Güdüc MTB - 25km - 2019

Güdüc MTB - 25km - 2019

Güdüc MTB - 25km - 2019

by Güdüc MTB
Ország: Románia
Város: Ghidut
Helyszín: padureac Ghidut
Cím: -
Kezdés időpontja: July 13, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: July 13, 2019, 18:00
Nevezési díj: 80.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Név
    Eredmény
  • csoport: Alsó: Female Open
  • 1.
    Lupuj Noémi (84)
    01:53:07
  • 2.
    Roxana Rimniceanu (56)
    02:08:21
  • 3.
    Menyhárt Zsuzsa (55)
    02:09:56
  • 4.
    Tohanean Ana (88)
    02:15:01
  • 5.
    Kémenes Anna (105)
    02:23:18
  • 6.
    Szigyarto Kata (107)
    02:31:32
  • 7.
    Maria Mihaela Craciunescu (54)
    02:42:26
  • 8.
    Andrea Catana (60)
    02:48:53
  • 9.
    Török Zsuzsanna (85)
    02:53:07
  • 10.
    Gyurka Andrea (7)
    02:55:40
  • 11.
    Stefania Marin (53)
    03:23:12
  • 12.
    Benedek Viola (100)
    05:29:33
  • 13.
    Fazakas Enikő (109)
    05:29:33
  • csoport: Alsó: Male 14-18
  • 1.
    Szabolcs Forika (96)
    01:31:19
  • 2.
    Tudor Cristea (86)
    01:32:14
  • 3.
    Gabriel Ivanov (19)
    01:32:23
  • 4.
    Rares Constantin Hogas (12)
    01:33:29
  • 5.
    Keresztes Előd (10)
    01:34:24
  • 6.
    Kincses Alex (87)
    01:34:48
  • 7.
    Vargyas Szilárd (9)
    01:35:22
  • 8.
    Thomas Papp (4)
    01:38:59
  • 9.
    Vargyas Adorján (7)
    01:38:59
  • 10.
    László Norbert (73)
    01:46:37
  • 11.
    Máthá Róbert (64)
    01:48:34
  • 12.
    Roland Oláh (1)
    01:50:10
  • 13.
    Szabó Apor Örs (62)
    01:53:35
  • 14.
    Rares Tanase (59)
    01:53:57
  • 15.
    Jakab Tamás (5)
    02:02:21
  • 16.
    Kis Szabolcs (104)
    02:08:56
  • 17.
    Mihai Vosloban (11)
    02:09:06
  • 18.
    Istvan Gal-Pal (6)
    02:09:14
  • 19.
    Matyas Torok (8)
    02:09:14
  • 20.
    Gindac Razvan (18)
    02:11:58
  • 21.
    Gergely Gaspar (14)
    02:13:50
  • 22.
    Szabolcs Portik (2)
    02:17:16
  • 23.
    Szigyaro Roland (15)
    02:20:24
  • 24.
    Adorjan Vilmos Kercso (3)
    02:25:38
  • 25.
    Bernád Gergő (16)
    02:27:20
  • 26.
    László Hunor (108)
    02:32:35
  • 27.
    Kund Bálint (57)
    02:32:40
  • 28.
    Péter Balázs Bíró (74)
    02:35:53
  • 29.
    Ákos Czimbalmos (21)
    03:03:03
  • 30.
    Szabó Bence (17)
    03:03:03
  • csoport: Alsó: Male 19-29
  • 1.
    Szabolcs Kovács (93)
    01:23:30
  • 2.
    Szaniszló Roland (66)
    01:26:55
  • 3.
    Vlad Valentin Pintea (22)
    01:29:33
  • 4.
    Slaniceanu Sándor (25)
    01:46:55
  • 5.
    Tihamer Becze (97)
    01:53:51
  • 6.
    Szabó Győző (23)
    01:55:18
  • 7.
    Laszlo Kiss (76)
    02:28:48
  • 8.
    Eduard Tamurjan (106)
    02:32:25
  • csoport: Alsó: Male 30-39
  • 1.
    Csergedi István (94)
    01:24:34
  • 2.
    Roman Florin (35)
    01:24:37
  • 3.
    Istvan Gelei (101)
    01:37:31
  • 4.
    Liteczky Árpád (92)
    01:37:40
  • 5.
    Istvan Koncz (82)
    01:42:29
  • 6.
    Mester Zoltán (95)
    01:46:44
  • 7.
    Calin Muntean (79)
    01:47:21
  • 8.
    Bakk Attila (102)
    01:48:00
  • 9.
    Candea Marius (77)
    01:48:18
  • 10.
    Mihai Nicorescu (30)
    01:49:32
  • 11.
    Dósa Zsolt (34)
    01:55:27
  • 12.
