Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 50

European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 50

European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 50

Ország: Magyarország Város: Budapest Helyszín: Stadion Cím: -
Kezdés időpontja: July 01, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: July 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 668.19 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • BÁTORFI Csilla(3099)
    3-0
    SKURKOVA Marcela(1338)
  • BÁTORFI Csilla(3099)
    3-0
    HORTSMANN Ulrike(2342)
  • BÁTORFI Csilla(3099)
    3-0
    MAGNUSSON Ingrid(1128)
  • SKURKOVA Marcela(1338)
    0-3
    HORTSMANN Ulrike(2342)
  • SKURKOVA Marcela(1338)
    1-3
    MAGNUSSON Ingrid(1128)
  • HORTSMANN Ulrike(2342)
    3-0
    MAGNUSSON Ingrid(1128)
  • csoport: 2
  • NEMES Olga(2655)
    3-0
    SNOWDON Julie(1600)
  • NEMES Olga(2655)
    3-0
    MARADEIX Christine(1927)
  • NEMES Olga(2655)
    3-0
    SZELLOVA Jana(4086)
  • SNOWDON Julie(1600)
    3-1
    MARADEIX Christine(1927)
  • SNOWDON Julie(1600)
    3-0
    SZELLOVA Jana(4086)
  • MARADEIX Christine(1927)
    3-0
    SZELLOVA Jana(4086)
  • csoport: 3
  • WANG FRIDÉN Yue Xia(4295)
    3-0
    BUSSMANN Katja(2109)
  • WANG FRIDÉN Yue Xia(4295)
    3-0
    FIDALA Małgorzata(3561)
  • WANG FRIDÉN Yue Xia(4295)
    3-0
    LARINA Elena(3756)
  • BUSSMANN Katja(2109)
    2-3
    FIDALA Małgorzata(3561)
  • BUSSMANN Katja(2109)
    1-3
    LARINA Elena(3756)
  • FIDALA Małgorzata(3561)
    3-1
    LARINA Elena(3756)
  • csoport: 4
  • TIKHOMIROVA Inna(3817)
    3-0
    MEISSNER Kerstin(2594)
  • TIKHOMIROVA Inna(3817)
    3-0
    ULSTEIN Bente(3544)
  • TIKHOMIROVA Inna(3817)
    3-0
    PETREKOVA Daniela(4065)
  • MEISSNER Kerstin(2594)
    1-3
    ULSTEIN Bente(3544)
  • MEISSNER Kerstin(2594)
    2-3
    PETREKOVA Daniela(4065)
  • ULSTEIN Bente(3544)
    0-3
    PETREKOVA Daniela(4065)
  • csoport: 5
  • DAUBNEROVA Marta(4007)
    3-0
    DRACHENBERG Petra(2150)
  • DAUBNEROVA Marta(4007)
    3-0
    KNUDSEN Mette(3521)
  • DAUBNEROVA Marta(4007)
    3-1
    FERENCZY Zita(3674)
  • DRACHENBERG Petra(2150)
    3-0
    KNUDSEN Mette(3521)
  • DRACHENBERG Petra(2150)
    0-3
    FERENCZY Zita(3674)
  • KNUDSEN Mette(3521)
    1-3
    FERENCZY Zita(3674)
  • csoport: 6
  • VINTILA TIFACHI Maria(1677)
    3-1
    SMISTIKOVA Dana(1343)
  • VINTILA TIFACHI Maria(1677)
    3-0
    FISCHER Brigitte(2185)
  • VINTILA TIFACHI Maria(1677)
    3-0
    BEKE Erika(3103)
  • SMISTIKOVA Dana(1343)
    3-0
    FISCHER Brigitte(2185)
  • SMISTIKOVA Dana(1343)
    3-1
    BEKE Erika(3103)
  • FISCHER Brigitte(2185)
    3-1
    BEKE Erika(3103)
  • csoport: 7
  • TOELHØJ Pia Toelhøj(1439)
    3-0
    PRISTL Andrea(2723)
  • TOELHØJ Pia Toelhøj(1439)
    3-0
    KIIAS Talvi(1730)
  • TOELHØJ Pia Toelhøj(1439)
    3-0
    SPANGBERG Anette(4273)
  • PRISTL Andrea(2723)
    3-0
    KIIAS Talvi(1730)
  • PRISTL Andrea(2723)
    3-0
    SPANGBERG Anette(4273)
  • KIIAS Talvi(1730)
    0-3
    SPANGBERG Anette(4273)
  • csoport: 8
  • CLEMENTS Sanja(1485)
    3-0
    KOCH Beate(2437)
  • CLEMENTS Sanja(1485)
    1-3
    KASPRZAK Regina(3578)
  • CLEMENTS Sanja(1485)
    3-1
    BLOMQVIST Yvonne(4117)
  • KOCH Beate(2437)
    3-1
    KASPRZAK Regina(3578)
  • KOCH Beate(2437)
    3-1
    BLOMQVIST Yvonne(4117)
  • KASPRZAK Regina(3578)
    3-1
    BLOMQVIST Yvonne(4117)
  • csoport: 9
  • BIENSTADT Cornelia(2060)
    3-0
    LO Lynda(1547)
  • BIENSTADT Cornelia(2060)
    3-2
    ROSCONVAL-MARENGUE Geneviève(1977)
  • BIENSTADT Cornelia(2060)
    3-1
    MIŠÍKOVÁ Gabriela(4057)
  • LO Lynda(1547)
    0-3
    ROSCONVAL-MARENGUE Geneviève(1977)
  • LO Lynda(1547)
    0-3
    MIŠÍKOVÁ Gabriela(4057)
  • ROSCONVAL-MARENGUE Geneviève(1977)
    1-3
    MIŠÍKOVÁ Gabriela(4057)
  • csoport: 10
  • HILLMER Marion(2321)
    3-0
    GARCIA Elvira(1643)
  • HILLMER Marion(2321)
    3-0
    GRAHN Corinna(2245)
