European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 75

European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 75

European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 75

by Sinn Cou
Ország: Magyarország
Város: Budapest
Helyszín: Stadion
Cím: -
Kezdés időpontja: July 01, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: July 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 668.19 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • DE SANTA BARBARA Michelle 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    DE SANTA BARBARA Michelle 3  
     
     
     
     
  • FELSTEAD Susan 0  
    WIENCKE Roswitha 0  
     
     
     
     
  • WIENCKE Roswitha 3  
     
    DE SANTA BARBARA Michelle 0  
     
     
     
  • SMITH Louvain 3  
     
    GEBHARDT Christa 3  
     
     
     
  • POHL Ilse 0  
    SMITH Louvain 0  
     
     
     
     
  • 0  
    GEBHARDT Christa 3  
     
     
     
     
  • GEBHARDT Christa 3  
     
     
    GEBHARDT Christa 0  
     
     
  • JUDSON Carol 3  
     
     
    BARON Jutta 3  
     
     
  • 0  
    JUDSON Carol 1  
     
     
     
     
  • ROSENBERGOVA Marta 0  
    RAUSCHER Karin 3  
     
     
     
     
  • RAUSCHER Karin 3  
     
    RAUSCHER Karin 1  
     
     
     
  • AUER Mathilde 0  
     
    BARON Jutta 3  
     
     
     
  • GJENGEDAL Kari Solveig 3  
    GJENGEDAL Kari Solveig 0  
     
     
     
     
  • 0  
    BARON Jutta 3  
     
     
     
     
  • BARON Jutta 3  
     
     
     
    BARON Jutta 3  
    BARON Jutta  
  • MEINHART Herta 3  
     
     
     
    WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa 0  
     
  • 0  
    MEINHART Herta 0  
     
     
     
     
  • CROMPTON Janice 0  
    SCHNEIDER Ruth 3  
     
     
     
     
  • SCHNEIDER Ruth 3  
     
    SCHNEIDER Ruth 3  
     
     
     
  • TREINEN Claudette 3  
     
    RICHTER Elke 0  
     
     
     
  • KNIGHTLEY Jill 2  
    TREINEN Claudette 1  
     
     
     
     
  • 0  
    RICHTER Elke 3  
     
     
     
     
  • RICHTER Elke 3  
     
     
    SCHNEIDER Ruth 1  
     
     
  • WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa 3  
     
     
    WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa 3  
     
     
  • 0  
    WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa 3  
     
     
     
     
  • DIGNUM Margaret 3  
    DIGNUM Margaret 0  
     
     
     
     
  • KÜNZLI Dagmar 0  
     
    WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa 3  
     
     
     
  • SVECOVA Eva 0  
     
    BERG Rosi 0  
     
     
     
  • BERG Rosi 3  
    BERG Rosi 3  
     
     
     
     
  • 0  
    BAX Sally 2  
     
     
     
     
  • BAX Sally 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    BARON Jutta
    8-0-0
    24-2
    24
  • 2.
    WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa
    6-2-0
    18-8
    18
  • 3.
    SCHNEIDER Ruth
    6-1-0
    19-3
    18
  • 4.
    GEBHARDT Christa
    6-1-0
    18-5
    18
  • 5.
    RICHTER Elke
    5-1-0
    15-4
    15
  • 6.
    DE SANTA BARBARA Michelle
    5-1-0
    15-3
    15
  • 7.
    RAUSCHER Karin
    5-1-0
    16-5
    15
  • 8.
    BERG Rosi
    4-2-0
    14-8
    12
  • 9.
    BAX Sally
    4-1-0
    14-5
    12
  • 10.
    SMITH Louvain
    4-1-0
    12-6
    12
  • 11.
    MEINHART Herta
    4-1-0
    12-5
    12
  • 12.
    GJENGEDAL Kari Solveig
    3-2-0
    9-7
    9
  • 13.
    TREINEN Claudette
    3-2-0
    11-9
    9
  • 14.
    JUDSON Carol
    3-2-0
    11-7
    9
  • 15.
    DIGNUM Margaret
    3-2-0
    9-6
    9
  • 16.
    WIENCKE Roswitha
    3-2-0
    9-8
    9
  • 17.
    KÜNZLI Dagmar
    3-1-0
    9-5
    9
  • 18.
    FELSTEAD Susan
    2-2-0
    6-6
    6
  • 19.
    AUER Mathilde
    2-2-0
    7-6
    6
  • 20.
    KNIGHTLEY Jill
    2-2-0
    8-7
    6
  • 21.
    ROSENBERGOVA Marta
    2-2-0
    7-6
    6
  • 22.
    POHL Ilse
    2-2-0
    8-6
    6
  • 23.
    CROMPTON Janice
    2-2-0
    6-9
    6
  • 24.
    SVECOVA Eva
    2-2-0
    6-8
    6
  • 25.
    KARBITS Mare
    2-1-0
    6-3
    6
  • 26.
    AARNES Aud Marit
    1-2-0
    5-6
    3
  • 27.
    RÖSCH Christa
    1-2-0
    3-7
    3
  • 28.
    CIELAVA ILZE
    1-2-0
    3-6
    3
  • 29.
    OBERLENZ Ingrid
    1-2-0
    4-6
    3
  • 30.
    PETŐHÁZI Imola
    1-2-0
    5-6
    3
  • 31.
    DECHRING Birgit
    1-2-0
    4-8
    3
  • 32.
    TERLOUW Jeanne
    1-2-0
    6-6
    3
  • 33.
    Tilkowski Brunhilde
    1-2-0
    4-8
    3
  • 34.
    GUNDLAFF Monika
    1-2-0
    4-6
    3
  • 35.
    BENDER URSULA
    1-2-0
    3-7
    3
  • 36.
    DOHRENBUSCH Reinhilde
    1-2-0
    3-7
    3
  • 37.
    STROHMEYER Rosemarie
    1-2-0
    4-6
    3
  • 38.
    PLEYER Helga
    0-3-0
    1-9
    0
  • 39.
    METGE Renate
    0-3-0
    0-9
    0
  • 40.
    SKURLATOVA Liudmyla
    0-3-0
    2-9
    0
  • 41.
    FREINERT Ingegerd
    0-3-0
    2-9
    0
  • 42.
    BOURET Michelle
    0-3-0
    5-9
    0
  • 43.
    BERNARD Elisabeth
    0-3-0
    0-9
    0
  • 44.
    KÜHN Ingrid
    0-3-0
    0-9
    0
  • 45.
    BOZENICAR Jirina
    0-3-0
    1-9
    0
  • 46.
    STEEL Pauline
    0-3-0
    0-9
    0
  • 47.
    REISSNER Karin
    0-3-0
    0-9
    0
  • 48.
    BRAMBILLA Ginette
    0-3-0
    1-9
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 12
  • 1.
    SCHNEIDER Ruth
    3-0-0
    9-0
    9
  • FELSTEAD Susan
    2-1-0
    6-3
    6
  • RÖSCH Christa
    1-2-0
    3-7
    3
  • BRAMBILLA Ginette
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 11
  • 1.
    KÜNZLI Dagmar
    3-0-0
    9-2
    9
  • POHL Ilse
    2-1-0
    8-3
    6
  • CIELAVA ILZE
    1-2-0
    3-6
    3
  • KÜHN Ingrid
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    SMITH Louvain
    3-0-0
    9-3
    9
  • BERG Rosi
    2-1-0
    8-3
    6
  • OBERLENZ Ingrid
    1-2-0
    4-6
    3
  • BERNARD Elisabeth
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    RAUSCHER Karin
    3-0-0
    9-1
    9
  • CROMPTON Janice
    2-1-0
    6-6
    6
  • PETŐHÁZI Imola
    1-2-0
    5-6
    3
  • FREINERT Ingegerd
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    GEBHARDT Christa
    3-0-0
    9-2
    9
  • SVECOVA Eva
    2-1-0
    6-5
    6
  • TERLOUW Jeanne
    1-2-0
    6-6
    3
  • PLEYER Helga
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    RICHTER Elke
    3-0-0
    9-0
    9
  • GJENGEDAL Kari Solveig
    2-1-0
    6-4
    6
  • Tilkowski Brunhilde
    1-2-0
    4-8
    3
  • SKURLATOVA Liudmyla
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    JUDSON Carol
    2-1-0
    7-4
    6
  • TREINEN Claudette
    2-1-0
    7-4
    6
  • STROHMEYER Rosemarie
    1-2-0
    4-6
    3
  • DOHRENBUSCH Reinhilde
    1-2-0
    3-7
    3
  • csoport: Alsó: 5
  • KARBITS Mare
    2-1-0
    6-3
    6
  • WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa
    2-1-0
    6-4
    6
  • 1.
    AUER Mathilde
    2-1-0
    7-3
    6
  • STEEL Pauline
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    BARON Jutta
    3-0-0
    9-1
    9
  • KNIGHTLEY Jill
    2-1-0
    6-4
    6
  • AARNES Aud Marit
    1-2-0
    5-6
    3
  • REISSNER Karin
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    MEINHART Herta
    3-0-0
    9-2
    9
  • ROSENBERGOVA Marta
    2-1-0
    7-3
    6
  • GUNDLAFF Monika
    1-2-0
    4-6
    3
  • METGE Renate
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    BAX Sally
    3-0-0
    9-2
    9
  • WIENCKE Roswitha
    2-1-0
    6-5
    6
  • DECHRING Birgit
    1-2-0
    4-8
    3
  • BOURET Michelle
    0-3-0
    5-9
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    DE SANTA BARBARA Michelle
    3-0-0
    9-0
    9
  • DIGNUM Margaret
    2-1-0
    6-3
    6
  • BENDER URSULA
    1-2-0
    3-7
    3
  • BOZENICAR Jirina
    0-3-0
    1-9
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • BARON Jutta
    3-0
    WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa
  • Top 4
  • GEBHARDT Christa
    0-3
    BARON Jutta
  • SCHNEIDER Ruth
    1-3
    WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa
  • Top 8
  • DE SANTA BARBARA Michelle
    0-3
    GEBHARDT Christa
  • RAUSCHER Karin
    1-3
    BARON Jutta
  • SCHNEIDER Ruth
    3-0
    RICHTER Elke
  • WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa
    3-0
    BERG Rosi
  • Top 16
  • DE SANTA BARBARA Michelle
    3-0
    WIENCKE Roswitha
  • SMITH Louvain
    0-3
    GEBHARDT Christa
  • JUDSON Carol
    1-3
    RAUSCHER Karin
  • GJENGEDAL Kari Solveig
    0-3
    BARON Jutta
  • MEINHART Herta
    0-3
    SCHNEIDER Ruth
  • TREINEN Claudette
    1-3
    RICHTER Elke
  • WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa
    3-0
    DIGNUM Margaret
  • BERG Rosi
    3-2
    BAX Sally
  • Top 32
  • DE SANTA BARBARA Michelle
    3-0
  • FELSTEAD Susan
    0-3
    WIENCKE Roswitha
  • SMITH Louvain
    3-0
    POHL Ilse
  • 0-3
    GEBHARDT Christa
  • JUDSON Carol
    3-0
  • ROSENBERGOVA Marta
    0-3
    RAUSCHER Karin
  • AUER Mathilde
    0-3
    GJENGEDAL Kari Solveig
  • 0-3
    BARON Jutta
  • MEINHART Herta
    3-0
  • CROMPTON Janice
    0-3
    SCHNEIDER Ruth
  • TREINEN Claudette
    3-2
    KNIGHTLEY Jill
  • 0-3
    RICHTER Elke
  • WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa
    3-0
  • DIGNUM Margaret
    3-0
    KÜNZLI Dagmar
  • SVECOVA Eva
    0-3
    BERG Rosi
  • 0-3
    BAX Sally
  • csoport: Alsó: 12
  • SCHNEIDER Ruth
    3-0
    FELSTEAD Susan
  • SCHNEIDER Ruth
    3-0
    RÖSCH Christa
  • SCHNEIDER Ruth
    3-0
    BRAMBILLA Ginette
  • FELSTEAD Susan
    3-0
    RÖSCH Christa
  • FELSTEAD Susan
    3-0
    BRAMBILLA Ginette
  • RÖSCH Christa
    3-1
    BRAMBILLA Ginette
  • csoport: Alsó: 11
  • POHL Ilse
    3-0
    KÜHN Ingrid
  • POHL Ilse
    3-0
    CIELAVA ILZE
  • POHL Ilse
    2-3
    KÜNZLI Dagmar
  • KÜHN Ingrid
    0-3
    CIELAVA ILZE
  • KÜHN Ingrid
    0-3
    KÜNZLI Dagmar
  • CIELAVA ILZE
    0-3
    KÜNZLI Dagmar
  • csoport: Alsó: 10
  • BERG Rosi
    3-0
    OBERLENZ Ingrid
  • BERG Rosi
    3-0
    BERNARD Elisabeth
  • BERG Rosi
    2-3
    SMITH Louvain
  • OBERLENZ Ingrid
    3-0
    BERNARD Elisabeth
  • OBERLENZ Ingrid
    1-3
    SMITH Louvain
  • BERNARD Elisabeth
    0-3
    SMITH Louvain
  • csoport: Alsó: 9
  • RAUSCHER Karin
    3-0
    CROMPTON Janice
  • RAUSCHER Karin
    3-1
    PETŐHÁZI Imola
  • RAUSCHER Karin
    3-0
    FREINERT Ingegerd
  • CROMPTON Janice
    3-1
    PETŐHÁZI Imola
  • CROMPTON Janice
    3-2
    FREINERT Ingegerd
  • PETŐHÁZI Imola
    3-0
    FREINERT Ingegerd
  • csoport: Alsó: 8
  • GEBHARDT Christa
    3-0
    SVECOVA Eva
  • GEBHARDT Christa
    3-1
    PLEYER Helga
  • GEBHARDT Christa
    3-1
    TERLOUW Jeanne
  • SVECOVA Eva
    3-0
    PLEYER Helga
  • SVECOVA Eva
    3-2
    TERLOUW Jeanne
  • PLEYER Helga
    0-3
    TERLOUW Jeanne
  • csoport: Alsó: 7
  • RICHTER Elke
    3-0
    GJENGEDAL Kari Solveig
  • RICHTER Elke
    3-0
    Tilkowski Brunhilde
  • RICHTER Elke
    3-0
    SKURLATOVA Liudmyla
  • GJENGEDAL Kari Solveig
    3-1
    Tilkowski Brunhilde
  • GJENGEDAL Kari Solveig
    3-0
    SKURLATOVA Liudmyla
  • Tilkowski Brunhilde
    3-2
    SKURLATOVA Liudmyla
  • csoport: Alsó: 6
  • JUDSON Carol
    3-0
    STROHMEYER Rosemarie
  • JUDSON Carol
    3-1
    TREINEN Claudette
  • JUDSON Carol
    1-3
    DOHRENBUSCH Reinhilde
  • STROHMEYER Rosemarie
    1-3
    TREINEN Claudette
  • STROHMEYER Rosemarie
    3-0
    DOHRENBUSCH Reinhilde
  • TREINEN Claudette
    3-0
    DOHRENBUSCH Reinhilde
  • csoport: Alsó: 5
  • KARBITS Mare
    3-0
    WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa
  • KARBITS Mare
    3-0
    STEEL Pauline
  • KARBITS Mare
    0-3
    AUER Mathilde
  • WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa
    3-0
    STEEL Pauline
  • WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa
    3-1
    AUER Mathilde
  • STEEL Pauline
    0-3
    AUER Mathilde
  • csoport: Alsó: 4
  • BARON Jutta
    3-0
    KNIGHTLEY Jill
  • BARON Jutta
    3-0
    REISSNER Karin
  • BARON Jutta
    3-1
    AARNES Aud Marit
  • KNIGHTLEY Jill
    3-0
    REISSNER Karin
  • KNIGHTLEY Jill
    3-1
    AARNES Aud Marit
  • REISSNER Karin
    0-3
    AARNES Aud Marit
  • csoport: Alsó: 3
  • METGE Renate
    0-3
    MEINHART Herta
  • METGE Renate
    0-3
    GUNDLAFF Monika
  • METGE Renate
    0-3
    ROSENBERGOVA Marta
  • MEINHART Herta
    3-1
    GUNDLAFF Monika
  • MEINHART Herta
    3-1
    ROSENBERGOVA Marta
  • GUNDLAFF Monika
    0-3
    ROSENBERGOVA Marta
  • csoport: Alsó: 2
  • BAX Sally
    3-0
    WIENCKE Roswitha
  • BAX Sally
    3-1
    BOURET Michelle
  • BAX Sally
    3-1
    DECHRING Birgit
  • WIENCKE Roswitha
    3-2
    BOURET Michelle
  • WIENCKE Roswitha
    3-0
    DECHRING Birgit
  • BOURET Michelle
    2-3
    DECHRING Birgit
  • csoport: Alsó: 1
  • DIGNUM Margaret
    3-0
    BENDER URSULA
  • DIGNUM Margaret
    0-3
    DE SANTA BARBARA Michelle
  • DIGNUM Margaret
    3-0
    BOZENICAR Jirina
  • BENDER URSULA
    0-3
    DE SANTA BARBARA Michelle
  • BENDER URSULA
    3-1
    BOZENICAR Jirina
  • DE SANTA BARBARA Michelle
    3-0
    BOZENICAR Jirina
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    DIGNUM Margaret 
     
    3-0
    0-3
    3-0
    2
  • 2
    BENDER URSULA 
    0-3
     
    0-3
    3-1
    1
  • 3
    DE SANTA BARBARA Michelle 
    3-0
    3-0
     
    3-0
    3
  • 4
    BOZENICAR Jirina 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BAX Sally 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    WIENCKE Roswitha 
    0-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    BOURET Michelle 
    1-3
    2-3
     
    2-3
    0
  • 4
    DECHRING Birgit 
    1-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    METGE Renate 
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 2
    MEINHART Herta 
    3-0
     
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    GUNDLAFF Monika 
    3-0
    1-3
     
    0-3
    1
  • 4
    ROSENBERGOVA Marta 
    3-0
    1-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BARON Jutta 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    KNIGHTLEY Jill 
    0-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 3
    REISSNER Karin 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    AARNES Aud Marit 
    1-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    KARBITS Mare 
     
    3-0
    3-0
    0-3
    2
  • 2
    WASSERMEYER-DELEKAT Edda Christa 
    0-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 3
    STEEL Pauline 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    AUER Mathilde 
    3-0
    1-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    JUDSON Carol 
     
    3-0
    3-1
    1-3
    2
  • 2
    STROHMEYER Rosemarie 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    TREINEN Claudette 
    1-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 4
    DOHRENBUSCH Reinhilde 
    3-1
    0-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    RICHTER Elke 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    GJENGEDAL Kari Solveig 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Tilkowski Brunhilde 
    0-3
    1-3
     
    3-2
    1
  • 4
    SKURLATOVA Liudmyla 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    GEBHARDT Christa 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    SVECOVA Eva 
    0-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 3
    PLEYER Helga 
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    TERLOUW Jeanne 
    1-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    RAUSCHER Karin 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    CROMPTON Janice 
    0-3
     
    3-1
    3-2
    2
  • 3
    PETŐHÁZI Imola 
    1-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    FREINERT Ingegerd 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BERG Rosi 
     
    3-0
    3-0
    2-3
    2
  • 2
    OBERLENZ Ingrid 
    0-3
     
    3-0
    1-3
    1
  • 3
    BERNARD Elisabeth 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    SMITH Louvain 
    3-2
    3-1
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    POHL Ilse 
     
    3-0
    3-0
    2-3
    2
  • 2
    KÜHN Ingrid 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    CIELAVA ILZE 
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 4
    KÜNZLI Dagmar 
    3-2
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    SCHNEIDER Ruth 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    FELSTEAD Susan 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    RÖSCH Christa 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    BRAMBILLA Ginette 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
Támogatók