European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 60

European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 60

European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 60

by Sinn Cou
Ország: Magyarország
Város: Budapest
Helyszín: Stadion
Cím: -
Kezdés időpontja: July 01, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: July 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 668.19 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • BATINIC Branka(1167)
    3-1
    FARINA Larissa(3726)
  • Top 4
  • BATINIC Branka(1167)
    3-0
    DEMIROVA Natasa(4008)
  • THORNBECH Kai(1703)
    2-3
    FARINA Larissa(3726)
  • Top 8
  • BATINIC Branka(1167)
    3-0
    IVÁSKÓ Gabriella
  • DEMIROVA Natasa(4008)
    3-0
    MIKALAUSKIENÉ GraŽIna(3461)
  • THORNBECH Kai(1703)
    3-0
    JOHNS Janet(1533)
  • WALTER angela(2990)
    0-3
    FARINA Larissa(3726)
  • Top 16
  • BATINIC Branka(1167)
    3-2
    MARUSZCZAK Anna(3596)
  • IVÁSKÓ Gabriella
    3-1
    ILVES-SCHALK Evi(1684)
  • DEMIROVA Natasa(4008)
    3-0
    BAUMANN Daniela(2030)
  • MIKALAUSKIENÉ GraŽIna(3461)
    3-1
    ONNO Svea(1697)
  • THORNBECH Kai(1703)
    3-2
    MATOUSKOVA Stanislava(1294)
  • JOHNS Janet(1533)
    3-0
    BORCHARD Heike(2082)
  • MATIAS Pascale(1932)
    2-3
    WALTER angela(2990)
  • TENGLOVA Jaroslava(1357)
    0-3
    FARINA Larissa(3726)
  • Top 32
  • BATINIC Branka(1167)
    3-0
    PAETZOLD Evi(2695)
  • MARUSZCZAK Anna(3596)
    3-2
    SCHULDT Martina(2853)
  • IVÁSKÓ Gabriella
    3-0
    Mazalova Klaudie(1295)
  • ILVES-SCHALK Evi(1684)
    3-0
    RUNGE Freia(2775)
  • DEMIROVA Natasa(4008)
    3-1
    GLEVAREC Brigitte(1870)
  • SHIELDS Helen(1593)
    1-3
    BAUMANN Daniela(2030)
  • LABIKOVA Miluse(1282)
    2-3
    MIKALAUSKIENÉ GraŽIna(3461)
  • HUNGERBÜHLER Ulrike(2350)
    2-3
    ONNO Svea(1697)
  • THORNBECH Kai(1703)
    3-0
    BAYBULATOVA Nadezda(3705)
  • MATOUSKOVA Stanislava(1294)
    3-2
    DENYSOVA Tetiana(4369)
  • JOHNS Janet(1533)
    3-1
    OSCHEJA Marita(2687)
  • VRZALOVA Jitka(1370)
    0-3
    BORCHARD Heike(2082)
  • MATIAS Pascale(1932)
    3-1
    KLEE Maria(2422)
  • WALTER angela(2990)
    3-0
    BRAUN Gabi(2088)
  • DOVERBY Eva Charlotte(3499)
    1-3
    TENGLOVA Jaroslava(1357)
  • FINGER Brigit(2182)
    0-3
    FARINA Larissa(3726)
  • Top 64
  • BATINIC Branka(1167)
    3-0
  • KORGEROVA Michaela(1270)
    0-3
    PAETZOLD Evi(2695)
  • MARUSZCZAK Anna(3596)
    3-0
    KRETZSCHMER Ute(2480)
  • AKULENKO Valeriya(3696)
    1-3
    SCHULDT Martina(2853)
  • IVÁSKÓ Gabriella
    3-0
    KAHL Karin(2381)
  • Mazalova Klaudie(1295)
    3-0
    LAPANJA Dragica(3864)
  • CAIMI Susanna(3336)
    0-3
    ILVES-SCHALK Evi(1684)
  • 0-3
    RUNGE Freia(2775)
  • DEMIROVA Natasa(4008)
    3-2
    KRISCH Claudia(2482)
  • KRAVCHUK Tamara(4377)
    0-3
    GLEVAREC Brigitte(1870)
  • SHIELDS Helen(1593)
    3-1
    NIKIFOROVA Galina(3772)
  • GNIEWEK Walentyna(3567)
    0-3
    BAUMANN Daniela(2030)
  • LABIKOVA Miluse(1282)
    3-0
    OSCARSSON Lisbeth(4244)
  • SÖFFTGE Ilona(2887)
    1-3
    MIKALAUSKIENÉ GraŽIna(3461)
  • HUNGERBÜHLER Ulrike(2350)
    3-2
    SELLBERG Lena(1766)
  • 0-3
    ONNO Svea(1697)
  • THORNBECH Kai(1703)
    3-0
  • BAYBULATOVA Nadezda(3705)
    3-0
    SCHÖN Brigit(2844)
  • MATOUSKOVA Stanislava(1294)
    3-0
    GRESENS Elke(2252)
  • SPERKA Helga(1085)
    1-3
    DENYSOVA Tetiana(4369)
  • JOHNS Janet(1533)
    3-0
    GILLANYIOVA Jana(4017)
  • POPPE Annick(1132)
    0-3
    OSCHEJA Marita(2687)
  • VRZALOVA Jitka(1370)
    3-0
    KÖLLE Dagmar(2454)
  • 0-3
    BORCHARD Heike(2082)
  • KLISOVA Alena(1269)
    2-3
    MATIAS Pascale(1932)
  • MAYBANKS Jeanette(1553)
    1-3
    KLEE Maria(2422)
  • WALTER angela(2990)
    3-0
    HEWAGE Tamara(3939)
  • FEKETENÉ PATAKY DR. Ilona(3135)
    0-3
    BRAUN Gabi(2088)
  • PETRY Carmen Dr. med.(2705)
    0-3
    DOVERBY Eva Charlotte(3499)
  • TENGLOVA Jaroslava(1357)
    3-0
    SIEWERT Halina(3631)
  • PERHOC Vesna(1182)
    1-3
    FINGER Brigit(2182)
  • 0-3
    FARINA Larissa(3726)
  • csoport: Alsó: 29
  • KRETZSCHMER Ute(2480)
    3-1
    WELLINGER Christa(1095)
  • KRETZSCHMER Ute(2480)
    1-3
    SCHÖN Brigit(2844)
  • KRETZSCHMER Ute(2480)
    3-0
    WILLIAMS Christine(1621)
  • WELLINGER Christa(1095)
    1-3
    SCHÖN Brigit(2844)
  • WELLINGER Christa(1095)
    3-0
    WILLIAMS Christine(1621)
  • SCHÖN Brigit(2844)
    3-0
    WILLIAMS Christine(1621)
  • csoport: Alsó: 28
  • OSCHEJA Marita(2687)
    3-0
    NAMIK Sabine(1945)
  • OSCHEJA Marita(2687)
    0-3
    HANSEN Brit(3511)
  • OSCHEJA Marita(2687)
    3-1
    KRAVCHUK Tamara(4377)
  • NAMIK Sabine(1945)
    3-1
    HANSEN Brit(3511)
  • NAMIK Sabine(1945)
    0-3
    KRAVCHUK Tamara(4377)
  • HANSEN Brit(3511)
    1-3
    KRAVCHUK Tamara(4377)
  • csoport: Alsó: 27
  • GRESENS Elke(2252)
    3-1
    WELLENS Chantal(1147)
  • GRESENS Elke(2252)
    0-3
    SHIELDS Helen(1593)
  • WELLENS Chantal(1147)
    0-3
    SHIELDS Helen(1593)
  • csoport: Alsó: 26
  • KÖLLE Dagmar(2454)
    0-3
    GLEVAREC Brigitte(1870)
  • KÖLLE Dagmar(2454)
    3-1
    LEFFMANN Sissel(3527)
  • KÖLLE Dagmar(2454)
    3-2
    ALTINIŞIK NİLgÜN(4306)
  • GLEVAREC Brigitte(1870)
    3-0
    LEFFMANN Sissel(3527)
  • GLEVAREC Brigitte(1870)
    3-2
    ALTINIŞIK NİLgÜN(4306)
  • LEFFMANN Sissel(3527)
    0-3
    ALTINIŞIK NİLgÜN(4306)
  • csoport: Alsó: 25
  • MATOUSKOVA Stanislava(1294)
    3-0
    HARDER Ute(2284)
  • MATOUSKOVA Stanislava(1294)
    3-1
    SELLBERG Lena(1766)
  • MATOUSKOVA Stanislava(1294)
    3-0
    BOLZONELLO GIRARDELLO Cristina(3334)
  • HARDER Ute(2284)
    0-3
    SELLBERG Lena(1766)
  • HARDER Ute(2284)
    1-3
    BOLZONELLO GIRARDELLO Cristina(3334)
  • SELLBERG Lena(1766)
    3-0
    BOLZONELLO GIRARDELLO Cristina(3334)
  • csoport: Alsó: 24
  • LAPANJA Dragica(3864)
    3-0
    MAHNKE Susanne(2567)
  • LAPANJA Dragica(3864)
    3-0
    VONECHE Monique(1145)
  • LAPANJA Dragica(3864)
    3-0
    FEKETENÉ PATAKY DR. Ilona(3135)
  • MAHNKE Susanne(2567)
    2-3
    VONECHE Monique(1145)
  • MAHNKE Susanne(2567)
    0-3
    FEKETENÉ PATAKY DR. Ilona(3135)
  • VONECHE Monique(1145)
    0-3
    FEKETENÉ PATAKY DR. Ilona(3135)
  • csoport: Alsó: 23
  • OSCARSSON Lisbeth(4244)
    0-3
    KLEE Maria(2422)
  • OSCARSSON Lisbeth(4244)
