Maratonul Via Maria Theresia - 2019 - Semi-Maraton

Maratonul Via Maria Theresia - 2019 - Semi-Maraton

Maratonul Via Maria Theresia - 2019 - Semi-Maraton

by Böjthe Bernadett
Ország: Románia
Város: Bistrita Bargaului
Helyszín: Colibita
Cím: Colibita
Kezdés időpontja: September 24, 2019, 10:00
Befejezés időpontja: September 24, 2019, 15:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Név
    Eredmény
  • csoport: Alsó: Female Open
  • 1.
    Dan Diana Vasilena (599)
    02:53:27
  • 2.
    Constantin Lenuta (744)
    02:53:38
  • 3.
    Dumitru Nicoleta (620)
    03:01:38
  • csoport: Alsó: Female 18-29
  • 1.
    Cirlig Andreea (579)
    03:04:25
  • 2.
    Andreea Pavel (785)
    03:25:49
  • 3.
    Marian Raluca (718)
    03:27:36
  • 4.
    Negovan Adalia (764)
    03:33:43
  • 5.
    Marc Ioana (712)
    04:05:44
  • 6.
    Cocis Diana (580)
    04:07:34
  • 7.
    Cristescu Ana-Maria (590)
    04:09:02
  • 8.
    Negrut Ioana (767)
    04:11:00
  • 9.
    Cristurean Carmen (592)
    04:11:14
  • 10.
    Belean Andreea (522)
    04:13:28
  • 11.
    Iuras Claudia (684)
    04:15:22
  • 12.
    Cojocaru Eudochia (581)
    04:20:54
  • 13.
    Tiganus Emilia (865)
    04:21:14
  • 14.
    Agop Antonela (503)
    04:27:20
  • 15.
    Iuga Sanda Elena (683)
    04:34:56
  • 16.
    Parteni Alexandra-Noela (780)
    04:35:46
  • 17.
    Tiutiu Adela Roxana (868)
    04:43:37
  • 18.
    Paraschiv Ancuta Elena (778)
    04:44:00
  • 19.
    Glava Andreea (647)
  • 20.
    Miscu Emanuela Casiana (742)
  • 21.
    Nica Mara (768)
  • 22.
    Popa Denisa Alecsandra (807)
  • 23.
    Pipernea Alexandra (795)
  • 24.
    Petrescu Diana (792)
  • 25.
    Stejar Mihaela (851)
  • 26.
    Cornelia Sighiartau (839)
  • 27.
    Paval Silvia (783)
  • 28.
    Bugnaru Maria-Ramona (548)
  • 29.
    Cernea Ramona-Maria (560)
  • 30.
    Runcan Florina Petruta (820)
  • 31.
    Istina Alina (682)
  • 32.
    Balas Irina (516)
  • 33.
    Talpos Ana (858)
  • 34.
    Dologa Diana (609)
  • 35.
    Grumeza Iulia (651)
  • 36.
    Ivan Ana-Maria (685)
  • 37.
    Modi Viviana (746)
  • csoport: Alsó: Female 30-39
  • 1.
    Harai Timea (656)
    03:20:25
  • 2.
    Marton Elena (722)
    03:28:54
  • 3.
    Carp Teona (556)
    03:32:27
  • 4.
    Moldovan Oana Iulia (750)
    03:33:43
  • 5.
    Terhesiu Alexandra (862)
    03:36:45
  • 6.
    Ratiu Stela (810)
    03:38:45
  • 7.
    Surd Cristina (856)
    03:42:16
  • 8.
    Times Bogdana (866)
    03:44:46
  • 9.
    Meici Claudia (728)
    03:44:58
  • 10.
    Ghinescu Odette (645)
    03:49:21
  • 11.
    Pavelescu Livia (788)
    03:56:19
  • 12.
    Balaescul Lilia (512)
    03:56:29
  • 13.
    Rus Andrea (822)
    03:59:12
  • 14.
    Matilda Soare (845)
    03:59:51
  • 15.
    Corneanu Andreea (584)
    04:00:44
  • 16.
    Ursa Iulia (883)
    04:05:30
  • 17.
    Turcu Loredana Ioana (632)
    04:05:45
  • 18.
    Serban Floarea (833)
    04:06:49
  • 19.
    Ban Brindusa (517)
    04:07:00
  • 20.
    Veres Anna (889)
    04:08:23
  • 21.
    Lupu Lenuta Alina (703)
    04:12:50
  • 22.
    Negru Florina (765)
    04:16:12
  • 23.
    Luncasu Diana (699)
    04:16:54
  • 24.
    Botezatu Adina Marina (542)
    04:20:06
  • 25.
    Gorga Carmen (649)
    04:20:41
  • 26.
    Hanganut Mariuca (654)
    04:21:19
  • 27.
    Carmen BONACI (575)
    04:27:43
  • 28.
    Dumitriu Anamaria Catalina (619)
    04:33:07
  • 29.
    Bulzan Adriana (550)
    04:36:12
  • 30.
    Galben Ioana (635)
    04:36:23
  • 31.
    Pipera Nicoleta (794)
    04:37:13
  • 32.
    Serenec Carmen-Elena (836)
    04:37:14
  • 33.
    Hornai Codruta (664)
    04:37:14
  • 34.
    Ardelean Alexandra (509)
    04:37:14
  • 35.
    Catrina Mihaela (605)
    04:39:58
  • 36.
    Stan Estera (848)
    04:43:22
  • 37.
    Dahms Alina (597)
    04:46:18
  • 38.
    Bica Monica (527)
    04:52:22
  • 39.
    Horoba Andrada (665)
    04:53:14
  • 40.
    De Vulder Andra-Olivia (603)
    04:59:23
  • 41.
    Tulvan Noemi (880)
  • 42.
    Teslariu Cristina Loredana (864)
  • 43.
    Eva Elena (911)
  • 44.
    Gavrea Veronica (640)
  • 45.
    Mihailescu Ilona (735)
  • 46.
    Mindrean Andreea (738)
  • 47.
    Guța Ramona Raluca (653)
  • 48.
    Rotariu Petronela-Catalina (817)
  • 49.
    Tescar Daniela (863)
  • 50.
    Chiribau Vitlinger Stefania (568)
  • 51.
    Manole Mirela (711)
  • 52.
    Rus Laura (823)
  • 53.
    Berica Corina (525)
  • 54.
    Blaj Anca (530)
  • 55.
    Calistru Antoanela (532)
  • 56.
    Mihaila Alexandra Alina (734)
  • 57.
    Gherman Izabella Eva (643)
  • 58.
    Suciu Raluca-Maria (855)
  • 59.
    Afilipoaie Mihaela (501)
  • 60.
    Cosma Anamaria (586)
  • csoport: Alsó: Female 40-49
  • 1.
    Cristea Emilia Claudia (589)
    03:05:45
  • 2.
    Tapalaga Alina (860)
    03:26:41
  • 3.
    Males Mihaela (705)
    03:31:36
  • 4.
    Roman Paula (814)
    03:39:40
  • 5.
    Fetche Sorina (622)
    03:41:33
  • 6.
    Ruști Oksana (824)
    03:51:33
  • 7.
    Bugja Andrea (547)
    04:04:11
  • 8.
    Belean Alina (521)
    04:13:28
  • 9.
    Gules Gabriela (686)
    04:14:51
  • 10.
    Sabau Diana (826)
    04:20:38
  • 11.
    Zmosu Roxana Georgeta (901)
    04:22:25
  • 12.
    Dumitru Cristina (621)
    04:22:29
  • 13.
    Petrescu Daniela (791)
    04:23:37
  • 14.
    Florea Delia (630)
    04:25:21
  • 15.
    Vlad Monica (891)
    04:27:49
  • 16.
    Huber Szidonia Timea (668)
    04:30:28
  • 17.
    Chirila Mihaela (569)
    04:33:38
  • 18.
    Negovan Anca (763)
    04:36:14
  • 19.
    Adriana Harangozo (500)
    04:36:55
  • 20.
    Man Monica Ileana (707)
    04:37:30
  • 21.
    Marcu Daniela (715)
    04:37:43
  • 22.
    Soreata Maria (846)
    04:38:03
  • 23.
    Manea Nicoleta (710)
    04:39:12
  • 24.
    Sadovei Iuliana Crenguța (905)
    04:41:55
  • 25.
    Cev Flavia Monica (561)
    04:48:13
  • 26.
    Florea Antonela (629)
    04:53:14
  • 27.
    Pavelea Monica (787)
    04:55:54
  • 28.
    Lupsor Roxana (906)
  • 29.
    Ponoran Alina (797)
  • 30.
    Munteanu Adriana (756)
  • 31.
    Salajan Cristina Alina (827)
  • 32.
    Jianu Claudia (687)
  • 33.
    Bumbu Maria Corina (552)
  • 34.
    Ali Maria (505)
  • 35.
    Lungoci Loredana Petronela (701)
  • 36.
    Mihalcea Gabriela (736)
  • 37.
    Mândru Mirela (709)
  • 38.
    Cioca Laura Maria (574)
  • 39.
    Agafite Ioana (502)
  • 40.
    Roșu Roxana (815)
  • 41.
    Benchea Ramona (524)
  • 42.
    Catana Camelia (557)
  • 43.
    Mateiciuc Anamaria (724)
  • csoport: Alsó: Female 50-59
  • 1.
    Ianosiu Hangan Ileana (674)
    03:06:55
  • 2.
    Boghean Cristina (537)
    03:57:41
  • 3.
    Dragus Rodica (617)
    04:05:43
  • 4.
    Nastase Valentina (760)
    04:22:43
  • 5.
    Mircea Carmen Livia (740)
  • 6.
    Paval Florentina (784)
  • 7.
    Ungureanu Magda (881)
  • 8.
    Suci Rodica (853)
  • 9.
    Oara Daniela (771)
  • 10.
    Dosa Ibolya-Judit (613)
  • 11.
    Dosa Ibolya-Iudit (614)
  • csoport: Alsó: Male Open
  • 1.
    Miklos Rares (737)
    02:04:20
  • 2.
    Balan Marcel (838)
    02:14:44
  • 3.
    Gut Dumitru Florin (652)
    02:16:54
  • csoport: Alsó: Male 18-29
  • 1.
    Duicu Adrian (618)
    02:25:38
  • 2.
    Pop Cristian (804)
    02:27:23
  • 3.
    Seretan Cristian (837)
    02:32:14
  • 4.
    Hîngan Ștefan (660)
    02:33:43
  • 5.
    Moldovan Paul Mihai (748)
    02:47:55
  • 6.
    Iliftimie Florin (677)
    02:47:55
  • 7.
    Danciu Dorin (601)
    02:50:34
  • 8.
    Rusz Daris Andrei (825)
    02:53:27
  • 9.
    Barna Cosmin (520)
    02:56:55
  • 10.
    Kocsis Samuel (692)
    02:59:23
  • 11.
    Andrei Cristian Pop (798)
    02:59:43
  • 12.
