Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 75

European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 75

European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 75

Ország: Magyarország Város: Budapest Helyszín: Stadion Cím: -
Kezdés időpontja: July 01, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: July 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 668.19 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • DIGNUM Margaret
    3-0
    BENDER URSULA
  • DIGNUM Margaret
    0-3
    DE SANTA BARBARA Michelle
  • DIGNUM Margaret
    3-0
    BOZENICAR Jirina
  • BENDER URSULA
    0-3
    DE SANTA BARBARA Michelle
  • BENDER URSULA
    3-1
    BOZENICAR Jirina
  • DE SANTA BARBARA Michelle
    3-0
    BOZENICAR Jirina
  • csoport: 2
  • BAX Sally
    3-0
    WIENCKE Roswitha
  • BAX Sally
    3-1
    BOURET Michelle
  • BAX Sally
    3-1
    DECHRING Birgit
  • WIENCKE Roswitha
    3-2
    BOURET Michelle
  • WIENCKE Roswitha
    3-0
    DECHRING Birgit
  • BOURET Michelle
    2-3
    DECHRING Birgit
  • csoport: 3
  • METGE Renate
    0-3
    MEINHART Herta
  • METGE Renate
    0-3
    GUNDLAFF Monika
  • METGE Renate
    0-3
    ROSENBERGOVA Marta
  • MEINHART Herta
    3-1
    GUNDLAFF Monika
  • MEINHART Herta
    3-1
    ROSENBERGOVA Marta
  • GUNDLAFF Monika
    0-3
    ROSENBERGOVA Marta
  • csoport: 4
  • BARON Jutta
    3-0
    KNIGHTLEY Jill
  • BARON Jutta
    3-0
    REISSNER Karin
  • BARON Jutta
    3-1
    AARNES Aud Marit
  • KNIGHTLEY Jill
    3-0
    REISSNER Karin
  • KNIGHTLEY Jill
    3-1
    AARNES Aud Marit
  • REISSNER Karin
    0-3
    AARNES Aud Marit
  • csoport: 5
  • KARBITS Mare
    3-0
    WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa
  • KARBITS Mare
    3-0
    STEEL Pauline
  • KARBITS Mare
    0-3
    AUER Mathilde
  • WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa
    3-0
    STEEL Pauline
  • WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa
    3-1
    AUER Mathilde
  • STEEL Pauline
    0-3
    AUER Mathilde
  • csoport: 6
  • JUDSON Carol
    3-0
    STROHMEYER Rosemarie
  • JUDSON Carol
    3-1
    TREINEN Claudette
  • JUDSON Carol
    1-3
    DOHRENBUSCH Reinhilde
  • STROHMEYER Rosemarie
    1-3
    TREINEN Claudette
  • STROHMEYER Rosemarie
    3-0
    DOHRENBUSCH Reinhilde
  • TREINEN Claudette
    3-0
    DOHRENBUSCH Reinhilde
  • csoport: 7
  • RICHTER Elke
    3-0
    GJENGEDAL Kari Solveig
  • RICHTER Elke
    3-0
    Tilkowski Brunhilde
  • RICHTER Elke
    3-0
    SKURLATOVA Liudmyla
  • GJENGEDAL Kari Solveig
    3-1
    Tilkowski Brunhilde
  • GJENGEDAL Kari Solveig
    3-0
    SKURLATOVA Liudmyla
  • Tilkowski Brunhilde
    3-2
    SKURLATOVA Liudmyla
  • csoport: 8
  • GEBHARDT Christa
    3-0
    SVECOVA Eva
  • GEBHARDT Christa
    3-1
    PLEYER Helga
  • GEBHARDT Christa
    3-1
    TERLOUW Jeanne
  • SVECOVA Eva
    3-0
    PLEYER Helga
  • SVECOVA Eva
    3-2
    TERLOUW Jeanne
  • PLEYER Helga
    0-3
    TERLOUW Jeanne
  • csoport: 9
  • RAUSCHER Karin
    3-0
    CROMPTON Janice
  • RAUSCHER Karin
    3-1
    PETŐHÁZI Imola
  • RAUSCHER Karin
    3-0
    FREINERT Ingegerd
  • CROMPTON Janice
    3-1
    PETŐHÁZI Imola
  • CROMPTON Janice
    3-2
    FREINERT Ingegerd
  • PETŐHÁZI Imola
    3-0
    FREINERT Ingegerd
  • csoport: 10
  • BERG Rosi
    3-0
    OBERLENZ Ingrid
  • BERG Rosi
    3-0
    BERNARD Elisabeth
  • BERG Rosi
    2-3
    SMITH Louvain
  • OBERLENZ Ingrid
    3-0
    BERNARD Elisabeth
  • OBERLENZ Ingrid
    1-3
    SMITH Louvain
  • BERNARD Elisabeth
    0-3
    SMITH Louvain
  • csoport: 11
  • POHL Ilse
    3-0
    KÜHN Ingrid
  • POHL Ilse
    3-0
    CIELAVA ILZE
  • POHL Ilse
    2-3
    KÜNZLI Dagmar
  • KÜHN Ingrid
    0-3
    CIELAVA ILZE
  • KÜHN Ingrid
    0-3
    KÜNZLI Dagmar
  • CIELAVA ILZE
    0-3
    KÜNZLI Dagmar
  • csoport: 12
  • SCHNEIDER Ruth
    3-0
    FELSTEAD Susan
  • SCHNEIDER Ruth
    3-0
    RÖSCH Christa
  • SCHNEIDER Ruth
    3-0
    BRAMBILLA Ginette
  • FELSTEAD Susan
    3-0
    RÖSCH Christa
  • FELSTEAD Susan
    3-0
    BRAMBILLA Ginette
  • RÖSCH Christa
    3-1
    BRAMBILLA Ginette
  • Top 32
  • DE SANTA BARBARA Michelle
    3-0
  • FELSTEAD Susan
    0-3
    WIENCKE Roswitha
  • SMITH Louvain
    3-0
    POHL Ilse
  • 0-3
    GEBHARDT Christa
  • JUDSON Carol
    3-0
  • ROSENBERGOVA Marta
    0-3
    RAUSCHER Karin
  • AUER Mathilde
    0-3
    GJENGEDAL Kari Solveig
  • 0-3
    BARON Jutta
  • MEINHART Herta
    3-0
  • CROMPTON Janice
    0-3
    SCHNEIDER Ruth
  • TREINEN Claudette
    3-2
    KNIGHTLEY Jill
  • 0-3
    RICHTER Elke
  • WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa
    3-0
  • DIGNUM Margaret
    3-0
    KÜNZLI Dagmar
  • SVECOVA Eva
    0-3
    BERG Rosi
  • 0-3
    BAX Sally
  • Top 16
  • DE SANTA BARBARA Michelle
    3-0
    WIENCKE Roswitha
  • SMITH Louvain
    0-3
    GEBHARDT Christa
  • JUDSON Carol
    1-3
    RAUSCHER Karin
  • GJENGEDAL Kari Solveig
    0-3
    BARON Jutta
  • MEINHART Herta
    0-3
    SCHNEIDER Ruth
  • TREINEN Claudette
    1-3
    RICHTER Elke
  • WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa
    3-0
    DIGNUM Margaret
  • BERG Rosi
    3-2
    BAX Sally
  • Top 8
  • DE SANTA BARBARA Michelle
    0-3
    GEBHARDT Christa
  • RAUSCHER Karin
    1-3
    BARON Jutta
  • SCHNEIDER Ruth
    3-0
    RICHTER Elke
  • WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa
    3-0
    BERG Rosi
  • Top 4
  • GEBHARDT Christa
    0-3
    BARON Jutta
  • SCHNEIDER Ruth
    1-3
    WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa
  • Top 1-2
  • BARON Jutta
    3-0
    WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    DIGNUM Margaret
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
  • 2
    BENDER URSULA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
  • 3
    DE SANTA BARBARA Michelle
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 4
    BOZENICAR Jirina
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    BAX Sally
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 2
    WIENCKE Roswitha
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
  • 3
    BOURET Michelle
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    DECHRING Birgit
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    METGE Renate
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 2
    MEINHART Herta
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 3
    GUNDLAFF Monika
    3-0
    1-3
    0-3
    1
    3
  • 4
    ROSENBERGOVA Marta
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    2
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    BARON Jutta
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    KNIGHTLEY Jill
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
  • 3
    REISSNER Karin
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    AARNES Aud Marit
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    KARBITS Mare
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    2
  • 2
    WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
  • 3
    STEEL Pauline
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    AUER Mathilde
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    1
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    JUDSON Carol
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    1
  • 2
    STROHMEYER Rosemarie
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • 3
    TREINEN Claudette
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 4
    DOHRENBUSCH Reinhilde
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    4
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    RICHTER Elke
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    GJENGEDAL Kari Solveig
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 3
    Tilkowski Brunhilde
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    3
  • 4
    SKURLATOVA Liudmyla
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    GEBHARDT Christa
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 2
    SVECOVA Eva
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
  • 3
    PLEYER Helga
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    TERLOUW Jeanne
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    RAUSCHER Karin
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 2
    CROMPTON Janice
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
  • 3
    PETŐHÁZI Imola
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    FREINERT Ingegerd
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    BERG Rosi
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    2
  • 2
    OBERLENZ Ingrid
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    3
  • 3
    BERNARD Elisabeth
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    SMITH Louvain
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    POHL Ilse
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    2
  • 2
    KÜHN Ingrid
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 3
    CIELAVA ILZE
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3
  • 4
    KÜNZLI Dagmar
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    SCHNEIDER Ruth
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    FELSTEAD Susan
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    RÖSCH Christa
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
  • 4
    BRAMBILLA Ginette
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
Támogatók
ajax-icon Betöltés...