European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 85

European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 85

European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 85

by Sinn Cou
Ország: Magyarország
Város: Budapest
Helyszín: Stadion
Cím: -
Kezdés időpontja: July 01, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: July 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 668.19 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • MERIMAA Kai(1747)
    3-1
    KARLSSON Georg(4186)
  • Top 4
  • MERIMAA Kai(1747)
    3-0
    GROSS Rolf(2255)
  • KARLSSON Georg(4186)
    3-2
    MAYER József(3212)
  • Top 8
  • MERIMAA Kai(1747)
    3-1
    YAHIEL Henri(1997)
  • LOBONOSOVS Georgijs(3436)
    1-3
    GROSS Rolf(2255)
  • KARLSSON Georg(4186)
    3-1
    LUBER Richard(2554)
  • GELAESCHUS Günter(2226)
    2-3
    MAYER József(3212)
  • Top 16
  • MERIMAA Kai(1747)
    3-0
    JEZEK Karel(1257)
  • SPANKE Friedrich W.(2894)
    0-3
    YAHIEL Henri(1997)
  • LOBONOSOVS Georgijs(3436)
    3-2
    HERBERT Anthony(1520)
  • ECONOMELLIS Anthony(3065)
    0-3
    GROSS Rolf(2255)
  • KARLSSON Georg(4186)
    3-0
    KLIEM Hans-Dieter(2427)
  • STANCEK Anton(1347)
    0-3
    LUBER Richard(2554)
  • GELAESCHUS Günter(2226)
    3-2
    ORLIK Emil(1308)
  • DECRET Claude(1838)
    1-3
    MAYER József(3212)
  • Top 32
  • MERIMAA Kai(1747)
    3-0
  • 0-3
    JEZEK Karel(1257)
  • SPÄNKUCH Reiner(2895)
    1-3
    SPANKE Friedrich W.(2894)
  • 0-3
    YAHIEL Henri(1997)
  • LOBONOSOVS Georgijs(3436)
    3-0
  • GOLDSCHMIDT Sebastian(2241)
    0-3
    HERBERT Anthony(1520)
  • SVENSSON Nils-Eric(4285)
    1-3
    ECONOMELLIS Anthony(3065)
  • 0-3
    GROSS Rolf(2255)
  • KARLSSON Georg(4186)
    3-0
  • 0-3
    KLIEM Hans-Dieter(2427)
  • MÄNTYNEN Tapio(1746)
    0-3
    STANCEK Anton(1347)
  • 0-3
    LUBER Richard(2554)
  • GELAESCHUS Günter(2226)
    3-0
  • BAX Geofrey(1455)
    2-3
    ORLIK Emil(1308)
  • WELLER Ernst(3002)
    0-3
    DECRET Claude(1838)
  • 0-3
    MAYER József(3212)
  • csoport: Alsó: 11
  • ORLIK Emil(1308)
    3-2
    SPANKE Friedrich W.(2894)
  • ORLIK Emil(1308)
    3-0
    PERHAC Boris(1181)
  • SPANKE Friedrich W.(2894)
    3-0
    PERHAC Boris(1181)
  • csoport: Alsó: 10
  • ECONOMELLIS Anthony(3065)
    0-3
    KLIEM Hans-Dieter(2427)
  • ECONOMELLIS Anthony(3065)
    3-0
    MIKYSKA Alfred(1058)
  • ECONOMELLIS Anthony(3065)
    3-1
    NEUPÖTSCH Harry(2662)
  • KLIEM Hans-Dieter(2427)
    3-0
    MIKYSKA Alfred(1058)
  • KLIEM Hans-Dieter(2427)
    3-2
    NEUPÖTSCH Harry(2662)
  • MIKYSKA Alfred(1058)
    1-3
    NEUPÖTSCH Harry(2662)
  • csoport: Alsó: 9
  • DECRET Claude(1838)
    1-3
    JEZEK Karel(1257)
  • DECRET Claude(1838)
    3-0
    REUTER Reinhold(2750)
  • DECRET Claude(1838)
    3-0
    WALL William(1610)
  • JEZEK Karel(1257)
    3-0
    REUTER Reinhold(2750)
  • JEZEK Karel(1257)
    3-0
    WALL William(1610)
  • REUTER Reinhold(2750)
    3-1
    WALL William(1610)
  • csoport: Alsó: 8
  • YAHIEL Henri(1997)
    3-0
    JÄGER Paul(2360)
  • YAHIEL Henri(1997)
    3-0
    MÄNTYNEN Tapio(1746)
  • JÄGER Paul(2360)
    0-3
    MÄNTYNEN Tapio(1746)
  • csoport: Alsó: 7
  • LUBER Richard(2554)
    3-0
    RENSHAW Eric(1585)
  • LUBER Richard(2554)
    3-0
    GREFFION René(1876)
  • LUBER Richard(2554)
    3-0
    SVENSSON Nils-Eric(4285)
  • RENSHAW Eric(1585)
    1-3
    GREFFION René(1876)
  • RENSHAW Eric(1585)
    1-3
    SVENSSON Nils-Eric(4285)
  • GREFFION René(1876)
    2-3
    SVENSSON Nils-Eric(4285)
  • csoport: Alsó: 6
  • PREIS Frantisek(1320)
    0-3
    GOLDSCHMIDT Sebastian(2241)
  • PREIS Frantisek(1320)
    0-3
    STUMBACHER Anton(1090)
  • PREIS Frantisek(1320)
    0-3
    GELAESCHUS Günter(2226)
  • GOLDSCHMIDT Sebastian(2241)
    3-2
    STUMBACHER Anton(1090)
  • GOLDSCHMIDT Sebastian(2241)
    2-3
    GELAESCHUS Günter(2226)
  • STUMBACHER Anton(1090)
    1-3
    GELAESCHUS Günter(2226)
  • csoport: Alsó: 5
  • BAX Geofrey(1455)
    3-0
    KRAUSS Günter(2472)
  • BAX Geofrey(1455)
    0-3
    LOBONOSOVS Georgijs(3436)
  • KRAUSS Günter(2472)
    0-3
    LOBONOSOVS Georgijs(3436)
  • csoport: Alsó: 4
  • GROSS Rolf(2255)
    3-1
    STANCEK Anton(1347)
  • GROSS Rolf(2255)
    3-1
    PERRY Alf(1576)
  • GROSS Rolf(2255)
    3-0
    SIMELIUS Erkki(1768)
  • STANCEK Anton(1347)
    3-1
    PERRY Alf(1576)
  • STANCEK Anton(1347)
    3-0
    SIMELIUS Erkki(1768)
  • PERRY Alf(1576)
    3-0
    SIMELIUS Erkki(1768)
  • csoport: Alsó: 3
  • KARLSSON Georg(4186)
    3-0
    FISCHER Horst(2186)
  • KARLSSON Georg(4186)
    3-1
    FAFOURNOUX Pierre(1854)
  • KARLSSON Georg(4186)
    3-0
    SPÄNKUCH Reiner(2895)
  • FISCHER Horst(2186)
    0-3
    FAFOURNOUX Pierre(1854)
  • FISCHER Horst(2186)
    0-3
    SPÄNKUCH Reiner(2895)
  • FAFOURNOUX Pierre(1854)
    0-3
    SPÄNKUCH Reiner(2895)
  • csoport: Alsó: 2
  • MAYER József(3212)
    3-0
    SÖHNHOLZ Fritz(2888)
  • MAYER József(3212)
    3-0
    HERBERT Anthony(1520)
  • MAYER József(3212)
    3-0
    BIZEUL Guy(1803)
  • SÖHNHOLZ Fritz(2888)
    1-3
    HERBERT Anthony(1520)
  • SÖHNHOLZ Fritz(2888)
    3-0
    BIZEUL Guy(1803)
  • HERBERT Anthony(1520)
    3-0
    BIZEUL Guy(1803)
  • csoport: Alsó: 1
  • MERIMAA Kai(1747)
    3-0
    WELLER Ernst(3002)
  • MERIMAA Kai(1747)
    3-0
    SEFTON Michael(1592)
  • MERIMAA Kai(1747)
    3-0
    RECROIX Michel(1972)
  • WELLER Ernst(3002)
    3-1
    SEFTON Michael(1592)
  • WELLER Ernst(3002)
    3-0
    RECROIX Michel(1972)
  • SEFTON Michael(1592)
    3-0
    RECROIX Michel(1972)
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    MERIMAA Kai 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    WELLER Ernst 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    SEFTON Michael 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    RECROIX Michel 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    MAYER József 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    SÖHNHOLZ Fritz 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    HERBERT Anthony 
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 4
    BIZEUL Guy 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    KARLSSON Georg 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    FISCHER Horst 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    FAFOURNOUX Pierre 
    1-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 4
    SPÄNKUCH Reiner 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    GROSS Rolf 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    STANCEK Anton 
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    PERRY Alf 
    1-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    SIMELIUS Erkki 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    BAX Geofrey 
     
    3-0
    0-3
    1
  • 2
    KRAUSS Günter 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    LOBONOSOVS Georgijs 
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    PREIS Frantisek 
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 2
    GOLDSCHMIDT Sebastian 
    3-0
     
    3-2
    2-3
    2
  • 3
    STUMBACHER Anton 
    3-0
    2-3
     
    1-3
    1
  • 4
    GELAESCHUS Günter 
    3-0
    3-2
    3-1
     
    3
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    LUBER Richard 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    RENSHAW Eric 
    0-3
     
    1-3
    1-3
    0
  • 3
    GREFFION René 
    0-3
    3-1
     
    2-3
    1
  • 4
    SVENSSON Nils-Eric 
    0-3
    3-1
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    YAHIEL Henri 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    JÄGER Paul 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    MÄNTYNEN Tapio 
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    DECRET Claude 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    JEZEK Karel 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    REUTER Reinhold 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    WALL William 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    ECONOMELLIS Anthony 
     
    0-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    KLIEM Hans-Dieter 
    3-0
     
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    MIKYSKA Alfred 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 4
    NEUPÖTSCH Harry 
    1-3
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    ORLIK Emil 
     
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    SPANKE Friedrich W. 
    2-3
     
    3-0
    1
  • 3
    PERHAC Boris 
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók