European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 40

European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 40

European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 40

by Sinn Cou
Ország: Magyarország
Város: Budapest
Helyszín: Stadion
Cím: -
Kezdés időpontja: July 01, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: July 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 668.19 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 128
    Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • GRAUHOLM Trine 3  
     
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    GRAUHOLM Trine 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    SÁRI Adrienn 0  
     
     
     
     
     
     
  • SÁRI Adrienn 3  
     
    GRAUHOLM Trine 3  
     
     
     
     
     
  • JANOUSKOVA Jitka 3  
     
    JANOUSKOVA Jitka 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    JANOUSKOVA Jitka 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    EHREN Sandra 0  
     
     
     
     
     
     
  • EHREN Sandra 3  
     
     
    GRAUHOLM Trine 3  
     
     
     
     
  • HORSNELL Sarah 3  
     
     
    FARKAS Ágnes 0  
     
     
     
     
  • 0  
    HORSNELL Sarah 2  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    BOZEC Gwenn 3  
     
     
     
     
     
     
  • BOZEC Gwenn 3  
     
    BOZEC Gwenn 0  
     
     
     
     
     
  • NAZAROVA Olga 3  
     
    FARKAS Ágnes 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    NAZAROVA Olga 2  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    FARKAS Ágnes 3  
     
     
     
     
     
     
  • FARKAS Ágnes 3  
     
     
     
    GRAUHOLM Trine 2  
     
     
     
  • NELDNER Sabine 3  
     
     
     
    IVANOVA Tatiana 3  
     
     
     
  • 0  
    NELDNER Sabine 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    GARAI Piroska 0  
     
     
     
     
     
     
  • GARAI Piroska 3  
     
    NELDNER Sabine 0  
     
     
     
     
     
  • JACOBS Ingrid 3  
     
    IVANOVA Tatiana 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    JACOBS Ingrid 0  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    IVANOVA Tatiana 3  
     
     
     
     
     
     
  • IVANOVA Tatiana 3  
     
     
    IVANOVA Tatiana 4  
     
     
     
     
  • BALLA Orsolya 3  
     
     
    ZGHURSKA Tetiana 1  
     
     
     
     
  • 0  
    BALLA Orsolya 0  
     
     
     
     
     
     
  • ZGHURSKA Tetiana 3  
    ZGHURSKA Tetiana 3  
     
     
     
     
     
     
  • ROSIK Iwona 0  
     
    ZGHURSKA Tetiana 3  
     
     
     
     
     
  • VEESAR Pille 3  
     
    MARTINEC Suncica 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    VEESAR Pille 1  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    MARTINEC Suncica 3  
     
     
     
     
     
     
  • MARTINEC Suncica 3  
     
     
     
     
    IVANOVA Tatiana 0  
     
     
  • FRANCHI Monia 3  
     
     
     
     
    GATINSKA Katalina 3  
     
     
  • 0  
    FRANCHI Monia 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    HELLEGOUARCH Helene 0  
     
     
     
     
     
     
  • HELLEGOUARCH Helene 3  
     
    FRANCHI Monia 1  
     
     
     
     
     
  • SIROTKINA Irina 3  
     
    SIROTKINA Irina 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    SIROTKINA Irina 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    MILLBERT Karin 0  
     
     
     
     
     
     
  • MILLBERT Karin 3  
     
     
    SIROTKINA Irina 2  
     
     
     
     
  • HAJDUSKA Rita 3  
     
     
    JENSEN Janne 3  
     
     
     
     
  • 0  
    HAJDUSKA Rita 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    JEROMINEK Joanna 0  
     
     
     
     
     
     
  • JEROMINEK Joanna 3  
     
    HAJDUSKA Rita 0  
     
     
     
     
     
  • TEGLOVA Tatiana 3  
     
    JENSEN Janne 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    TEGLOVA Tatiana 0  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    JENSEN Janne 3  
     
     
     
     
     
     
  • JENSEN Janne 3  
     
     
     
    JENSEN Janne 0  
     
     
     
  • LAVRUKHINA Larisa 3  
     
     
     
    GATINSKA Katalina 3  
     
     
     
  • 0  
    LAVRUKHINA Larisa 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    VEIGLOVA Jarmila 2  
     
     
     
     
     
     
  • VEIGLOVA Jarmila 3  
     
    LAVRUKHINA Larisa 3  
     
     
     
     
     
  • BORGSTRØM Pernille 3  
     
    DR. MAROSI Viktória 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    BORGSTRØM Pernille 2  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    DR. MAROSI Viktória 3  
     
     
     
     
     
     
  • DR. MAROSI Viktória 3  
     
     
    LAVRUKHINA Larisa 0  
     
     
     
     
  • ZHALUDOK Nuriya 3  
     
     
    GATINSKA Katalina 3  
     
     
     
     
  • 0  
    ZHALUDOK Nuriya 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    SZABADI Ágnes 0  
     
     
     
     
     
     
  • SZABADI Ágnes 3  
     
    ZHALUDOK Nuriya 0  
     
     
     
     
     
  • HEINZ Mauela 3  
     
    GATINSKA Katalina 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    HEINZ Mauela 0  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    GATINSKA Katalina 3  
     
     
     
     
     
     
  • GATINSKA Katalina 3  
     
     
     
     
     
    GATINSKA Katalina 3  
    GATINSKA Katalina  
  • CHUNIKHINA Elena 3  
     
     
     
     
     
    SPENGLER Krisztina 0  
     
  • 0  
    CHUNIKHINA Elena 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    LARSEN MOLTSEN Joan 2  
     
     
     
     
     
     
  • LARSEN MOLTSEN Joan 3  
     
    CHUNIKHINA Elena 3  
     
     
     
     
     
  • VÁRADY Ágnes 3  
     
    VÁRADY Ágnes 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    VÁRADY Ágnes 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    LUNOVA Susana 0  
     
     
     
     
     
     
  • LUNOVA Susana 3  
     
     
    CHUNIKHINA Elena 3  
     
     
     
     
  • SZABÓ Csilla 3  
     
     
    SZABÓ Csilla 0  
     
     
     
     
  • 0  
    SZABÓ Csilla 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    BIELEFELD Anke 0  
     
     
     
     
     
     
  • BIELEFELD Anke 3  
     
    SZABÓ Csilla 3  
     
     
     
     
     
  • SMOLEJ Mojca 3  
     
    AAS Merje 2  
     
     
     
     
     
  • 0  
    SMOLEJ Mojca 0  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    AAS Merje 3  
     
     
     
     
     
     
  • AAS Merje 3  
     
     
     
    CHUNIKHINA Elena 1  
     
     
     
  • BAUEROVA Martina 3  
     
     
     
    SPENGLER Krisztina 3  
     
     
     
  • 0  
    BAUEROVA Martina 0  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    SPENGLER Krisztina 3  
     
     
     
     
     
     
  • SPENGLER Krisztina 3  
     
    SPENGLER Krisztina 3  
     
     
     
     
     
  • DRÈZE Kathy 3  
     
    HEER Alexandra 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    DRÈZE Kathy 1  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    HEER Alexandra 3  
     
     
     
     
     
     
  • HEER Alexandra 3  
     
     
    SPENGLER Krisztina 3  
     
     
     
     
  • STEPANOVA Svetlana 3  
     
     
    BORRE LARSEN Sabine 1  
     
     
     
     
  • 0  
    STEPANOVA Svetlana 0  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    STICH Nicole 3  
     
     
     
     
     
     
  • STICH Nicole 3  
     
    STICH Nicole 1  
     
     
     
     
     
  • NERUSH Liliia 3  
     
    BORRE LARSEN Sabine 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    NERUSH Liliia 0  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    BORRE LARSEN Sabine 3  
     
     
     
     
     
     
  • BORRE LARSEN Sabine 3  
     
     
     
     
    SPENGLER Krisztina 3  
     
     
  • VAN DEN BERGHE Anja 3  
     
     
     
     
    ACKERMANN Erika 0  
     
     
  • 0  
    VAN DEN BERGHE Anja 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    MICHEL Sandra 2  
     
     
     
     
     
     
  • MICHEL Sandra 3  
     
    VAN DEN BERGHE Anja 3  
     
     
     
     
     
  • KISS Melinda 3  
     
    ALMGREN Linda 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    KISS Melinda 0  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    ALMGREN Linda 3  
     
     
     
     
     
     
  • ALMGREN Linda 3  
     
     
    VAN DEN BERGHE Anja 3  
     
     
     
     
  • BRUCKOVA Marie 3  
     
     
    BESOVA Svetlana 1  
     
     
     
     
  • 0  
    BRUCKOVA Marie 1  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    BESOVA Svetlana 3  
     
     
     
     
     
     
  • BESOVA Svetlana 3  
     
    BESOVA Svetlana 3  
     
     
     
     
     
  • LEONI Katja Lucia 3  
     
    RAINTON Rose 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    LEONI Katja Lucia 0  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    RAINTON Rose 3  
     
     
     
     
     
     
  • RAINTON Rose 3  
     
     
     
    VAN DEN BERGHE Anja 0  
     
     
     
  • ACKERMANN Erika 3  
     
     
     
    ACKERMANN Erika 3  
     
     
     
  • 0  
    ACKERMANN Erika 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    SKOBKINA Svetlana 0  
     
     
     
     
     
     
  • SKOBKINA Svetlana 3  
     
    ACKERMANN Erika 3  
     
     
     
     
     
  • NEMMOUR Anne 3  
     
    LUH-FLEISCHER Ursula 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    NEMMOUR Anne 0  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    LUH-FLEISCHER Ursula 3  
     
     
     
     
     
     
  • LUH-FLEISCHER Ursula 3  
     
     
    ACKERMANN Erika 3  
     
     
     
     
  • BECK Szilvia 3  
     
     
    HORAKOVA Libuse 2  
     
     
     
     
  • 0  
    BECK Szilvia 3  
     
     
     
     
     
     
  • NERUSH Polina 3  
    NERUSH Polina 1  
     
     
     
     
     
     
  • HOHL Rosi 0  
     
    BECK Szilvia 1  
     
     
     
     
     
  • MUDA Malgorzata 3  
     
    HORAKOVA Libuse 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    MUDA Malgorzata 0  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    HORAKOVA Libuse 3  
     
     
     
     
     
     
  • HORAKOVA Libuse 3  
     
     
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    GATINSKA Katalina (1156)
    10-0-0
    30-0
    30
  • 2.
    SPENGLER Krisztina (3255)
    7-2-0
    21-9
    21
  • 3.
    ACKERMANN Erika (3087)
    8-1-0
    24-7
    24
  • 4.
    IVANOVA Tatiana (3740)
    7-1-0
    22-6
    21
  • 5.
    GRAUHOLM Trine (1389)
    7-1-0
    23-6
    21
  • 6.
    VAN DEN BERGHE Anja (1141)
    7-1-0
    21-9
    21
  • 7.
    CHUNIKHINA Elena (3719)
    7-1-0
    22-5
    21
  • 8.
    JENSEN Janne (1404)
    7-1-0
    21-5
    21
  • 9.
    SZABÓ Csilla (3258)
    6-1-0
    18-5
    18
  • 10.
    BESOVA Svetlana (3708)
    6-1-0
    19-7
    18
  • 11.
    HORAKOVA Libuse (1242)
    6-1-0
    20-7
    18
  • 12.
    FARKAS Ágnes (3133)
    6-1-0
    18-8
    18
  • 13.
    LAVRUKHINA Larisa (3757)
    6-1-0
    18-5
    18
  • 14.
    BORRE LARSEN Sabine (1378)
    6-1-0
    19-5
    18
  • 15.
    ZGHURSKA Tetiana (4408)
    5-2-0
    17-10
    15
  • 16.
    SIROTKINA Irina (3804)
    5-2-0
    19-8
    15
  • 17.
    AAS Merje (1678)
    5-1-0
    17-7
    15
  • 18.
    RAINTON Rose (1583)
    5-1-0
    15-4
    15
  • 19.
    HEER Alexandra (2296)
    5-1-0
    16-6
    15
  • 20.
    NELDNER Sabine (2654)
    5-1-0
    15-3
    15
  • 21.
    LUH-FLEISCHER Ursula (2559)
    5-1-0
    16-4
    15
  • 22.
    FRANCHI Monia (3358)
    5-1-0
    16-4
    15
  • 23.
    HAJDUSKA Rita (3155)
    5-1-0
    15-3
    15
  • 24.
    ALMGREN Linda (4103)
    5-1-0
    16-3
    15
  • 25.
    DR. MAROSI Viktória (3128)
    5-1-0
    15-7
    15
  • 26.
    BECK Szilvia (3100)
    5-1-0
    16-4
    15
  • 27.
    MARTINEC Suncica (1176)
    5-1-0
    16-5
    15
  • 28.
    ZHALUDOK Nuriya (3654)
    5-1-0
    15-3
    15
  • 29.
    VÁRADY Ágnes (3283)
    4-2-0
    14-6
    12
  • 30.
    BOZEC Gwenn (1812)
    4-2-0
    12-9
    12
  • 31.
    STICH Nicole (2919)
    4-2-0
    14-6
    12
  • 32.
    JANOUSKOVA Jitka (1253)
    4-2-0
    12-6
    12
  • 33.
    BAUEROVA Martina (3997)
    4-1-0
    12-3
    12
  • 34.
    STEPANOVA Svetlana (3810)
    4-1-0
    12-5
    12
  • 35.
    MILLBERT Karin (4228)
    4-1-0
    12-6
    12
  • 36.
    BALLA Orsolya (3093)
    4-1-0
    12-3
    12
  • 37.
    BRUCKOVA Marie (1208)
    4-1-0
    13-5
    12
  • 38.
    HORSNELL Sarah (1526)
    4-1-0
    14-5
    12
  • 39.
    NERUSH Polina (4384)
    3-2-0
    10-6
    9
  • 40.
    MICHEL Sandra (2614)
    3-2-0
    13-6
    9
  • 41.
    NERUSH Liliia (4383)
    3-2-0
    9-6
    9
  • 42.
    MUDA Malgorzata (3601)
    3-2-0
    10-7
    9
  • 43.
    SMOLEJ Mojca (3880)
    3-2-0
    11-9
    9
  • 44.
    KISS Melinda (3186)
    3-2-0
    9-8
    9
  • 45.
    SÁRI Adrienn (3248)
    3-2-0
    11-6
    9
  • 46.
    SZABADI Ágnes (3257)
    3-2-0
    9-10
    9
  • 47.
    SKOBKINA Svetlana (3805)
    3-2-0
    9-6
    9
  • 48.
    NAZAROVA Olga (3770)
    3-2-0
    11-7
    9
  • 49.
    JEROMINEK Joanna (2373)
    3-2-0
    10-6
    9
  • 50.
    GARAI Piroska (3145)
    3-2-0
    9-9
    9
  • 51.
    EHREN Sandra (2163)
    3-2-0
    11-6
    9
  • 52.
    DRÈZE Kathy (1117)
    3-2-0
    10-8
    9
  • 53.
    JACOBS Ingrid (1124)
    3-2-0
    9-6
    9
  • 54.
    LUNOVA Susana (1286)
    3-2-0
    9-8
    9
  • 55.
    TEGLOVA Tatiana (1356)
    3-2-0
    10-6
    9
  • 56.
    VEIGLOVA Jarmila (1361)
    3-2-0
    13-7
    9
  • 57.
    BORGSTRØM Pernille (1377)
    3-2-0
    11-6
    9
  • 58.
    LARSEN MOLTSEN Joan (1413)
    3-2-0
    11-6
    9
  • 59.
    LEONI Katja Lucia (1415)
    3-2-0
    9-7
    9
  • 60.
    VEESAR Pille (1707)
    3-2-0
    11-6
    9
  • 61.
    HELLEGOUARCH Helene (1892)
    3-2-0
    9-6
    9
  • 62.
    NEMMOUR Anne (1948)
    3-2-0
    9-7
    9
  • 63.
    BIELEFELD Anke (2059)
    3-2-0
    9-6
    9
  • 64.
    HEINZ Mauela (2301)
    2-3-0
    9-9
    6
  • 65.
    HOHL Rosi (3942)
    2-2-0
    6-8
    6
  • 66.
    ROSIK Iwona (3622)
    2-2-0
    8-7
    6
  • 67.
    Seidl Sabine (1083)
    2-1-0
    6-5
    6
  • 68.
    WOLF Ute (3035)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 69.
    CHERDANTSEVA Yulia (3717)
    1-2-0
    6-8
    3
  • 70.
    PEZER Aida (3535)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 71.
    NISKANEN Pauliina (1749)
    1-2-0
    5-6
    3
  • 72.
    KOHLMANN Sonja (2450)
    1-2-0
    3-8
    3
  • 73.
    LÕOKE Katrin (1742)
    1-2-0
    4-7
    3
  • 74.
    PURENDEA Olimpia (3683)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 75.
    FLACKUS Michaela (2193)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 76.
    GORKOVA Elvira (3736)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 77.
    RUA Alicja (1135)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 78.
    MARCEKOVA Lubica (4052)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 79.
    IZIPOVA Zdenka (4026)
    1-2-0
    3-8
    3
  • 80.
    MESSER Sylvia (2603)
    1-2-0
    5-6
    3
  • 81.
    ZIDAR ZUPAN Alenka (3890)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 82.
    KINDT Charlotte (1409)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 83.
    GÄBLER Bärbel (2213)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 84.
    LESNIK Doris (3865)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 85.
    GUMMESSON SÖRLING Petra (4152)
    1-2-0
    5-6
    3
  • 86.
    VEEN VAN DER Linda (3483)
    1-2-0
    3-8
    3
  • 87.
    SATTLER Janette (2786)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 88.
    CIMIOTTI Sally (2114)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 89.
    BREIT Inge (2089)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 90.
    BRATVOGEL Carola (2086)
    1-2-0
    5-6
    3
  • 91.
    Allebosch Anita (1101)
    1-2-0
    4-7
    3
  • 92.
    RÁKOS DOHNÁL Andrea (3237)
    1-2-0
    3-8
    3
  • 93.
    GUNDACKER Stefanie (2264)
    1-2-0
    4-7
    3
  • 94.
    JANCIC Barbara (3860)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 95.
    KELLNER-JACOBZA Susanna (2404)
    1-2-0
    6-6
    3
  • 96.
    PROCHÁZKOVÁ Petra (2724)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 97.
    HANNA Tkachenko (4373)
    1-2-0
    6-8
    3
  • 98.
    RYVCHIN Galina (3318)
    1-2-0
    6-6
    3
  • 99.
    SUOPANKI Kati (1771)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 100.
    JUDINA Margarita (3430)
    1-2-0
    5-6
    3
  • 101.
    WEDEGREN Anna (4297)
    0-3-0
    2-9
    0
  • 102.
    Dohet Fabienne (1115)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 103.
    KOVACOVA ZUZANA (4038)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 104.
    CAMIER Raphaelle (4416)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 105.
    BLOMQVIST Annie (4116)
    0-3-0
    4-9
    0
  • 106.
    KÖPPER Ivonne (2457)
    0-3-0
    2-9
    0
  • 107.
    LANSER Nicole (2513)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 108.
    ERDOĞAN Ebru Banu (4328)
    0-3-0
    2-9
    0
  • 109.
    LÖCKEN Silke (2548)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 110.
    MORAVIKOVA Zuzana (4059)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 111.
    KENT Clare (1538)
    0-3-0
    2-9
    0
  • 112.
    TORMOZOVA Galina (3822)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 113.
    Haugen Jeanette (3514)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 114.
    BERGHAUSEN Karin (2052)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 115.
    BENARD Claudia (2039)
    0-3-0
    3-9
    0
  • 116.
    RAGOT Marguerite (1969)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 117.
    KULIKOVA Tetiana (1906)
    0-2-0
    0-6
    0
  • 118.
    RICHARDSON Gillian (3309)
    0-3-0
    2-9
    0
  • 119.
    LORENZETTI Laura (3367)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 120.
    FIScHER Yvonne (3503)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 121.
    NILSEN Anne Wilk (3531)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 122.
    MANJA Diana (2573)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 123.
    HOFFMANN Beate (2330)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 124.
    FEHRMANN Sandra (2178)
    0-3-0
    3-9
    0
  • 125.
    TRENTI Silvia (1606)
    0-3-0
    2-9
    0
  • 126.
    EBERLE Kerstin (2161)
    0-3-0
    2-9
    0
  • 127.
    KAPOVSKAYA Nadezda (3742)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 128.
    JOSEPH Desiree (1535)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 129.
    PEREDVIGINA Olga (3778)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 130.
    SARIBEKYAN Viktoria (3798)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 131.
    TØNSAKER Berit Virag (3541)
    0-3-0
    0-9
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 33
  • 1.
    STEPANOVA Svetlana (3810)
    3-0-0
    9-2
    9
  • ROSIK Iwona (3622)
    2-1-0
    8-4
    6
  • BREIT Inge (2089)
    1-2-0
    3-7
    3
  • RICHARDSON Gillian (3309)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 32
  • 1.
    ZHALUDOK Nuriya (3654)
    3-0-0
    9-0
    9
  • DRÈZE Kathy (1117)
    2-1-0
    6-5
    6
  • NISKANEN Pauliina (1749)
    1-2-0
    5-6
    3
  • PEREDVIGINA Olga (3778)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 31
  • Seidl Sabine (1083)
    2-1-0
    6-5
    6
  • 1.
    EHREN Sandra (2163)
    2-1-0
    8-3
    6
  • NERUSH Polina (4384)
    2-1-0
    6-3
    6
  • SARIBEKYAN Viktoria (3798)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 30
  • 1.
    HORSNELL Sarah (1526)
    3-0-0
    9-2
    9
  • VÁRADY Ágnes (3283)
    2-1-0
    8-3
    6
  • GÄBLER Bärbel (2213)
    1-2-0
    3-6
    3
  • Dohet Fabienne (1115)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 29
  • LUNOVA Susana (1286)
    2-1-0
    6-5
    6
  • 1.
    VEESAR Pille (1707)
    2-1-0
    7-3
    6
  • LÕOKE Katrin (1742)
    1-2-0
    4-7
    3
  • WOLF Ute (3035)
    1-2-0
    4-6
    3
  • csoport: Alsó: 28
  • 1.
    BRUCKOVA Marie (1208)
    3-0-0
    9-2
    9
  • NAZAROVA Olga (3770)
    2-1-0
    6-4
    6
  • RYVCHIN Galina (3318)
    1-2-0
    6-6
    3
  • CAMIER Raphaelle (4416)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 27
  • 1.
    IVANOVA Tatiana (3740)
    2-0-0
    6-0
    6
  • SPENGLER Krisztina (3255)
    1-1-0
    3-3
    3
  • KULIKOVA Tetiana (1906)
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Alsó: 26
  • 1.
    BALLA Orsolya (3093)
    3-0-0
    9-0
    9
  • BIELEFELD Anke (2059)
    2-1-0
    6-3
    6
  • KINDT Charlotte (1409)
    1-2-0
    3-6
    3
  • RAGOT Marguerite (1969)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 25
  • 1.
    HEER Alexandra (2296)
    3-0-0
    9-2
    9
  • SÁRI Adrienn (3248)
    2-1-0
    8-3
    6
  • MARCEKOVA Lubica (4052)
    1-2-0
    3-6
    3
  • TØNSAKER Berit Virag (3541)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 24
  • 1.
    BESOVA Svetlana (3708)
    3-0-0
    9-3
    9
  • ZGHURSKA Tetiana (4408)
    2-1-0
    7-5
    6
  • GUNDACKER Stefanie (2264)
    1-2-0
    4-7
    3
  • BLOMQVIST Annie (4116)
    0-3-0
    4-9
    0
  • csoport: Alsó: 23
  • 1.
    SZABÓ Csilla (3258)
    3-0-0
    9-0
    9
  • JANOUSKOVA Jitka (1253)
    2-1-0
    6-3
    6
  • KOHLMANN Sonja (2450)
    1-2-0
    3-8
    3
  • KENT Clare (1538)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 22
  • 1.
    BECK Szilvia (3100)
    3-0-0
    9-0
    9
  • JACOBS Ingrid (1124)
    2-1-0
    6-3
    6
  • SATTLER Janette (2786)
    1-2-0
    3-7
    3
  • Haugen Jeanette (3514)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 21
  • 1.
    HAJDUSKA Rita (3155)
    3-0-0
    9-0
    9
  • NERUSH Liliia (4383)
    2-1-0
    6-3
    6
  • LESNIK Doris (3865)
    1-2-0
    3-7
    3
  • LÖCKEN Silke (2548)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 20
  • 1.
    DR. MAROSI Viktória (3128)
    3-0-0
    9-2
    9
  • MICHEL Sandra (2614)
    2-1-0
    8-3
    6
  • GORKOVA Elvira (3736)
    1-2-0
    3-6
    3
  • JOSEPH Desiree (1535)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 19
  • 1.
    ALMGREN Linda (4103)
    3-0-0
    9-0
    9
  • GARAI Piroska (3145)
    2-1-0
    6-6
    6
  • BRATVOGEL Carola (2086)
    1-2-0
    5-6
    3
  • MORAVIKOVA Zuzana (4059)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 18
  • 1.
    MILLBERT Karin (4228)
    3-0-0
    9-3
    9
  • NEMMOUR Anne (1948)
    2-1-0
    6-4
    6
  • CHERDANTSEVA Yulia (3717)
    1-2-0
    6-8
    3
  • FEHRMANN Sandra (2178)
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Alsó: 17
  • 1.
    LUH-FLEISCHER Ursula (2559)
    3-0-0
    9-1
    9
  • TEGLOVA Tatiana (1356)
    2-1-0
    7-3
    6
  • ZIDAR ZUPAN Alenka (3890)
    1-2-0
    3-6
    3
  • NILSEN Anne Wilk (3531)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 16
  • 1.
    FARKAS Ágnes (3133)
    3-0-0
    9-3
    9
  • MUDA Malgorzata (3601)
    2-1-0
    7-4
    6
  • CIMIOTTI Sally (2114)
    1-2-0
    4-6
    3
  • WEDEGREN Anna (4297)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 15
  • 1.
    AAS Merje (1678)
    3-0-0
    9-4
    9
  • SIROTKINA Irina (3804)
    2-1-0
    8-4
    6
  • HANNA Tkachenko (4373)
    1-2-0
    6-8
    3
  • EBERLE Kerstin (2161)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 14
  • 1.
    BAUEROVA Martina (3997)
    3-0-0
    9-0
    9
  • SZABADI Ágnes (3257)
    2-1-0
    6-7
    6
  • MESSER Sylvia (2603)
    1-2-0
    5-6
    3
  • TRENTI Silvia (1606)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 13
  • 1.
    JENSEN Janne (1404)
    3-0-0
    9-0
    9
  • SKOBKINA Svetlana (3805)
    2-1-0
    6-3
    6
  • FLACKUS Michaela (2193)
    1-2-0
    3-7
    3
  • LORENZETTI Laura (3367)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 12
  • 1.
    NELDNER Sabine (2654)
    3-0-0
    9-0
    9
  • LEONI Katja Lucia (1415)
    2-1-0
    6-4
    6
  • Allebosch Anita (1101)
    1-2-0
    4-7
    3
  • FIScHER Yvonne (3503)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 11
  • 1.
    RAINTON Rose (1583)
    3-0-0
    9-1
    9
  • BORGSTRØM Pernille (1377)
    2-1-0
    6-3
    6
  • VEEN VAN DER Linda (3483)
    1-2-0
    3-8
    3
  • BENARD Claudia (2039)
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    ACKERMANN Erika (3087)
    3-0-0
    9-1
    9
  • JEROMINEK Joanna (2373)
    2-1-0
    7-3
    6
  • IZIPOVA Zdenka (4026)
    1-2-0
    3-8
    3
  • ERDOĞAN Ebru Banu (4328)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    LAVRUKHINA Larisa (3757)
    3-0-0
    9-0
    9
  • KISS Melinda (3186)
    2-1-0
    6-5
    6
  • PROCHÁZKOVÁ Petra (2724)
    1-2-0
    4-6
    3
  • KOVACOVA ZUZANA (4038)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    VAN DEN BERGHE Anja (1141)
    3-0-0
    9-2
    9
  • VEIGLOVA Jarmila (1361)
    2-1-0
    8-4
    6
  • JANCIC Barbara (3860)
    1-2-0
    4-6
    3
  • HOFFMANN Beate (2330)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    FRANCHI Monia (3358)
    3-0-0
    9-1
    9
  • HOHL Rosi (3942)
    2-1-0
    6-5
    6
  • KELLNER-JACOBZA Susanna (2404)
    1-2-0
    6-6
    3
  • KAPOVSKAYA Nadezda (3742)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    BORRE LARSEN Sabine (1378)
    3-0-0
    9-1
    9
  • BOZEC Gwenn (1812)
    2-1-0
    6-4
    6
  • PEZER Aida (3535)
    1-2-0
    4-6
    3
  • LANSER Nicole (2513)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    MARTINEC Suncica (1176)
    3-0-0
    9-1
    9
  • STICH Nicole (2919)
    2-1-0
    7-3
    6
  • RUA Alicja (1135)
    1-2-0
    3-6
    3
  • TORMOZOVA Galina (3822)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    CHUNIKHINA Elena (3719)
    3-0-0
    9-0
    9
  • HELLEGOUARCH Helene (1892)
    2-1-0
    6-3
    6
  • SUOPANKI Kati (1771)
    1-2-0
    3-6
    3
  • BERGHAUSEN Karin (2052)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    GATINSKA Katalina (1156)
    3-0-0
    9-0
    9
  • LARSEN MOLTSEN Joan (1413)
    2-1-0
    6-3
    6
  • PURENDEA Olimpia (3683)
    1-2-0
    3-6
    3
  • MANJA Diana (2573)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    HORAKOVA Libuse (1242)
    3-0-0
    9-3
    9
  • RÁKOS DOHNÁL Andrea (3237)
    1-2-0
    3-8
    3
  • HEINZ Mauela (2301)
    1-2-0
    6-6
    3
  • GUMMESSON SÖRLING Petra (4152)
    1-2-0
    5-6
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    GRAUHOLM Trine (1389)
    3-0-0
    9-3
    9
  • SMOLEJ Mojca (3880)
    2-1-0
    8-6
    6
  • JUDINA Margarita (3430)
    1-2-0
    5-6
    3
  • KÖPPER Ivonne (2457)
    0-3-0
    2-9
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • GATINSKA Katalina (1156)
    3-0
    SPENGLER Krisztina (3255)
  • Top 4
  • IVANOVA Tatiana (3740)
    0-3
    GATINSKA Katalina (1156)
  • SPENGLER Krisztina (3255)
    3-0
    ACKERMANN Erika (3087)
  • Top 8
  • GRAUHOLM Trine (1389)
    2-3
    IVANOVA Tatiana (3740)
  • JENSEN Janne (1404)
    0-3
    GATINSKA Katalina (1156)
  • CHUNIKHINA Elena (3719)
    1-3
    SPENGLER Krisztina (3255)
  • VAN DEN BERGHE Anja (1141)
    0-3
    ACKERMANN Erika (3087)
  • Top 16
  • GRAUHOLM Trine (1389)
    3-0
    FARKAS Ágnes (3133)
  • IVANOVA Tatiana (3740)
    4-1
    ZGHURSKA Tetiana (4408)
  • SIROTKINA Irina (3804)
    2-3
    JENSEN Janne (1404)
  • LAVRUKHINA Larisa (3757)
    0-3
    GATINSKA Katalina (1156)
  • CHUNIKHINA Elena (3719)
    3-0
    SZABÓ Csilla (3258)
  • SPENGLER Krisztina (3255)
    3-1
    BORRE LARSEN Sabine (1378)
  • VAN DEN BERGHE Anja (1141)
    3-1
    BESOVA Svetlana (3708)
  • ACKERMANN Erika (3087)
    3-2
    HORAKOVA Libuse (1242)
  • Top 32
  • GRAUHOLM Trine (1389)
    3-0
    JANOUSKOVA Jitka (1253)
  • BOZEC Gwenn (1812)
    0-3
    FARKAS Ágnes (3133)
  • NELDNER Sabine (2654)
    0-3
    IVANOVA Tatiana (3740)
  • ZGHURSKA Tetiana (4408)
    3-1
    MARTINEC Suncica (1176)
  • FRANCHI Monia (3358)
    1-3
    SIROTKINA Irina (3804)
  • HAJDUSKA Rita (3155)
    0-3
    JENSEN Janne (1404)
  • LAVRUKHINA Larisa (3757)
    3-0
    DR. MAROSI Viktória (3128)
  • ZHALUDOK Nuriya (3654)
    0-3
    GATINSKA Katalina (1156)
  • CHUNIKHINA Elena (3719)
    3-0
    VÁRADY Ágnes (3283)
  • SZABÓ Csilla (3258)
    3-2
    AAS Merje (1678)
  • SPENGLER Krisztina (3255)
    3-1
    HEER Alexandra (2296)
  • STICH Nicole (2919)
    1-3
    BORRE LARSEN Sabine (1378)
  • VAN DEN BERGHE Anja (1141)
    3-1
    ALMGREN Linda (4103)
  • BESOVA Svetlana (3708)
    3-0
    RAINTON Rose (1583)
  • ACKERMANN Erika (3087)
    3-1
    LUH-FLEISCHER Ursula (2559)
  • BECK Szilvia (3100)
    1-3
    HORAKOVA Libuse (1242)
  • Top 64
  • GRAUHOLM Trine (1389)
    3-0
    SÁRI Adrienn (3248)
  • JANOUSKOVA Jitka (1253)
    3-0
    EHREN Sandra (2163)
  • HORSNELL Sarah (1526)
    2-3
    BOZEC Gwenn (1812)
  • NAZAROVA Olga (3770)
    2-3
    FARKAS Ágnes (3133)
  • NELDNER Sabine (2654)
    3-0
    GARAI Piroska (3145)
  • JACOBS Ingrid (1124)
    0-3
    IVANOVA Tatiana (3740)
  • BALLA Orsolya (3093)
    0-3
    ZGHURSKA Tetiana (4408)
  • VEESAR Pille (1707)
    1-3
    MARTINEC Suncica (1176)
  • FRANCHI Monia (3358)
    3-0
    HELLEGOUARCH Helene (1892)
  • SIROTKINA Irina (3804)
    3-0
    MILLBERT Karin (4228)
  • HAJDUSKA Rita (3155)
    3-0
    JEROMINEK Joanna (2373)
  • TEGLOVA Tatiana (1356)
    0-3
    JENSEN Janne (1404)
  • LAVRUKHINA Larisa (3757)
    3-2
    VEIGLOVA Jarmila (1361)
  • BORGSTRØM Pernille (1377)
    2-3
    DR. MAROSI Viktória (3128)
  • ZHALUDOK Nuriya (3654)
    3-0
    SZABADI Ágnes (3257)
  • HEINZ Mauela (2301)
    0-3
    GATINSKA Katalina (1156)
  • CHUNIKHINA Elena (3719)
    3-2
    LARSEN MOLTSEN Joan (1413)
  • VÁRADY Ágnes (3283)
    3-0
    LUNOVA Susana (1286)
  • SZABÓ Csilla (3258)
    3-0
    BIELEFELD Anke (2059)
  • SMOLEJ Mojca (3880)
    0-3
    AAS Merje (1678)
  • BAUEROVA Martina (3997)
    0-3
    SPENGLER Krisztina (3255)
  • DRÈZE Kathy (1117)
    1-3
    HEER Alexandra (2296)
  • STEPANOVA Svetlana (3810)
    0-3
    STICH Nicole (2919)
  • NERUSH Liliia (4383)
    0-3
    BORRE LARSEN Sabine (1378)
  • VAN DEN BERGHE Anja (1141)
    3-2
    MICHEL Sandra (2614)
  • KISS Melinda (3186)
    0-3
    ALMGREN Linda (4103)
  • BRUCKOVA Marie (1208)
    1-3
    BESOVA Svetlana (3708)
  • LEONI Katja Lucia (1415)
    0-3
    RAINTON Rose (1583)
  • ACKERMANN Erika (3087)
    3-0
    SKOBKINA Svetlana (3805)
  • NEMMOUR Anne (1948)
    0-3
    LUH-FLEISCHER Ursula (2559)
  • BECK Szilvia (3100)
    3-1
    NERUSH Polina (4384)
  • MUDA Malgorzata (3601)
    0-3
    HORAKOVA Libuse (1242)
  • Top 128
  • GRAUHOLM Trine (1389)
    3-0
  • 0-3
    SÁRI Adrienn (3248)
  • JANOUSKOVA Jitka (1253)
    3-0
  • 0-3
    EHREN Sandra (2163)
  • HORSNELL Sarah (1526)
    3-0
  • 0-3
    BOZEC Gwenn (1812)
  • NAZAROVA Olga (3770)
    3-0
  • 0-3
    FARKAS Ágnes (3133)
  • NELDNER Sabine (2654)
    3-0
  • 0-3
    GARAI Piroska (3145)
  • JACOBS Ingrid (1124)
    3-0
  • 0-3
    IVANOVA Tatiana (3740)
  • BALLA Orsolya (3093)
    3-0
  • ZGHURSKA Tetiana (4408)
    3-0
    ROSIK Iwona (3622)
  • VEESAR Pille (1707)
    3-0
  • 0-3
    MARTINEC Suncica (1176)
  • FRANCHI Monia (3358)
    3-0
  • 0-3
    HELLEGOUARCH Helene (1892)
  • SIROTKINA Irina (3804)
    3-0
  • 0-3
    MILLBERT Karin (4228)
  • HAJDUSKA Rita (3155)
    3-0
  • 0-3
    JEROMINEK Joanna (2373)
  • TEGLOVA Tatiana (1356)
    3-0
  • 0-3
    JENSEN Janne (1404)
  • LAVRUKHINA Larisa (3757)
    3-0
  • 0-3
    VEIGLOVA Jarmila (1361)
  • BORGSTRØM Pernille (1377)
    3-0
  • 0-3
    DR. MAROSI Viktória (3128)
  • ZHALUDOK Nuriya (3654)
    3-0
  • 0-3
    SZABADI Ágnes (3257)
  • HEINZ Mauela (2301)
    3-0
  • 0-3
    GATINSKA Katalina (1156)
  • CHUNIKHINA Elena (3719)
    3-0
  • 0-3
    LARSEN MOLTSEN Joan (1413)
  • VÁRADY Ágnes (3283)
    3-0
  • 0-3
    LUNOVA Susana (1286)
  • SZABÓ Csilla (3258)
    3-0
  • 0-3
    BIELEFELD Anke (2059)
  • SMOLEJ Mojca (3880)
    3-0
  • 0-3
    AAS Merje (1678)
  • BAUEROVA Martina (3997)
    3-0
  • 0-3
    SPENGLER Krisztina (3255)
  • DRÈZE Kathy (1117)
    3-0
  • 0-3
    HEER Alexandra (2296)
  • STEPANOVA Svetlana (3810)
    3-0
  • 0-3
    STICH Nicole (2919)
  • NERUSH Liliia (4383)
    3-0
  • 0-3
    BORRE LARSEN Sabine (1378)
  • VAN DEN BERGHE Anja (1141)
    3-0
  • 0-3
    MICHEL Sandra (2614)
  • KISS Melinda (3186)
    3-0
  • 0-3
    ALMGREN Linda (4103)
  • BRUCKOVA Marie (1208)
    3-0
  • 0-3
    BESOVA Svetlana (3708)
  • LEONI Katja Lucia (1415)
    3-0
  • 0-3
    RAINTON Rose (1583)
  • ACKERMANN Erika (3087)
    3-0
  • 0-3
    SKOBKINA Svetlana (3805)
  • NEMMOUR Anne (1948)
    3-0
  • 0-3
    LUH-FLEISCHER Ursula (2559)
  • BECK Szilvia (3100)
    3-0
  • NERUSH Polina (4384)
    3-0
    HOHL Rosi (3942)
  • MUDA Malgorzata (3601)
    3-0
  • 0-3
    HORAKOVA Libuse (1242)
  • csoport: Alsó: 33
  • BREIT Inge (2089)
    3-1
    RICHARDSON Gillian (3309)
  • BREIT Inge (2089)
    0-3
    ROSIK Iwona (3622)
  • BREIT Inge (2089)
    0-3
    STEPANOVA Svetlana (3810)
  • RICHARDSON Gillian (3309)
    1-3
    ROSIK Iwona (3622)
  • RICHARDSON Gillian (3309)
    0-3
    STEPANOVA Svetlana (3810)
  • ROSIK Iwona (3622)
    2-3
    STEPANOVA Svetlana (3810)
  • csoport: Alsó: 32
  • DRÈZE Kathy (1117)
    3-2
    NISKANEN Pauliina (1749)
  • DRÈZE Kathy (1117)
    0-3
    ZHALUDOK Nuriya (3654)
  • DRÈZE Kathy (1117)
    3-0
    PEREDVIGINA Olga (3778)
  • NISKANEN Pauliina (1749)
    0-3
    ZHALUDOK Nuriya (3654)
  • NISKANEN Pauliina (1749)
    3-0
    PEREDVIGINA Olga (3778)
  • ZHALUDOK Nuriya (3654)
    3-0
    PEREDVIGINA Olga (3778)
  • csoport: Alsó: 31
  • EHREN Sandra (2163)
    2-3
    Seidl Sabine (1083)
  • EHREN Sandra (2163)
    3-0
    SARIBEKYAN Viktoria (3798)
  • EHREN Sandra (2163)
    3-0
    NERUSH Polina (4384)
  • Seidl Sabine (1083)
    3-0
    SARIBEKYAN Viktoria (3798)
  • Seidl Sabine (1083)
    0-3
    NERUSH Polina (4384)
  • SARIBEKYAN Viktoria (3798)
    0-3
    NERUSH Polina (4384)
  • csoport: Alsó: 30
  • VÁRADY Ágnes (3283)
    3-0
    GÄBLER Bärbel (2213)
  • VÁRADY Ágnes (3283)
    3-0
    Dohet Fabienne (1115)
  • VÁRADY Ágnes (3283)
    2-3
    HORSNELL Sarah (1526)
  • GÄBLER Bärbel (2213)
    3-0
    Dohet Fabienne (1115)
  • GÄBLER Bärbel (2213)
    0-3
    HORSNELL Sarah (1526)
  • Dohet Fabienne (1115)
    0-3
    HORSNELL Sarah (1526)
  • csoport: Alsó: 29
  • VEESAR Pille (1707)
    1-3
    LUNOVA Susana (1286)
  • VEESAR Pille (1707)
    3-0
    WOLF Ute (3035)
  • VEESAR Pille (1707)
    3-0
    LÕOKE Katrin (1742)
  • LUNOVA Susana (1286)
    0-3
    WOLF Ute (3035)
  • LUNOVA Susana (1286)
    3-1
    LÕOKE Katrin (1742)
  • WOLF Ute (3035)
    1-3
    LÕOKE Katrin (1742)
  • csoport: Alsó: 28
  • RYVCHIN Galina (3318)
    2-3
    BRUCKOVA Marie (1208)
  • RYVCHIN Galina (3318)
    3-0
    CAMIER Raphaelle (4416)
  • RYVCHIN Galina (3318)
    1-3
    NAZAROVA Olga (3770)
  • BRUCKOVA Marie (1208)
    3-0
    CAMIER Raphaelle (4416)
  • BRUCKOVA Marie (1208)
    3-0
    NAZAROVA Olga (3770)
  • CAMIER Raphaelle (4416)
    0-3
    NAZAROVA Olga (3770)
  • csoport: Alsó: 27
  • SPENGLER Krisztina (3255)
    0-3
    IVANOVA Tatiana (3740)
  • SPENGLER Krisztina (3255)
    3-0
    KULIKOVA Tetiana (1906)
  • IVANOVA Tatiana (3740)
    3-0
    KULIKOVA Tetiana (1906)
  • csoport: Alsó: 26
  • BALLA Orsolya (3093)
    3-0
    BIELEFELD Anke (2059)
  • BALLA Orsolya (3093)
    3-0
    KINDT Charlotte (1409)
  • BALLA Orsolya (3093)
    3-0
    RAGOT Marguerite (1969)
  • BIELEFELD Anke (2059)
    3-0
    KINDT Charlotte (1409)
  • BIELEFELD Anke (2059)
    3-0
    RAGOT Marguerite (1969)
  • KINDT Charlotte (1409)
    3-0
    RAGOT Marguerite (1969)
  • csoport: Alsó: 25
  • HEER Alexandra (2296)
    3-2
    SÁRI Adrienn (3248)
  • HEER Alexandra (2296)
    3-0
    TØNSAKER Berit Virag (3541)
  • HEER Alexandra (2296)
    3-0
    MARCEKOVA Lubica (4052)
  • SÁRI Adrienn (3248)
    3-0
    TØNSAKER Berit Virag (3541)
  • SÁRI Adrienn (3248)
    3-0
    MARCEKOVA Lubica (4052)
  • TØNSAKER Berit Virag (3541)
    0-3
    MARCEKOVA Lubica (4052)
  • csoport: Alsó: 24
  • GUNDACKER Stefanie (2264)
    0-3
    BESOVA Svetlana (3708)
  • GUNDACKER Stefanie (2264)
    3-1
    BLOMQVIST Annie (4116)
  • GUNDACKER Stefanie (2264)
    1-3
    ZGHURSKA Tetiana (4408)
  • BESOVA Svetlana (3708)
    3-2
    BLOMQVIST Annie (4116)
  • BESOVA Svetlana (3708)
    3-1
    ZGHURSKA Tetiana (4408)
  • BLOMQVIST Annie (4116)
    1-3
    ZGHURSKA Tetiana (4408)
  • csoport: Alsó: 23
  • SZABÓ Csilla (3258)
    3-0
    JANOUSKOVA Jitka (1253)
  • SZABÓ Csilla (3258)
    3-0
    KOHLMANN Sonja (2450)
  • SZABÓ Csilla (3258)
    3-0
    KENT Clare (1538)
  • JANOUSKOVA Jitka (1253)
    3-0
    KOHLMANN Sonja (2450)
  • JANOUSKOVA Jitka (1253)
    3-0
    KENT Clare (1538)
  • KOHLMANN Sonja (2450)
    3-2
    KENT Clare (1538)
  • csoport: Alsó: 22
  • BECK Szilvia (3100)
    3-0
    SATTLER Janette (2786)
  • BECK Szilvia (3100)
    3-0
    JACOBS Ingrid (1124)
  • BECK Szilvia (3100)
    3-0
    Haugen Jeanette (3514)
  • SATTLER Janette (2786)
    0-3
    JACOBS Ingrid (1124)
  • SATTLER Janette (2786)
    3-1
    Haugen Jeanette (3514)
  • JACOBS Ingrid (1124)
    3-0
    Haugen Jeanette (3514)
  • csoport: Alsó: 21
  • HAJDUSKA Rita (3155)
    3-0
    LÖCKEN Silke (2548)
  • HAJDUSKA Rita (3155)
    3-0
    LESNIK Doris (3865)
  • HAJDUSKA Rita (3155)
    3-0
    NERUSH Liliia (4383)
  • LÖCKEN Silke (2548)
    1-3
    LESNIK Doris (3865)
  • LÖCKEN Silke (2548)
    0-3
    NERUSH Liliia (4383)
  • LESNIK Doris (3865)
    0-3
    NERUSH Liliia (4383)
  • csoport: Alsó: 20
  • MICHEL Sandra (2614)
    3-0
    JOSEPH Desiree (1535)
  • MICHEL Sandra (2614)
    2-3
    DR. MAROSI Viktória (3128)
  • MICHEL Sandra (2614)
    3-0
    GORKOVA Elvira (3736)
  • JOSEPH Desiree (1535)
    0-3
    DR. MAROSI Viktória (3128)
  • JOSEPH Desiree (1535)
    0-3
    GORKOVA Elvira (3736)
  • DR. MAROSI Viktória (3128)
    3-0
    GORKOVA Elvira (3736)
  • csoport: Alsó: 19
  • BRATVOGEL Carola (2086)
    2-3
    GARAI Piroska (3145)
  • BRATVOGEL Carola (2086)
    3-0
    MORAVIKOVA Zuzana (4059)
  • BRATVOGEL Carola (2086)
    0-3
    ALMGREN Linda (4103)
  • GARAI Piroska (3145)
    3-1
    MORAVIKOVA Zuzana (4059)
  • GARAI Piroska (3145)
    0-3
    ALMGREN Linda (4103)
  • MORAVIKOVA Zuzana (4059)
    0-3
    ALMGREN Linda (4103)
  • csoport: Alsó: 18
  • MILLBERT Karin (4228)
    3-1
    FEHRMANN Sandra (2178)
  • MILLBERT Karin (4228)
    3-0
    NEMMOUR Anne (1948)
  • MILLBERT Karin (4228)
    3-2
    CHERDANTSEVA Yulia (3717)
  • FEHRMANN Sandra (2178)
    0-3
    NEMMOUR Anne (1948)
  • FEHRMANN Sandra (2178)
    2-3
    CHERDANTSEVA Yulia (3717)
  • NEMMOUR Anne (1948)
    3-1
    CHERDANTSEVA Yulia (3717)
  • csoport: Alsó: 17
  • LUH-FLEISCHER Ursula (2559)
    3-1
    TEGLOVA Tatiana (1356)
  • LUH-FLEISCHER Ursula (2559)
    3-0
    NILSEN Anne Wilk (3531)
  • LUH-FLEISCHER Ursula (2559)
    3-0
    ZIDAR ZUPAN Alenka (3890)
  • TEGLOVA Tatiana (1356)
    3-0
    NILSEN Anne Wilk (3531)
  • TEGLOVA Tatiana (1356)
    3-0
    ZIDAR ZUPAN Alenka (3890)
  • NILSEN Anne Wilk (3531)
    0-3
    ZIDAR ZUPAN Alenka (3890)
  • csoport: Alsó: 16
  • FARKAS Ágnes (3133)
    3-1
    CIMIOTTI Sally (2114)
  • FARKAS Ágnes (3133)
    3-1
    MUDA Malgorzata (3601)
  • FARKAS Ágnes (3133)
    3-1
    WEDEGREN Anna (4297)
  • CIMIOTTI Sally (2114)
    0-3
    MUDA Malgorzata (3601)
  • CIMIOTTI Sally (2114)
    3-0
    WEDEGREN Anna (4297)
  • MUDA Malgorzata (3601)
    3-1
    WEDEGREN Anna (4297)
  • csoport: Alsó: 15
  • AAS Merje (1678)
    3-0
    EBERLE Kerstin (2161)
  • AAS Merje (1678)
    3-2
    SIROTKINA Irina (3804)
  • AAS Merje (1678)
    3-2
    HANNA Tkachenko (4373)
  • EBERLE Kerstin (2161)
    0-3
    SIROTKINA Irina (3804)
  • EBERLE Kerstin (2161)
    2-3
    HANNA Tkachenko (4373)
  • SIROTKINA Irina (3804)
    3-1
    HANNA Tkachenko (4373)
  • csoport: Alsó: 14
  • MESSER Sylvia (2603)
    3-0
    TRENTI Silvia (1606)
  • MESSER Sylvia (2603)
    2-3
    SZABADI Ágnes (3257)
  • MESSER Sylvia (2603)
    0-3
    BAUEROVA Martina (3997)
  • TRENTI Silvia (1606)
    2-3
    SZABADI Ágnes (3257)
  • TRENTI Silvia (1606)
    0-3
    BAUEROVA Martina (3997)
  • SZABADI Ágnes (3257)
    0-3
    BAUEROVA Martina (3997)
  • csoport: Alsó: 13
  • JENSEN Janne (1404)
    3-0
    FLACKUS Michaela (2193)
  • JENSEN Janne (1404)
    3-0
    LORENZETTI Laura (3367)
  • JENSEN Janne (1404)
    3-0
    SKOBKINA Svetlana (3805)
  • FLACKUS Michaela (2193)
    3-1
    LORENZETTI Laura (3367)
  • FLACKUS Michaela (2193)
    0-3
    SKOBKINA Svetlana (3805)
  • LORENZETTI Laura (3367)
    0-3
    SKOBKINA Svetlana (3805)
  • csoport: Alsó: 12
  • NELDNER Sabine (2654)
    3-0
    Allebosch Anita (1101)
  • NELDNER Sabine (2654)
    3-0
    LEONI Katja Lucia (1415)
  • NELDNER Sabine (2654)
    3-0
    FIScHER Yvonne (3503)
  • Allebosch Anita (1101)
    1-3
    LEONI Katja Lucia (1415)
  • Allebosch Anita (1101)
    3-1
    FIScHER Yvonne (3503)
  • LEONI Katja Lucia (1415)
    3-0
    FIScHER Yvonne (3503)
  • csoport: Alsó: 11
  • RAINTON Rose (1583)
    3-1
    BENARD Claudia (2039)
  • RAINTON Rose (1583)
    3-0
    VEEN VAN DER Linda (3483)
  • RAINTON Rose (1583)
    3-0
    BORGSTRØM Pernille (1377)
  • BENARD Claudia (2039)
    2-3
    VEEN VAN DER Linda (3483)
  • BENARD Claudia (2039)
    0-3
    BORGSTRØM Pernille (1377)
  • VEEN VAN DER Linda (3483)
    0-3
    BORGSTRØM Pernille (1377)
  • csoport: Alsó: 10
  • JEROMINEK Joanna (2373)
    1-3
    ACKERMANN Erika (3087)
  • JEROMINEK Joanna (2373)
    3-0
    IZIPOVA Zdenka (4026)
  • JEROMINEK Joanna (2373)
    3-0
    ERDOĞAN Ebru Banu (4328)
  • ACKERMANN Erika (3087)
    3-0
    IZIPOVA Zdenka (4026)
  • ACKERMANN Erika (3087)
    3-0
    ERDOĞAN Ebru Banu (4328)
  • IZIPOVA Zdenka (4026)
    3-2
    ERDOĞAN Ebru Banu (4328)
  • csoport: Alsó: 9
  • LAVRUKHINA Larisa (3757)
    3-0
    PROCHÁZKOVÁ Petra (2724)
  • LAVRUKHINA Larisa (3757)
    3-0
    KISS Melinda (3186)
  • LAVRUKHINA Larisa (3757)
    3-0
    KOVACOVA ZUZANA (4038)
  • PROCHÁZKOVÁ Petra (2724)
    1-3
    KISS Melinda (3186)
  • PROCHÁZKOVÁ Petra (2724)
    3-0
    KOVACOVA ZUZANA (4038)
  • KISS Melinda (3186)
    3-1
    KOVACOVA ZUZANA (4038)
  • csoport: Alsó: 8
  • VAN DEN BERGHE Anja (1141)
    3-2
    VEIGLOVA Jarmila (1361)
  • VAN DEN BERGHE Anja (1141)
    3-0
    HOFFMANN Beate (2330)
  • VAN DEN BERGHE Anja (1141)
    3-0
    JANCIC Barbara (3860)
  • VEIGLOVA Jarmila (1361)
    3-0
    HOFFMANN Beate (2330)
  • VEIGLOVA Jarmila (1361)
    3-1
    JANCIC Barbara (3860)
  • HOFFMANN Beate (2330)
    0-3
    JANCIC Barbara (3860)
  • csoport: Alsó: 7
  • FRANCHI Monia (3358)
    3-1
    KELLNER-JACOBZA Susanna (2404)
  • FRANCHI Monia (3358)
    3-0
    KAPOVSKAYA Nadezda (3742)
  • FRANCHI Monia (3358)
    3-0
    HOHL Rosi (3942)
  • KELLNER-JACOBZA Susanna (2404)
    3-0
    KAPOVSKAYA Nadezda (3742)
  • KELLNER-JACOBZA Susanna (2404)
    2-3
    HOHL Rosi (3942)
  • KAPOVSKAYA Nadezda (3742)
    0-3
    HOHL Rosi (3942)
  • csoport: Alsó: 6
  • BORRE LARSEN Sabine (1378)
    3-0
    LANSER Nicole (2513)
  • BORRE LARSEN Sabine (1378)
    3-0
    BOZEC Gwenn (1812)
  • BORRE LARSEN Sabine (1378)
    3-1
    PEZER Aida (3535)
  • LANSER Nicole (2513)
    1-3
    BOZEC Gwenn (1812)
  • LANSER Nicole (2513)
    0-3
    PEZER Aida (3535)
  • BOZEC Gwenn (1812)
    3-0
    PEZER Aida (3535)
  • csoport: Alsó: 5
  • MARTINEC Suncica (1176)
    3-1
    STICH Nicole (2919)
  • MARTINEC Suncica (1176)
    3-0
    RUA Alicja (1135)
  • MARTINEC Suncica (1176)
    3-0
    TORMOZOVA Galina (3822)
  • STICH Nicole (2919)
    3-0
    RUA Alicja (1135)
  • STICH Nicole (2919)
    3-0
    TORMOZOVA Galina (3822)
  • RUA Alicja (1135)
    3-0
    TORMOZOVA Galina (3822)
  • csoport: Alsó: 4
  • CHUNIKHINA Elena (3719)
    3-0
    BERGHAUSEN Karin (2052)
  • CHUNIKHINA Elena (3719)
    3-0
    SUOPANKI Kati (1771)
  • CHUNIKHINA Elena (3719)
    3-0
    HELLEGOUARCH Helene (1892)
  • BERGHAUSEN Karin (2052)
    0-3
    SUOPANKI Kati (1771)
  • BERGHAUSEN Karin (2052)
    0-3
    HELLEGOUARCH Helene (1892)
  • SUOPANKI Kati (1771)
    0-3
    HELLEGOUARCH Helene (1892)
  • csoport: Alsó: 3
  • GATINSKA Katalina (1156)
    3-0
    MANJA Diana (2573)
  • GATINSKA Katalina (1156)
    3-0
    LARSEN MOLTSEN Joan (1413)
  • GATINSKA Katalina (1156)
    3-0
    PURENDEA Olimpia (3683)
  • MANJA Diana (2573)
    0-3
    LARSEN MOLTSEN Joan (1413)
  • MANJA Diana (2573)
    0-3
    PURENDEA Olimpia (3683)
  • LARSEN MOLTSEN Joan (1413)
    3-0
    PURENDEA Olimpia (3683)
  • csoport: Alsó: 2
  • HORAKOVA Libuse (1242)
    3-1
    HEINZ Mauela (2301)
  • HORAKOVA Libuse (1242)
    3-0
    RÁKOS DOHNÁL Andrea (3237)
  • HORAKOVA Libuse (1242)
    3-2
    GUMMESSON SÖRLING Petra (4152)
  • HEINZ Mauela (2301)
    2-3
    RÁKOS DOHNÁL Andrea (3237)
  • HEINZ Mauela (2301)
    3-0
    GUMMESSON SÖRLING Petra (4152)
  • RÁKOS DOHNÁL Andrea (3237)
    0-3
    GUMMESSON SÖRLING Petra (4152)
  • csoport: Alsó: 1
  • GRAUHOLM Trine (1389)
    3-0
    KÖPPER Ivonne (2457)
  • GRAUHOLM Trine (1389)
    3-1
    JUDINA Margarita (3430)
  • GRAUHOLM Trine (1389)
    3-2
    SMOLEJ Mojca (3880)
  • KÖPPER Ivonne (2457)
    0-3
    JUDINA Margarita (3430)
  • KÖPPER Ivonne (2457)
    2-3
    SMOLEJ Mojca (3880)
  • JUDINA Margarita (3430)
    1-3
    SMOLEJ Mojca (3880)
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    GRAUHOLM Trine 
     
    3-0
    3-1
    3-2
    3
  • 2
    KÖPPER Ivonne 
    0-3
     
    0-3
    2-3
    0
  • 3
    JUDINA Margarita 
    1-3
    3-0
     
    1-3
    1
  • 4
    SMOLEJ Mojca 
    2-3
    3-2
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    HORAKOVA Libuse 
     
    3-1
    3-0
    3-2
    3
  • 2
    HEINZ Mauela 
    1-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 3
    RÁKOS DOHNÁL Andrea 
    0-3
    3-2
     
    0-3
    1
  • 4
    GUMMESSON SÖRLING Petra 
    2-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    GATINSKA Katalina 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    MANJA Diana 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    LARSEN MOLTSEN Joan 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    PURENDEA Olimpia 
    0-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    CHUNIKHINA Elena 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    BERGHAUSEN Karin 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    SUOPANKI Kati 
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 4
    HELLEGOUARCH Helene 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    MARTINEC Suncica 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    STICH Nicole 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    RUA Alicja 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    TORMOZOVA Galina 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BORRE LARSEN Sabine 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    LANSER Nicole 
    0-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 3
    BOZEC Gwenn 
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 4
    PEZER Aida 
    1-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    FRANCHI Monia 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    KELLNER-JACOBZA Susanna 
    1-3
     
    3-0
    2-3
    1
  • 3
    KAPOVSKAYA Nadezda 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    HOHL Rosi 
    0-3
    3-2
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    VAN DEN BERGHE Anja 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    VEIGLOVA Jarmila 
    2-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 3
    HOFFMANN Beate 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    JANCIC Barbara 
    0-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    LAVRUKHINA Larisa 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    PROCHÁZKOVÁ Petra 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    KISS Melinda 
    0-3
    3-1
     
    3-1
    2
  • 4
    KOVACOVA ZUZANA 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    JEROMINEK Joanna 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    ACKERMANN Erika 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    IZIPOVA Zdenka 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 4
    ERDOĞAN Ebru Banu 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    RAINTON Rose 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    BENARD Claudia 
    1-3
     
    2-3
    0-3
    0
  • 3
    VEEN VAN DER Linda 
    0-3
    3-2
     
    0-3
    1
  • 4
    BORGSTRØM Pernille 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    NELDNER Sabine 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Allebosch Anita 
    0-3
     
    1-3
    3-1
    1
  • 3
    LEONI Katja Lucia 
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 4
    FIScHER Yvonne 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    JENSEN Janne 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    FLACKUS Michaela 
    0-3
     
    3-1
    0-3
    1
  • 3
    LORENZETTI Laura 
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    SKOBKINA Svetlana 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    MESSER Sylvia 
     
    3-0
    2-3
    0-3
    1
  • 2
    TRENTI Silvia 
    0-3
     
    2-3
    0-3
    0
  • 3
    SZABADI Ágnes 
    3-2
    3-2
     
    0-3
    2
  • 4
    BAUEROVA Martina 
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    AAS Merje 
     
    3-0
    3-2
    3-2
    3
  • 2
    EBERLE Kerstin 
    0-3
     
    0-3
    2-3
    0
  • 3
    SIROTKINA Irina 
    2-3
    3-0
     
    3-1
    2
  • 4
    HANNA Tkachenko 
    2-3
    3-2
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 16
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    FARKAS Ágnes 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    CIMIOTTI Sally 
    1-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    MUDA Malgorzata 
    1-3
    3-0
     
    3-1
    2
  • 4
    WEDEGREN Anna 
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 17
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    LUH-FLEISCHER Ursula 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    TEGLOVA Tatiana 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    NILSEN Anne Wilk 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    ZIDAR ZUPAN Alenka 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 18
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    MILLBERT Karin 
     
    3-1
    3-0
    3-2
    3
  • 2
    FEHRMANN Sandra 
    1-3
     
    0-3
    2-3
    0
  • 3
    NEMMOUR Anne 
    0-3
    3-0
     
    3-1
    2
  • 4
    CHERDANTSEVA Yulia 
    2-3
    3-2
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 19
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BRATVOGEL Carola 
     
    2-3
    3-0
    0-3
    1
  • 2
    GARAI Piroska 
    3-2
     
    3-1
    0-3
    2
  • 3
    MORAVIKOVA Zuzana 
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    ALMGREN Linda 
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 20
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    MICHEL Sandra 
     
    3-0
    2-3
    3-0
    2
  • 2
    JOSEPH Desiree 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    DR. MAROSI Viktória 
    3-2
    3-0
     
    3-0
    3
  • 4
    GORKOVA Elvira 
    0-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 21
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    HAJDUSKA Rita 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    LÖCKEN Silke 
    0-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 3
    LESNIK Doris 
    0-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 4
    NERUSH Liliia 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 22
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BECK Szilvia 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    SATTLER Janette 
    0-3
     
    0-3
    3-1
    1
  • 3
    JACOBS Ingrid 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    Haugen Jeanette 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 23
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    SZABÓ Csilla 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    JANOUSKOVA Jitka 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    KOHLMANN Sonja 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 4
    KENT Clare 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 24
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    GUNDACKER Stefanie 
     
    0-3
    3-1
    1-3
    1
  • 2
    BESOVA Svetlana 
    3-0
     
    3-2
    3-1
    3
  • 3
    BLOMQVIST Annie 
    1-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 4
    ZGHURSKA Tetiana 
    3-1
    1-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 25
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    HEER Alexandra 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    SÁRI Adrienn 
    2-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    TØNSAKER Berit Virag 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    MARCEKOVA Lubica 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 26
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BALLA Orsolya 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    BIELEFELD Anke 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    KINDT Charlotte 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    RAGOT Marguerite 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 27
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    SPENGLER Krisztina 
     
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    IVANOVA Tatiana 
    3-0
     
    3-0
    2
  • 3
    KULIKOVA Tetiana 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 28
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    RYVCHIN Galina 
     
    2-3
    3-0
    1-3
    1
  • 2
    BRUCKOVA Marie 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    CAMIER Raphaelle 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    NAZAROVA Olga 
    3-1
    0-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 29
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    VEESAR Pille 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    LUNOVA Susana 
    3-1
     
    0-3
    3-1
    2
  • 3
    WOLF Ute 
    0-3
    3-0
     
    1-3
    1
  • 4
    LÕOKE Katrin 
    0-3
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 30
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    VÁRADY Ágnes 
     
    3-0
    3-0
    2-3
    2
  • 2
    GÄBLER Bärbel 
    0-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 3
    Dohet Fabienne 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    HORSNELL Sarah 
    3-2
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 31
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    EHREN Sandra 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Seidl Sabine 
    3-2
     
    3-0
    0-3
    2
  • 3
    SARIBEKYAN Viktoria 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    NERUSH Polina 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 32
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    DRÈZE Kathy 
     
    3-2
    0-3
    3-0
    2
  • 2
    NISKANEN Pauliina 
    2-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    ZHALUDOK Nuriya 
    3-0
    3-0
     
    3-0
    3
  • 4
    PEREDVIGINA Olga 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 33
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BREIT Inge 
     
    3-1
    0-3
    0-3
    1
  • 2
    RICHARDSON Gillian 
    1-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 3
    ROSIK Iwona 
    3-0
    3-1
     
    2-3
    2
  • 4
    STEPANOVA Svetlana 
    3-0
    3-0
    3-2
     
    3
Támogatók