    Toniuc Horea (871)
    03:00:13
  • 13.
    Marina Raul (719)
    03:01:31
  • 14.
    Cristurean Bogdan (593)
    03:03:30
  • 15.
    Moroșan Ionuț Cristian (915)
    03:05:28
  • 16.
    Găvan Mihăiță (639)
    03:08:44
  • 17.
    Cont Catalin (582)
    03:08:58
  • 18.
    Dodea Andrei (608)
    03:10:57
  • 19.
    Filipescu Ionuț (626)
    03:13:23
  • 20.
    Pintilie Alexandru (793)
    03:15:37
  • 21.
    Bălan Dan Nicolae (515)
    03:25:55
  • 22.
    Galatanu Matei (633)
    03:29:23
  • 23.
    Parasca Alexandru (777)
    03:30:32
  • 24.
    Robota Bogdan (813)
    03:38:54
  • 25.
    Bugnaru Constantin-Dan (549)
    03:46:33
  • 26.
    Savu Traian (831)
    03:47:48
  • 27.
    Plesca Nicolas (912)
    03:48:09
  • 28.
    Toniuc Horațiu Alexandru (875)
    03:48:28
  • 29.
    Agrigoroaie Laurentiu (504)
    03:49:48
  • 30.
    Marchis Dragos (713)
    03:57:39
  • 31.
    Toniuc Daniel (873)
    03:57:58
  • 32.
    Moraru Ionut Catalin (752)
    03:58:56
  • 33.
    Suciu Lucas Andrei (854)
    04:00:51
  • 34.
    Tarca Darius (861)
    04:02:05
  • 35.
    Toniuc Victor Gabriel (876)
    04:02:19
  • 36.
    Cupsa Mihai (543)
    04:05:43
  • 37.
    Mircea Rares Stan (739)
    04:08:33
  • 38.
    Vasilut Robert (886)
    04:09:02
  • 39.
    Bogdan Cătălin (535)
    04:09:34
  • 40.
    Attila Orban (510)
    04:15:06
  • 41.
    Jurovschi Michael Octavian (689)
    04:19:01
  • 42.
    Avram Andrei (511)
    04:19:03
  • 43.
    Mătărîngă Mihai Vlad (723)
    04:23:31
  • 44.
    Zagrai Horaţiu Jean (896)
    04:25:52
  • 45.
    Kepeczi Roland (691)
    04:36:57
  • 46.
    Varjan Sebastian (885)
    04:41:20
  • 47.
    Stan Alexandru (847)
    04:46:29
  • 48.
    Pantiru Claudiu (776)
    04:55:36
  • 49.
    Munteanu David Bogdan (754)
  • 50.
    Florea Tudor (631)
  • 51.
    Velcelean Pirva Victor Sebastian (888)
  • 52.
    Zlotea Vasile (900)
  • 53.
    László Zsolt (904)
  • csoport: Alsó: Male 30-39
  • 1.
    Hunyadi Mihai (670)
    02:28:58
  • 2.
    Ianosi Levente (671)
    02:42:41
  • 3.
    Gabriel Soare (844)
    02:46:56
  • 4.
    Scuturici Pavel (832)
    02:47:18
  • 5.
    Petrehus Florin (789)
    02:50:25
  • 6.
    Amza Ciprian (506)
    02:55:17
  • 7.
    Hodoroga Alin (661)
    02:58:29
  • 8.
    Veja Valer Beniamin (743)
    03:00:22
  • 9.
    Bilec Bogdan Catalin (528)
    03:04:52
  • 10.
    Balan Dan (514)
    03:05:27
  • 11.
    Ianosi Szabolcs (673)
    03:09:10
  • 12.
    Strava Ionuț (852)
    03:10:13
  • 13.
    Irimia Olaf Mihael (908)
    03:12:45
  • 14.
    Gondosch Bogdan (648)
    03:13:31
  • 15.
    Cordovan Gabriel (583)
    03:14:01
  • 16.
    Zamfir Ionut (898)
    03:14:21
  • 17.
    Partac Constantin (779)
    03:20:55
  • 18.
    Riza Rares (812)
    03:25:52
  • 19.
    Rus Silviu (821)
    03:27:33
  • 20.
    Serbu Victor (835)
    03:27:37
  • 21.
    Tanase Lucian (859)
    03:30:05
  • 22.
    Chiriac Adrian (566)
    03:30:51
  • 23.
    Marian Cosma (585)
    03:32:05
  • 24.
    Carbune Vlad (555)
    03:32:26
  • 25.
    Murariu Flaviu Cătălin (758)
    03:35:59
  • 26.
    Plotnicu Sergiu (796)
    03:36:48
  • 27.
    Cireasa Remus (578)
    03:38:09
  • 28.
    Palana Andrei (775)
    03:39:13
  • 29.
    Cristian Cojocar (591)
    03:39:26
  • 30.
    Flamand Vatca Vasile (627)
    03:39:38
  • 31.
    Dabacan Ovidiu (596)
    03:41:55
  • 32.
    Kraus Ulrich (695)
    03:44:17
  • 33.
    Budacă Adrian (545)
    03:46:18
  • 34.
    Bucurenci Dragos (544)
    03:46:44
  • 35.
    Bulzan Alexandru (551)
    03:48:17
  • 36.
    Irimes Andrei (681)
    03:50:25
  • 37.
    Vornicu Ioan-Alin (893)
    03:51:15
  • 38.
    Chirtes Mircea Alexandru (570)
    03:51:43
  • 39.
    Dahms Stephan (598)
    03:53:10
  • 40.
    Vătămanu-Coanta Horia (887)
    03:57:23
  • 41.
    Cirdei Florin (577)
    03:59:31
  • 42.
    Stanigaciu Marian (849)
    04:00:24
  • 43.
    Hopirca Serban-Adrian (662)
    04:00:40
  • 44.
    Cimpan Ovidiu (571)
    04:02:48
  • 45.
    Stefan Ion (819)
    04:03:18
  • 46.
    Maris Florin (897)
    04:04:24
  • 47.
    Tabacaru Andrei (857)
    04:05:00
  • 48.
    Ianosi Robert (672)
    04:05:31
  • 49.
    Dumitru Cristian Ioan (518)
    04:05:44
  • 50.
    Pacurar Gabriel (774)
    04:08:23
  • 51.
    Kelemen Zoltán (690)
    04:08:24
  • 52.
    Prisacaru Razvan (809)
    04:10:10
  • 53.
    David George (602)
    04:11:16
  • 54.
    Bota Grigore (606)
    04:11:22
  • 55.
    Hangiu Petru (655)
    04:15:09
  • 56.
    Mazilu Doru (726)
    04:15:14
  • 57.
    Ciobanu Valentin (572)
    04:19:04
  • 58.
    Mierea Cosmin Marius (732)
    04:19:05
  • 59.
    Rotariu Ioan (816)
    04:20:06
  • 60.
    Uresan Radu Mihai (882)
    04:21:31
  • 61.
    Kozuk Andrei (694)
    04:22:03
  • 62.
    Petrescu Monica (790)
    04:23:25
  • 63.
    Zavoianu Dan (899)
    04:26:15
  • 64.
    Sava Cornel (830)
    04:28:45
  • 65.
    Belei Cristian (523)
    04:29:24
  • 66.
    Moldovan Daniel (751)
    04:32:13
  • 67.
    Voades Mihai (892)
    04:38:43
  • 68.
    Ciorba Lucian (576)
    04:38:48
  • 69.
    Ciobanu Catalin (573)
    04:41:36
  • 70.
    Cutic Marius (595)
    04:48:09
  • 71.
    Postolache Andrei (808)
    04:48:56
  • 72.
    Buzdugan Vasilica (553)
    04:51:57
  • 73.
    Horoba Horațiu (666)
    04:53:14
  • 74.
    Vieriu Andrei (890)
    04:53:45
  • 75.
    Laza Robert (697)
    04:54:31
  • 76.
    Marchiș Cătălin (714)
  • 77.
    Hauca Cornel (658)
  • 78.
    Grama Peter (650)
  • 79.
    Cozma Radu (588)
  • 80.
    Draganescu Dan (616)
  • 81.
    Gaspar Robert (637)
  • 82.
    Liviu Trifoi (698)
  • 83.
    Chelariu Marius (562)
  • 84.
    Bivolaru Cosmin (529)
  • 85.
    Bondar Sorin (540)
  • 86.
    Bibolar Gheorghe (526)
  • 87.
    Zsigmond Istvan (903)
  • 88.
    Vancea Daniel (884)
  • 89.
    Timoce Mircea (867)
  • 90.
    Lupu Dumitru Daniel (704)
  • 91.
    Chiribau Ovidiu Adrian (567)
  • 92.
    Olaf Irimia Michael (772)
  • 93.
    Dan Sebastian-Marian (600)
  • 94.
    Rauca Marius Cristian (811)
  • 95.
    Munteanu Florin (755)
  • 96.
    Ilis Sergiu (678)
  • 97.
    Medesan Radu (727)
  • 98.
    Pop Andrei (801)
  • 99.
    Micu Alin (731)
  • 100.
    Simon Ciprian (841)
  • 101.
    Muresan Marius Robert (759)
  • 102.
    Costin Laurentiu (587)
  • 103.
    Pungovischi Bucur Cristian (907)
  • 104.
    Marlena Andrei (720)
  • 105.
    Merila Paul (729)
  • 106.
    Marian Mihai (733)
  • 107.
    Moga Iulian (747)
  • 108.
    Serbanescu Marius (834)
  • csoport: Alsó: Male 40-49
  • 1.
    Dorin Haji (611)
    02:29:55
  • 2.
    Popandron Ioan (641)
    02:50:08
  • 3.
    Matyas Zoltan (725)
    02:51:15
  • 4.
    Mircea Cristian (741)
    02:57:01
  • 5.
    Cătescu Viorel (559)
    02:57:39
  • 6.
    Galben Adrian (636)
    03:00:50
  • 7.
    Filipescu Bogdan (625)
    03:05:25
  • 8.
    Mocreac Grigore (745)
    03:13:39
  • 9.
    Csaba Geza (594)
    03:21:40
  • 10.
    Pop Cosmin (805)
    03:21:43
  • 11.
    Dinisoae Leonard (607)
    03:25:28
  • 12.
    Galatanu Adrian Mihai (634)
    03:29:23
  • 13.
    Pop Ovidiu Adrian (799)
    03:32:59
  • 14.
    Popa Sorin I (806)
    03:33:23
  • 15.
    Huber Stefan (667)
    03:34:39
  • 16.
    Marginean Ko S Min (717)
    03:34:39
  • 17.
    Nita Ionel (770)
    03:35:23
  • 18.
    Pop Lenut (800)
    03:36:02
  • 19.
    Chiorean Viorel (563)
    03:38:09
  • 20.
    Balan Ciprian Augustin (513)
    03:38:40
  • 21.
    Tui Bogdan (878)
    03:39:30
  • 22.
    Boghean Dragos (536)
    03:40:36
  • 23.
