Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
I. Székelyföld TT kupa - Kezdő

I. Székelyföld TT kupa - Kezdő

I. Székelyföld TT kupa - Kezdő

Ország: Románia Város: Tusnádfürdő Helyszín: Sportcsarnok Cím: Tusnádfürdő
Kezdés időpontja: April 13, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: April 13, 2019, 18:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • 1. Kovacs Istvan ( 19.2)
  • 2. Szakács Sándor ( 19)
  • 3. Moldován László ( 19)
  • 4. Canea Kocsis András ( 18.15)
  • 5. Bartha István Zsolt ( 17.51)
  • 6. Bedő József ( 17.31)
  • 7. Héja Zoltán ( 16.91)
  • 8. Imecs F Attila ( 16.55)
  • 9. Demeter Arpad ( 16.4)
  • 10. Geréd Ferenc ( 16.33)
  • 11. Köntzey József ( 16.1)
  • 12. Veress Árpád ( 16)
  • 13. Sterczer Sándor ( 15.85)
  • 14. Bálint Gábor ( 14.3)
  • 15. Tőkés Szabolcs ( 13.5)
  • 16. Pal Attila ( 13.4)
  • 17. Lőrincz Zoltán ( 12.98)
  • 18. Vaszi Dénes ( 12.39)
  • 19. Váncsa Zoltán ( 11.7)
  • 20. Canea Kocsis Abigél ( 10.7)
  • 21. Kolbai Gyula ( 10)
  • 22. Adorjan Zoltan ( 09.85)
  • 23. Bartha Ferenc ( 09.3)
  • 24. Andras Zoltan ( 09.21)
  • 25. Sterczer Zalán ( 08.88)
  • 26. Ambrus Zoltan ( 08.87)
  • 27. Kelemen Miklós ( 08.5)
  • 28. Andras Peter ( 08.4)
  • 29. Olah Ignac ( 08.3)
  • 30. Pap Sándor ( 08)
  • 31. Birtalan Bence ( 08)
  • 32. Kovács Kristóf ( 07.65)
  • 33. Bartos Csongor ( 07.54)
  • 34. Korodi Csaba ( 06.56)
  • 35. Csibi Arpad ( 06.4)
  • 36. Tóth Vivien ( 06.2)
  • 37. Kovács Attila ( 06.1)
  • 38. Megyes Andras ( 06)
  • 39. Birtalan Levente ( 06)
  • 40. Vass Péter ( 05.62)
  • 41. Tamás Vivien ( 05.56)
  • 42. Miklos Adel ( 05)
  • 43. Boér Anita ( 05)
  • 44. Dénes Anna ( 05)
  • 45. Héja Zsolt ( 04.47)
  • 46. Beno Katalin ( 04)
  • 47. Korodi Dániel ( 04)
  • 48. Korodi Krisztián ( 04)
  • 49. Stekbauer Árpád
  • 50. Kádár Zoltán
  • 51. Karda Ervin
  • 52. Bogyó János
  • 53. Bálint Tamás
  • 54. Dombora Szilárd
  • 55. Dombora Károly
  • 56. Diplas Cristian
  • 57. Lukács Balázs
  • 58. Orosz Krisztián
  • 59. Kanabé Tibor
  • 60. Beke Hunor
  • 61. Májai Lehel
  • 62. Nagy István
  • 63. Oprea Nicolae
  • 64. Miklos Botond ( 06)
  • 65. Fekete Tamás ( 04)
  • 66. Vitos Fodor Istvan
  • 67. Simó Attila
  • 68. Keresztes Attila
  • 69. Bréda Zsigmond
  • 70. Miklos Botond
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Kovacs Istvan
    2-0
    Canea Kocsis Abigél
  • Kovacs Istvan
    2-0
    Kolbai Gyula
  • Kovacs Istvan
    2-0
    Birtalan Levente
  • Kovacs Istvan
    2-0
    Dénes Anna
  • Canea Kocsis Abigél
    0-2
    Kolbai Gyula
  • Canea Kocsis Abigél
    0-2
    Birtalan Levente
  • Canea Kocsis Abigél
    0-2
    Dénes Anna
  • Kolbai Gyula
    0-2
    Birtalan Levente
  • Kolbai Gyula
    2-0
    Dénes Anna
  • Birtalan Levente
    2-0
    Dénes Anna
  • csoport: 2
  • Moldován László
    2-0
    Adorjan Zoltan
  • Moldován László
    1-2
    Kovács Kristóf
  • Moldován László
    2-0
    Megyes Andras
  • Moldován László
    2-0
    Miklos Adel
  • Adorjan Zoltan
    1-2
    Kovács Kristóf
  • Adorjan Zoltan
    0-2
    Megyes Andras
  • Adorjan Zoltan
    2-0
    Miklos Adel
  • Kovács Kristóf
    2-1
    Megyes Andras
  • Kovács Kristóf
    2-0
    Miklos Adel
  • Megyes Andras
    2-0
    Miklos Adel
  • csoport: 5
  • Imecs F Attila
    1-2
    Lőrincz Zoltán
  • Imecs F Attila
    1-2
    Pap Sándor
  • Imecs F Attila
    2-0
    Tóth Vivien
  • Imecs F Attila
    2-0
    Korodi Dániel
  • Imecs F Attila
    2-0
    Kanabé Tibor
  • Lőrincz Zoltán
    1-2
    Pap Sándor
  • Lőrincz Zoltán
    2-0
    Tóth Vivien
  • Lőrincz Zoltán
    2-0
    Korodi Dániel
  • Lőrincz Zoltán
    2-0
    Kanabé Tibor
  • Pap Sándor
    2-0
    Tóth Vivien
  • Pap Sándor
    2-0
    Korodi Dániel
  • Pap Sándor
    2-0
    Kanabé Tibor
  • Tóth Vivien
    2-0
    Korodi Dániel
  • Tóth Vivien
    2-0
    Kanabé Tibor
