Mures 24H 2019 - Trail Running Individual

Mures 24H 2019 - Trail Running Individual

Mures 24H 2019 - Trail Running Individual

by Böjthe Bernadett
Ország: Románia
Város: Targu Mures
Helyszín: Platoul Cornesti
Cím: Platoul Cornesti
Kezdés időpontja: July 27, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: July 28, 2019, 09:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Név
    Eredmény
  • csoport: Alsó: Masculin
  • 1.
    Antonaru Daniel (248)
    23:13:44
  • 2.
    Petrut Alex Cosmin (230)
    22:23:37
  • 3.
    Costea Adrian (200)
    20:02:38
  • 4.
    Coconea Toma- Ioan (253)
    20:42:21
  • 5.
    Borcan Cristi (231)
    23:08:47
  • 6.
    Modrescu George Cristian (257)
    21:51:38
  • 7.
    Mate Robert Radu (226)
    22:11:17
  • 8.
    Zsolt Katona (260)
    22:37:58
  • 9.
    Szőcs László (227)
    22:47:45
  • 10.
    Erős Levente (201)
    19:09:26
  • 11.
    Cengher Mihai (261)
    21:47:51
  • 12.
    Denes Lenart (215)
    22:12:22
  • 13.
    Blenchea Horea Dan (240)
    22:14:40
  • 14.
    Pintea Adrian Tiberiu (224)
    22:15:33
  • 15.
    Constantin Codrin (212)
    23:48:53
  • 16.
    Moga Laurentiu Daniel (250)
    13:55:32
  • 17.
    Brumbea Bogdan (228)
    17:45:49
  • 18.
    Costin Paul (209)
    17:54:07
  • 19.
    Nagy Zsolt (255)
    15:11:47
  • 20.
    Popa Cosmin Constantin (206)
    15:27:07
  • 21.
    Csizmadi Mihály- Zsolt (246)
    15:33:13
  • 22.
    Man Liviu (229)
    15:39:39
  • 23.
    László Zalán Hideg (236)
    15:49:16
  • 24.
    György Jánosi (223)
    15:49:17
  • 25.
    Elemer Santa (216)
    15:49:17
  • 26.
    Ică Cristi (217)
    16:41:01
  • 27.
    Helgiu Alin (232)
    17:00:02
  • 28.
    Bocica Dragos (218)
    17:31:01
  • 29.
    Olaru Bogdan (211)
    17:31:04
  • 30.
    Cipcigan Vasile (225)
    17:32:29
  • 31.
    Badiu Vladuta Valentin Tanase (221)
    17:32:32
  • 32.
    Marcu Marius (256)
    18:31:01
  • 33.
    Corban Mircea Anton (207)
    18:53:50
  • 34.
    Veres Robert Zsolt (205)
    19:26:34
  • 35.
    Scortanu Radu Traian (259)
    19:43:13
  • 36.
    Kiss Attila (243)
    20:35:09
  • 37.
    Szabó Lehel (203)
    21:39:58
  • 38.
    Macarie Mircea (220)
  • 39.
    Mindrutau Marius Bogdan (235)
  • 40.
    Călin Florin Iosif (239)
  • 41.
    Pop Ovidiu Adrian (237)
  • 42.
    Sava Cosmin (233)
  • 43.
    Antal Robert Csaba (222)
  • 44.
    Canceroschi Eugen (254)
  • 45.
    Meszaros Zsolt (242)
  • 46.
    Sava Catalin (258)
  • 47.
    Barbu Adrian (208)
  • 48.
    Toma Adrian (213)
  • 49.
    Muresan Eugen (238)
  • 50.
    Vlasa Marius (214)
  • 51.
    Useriu Tiberiu (251)
  • 52.
    Cristian Deac (241)
  • 53.
    Grávuj Miklós Henrich (247)
  • 54.
    Robert Hajnal (252)
  • csoport: Alsó: Feminin
  • 1.
    Nenu Mariana (244)
    23:59:50
  • 2.
    Biborka Fazakas (245)
    21:10:07
  • 3.
    Neacsu Floricica (234)
    22:15:31
  • 4.
    Stefania Gabriela Iaciu (249)
    21:29:51
  • 5.
    Tuzson Ágnes (202)
    20:11:04
  • 6.
    Mustea Adriana (219)
  • 7.
    Szabó Judit-Emőke (204)
  • Név
    Eredmény
  • 1. Moga Laurentiu Daniel (250)
    13:55:32
  • 2. Nagy Zsolt (255)
    15:11:47
  • 3. Popa Cosmin Constantin (206)
    15:27:07
  • 4. Csizmadi Mihály- Zsolt (246)
    15:33:13
  • 5. Man Liviu (229)
    15:39:39
  • 6. László Zalán Hideg (236)
    15:49:16
  • 7. Elemer Santa (216)
    15:49:17
  • 8. György Jánosi (223)
    15:49:17
  • 9. Ică Cristi (217)
    16:41:01
  • 10. Helgiu Alin (232)
    17:00:02
  • 11. Bocica Dragos (218)
    17:31:01
  • 12. Olaru Bogdan (211)
    17:31:04
  • 13. Cipcigan Vasile (225)
    17:32:29
  • 14. Badiu Vladuta Valentin Tanase (221)
    17:32:32
  • 15. Brumbea Bogdan (228)
    17:45:49
  • 16. Costin Paul (209)
    17:54:07
  • 17. Marcu Marius (256)
    18:31:01
  • 18. Corban Mircea Anton (207)
    18:53:50
  • 19. Erős Levente (201)
    19:09:26
  • 20. Veres Robert Zsolt (205)
    19:26:34
  • 21. Scortanu Radu Traian (259)
    19:43:13
  • 22. Costea Adrian (200)
    20:02:38
  • 23. Tuzson Ágnes (202)
    20:11:04
  • 24. Kiss Attila (243)
    20:35:09
  • 25. Coconea Toma- Ioan (253)
    20:42:21
  • 26. Biborka Fazakas (245)
    21:10:07
  • 27. Stefania Gabriela Iaciu (249)
    21:29:51
  • 28. Szabó Lehel (203)
    21:39:58
  • 29. Cengher Mihai (261)
    21:47:51
  • 30. Modrescu George Cristian (257)
    21:51:38
  • 31. Mate Robert Radu (226)
    22:11:17
  • 32. Denes Lenart (215)
    22:12:22
  • 33. Blenchea Horea Dan (240)
    22:14:40
  • 34. Neacsu Floricica (234)
    22:15:31
  • 35. Pintea Adrian Tiberiu (224)
    22:15:33
  • 36. Petrut Alex Cosmin (230)
    22:23:37
  • 37. Zsolt Katona (260)
    22:37:58
  • 38. Szőcs László (227)
    22:47:45
  • 39. Borcan Cristi (231)
    23:08:47
  • 40. Antonaru Daniel (248)
    23:13:44
  • 41. Constantin Codrin (212)
    23:48:53
  • 42. Nenu Mariana (244)
    23:59:50
Támogatók