KEK - Egyetemi Futsal

KEK - Egyetemi Futsal

KEK - Egyetemi Futsal

by ELTE - BEAC
Ország: Magyarország
Város: Budapest
Helyszín: ELTE-BEAC sportcsarnok
Cím: Bogdánfy út 10 B
Kezdés időpontja: March 02, 2018, 08:00
Befejezés időpontja: March 03, 2018, 17:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 8
    Top 4
    Döntő
    Nyertes
  • Szent István Egyetem 2  
     
     
     
  • Óbudai egyetem 0  
    Szent István Egyetem 3  
     
     
  • Eötvös Loránd Tudományegyetem 4  
    Nemzeti Közszolgálati Egyetem 0  
     
     
  • Nemzeti Közszolgálati Egyetem 5  
     
    Szent István Egyetem 1  
    Budapesti Műszaki Egyetem  
  • Pázmány Péter Katolikus Egyetem Férfi 1  
     
    Budapesti Műszaki Egyetem 2  
     
  • Budapesti Műszaki Egyetem 5  
    Budapesti Műszaki Egyetem 3  
     
     
  • Kolozsvári Góbék 2  
    Kolozsvári Góbék 1  
     
     
  • Budapesti Corvinus Egyetem 1  
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Budapesti Műszaki Egyetem
    5-1-0
    19-7
    15
  • 2.
    Szent István Egyetem
    5-1-0
    26-4
    15
  • 3.
    Kolozsvári Góbék
    4-2-0
    17-10
    12
  • 4.
    Nemzeti Közszolgálati Egyetem
    2-3-1
    13-16
    7
  • 5.
    Budapesti Corvinus Egyetem
    3-1-0
    8-4
    9
  • 6.
    Pázmány Péter Katolikus Egyetem Férfi
    2-2-0
    10-11
    6
  • 7.
    Eötvös Loránd Tudományegyetem
    2-2-0
    17-6
    6
  • 8.
    Óbudai egyetem
    2-2-0
    11-8
    6
  • 9.
    Sinter FC
    2-1-0
    14-6
    6
  • 10.
    Miskolci Egyetem
    2-1-0
    8-12
    6
  • 11.
    MaSapi
    1-2-0
    3-9
    3
  • 12.
    Young boys
    0-1-2
    6-7
    2
  • 13.
    Selye János Egyetem
    0-2-1
    4-9
    1
  • 14.
    Mttk
    0-3-0
    5-20
    0
  • 15.
    II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola
    0-3-0
    2-28
    0
  • 16.
    Kámikázé
    0-3-0
    3-9
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: D
  • 1.
    Budapesti Corvinus Egyetem
    3-0-0
    7-2
    9
  • 2.
    Nemzeti Közszolgálati Egyetem
    1-1-1
    7-6
    4
  • Young boys
    0-1-2
    6-7
    2
  • Selye János Egyetem
    0-2-1
    4-9
    1
  • csoport: Alsó: C
  • 2.
    Óbudai egyetem
    2-1-0
    11-6
    6
  • 1.
    Budapesti Műszaki Egyetem
    2-1-0
    9-4
    6
  • Miskolci Egyetem
    2-1-0
    8-12
    6
  • Kámikázé
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Alsó: B
  • 1.
    Eötvös Loránd Tudományegyetem
    2-1-0
    13-1
    6
  • 2.
    Kolozsvári Góbék
    2-1-0
    11-5
    6
  • Sinter FC
    2-1-0
    14-6
    6
  • II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola
    0-3-0
    2-28
    0
  • csoport: Alsó: A
  • 1.
    Szent István Egyetem
    3-0-0
    20-2
    9
  • 2.
    Pázmány Péter Katolikus Egyetem Férfi
    2-1-0
    9-6
    6
  • MaSapi
    1-2-0
    3-9
    3
  • Mttk
    0-3-0
    5-20
    0
  • Név
    Pontok száma
  • Sajnáljuk, egyetlen pontszerző sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Döntő
  • Budapesti Műszaki Egyetem
    2-1
    Szent István Egyetem
  • Bronz
  • Nemzeti Közszolgálati Egyetem
    1-3
    Kolozsvári Góbék
  • Top 4
  • Szent István Egyetem
    3-0
    Nemzeti Közszolgálati Egyetem
  • Budapesti Műszaki Egyetem
    3-1
    Kolozsvári Góbék
  • Top 8
  • Szent István Egyetem
    2-0
    Óbudai egyetem
  • Eötvös Loránd Tudományegyetem
    4-5
    Nemzeti Közszolgálati Egyetem
  • Pázmány Péter Katolikus Egyetem Férfi
    1-5
    Budapesti Műszaki Egyetem
  • Kolozsvári Góbék
    2-1
    Budapesti Corvinus Egyetem
  • csoport: Alsó: D
  • Nemzeti Közszolgálati Egyetem
    0-2
    Budapesti Corvinus Egyetem
  • Nemzeti Közszolgálati Egyetem
    3-3
    Young boys
  • Nemzeti Közszolgálati Egyetem
    4-1
    Selye János Egyetem
  • Budapesti Corvinus Egyetem
    2-1
    Young boys
  • Budapesti Corvinus Egyetem
    3-1
    Selye János Egyetem
  • Young boys
    2-2
    Selye János Egyetem
  • csoport: Alsó: C
  • Óbudai egyetem
    4-2
    Budapesti Műszaki Egyetem
  • Óbudai egyetem
    4-0
    Kámikázé
  • Óbudai egyetem
    3-4
    Miskolci Egyetem
  • Budapesti Műszaki Egyetem
    1-0
    Kámikázé
  • Budapesti Műszaki Egyetem
    6-0
    Miskolci Egyetem
  • Kámikázé
    3-4
    Miskolci Egyetem
  • csoport: Alsó: B
  • Kolozsvári Góbék
    0-3
    Eötvös Loránd Tudományegyetem
  • Kolozsvári Góbék
    4-2
    Sinter FC
  • Kolozsvári Góbék
    7-0
    II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola
  • Eötvös Loránd Tudományegyetem
    0-1
    Sinter FC
  • Eötvös Loránd Tudományegyetem
    10-0
    II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola
  • Sinter FC
    11-2
    II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola
  • csoport: Alsó: A
  • Szent István Egyetem
    4-0
    Pázmány Péter Katolikus Egyetem Férfi
  • Szent István Egyetem
    5-0
    MaSapi
  • Szent István Egyetem
    11-2
    Mttk
  • Pázmány Péter Katolikus Egyetem Férfi
    3-0
    MaSapi
  • Pázmány Péter Katolikus Egyetem Férfi
    6-2
    Mttk
  • MaSapi
    3-1
    Mttk
  • csoport: Alsó: A
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Szent István Egyetem 
     
    4-0
    5-0
    11-2
    3
  • 2
    Pázmány Péter Katolikus Egyetem Férfi 
    0-4
     
    3-0
    6-2
    2
  • 3
    MaSapi 
    0-5
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Mttk 
    2-11
    2-6
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: B
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Kolozsvári Góbék 
     
    0-3
    4-2
    7-0
    2
  • 2
    Eötvös Loránd Tudományegyetem 
    3-0
     
    0-1
    10-0
    2
  • 3
    Sinter FC 
    2-4
    1-0
     
    11-2
    2
  • 4
    II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola 
    0-7
    0-10
    2-11
     
    0
  • csoport: Alsó: C
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Óbudai egyetem 
     
    4-2
    4-0
    3-4
    2
  • 2
    Budapesti Műszaki Egyetem 
    2-4
     
    1-0
    6-0
    2
  • 3
    Kámikázé 
    0-4
    0-1
     
    3-4
    0
  • 4
    Miskolci Egyetem 
    4-3
    0-6
    4-3
     
    2
  • csoport: Alsó: D
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Nemzeti Közszolgálati Egyetem 
     
    0-2
    3-3
    4-1
    1
  • 2
    Budapesti Corvinus Egyetem 
    2-0
     
    2-1
    3-1
    3
  • 3
    Young boys 
    3-3
    1-2
     
    2-2
    0
  • 4
    Selye János Egyetem 
    1-4
    1-3
    2-2
     
    0
Támogatók