    Bobeica Florin (531)
    03:44:55
  • 24.
    Marosi Janos-Zsolt (721)
    03:50:32
  • 25.
    Pavelea Tudor-Daniel (786)
    03:50:52
  • 26.
    Dehelean Alin (604)
    03:54:28
  • 27.
    Bodea Ioan Manix (533)
    04:00:24
  • 28.
    Chioseaua Cristian (564)
    04:02:54
  • 29.
    Kovács Attila (693)
    04:07:21
  • 30.
    Domsa Adrian (610)
    04:07:37
  • 31.
    Marcu Ovidiu (716)
    04:07:38
  • 32.
    Fodor Marius (565)
    04:11:29
  • 33.
    Sandea Marius Dorin (828)
    04:12:19
  • 34.
    Buzdugan Pwteu Marcel (554)
    04:14:11
  • 35.
    Stretea Cristian (913)
    04:25:42
  • 36.
    Tocaci Anton (869)
    04:28:27
  • 37.
    Hordoan Sandu (663)
    04:32:10
  • 38.
    Man Liviu (706)
    04:37:30
  • 39.
    Borza Radu (541)
    04:40:16
  • 40.
    Zoita Dumitru Daniel (902)
    04:44:01
  • 41.
    Lungoci Mihai (534)
    04:48:00
  • 42.
    Harangozo Attila (657)
    04:48:21
  • 43.
    Sima Cristian (840)
    04:50:25
  • 44.
    Florea Paul (628)
    04:53:14
  • 45.
    Mandrean Sergiu (708)
    04:53:14
  • 46.
    Gherman Horațiu Ioan (642)
    04:55:14
  • 47.
    Batbutan Dan (782)
    04:58:07
  • 48.
    Bondar Ovidiu Cristian (539)
  • 49.
    Gidea Flroin-Adrian (646)
  • 50.
    Hauca Dan (659)
  • 51.
    Filip Ovidiu (624)
  • 52.
    Toth Attila (877)
  • 53.
    Nistor Ciprian (769)
  • 54.
    Meyer Bruce (730)
  • 55.
    Smereciuc Paul (843)
  • 56.
    Tomoiag Mihai (870)
  • 57.
    Patrașcu Alin (781)
  • 58.
    Jianu Mihail Bogdan (688)
  • 59.
    Barna Daniel-Mitica (519)
  • 60.
    Iordanescu Marian (680)
  • 61.
    Olivi Andrea (773)
  • 62.
    Munteanu Ciprian-Constantin (757)
  • 63.
    Lupes Marius (702)
  • 64.
    Dorneanu Edmond (612)
  • 65.
    Lascau Emil-Florin (696)
  • 66.
    Cătăuţă Daniel Nicolae (558)
  • 67.
    Sauciuc Constantin-Valentin (829)
  • 68.
    Șirlincan Cristian (842)
  • 69.
    Pop Catalin (803)
  • 70.
    Pop Tunde (802)
  • 71.
    Filip Moisil (623)
  • 72.
    Tulvan Dan (879)
  • csoport: Alsó: Male 50-59
  • 1.
    Dragan Petru Ioan (615)
    03:29:58
  • 2.
    Budurlean Vasile (546)
    03:30:59
  • 3.
    Stanila Cosmin (850)
    03:44:47
  • 4.
    Toniuc Daniel Sorin (872)
    03:51:42
  • 5.
    Ianoşiu Hangan Florian Traian (675)
    03:57:23
  • 6.
    Hulpe Pavel (669)
    04:03:55
  • 7.
    Ioja Ioan Victor (679)
    04:14:44
  • 8.
    Toniuc Alexandru Marian (874)
    04:15:11
  • 9.
    Rus Ioan (818)
    04:22:23
  • 10.
    Negovan Senin (762)
    04:36:13
  • 11.
    Ghilezan Valentin (644)
    04:36:24
  • 12.
    Burian Sorin (538)
    04:43:23
  • 13.
    Lungoci Radu (700)
  • 14.
    Bumbu Cristian (914)
  • 15.
    Andronic Ionel (508)
  • csoport: Alsó: Male over 60
  • 1.
    Negru Ghiță (766)
    03:05:25
  • 2.
    Nastase Vasile (761)
    03:26:30
  • 3.
    Andresi Ioan (507)
    04:08:55
  • 4.
    Ilie Dumitru (676)
    04:15:37
  • 5.
    Vranceanu Vasile (894)
    04:45:31
  • Név
    Eredmény
  • 1. Miklos Rares (737)
    02:04:20
  • 2. Balan Marcel (838)
    02:14:44
  • 3. Gut Dumitru Florin (652)
    02:16:54
  • 4. Duicu Adrian (618)
    02:25:38
  • 5. Pop Cristian (804)
    02:27:23
  • 6. Hunyadi Mihai (670)
    02:28:58
  • 7. Dorin Haji (611)
    02:29:55
  • 8. Seretan Cristian (837)
    02:32:14
  • 9. Hîngan Ștefan (660)
    02:33:43
  • 10. Ianosi Levente (671)
    02:42:41
  • 11. Gabriel Soare (844)
    02:46:56
  • 12. Scuturici Pavel (832)
    02:47:18
  • 13. Moldovan Paul Mihai (748)
    02:47:55
  • 14. Iliftimie Florin (677)
    02:47:55
  • 15. Popandron Ioan (641)
    02:50:08
  • 16. Petrehus Florin (789)
    02:50:25
  • 17. Danciu Dorin (601)
    02:50:34
  • 18. Matyas Zoltan (725)
    02:51:15
  • 19. Rusz Daris Andrei (825)
    02:53:27
  • 20. Dan Diana Vasilena (599)
    02:53:27
  • 21. Constantin Lenuta (744)
    02:53:38
  • 22. Amza Ciprian (506)
    02:55:17
  • 23. Barna Cosmin (520)
    02:56:55
  • 24. Mircea Cristian (741)
    02:57:01
  • 25. Cătescu Viorel (559)
    02:57:39
  • 26. Hodoroga Alin (661)
    02:58:29
  • 27. Kocsis Samuel (692)
    02:59:23
  • 28. Andrei Cristian Pop (798)
    02:59:43
  • 29. Toniuc Horea (871)
    03:00:13
  • 30. Veja Valer Beniamin (743)
    03:00:22
  • 31. Galben Adrian (636)
    03:00:50
  • 32. Marina Raul (719)
    03:01:31
  • 33. Dumitru Nicoleta (620)
    03:01:38
  • 34. Cristurean Bogdan (593)
    03:03:30
  • 35. Cirlig Andreea (579)
    03:04:25
  • 36. Bilec Bogdan Catalin (528)
    03:04:52
  • 37. Filipescu Bogdan (625)
    03:05:25
  • 38. Negru Ghiță (766)
    03:05:25
  • 39. Balan Dan (514)
    03:05:27
  • 40. Moroșan Ionuț Cristian (915)
    03:05:28
  • 41. Cristea Emilia Claudia (589)
    03:05:45
  • 42. Ianosiu Hangan Ileana (674)
    03:06:55
  • 43. Găvan Mihăiță (639)
    03:08:44
  • 44. Cont Catalin (582)
    03:08:58
  • 45. Ianosi Szabolcs (673)
    03:09:10
  • 46. Strava Ionuț (852)
    03:10:13
  • 47. Dodea Andrei (608)
    03:10:57
  • 48. Irimia Olaf Mihael (908)
    03:12:45
  • 49. Filipescu Ionuț (626)
    03:13:23
  • 50. Gondosch Bogdan (648)
    03:13:31
  • 51. Mocreac Grigore (745)
    03:13:39
  • 52. Cordovan Gabriel (583)
    03:14:01
  • 53. Zamfir Ionut (898)
    03:14:21
  • 54. Pintilie Alexandru (793)
    03:15:37
  • 55. Harai Timea (656)
    03:20:25
  • 56. Partac Constantin (779)
    03:20:55
  • 57. Csaba Geza (594)
    03:21:40
  • 58. Pop Cosmin (805)
    03:21:43
  • 59. Dinisoae Leonard (607)
    03:25:28
  • 60. Andreea Pavel (785)
    03:25:49
  • 61. Riza Rares (812)
    03:25:52
  • 62. Bălan Dan Nicolae (515)
    03:25:55
  • 63. Nastase Vasile (761)
    03:26:30
  • 64. Tapalaga Alina (860)
    03:26:41
  • 65. Rus Silviu (821)
    03:27:33
  • 66. Marian Raluca (718)
    03:27:36
  • 67. Serbu Victor (835)
    03:27:37
  • 68. Marton Elena (722)
    03:28:54
  • 69. Galatanu Adrian Mihai (634)
    03:29:23
  • 70. Galatanu Matei (633)
    03:29:23
  • 71. Dragan Petru Ioan (615)
    03:29:58
  • 72. Tanase Lucian (859)
    03:30:05
  • 73. Parasca Alexandru (777)
    03:30:32
  • 74. Chiriac Adrian (566)
    03:30:51
  • 75. Budurlean Vasile (546)
    03:30:59
  • 76. Males Mihaela (705)
    03:31:36
  • 77. Marian Cosma (585)
    03:32:05
  • 78. Carbune Vlad (555)
    03:32:26
  • 79. Carp Teona (556)
    03:32:27
  • 80. Pop Ovidiu Adrian (799)
    03:32:59
  • 81. Popa Sorin I (806)
    03:33:23
  • 82. Moldovan Oana Iulia (750)
    03:33:43
  • 83. Negovan Adalia (764)
    03:33:43
  • 84. Marginean Ko S Min (717)
    03:34:39
  • 85. Huber Stefan (667)
    03:34:39
  • 86. Nita Ionel (770)
    03:35:23
  • 87. Murariu Flaviu Cătălin (758)
    03:35:59
  • 88. Pop Lenut (800)
    03:36:02
  • 89. Terhesiu Alexandra (862)
    03:36:45
  • 90. Plotnicu Sergiu (796)
    03:36:48
  • 91. Chiorean Viorel (563)
    03:38:09
  • 92. Cireasa Remus (578)
    03:38:09
  • 93. Balan Ciprian Augustin (513)
    03:38:40
  • 94. Ratiu Stela (810)
    03:38:45
  • 95. Robota Bogdan (813)
    03:38:54
  • 96. Palana Andrei (775)
