European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 80

European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 80

European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 80

by Sinn Cou
Ország: Magyarország
Város: Budapest
Helyszín: Stadion
Cím: -
Kezdés időpontja: July 01, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: July 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 668.19 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • ISERN Regina 3  
     
     
     
     
  • 0  
    ISERN Regina 0  
     
     
     
  • FRAUNHOLZ Lisa 0  
    MIKYSKA Gertrud 3  
     
     
     
  • MIKYSKA Gertrud 3  
     
    MIKYSKA Gertrud 3  
     
     
  • ROMANOVA Valentina 3  
     
    KAYSSER Hannelore 2  
     
     
  • BRÜGGEN Erika 0  
    ROMANOVA Valentina 0  
     
     
     
  • 0  
    KAYSSER Hannelore 3  
     
     
     
  • KAYSSER Hannelore 3  
     
     
    MIKYSKA Gertrud 3  
    MIKYSKA Gertrud  
  • WUNNER Heidi 3  
     
     
    WUNNER Heidi 1  
     
  • 0  
    WUNNER Heidi 3  
     
     
     
  • FAFOURNOUX Solange 3  
    FAFOURNOUX Solange 1  
     
     
     
  • ZAMOISKAIA Liudmila 1  
     
    WUNNER Heidi 3  
     
     
  • MASSET Chantal 3  
     
    TYLER Sylvia 0  
     
     
  • RØNNOW Else 1  
    MASSET Chantal 2  
     
     
     
  • 0  
    TYLER Sylvia 3  
     
     
     
  • TYLER Sylvia 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    MIKYSKA Gertrud (1059)
    7-0-0
    21-8
    21
  • 2.
    WUNNER Heidi (3044)
    6-1-0
    19-5
    18
  • 3.
    TYLER Sylvia (1608)
    5-1-0
    15-5
    15
  • 4.
    KAYSSER Hannelore (2401)
    4-1-0
    14-5
    12
  • 5.
    ISERN Regina (2356)
    4-1-0
    12-3
    12
  • 6.
    MASSET Chantal (1930)
    3-2-0
    11-8
    9
  • 7.
    ROMANOVA Valentina (3793)
    3-2-0
    9-8
    9
  • 8.
    FAFOURNOUX Solange (1855)
    2-2-0
    8-7
    6
  • 9.
    ZAMOISKAIA Liudmila (3835)
    2-1-0
    7-4
    6
  • 10.
    BRÜGGEN Erika (2097)
    2-2-0
    6-7
    6
  • 11.
    RØNNOW Else (1428)
    2-2-0
    9-7
    6
  • 12.
    FRAUNHOLZ Lisa (2201)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 13.
    TEN GEUZENDAM Dolly (3480)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 14.
    MICHELUZ MOLINI Antonietta (3380)
    1-2-0
    6-6
    3
  • 15.
    DE BENQUE D'AGUT Elisabeth (1834)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 16.
    HUNT Janet (1529)
    1-2-0
    5-7
    3
  • 17.
    GUTSCHMIDT Karla (2269)
    0-2-0
    0-6
    0
  • 18.
    VIMROVA Ludka (1363)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 19.
    ROBINSON Audrey (1588)
    0-2-0
    1-6
    0
  • 20.
    BANK Roswitha (2022)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 21.
    KOZLOVA Lilia (3751)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 22.
    CASOLARO Maria Grazia (3338)
    0-3-0
    2-9
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    MIKYSKA Gertrud (1059)
    3-0-0
    9-5
    9
  • RØNNOW Else (1428)
    2-1-0
    8-4
    6
  • MICHELUZ MOLINI Antonietta (3380)
    1-2-0
    6-6
    3
  • BANK Roswitha (2022)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    KAYSSER Hannelore (2401)
    2-0-0
    6-2
    6
  • FAFOURNOUX Solange (1855)
    1-1-0
    4-3
    3
  • ROBINSON Audrey (1588)
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    WUNNER Heidi (3044)
    3-0-0
    9-1
    9
  • ROMANOVA Valentina (3793)
    2-1-0
    6-5
    6
  • HUNT Janet (1529)
    1-2-0
    5-7
    3
  • CASOLARO Maria Grazia (3338)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    TYLER Sylvia (1608)
    3-0-0
    9-0
    9
  • BRÜGGEN Erika (2097)
    2-1-0
    6-4
    6
  • DE BENQUE D'AGUT Elisabeth (1834)
    1-2-0
    4-6
    3
  • KOZLOVA Lilia (3751)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    ZAMOISKAIA Liudmila (3835)
    2-0-0
    6-1
    6
  • FRAUNHOLZ Lisa (2201)
    1-1-0
    4-3
    3
  • GUTSCHMIDT Karla (2269)
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    ISERN Regina (2356)
    3-0-0
    9-0
    9
  • MASSET Chantal (1930)
    2-1-0
    6-4
    6
  • TEN GEUZENDAM Dolly (3480)
    1-2-0
    3-6
    3
  • VIMROVA Ludka (1363)
    0-3-0
    1-9
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • MIKYSKA Gertrud (1059)
    3-1
    WUNNER Heidi (3044)
  • Top 4
  • MIKYSKA Gertrud (1059)
    3-2
    KAYSSER Hannelore (2401)
  • WUNNER Heidi (3044)
    3-0
    TYLER Sylvia (1608)
  • Top 8
  • ISERN Regina (2356)
    0-3
    MIKYSKA Gertrud (1059)
  • ROMANOVA Valentina (3793)
    0-3
    KAYSSER Hannelore (2401)
  • WUNNER Heidi (3044)
    3-1
    FAFOURNOUX Solange (1855)
  • MASSET Chantal (1930)
    2-3
    TYLER Sylvia (1608)
  • Top 16
  • ISERN Regina (2356)
    3-0
  • FRAUNHOLZ Lisa (2201)
    0-3
    MIKYSKA Gertrud (1059)
  • ROMANOVA Valentina (3793)
    3-0
    BRÜGGEN Erika (2097)
  • 0-3
    KAYSSER Hannelore (2401)
  • WUNNER Heidi (3044)
    3-0
  • FAFOURNOUX Solange (1855)
    3-1
    ZAMOISKAIA Liudmila (3835)
  • MASSET Chantal (1930)
    3-1
    RØNNOW Else (1428)
  • 0-3
    TYLER Sylvia (1608)
  • csoport: Alsó: 6
  • BANK Roswitha (2022)
    1-3
    MIKYSKA Gertrud (1059)
  • BANK Roswitha (2022)
    0-3
    RØNNOW Else (1428)
  • BANK Roswitha (2022)
    0-3
    MICHELUZ MOLINI Antonietta (3380)
  • MIKYSKA Gertrud (1059)
    3-2
    RØNNOW Else (1428)
  • MIKYSKA Gertrud (1059)
    3-2
    MICHELUZ MOLINI Antonietta (3380)
  • RØNNOW Else (1428)
    3-1
    MICHELUZ MOLINI Antonietta (3380)
  • csoport: Alsó: 5
  • FAFOURNOUX Solange (1855)
    1-3
    KAYSSER Hannelore (2401)
  • FAFOURNOUX Solange (1855)
    3-0
    ROBINSON Audrey (1588)
  • KAYSSER Hannelore (2401)
    3-1
    ROBINSON Audrey (1588)
  • csoport: Alsó: 4
  • WUNNER Heidi (3044)
    3-1
    HUNT Janet (1529)
  • WUNNER Heidi (3044)
    3-0
    CASOLARO Maria Grazia (3338)
  • WUNNER Heidi (3044)
    3-0
    ROMANOVA Valentina (3793)
  • HUNT Janet (1529)
    3-1
    CASOLARO Maria Grazia (3338)
  • HUNT Janet (1529)
    1-3
    ROMANOVA Valentina (3793)
  • CASOLARO Maria Grazia (3338)
    1-3
    ROMANOVA Valentina (3793)
  • csoport: Alsó: 3
  • TYLER Sylvia (1608)
    3-0
    BRÜGGEN Erika (2097)
  • TYLER Sylvia (1608)
    3-0
    DE BENQUE D'AGUT Elisabeth (1834)
  • TYLER Sylvia (1608)
    3-0
    KOZLOVA Lilia (3751)
  • BRÜGGEN Erika (2097)
    3-1
    DE BENQUE D'AGUT Elisabeth (1834)
  • BRÜGGEN Erika (2097)
    3-0
    KOZLOVA Lilia (3751)
  • DE BENQUE D'AGUT Elisabeth (1834)
    3-0
    KOZLOVA Lilia (3751)
  • csoport: Alsó: 2
  • FRAUNHOLZ Lisa (2201)
    1-3
    ZAMOISKAIA Liudmila (3835)
  • FRAUNHOLZ Lisa (2201)
    3-0
    GUTSCHMIDT Karla (2269)
  • ZAMOISKAIA Liudmila (3835)
    3-0
    GUTSCHMIDT Karla (2269)
  • csoport: Alsó: 1
  • ISERN Regina (2356)
    3-0
    VIMROVA Ludka (1363)
  • ISERN Regina (2356)
    3-0
    TEN GEUZENDAM Dolly (3480)
  • ISERN Regina (2356)
    3-0
    MASSET Chantal (1930)
  • VIMROVA Ludka (1363)
    0-3
    TEN GEUZENDAM Dolly (3480)
  • VIMROVA Ludka (1363)
    1-3
    MASSET Chantal (1930)
  • TEN GEUZENDAM Dolly (3480)
    0-3
    MASSET Chantal (1930)
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    ISERN Regina 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    VIMROVA Ludka 
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 3
    TEN GEUZENDAM Dolly 
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 4
    MASSET Chantal 
    0-3
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    FRAUNHOLZ Lisa 
     
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    ZAMOISKAIA Liudmila 
    3-1
     
    3-0
    2
  • 3
    GUTSCHMIDT Karla 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    TYLER Sylvia 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    BRÜGGEN Erika 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    DE BENQUE D'AGUT Elisabeth 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    KOZLOVA Lilia 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    WUNNER Heidi 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    HUNT Janet 
    1-3
     
    3-1
    1-3
    1
  • 3
    CASOLARO Maria Grazia 
    0-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 4
    ROMANOVA Valentina 
    0-3
    3-1
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    FAFOURNOUX Solange 
     
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    KAYSSER Hannelore 
    3-1
     
    3-1
    2
  • 3
    ROBINSON Audrey 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BANK Roswitha 
     
    1-3
    0-3
    0-3
    0
  • 2
    MIKYSKA Gertrud 
    3-1
     
    3-2
    3-2
    3
  • 3
    RØNNOW Else 
    3-0
    2-3
     
    3-1
    2
  • 4
    MICHELUZ MOLINI Antonietta 
    3-0
    2-3
    1-3
     
    1
Támogatók