European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 65

European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 65

European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 65

by Sinn Cou
Ország: Magyarország
Város: Budapest
Helyszín: Stadion
Cím: -
Kezdés időpontja: July 01, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: July 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 668.19 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • ANDREEVA Larisa 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    ANDREEVA Larisa 3  
     
     
     
     
     
  • STIEWE Anne 2  
    SIGGEL Edelgard 0  
     
     
     
     
     
  • SIGGEL Edelgard 3  
     
    ANDREEVA Larisa 3  
     
     
     
     
  • ÕUN Elle 3  
     
    ÕUN Elle 0  
     
     
     
     
  • ARNDT Ingrid 1  
    ÕUN Elle 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    MAGYAR Éva 1  
     
     
     
     
     
  • MAGYAR Éva 3  
     
     
    ANDREEVA Larisa 3  
     
     
     
  • HUSIN Elisabeth Ira 3  
     
     
    HUSIN Elisabeth Ira 0  
     
     
     
  • ECKERSLEY Carol 0  
    HUSIN Elisabeth Ira 3  
     
     
     
     
     
  • LÓPEZ VÁZQUEZ Concepción Ofelia 3  
    LÓPEZ VÁZQUEZ Concepción Ofelia 0  
     
     
     
     
     
  • RUBIN Petra 0  
     
    HUSIN Elisabeth Ira 3  
     
     
     
     
  • GUILLOTEAU Françoise 3  
     
    GUILLOTEAU Françoise 1  
     
     
     
     
  • LEHNERT Regina 0  
    GUILLOTEAU Françoise 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    DIEBOLD Rose 0  
     
     
     
     
     
  • DIEBOLD Rose 3  
     
     
     
    ANDREEVA Larisa 3  
     
     
  • PEDERSEN Susanne 3  
     
     
     
    Németh Márta 0  
     
     
  • 0  
    PEDERSEN Susanne 3  
     
     
     
     
     
  • EITEL Gerlinde 1  
    JACOBS Regina 0  
     
     
     
     
     
  • JACOBS Regina 3  
     
    PEDERSEN Susanne 1  
     
     
     
     
  • ZVEREVA Galina 1  
     
    Németh Márta 3  
     
     
     
     
  • Németh Márta 3  
    Németh Márta 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    KOCHANSKI Gabi 2  
     
     
     
     
     
  • KOCHANSKI Gabi 3  
     
     
    Németh Márta 3  
     
     
     
  • LEZINA Natalia 3  
     
     
    WOLNY Grazyna 0  
     
     
     
  • BAWDEN Marilyn 1  
    LEZINA Natalia 2  
     
     
     
     
     
  • KARZENBURG Ulrike 0  
    WOLNY Grazyna 3  
     
     
     
     
     
  • WOLNY Grazyna 3  
     
    WOLNY Grazyna 3  
     
     
     
     
  • ERIKSONE Vera 3  
     
    HUSSMANN Monika 2  
     
     
     
     
  • WELLER Ute 1  
    ERIKSONE Vera 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    HUSSMANN Monika 3  
     
     
     
     
     
  • HUSSMANN Monika 3  
     
     
     
     
    ANDREEVA Larisa 1  
    MINAKOVA Dina  
  • CHARBONNEAU Eliane 3  
     
     
     
     
    MINAKOVA Dina 3  
     
  • 0  
    CHARBONNEAU Eliane 0  
     
     
     
     
     
  • CLAES Irene 1  
    KAMLEITNER Barbara 3  
     
     
     
     
     
  • KAMLEITNER Barbara 3  
     
    KAMLEITNER Barbara 3  
     
     
     
     
  • DATHE Evelin 3  
     
    DIETTERLE Lilija 2  
     
     
     
     
  • ANDERMO Wivika 0  
    DATHE Evelin 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    DIETTERLE Lilija 3  
     
     
     
     
     
  • DIETTERLE Lilija 3  
     
     
    KAMLEITNER Barbara 2  
     
     
     
  • BARILLON Irma 3  
     
     
    KUX-SIEBERATH Gerda 3  
     
     
     
  • ZBINDEN Christina 1  
    BARILLON Irma 1  
     
     
     
     
     
  • HANNI Eva 0  
    KUX-SIEBERATH Gerda 3  
     
     
     
     
     
  • KUX-SIEBERATH Gerda 3  
     
    KUX-SIEBERATH Gerda 3  
     
     
     
     
  • SCHMIDT Petra 3  
     
    KRASNOVA Ekaterina 0  
     
     
     
     
  • BASUT Mehlika 0  
    SCHMIDT Petra 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    KRASNOVA Ekaterina 3  
     
     
     
     
     
  • KRASNOVA Ekaterina 3  
     
     
     
    KUX-SIEBERATH Gerda 2  
     
     
  • Georgi Hildegard 3  
     
     
     
    MINAKOVA Dina 3  
     
     
  • 0  
    Georgi Hildegard 3  
     
     
     
     
     
  • NEUMANN Gabriele 2  
    RIDER Sandra 2  
     
     
     
     
     
  • RIDER Sandra 3  
     
    Georgi Hildegard 3  
     
     
     
     
  • TÓTH Valéria 3  
     
    DEVANEY Teresa 1  
     
     
     
     
  • BEIER Evi 0  
    TÓTH Valéria 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    DEVANEY Teresa 3  
     
     
     
     
     
  • DEVANEY Teresa 3  
     
     
    Georgi Hildegard 0  
     
     
     
  • OTTO Monika 3  
     
     
    MINAKOVA Dina 3  
     
     
     
  • SLATINSKA Natasa 1  
    OTTO Monika 0  
     
     
     
     
     
  • BROMBOSZCZ Barbara 0  
    FALKOWSKI Annemarie 3  
     
     
     
     
     
  • FALKOWSKI Annemarie 3  
     
    FALKOWSKI Annemarie 0  
     
     
     
     
  • MARCONE Marcella 2  
     
    MINAKOVA Dina 3  
     
     
     
     
  • HANSEN Gisela 3  
    HANSEN Gisela 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    MINAKOVA Dina 3  
     
     
     
     
     
  • MINAKOVA Dina 3  
     
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    MINAKOVA Dina (3766)
    9-0-0
    27-3
    27
  • 2.
    ANDREEVA Larisa (3699)
    8-1-0
    25-3
    24
  • 3.
    KUX-SIEBERATH Gerda (2502)
    6-1-0
    20-6
    18
  • 4.
    Németh Márta (3228)
    6-2-0
    19-12
    18
  • 5.
    Georgi Hildegard (2227)
    6-1-0
    18-6
    18
  • 6.
    KAMLEITNER Barbara (2385)
    6-1-0
    20-8
    18
  • 7.
    WOLNY Grazyna (3649)
    6-1-0
    18-8
    18
  • 8.
    HUSIN Elisabeth Ira (1123)
    6-1-0
    18-4
    18
  • 9.
    GUILLOTEAU Françoise (1885)
    5-1-0
    16-5
    15
  • 10.
    FALKOWSKI Annemarie (2174)
    5-1-0
    15-5
    15
  • 11.
    DEVANEY Teresa (3295)
    5-1-0
    16-3
    15
  • 12.
    KRASNOVA Ekaterina (3753)
    5-1-0
    15-3
    15
  • 13.
    DIETTERLE Lilija (2133)
    5-1-0
    17-4
    15
  • 14.
    HUSSMANN Monika (2353)
    5-1-0
    17-3
    15
  • 15.
    ÕUN Elle (1698)
    4-2-0
    12-11
    12
  • 16.
    PEDERSEN Susanne (1422)
    4-1-0
    13-3
    12
  • 17.
    MAGYAR Éva (3208)
    4-1-0
    13-3
    12
  • 18.
    LEZINA Natalia (3759)
    4-1-0
    14-6
    12
  • 19.
    KOCHANSKI Gabi (2443)
    4-1-0
    14-3
    12
  • 20.
    DIEBOLD Rose (2131)
    4-1-0
    12-3
    12
  • 21.
    SIGGEL Edelgard (2882)
    4-1-0
    12-5
    12
  • 22.
    TÓTH Valéria (3279)
    4-1-0
    12-5
    12
  • 23.
    BARILLON Irma (2025)
    4-1-0
    13-4
    12
  • 24.
    RIDER Sandra (1587)
    4-1-0
    14-5
    12
  • 25.
    OTTO Monika (2694)
    4-1-0
    12-7
    12
  • 26.
    CHARBONNEAU Eliane (1824)
    4-1-0
    12-5
    12
  • 27.
    HANSEN Gisela (2282)
    3-2-0
    9-9
    9
  • 28.
    JACOBS Regina (2358)
    3-2-0
    9-8
    9
  • 29.
    DATHE Evelin (2124)
    3-2-0
    10-6
    9
  • 30.
    ERIKSONE Vera (3426)
    3-2-0
    10-7
    9
  • 31.
    LÓPEZ VÁZQUEZ Concepción Ofelia (1653)
    3-2-0
    9-6
    9
  • 32.
    SCHMIDT Petra (2821)
    3-2-0
    10-6
    9
  • 33.
    ZVEREVA Galina (3837)
    3-1-0
    10-4
    9
  • 34.
    RUBIN Petra (2771)
    3-1-0
    9-4
    9
  • 35.
    ARNDT Ingrid (2011)
    2-2-0
    9-6
    6
  • 36.
    KARZENBURG Ulrike (2394)
    2-2-0
    6-7
    6
  • 37.
    BEIER Evi (2038)
    2-2-0
    7-7
    6
  • 38.
    MARCONE Marcella (3375)
    2-2-0
    8-7
    6
  • 39.
    STIEWE Anne (2920)
    2-2-0
    8-9
    6
  • 40.
    ECKERSLEY Carol (1499)
    2-2-0
    8-6
    6
  • 41.
    SLATINSKA Natasa (1339)
    2-2-0
    8-6
    6
  • 42.
    LEHNERT Regina (2523)
    2-2-0
    7-7
    6
  • 43.
    BROMBOSZCZ Barbara (3555)
    2-2-0
    6-7
    6
  • 44.
    ZBINDEN Christina (3988)
    2-2-0
    7-8
    6
  • 45.
    EITEL Gerlinde (2164)
    2-2-0
    7-7
    6
  • 46.
    CLAES Irene (1109)
    2-2-0
    7-8
    6
  • 47.
    HANNI Eva (1682)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 48.
    BASUT Mehlika (4316)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 49.
    WELLER Ute (3003)
    1-3-0
    6-9
    3
  • 50.
    ANDERMO Wivika (4105)
    1-2-0
    3-8
    3
  • 51.
    BAWDEN Marilyn (1454)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 52.
    NEUMANN Gabriele (2659)
    0-4-0
    6-12
    0
  • 53.
    NEUMANN Irmgard (2660)
    2-1-0
    6-3
    6
  • 54.
    RÖHR Cordula (2759)
    1-2-0
    5-6
    3
  • 55.
    FALKENSTEIN Sieglinde (2173)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 56.
    WUNDERLICH Anke (3043)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 57.
    KALNINA Lidija (3431)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 58.
    DÖCKER Christine (1013)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 59.
    POSPIECH Kornelia (2719)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 60.
    TÕSJATOVA Vera (1704)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 61.
    KITTELSEN Bjørg (3520)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 62.
    LARSEN Astrid (3524)
    1-2-0
    3-8
    3
  • 63.
    SONNTAG Doris (2892)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 64.
    SCHNUR Helga (2838)
    1-2-0
    5-6
    3
  • 65.
    BASTILE Nicole (1794)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 66.
    HOOS Myriam (2339)
    1-2-0
    3-8
    3
  • 67.
    FLEGEL Elise (2195)
    1-2-0
    3-8
    3