    03:39:13
  • 97. Cristian Cojocar (591)
    03:39:26
  • 98. Tui Bogdan (878)
    03:39:30
  • 99. Flamand Vatca Vasile (627)
    03:39:38
  • 100. Roman Paula (814)
    03:39:40
  • 101. Boghean Dragos (536)
    03:40:36
  • 102. Fetche Sorina (622)
    03:41:33
  • 103. Dabacan Ovidiu (596)
    03:41:55
  • 104. Surd Cristina (856)
    03:42:16
  • 105. Kraus Ulrich (695)
    03:44:17
  • 106. Times Bogdana (866)
    03:44:46
  • 107. Stanila Cosmin (850)
    03:44:47
  • 108. Bobeica Florin (531)
    03:44:55
  • 109. Meici Claudia (728)
    03:44:58
  • 110. Budacă Adrian (545)
    03:46:18
  • 111. Bugnaru Constantin-Dan (549)
    03:46:33
  • 112. Bucurenci Dragos (544)
    03:46:44
  • 113. Savu Traian (831)
    03:47:48
  • 114. Plesca Nicolas (912)
    03:48:09
  • 115. Bulzan Alexandru (551)
    03:48:17
  • 116. Toniuc Horațiu Alexandru (875)
    03:48:28
  • 117. Ghinescu Odette (645)
    03:49:21
  • 118. Agrigoroaie Laurentiu (504)
    03:49:48
  • 119. Irimes Andrei (681)
    03:50:25
  • 120. Marosi Janos-Zsolt (721)
    03:50:32
  • 121. Pavelea Tudor-Daniel (786)
    03:50:52
  • 122. Vornicu Ioan-Alin (893)
    03:51:15
  • 123. Ruști Oksana (824)
    03:51:33
  • 124. Toniuc Daniel Sorin (872)
    03:51:42
  • 125. Chirtes Mircea Alexandru (570)
    03:51:43
  • 126. Dahms Stephan (598)
    03:53:10
  • 127. Dehelean Alin (604)
    03:54:28
  • 128. Pavelescu Livia (788)
    03:56:19
  • 129. Balaescul Lilia (512)
    03:56:29
  • 130. Vătămanu-Coanta Horia (887)
    03:57:23
  • 131. Ianoşiu Hangan Florian Traian (675)
    03:57:23
  • 132. Marchis Dragos (713)
    03:57:39
  • 133. Boghean Cristina (537)
    03:57:41
  • 134. Toniuc Daniel (873)
    03:57:58
  • 135. Moraru Ionut Catalin (752)
    03:58:56
  • 136. Rus Andrea (822)
    03:59:12
  • 137. Cirdei Florin (577)
    03:59:31
  • 138. Matilda Soare (845)
    03:59:51
  • 139. Bodea Ioan Manix (533)
    04:00:24
  • 140. Stanigaciu Marian (849)
    04:00:24
  • 141. Hopirca Serban-Adrian (662)
    04:00:40
  • 142. Corneanu Andreea (584)
    04:00:44
  • 143. Suciu Lucas Andrei (854)
    04:00:51
  • 144. Tarca Darius (861)
    04:02:05
  • 145. Toniuc Victor Gabriel (876)
    04:02:19
  • 146. Cimpan Ovidiu (571)
    04:02:48
  • 147. Chioseaua Cristian (564)
    04:02:54
  • 148. Stefan Ion (819)
    04:03:18
  • 149. Hulpe Pavel (669)
    04:03:55
  • 150. Bugja Andrea (547)
    04:04:11
  • 151. Maris Florin (897)
    04:04:24
  • 152. Tabacaru Andrei (857)
    04:05:00
  • 153. Ursa Iulia (883)
    04:05:30
  • 154. Ianosi Robert (672)
    04:05:31
  • 155. Dragus Rodica (617)
    04:05:43
  • 156. Cupsa Mihai (543)
    04:05:43
  • 157. Dumitru Cristian Ioan (518)
    04:05:44
  • 158. Marc Ioana (712)
    04:05:44
  • 159. Turcu Loredana Ioana (632)
    04:05:45
  • 160. Serban Floarea (833)
    04:06:49
  • 161. Ban Brindusa (517)
    04:07:00
  • 162. Kovács Attila (693)
    04:07:21
  • 163. Cocis Diana (580)
    04:07:34
  • 164. Domsa Adrian (610)
    04:07:37
  • 165. Marcu Ovidiu (716)
    04:07:38
  • 166. Veres Anna (889)
    04:08:23
  • 167. Pacurar Gabriel (774)
    04:08:23
  • 168. Kelemen Zoltán (690)
    04:08:24
  • 169. Mircea Rares Stan (739)
    04:08:33
  • 170. Andresi Ioan (507)
    04:08:55
  • 171. Vasilut Robert (886)
    04:09:02
  • 172. Cristescu Ana-Maria (590)
    04:09:02
  • 173. Bogdan Cătălin (535)
    04:09:34
  • 174. Prisacaru Razvan (809)
    04:10:10
  • 175. Negrut Ioana (767)
    04:11:00
  • 176. Cristurean Carmen (592)
    04:11:14
  • 177. David George (602)
    04:11:16
  • 178. Bota Grigore (606)
    04:11:22
  • 179. Fodor Marius (565)
    04:11:29
  • 180. Sandea Marius Dorin (828)
    04:12:19
  • 181. Lupu Lenuta Alina (703)
    04:12:50
  • 182. Belean Andreea (522)
    04:13:28
  • 183. Belean Alina (521)
    04:13:28
  • 184. Buzdugan Pwteu Marcel (554)
    04:14:11
  • 185. Ioja Ioan Victor (679)
    04:14:44
  • 186. Gules Gabriela (686)
    04:14:51
  • 187. Attila Orban (510)
    04:15:06
  • 188. Hangiu Petru (655)
    04:15:09
  • 189. Toniuc Alexandru Marian (874)
    04:15:11