  • Korodi Dániel
    2-1
    Kanabé Tibor
  • csoport: 6
  • Bartha István Zsolt
    2-1
    Pal Attila
  • Bartha István Zsolt
    1-2
    Kelemen Miklós
  • Bartha István Zsolt
    2-0
    Miklos Botond
  • Bartha István Zsolt
    2-0
    Héja Zsolt
  • Bartha István Zsolt
    0-2
    Májai Lehel
  • Pal Attila
    2-0
    Kelemen Miklós
  • Pal Attila
    2-0
    Miklos Botond
  • Pal Attila
    2-0
    Héja Zsolt
  • Pal Attila
    0-2
    Májai Lehel
  • Kelemen Miklós
    0-2
    Miklos Botond
  • Kelemen Miklós
    2-0
    Héja Zsolt
  • Kelemen Miklós
    1-2
    Májai Lehel
  • Miklos Botond
    2-1
    Héja Zsolt
  • Miklos Botond
    1-2
    Májai Lehel
  • Héja Zsolt
    0-2
    Májai Lehel
  • csoport: 7
  • Bedő József
    1-2
    Tőkés Szabolcs
  • Bedő József
    0-2
    Olah Ignac
  • Bedő József
    2-0
    Csibi Arpad
  • Bedő József
    2-0
    Beke Hunor
  • Bedő József
    2-1
    Lukács Balázs
  • Tőkés Szabolcs
    2-1
    Olah Ignac
  • Tőkés Szabolcs
    2-0
    Csibi Arpad
  • Tőkés Szabolcs
    2-1
    Beke Hunor
  • Tőkés Szabolcs
    2-0
    Lukács Balázs
  • Olah Ignac
    2-0
    Csibi Arpad
  • Olah Ignac
    2-0
    Beke Hunor
  • Olah Ignac
    2-0
    Lukács Balázs
  • Csibi Arpad
    0-2
    Beke Hunor
  • Csibi Arpad
    0-2
    Lukács Balázs
  • Beke Hunor
    2-0
    Lukács Balázs
  • csoport: 8
  • Héja Zoltán
    0-2
    Karda Ervin
  • Héja Zoltán
    2-0
    Ambrus Zoltan
  • Héja Zoltán
    2-0
    Boér Anita
  • Héja Zoltán
    0-2
    Stekbauer Árpád
  • Héja Zoltán
    2-0
    Dombora Károly
  • Karda Ervin
    0-2
    Ambrus Zoltan
  • Karda Ervin
    2-0
    Boér Anita
  • Karda Ervin
    2-1
    Stekbauer Árpád
  • Karda Ervin
    2-0
    Dombora Károly
  • Ambrus Zoltan
    2-0
    Boér Anita
  • Ambrus Zoltan
    2-0
    Stekbauer Árpád
  • Ambrus Zoltan
    2-0
    Dombora Károly
  • Boér Anita
    0-2
    Stekbauer Árpád
  • Boér Anita
    0-2
    Dombora Károly
  • Stekbauer Árpád
    2-0
    Dombora Károly
  • csoport: 9
  • Geréd Ferenc
    2-1
    Bálint Gábor
  • Geréd Ferenc
    2-0
    Birtalan Bence
  • Geréd Ferenc
    2-0
    Tamás Vivien
  • Geréd Ferenc
    2-1
    Nagy István
  • Geréd Ferenc
    2-1
    Diplas Cristian
  • Bálint Gábor
    2-0
    Birtalan Bence
  • Bálint Gábor
    2-0
    Tamás Vivien
  • Bálint Gábor
    2-1
    Nagy István
  • Bálint Gábor
    2-0
    Diplas Cristian
  • Birtalan Bence
    0-2
    Tamás Vivien
  • Birtalan Bence
    0-2
    Nagy István
  • Birtalan Bence
    2-0
    Diplas Cristian
  • Tamás Vivien
    2-1
    Nagy István
  • Tamás Vivien
    2-0
    Diplas Cristian
  • Nagy István
    2-0
    Diplas Cristian
  • csoport: 11
  • Demeter Arpad
    2-0
    Köntzey József
  • Demeter Arpad
    2-0
    Bartha Ferenc
  • Demeter Arpad
    0-2
    Andras Peter
  • Demeter Arpad
    2-0
    Kádár Zoltán
  • Demeter Arpad
    2-0
    Dombora Szilárd
  • Köntzey József
    2-0
    Bartha Ferenc
  • Köntzey József
    2-0
    Andras Peter
  • Köntzey József
    2-0
    Kádár Zoltán
  • Köntzey József
    2-0
    Dombora Szilárd
  • Bartha Ferenc
    1-2
    Andras Peter
  • Bartha Ferenc
    0-2
    Kádár Zoltán
  • Bartha Ferenc
    2-0
    Dombora Szilárd
  • Andras Peter
    0-2
    Kádár Zoltán
  • Andras Peter
    2-0
    Dombora Szilárd
  • Kádár Zoltán
    0-2
    Dombora Szilárd
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kovacs Istvan
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    0
  • 2
    Canea Kocsis Abigél
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    0
  • 3
    Kolbai Gyula
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2
    0
  • 4
    Birtalan Levente
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    0
  • 5
    Dénes Anna
    0-2
    2-0
    0-2
    0-2
    1
    0
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Moldován László
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    0
  • 2
    Adorjan Zoltan
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    0
  • 3
    Kovács Kristóf
    2-1
    2-1
    2-1
    2-0
    4
    0
  • 4
    Megyes Andras
    0-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2
    0
  • 5
    Miklos Adel
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    0
  • csoport: 3
  • Nyert
    Pozíció
  • csoport: 4
  • Nyert
    Pozíció
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Imecs F Attila
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    0
  • 2
    Lőrincz Zoltán
    2-1
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    0
  • 3
    Pap Sándor
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    0
  • 4
    Tóth Vivien
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    0
  • 5
    Korodi Dániel
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    0
  • 6
    Kanabé Tibor
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    0
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bartha István Zsolt
    2-1
    1-2
    2-0
    2-0
    0-2
    3
    0
  • 2
    Pal Attila
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    0-2
    3
    0
  • 3
    Kelemen Miklós
    2-1
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    2
    0
  • 4
    Miklos Botond
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    1-2
    2
    0
  • 5
    Héja Zsolt
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    0
  • 6
    Májai Lehel
    2-0
    2-0
    2-1
    2-1
    2-0
    5
    0
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bedő József
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    3
    0
  • 2
    Tőkés Szabolcs
    2-1
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    0
  • 3
    Olah Ignac
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    0
  • 4
    Csibi Arpad
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    0
  • 5
    Beke Hunor
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    0
  • 6
    Lukács Balázs
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    0
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Héja Zoltán
    0-2
    2-0
    2-0
    0-2
    2-0
    3
    0
  • 2
    Karda Ervin
    2-0
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    0
  • 3
    Ambrus Zoltan
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    0
  • 4
    Boér Anita
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    0
  • 5
    Stekbauer Árpád
    2-0
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    0
  • 6
    Dombora Károly
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    0
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Geréd Ferenc
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    2-1
    5
    0
  • 2
    Bálint Gábor
    1-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    0
  • 3
    Birtalan Bence
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    0
  • 4
    Tamás Vivien
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    3
    0
  • 5
    Nagy István
    1-2
    1-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2
    0
  • 6
    Diplas Cristian
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    0
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Demeter Arpad
    2-0
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    4
    0
  • 2
    Köntzey József
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    0
  • 3
    Bartha Ferenc
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    0
  • 4
    Andras Peter
    2-0
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    3
    0
  • 5
    Kádár Zoltán
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    0-2
    2
    0
  • 6
    Dombora Szilárd
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    0
  • csoport: 11
  • Nyert
    Pozíció
Támogatók
ajax-icon Betöltés...