  • 68.
    PLETNEVA Vera (3781)
    1-2-0
    5-6
    3
  • 69.
    HEESCHE-ANDERSEN Sonja (1395)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 70.
    TAILLADE Françoise (1985)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 71.
    PELIKAN Heike (2702)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 72.
    VOGT Eva (2981)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 73.
    CLEARY Margaret (3294)
    1-2-0
    5-7
    3
  • 74.
    CHUPINA Tamara (3720)
    1-2-0
    5-8
    3
  • 75.
    REITHOFER Elfriede (1076)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 76.
    SACHSE Gabi (2784)
    1-2-0
    5-7
    3
  • 77.
    NECZPÁL Katalin (3224)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 78.
    THOMSEN Kerstin (2955)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 79.
    GAVRYA Nadezda (3729)
    0-3-0
    2-9
    0
  • 80.
    KAMMER Karin (2386)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 81.
    KRÜGER Erika (2486)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 82.
    FANNI Maria Egle (3356)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 83.
    PERNIAS Ghislaine (1956)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 84.
    CHALIKOVA Galine (3715)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 85.
    LAMPE Sigrun (2505)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 86.
    FISKOVA Helena (1226)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 87.
    BUHRMESTER Anita (2101)
    0-2-0
    2-6
    0
  • 88.
    ALLISON Eileen (1447)
    0-3-0
    3-9
    0
  • 89.
    OHRMANN-MANGELS Irmtraut (2682)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 90.
    FARNÈ Nadia (3357)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 91.
    BROWN Moira (3841)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 92.
    TAPIAINEN Epp (1775)
    0-3-0
    2-9
    0
  • 93.
    KÜHN Karin (2493)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 94.
    VAIKO Klara (1706)
    0-2-0
    0-6
    0
  • 95.
    BODY Susan (1464)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 96.
    RUNGE-SPREEN Ingeborg (2778)
    0-3-0
    2-9
    0
  • 97.
    OTT Martha (1064)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 98.
    MÄKINEN Pirkko (1745)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 99.
    MÜLLER Ingrid (2632)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 100.
    VOLMER Marlene (2986)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 101.
    MÜLLER Maria Magdelena (2635)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 102.
    LANGSCHWAGER Helga (2512)
    0-3-0
    2-9
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 26
  • 1.
    TÓTH Valéria (3279)
    3-0-0
    9-2
    9
  • ECKERSLEY Carol (1499)
    2-1-0
    8-3
    6
  • HOOS Myriam (2339)
    1-2-0
    3-8
    3
  • LANGSCHWAGER Helga (2512)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 25
  • 1.
    SIGGEL Edelgard (2882)
    3-0-0
    9-0
    9
  • BROMBOSZCZ Barbara (3555)
    2-1-0
    6-4
    6
  • TAILLADE Françoise (1985)
    1-2-0
    4-6
    3
  • KAMMER Karin (2386)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 24
  • 1.
    RIDER Sandra (1587)
    3-0-0
    9-0
    9
  • STIEWE Anne (2920)
    2-1-0
    6-6
    6
  • SACHSE Gabi (2784)
    1-2-0
    5-7
    3
  • GAVRYA Nadezda (3729)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 23
  • 1.
    ZVEREVA Galina (3837)
    3-0-0
    9-1
    9
  • DATHE Evelin (2124)
    2-1-0
    7-3
    6
  • KALNINA Lidija (3431)
    1-2-0
    3-6
    3
  • KRÜGER Erika (2486)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 22
  • 1.
    KAMLEITNER Barbara (2385)
    3-0-0
    9-2
    9
  • ARNDT Ingrid (2011)
    2-1-0
    8-3
    6
  • KITTELSEN Bjørg (3520)
    1-2-0
    3-6
    3
  • FANNI Maria Egle (3356)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 21
  • 1.
    RUBIN Petra (2771)
    3-0-0
    9-1
    9
  • SLATINSKA Natasa (1339)
    2-1-0
    7-3
    6
  • POSPIECH Kornelia (2719)
    1-2-0
    3-7
    3
  • CHALIKOVA Galine (3715)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 20
  • 1.
    KUX-SIEBERATH Gerda (2502)
    2-0-0
    6-0
    6
  • BAWDEN Marilyn (1454)
    1-1-0
    3-3
    3
  • VAIKO Klara (1706)
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Alsó: 19
  • 1.
    GUILLOTEAU Françoise (1885)
    3-0-0
    9-2
    9
  • SCHMIDT Petra (2821)
    2-1-0
    7-3
    6
  • TÕSJATOVA Vera (1704)
    1-2-0
    4-6
    3
  • MÜLLER Maria Magdelena (2635)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 18
  • 1.
    WOLNY Grazyna (3649)
    3-0-0
    9-1
    9
  • BEIER Evi (2038)
    2-1-0
    7-4
    6
  • DÖCKER Christine (1013)
    1-2-0
    4-6
    3
  • VOLMER Marlene (2986)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 17
  • 1.
    FALKOWSKI Annemarie (2174)
    3-0-0
    9-2
    9
  • ERIKSONE Vera (3426)
    2-1-0
    7-3
    6
  • WUNDERLICH Anke (3043)
    1-2-0
    4-6
    3
  • MÄKINEN Pirkko (1745)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 16
  • 1.
    DEVANEY Teresa (3295)
    3-0-0
    9-0
    9
  • LÓPEZ VÁZQUEZ Concepción Ofelia (1653)
    2-1-0
    6-3
    6
  • SONNTAG Doris (2892)
    1-2-0
    3-6
    3
  • OTT Martha (1064)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 15
  • 1.
    HUSIN Elisabeth Ira (1123)
    3-0-0
    9-0
    9
  • NEUMANN Irmgard (2660)
    2-1-0
    6-3
    6
  • LARSEN Astrid (3524)
    1-2-0
    3-8
    3
  • RUNGE-SPREEN Ingeborg (2778)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 14
  • 1.
    DIETTERLE Lilija (2133)
    3-0-0
    9-1
    9
  • LEHNERT Regina (2523)
    2-1-0
    7-4
    6
  • NECZPÁL Katalin (3224)
    1-2-0
    3-6
    3
  • BODY Susan (1464)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 13
  • 1.
    MAGYAR Éva (3208)
    3-0-0
    9-0
    9
  • MARCONE Marcella (3375)
    2-1-0
    6-4
    6
  • REITHOFER Elfriede (1076)
    1-2-0
    3-6
    3
  • LAMPE Sigrun (2505)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 12
  • 1.
    OTTO Monika (2694)
    3-0-0
    9-3
    9
  • Németh Márta (3228)
    2-1-0
    7-5
    6
  • CHUPINA Tamara (3720)
    1-2-0
    5-8
    3
  • NEUMANN Gabriele (2659)
    0-3-0
    4-9
    0
  • csoport: Alsó: 11
  • 1.
    LEZINA Natalia (3759)
    3-0-0
    9-2
    9
  • HANSEN Gisela (2282)
    2-1-0
    6-4
    6
  • VOGT Eva (2981)
    1-2-0
    4-6
    3
  • TAPIAINEN Epp (1775)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    KOCHANSKI Gabi (2443)
    3-0-0
    9-0
    9
  • HANNI Eva (1682)
    2-1-0
    6-3
    6
  • PELIKAN Heike (2702)
    1-2-0
    3-6
    3
  • BROWN Moira (3841)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    BARILLON Irma (2025)
    3-0-0
    9-0
    9
  • JACOBS Regina (2358)
    2-1-0
    6-4
    6
  • HEESCHE-ANDERSEN Sonja (1395)
    1-2-0
    4-6
    3
  • FARNÈ Nadia (3357)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    DIEBOLD Rose (2131)
    3-0-0
    9-0
    9
  • CLAES Irene (1109)
    2-1-0
    6-5
    6
  • PLETNEVA Vera (3781)
    1-2-0
    5-6
    3
  • OHRMANN-MANGELS Irmtraut (2682)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    KRASNOVA Ekaterina (3753)
    3-0-0
    9-0
    9
  • EITEL Gerlinde (2164)
    2-1-0
    6-4
    6
  • FLEGEL Elise (2195)
    1-2-0
    3-8
    3
  • ALLISON Eileen (1447)
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    PEDERSEN Susanne (1422)
    2-0-0
    6-0
    6
  • ANDERMO Wivika (4105)
    1-1-0
    3-5
    3
  • BUHRMESTER Anita (2101)
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Georgi Hildegard (2227)
    3-0-0
    9-0
    9
  • KARZENBURG Ulrike (2394)
    2-1-0
    6-4
    6
  • BASTILE Nicole (1794)
    1-2-0
    4-6
    3
  • FISKOVA Helena (1226)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    HUSSMANN Monika (2353)
    3-0-0
    9-0
    9
  • ZBINDEN Christina (3988)
    2-1-0
    6-5
    6
  • SCHNUR Helga (2838)
    1-2-0
    5-6
    3
  • PERNIAS Ghislaine (1956)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    CHARBONNEAU Eliane (1824)
    3-0-0
    9-2
    9
  • THOMSEN Kerstin (2955)
    1-2-0
    3-7
    3
  • CLEARY Margaret (3294)
    1-2-0
    5-7
    3
  • WELLER Ute (3003)
    1-2-0
    5-6
    3
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    MINAKOVA Dina (3766)
    3-0-0
    9-0
    9
  • ÕUN Elle (1698)
    2-1-0
    6-6
    6
  • RÖHR Cordula (2759)
    1-2-0
    5-6
    3
  • MÜLLER Ingrid (2632)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    ANDREEVA Larisa (3699)
    3-0-0
    9-0
    9
  • BASUT Mehlika (4316)
    2-1-0
    6-3
    6
  • FALKENSTEIN Sieglinde (2173)
    1-2-0
    3-6
    3
  • KÜHN Karin (2493)
    0-3-0
    0-9
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • ANDREEVA Larisa (3699)
    1-3
    MINAKOVA Dina (3766)
  • Top 4
  • ANDREEVA Larisa (3699)
    3-0
    Németh Márta (3228)
  • KUX-SIEBERATH Gerda (2502)
    2-3
    MINAKOVA Dina (3766)
  • Top 8
  • ANDREEVA Larisa (3699)
    3-0
    HUSIN Elisabeth Ira (1123)
  • Németh Márta (3228)
    3-0
    WOLNY Grazyna (3649)
  • KAMLEITNER Barbara (2385)
    2-3
    KUX-SIEBERATH Gerda (2502)
  • Georgi Hildegard (2227)
    0-3
    MINAKOVA Dina (3766)
  • Top 16
  • ANDREEVA Larisa (3699)
    3-0
    ÕUN Elle (1698)
  • HUSIN Elisabeth Ira (1123)
    3-1
    GUILLOTEAU Françoise (1885)
  • PEDERSEN Susanne (1422)
    1-3
    Németh Márta (3228)
  • WOLNY Grazyna (3649)
    3-2
    HUSSMANN Monika (2353)
  • KAMLEITNER Barbara (2385)
    3-2
    DIETTERLE Lilija (2133)
  • KUX-SIEBERATH Gerda (2502)
    3-0
    KRASNOVA Ekaterina (3753)
  • Georgi Hildegard (2227)
    3-1
    DEVANEY Teresa (3295)
  • FALKOWSKI Annemarie (2174)
    0-3
    MINAKOVA Dina (3766)
  • Top 32
  • ANDREEVA Larisa (3699)
    3-0
    SIGGEL Edelgard (2882)
  • ÕUN Elle (1698)
    3-1
    MAGYAR Éva (3208)
  • HUSIN Elisabeth Ira (1123)
    3-0
    LÓPEZ VÁZQUEZ Concepción Ofelia (1653)
  • GUILLOTEAU Françoise (1885)
    3-0
    DIEBOLD Rose (2131)
  • PEDERSEN Susanne (1422)
    3-0
    JACOBS Regina (2358)
  • Németh Márta (3228)
    3-2
    KOCHANSKI Gabi (2443)
  • LEZINA Natalia (3759)
    2-3
    WOLNY Grazyna (3649)
  • ERIKSONE Vera (3426)
    0-3
    HUSSMANN Monika (2353)
  • CHARBONNEAU Eliane (1824)
    0-3
    KAMLEITNER Barbara (2385)
  • DATHE Evelin (2124)
    0-3
    DIETTERLE Lilija (2133)
  • BARILLON Irma (2025)
    1-3
    KUX-SIEBERATH Gerda (2502)
  • SCHMIDT Petra (2821)
    0-3
    KRASNOVA Ekaterina (3753)
  • Georgi Hildegard (2227)
    3-2
    RIDER Sandra (1587)
  • TÓTH Valéria (3279)
    0-3
    DEVANEY Teresa (3295)
  • OTTO Monika (2694)
    0-3
    FALKOWSKI Annemarie (2174)
  • HANSEN Gisela (2282)
    0-3
    MINAKOVA Dina (3766)
  • Top 64
  • ANDREEVA Larisa (3699)
    3-0
  • STIEWE Anne (2920)
    2-3
    SIGGEL Edelgard (2882)
  • ÕUN Elle (1698)
    3-1
    ARNDT Ingrid (2011)
  • 0-3
    MAGYAR Éva (3208)
  • HUSIN Elisabeth Ira (1123)
    3-0
    ECKERSLEY Carol (1499)
  • LÓPEZ VÁZQUEZ Concepción Ofelia (1653)
    3-0
    RUBIN Petra (2771)
  • GUILLOTEAU Françoise (1885)
    3-0
    LEHNERT Regina (2523)
  • 0-3
    DIEBOLD Rose (2131)
  • PEDERSEN Susanne (1422)
    3-0
  • EITEL Gerlinde (2164)
    1-3
    JACOBS Regina (2358)
  • ZVEREVA Galina (3837)
    1-3
    Németh Márta (3228)
  • 0-3
    KOCHANSKI Gabi (2443)
  • LEZINA Natalia (3759)
    3-1
    BAWDEN Marilyn (1454)
  • KARZENBURG Ulrike (2394)
    0-3
    WOLNY Grazyna (3649)
  • ERIKSONE Vera (3426)
    3-1
    WELLER Ute (3003)
  • 0-3
    HUSSMANN Monika (2353)
  • CHARBONNEAU Eliane (1824)
    3-0
  • CLAES Irene (1109)
    1-3
    KAMLEITNER Barbara (2385)
  • DATHE Evelin (2124)
    3-0
    ANDERMO Wivika (4105)
  • 0-3
    DIETTERLE Lilija (2133)
  • BARILLON Irma (2025)
    3-1
    ZBINDEN Christina (3988)
  • HANNI Eva (1682)
    0-3
    KUX-SIEBERATH Gerda (2502)
  • SCHMIDT Petra (2821)
    3-0
    BASUT Mehlika (4316)
  • 0-3
    KRASNOVA Ekaterina (3753)
  • Georgi Hildegard (2227)
    3-0
  • NEUMANN Gabriele (2659)
    2-3
    RIDER Sandra (1587)
  • TÓTH Valéria (3279)
    3-0
    BEIER Evi (2038)
  • 0-3
    DEVANEY Teresa (3295)
  • OTTO Monika (2694)
    3-1
    SLATINSKA Natasa (1339)
  • BROMBOSZCZ Barbara (3555)
    0-3
    FALKOWSKI Annemarie (2174)
  • MARCONE Marcella (3375)
    2-3
    HANSEN Gisela (2282)
  • 0-3
    MINAKOVA Dina (3766)
  • csoport: Alsó: 26
  • TÓTH Valéria (3279)
    3-0
    HOOS Myriam (2339)
  • TÓTH Valéria (3279)
    3-2
    ECKERSLEY Carol (1499)
  • TÓTH Valéria (3279)
    3-0
    LANGSCHWAGER Helga (2512)
  • HOOS Myriam (2339)
    0-3
    ECKERSLEY Carol (1499)
  • HOOS Myriam (2339)
    3-2
    LANGSCHWAGER Helga (2512)
  • ECKERSLEY Carol (1499)
    3-0
    LANGSCHWAGER Helga (2512)
  • csoport: Alsó: 25
  • BROMBOSZCZ Barbara (3555)
    0-3
    SIGGEL Edelgard (2882)
  • BROMBOSZCZ Barbara (3555)
    3-1
    TAILLADE Françoise (1985)
  • BROMBOSZCZ Barbara (3555)
    3-0
    KAMMER Karin (2386)
  • SIGGEL Edelgard (2882)
    3-0
    TAILLADE Françoise (1985)
  • SIGGEL Edelgard (2882)
    3-0
    KAMMER Karin (2386)
  • TAILLADE Françoise (1985)
    3-0
    KAMMER Karin (2386)
  • csoport: Alsó: 24
  • RIDER Sandra (1587)
    3-0
    SACHSE Gabi (2784)
  • RIDER Sandra (1587)
    3-0
    GAVRYA Nadezda (3729)
  • RIDER Sandra (1587)
    3-0
    STIEWE Anne (2920)
  • SACHSE Gabi (2784)
    3-1
    GAVRYA Nadezda (3729)
  • SACHSE Gabi (2784)
    2-3
    STIEWE Anne (2920)
  • GAVRYA Nadezda (3729)
    1-3
    STIEWE Anne (2920)
  • csoport: Alsó: 23
  • DATHE Evelin (2124)
    3-0
    KALNINA Lidija (3431)
  • DATHE Evelin (2124)
    3-0
    KRÜGER Erika (2486)
  • DATHE Evelin (2124)
    1-3
    ZVEREVA Galina (3837)
  • KALNINA Lidija (3431)
    3-0
    KRÜGER Erika (2486)
  • KALNINA Lidija (3431)
    0-3
    ZVEREVA Galina (3837)
  • KRÜGER Erika (2486)
    0-3
    ZVEREVA Galina (3837)
  • csoport: Alsó: 22
  • ARNDT Ingrid (2011)
    3-0
    FANNI Maria Egle (3356)
  • ARNDT Ingrid (2011)
    2-3
    KAMLEITNER Barbara (2385)
  • ARNDT Ingrid (2011)
    3-0
    KITTELSEN Bjørg (3520)
  • FANNI Maria Egle (3356)
    0-3
    KAMLEITNER Barbara (2385)
  • FANNI Maria Egle (3356)
    0-3
    KITTELSEN Bjørg (3520)
  • KAMLEITNER Barbara (2385)
    3-0
    KITTELSEN Bjørg (3520)
  • csoport: Alsó: 21
  • RUBIN Petra (2771)
    3-1
    SLATINSKA Natasa (1339)
  • RUBIN Petra (2771)
    3-0
    POSPIECH Kornelia (2719)
  • RUBIN Petra (2771)
    3-0
    CHALIKOVA Galine (3715)
  • SLATINSKA Natasa (1339)
    3-0
    POSPIECH Kornelia (2719)
  • SLATINSKA Natasa (1339)
    3-0
    CHALIKOVA Galine (3715)
  • POSPIECH Kornelia (2719)
    3-1
    CHALIKOVA Galine (3715)
  • csoport: Alsó: 20
  • KUX-SIEBERATH Gerda (2502)
    3-0
    BAWDEN Marilyn (1454)
  • KUX-SIEBERATH Gerda (2502)
    3-0
    VAIKO Klara (1706)
  • BAWDEN Marilyn (1454)
    3-0
    VAIKO Klara (1706)
  • csoport: Alsó: 19
  • SCHMIDT Petra (2821)
    3-0
    TÕSJATOVA Vera (1704)
  • SCHMIDT Petra (2821)
    3-0
    MÜLLER Maria Magdelena (2635)
  • SCHMIDT Petra (2821)
    1-3
    GUILLOTEAU Françoise (1885)
  • TÕSJATOVA Vera (1704)
    3-0
    MÜLLER Maria Magdelena (2635)
  • TÕSJATOVA Vera (1704)
    1-3
    GUILLOTEAU Françoise (1885)
  • MÜLLER Maria Magdelena (2635)
    0-3
    GUILLOTEAU Françoise (1885)
  • csoport: Alsó: 18
  • WOLNY Grazyna (3649)
    3-1
    BEIER Evi (2038)
  • WOLNY Grazyna (3649)
    3-0
    DÖCKER Christine (1013)
  • WOLNY Grazyna (3649)
    3-0
    VOLMER Marlene (2986)
  • BEIER Evi (2038)
    3-1
    DÖCKER Christine (1013)
  • BEIER Evi (2038)
    3-0
    VOLMER Marlene (2986)
  • DÖCKER Christine (1013)
    3-0
    VOLMER Marlene (2986)
  • csoport: Alsó: 17
  • FALKOWSKI Annemarie (2174)
    3-0
    MÄKINEN Pirkko (1745)
  • FALKOWSKI Annemarie (2174)
    3-1
    WUNDERLICH Anke (3043)
  • FALKOWSKI Annemarie (2174)
    3-1
    ERIKSONE Vera (3426)
  • MÄKINEN Pirkko (1745)
    0-3
    WUNDERLICH Anke (3043)
  • MÄKINEN Pirkko (1745)
    0-3
    ERIKSONE Vera (3426)
  • WUNDERLICH Anke (3043)
    0-3
    ERIKSONE Vera (3426)
  • csoport: Alsó: 16
  • DEVANEY Teresa (3295)
    3-0
    OTT Martha (1064)
  • DEVANEY Teresa (3295)
    3-0
    SONNTAG Doris (2892)
  • DEVANEY Teresa (3295)
    3-0
    LÓPEZ VÁZQUEZ Concepción Ofelia (1653)
  • OTT Martha (1064)
    0-3
    SONNTAG Doris (2892)
  • OTT Martha (1064)
    0-3
    LÓPEZ VÁZQUEZ Concepción Ofelia (1653)
  • SONNTAG Doris (2892)
    0-3
    LÓPEZ VÁZQUEZ Concepción Ofelia (1653)
  • csoport: Alsó: 15
  • HUSIN Elisabeth Ira (1123)
    3-0
    NEUMANN Irmgard (2660)
  • HUSIN Elisabeth Ira (1123)
    3-0
    LARSEN Astrid (3524)
  • HUSIN Elisabeth Ira (1123)
    3-0
    RUNGE-SPREEN Ingeborg (2778)
  • NEUMANN Irmgard (2660)
    3-0
    LARSEN Astrid (3524)
  • NEUMANN Irmgard (2660)
    3-0
    RUNGE-SPREEN Ingeborg (2778)
  • LARSEN Astrid (3524)
    3-2
    RUNGE-SPREEN Ingeborg (2778)
  • csoport: Alsó: 14
  • DIETTERLE Lilija (2133)
    3-0
    BODY Susan (1464)
  • DIETTERLE Lilija (2133)
    3-1
    LEHNERT Regina (2523)
  • DIETTERLE Lilija (2133)
    3-0
    NECZPÁL Katalin (3224)
  • BODY Susan (1464)
    1-3
    LEHNERT Regina (2523)
  • BODY Susan (1464)
    0-3
    NECZPÁL Katalin (3224)
  • LEHNERT Regina (2523)
    3-0
    NECZPÁL Katalin (3224)
  • csoport: Alsó: 13
  • MAGYAR Éva (3208)
    3-0
    REITHOFER Elfriede (1076)
  • MAGYAR Éva (3208)
    3-0
    LAMPE Sigrun (2505)
  • MAGYAR Éva (3208)
    3-0
    MARCONE Marcella (3375)
  • REITHOFER Elfriede (1076)
    3-0
    LAMPE Sigrun (2505)
  • REITHOFER Elfriede (1076)
    0-3
    MARCONE Marcella (3375)
  • LAMPE Sigrun (2505)
    1-3
    MARCONE Marcella (3375)
  • csoport: Alsó: 12
  • NEUMANN Gabriele (2659)
    1-3
    Németh Márta (3228)
  • NEUMANN Gabriele (2659)
    1-3
    OTTO Monika (2694)
  • NEUMANN Gabriele (2659)
    2-3
    CHUPINA Tamara (3720)
  • Németh Márta (3228)
    1-3
    OTTO Monika (2694)
  • Németh Márta (3228)
    3-1
    CHUPINA Tamara (3720)
  • OTTO Monika (2694)
    3-1
    CHUPINA Tamara (3720)
  • csoport: Alsó: 11
  • LEZINA Natalia (3759)
    3-0
    VOGT Eva (2981)
  • LEZINA Natalia (3759)
    3-2
    TAPIAINEN Epp (1775)
  • LEZINA Natalia (3759)
    3-0
    HANSEN Gisela (2282)
  • VOGT Eva (2981)
    3-0
    TAPIAINEN Epp (1775)
  • VOGT Eva (2981)
    1-3
    HANSEN Gisela (2282)
  • TAPIAINEN Epp (1775)
    0-3
    HANSEN Gisela (2282)
  • csoport: Alsó: 10
  • KOCHANSKI Gabi (2443)
    3-0
    HANNI Eva (1682)
  • KOCHANSKI Gabi (2443)
    3-0
    PELIKAN Heike (2702)
  • KOCHANSKI Gabi (2443)
    3-0
    BROWN Moira (3841)
  • HANNI Eva (1682)
    3-0
    PELIKAN Heike (2702)
  • HANNI Eva (1682)
    3-0
    BROWN Moira (3841)
  • PELIKAN Heike (2702)
    3-0
    BROWN Moira (3841)
  • csoport: Alsó: 9
  • BARILLON Irma (2025)
    3-0
    HEESCHE-ANDERSEN Sonja (1395)
  • BARILLON Irma (2025)
    3-0
    JACOBS Regina (2358)
  • BARILLON Irma (2025)
    3-0
    FARNÈ Nadia (3357)
  • HEESCHE-ANDERSEN Sonja (1395)
    1-3
    JACOBS Regina (2358)
  • HEESCHE-ANDERSEN Sonja (1395)
    3-0
    FARNÈ Nadia (3357)
  • JACOBS Regina (2358)
    3-0
    FARNÈ Nadia (3357)
  • csoport: Alsó: 8
  • DIEBOLD Rose (2131)
    3-0
    CLAES Irene (1109)
  • DIEBOLD Rose (2131)
    3-0
    OHRMANN-MANGELS Irmtraut (2682)
  • DIEBOLD Rose (2131)
    3-0
    PLETNEVA Vera (3781)
  • CLAES Irene (1109)
    3-0
    OHRMANN-MANGELS Irmtraut (2682)
  • CLAES Irene (1109)
    3-2
    PLETNEVA Vera (3781)
  • OHRMANN-MANGELS Irmtraut (2682)
    0-3
    PLETNEVA Vera (3781)
  • csoport: Alsó: 7
  • KRASNOVA Ekaterina (3753)
    3-0
    FLEGEL Elise (2195)
  • KRASNOVA Ekaterina (3753)
    3-0
    ALLISON Eileen (1447)
  • KRASNOVA Ekaterina (3753)
    3-0
    EITEL Gerlinde (2164)
  • FLEGEL Elise (2195)
    3-2
    ALLISON Eileen (1447)
  • FLEGEL Elise (2195)
    0-3
    EITEL Gerlinde (2164)
  • ALLISON Eileen (1447)
    1-3
    EITEL Gerlinde (2164)
  • csoport: Alsó: 6
  • PEDERSEN Susanne (1422)
    3-0
    BUHRMESTER Anita (2101)
  • PEDERSEN Susanne (1422)
    3-0
    ANDERMO Wivika (4105)
  • BUHRMESTER Anita (2101)
    2-3
    ANDERMO Wivika (4105)
  • csoport: Alsó: 5
  • Georgi Hildegard (2227)
    3-0
    FISKOVA Helena (1226)
  • Georgi Hildegard (2227)
    3-0
    KARZENBURG Ulrike (2394)
  • Georgi Hildegard (2227)
    3-0
    BASTILE Nicole (1794)
  • FISKOVA Helena (1226)
    0-3
    KARZENBURG Ulrike (2394)
  • FISKOVA Helena (1226)
    0-3
    BASTILE Nicole (1794)
  • KARZENBURG Ulrike (2394)
    3-1
    BASTILE Nicole (1794)
  • csoport: Alsó: 4
  • HUSSMANN Monika (2353)
    3-0
    PERNIAS Ghislaine (1956)
  • HUSSMANN Monika (2353)
    3-0
    SCHNUR Helga (2838)
  • HUSSMANN Monika (2353)
    3-0
    ZBINDEN Christina (3988)
  • PERNIAS Ghislaine (1956)
    0-3
    SCHNUR Helga (2838)
  • PERNIAS Ghislaine (1956)
    0-3
    ZBINDEN Christina (3988)
  • SCHNUR Helga (2838)
    2-3
    ZBINDEN Christina (3988)
  • csoport: Alsó: 3
  • CHARBONNEAU Eliane (1824)
    3-0
    THOMSEN Kerstin (2955)
  • CHARBONNEAU Eliane (1824)
    3-1
    CLEARY Margaret (3294)
  • CHARBONNEAU Eliane (1824)
    3-1
    WELLER Ute (3003)
  • THOMSEN Kerstin (2955)
    3-1
    CLEARY Margaret (3294)
  • THOMSEN Kerstin (2955)
    0-3
    WELLER Ute (3003)
  • CLEARY Margaret (3294)
    3-1
    WELLER Ute (3003)
  • csoport: Alsó: 2
  • ÕUN Elle (1698)
    3-1
    MÜLLER Ingrid (2632)
  • ÕUN Elle (1698)
    0-3
    MINAKOVA Dina (3766)
  • ÕUN Elle (1698)
    3-2
    RÖHR Cordula (2759)
  • MÜLLER Ingrid (2632)
    0-3
    MINAKOVA Dina (3766)
  • MÜLLER Ingrid (2632)
    0-3
    RÖHR Cordula (2759)
  • MINAKOVA Dina (3766)
    3-0
    RÖHR Cordula (2759)
  • csoport: Alsó: 1
  • ANDREEVA Larisa (3699)
    3-0
    KÜHN Karin (2493)
  • ANDREEVA Larisa (3699)
    3-0
    BASUT Mehlika (4316)
  • ANDREEVA Larisa (3699)
    3-0
    FALKENSTEIN Sieglinde (2173)
  • KÜHN Karin (2493)
    0-3
    BASUT Mehlika (4316)
  • KÜHN Karin (2493)
    0-3
    FALKENSTEIN Sieglinde (2173)
  • BASUT Mehlika (4316)
    3-0
    FALKENSTEIN Sieglinde (2173)
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    ANDREEVA Larisa 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    KÜHN Karin 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    BASUT Mehlika 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    FALKENSTEIN Sieglinde 
    0-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    ÕUN Elle 
     