  • 190. Mazilu Doru (726)
    04:15:14
  • 191. Iuras Claudia (684)
    04:15:22
  • 192. Ilie Dumitru (676)
    04:15:37
  • 193. Negru Florina (765)
    04:16:12
  • 194. Luncasu Diana (699)
    04:16:54
  • 195. Jurovschi Michael Octavian (689)
    04:19:01
  • 196. Avram Andrei (511)
    04:19:03
  • 197. Ciobanu Valentin (572)
    04:19:04
  • 198. Mierea Cosmin Marius (732)
    04:19:05
  • 199. Botezatu Adina Marina (542)
    04:20:06
  • 200. Rotariu Ioan (816)
    04:20:06
  • 201. Sabau Diana (826)
    04:20:38
  • 202. Gorga Carmen (649)
    04:20:41
  • 203. Cojocaru Eudochia (581)
    04:20:54
  • 204. Tiganus Emilia (865)
    04:21:14
  • 205. Hanganut Mariuca (654)
    04:21:19
  • 206. Uresan Radu Mihai (882)
    04:21:31
  • 207. Kozuk Andrei (694)
    04:22:03
  • 208. Rus Ioan (818)
    04:22:23
  • 209. Zmosu Roxana Georgeta (901)
    04:22:25
  • 210. Dumitru Cristina (621)
    04:22:29
  • 211. Nastase Valentina (760)
    04:22:43
  • 212. Petrescu Monica (790)
    04:23:25
  • 213. Mătărîngă Mihai Vlad (723)
    04:23:31
  • 214. Petrescu Daniela (791)
    04:23:37
  • 215. Florea Delia (630)
    04:25:21
  • 216. Stretea Cristian (913)
    04:25:42
  • 217. Zagrai Horaţiu Jean (896)
    04:25:52
  • 218. Zavoianu Dan (899)
    04:26:15
  • 219. Agop Antonela (503)
    04:27:20
  • 220. Carmen BONACI (575)
    04:27:43
  • 221. Vlad Monica (891)
    04:27:49
  • 222. Tocaci Anton (869)
    04:28:27
  • 223. Sava Cornel (830)
    04:28:45
  • 224. Belei Cristian (523)
    04:29:24
  • 225. Huber Szidonia Timea (668)
    04:30:28
  • 226. Hordoan Sandu (663)
    04:32:10
  • 227. Moldovan Daniel (751)
    04:32:13
  • 228. Dumitriu Anamaria Catalina (619)
    04:33:07
  • 229. Chirila Mihaela (569)
    04:33:38
  • 230. Iuga Sanda Elena (683)
    04:34:56
  • 231. Parteni Alexandra-Noela (780)
    04:35:46
  • 232. Bulzan Adriana (550)
    04:36:12
  • 233. Negovan Senin (762)
    04:36:13
  • 234. Negovan Anca (763)
    04:36:14
  • 235. Galben Ioana (635)
    04:36:23
  • 236. Ghilezan Valentin (644)
    04:36:24
  • 237. Adriana Harangozo (500)
    04:36:55
  • 238. Kepeczi Roland (691)
    04:36:57
  • 239. Pipera Nicoleta (794)
    04:37:13
  • 240. Hornai Codruta (664)
    04:37:14
  • 241. Ardelean Alexandra (509)
    04:37:14
  • 242. Serenec Carmen-Elena (836)
    04:37:14
  • 243. Man Liviu (706)
    04:37:30
  • 244. Man Monica Ileana (707)
    04:37:30
  • 245. Marcu Daniela (715)
    04:37:43
  • 246. Soreata Maria (846)
    04:38:03
  • 247. Voades Mihai (892)
    04:38:43
  • 248. Ciorba Lucian (576)
    04:38:48
  • 249. Manea Nicoleta (710)
    04:39:12
  • 250. Catrina Mihaela (605)
    04:39:58
  • 251. Borza Radu (541)
    04:40:16
  • 252. Varjan Sebastian (885)
    04:41:20
  • 253. Ciobanu Catalin (573)
    04:41:36
  • 254. Sadovei Iuliana Crenguța (905)
    04:41:55
  • 255. Stan Estera (848)
    04:43:22
  • 256. Burian Sorin (538)
    04:43:23
  • 257. Tiutiu Adela Roxana (868)
    04:43:37
  • 258. Paraschiv Ancuta Elena (778)
    04:44:00
  • 259. Zoita Dumitru Daniel (902)
    04:44:01
  • 260. Vranceanu Vasile (894)
    04:45:31
  • 261. Dahms Alina (597)
    04:46:18
  • 262. Stan Alexandru (847)
    04:46:29
  • 263. Lungoci Mihai (534)
    04:48:00
  • 264. Cutic Marius (595)
    04:48:09
  • 265. Cev Flavia Monica (561)
    04:48:13
  • 266. Harangozo Attila (657)
    04:48:21
  • 267. Postolache Andrei (808)
    04:48:56
  • 268. Sima Cristian (840)
    04:50:25
  • 269. Buzdugan Vasilica (553)
    04:51:57
  • 270. Bica Monica (527)
    04:52:22
  • 271. Horoba Horațiu (666)
    04:53:14
  • 272. Florea Paul (628)
    04:53:14
  • 273. Florea Antonela (629)
    04:53:14
  • 274. Horoba Andrada (665)
    04:53:14
  • 275. Mandrean Sergiu (708)
    04:53:14
  • 276. Vieriu Andrei (890)
    04:53:45
  • 277. Laza Robert (697)
    04:54:31
  • 278. Gherman Horațiu Ioan (642)
    04:55:14
  • 279. Pantiru Claudiu (776)
    04:55:36
  • 280. Pavelea Monica (787)
    04:55:54
  • 281. Batbutan Dan (782)
    04:58:07
  • 282. De Vulder Andra-Olivia (603)
    04:59:23
Támogatók