    Stefan Ionut Craciunescu (32)
    01:59:03
  • 13.
    Gaspar Lorand Zsolt (31)
    01:59:35
  • 14.
    Keresztes Andras (29)
    02:00:00
  • 15.
    Adrian Merticariu (67)
    02:01:34
  • 16.
    Kacsó Zoltán (72)
    02:06:14
  • 17.
    participant Józsa Zoltán (90)
    02:06:42
  • 18.
    Orbán Balázs (63)
    02:07:18
  • 19.
    Polgár Péter (37)
    02:12:09
  • 20.
    TAKÁCS Attila (27)
    02:12:10
  • 21.
    Oszkar Szakacs (68)
    02:20:02
  • 22.
    Matyas Istvan Szocs (83)
    02:36:14
  • 23.
    Gergely Attila (28)
    02:39:11
  • 24.
    Vlad Iuliu Catana (61)
    02:48:49
  • 25.
    Nagy József (69)
    02:54:50
  • 26.
    Marius Hrisca (33)
    03:12:51
  • 27.
    Sabin Gabriel Munca (36)
    03:18:02
  • csoport: Alsó: Male 40-
  • 1.
    Ilyes Hunor (103)
    01:17:03
  • 2.
    Mihai David (45)
    01:36:22
  • 3.
    Alexandru Vasiliu (46)
    01:39:02
  • 4.
    Sipos Ferenc (65)
    01:40:39
  • 5.
    Barabási István (39)
    01:43:50
  • 6.
    Mihai Rinceanu (75)
    01:44:16
  • 7.
    Dragos Bogza (80)
    01:46:29
  • 8.
    Imreh Lóránd (40)
    01:48:45
  • 9.
    Ciprian Coman (38)
    01:50:52
  • 10.
    Istvan Toapso (99)
    01:52:01
  • 11.
    Apostol Bogdan (43)
    01:52:31
  • 12.
    Ovidiu Dimbeanu (89)
    01:59:01
  • 13.
    Árpád Godra (41)
    02:01:25
  • 14.
    Nefedov Stefan (44)
    02:06:43
  • 15.
    Manole Silviu (50)
    02:10:04
  • 16.
    Gindac Daniel (48)
    02:11:58
  • 17.
    Bogdan Gherman (52)
    02:18:49
  • 18.
    Szigyarto Laszlo (42)
    02:20:25
  • 19.
    Bodi Csaba (71)
    02:21:19
  • 20.
    Keresztes András Zsolt (51)
    02:22:41
  • 21.
    Sorin Tanase (58)
    02:23:15
  • 22.
    Viorel Suvac (78)
    02:25:47
  • 23.
    Mindru Dragos (49)
    02:30:15
  • 24.
    Laurentiu Marin (47)
    02:30:46
  • 25.
    Imets János (98)
    02:45:37
  • 26.
    Jánosi Attila (91)
    02:47:13
  • 27.
    Janó Elemér (81)
    03:03:43
  • Név
    Eredmény
  • 1. Ilyes Hunor (103)
    01:17:03
  • 2. Szabolcs Kovács (93)
    01:23:30
  • 3. Csergedi István (94)
    01:24:34
  • 4. Roman Florin (35)
    01:24:37
  • 5. Szaniszló Roland (66)
    01:26:55
  • 6. Vlad Valentin Pintea (22)
    01:29:33
  • 7. Szabolcs Forika (96)
    01:31:19
  • 8. Tudor Cristea (86)
    01:32:14
  • 9. Gabriel Ivanov (19)
    01:32:23
  • 10. Rares Constantin Hogas (12)
    01:33:29
  • 11. Keresztes Előd (10)
    01:34:24
  • 12. Kincses Alex (87)
    01:34:48
  • 13. Vargyas Szilárd (9)
    01:35:22
  • 14. Mihai David (45)
    01:36:22
  • 15. Istvan Gelei (101)
    01:37:31
  • 16. Liteczky Árpád (92)
    01:37:40
  • 17. Thomas Papp (4)
    01:38:59
  • 18. Vargyas Adorján (7)
    01:38:59
  • 19. Alexandru Vasiliu (46)
    01:39:02
  • 20. Sipos Ferenc (65)
    01:40:39
  • 21. Istvan Koncz (82)
    01:42:29
  • 22. Barabási István (39)
    01:43:50
  • 23. Mihai Rinceanu (75)
    01:44:16
  • 24. Dragos Bogza (80)
    01:46:29
  • 25. László Norbert (73)
    01:46:37
  • 26. Mester Zoltán (95)
    01:46:44
  • 27. Slaniceanu Sándor (25)
    01:46:55
  • 28. Calin Muntean (79)
    01:47:21
  • 29. Bakk Attila (102)
