European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 85

European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 85

European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 85

by Sinn Cou
Ország: Magyarország
Város: Budapest
Helyszín: Stadion
Cím: -
Kezdés időpontja: July 01, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: July 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 668.19 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • MERIMAA Kai 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    MERIMAA Kai 3  
     
     
     
     
  • 0  
    JEZEK Karel 0  
     
     
     
     
  • JEZEK Karel 3  
     
    MERIMAA Kai 3  
     
     
     
  • SPÄNKUCH Reiner 1  
     
    YAHIEL Henri 1  
     
     
     
  • SPANKE Friedrich W. 3  
    SPANKE Friedrich W. 0  
     
     
     
     
  • 0  
    YAHIEL Henri 3  
     
     
     
     
  • YAHIEL Henri 3  
     
     
    MERIMAA Kai 3  
     
     
  • LOBONOSOVS Georgijs 3  
     
     
    GROSS Rolf 0  
     
     
  • 0  
    LOBONOSOVS Georgijs 3  
     
     
     
     
  • GOLDSCHMIDT Sebastian 0  
    HERBERT Anthony 2  
     
     
     
     
  • HERBERT Anthony 3  
     
    LOBONOSOVS Georgijs 1  
     
     
     
  • SVENSSON Nils-Eric 1  
     
    GROSS Rolf 3  
     
     
     
  • ECONOMELLIS Anthony 3  
    ECONOMELLIS Anthony 0  
     
     
     
     
  • 0  
    GROSS Rolf 3  
     
     
     
     
  • GROSS Rolf 3  
     
     
     
    MERIMAA Kai 3  
    MERIMAA Kai  
  • KARLSSON Georg 3  
     
     
     
    KARLSSON Georg 1  
     
  • 0  
    KARLSSON Georg 3  
     
     
     
     
  • 0  
    KLIEM Hans-Dieter 0  
     
     
     
     
  • KLIEM Hans-Dieter 3  
     
    KARLSSON Georg 3  
     
     
     
  • MÄNTYNEN Tapio 0  
     
    LUBER Richard 1  
     
     
     
  • STANCEK Anton 3  
    STANCEK Anton 0  
     
     
     
     
  • 0  
    LUBER Richard 3  
     
     
     
     
  • LUBER Richard 3  
     
     
    KARLSSON Georg 3  
     
     
  • GELAESCHUS Günter 3  
     
     
    MAYER József 2  
     
     
  • 0  
    GELAESCHUS Günter 3  
     
     
     
     
  • BAX Geofrey 2  
    ORLIK Emil 2  
     
     
     
     
  • ORLIK Emil 3  
     
    GELAESCHUS Günter 2  
     
     
     
  • WELLER Ernst 0  
     
    MAYER József 3  
     
     
     
  • DECRET Claude 3  
    DECRET Claude 1  
     
     
     
     
  • 0  
    MAYER József 3  
     
     
     
     
  • MAYER József 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    MERIMAA Kai (1747)
    8-0-0
    24-2
    24
  • 2.
    KARLSSON Georg (4186)
    7-1-0
    22-7
    21
  • 3.
    MAYER József (3212)
    6-1-0
    20-6
    18
  • 4.
    GROSS Rolf (2255)
    6-1-0
    18-6
    18
  • 5.
    GELAESCHUS Günter (2226)
    5-1-0
    17-8
    15
  • 6.
    LUBER Richard (2554)
    5-1-0
    16-3
    15
  • 7.
    YAHIEL Henri (1997)
    4-1-0
    13-3
    12
  • 8.
    LOBONOSOVS Georgijs (3436)
    4-1-0
    13-5
    12
  • 9.
    JEZEK Karel (1257)
    4-1-0
    12-4
    12
  • 10.
    KLIEM Hans-Dieter (2427)
    4-1-0
    12-5
    12
  • 11.
    ECONOMELLIS Anthony (3065)
    3-2-0
    9-8
    9
  • 12.
    DECRET Claude (1838)
    3-2-0
    11-6
    9
  • 13.
    HERBERT Anthony (1520)
    3-2-0
    11-7
    9
  • 14.
    STANCEK Anton (1347)
    3-2-0
    10-7
    9
  • 15.
    ORLIK Emil (1308)
    3-1-0
    11-7
    9
  • 16.
    SPANKE Friedrich W. (2894)
    2-2-0
    8-7
    6
  • 17.
    SVENSSON Nils-Eric (4285)
    2-2-0
    7-9
    6
  • 18.
    WELLER Ernst (3002)
    2-2-0
    6-7
    6
  • 19.
    GOLDSCHMIDT Sebastian (2241)
    2-2-0
    8-8
    6
  • 20.
    SPÄNKUCH Reiner (2895)
    2-2-0
    7-6
    6
  • 21.
    BAX Geofrey (1455)
    1-2-0
    5-6
    3
  • 22.
    MÄNTYNEN Tapio (1746)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 23.
    FAFOURNOUX Pierre (1854)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 24.
    STUMBACHER Anton (1090)
    1-2-0
    6-6
    3
  • 25.
    SEFTON Michael (1592)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 26.
    GREFFION René (1876)
    1-2-0
    5-7
    3
  • 27.
    PERRY Alf (1576)
    1-2-0
    5-6
    3
  • 28.
    NEUPÖTSCH Harry (2662)
    1-2-0
    6-7
    3
  • 29.
    SÖHNHOLZ Fritz (2888)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 30.
    REUTER Reinhold (2750)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 31.
    BIZEUL Guy (1803)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 32.
    RECROIX Michel (1972)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 33.
    MIKYSKA Alfred (1058)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 34.
    PREIS Frantisek (1320)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 35.
    WALL William (1610)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 36.
    FISCHER Horst (2186)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 37.
    KRAUSS Günter (2472)
    0-2-0
    0-6
    0
  • 38.
    JÄGER Paul (2360)
    0-2-0
    0-6
    0
  • 39.
    RENSHAW Eric (1585)
    0-3-0
    2-9
    0
  • 40.
    SIMELIUS Erkki (1768)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 41.
    PERHAC Boris (1181)
    0-2-0
    0-6
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 11
  • 1.
    ORLIK Emil (1308)
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    SPANKE Friedrich W. (2894)
    1-1-0
    5-3
    3
  • PERHAC Boris (1181)
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    KLIEM Hans-Dieter (2427)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    ECONOMELLIS Anthony (3065)
    2-1-0
    6-4
    6
  • NEUPÖTSCH Harry (2662)
    1-2-0
    6-7
    3
  • MIKYSKA Alfred (1058)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    JEZEK Karel (1257)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    DECRET Claude (1838)
    2-1-0
    7-3
    6
  • REUTER Reinhold (2750)
    1-2-0
    3-7
    3
  • WALL William (1610)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    YAHIEL Henri (1997)
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    MÄNTYNEN Tapio (1746)
    1-1-0
    3-3
    3
  • JÄGER Paul (2360)
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    LUBER Richard (2554)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    SVENSSON Nils-Eric (4285)
    2-1-0
    6-6
    6
  • GREFFION René (1876)
    1-2-0
    5-7
    3
  • RENSHAW Eric (1585)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    GELAESCHUS Günter (2226)
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    GOLDSCHMIDT Sebastian (2241)
    2-1-0
    8-5
    6
  • STUMBACHER Anton (1090)
    1-2-0
    6-6
    3
  • PREIS Frantisek (1320)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    LOBONOSOVS Georgijs (3436)
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    BAX Geofrey (1455)
    1-1-0
    3-3
    3
  • KRAUSS Günter (2472)
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    GROSS Rolf (2255)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    STANCEK Anton (1347)
    2-1-0
    7-4
    6
  • PERRY Alf (1576)
    1-2-0
    5-6
    3
  • SIMELIUS Erkki (1768)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    KARLSSON Georg (4186)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    SPÄNKUCH Reiner (2895)
    2-1-0
    6-3
    6
  • FAFOURNOUX Pierre (1854)
    1-2-0
    4-6
    3
  • FISCHER Horst (2186)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    MAYER József (3212)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    HERBERT Anthony (1520)
    2-1-0
    6-4
    6
  • SÖHNHOLZ Fritz (2888)
    1-2-0
    4-6
    3
  • BIZEUL Guy (1803)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    MERIMAA Kai (1747)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    WELLER Ernst (3002)
    2-1-0
    6-4
    6
  • SEFTON Michael (1592)
    1-2-0
    4-6
    3
  • RECROIX Michel (1972)
    0-3-0
    0-9
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • MERIMAA Kai (1747)
    3-1
    KARLSSON Georg (4186)
  • Top 4
  • MERIMAA Kai (1747)
    3-0
    GROSS Rolf (2255)
  • KARLSSON Georg (4186)
    3-2
    MAYER József (3212)
  • Top 8
  • MERIMAA Kai (1747)
    3-1
    YAHIEL Henri (1997)
  • LOBONOSOVS Georgijs (3436)
    1-3
    GROSS Rolf (2255)
  • KARLSSON Georg (4186)
    3-1
    LUBER Richard (2554)
  • GELAESCHUS Günter (2226)
    2-3
    MAYER József (3212)
  • Top 16
  • MERIMAA Kai (1747)
    3-0
    JEZEK Karel (1257)
  • SPANKE Friedrich W. (2894)
    0-3
    YAHIEL Henri (1997)
  • LOBONOSOVS Georgijs (3436)
    3-2
    HERBERT Anthony (1520)
  • ECONOMELLIS Anthony (3065)
    0-3
    GROSS Rolf (2255)
  • KARLSSON Georg (4186)
    3-0
    KLIEM Hans-Dieter (2427)
  • STANCEK Anton (1347)
    0-3
    LUBER Richard (2554)
  • GELAESCHUS Günter (2226)
    3-2
    ORLIK Emil (1308)
  • DECRET Claude (1838)
    1-3
    MAYER József (3212)
  • Top 32
  • MERIMAA Kai (1747)
    3-0
  • 0-3
    JEZEK Karel (1257)
  • SPÄNKUCH Reiner (2895)
    1-3
    SPANKE Friedrich W. (2894)
  • 0-3
    YAHIEL Henri (1997)
  • LOBONOSOVS Georgijs (3436)
    3-0
  • GOLDSCHMIDT Sebastian (2241)
    0-3
    HERBERT Anthony (1520)
  • SVENSSON Nils-Eric (4285)
    1-3
    ECONOMELLIS Anthony (3065)
  • 0-3
    GROSS Rolf (2255)
  • KARLSSON Georg (4186)
    3-0
  • 0-3
    KLIEM Hans-Dieter (2427)
  • MÄNTYNEN Tapio (1746)
    0-3
    STANCEK Anton (1347)
  • 0-3
    LUBER Richard (2554)
  • GELAESCHUS Günter (2226)
    3-0
  • BAX Geofrey (1455)
    2-3
    ORLIK Emil (1308)
  • WELLER Ernst (3002)
    0-3
    DECRET Claude (1838)
  • 0-3
    MAYER József (3212)
  • csoport: Alsó: 11
  • ORLIK Emil (1308)
    3-2
    SPANKE Friedrich W. (2894)
  • ORLIK Emil (1308)
    3-0
    PERHAC Boris (1181)
  • SPANKE Friedrich W. (2894)
    3-0
    PERHAC Boris (1181)
  • csoport: Alsó: 10
  • ECONOMELLIS Anthony (3065)
    0-3
    KLIEM Hans-Dieter (2427)
  • ECONOMELLIS Anthony (3065)
    3-0
    MIKYSKA Alfred (1058)
  • ECONOMELLIS Anthony (3065)
    3-1
    NEUPÖTSCH Harry (2662)
  • KLIEM Hans-Dieter (2427)
    3-0
    MIKYSKA Alfred (1058)
  • KLIEM Hans-Dieter (2427)
    3-2
    NEUPÖTSCH Harry (2662)
  • MIKYSKA Alfred (1058)
    1-3
    NEUPÖTSCH Harry (2662)
  • csoport: Alsó: 9
  • DECRET Claude (1838)
    1-3
    JEZEK Karel (1257)
  • DECRET Claude (1838)
    3-0
    REUTER Reinhold (2750)
  • DECRET Claude (1838)
    3-0
    WALL William (1610)
  • JEZEK Karel (1257)
    3-0
    REUTER Reinhold (2750)
  • JEZEK Karel (1257)
    3-0
    WALL William (1610)
  • REUTER Reinhold (2750)
    3-1
    WALL William (1610)
  • csoport: Alsó: 8
  • YAHIEL Henri (1997)
    3-0
    JÄGER Paul (2360)
  • YAHIEL Henri (1997)
    3-0
    MÄNTYNEN Tapio (1746)
  • JÄGER Paul (2360)
    0-3
    MÄNTYNEN Tapio (1746)
  • csoport: Alsó: 7
  • LUBER Richard (2554)
    3-0
    RENSHAW Eric (1585)
  • LUBER Richard (2554)
    3-0
    GREFFION René (1876)
  • LUBER Richard (2554)
    3-0
    SVENSSON Nils-Eric (4285)
  • RENSHAW Eric (1585)
    1-3
    GREFFION René (1876)
  • RENSHAW Eric (1585)
    1-3
    SVENSSON Nils-Eric (4285)
  • GREFFION René (1876)
    2-3
    SVENSSON Nils-Eric (4285)
  • csoport: Alsó: 6
  • PREIS Frantisek (1320)
    0-3
    GOLDSCHMIDT Sebastian (2241)
  • PREIS Frantisek (1320)
    0-3
    STUMBACHER Anton (1090)
  • PREIS Frantisek (1320)
    0-3
    GELAESCHUS Günter (2226)
  • GOLDSCHMIDT Sebastian (2241)
    3-2
    STUMBACHER Anton (1090)
  • GOLDSCHMIDT Sebastian (2241)
    2-3
    GELAESCHUS Günter (2226)
  • STUMBACHER Anton (1090)
    1-3
    GELAESCHUS Günter (2226)
  • csoport: Alsó: 5
  • BAX Geofrey (1455)
    3-0
    KRAUSS Günter (2472)
  • BAX Geofrey (1455)
    0-3
    LOBONOSOVS Georgijs (3436)
  • KRAUSS Günter (2472)
    0-3
    LOBONOSOVS Georgijs (3436)
  • csoport: Alsó: 4
  • GROSS Rolf (2255)
    3-1
    STANCEK Anton (1347)
  • GROSS Rolf (2255)
    3-1
    PERRY Alf (1576)
  • GROSS Rolf (2255)
    3-0
    SIMELIUS Erkki (1768)
  • STANCEK Anton (1347)
    3-1
    PERRY Alf (1576)
  • STANCEK Anton (1347)
    3-0
    SIMELIUS Erkki (1768)
  • PERRY Alf (1576)
    3-0
    SIMELIUS Erkki (1768)
  • csoport: Alsó: 3
  • KARLSSON Georg (4186)
    3-0
    FISCHER Horst (2186)
  • KARLSSON Georg (4186)
    3-1
    FAFOURNOUX Pierre (1854)
  • KARLSSON Georg (4186)
    3-0
    SPÄNKUCH Reiner (2895)
  • FISCHER Horst (2186)
    0-3
    FAFOURNOUX Pierre (1854)
  • FISCHER Horst (2186)
    0-3
    SPÄNKUCH Reiner (2895)
  • FAFOURNOUX Pierre (1854)
    0-3
    SPÄNKUCH Reiner (2895)
  • csoport: Alsó: 2
  • MAYER József (3212)
    3-0
    SÖHNHOLZ Fritz (2888)
  • MAYER József (3212)
    3-0
    HERBERT Anthony (1520)
  • MAYER József (3212)
    3-0
    BIZEUL Guy (1803)
  • SÖHNHOLZ Fritz (2888)
    1-3
    HERBERT Anthony (1520)
  • SÖHNHOLZ Fritz (2888)
    3-0
    BIZEUL Guy (1803)
  • HERBERT Anthony (1520)
    3-0
    BIZEUL Guy (1803)
  • csoport: Alsó: 1
  • MERIMAA Kai (1747)
    3-0
    WELLER Ernst (3002)
  • MERIMAA Kai (1747)
    3-0
    SEFTON Michael (1592)
  • MERIMAA Kai (1747)
    3-0
    RECROIX Michel (1972)
  • WELLER Ernst (3002)
    3-1
    SEFTON Michael (1592)
  • WELLER Ernst (3002)
    3-0
    RECROIX Michel (1972)
  • SEFTON Michael (1592)
    3-0
    RECROIX Michel (1972)
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    MERIMAA Kai 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    WELLER Ernst 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    SEFTON Michael 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    RECROIX Michel 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    MAYER József 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    SÖHNHOLZ Fritz 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    HERBERT Anthony 
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 4
    BIZEUL Guy 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    KARLSSON Georg 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    FISCHER Horst 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    FAFOURNOUX Pierre 
    1-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 4
    SPÄNKUCH Reiner 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    GROSS Rolf 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    STANCEK Anton 
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    PERRY Alf 
    1-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    SIMELIUS Erkki 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    BAX Geofrey 
     
    3-0
    0-3
    1
  • 2
    KRAUSS Günter 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    LOBONOSOVS Georgijs 
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    PREIS Frantisek 
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 2
    GOLDSCHMIDT Sebastian 
    3-0
     
    3-2
    2-3
    2
  • 3
    STUMBACHER Anton 
    3-0
    2-3
     
    1-3
    1
  • 4
    GELAESCHUS Günter 
    3-0
    3-2
    3-1
     
    3
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    LUBER Richard 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    RENSHAW Eric 
    0-3
     
    1-3
    1-3
    0
  • 3
    GREFFION René 
    0-3
    3-1
     
    2-3
    1
  • 4
    SVENSSON Nils-Eric 
    0-3
    3-1
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    YAHIEL Henri 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    JÄGER Paul 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    MÄNTYNEN Tapio 
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    DECRET Claude 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    JEZEK Karel 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    REUTER Reinhold 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    WALL William 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    ECONOMELLIS Anthony 
     
    0-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    KLIEM Hans-Dieter 
    3-0
     
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    MIKYSKA Alfred 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 4
    NEUPÖTSCH Harry 
    1-3
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    ORLIK Emil 
     
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    SPANKE Friedrich W. 
    2-3
     
    3-0
    1
  • 3
    PERHAC Boris 
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók