European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 80

European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 80

European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 80

by Sinn Cou
Ország: Magyarország
Város: Budapest
Helyszín: Stadion
Cím: -
Kezdés időpontja: July 01, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: July 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 668.19 Ron
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • MIKYSKA Gertrud(1059)
    3-1
    WUNNER Heidi(3044)
  • Top 4
  • MIKYSKA Gertrud(1059)
    3-2
    KAYSSER Hannelore(2401)
  • WUNNER Heidi(3044)
    3-0
    TYLER Sylvia(1608)
  • Top 8
  • ISERN Regina(2356)
    0-3
    MIKYSKA Gertrud(1059)
  • ROMANOVA Valentina(3793)
    0-3
    KAYSSER Hannelore(2401)
  • WUNNER Heidi(3044)
    3-1
    FAFOURNOUX Solange(1855)
  • MASSET Chantal(1930)
    2-3
    TYLER Sylvia(1608)
  • Top 16
  • ISERN Regina(2356)
    3-0
  • FRAUNHOLZ Lisa(2201)
    0-3
    MIKYSKA Gertrud(1059)
  • ROMANOVA Valentina(3793)
    3-0
    BRÜGGEN Erika(2097)
  • 0-3
    KAYSSER Hannelore(2401)
  • WUNNER Heidi(3044)
    3-0
  • FAFOURNOUX Solange(1855)
    3-1
    ZAMOISKAIA Liudmila(3835)
  • MASSET Chantal(1930)
    3-1
    RØNNOW Else(1428)
  • 0-3
    TYLER Sylvia(1608)
  • csoport: Alsó: 6
  • BANK Roswitha(2022)
    1-3
    MIKYSKA Gertrud(1059)
  • BANK Roswitha(2022)
    0-3
    RØNNOW Else(1428)
  • BANK Roswitha(2022)
    0-3
    MICHELUZ MOLINI Antonietta(3380)
  • MIKYSKA Gertrud(1059)
    3-2
    RØNNOW Else(1428)
  • MIKYSKA Gertrud(1059)
    3-2
    MICHELUZ MOLINI Antonietta(3380)
  • RØNNOW Else(1428)
    3-1
    MICHELUZ MOLINI Antonietta(3380)
  • csoport: Alsó: 5
  • FAFOURNOUX Solange(1855)
    1-3
    KAYSSER Hannelore(2401)
  • FAFOURNOUX Solange(1855)
    3-0
    ROBINSON Audrey(1588)
  • KAYSSER Hannelore(2401)
    3-1
    ROBINSON Audrey(1588)
  • csoport: Alsó: 4
  • WUNNER Heidi(3044)
    3-1
    HUNT Janet(1529)
  • WUNNER Heidi(3044)
    3-0
    CASOLARO Maria Grazia(3338)
  • WUNNER Heidi(3044)
    3-0
    ROMANOVA Valentina(3793)
  • HUNT Janet(1529)
    3-1
    CASOLARO Maria Grazia(3338)
  • HUNT Janet(1529)
    1-3
    ROMANOVA Valentina(3793)
  • CASOLARO Maria Grazia(3338)
    1-3
    ROMANOVA Valentina(3793)
  • csoport: Alsó: 3
  • TYLER Sylvia(1608)
    3-0
    BRÜGGEN Erika(2097)
  • TYLER Sylvia(1608)
    3-0
    DE BENQUE D'AGUT Elisabeth(1834)
  • TYLER Sylvia(1608)
    3-0
    KOZLOVA Lilia(3751)
  • BRÜGGEN Erika(2097)
    3-1
    DE BENQUE D'AGUT Elisabeth(1834)
  • BRÜGGEN Erika(2097)
    3-0
    KOZLOVA Lilia(3751)
  • DE BENQUE D'AGUT Elisabeth(1834)
    3-0
    KOZLOVA Lilia(3751)
  • csoport: Alsó: 2
  • FRAUNHOLZ Lisa(2201)
    1-3
    ZAMOISKAIA Liudmila(3835)
  • FRAUNHOLZ Lisa(2201)
    3-0
    GUTSCHMIDT Karla(2269)
  • ZAMOISKAIA Liudmila(3835)
    3-0
    GUTSCHMIDT Karla(2269)
  • csoport: Alsó: 1
  • ISERN Regina(2356)
    3-0
    VIMROVA Ludka(1363)
  • ISERN Regina(2356)
    3-0
    TEN GEUZENDAM Dolly(3480)
  • ISERN Regina(2356)
    3-0
    MASSET Chantal(1930)
  • VIMROVA Ludka(1363)
    0-3
    TEN GEUZENDAM Dolly(3480)
  • VIMROVA Ludka(1363)
    1-3
    MASSET Chantal(1930)
  • TEN GEUZENDAM Dolly(3480)
    0-3
    MASSET Chantal(1930)
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    ISERN Regina 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    VIMROVA Ludka 
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 3
    TEN GEUZENDAM Dolly 
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 4
    MASSET Chantal 
    0-3
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    FRAUNHOLZ Lisa 
     
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    ZAMOISKAIA Liudmila 
    3-1
     
    3-0
    2
  • 3
    GUTSCHMIDT Karla 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    TYLER Sylvia 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    BRÜGGEN Erika 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    DE BENQUE D'AGUT Elisabeth 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    KOZLOVA Lilia 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    WUNNER Heidi 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    HUNT Janet 
    1-3
     
    3-1
    1-3
    1
  • 3
    CASOLARO Maria Grazia 
    0-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 4
    ROMANOVA Valentina 
    0-3
    3-1
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    FAFOURNOUX Solange 
     
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    KAYSSER Hannelore 
    3-1
     
    3-1
    2
  • 3
    ROBINSON Audrey 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BANK Roswitha 
     
    1-3
    0-3
    0-3
    0
  • 2
    MIKYSKA Gertrud 
    3-1
     
    3-2
    3-2
    3
  • 3
    RØNNOW Else 
    3-0
    2-3
     
    3-1
    2
  • 4
    MICHELUZ MOLINI Antonietta 
    3-0
    2-3
    1-3
     
    1
Támogatók