  • HILLMER Marion(2321)
    3-0
    LISKAUSKIENE Virginija(3458)
  • GARCIA Elvira(1643)
    0-3
    GRAHN Corinna(2245)
  • GARCIA Elvira(1643)
    0-3
    LISKAUSKIENE Virginija(3458)
  • GRAHN Corinna(2245)
    1-3
    LISKAUSKIENE Virginija(3458)
  • csoport: 11
  • JOZEPSONE Ina(3429)
    3-0
    ZAVODSKA Katarina(1373)
  • JOZEPSONE Ina(3429)
    3-0
    THEUER Susanne(2947)
  • JOZEPSONE Ina(3429)
    3-0
    FLORESTEDT Margareta(4141)
  • ZAVODSKA Katarina(1373)
    0-3
    THEUER Susanne(2947)
  • ZAVODSKA Katarina(1373)
    2-3
    FLORESTEDT Margareta(4141)
  • THEUER Susanne(2947)
    3-0
    FLORESTEDT Margareta(4141)
  • csoport: 12
  • GROPPER Brigitte(1021)
    3-0
    BERGER PALAMIUC Adriana(2051)
  • GROPPER Brigitte(1021)
    3-0
    ARNHOLD Kathrin(3915)
  • GROPPER Brigitte(1021)
    3-0
    VOGT-LAUFER Stephanie(2982)
  • BERGER PALAMIUC Adriana(2051)
    3-0
    ARNHOLD Kathrin(3915)
  • BERGER PALAMIUC Adriana(2051)
    0-3
    VOGT-LAUFER Stephanie(2982)
  • ARNHOLD Kathrin(3915)
    1-3
    VOGT-LAUFER Stephanie(2982)
  • csoport: 13
  • BADUROVA Petronela(3991)
    3-2
    SPRENGEL Anke(2900)
  • BADUROVA Petronela(3991)
    2-3
    AUVACHE Deborah(1448)
  • BADUROVA Petronela(3991)
    0-3
    GRENNE Geraldine(3300)
  • SPRENGEL Anke(2900)
    0-3
    AUVACHE Deborah(1448)
  • SPRENGEL Anke(2900)
    0-3
    GRENNE Geraldine(3300)
  • AUVACHE Deborah(1448)
    3-2
    GRENNE Geraldine(3300)
  • csoport: 14
  • SAKAVIČIENĖ Ligita(3467)
    3-0
    KASPRICK Irina(2397)
  • SAKAVIČIENĖ Ligita(3467)
    3-0
    ASTANKOVA Marina(3702)
  • SAKAVIČIENĖ Ligita(3467)
    3-0
    AKADENIZ Yesim(4304)
  • KASPRICK Irina(2397)
    2-3
    ASTANKOVA Marina(3702)
  • KASPRICK Irina(2397)
    2-3
    AKADENIZ Yesim(4304)
  • ASTANKOVA Marina(3702)
    0-3
    AKADENIZ Yesim(4304)
  • csoport: 15
  • BARZ-TODT Sabine(2028)
    3-0
    JAKUBAUSKIENĖ Stanislava Siga(3453)
  • BARZ-TODT Sabine(2028)
    3-0
    TÖRMÄ Ann-Sofie(4290)
  • BARZ-TODT Sabine(2028)
    3-0
    DUNDAR Tulay(4326)
  • JAKUBAUSKIENĖ Stanislava Siga(3453)
    3-0
    TÖRMÄ Ann-Sofie(4290)
  • JAKUBAUSKIENĖ Stanislava Siga(3453)
    0-3
    DUNDAR Tulay(4326)
  • TÖRMÄ Ann-Sofie(4290)
    0-3
    DUNDAR Tulay(4326)
  • csoport: 16
  • GUILBAULT Isabelle(1883)
    3-0
    FETTING Diana(2179)
  • GUILBAULT Isabelle(1883)
    3-0
    LINDH Eva(4212)
  • GUILBAULT Isabelle(1883)
    3-0
    KUKA Elisabeta(1000)
  • FETTING Diana(2179)
    2-3
    LINDH Eva(4212)
  • FETTING Diana(2179)
    0-3
    KUKA Elisabeta(1000)
  • LINDH Eva(4212)
    3-0
    KUKA Elisabeta(1000)
  • csoport: 17
  • KAZBERUK Elżbieta(3579)
    3-0
    JANZ Meike(2368)
  • KAZBERUK Elżbieta(3579)
    3-0
    COPPEX Ines(3928)
  • KAZBERUK Elżbieta(3579)
    3-0
    REUNERT Rita(2749)
  • JANZ Meike(2368)
    3-0
    COPPEX Ines(3928)
  • JANZ Meike(2368)
    2-3
    REUNERT Rita(2749)
  • COPPEX Ines(3928)
    0-3
    REUNERT Rita(2749)
  • csoport: 18
  • LISTKOVA Oksana(3760)
    3-0
    KIRSCHNER Gaby(2413)
  • LISTKOVA Oksana(3760)
    3-1
    DESTIN Catherine(1113)
  • LISTKOVA Oksana(3760)
    3-0
    BENKOVA Ivanka(4001)
  • KIRSCHNER Gaby(2413)
    3-0
    DESTIN Catherine(1113)
  • KIRSCHNER Gaby(2413)
    3-0
    BENKOVA Ivanka(4001)
  • DESTIN Catherine(1113)
    0-3
    BENKOVA Ivanka(4001)
  • csoport: 19
  • SVYDNYTSKA Nataliya(4402)
    3-0
    STREMLOW Elke(2930)
  • SVYDNYTSKA Nataliya(4402)
    3-0
    ZIELIŃSKA Grażyna(3655)
  • SVYDNYTSKA Nataliya(4402)
    3-1
    GORDEEVA Svetlana(3735)
  • STREMLOW Elke(2930)
    0-3
    ZIELIŃSKA Grażyna(3655)
  • STREMLOW Elke(2930)
    3-0
    GORDEEVA Svetlana(3735)
  • ZIELIŃSKA Grażyna(3655)
    3-0
    GORDEEVA Svetlana(3735)
  • csoport: 20
  • COME Corinne(1827)
    3-0
    TRAUB Monika(2962)
  • COME Corinne(1827)
    3-0
    SCHLUMPF Denise(3968)
  • COME Corinne(1827)
    3-0
    BEYER-KUCHINKE Katrin(2058)
  • TRAUB Monika(2962)
    0-3
    SCHLUMPF Denise(3968)
  • TRAUB Monika(2962)
    0-3
    BEYER-KUCHINKE Katrin(2058)
  • SCHLUMPF Denise(3968)
    1-3
    BEYER-KUCHINKE Katrin(2058)
  • csoport: 21
  • PINGRAM Sue(1580)
    1-3
    MATTHIES Birgit(2585)
  • PINGRAM Sue(1580)
    3-1
    JENSEN Mai(1405)
  • PINGRAM Sue(1580)
    3-1
    KIRSTEN Gabriele(2415)
  • MATTHIES Birgit(2585)
    3-0
    JENSEN Mai(1405)
  • MATTHIES Birgit(2585)
    3-2
    KIRSTEN Gabriele(2415)
  • JENSEN Mai(1405)
    0-3
    KIRSTEN Gabriele(2415)
  • csoport: 22
  • GAFTEA Maria(3676)
    3-0
    REISINGER Brigitte(2744)
  • GAFTEA Maria(3676)
    3-0
    NUGENT Anne Marie(3306)
  • GAFTEA Maria(3676)
    3-0
    LAPSHINA Alla(3755)
  • REISINGER Brigitte(2744)
    0-3
    NUGENT Anne Marie(3306)
  • REISINGER Brigitte(2744)
    0-3
    LAPSHINA Alla(3755)
  • NUGENT Anne Marie(3306)
    3-0
    LAPSHINA Alla(3755)
  • csoport: 23
  • BORKOWSKA Dorota(3553)
    3-0
    AMOS Susanne(2003)
  • BORKOWSKA Dorota(3553)
    3-0
    LUDER Iris(3951)
  • BORKOWSKA Dorota(3553)
    3-0
    HILTSCHER Birgit(2322)
  • AMOS Susanne(2003)
    3-1
    LUDER Iris(3951)
  • AMOS Susanne(2003)
    1-3
    HILTSCHER Birgit(2322)
  • LUDER Iris(3951)
    0-3
    HILTSCHER Birgit(2322)
  • csoport: 24
  • HANSSON Ulrika(4159)
    3-0
    STÜRMER Renate(2936)
  • HANSSON Ulrika(4159)
    3-1
    AKIMOVA Marina(3695)
  • HANSSON Ulrika(4159)
    3-0
    KOCOGLU Hayriye(4342)
  • STÜRMER Renate(2936)
    0-3
    AKIMOVA Marina(3695)
  • STÜRMER Renate(2936)
    2-3
    KOCOGLU Hayriye(4342)
  • AKIMOVA Marina(3695)
    1-3
    KOCOGLU Hayriye(4342)
  • csoport: 25
  • BURKERT Viola(2107)
    3-0
    HRISTOVA Daniela(1159)
  • BURKERT Viola(2107)
    3-0
    LEINENWEBER Bernadette(1918)
  • BURKERT Viola(2107)
    3-2
    PORTNOFF Christin(4258)
  • HRISTOVA Daniela(1159)
    3-0
    LEINENWEBER Bernadette(1918)
  • HRISTOVA Daniela(1159)
    3-0
    PORTNOFF Christin(4258)
  • LEINENWEBER Bernadette(1918)
    0-3
    PORTNOFF Christin(4258)
  • csoport: 26
  • GOLDENBERG Polina(2240)
    3-0
    MCGOVERN Michelle(1555)
  • GOLDENBERG Polina(2240)
    3-0
    KOVACS Carole(1904)
  • GOLDENBERG Polina(2240)
    3-0
    QUIST Ulrika(3475)
  • MCGOVERN Michelle(1555)
    2-3
    KOVACS Carole(1904)
  • MCGOVERN Michelle(1555)
    1-3
    QUIST Ulrika(3475)
  • KOVACS Carole(1904)
    0-3
    QUIST Ulrika(3475)
  • csoport: 27
  • POLK Charlotte(1424)
    3-0
    KOCH Beate-1964(2438)
  • POLK Charlotte(1424)
    3-0
    RAFFEIS Gabriele(1072)
  • POLK Charlotte(1424)
    3-0
    ZUFALL Christiane(3058)
  • KOCH Beate-1964(2438)
    3-2
    RAFFEIS Gabriele(1072)
  • KOCH Beate-1964(2438)
    3-0
    ZUFALL Christiane(3058)
  • RAFFEIS Gabriele(1072)
    3-0
    ZUFALL Christiane(3058)
  • csoport: 28
  • WEICHEL Sabine(2998)
    3-0
    FRANKEL Faith(1508)
  • WEICHEL Sabine(2998)
    3-0
    CIEUR Florence(1826)
  • WEICHEL Sabine(2998)
    3-0
    KAMAN Halina(3577)
  • FRANKEL Faith(1508)
    2-3
    CIEUR Florence(1826)
  • FRANKEL Faith(1508)
    0-3
    KAMAN Halina(3577)
  • CIEUR Florence(1826)
    2-3
    KAMAN Halina(3577)
  • csoport: 29
  • DIETRICH Gerti(2132)
    3-1
    JUURIK Reet(1685)
  • DIETRICH Gerti(2132)
    3-0
    CONTI Angela(3347)
  • DIETRICH Gerti(2132)
    3-0
    FRITZEN Petra(4147)
  • JUURIK Reet(1685)
    3-0
    CONTI Angela(3347)
  • JUURIK Reet(1685)
    3-0
    FRITZEN Petra(4147)
  • CONTI Angela(3347)
    3-1
    FRITZEN Petra(4147)
  • csoport: 30
  • REHDER Andrea(2738)
    2-3
    ŠTRIMIENE Jolita(3470)
  • REHDER Andrea(2738)
    3-0
    SCHMIDT Iris(2817)
  • REHDER Andrea(2738)
    3-0
    VOINESCU Ecaterina(3692)
  • ŠTRIMIENE Jolita(3470)
    3-2
    SCHMIDT Iris(2817)
  • ŠTRIMIENE Jolita(3470)
    0-3
    VOINESCU Ecaterina(3692)
  • SCHMIDT Iris(2817)
    3-0
    VOINESCU Ecaterina(3692)
  • csoport: 31
  • COLLIER Sue(1437)
    3-0
    SCHUSTER Marion(2863)
  • COLLIER Sue(1437)
    3-0
    ALEXANDER Nathalie(1100)
  • COLLIER Sue(1437)
    3-0
    GUGLIELMINI Laura Maria(3363)
  • SCHUSTER Marion(2863)
    1-3
    ALEXANDER Nathalie(1100)
  • SCHUSTER Marion(2863)
    3-0
    GUGLIELMINI Laura Maria(3363)
  • ALEXANDER Nathalie(1100)
    3-1
    GUGLIELMINI Laura Maria(3363)
  • csoport: 32
  • MERSHAVKA Valentyna(4382)
    3-1
    MÜLLER Margit(2634)
  • MERSHAVKA Valentyna(4382)
    3-2
    LANGER Kerstin(2510)
  • MÜLLER Margit(2634)
    0-3
    LANGER Kerstin(2510)
  • csoport: 33
  • MORETTI Sabrina(3385)
    3-0
    HUCK Dr. Karin(2346)
  • MORETTI Sabrina(3385)
    3-0
    JUEL HALL Merete(1407)
  • MORETTI Sabrina(3385)
    3-1
    MÜNSTER Susanne(2642)
  • HUCK Dr. Karin(2346)
    3-1
    JUEL HALL Merete(1407)
  • HUCK Dr. Karin(2346)
    3-0
    MÜNSTER Susanne(2642)
  • JUEL HALL Merete(1407)
    3-0
    MÜNSTER Susanne(2642)
  • csoport: 34
  • JOHNSON Lena(4176)
    3-0
    BLAFINE BAKO Katalin(3104)
  • JOHNSON Lena(4176)
    3-0
    NEGRIOLLI Roberta(3388)
  • BLAFINE BAKO Katalin(3104)
    3-0
    NEGRIOLLI Roberta(3388)
  • csoport: 35
  • NOWAK Silvia(2677)
    3-1
    HEINE Anne(1122)
  • NOWAK Silvia(2677)
    3-0
    BOXHO Cam-Phuong(1811)
  • NOWAK Silvia(2677)
    3-1
    ISIK Ertufan(4339)
  • HEINE Anne(1122)
    3-0
    BOXHO Cam-Phuong(1811)
  • HEINE Anne(1122)
    1-3
    ISIK Ertufan(4339)
  • BOXHO Cam-Phuong(1811)
    0-3
    ISIK Ertufan(4339)
  • csoport: 36
  • FOJTIKOVA Jana(1227)
    3-0
    KOBER Cornelia(2436)
  • FOJTIKOVA Jana(1227)
    3-0
    STANESCU Virginia(1137)
  • FOJTIKOVA Jana(1227)
    3-0
    EKINCI Dicle(4327)
  • KOBER Cornelia(2436)
    3-2
    STANESCU Virginia(1137)
  • KOBER Cornelia(2436)
    3-0
    EKINCI Dicle(4327)
  • STANESCU Virginia(1137)
    2-3
    EKINCI Dicle(4327)
  • csoport: 37
  • ZERDILA Diana(3085)
    3-0
    JAKOB Heidrun(2365)
  • ZERDILA Diana(3085)
    3-0
    HORTON Sue(1528)
  • ZERDILA Diana(3085)
    3-0
    JAŠKOVÁ Sidonia(4028)
  • JAKOB Heidrun(2365)
    3-0
    HORTON Sue(1528)
  • JAKOB Heidrun(2365)
    3-0
    JAŠKOVÁ Sidonia(4028)
  • HORTON Sue(1528)
    3-0
    JAŠKOVÁ Sidonia(4028)
  • csoport: 38
  • PALUCH Dorota(3608)
    3-0
    SCHORK Alexandra(2847)
  • PALUCH Dorota(3608)
    3-1
    LAWRENCE Julie(1545)
  • PALUCH Dorota(3608)
    3-1
    UNCU Seçgin(4361)
  • SCHORK Alexandra(2847)
    1-3
    LAWRENCE Julie(1545)
  • SCHORK Alexandra(2847)
    3-2
    UNCU Seçgin(4361)
  • LAWRENCE Julie(1545)
    3-0
    UNCU Seçgin(4361)
  • csoport: 39
  • DIKER Fulya(4325)
    3-0
    NOE Doris(2674)
  • DIKER Fulya(4325)
    3-0
    WINNIE MUNCH Winnie Munch(1444)
  • DIKER Fulya(4325)
    3-1
    HILLERT-STOLL Anke(2320)
  • NOE Doris(2674)
    0-3
    WINNIE MUNCH Winnie Munch(1444)
  • NOE Doris(2674)
    0-3
    HILLERT-STOLL Anke(2320)
  • WINNIE MUNCH Winnie Munch(1444)
    2-3
    HILLERT-STOLL Anke(2320)
  • csoport: 40
  • MESLIN Sophie(1938)
    3-0
    SMEJKALOVA Blanka(1342)
  • MESLIN Sophie(1938)
    3-0
    BRUNS Petra(2098)
  • MESLIN Sophie(1938)
    3-0
    VOZMISHCHEVA Tatiana(3831)
  • SMEJKALOVA Blanka(1342)
    3-1
    BRUNS Petra(2098)
  • SMEJKALOVA Blanka(1342)
    3-0
    VOZMISHCHEVA Tatiana(3831)
  • BRUNS Petra(2098)
    3-1
    VOZMISHCHEVA Tatiana(3831)
  • csoport: 41
  • RYTTER Karin Kruse(1429)
    3-1
    HAFNER Jutta(2276)
  • RYTTER Karin Kruse(1429)
    3-1
    RIS Caroline(3966)
  • RYTTER Karin Kruse(1429)
    3-0
    KRAUSE Heidrun(2470)
  • HAFNER Jutta(2276)
    1-3
    RIS Caroline(3966)
  • HAFNER Jutta(2276)
    3-0
    KRAUSE Heidrun(2470)
  • RIS Caroline(3966)
    3-0
    KRAUSE Heidrun(2470)
  • csoport: 42
  • WAHLERS Heike(2989)
    3-1
    VIEG Jette(1442)
  • WAHLERS Heike(2989)
    3-0
    BETZ Nicola(2057)
  • WAHLERS Heike(2989)
    3-0
    BERGAMASCHI Sophie(1799)
  • VIEG Jette(1442)
    1-3
    BETZ Nicola(2057)
  • VIEG Jette(1442)
    2-3
    BERGAMASCHI Sophie(1799)
  • BETZ Nicola(2057)
    1-3
    BERGAMASCHI Sophie(1799)
  • csoport: 43
  • GOEGGEL Monika(3935)
    3-0
    PAUL Elke(2698)
  • GOEGGEL Monika(3935)
    3-0
    PETER Erika(1066)
  • GOEGGEL Monika(3935)
    3-1
    MEHNER Carola(2591)
  • PAUL Elke(2698)
    2-3
    PETER Erika(1066)
  • PAUL Elke(2698)
    0-3
    MEHNER Carola(2591)
  • PETER Erika(1066)
    0-3
    MEHNER Carola(2591)
  • csoport: 44
  • KIRICHENKO Svetlana(1733)
    3-2
    ZANDER-SPOTT Cosima(3047)
  • KIRICHENKO Svetlana(1733)
    3-0
    SAYKOVSKAYA Marina(3802)
  • KIRICHENKO Svetlana(1733)
    0-3
    KUCKOVA Iveta(4041)
  • ZANDER-SPOTT Cosima(3047)
    3-1
    SAYKOVSKAYA Marina(3802)
  • ZANDER-SPOTT Cosima(3047)
    0-3
    KUCKOVA Iveta(4041)
  • SAYKOVSKAYA Marina(3802)
    0-3
    KUCKOVA Iveta(4041)
  • csoport: 45
  • DORNEMANN Katrin(2143)
    3-0
    LECEE Brigitte(1917)
  • DORNEMANN Katrin(2143)
    3-0
    NOWAKIEWICZ Danuta(3603)
  • DORNEMANN Katrin(2143)
    3-1
    FRIDELL Mona(4145)
  • LECEE Brigitte(1917)
    2-3
    NOWAKIEWICZ Danuta(3603)
  • LECEE Brigitte(1917)
    0-3
    FRIDELL Mona(4145)
  • NOWAKIEWICZ Danuta(3603)
    0-3
    FRIDELL Mona(4145)
  • csoport: 46
  • GIEGER MARGIT(2222)
    3-0
    LE NHU Quynh(1915)
  • GIEGER MARGIT(2222)
    3-0
    PORDÁNNÉ BALÁZS Sharon(3293)
  • GIEGER MARGIT(2222)
    3-0
    BRIEN GIBBONS Sharon(3293)
  • LE NHU Quynh(1915)
    2-3
    PORDÁNNÉ BALÁZS Sharon(3293)
  • LE NHU Quynh(1915)
    0-3
    BRIEN GIBBONS Sharon(3293)
  • PORDÁNNÉ BALÁZS Sharon(3293)
    0-3
    BRIEN GIBBONS Sharon(3293)
  • csoport: 47
  • PHILIPP Heidi(2706)
    3-2
    ZILCH Gabriele(3054)
  • PHILIPP Heidi(2706)
    3-0
    THOMSON Senga(3845)
  • ZILCH Gabriele(3054)
    3-0
    THOMSON Senga(3845)
  • csoport: 48
  • WEIER Monika(3000)
    3-2
    PICARD Catherine(1958)
  • WEIER Monika(3000)
    3-0
    ROUSCHAL Liane(2769)
  • WEIER Monika(3000)
    3-1
    ROCANE Diana(3439)
  • PICARD Catherine(1958)
    3-0
    ROUSCHAL Liane(2769)
  • PICARD Catherine(1958)
    2-3
    ROCANE Diana(3439)
  • ROUSCHAL Liane(2769)
    3-0
    ROCANE Diana(3439)
  • csoport: 49
  • MOHR Regine(2621)
    1-3
    LAJOS Tiborné(3203)
  • MOHR Regine(2621)
    3-0
    O'NEILL Catherine(3843)
  • MOHR Regine(2621)
    3-0
    YENER KOREMATSU Deniz(4364)
  • LAJOS Tiborné(3203)
    3-0
    O'NEILL Catherine(3843)
  • LAJOS Tiborné(3203)
    3-2
    YENER KOREMATSU Deniz(4364)
  • O'NEILL Catherine(3843)
    0-3
    YENER KOREMATSU Deniz(4364)
  • csoport: 50
  • MUTKE Anka(2645)
    3-0
    MUDGE Kim(1561)
  • MUTKE Anka(2645)
    1-3
    LUCAS MAQUIN Emmanuelle(1923)
  • MUTKE Anka(2645)
    3-0
    BĄK Teresa(3547)
  • MUDGE Kim(1561)
    1-3
    LUCAS MAQUIN Emmanuelle(1923)
  • MUDGE Kim(1561)
    3-0
    BĄK Teresa(3547)
  • LUCAS MAQUIN Emmanuelle(1923)
    3-0
    BĄK Teresa(3547)
  • csoport: 51
  • HÄNERT Sabine(2280)
    1-3
    LAROUSSE Valérie(1911)
  • HÄNERT Sabine(2280)
    0-3
    ROTH Gabriele(2767)
  • HÄNERT Sabine(2280)
    2-2
    Calin Anisoara(3669)
  • LAROUSSE Valérie(1911)
    1-3
    ROTH Gabriele(2767)
  • LAROUSSE Valérie(1911)
    0-3
    Calin Anisoara(3669)
  • ROTH Gabriele(2767)
    2-3
    Calin Anisoara(3669)
  • csoport: 52
  • MIZSEINÉ MÉSZÁROS Judit(3214)
    3-0
    MEIER Anja(2592)
  • MIZSEINÉ MÉSZÁROS Judit(3214)
    3-0
    SERVAIDO Margherita(3406)
  • MIZSEINÉ MÉSZÁROS Judit(3214)
    3-0
    WIDSTRÖM Gunilla(4301)
  • MEIER Anja(2592)
    3-0
    SERVAIDO Margherita(3406)
  • MEIER Anja(2592)
    1-3
    WIDSTRÖM Gunilla(4301)
  • SERVAIDO Margherita(3406)
    0-3
    WIDSTRÖM Gunilla(4301)
  • csoport: 53
  • SCHNEIDERNÉ MÁHLI Ibolya(3249)
    3-1
    MOLNAR Heike(2624)
  • SCHNEIDERNÉ MÁHLI Ibolya(3249)
    3-0
    SCHMID Elisabeth(3969)
  • SCHNEIDERNÉ MÁHLI Ibolya(3249)
    3-0
    HERZOG Elke(2314)
  • MOLNAR Heike(2624)
    3-0
    SCHMID Elisabeth(3969)
  • MOLNAR Heike(2624)
    1-3
    HERZOG Elke(2314)
  • SCHMID Elisabeth(3969)
    2-3
    HERZOG Elke(2314)
  • csoport: 54
  • GAL Krisztina(1019)
    3-0
    KLIMESOVA Zdenka(1268)
  • GAL Krisztina(1019)
    3-0
    LUTZ Marienne(2563)
  • GAL Krisztina(1019)
    3-0
    SIDÉN Monika(4266)
  • KLIMESOVA Zdenka(1268)
    0-3
    LUTZ Marienne(2563)
  • KLIMESOVA Zdenka(1268)
    3-0
    SIDÉN Monika(4266)
  • LUTZ Marienne(2563)
    3-1
    SIDÉN Monika(4266)
  • csoport: 55
  • TURNER Andrea(3280)
    3-0
    RUSSBILD Petra(2780)
  • TURNER Andrea(3280)
    3-0
    PERRYMAN Lorraine(1578)
  • TURNER Andrea(3280)
    3-0
    TOKATLI Sevil(4357)
  • RUSSBILD Petra(2780)
    2-3
    PERRYMAN Lorraine(1578)
  • RUSSBILD Petra(2780)
    3-1
    TOKATLI Sevil(4357)
  • PERRYMAN Lorraine(1578)
    3-0
    TOKATLI Sevil(4357)
  • csoport: 56
  • KATONA Emese(3178)
    3-0
    LI-KÄMMERER Hongjie(2535)
  • KATONA Emese(3178)
    3-0
    KUDRIEI Liudmyla(4379)
  • KATONA Emese(3178)
    3-2
    SCHMIDT Petra(2820)
  • LI-KÄMMERER Hongjie(2535)
    0-3
    KUDRIEI Liudmyla(4379)
  • LI-KÄMMERER Hongjie(2535)
    0-3
    SCHMIDT Petra(2820)
  • KUDRIEI Liudmyla(4379)
    0-3
    SCHMIDT Petra(2820)
  • csoport: 57
  • PLÖEN Monica(4257)
    3-0
    KISSMANN Heidrun(2417)
  • PLÖEN Monica(4257)
    3-0
    ÖHLSCHLÄGER Birgit(2681)
  • KISSMANN Heidrun(2417)
    2-3
    ÖHLSCHLÄGER Birgit(2681)
  • csoport: 58
  • URBÁN Erika(3281)
    3-0
    FREYBIER Susanne(2203)
  • URBÁN Erika(3281)
    3-2
    ÅMARK Katarina(4104)
  • URBÁN Erika(3281)
    3-0
    OZER Ozlem(4348)
  • FREYBIER Susanne(2203)
    0-3
    ÅMARK Katarina(4104)
  • FREYBIER Susanne(2203)
    3-0
    OZER Ozlem(4348)
  • ÅMARK Katarina(4104)
    3-0
    OZER Ozlem(4348)
  • csoport: 59
  • GRADIŠNIK Sonja(3857)
    0-3
    RAHN-MARX Susanne(2730)
  • GRADIŠNIK Sonja(3857)
    3-0
    KARSTENSSON HEDENSTJERNA Ann(4189)
  • GRADIŠNIK Sonja(3857)
    3-2
    LEBLEBICI Nilgün(4345)
  • RAHN-MARX Susanne(2730)
    3-0
    KARSTENSSON HEDENSTJERNA Ann(4189)
  • RAHN-MARX Susanne(2730)
    3-0
    LEBLEBICI Nilgün(4345)
  • KARSTENSSON HEDENSTJERNA Ann(4189)
    0-3
    LEBLEBICI Nilgün(4345)
  • csoport: 60
  • KŐSZEGHY Viktória(3195)
    3-0
    ANSORGE Dagmar(2006)
  • KŐSZEGHY Viktória(3195)
    2-3
    KALOGIANNI Maria(3067)
  • KŐSZEGHY Viktória(3195)
    3-0
    REXER Claudia(2751)
  • ANSORGE Dagmar(2006)
    0-3
    KALOGIANNI Maria(3067)
  • ANSORGE Dagmar(2006)
    3-2
    REXER Claudia(2751)
  • KALOGIANNI Maria(3067)
    3-0
    REXER Claudia(2751)
  • csoport: 61
  • ZRINSKI Renata(3891)
    3-2
    BRANDES Ute(2085)
  • ZRINSKI Renata(3891)
    1-3
    JORDAN Petra(3945)
  • ZRINSKI Renata(3891)
    2-3
    KELCH Heike(2402)
  • BRANDES Ute(2085)
    1-3
    JORDAN Petra(3945)
  • BRANDES Ute(2085)
    3-0
    KELCH Heike(2402)
  • JORDAN Petra(3945)
    3-0
    KELCH Heike(2402)
  • csoport: 62
  • NOE Katharina(2675)
    2-3
    HOCH Marie Jose(1894)
  • NOE Katharina(2675)
    3-1
    MÁGER Edéné(3207)
  • NOE Katharina(2675)
    0-3
    BARTOLOMMEI Laura(3324)
  • HOCH Marie Jose(1894)
    1-3
    MÁGER Edéné(3207)
  • HOCH Marie Jose(1894)
    0-3
    BARTOLOMMEI Laura(3324)
  • MÁGER Edéné(3207)
    1-3
    BARTOLOMMEI Laura(3324)
  • csoport: 63
  • ZEYN Beate(3052)
    3-0
    MASSET Annick(1929)
  • ZEYN Beate(3052)
    3-0
    UHLIT Claudia(2969)
  • ZEYN Beate(3052)
    3-2
    LAZUKOVA Hadezhda(3758)
  • MASSET Annick(1929)
    3-1
    UHLIT Claudia(2969)
  • MASSET Annick(1929)
    0-3
    LAZUKOVA Hadezhda(3758)
  • UHLIT Claudia(2969)
    0-3
    LAZUKOVA Hadezhda(3758)
  • csoport: 64
  • HOPSTOCK Grit(2340)
    3-0
    HANSEN Hilde Sponberg(3512)
  • HOPSTOCK Grit(2340)
    3-2
    SCHNEIDER Christine(2830)
  • HOPSTOCK Grit(2340)
    3-0
    TEKEŞ, Saadet(4356)
  • HANSEN Hilde Sponberg(3512)
    0-3
    SCHNEIDER Christine(2830)
  • HANSEN Hilde Sponberg(3512)
    0-3
    TEKEŞ, Saadet(4356)
  • SCHNEIDER Christine(2830)
    0-3
    TEKEŞ, Saadet(4356)
  • csoport: 65
  • RUFFERT Stephanie(2773)
    0-3
    PEARCE Dawn(1572)
  • RUFFERT Stephanie(2773)
    0-3
    ALTMANN Silke(2002)
  • RUFFERT Stephanie(2773)
    3-0
    HADADOU Malika(1888)
  • PEARCE Dawn(1572)
    0-3
    ALTMANN Silke(2002)
  • PEARCE Dawn(1572)
    3-0
    HADADOU Malika(1888)
  • ALTMANN Silke(2002)
    3-0
    HADADOU Malika(1888)
  • Top 256
  • BÁTORFI Csilla(3099)
    3-0
  • 0-3
    BRANDES Ute(2085)
  • PEARCE Dawn(1572)
    3-0
  • 0-3
    ZEYN Beate(3052)
  • RAHN-MARX Susanne(2730)
    3-0
  • 0-3
    TEKEŞ, Saadet(4356)
  • Calin Anisoara(3669)
    3-0
  • 0-3
    MERSHAVKA Valentyna(4382)
  • WEICHEL Sabine(2998)
    3-0
  • 0-3
    SMEJKALOVA Blanka(1342)
  • SCHMIDT Petra(2820)
    3-0
  • 0-3
    KUCKOVA Iveta(4041)
  • PALUCH Dorota(3608)
    3-0
  • 0-3
    ÅMARK Katarina(4104)
  • ÖHLSCHLÄGER Birgit(2681)
    3-0
  • 0-3
    SAKAVIČIENĖ Ligita(3467)
  • HILLMER Marion(2321)
    3-0
  • 0-3
    WIDSTRÖM Gunilla(4301)
  • ZILCH Gabriele(3054)
    3-0
  • 0-3
    SCHNEIDERNÉ MÁHLI Ibolya(3249)
  • DORNEMANN Katrin(2143)
    3-0
  • 0-3
    DUNDAR Tulay(4326)
  • BRIEN GIBBONS Sharon(3293)
    3-0
  • 0-3
    COLLIER Sue(1437)
  • BORKOWSKA Dorota(3553)
    3-0
  • 0-3
    HILLERT-STOLL Anke(2320)
  • HRISTOVA Daniela(1159)
    3-0
  • 0-3
    RYTTER Karin Kruse(1429)
  • LUCAS MAQUIN Emmanuelle(1923)
    3-0
  • 0-3
    QUIST Ulrika(3475)
  • JAKOB Heidrun(2365)
    3-0
  • 0-3
    VINTILA TIFACHI Maria(1677)
  • TOELHØJ Pia Toelhøj(1439)
    3-0
  • 0-3
    SNOWDON Julie(1600)
  • LINDH Eva(4212)
    3-0
  • 0-3
    WAHLERS Heike(2989)
  • TURNER Andrea(3280)
    3-0
  • 0-3
    KOBER Cornelia(2436)
  • ZIELIŃSKA Grażyna(3655)
    3-0
  • 0-3
    DIETRICH Gerti(2132)
  • LISTKOVA Oksana(3760)
    3-0
  • 0-3
    HUCK Dr. Karin(2346)
  • NUGENT Anne Marie(3306)
    3-0
  • 0-3
    LAJOS Tiborné(3203)
  • NOWAK Silvia(2677)
    3-0
  • 0-3
    KOCOGLU Hayriye(4342)
  • PICARD Catherine(1958)
    3-0
  • 0-3
    BIENSTADT Cornelia(2060)
  • AUVACHE Deborah(1448)
    3-0
  • 0-3
    REHDER Andrea(2738)
  • BLAFINE BAKO Katalin(3104)
    3-0
  • 0-3
    GOEGGEL Monika(3935)
  • KALOGIANNI Maria(3067)
    3-0
  • 0-3
    KOCH Beate-1964(2438)
  • KASPRZAK Regina(3578)
    3-0
  • 0-3
    MATTHIES Birgit(2585)
  • COME Corinne(1827)
    3-0
  • 0-3
    REUNERT Rita(2749)
  • THEUER Susanne(2947)
    3-0
  • 0-3
    BARTOLOMMEI Laura(3324)
  • GAL Krisztina(1019)
    3-0
  • PETREKOVA Daniela(4065)
    3-2
    FERENCZY Zita(3674)
  • VOGT-LAUFER Stephanie(2982)
    3-0
  • 0-3
    WANG FRIDÉN Yue Xia(4295)
  • TIKHOMIROVA Inna(3817)
    3-0
  • 0-3
    NOE Doris(2674)
  • KŐSZEGHY Viktória(3195)
    3-0
  • 0-3
    MORETTI Sabrina(3385)
  • DIKER Fulya(4325)
    3-0
  • 0-3
    HERZOG Elke(2314)
  • LUTZ Marienne(2563)
    3-0
  • 0-3
    ŠTRIMIENE Jolita(3470)
  • GOLDENBERG Polina(2240)
    3-0
  • 0-3
    PERRYMAN Lorraine(1578)
  • KAMAN Halina(3577)
    3-0
  • 0-3
    FOJTIKOVA Jana(1227)
  • PLÖEN Monica(4257)
    3-0
  • 0-3
    BERGAMASCHI Sophie(1799)
  • ROTH Gabriele(2767)
    3-0
  • 0-3
    JOZEPSONE Ina(3429)
  • BARZ-TODT Sabine(2028)
    3-0
  • 0-3
    MIŠÍKOVÁ Gabriela(4057)
  • MEHNER Carola(2591)
    3-0
  • 0-3
    JORDAN Petra(3945)
  • ZERDILA Diana(3085)
    3-0
  • 0-3
    MUTKE Anka(2645)
  • FRIDELL Mona(4145)
    3-0
  • 0-3
    POLK Charlotte(1424)
  • KAZBERUK Elżbieta(3579)
    3-0
  • 0-3
    LANGER Kerstin(2510)
  • HILTSCHER Birgit(2322)
    3-0
  • 0-3
    MESLIN Sophie(1938)
  • URBÁN Erika(3281)
    3-0
  • 0-3
    GRENNE Geraldine(3300)
  • MOHR Regine(2621)
    3-0
  • 0-3
    CLEMENTS Sanja(1485)
  • DAUBNEROVA Marta(4007)
    3-0
  • 0-3
    HORTSMANN Ulrike(2342)
  • LAWRENCE Julie(1545)
    3-0
  • 0-3
    ALTMANN Silke(2002)
  • KATONA Emese(3178)
    3-0
  • 0-3
    LAZUKOVA Hadezhda(3758)
  • FIDALA Małgorzata(3561)
    3-0
  • 0-3
    BURKERT Viola(2107)
  • GAFTEA Maria(3676)
    3-0
  • 0-3
    SMISTIKOVA Dana(1343)
  • LISKAUSKIENE Virginija(3458)
    3-0
  • 0-3
    HOPSTOCK Grit(2340)
  • JOHNSON Lena(4176)
    3-0
  • ISIK Ertufan(4339)
    3-0
    ALEXANDER Nathalie(1100)
  • BEYER-KUCHINKE Katrin(2058)
    3-0
  • 0-3
    GROPPER Brigitte(1021)
  • GUILBAULT Isabelle(1883)
    3-0
  • 0-3
    PINGRAM Sue(1580)
  • AKADENIZ Yesim(4304)
    3-0
  • 0-3
    PHILIPP Heidi(2706)
  • WEIER Monika(3000)
    3-0
  • 0-3
    JUURIK Reet(1685)
  • KIRSCHNER Gaby(2413)
    3-0
  • 0-3
    SVYDNYTSKA Nataliya(4402)
  • HANSSON Ulrika(4159)
    3-0
  • 0-3
    KIRICHENKO Svetlana(1733)
  • RIS Caroline(3966)
    3-0
  • 0-3
    GIEGER MARGIT(2222)
  • MIZSEINÉ MÉSZÁROS Judit(3214)
    3-0
  • 0-3
    PRISTL Andrea(2723)
  • GRADIŠNIK Sonja(3857)
    3-0
  • 0-3
    NEMES Olga(2655)
  • Top 128
  • BÁTORFI Csilla(3099)
    3-0
    BRANDES Ute(2085)
  • PEARCE Dawn(1572)
    2-3
    ZEYN Beate(3052)
  • RAHN-MARX Susanne(2730)
    3-1
    TEKEŞ, Saadet(4356)
  • Calin Anisoara(3669)
    0-3
    MERSHAVKA Valentyna(4382)
  • WEICHEL Sabine(2998)
    3-1
    SMEJKALOVA Blanka(1342)
  • SCHMIDT Petra(2820)
    0-3
    KUCKOVA Iveta(4041)
  • PALUCH Dorota(3608)
    3-0
    ÅMARK Katarina(4104)
  • ÖHLSCHLÄGER Birgit(2681)
    0-3
    SAKAVIČIENĖ Ligita(3467)
  • HILLMER Marion(2321)
    3-1
    WIDSTRÖM Gunilla(4301)
  • ZILCH Gabriele(3054)
    1-3
    SCHNEIDERNÉ MÁHLI Ibolya(3249)
  • DORNEMANN Katrin(2143)
    3-0
    DUNDAR Tulay(4326)
  • BRIEN GIBBONS Sharon(3293)
    0-3
    COLLIER Sue(1437)
  • BORKOWSKA Dorota(3553)
    3-0
    HILLERT-STOLL Anke(2320)
  • HRISTOVA Daniela(1159)
    0-3
    RYTTER Karin Kruse(1429)
  • LUCAS MAQUIN Emmanuelle(1923)
    0-3
    QUIST Ulrika(3475)
  • JAKOB Heidrun(2365)
    0-3
    VINTILA TIFACHI Maria(1677)
  • TOELHØJ Pia Toelhøj(1439)
    3-1
    SNOWDON Julie(1600)
  • LINDH Eva(4212)
    3-0
    WAHLERS Heike(2989)
  • TURNER Andrea(3280)
    3-0
    KOBER Cornelia(2436)
  • ZIELIŃSKA Grażyna(3655)
    2-3
    DIETRICH Gerti(2132)
  • LISTKOVA Oksana(3760)
    3-0
    HUCK Dr. Karin(2346)
  • NUGENT Anne Marie(3306)
    1-3
    LAJOS Tiborné(3203)
  • NOWAK Silvia(2677)
    3-0
    KOCOGLU Hayriye(4342)
  • PICARD Catherine(1958)
    0-3
    BIENSTADT Cornelia(2060)
  • AUVACHE Deborah(1448)
    0-3
    REHDER Andrea(2738)
  • BLAFINE BAKO Katalin(3104)
    0-3
    GOEGGEL Monika(3935)
  • KALOGIANNI Maria(3067)
    3-1
    KOCH Beate-1964(2438)
  • KASPRZAK Regina(3578)
    3-2
    MATTHIES Birgit(2585)
  • COME Corinne(1827)
    3-0
    REUNERT Rita(2749)
  • THEUER Susanne(2947)
    0-3
    BARTOLOMMEI Laura(3324)
  • GAL Krisztina(1019)
    3-1
    PETREKOVA Daniela(4065)
  • VOGT-LAUFER Stephanie(2982)
    0-3
    WANG FRIDÉN Yue Xia(4295)
  • TIKHOMIROVA Inna(3817)
    3-0
    NOE Doris(2674)
  • KŐSZEGHY Viktória(3195)
    1-3
    MORETTI Sabrina(3385)
  • DIKER Fulya(4325)
    3-0
    HERZOG Elke(2314)
  • LUTZ Marienne(2563)
    3-2
    ŠTRIMIENE Jolita(3470)
  • GOLDENBERG Polina(2240)
    3-0
    PERRYMAN Lorraine(1578)
  • KAMAN Halina(3577)
    0-3
    FOJTIKOVA Jana(1227)
  • PLÖEN Monica(4257)
    0-3
    BERGAMASCHI Sophie(1799)
  • ROTH Gabriele(2767)
    0-3
    JOZEPSONE Ina(3429)
  • BARZ-TODT Sabine(2028)
    3-2
    MIŠÍKOVÁ Gabriela(4057)
  • MEHNER Carola(2591)
    2-3
    JORDAN Petra(3945)
  • ZERDILA Diana(3085)
    2-3
    MUTKE Anka(2645)
  • FRIDELL Mona(4145)
    1-3
    POLK Charlotte(1424)
  • KAZBERUK Elżbieta(3579)
    3-0
    LANGER Kerstin(2510)
  • HILTSCHER Birgit(2322)
    0-3
    MESLIN Sophie(1938)
  • URBÁN Erika(3281)
    3-0
    GRENNE Geraldine(3300)
  • MOHR Regine(2621)
    0-3
    CLEMENTS Sanja(1485)
  • DAUBNEROVA Marta(4007)
    3-0
    HORTSMANN Ulrike(2342)
  • LAWRENCE Julie(1545)
    1-3
    ALTMANN Silke(2002)
  • KATONA Emese(3178)
    3-0
    LAZUKOVA Hadezhda(3758)
  • FIDALA Małgorzata(3561)
    1-3
    BURKERT Viola(2107)
  • GAFTEA Maria(3676)
    3-0
    SMISTIKOVA Dana(1343)
  • LISKAUSKIENE Virginija(3458)
    0-3
    <