sipos Árpád
    20-5
    Duarte Menezes
  • F csoport
  • Redi Jupi
    14-20
    Riku Kosonen
  • Redi Jupi
    14-20
    Axel Lawarée
  • Redi Jupi
    20-10
    Jiafeng Hong
  • Redi Jupi
    14-20
    Vladimir Jecmenica
  • Riku Kosonen
    16-20
    Axel Lawarée
  • Riku Kosonen
    20-8
    Jiafeng Hong
  • Riku Kosonen
    10-20
    Vladimir Jecmenica
  • Axel Lawarée
    20-8
    Jiafeng Hong
  • Axel Lawarée
    20-12
    Vladimir Jecmenica
  • Jiafeng Hong
    8-20
    Vladimir Jecmenica
  • G csoport
  • Martyniuk Dmytro
    13-20
    Joel Nisslein
  • Martyniuk Dmytro
    20-14
    Valerian Michalak
  • Martyniuk Dmytro
    20-2
    Toqeer Yasar
  • Martyniuk Dmytro
    8-20
    Brian Reilly
  • Joel Nisslein
    20-7
    Valerian Michalak
  • Joel Nisslein
    20-4
    Toqeer Yasar
  • Joel Nisslein
    20-15
    Brian Reilly
  • Valerian Michalak
    20-3
    Toqeer Yasar
  • Valerian Michalak
    22-24
    Brian Reilly
  • Toqeer Yasar
    2-20
    Brian Reilly
  • H csoport
  • Yousif Al-Saqer
    7-20
    Adrian Duszak
  • Yousif Al-Saqer
    20-12
    Tomas Macurek
  • Yousif Al-Saqer
    17-20
    Israel Gabriel
  • Yousif Al-Saqer
    20-10
    Alexander Obidin
  • Adrian Duszak
    20-3
    Tomas Macurek
  • Adrian Duszak
    20-12
    Israel Gabriel
  • Adrian Duszak
    20-13
    Alexander Obidin
  • Tomas Macurek
    6-20
    Israel Gabriel
  • Tomas Macurek
    11-20
    Alexander Obidin
  • Israel Gabriel
    18-20
    Alexander Obidin
  • Top 16
  • Szécsi Barna
    2-0
    Yousif Al-Saqer
  • Natalia Guitler
    2-0
    Brian Reilly
  • Aitor Vives
    2-0
    Vladimir Jecmenica
  • Bogdan Marojevic
    2-0
    Duarte Menezes
  • Sipos Árpád
    2-0
    Nikola Zivanovic
  • Axel Lawarée
    0-2
    Akinori Wasse
  • Joel Nisslein
    2-0
    Indrit Bejtaga
  • Adrian Duszak
    2-0
    Romain Gesmier
  • Top 8
  • Szécsi Barna
    2-0
    Natalia Guitler
  • Aitor Vives
    1-2
    Bogdan Marojevic
  • Sipos Árpád
    2-1
    Akinori Wasse
  • Joel Nisslein
    0-2
    Adrian Duszak
  • Top 4
  • Szécsi Barna
    2-0
    Bogdan Marojevic
  • Sipos Árpád
    2-0
    Adrian Duszak
  • Top 3-4
  • Adrian Duszak
    2-0
    Bogdan Marojevic
  • Top 1-2
  • Szécsi Barna
    2-0
    Sipos Árpád
  • A csoport
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Elin Astrid Gustafsson
    4-20
    2-20
    8-20
    10-20
    0
    5
  • 2
    Gregory Engelbrecht
    20-4
    1-20
    5-20
    11-20
    1
    4
  • 3
    Szécsi Barna
    20-2
    20-1
    20-10
    20-6
    4
    1
  • 4
    Romain Gesmier
    20-8
    20-5
    10-20
    20-12
    3
    2
  • 5
    Lopes Luca
    20-10
    20-11
    6-20
    12-20
    2
    3
  • B csoport
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Connor Millar
    3-20
    20-7
    15-20
    20-2
    2
    3
  • 2
    Natalia Guitler
    20-3
    20-14
    20-15
    20-7
    4
    1
  • 3
    Alain Daou
    7-20
    14-20
    0-20
    20-10
    1
    4
  • 4
    Indrit Bejtaga
    20-15
    15-20
    20-0
    20-11
    3
    2
  • 5
    Ahmed Abachi
    2-20
    7-20
    10-20
    11-20
    0
    5
  • C csoport
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gregory Campi
    20-16
    6-20
    15-20
    20-16
    2
    3
  • 2
    Emilia Eva Natasha Binti Saudia
    16-20
    9-20
    8-20
    9-20
    0
    5
  • 3
    Aitor Vives
    20-6
    20-9
    20-17
    20-8
    4
    1
  • 4
    Akinori Wasse
    20-15
    20-8
    17-20
    20-14
    3
    2
  • 5
    Abdelraouf Zarabi
    16-20
    20-9
    8-20
    14-20
    1
    4
  • D csoport
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Martijn Ten Duis
    20-3
    13-20
    20-18
    14-20
    2
    4
  • 2
    Omri Cohen
    3-20
    1-20
    6-20
    9-20
    0
    5
  • 3
    Bogdan Marojevic
    20-13
    20-1
    20-14
    20-14
    4
    1
  • 4
    Nasser Ajouaou
    18-20
    20-6
    14-20
    21-19
    2
    3
  • 5
    Nikola Zivanovic
    20-14
    20-9
    14-20
    19-21
    2
    2
  • E csoport
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Laurent Mbassa
    20-9
    20-8
    4-20
    15-20
    2
    3
  • 2
    Ben Nuttall
    9-20
    16-20
    5-20
    4-20
    0
    5
  • 3
    Matthew Caruana
    8-20
    20-16
    12-20
    11-20
    1
    4
  • 4
    Sipos Árpád
    20-4
    20-5
    20-12
    20-5
    4
    1
  • 5
    Duarte Menezes
    20-15
    20-4
    20-11
    5-20
    3
    2
  • F csoport
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Redi Jupi
    14-20
    14-20
    20-10
    14-20
    1
    4
  • 2
    Riku Kosonen
    20-14
    16-20
    20-8
    10-20
    2
    3
  • 3
    Axel Lawarée
    20-14
    20-16
    20-8
    20-12
    4
    1
  • 4
    Jiafeng Hong
    10-20
    8-20
    8-20
    8-20
    0
    5
  • 5
    Vladimir Jecmenica
    20-14
    20-10
    12-20
    20-8
    3
    2
  • G csoport
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Martyniuk Dmytro
    13-20
    20-14
    20-2
    8-20
    2
    3
  • 2
    Joel Nisslein
    20-13
    20-7
    20-4
    20-15
    4
    1
  • 3
    Valerian Michalak
    14-20
    7-20
    20-3
    22-24
    1
    4
  • 4
    Toqeer Yasar
    2-20
    4-20
    3-20
    2-20
    0
    5
  • 5
    Brian Reilly
    20-8
    15-20
    24-22
    20-2
    3
    2
  • H csoport
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Yousif Al-Saqer
    7-20
    20-12
    17-20
    20-10
    2
    2
  • 2
    Adrian Duszak
    20-7
    20-3
    20-12
    20-13
    4
    1
  • 3
    Tomas Macurek
    12-20
    3-20
    6-20
    11-20
    0
    5
  • 4
    Israel Gabriel
    20-17
    12-20
    20-6
    18-20
    2
    3
  • 5
    Alexander Obidin
    10-20
    13-20
    20-11
    20-18
    2
    4
Támogatók
ajax-icon Betöltés...