    3-1
    0-3
    3-2
    2
  • 2
    MÜLLER Ingrid 
    1-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    MINAKOVA Dina 
    3-0
    3-0
     
    3-0
    3
  • 4
    RÖHR Cordula 
    2-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    CHARBONNEAU Eliane 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    THOMSEN Kerstin 
    0-3
     
    3-1
    0-3
    1
  • 3
    CLEARY Margaret 
    1-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 4
    WELLER Ute 
    1-3
    3-0
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    HUSSMANN Monika 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    PERNIAS Ghislaine 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    SCHNUR Helga 
    0-3
    3-0
     
    2-3
    1
  • 4
    ZBINDEN Christina 
    0-3
    3-0
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Georgi Hildegard 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    FISKOVA Helena 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    KARZENBURG Ulrike 
    0-3
    3-0
     
    3-1
    2
  • 4
    BASTILE Nicole 
    0-3
    3-0
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    PEDERSEN Susanne 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    BUHRMESTER Anita 
    0-3
     
    2-3
    0
  • 3
    ANDERMO Wivika 
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    KRASNOVA Ekaterina 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    FLEGEL Elise 
    0-3
     
    3-2
    0-3
    1
  • 3
    ALLISON Eileen 
    0-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 4
    EITEL Gerlinde 
    0-3
    3-0
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    DIEBOLD Rose 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    CLAES Irene 
    0-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 3
    OHRMANN-MANGELS Irmtraut 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    PLETNEVA Vera 
    0-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BARILLON Irma 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    HEESCHE-ANDERSEN Sonja 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    JACOBS Regina 
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 4
    FARNÈ Nadia 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    KOCHANSKI Gabi 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    HANNI Eva 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    PELIKAN Heike 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    BROWN Moira 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    LEZINA Natalia 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    VOGT Eva 
    0-3
     
    3-0
    1-3
    1
  • 3
    TAPIAINEN Epp 
    2-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    HANSEN Gisela 
    0-3
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    NEUMANN Gabriele 
     
    1-3
    1-3
    2-3
    0
  • 2
    Németh Márta 
    3-1
     
    1-3
    3-1
    2
  • 3
    OTTO Monika 
    3-1
    3-1
     
    3-1
    3
  • 4
    CHUPINA Tamara 
    3-2
    1-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    MAGYAR Éva 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    REITHOFER Elfriede 
    0-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 3
    LAMPE Sigrun 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 4
    MARCONE Marcella 
    0-3
    3-0
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    DIETTERLE Lilija 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    BODY Susan 
    0-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 3
    LEHNERT Regina 
    1-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 4
    NECZPÁL Katalin 
    0-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    HUSIN Elisabeth Ira 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    NEUMANN Irmgard 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    LARSEN Astrid 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 4
    RUNGE-SPREEN Ingeborg 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 16
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    DEVANEY Teresa 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    OTT Martha 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    SONNTAG Doris 
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 4
    LÓPEZ VÁZQUEZ Concepción Ofelia 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 17
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    FALKOWSKI Annemarie 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    MÄKINEN Pirkko 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    WUNDERLICH Anke 
    1-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 4
    ERIKSONE Vera 
    1-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 18
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    WOLNY Grazyna 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    BEIER Evi 
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    DÖCKER Christine 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    VOLMER Marlene 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 19
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    SCHMIDT Petra 
     
    3-0
    3-0
    1-3
    2
  • 2
    TÕSJATOVA Vera 
    0-3
     
    3-0
    1-3
    1
  • 3
    MÜLLER Maria Magdelena 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    GUILLOTEAU Françoise 
    3-1
    3-1
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 20
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    KUX-SIEBERATH Gerda 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    BAWDEN Marilyn 
    0-3
     
    3-0
    1
  • 3
    VAIKO Klara 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 21
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    RUBIN Petra 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    SLATINSKA Natasa 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    POSPIECH Kornelia 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    CHALIKOVA Galine 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 22
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    ARNDT Ingrid 
     
    3-0
    2-3
    3-0
    2
  • 2
    FANNI Maria Egle 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    KAMLEITNER Barbara 
    3-2
    3-0
     
    3-0
    3
  • 4
    KITTELSEN Bjørg 
    0-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 23
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    DATHE Evelin 
     
    3-0
    3-0
    1-3
    2
  • 2
    KALNINA Lidija 
    0-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 3
    KRÜGER Erika 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    ZVEREVA Galina 
    3-1
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 24
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    RIDER Sandra 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    SACHSE Gabi 
    0-3
     
    3-1
    2-3
    1
  • 3
    GAVRYA Nadezda 
    0-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 4
    STIEWE Anne 
    0-3
    3-2
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 25
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BROMBOSZCZ Barbara 
     
    0-3
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    SIGGEL Edelgard 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    TAILLADE Françoise 
    1-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    KAMMER Karin 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 26
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    TÓTH Valéria 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    HOOS Myriam 
    0-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 3
    ECKERSLEY Carol 
    2-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    LANGSCHWAGER Helga 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
Támogatók