Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
I. Székelyföld TT kupa - Haladó

I. Székelyföld TT kupa - Haladó

I. Székelyföld TT kupa - Haladó

Ország: Románia Város: Tusnádfürdő Helyszín: Sportcsarnok Cím: Tusnádfürdő
Kezdés időpontja: April 13, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: April 13, 2019, 18:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • 1. Korábian Tamás ( 32.32)
  • 2. Lakatos Zsolt ( 31.63)
  • 3. Zakariás Szabolcs ( 30.65)
  • 4. Dénes Ferenc ( 30.35)
  • 5. Vida Attila ( 29.5)
  • 6. Orosz Attila ( 29.4)
  • 7. Cocean Valer ( 29.35)
  • 8. Elekes Hunor ( 29.15)
  • 9. Tókos Pál ( 29.14)
  • 10. Pethő Mihály ( 29.06)
  • 11. Oláh Olivér ( 27.07)
  • 12. Sass Imre ( 26.45)
  • 13. Kincses József ( 25.77)
  • 14. László Levente ( 24.98)
  • 15. Fancsali Kálmán ( 24.7)
  • 16. Fazakas Gergely ( 24.1)
  • 17. Kelemen László ( 23.4)
  • 18. Babics Tamas ( 23.25)
  • 19. Tamas Szilárd ( 20.99)
  • 20. Szabó Szilárd ( 20.4)
  • 21. Szántó Lajos ( 19.53)
  • 22. Urus Kristóf ( 17.1)
  • 23. Oláh Kriszta ( 15.3)
  • 24. Nagy István
  • 25. Keresztes Attila
  • 26. Vitos Fodor Istvan
  • 27. Kántor Imre Zoltán ( 23.4)
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Korábian Tamás
    Szabó Szilárd
  • Korábian Tamás
    Elekes Hunor
  • Korábian Tamás
    Kelemen László
  • Szabó Szilárd
    Elekes Hunor
  • Szabó Szilárd
    Kelemen László
  • Elekes Hunor
    Kelemen László
  • csoport: 2
  • Kincses József
    Lakatos Zsolt
  • Kincses József
    Cocean Valer
  • Kincses József
    Keresztes Attila
  • Lakatos Zsolt
    Cocean Valer
  • Lakatos Zsolt
    Keresztes Attila
  • Cocean Valer
    Keresztes Attila
  • csoport: 3
  • Nagy István
    Tamas Szilárd
  • Nagy István
    Oláh Kriszta
  • Nagy István
    Babics Tamas
  • Tamas Szilárd
    Oláh Kriszta
  • Tamas Szilárd
    Babics Tamas
  • Oláh Kriszta
    Babics Tamas
  • csoport: 4
  • Orosz Attila
    Pethő Mihály
  • Orosz Attila
    participant Tókos Pál participant
  • Orosz Attila
    Fancsali Kálmán
  • Pethő Mihály
    participant Tókos Pál participant
  • Pethő Mihály
    Fancsali Kálmán
  • participant Tókos Pál
    Fancsali Kálmán
  • csoport: 5
  • Dénes Ferenc
    Zakariás Szabolcs
  • Dénes Ferenc
    Vida Attila
  • Dénes Ferenc
    Vitos Fodor Istvan
  • Zakariás Szabolcs
    Vida Attila
  • Zakariás Szabolcs
    Vitos Fodor Istvan
  • Vida Attila
    Vitos Fodor Istvan
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Korábian Tamás
    3-2
    participant Tókos Pál participant
  • Korábian Tamás
    3-2
    Oláh Olivér
  • Korábian Tamás
    3-1
    Tamas Szilárd
  • Korábian Tamás
    2-3
    Vitos Fodor Istvan
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Oláh Olivér
  • participant Tókos Pál
    2-3
    Tamas Szilárd
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Vitos Fodor Istvan
  • Oláh Olivér
    0-3
    Tamas Szilárd
  • Oláh Olivér
    2-3
    Vitos Fodor Istvan
  • Tamas Szilárd
    3-0
    Vitos Fodor Istvan
  • csoport: 2
  • Vida Attila
    3-2
    Pethő Mihály
  • Vida Attila
    1-3
    Kincses József
  • Vida Attila
    3-2
    Kelemen László
  • Vida Attila
    3-2
    Szántó Lajos
  • Pethő Mihály
    3-2
    Kincses József
  • Pethő Mihály
    3-0
    Kelemen László
  • Pethő Mihály
    3-1
    Szántó Lajos
  • Kincses József
    3-2
    Kelemen László
  • Kincses József
    3-2
    Szántó Lajos
  • Kelemen László
    3-1
    Szántó Lajos
  • csoport: 3
  • Zakariás Szabolcs
    3-0
    Elekes Hunor
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Sass Imre
  • Zakariás Szabolcs
    1-3
    Nagy István
  • Zakariás Szabolcs
    3-0
    Keresztes Attila
  • Elekes Hunor
    3-2
    Sass Imre
  • Elekes Hunor
    0-3
    Nagy István
  • Elekes Hunor
    3-1
    Keresztes Attila
  • Sass Imre
    2-3
    Nagy István
  • Sass Imre
    2-3
    Keresztes Attila
  • Nagy István
    3-0
    Keresztes Attila
  • csoport: 4
  • Orosz Attila
    3-1
    Cocean Valer
  • Orosz Attila
    3-0
    László Levente
  • Orosz Attila
    3-2
    Babics Tamas
  • Orosz Attila
    2-3
    Szabó Szilárd
  • Cocean Valer
    3-2
    László Levente
  • Cocean Valer
    1-3
    Babics Tamas
  • Cocean Valer
    3-1
    Szabó Szilárd
  • László Levente
    1-3
    Babics Tamas
  • László Levente
    3-2
    Szabó Szilárd
  • Babics Tamas
    0-3
    Szabó Szilárd
  • csoport: 5
  • Lakatos Zsolt
    1-2
    Dénes Ferenc
  • Lakatos Zsolt
    2-1
    Fancsali Kálmán
  • Lakatos Zsolt
    1-2
    Fazakas Gergely
  • Lakatos Zsolt
    2-0
    Oláh Kriszta
  • Lakatos Zsolt
    2-0
    Urus Kristóf
  • Dénes Ferenc
    2-1
    Fancsali Kálmán
  • Dénes Ferenc
    2-0
    Fazakas Gergely
  • Dénes Ferenc
    0-2
    Oláh Kriszta
  • Dénes Ferenc
    2-0
    Urus Kristóf
  • Fancsali Kálmán
    2-0
    Fazakas Gergely
  • Fancsali Kálmán
    0-2
    Oláh Kriszta
  • Fancsali Kálmán
    2-0
    Urus Kristóf
  • Fazakas Gergely
    1-2
    Oláh Kriszta
  • Fazakas Gergely
    2-0
    Urus Kristóf
  • Oláh Kriszta
    0-2
    Urus Kristóf
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Korábian Tamás
    3-2
    3-2
    3-1
    2-3
    3
    1
  • 2
    Tókos Pál
    2-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    3
  • 3
    Oláh Olivér
    2-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    5
  • 4
    Tamas Szilárd
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 5
    Vitos Fodor Istvan
    3-2
    0-3
    3-2
    0-3
    2
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vida Attila
    3-2
    1-3
    3-2
    3-2
    3
    3
  • 2
    Pethő Mihály
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 3
    Kincses József
    3-1
    2-3
    3-2
    3-2
    3
    1
  • 4
    Kelemen László
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Szántó Lajos
    2-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Zakariás Szabolcs
    3-0
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    2
  • 2
    Elekes Hunor
    0-3
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    3
  • 3
    Sass Imre
    1-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    5
  • 4
    Nagy István
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
  • 5
    Keresztes Attila
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Orosz Attila
    3-1
    3-0
    3-2
    2-3
    3
    1
  • 2
    Cocean Valer
    1-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    3
  • 3
    László Levente
    0-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    5
  • 4
    Babics Tamas
    2-3
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    4
  • 5
    Szabó Szilárd
    3-2
    1-3
    2-3
    3-0
    2
    2
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lakatos Zsolt
    1-2
    2-1
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    2
  • 2
    Dénes Ferenc
    2-1
    2-1
    2-0
    0-2
    2-0
    4
    1
  • 3
    Fancsali Kálmán
    1-2
    1-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2
    4
  • 4
    Fazakas Gergely
    2-1
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2
    5
  • 5
    Oláh Kriszta
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    0-2
    3
    3
  • 6
    Urus Kristóf
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Korábian Tamás
    0
    0
  • 2
    Szabó Szilárd
    0
    0
  • 3
    Elekes Hunor
    0
    0
  • 4
    Kelemen László
    0
    0
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kincses József
    0
    0
  • 2
    Lakatos Zsolt
    0
    0
  • 3
    Cocean Valer
    0
    0
  • 4
    Keresztes Attila
    0
    0
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nagy István
    0
    0
  • 2
    Tamas Szilárd
    0
    0
  • 3
    Oláh Kriszta
    0
    0
  • 4
    Babics Tamas
    0
    0
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Orosz Attila
    0
    0
  • 2
    Pethő Mihály
    0
    0
  • 3
    Tókos Pál
    0
    0
  • 4
    Fancsali Kálmán
    0
    0
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dénes Ferenc
    0
    0
  • 2
    Zakariás Szabolcs
    0
    0
  • 3
    Vida Attila
    0
    0
  • 4
    Vitos Fodor Istvan
    0
    0
Támogatók
ajax-icon Betöltés...