    01:48:00
  • 30. Candea Marius (77)
    01:48:18
  • 31. Máthá Róbert (64)
    01:48:34
  • 32. Imreh Lóránd (40)
    01:48:45
  • 33. Mihai Nicorescu (30)
    01:49:32
  • 34. Roland Oláh (1)
    01:50:10
  • 35. Ciprian Coman (38)
    01:50:52
  • 36. Istvan Toapso (99)
    01:52:01
  • 37. Apostol Bogdan (43)
    01:52:31
  • 38. Lupuj Noémi (84)
    01:53:07
  • 39. Szabó Apor Örs (62)
    01:53:35
  • 40. Tihamer Becze (97)
    01:53:51
  • 41. Rares Tanase (59)
    01:53:57
  • 42. Szabó Győző (23)
    01:55:18
  • 43. Dósa Zsolt (34)
    01:55:27
  • 44. Ovidiu Dimbeanu (89)
    01:59:01
  • 45. Stefan Ionut Craciunescu (32)
    01:59:03
  • 46. Gaspar Lorand Zsolt (31)
    01:59:35
  • 47. Keresztes Andras (29)
    02:00:00
  • 48. Árpád Godra (41)
    02:01:25
  • 49. Adrian Merticariu (67)
    02:01:34
  • 50. Jakab Tamás (5)
    02:02:21
  • 51. Kacsó Zoltán (72)
    02:06:14
  • 52. participant Józsa Zoltán (90)
    02:06:42
  • 53. Nefedov Stefan (44)
    02:06:43
  • 54. Orbán Balázs (63)
    02:07:18
  • 55. Roxana Rimniceanu (56)
    02:08:21
  • 56. Kis Szabolcs (104)
    02:08:56
  • 57. Mihai Vosloban (11)
    02:09:06
  • 58. Istvan Gal-Pal (6)
    02:09:14
  • 59. Matyas Torok (8)
    02:09:14
  • 60. Menyhárt Zsuzsa (55)
    02:09:56
  • 61. Manole Silviu (50)
    02:10:04
  • 62. Gindac Razvan (18)
    02:11:58
  • 63. Gindac Daniel (48)
    02:11:58
  • 64. Polgár Péter (37)
    02:12:09
  • 65. TAKÁCS Attila (27)
    02:12:10
  • 66. Gergely Gaspar (14)
    02:13:50
  • 67. Tohanean Ana (88)
    02:15:01
  • 68. Szabolcs Portik (2)
    02:17:16
  • 69. Bogdan Gherman (52)
    02:18:49
  • 70. Oszkar Szakacs (68)
    02:20:02
  • 71. Szigyaro Roland (15)
    02:20:24
  • 72. Szigyarto Laszlo (42)
    02:20:25
  • 73. Bodi Csaba (71)
    02:21:19
  • 74. Keresztes András Zsolt (51)
    02:22:41
  • 75. Sorin Tanase (58)
    02:23:15
  • 76. Kémenes Anna (105)
    02:23:18
  • 77. Adorjan Vilmos Kercso (3)
    02:25:38
  • 78. Viorel Suvac (78)
    02:25:47
  • 79. Bernád Gergő (16)
    02:27:20
  • 80. Laszlo Kiss (76)
    02:28:48
  • 81. Mindru Dragos (49)
    02:30:15
  • 82. Laurentiu Marin (47)
    02:30:46
  • 83. Szigyarto Kata (107)
    02:31:32
  • 84. Eduard Tamurjan (106)
    02:32:25
  • 85. László Hunor (108)
    02:32:35
  • 86. Kund Bálint (57)
    02:32:40
  • 87. Péter Balázs Bíró (74)
    02:35:53
  • 88. Matyas Istvan Szocs (83)
    02:36:14
  • 89. Gergely Attila (28)
    02:39:11
  • 90. Maria Mihaela Craciunescu (54)
    02:42:26
  • 91. Imets János (98)
    02:45:37
  • 92. Jánosi Attila (91)
    02:47:13
  • 93. Vlad Iuliu Catana (61)
    02:48:49
  • 94. Andrea Catana (60)
    02:48:53
  • 95. Török Zsuzsanna (85)
    02:53:07
  • 96. Nagy József (69)
    02:54:50
  • 97. Gyurka Andrea (7)
    02:55:40
  • 98. Ákos Czimbalmos (21)
    03:03:03
  • 99. Szabó Bence (17)
    03:03:03
  • 100. Janó Elemér (81)
    03:03:43
  • 101. Marius Hrisca (33)
    03:12:51
  • 102. Sabin Gabriel Munca (36)
    03:18:02
  • 103. Stefania Marin (53)
    03:23:12
  • 104. Fazakas Enikő (109)
    05:29:33
  • 105. Benedek Viola (100)
    05:29:33
Támogatók