    3-0
    GARCIA Yolanda(1644)
  • OSCARSSON Lisbeth(4244)
    3-0
    LOKKO Carmel(3302)
  • KLEE Maria(2422)
    3-0
    GARCIA Yolanda(1644)
  • KLEE Maria(2422)
    3-0
    LOKKO Carmel(3302)
  • GARCIA Yolanda(1644)
    1-3
    LOKKO Carmel(3302)
  • csoport: Alsó: 22
  • SIEWERT Halina(3631)
    3-0
    KORGEROVA Michaela(1270)
  • SIEWERT Halina(3631)
    3-0
    GARRAWAY Gesine(2215)
  • SIEWERT Halina(3631)
    3-1
    LUKIANOVA Irina(3762)
  • KORGEROVA Michaela(1270)
    3-0
    GARRAWAY Gesine(2215)
  • KORGEROVA Michaela(1270)
    3-1
    LUKIANOVA Irina(3762)
  • GARRAWAY Gesine(2215)
    3-0
    LUKIANOVA Irina(3762)
  • csoport: Alsó: 21
  • PAETZOLD Evi(2695)
    3-1
    BLATNA Alena(1201)
  • PAETZOLD Evi(2695)
    3-0
    MATIAS Pascale(1932)
  • PAETZOLD Evi(2695)
    3-0
    DEBBI Maria Elisabetta(3351)
  • BLATNA Alena(1201)
    3-0
    MATIAS Pascale(1932)
  • BLATNA Alena(1201)
    0-3
    DEBBI Maria Elisabetta(3351)
  • MATIAS Pascale(1932)
    3-0
    DEBBI Maria Elisabetta(3351)
  • csoport: Alsó: 20
  • KAHL Karin(2381)
    3-0
    WUYTS Martine(1148)
  • KAHL Karin(2381)
    3-0
    ANDRE Michèle(1787)
  • KAHL Karin(2381)
    2-3
    PERHOC Vesna(1182)
  • WUYTS Martine(1148)
    3-0
    ANDRE Michèle(1787)
  • WUYTS Martine(1148)
    0-3
    PERHOC Vesna(1182)
  • ANDRE Michèle(1787)
    0-3
    PERHOC Vesna(1182)
  • csoport: Alsó: 19
  • DITTMER Sabine(2138)
    3-0
    FYLAKOURI Eirini(3066)
  • DITTMER Sabine(2138)
    2-3
    MIKALAUSKIENÉ GraŽIna(3461)
  • DITTMER Sabine(2138)
    2-3
    DOVERBY Eva Charlotte(3499)
  • FYLAKOURI Eirini(3066)
    0-3
    MIKALAUSKIENÉ GraŽIna(3461)
  • FYLAKOURI Eirini(3066)
    2-3
    DOVERBY Eva Charlotte(3499)
  • MIKALAUSKIENÉ GraŽIna(3461)
    3-0
    DOVERBY Eva Charlotte(3499)
  • csoport: Alsó: 18
  • WALTER angela(2990)
    3-0
    GELDER Shirley(1511)
  • WALTER angela(2990)
    3-0
    KRISCH Claudia(2482)
  • WALTER angela(2990)
    3-0
    BIGNAMI Paola(3329)
  • GELDER Shirley(1511)
    2-3
    KRISCH Claudia(2482)
  • GELDER Shirley(1511)
    3-0
    BIGNAMI Paola(3329)
  • KRISCH Claudia(2482)
    3-1
    BIGNAMI Paola(3329)
  • csoport: Alsó: 17
  • FINGER Brigit(2182)
    3-1
    VOUVÉ Christine(1146)
  • FINGER Brigit(2182)
    3-0
    PATTE Christine(1953)
  • FINGER Brigit(2182)
    2-3
    MARUSZCZAK Anna(3596)
  • VOUVÉ Christine(1146)
    2-3
    PATTE Christine(1953)
  • VOUVÉ Christine(1146)
    0-3
    MARUSZCZAK Anna(3596)
  • PATTE Christine(1953)
    0-3
    MARUSZCZAK Anna(3596)
  • csoport: Alsó: 16
  • ILVES-SCHALK Evi(1684)
    3-0
    POCISKOVA Alena(1314)
  • ILVES-SCHALK Evi(1684)
    3-1
    CATO Gabi(2111)
  • ILVES-SCHALK Evi(1684)
    1-3
    DENYSOVA Tetiana(4369)
  • POCISKOVA Alena(1314)
    3-2
    CATO Gabi(2111)
  • POCISKOVA Alena(1314)
    2-3
    DENYSOVA Tetiana(4369)
  • CATO Gabi(2111)
    1-3
    DENYSOVA Tetiana(4369)
  • csoport: Alsó: 15
  • SCHULDT Martina(2853)
    3-0
    KRASKA Ratchaneewarn(1905)
  • SCHULDT Martina(2853)
    3-0
    HALVORSEN Unni(3510)
  • SCHULDT Martina(2853)
    3-0
    HEWAGE Tamara(3939)
  • KRASKA Ratchaneewarn(1905)
    3-2
    HALVORSEN Unni(3510)
  • KRASKA Ratchaneewarn(1905)
    1-3
    HEWAGE Tamara(3939)
  • HALVORSEN Unni(3510)
    1-3
    HEWAGE Tamara(3939)
  • csoport: Alsó: 14
  • LABIKOVA Miluse(1282)
    3-0
    PIEPER Christa(2707)
  • LABIKOVA Miluse(1282)
    3-0
    MARCONE Francesca(3374)
  • LABIKOVA Miluse(1282)
    3-1
    BAYBULATOVA Nadezda(3705)
  • PIEPER Christa(2707)
    3-0
    MARCONE Francesca(3374)
  • PIEPER Christa(2707)
    0-3
    BAYBULATOVA Nadezda(3705)
  • MARCONE Francesca(3374)
    0-3
    BAYBULATOVA Nadezda(3705)
  • csoport: Alsó: 13
  • JOHNS Janet(1533)
    3-0
    WENIG Barbara(3006)
  • JOHNS Janet(1533)
    3-0
    LITMAN Anna(3314)
  • JOHNS Janet(1533)
    3-1
    AKULENKO Valeriya(3696)
  • WENIG Barbara(3006)
    1-3
    LITMAN Anna(3314)
  • WENIG Barbara(3006)
    0-3
    AKULENKO Valeriya(3696)
  • LITMAN Anna(3314)
    1-3
    AKULENKO Valeriya(3696)
  • csoport: Alsó: 12
  • PETRY Carmen Dr. med.(2705)
    3-1
    GUO Jian(1516)
  • PETRY Carmen Dr. med.(2705)
    3-0
    MERCOU Sylvie(1937)
  • PETRY Carmen Dr. med.(2705)
    3-0
    GNIEWEK Walentyna(3567)
  • GUO Jian(1516)
    0-3
    MERCOU Sylvie(1937)
  • GUO Jian(1516)
    0-3
    GNIEWEK Walentyna(3567)
  • MERCOU Sylvie(1937)
    0-3
    GNIEWEK Walentyna(3567)
  • csoport: Alsó: 11
  • BRAUN Gabi(2088)
    3-1
    BRIDAY Brigitte(1814)
  • BRAUN Gabi(2088)
    3-0
    CAIMI Susanna(3336)
  • BRAUN Gabi(2088)
    3-0
    YUSHKOVA Tatyana(3833)
  • BRIDAY Brigitte(1814)
    2-3
    CAIMI Susanna(3336)
  • BRIDAY Brigitte(1814)
    3-1
    YUSHKOVA Tatyana(3833)
  • CAIMI Susanna(3336)
    3-0
    YUSHKOVA Tatyana(3833)
  • csoport: Alsó: 10
  • IVÁSKÓ Gabriella
    3-0
    VRZALOVA Jitka(1370)
  • IVÁSKÓ Gabriella
    3-1
    ZARIFAN-ARNOLD Hamide
  • IVÁSKÓ Gabriella
    3-0
    RODINA Natalia(3790)
  • VRZALOVA Jitka(1370)
    3-0
    ZARIFAN-ARNOLD Hamide
  • VRZALOVA Jitka(1370)
    3-0
    RODINA Natalia(3790)
  • ZARIFAN-ARNOLD Hamide
    3-2
    RODINA Natalia(3790)
  • csoport: Alsó: 9
  • BAUMANN Daniela(2030)
    2-3
    HABESOHN Sonita(1024)
  • BAUMANN Daniela(2030)
    3-1
    MAYBANKS Jeanette(1553)
  • BAUMANN Daniela(2030)
    3-1
    GUILLON Christine(1884)
  • HABESOHN Sonita(1024)
    1-3
    MAYBANKS Jeanette(1553)
  • HABESOHN Sonita(1024)
    3-1
    GUILLON Christine(1884)
  • MAYBANKS Jeanette(1553)
    3-2
    GUILLON Christine(1884)
  • csoport: Alsó: 8
  • BORCHARD Heike(2082)
    3-0
    MARTINKENA Lidija(3437)
  • BORCHARD Heike(2082)
    3-0
    NIKIFOROVA Galina(3772)
  • BORCHARD Heike(2082)
    3-0
    ŠEBJANIČ PUPIS Jasna
  • MARTINKENA Lidija(3437)
    0-3
    NIKIFOROVA Galina(3772)
  • MARTINKENA Lidija(3437)
    1-3
    ŠEBJANIČ PUPIS Jasna
  • NIKIFOROVA Galina(3772)
    3-2
    ŠEBJANIČ PUPIS Jasna
  • csoport: Alsó: 7
  • KLISOVA Alena(1269)
    3-0
    SÖFFTGE Ilona(2887)
  • KLISOVA Alena(1269)
    3-0
    ROSSI Daniela(1134)
  • KLISOVA Alena(1269)
    3-2
    SZIJJÁRTÓ Pálné(3266)
  • SÖFFTGE Ilona(2887)
    3-0
    ROSSI Daniela(1134)
  • SÖFFTGE Ilona(2887)
    3-0
    SZIJJÁRTÓ Pálné(3266)
  • ROSSI Daniela(1134)
    0-3
    SZIJJÁRTÓ Pálné(3266)
  • csoport: Alsó: 6
  • RUNGE Freia(2775)
    3-0
    INFANTE LOPE Julia(1650)
  • RUNGE Freia(2775)
    3-0
    GILLANYIOVA Jana(4017)
  • RUNGE Freia(2775)
    3-0
    PEREPELYTSIA Liudmyla(4388)
  • INFANTE LOPE Julia(1650)
    1-3
    GILLANYIOVA Jana(4017)
  • INFANTE LOPE Julia(1650)
    1-3
    PEREPELYTSIA Liudmyla(4388)
  • GILLANYIOVA Jana(4017)
    3-0
    PEREPELYTSIA Liudmyla(4388)
  • csoport: Alsó: 5
  • DEMIROVA Natasa(4008)
    3-0
    HANSEL Andrea(2273)
  • DEMIROVA Natasa(4008)
    3-0
    POPPE Annick(1132)
  • DEMIROVA Natasa(4008)
    3-0
    SALVI Viviana(3404)
  • HANSEL Andrea(2273)
    2-3
    POPPE Annick(1132)
  • HANSEL Andrea(2273)
    3-0
    SALVI Viviana(3404)
  • POPPE Annick(1132)
    3-0
    SALVI Viviana(3404)
  • csoport: Alsó: 4
  • SPERKA Helga(1085)
    3-0
    Jarova Dana(1254)
  • SPERKA Helga(1085)
    3-0
    SOMMER Jutta(2890)
  • SPERKA Helga(1085)
    0-3
    ONNO Svea(1697)
  • Jarova Dana(1254)
    2-3
    SOMMER Jutta(2890)
  • Jarova Dana(1254)
    0-3
    ONNO Svea(1697)
  • SOMMER Jutta(2890)
    3-2
    ONNO Svea(1697)
  • csoport: Alsó: 3
  • THORNBECH Kai(1703)
    3-0
    Mazalova Klaudie(1295)
  • THORNBECH Kai(1703)
    3-0
    ROSENKRANZ Ulrike(2763)
  • THORNBECH Kai(1703)
    3-0
    ISKAROVA Fanuza(3739)
  • Mazalova Klaudie(1295)
    3-0
    ROSENKRANZ Ulrike(2763)
  • Mazalova Klaudie(1295)
    3-2
    ISKAROVA Fanuza(3739)
  • ROSENKRANZ Ulrike(2763)
    0-3
    ISKAROVA Fanuza(3739)
  • csoport: Alsó: 2
  • FARINA Larissa(3726)
    3-0
    HUNGERBÜHLER Ulrike(2350)
  • FARINA Larissa(3726)
    3-0
    MAGNIN Mireille(1127)
  • FARINA Larissa(3726)
    3-0
    VOHRYZKA Kristina(3642)
  • HUNGERBÜHLER Ulrike(2350)
    3-0
    MAGNIN Mireille(1127)
  • HUNGERBÜHLER Ulrike(2350)
    3-1
    VOHRYZKA Kristina(3642)
  • MAGNIN Mireille(1127)
    0-3
    VOHRYZKA Kristina(3642)
  • csoport: Alsó: 1
  • BATINIC Branka(1167)
    3-0
    TENGLOVA Jaroslava(1357)
  • BATINIC Branka(1167)
    3-0
    SPROLL Ingrid(2902)
  • BATINIC Branka(1167)
    3-0
    SCHNEIDER Vibeke(1433)
  • TENGLOVA Jaroslava(1357)
    3-0
    SPROLL Ingrid(2902)
  • TENGLOVA Jaroslava(1357)
    3-0
    SCHNEIDER Vibeke(1433)
  • SPROLL Ingrid(2902)
    0-3
    SCHNEIDER Vibeke(1433)
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BATINIC Branka 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    TENGLOVA Jaroslava 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    SPROLL Ingrid 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    SCHNEIDER Vibeke 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    FARINA Larissa 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    HUNGERBÜHLER Ulrike 
    0-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 3
    MAGNIN Mireille 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    VOHRYZKA Kristina 
    0-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    THORNBECH Kai 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Mazalova Klaudie 
    0-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 3
    ROSENKRANZ Ulrike 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    ISKAROVA Fanuza 
    0-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    SPERKA Helga 
     
    3-0
    3-0
    0-3
    2
  • 2
    Jarova Dana 
    0-3
     
    2-3
    0-3
    0
  • 3
    SOMMER Jutta 
    0-3
    3-2
     
    3-2
    2
  • 4
    ONNO Svea 
    3-0
    3-0
    2-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    DEMIROVA Natasa 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    HANSEL Andrea 
    0-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 3
    POPPE Annick 
    0-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 4
    SALVI Viviana 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    RUNGE Freia 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    INFANTE LOPE Julia 
    0-3
     
    1-3
    1-3
    0
  • 3
    GILLANYIOVA Jana 
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 4
    PEREPELYTSIA Liudmyla 
    0-3
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    KLISOVA Alena 
     
    3-0
    3-0
    3-2
    3
  • 2
    SÖFFTGE Ilona 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    ROSSI Daniela 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    SZIJJÁRTÓ Pálné 
    2-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BORCHARD Heike 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    MARTINKENA Lidija 
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 3
    NIKIFOROVA Galina 
    0-3
    3-0
     
    3-2
    2
  • 4
    ŠEBJANIČ PUPIS Jasna 
    0-3
    3-1
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BAUMANN Daniela 
     
    2-3
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    HABESOHN Sonita 
    3-2
     
    1-3
    3-1
    2
  • 3
    MAYBANKS Jeanette 
    1-3
    3-1
     
    3-2
    2
  • 4
    GUILLON Christine 
    1-3
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    IVÁSKÓ Gabriella 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    VRZALOVA Jitka 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    ZARIFAN-ARNOLD Hamide 
    1-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 4
    RODINA Natalia 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BRAUN Gabi 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    BRIDAY Brigitte 
    1-3
     
    2-3
    3-1
    1
  • 3
    CAIMI Susanna 
    0-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 4
    YUSHKOVA Tatyana 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    PETRY Carmen Dr. med. 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    GUO Jian 
    1-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    MERCOU Sylvie 
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 4
    GNIEWEK Walentyna 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    JOHNS Janet 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    WENIG Barbara 
    0-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 3
    LITMAN Anna 
    0-3
    3-1
     
    1-3
    1
  • 4
    AKULENKO Valeriya 
    1-3
    3-0
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    LABIKOVA Miluse 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    PIEPER Christa 
    0-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 3
    MARCONE Francesca 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    BAYBULATOVA Nadezda 
    1-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    SCHULDT Martina 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    KRASKA Ratchaneewarn 
    0-3
     
    3-2
    1-3
    1
  • 3
    HALVORSEN Unni 
    0-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 4
    HEWAGE Tamara 
    0-3
    3-1
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 16
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    ILVES-SCHALK Evi 
     
    3-0
    3-1
    1-3
    2
  • 2
    POCISKOVA Alena 
    0-3
     
    3-2
    2-3
    1
  • 3
    CATO Gabi 
    1-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 4
    DENYSOVA Tetiana 
    3-1
    3-2
    3-1
     
    3
  • csoport: Alsó: 17
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    FINGER Brigit 
     
    3-1
    3-0
    2-3
    2
  • 2
    VOUVÉ Christine 
    1-3
     
    2-3
    0-3
    0
  • 3
    PATTE Christine 
    0-3
    3-2
     
    0-3
    1
  • 4
    MARUSZCZAK Anna 
    3-2
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 18
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    WALTER angela 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    GELDER Shirley 
    0-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 3
    KRISCH Claudia 
    0-3
    3-2
     
    3-1
    2
  • 4
    BIGNAMI Paola 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 19
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    DITTMER Sabine 
     
    3-0
    2-3
    2-3
    1
  • 2
    FYLAKOURI Eirini 
    0-3
     
    0-3
    2-3
    0
  • 3
    MIKALAUSKIENÉ GraŽIna 
    3-2
    3-0
     
    3-0
    3
  • 4
    DOVERBY Eva Charlotte 
    3-2
    3-2
    0-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 20
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    KAHL Karin 
     
    3-0
    3-0
    2-3
    2
  • 2
    WUYTS Martine 
    0-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 3
    ANDRE Michèle 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    PERHOC Vesna 
    3-2
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 21
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    PAETZOLD Evi 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    BLATNA Alena 
    1-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 3
    MATIAS Pascale 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    DEBBI Maria Elisabetta 
    0-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 22
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    SIEWERT Halina 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    KORGEROVA Michaela 
    0-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 3
    GARRAWAY Gesine 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    LUKIANOVA Irina 
    1-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 23
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    OSCARSSON Lisbeth 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    KLEE Maria 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    GARCIA Yolanda 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 4
    LOKKO Carmel 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 24
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    LAPANJA Dragica 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    MAHNKE Susanne 
    0-3
     
    2-3
    0-3
    0
  • 3
    VONECHE Monique 
    0-3
    3-2
     
    0-3
    1
  • 4
    FEKETENÉ PATAKY DR. Ilona 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 25
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    MATOUSKOVA Stanislava 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    HARDER Ute 
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 3
    SELLBERG Lena 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    BOLZONELLO GIRARDELLO Cristina 
    0-3
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 26
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    KÖLLE Dagmar 
     
    0-3
    3-1
    3-2
    2
  • 2
    GLEVAREC Brigitte 
    3-0
     
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    LEFFMANN Sissel 
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    ALTINIŞIK NİLgÜN 
    2-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 27
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    GRESENS Elke 
     
    3-1
    0-3
    1
  • 2
    WELLENS Chantal 
    1-3
     
    0-3
    0
  • 3
    SHIELDS Helen 
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 28
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    OSCHEJA Marita 
     
    3-0
    0-3
    3-1
    2
  • 2
    NAMIK Sabine 
    0-3
     
    3-1
    0-3
    1
  • 3
    HANSEN Brit 
    3-0
    1-3
     
    1-3
    1
  • 4
    KRAVCHUK Tamara 
    1-3
    3-0
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 29
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    KRETZSCHMER Ute 
     
    3-1
    1-3
    3-0
    2
  • 2
    WELLINGER Christa 
    1-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    SCHÖN Brigit 
    3-1
    3-1
     
    3-0
    3
  • 4
    WILLIAMS Christine 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók