Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 80

European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 80

European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 80

Ország: Magyarország Város: Budapest Helyszín: Stadion Cím: -
Kezdés időpontja: July 01, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: July 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 668.19 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • LEMKE Siegfried(2528)
    3-0
    KAMOLS Aivars(3432)
  • LEMKE Siegfried(2528)
    3-0
    WALTHER Christoph(2992)
  • LEMKE Siegfried(2528)
    3-0
    MEYER Alfred(3956)
  • KAMOLS Aivars(3432)
    2-3
    WALTHER Christoph(2992)
  • KAMOLS Aivars(3432)
    0-3
    MEYER Alfred(3956)
  • WALTHER Christoph(2992)
    0-3
    MEYER Alfred(3956)
  • csoport: 2
  • KRÜGER Klaus(2487)
    3-0
    KYNCL Frantisek(1281)
  • KRÜGER Klaus(2487)
    3-0
    RÖTTJER Horst(2768)
  • KRÜGER Klaus(2487)
    3-0
    BLOMFELT Kaj(1710)
  • KYNCL Frantisek(1281)
    3-0
    RÖTTJER Horst(2768)
  • KYNCL Frantisek(1281)
    0-3
    BLOMFELT Kaj(1710)
  • RÖTTJER Horst(2768)
    0-3
    BLOMFELT Kaj(1710)
  • csoport: 3
  • LIPPELT Dieter(2544)
    3-0
    KASAL Jean-Pierre(1903)
  • LIPPELT Dieter(2544)
    3-0
    WITT Hans Dr.(3022)
  • LIPPELT Dieter(2544)
    3-0
    TVEDT Norman(3542)
  • KASAL Jean-Pierre(1903)
    0-3
    WITT Hans Dr.(3022)
  • KASAL Jean-Pierre(1903)
    3-0
    TVEDT Norman(3542)
  • WITT Hans Dr.(3022)
    3-0
    TVEDT Norman(3542)
  • csoport: 4
  • BHALLA Ramesh Kumar(1461)
    3-2
    SCHOLZ Gottfried(2840)
  • BHALLA Ramesh Kumar(1461)
    3-0
    DESSERTINE Jean(1844)
  • BHALLA Ramesh Kumar(1461)
    1-3
    BROMAGE Dennis(4410)
  • SCHOLZ Gottfried(2840)
    2-3
    DESSERTINE Jean(1844)
  • SCHOLZ Gottfried(2840)
    0-3
    BROMAGE Dennis(4410)
  • DESSERTINE Jean(1844)
    0-3
    BROMAGE Dennis(4410)
  • csoport: 5
  • LANGER Horst(2507)
    3-0
    ALLISON Brian(1446)
  • LANGER Horst(2507)
    3-0
    GOLLNICK Werner(2243)
  • LANGER Horst(2507)
    3-1
    SCHWIEGERS Horst(3973)
  • ALLISON Brian(1446)
    0-3
    GOLLNICK Werner(2243)
  • ALLISON Brian(1446)
    3-0
    SCHWIEGERS Horst(3973)
  • GOLLNICK Werner(2243)
    3-2
    SCHWIEGERS Horst(3973)
  • csoport: 6
  • STOLZENBURG Peter Dr.(2924)
    3-1
    DESMET Etienne(1112)
  • STOLZENBURG Peter Dr.(2924)
    3-0
    STREIT Günther(2928)
  • STOLZENBURG Peter Dr.(2924)
    3-0
    ARAS Oktay(4309)
  • DESMET Etienne(1112)
    3-0
    STREIT Günther(2928)
  • DESMET Etienne(1112)
    3-2
    ARAS Oktay(4309)
  • STREIT Günther(2928)
    3-2
    ARAS Oktay(4309)
  • csoport: 7
  • MADURELL RODRIGUEZ Josep(1654)
    3-0
    ACHENBACH Peter(1999)
  • MADURELL RODRIGUEZ Josep(1654)
    3-0
    MARTINOVIC Josip(1177)
  • MADURELL RODRIGUEZ Josep(1654)
    3-0
    KRAUSE Helmut(2471)
  • ACHENBACH Peter(1999)
    1-3
    MARTINOVIC Josip(1177)
  • ACHENBACH Peter(1999)
    3-1
    KRAUSE Helmut(2471)
  • MARTINOVIC Josip(1177)
    2-3
    KRAUSE Helmut(2471)
  • csoport: 8
  • DE BONDT Cornelis(3477)
    3-0
    SCHMALZ Adam(2813)
  • DE BONDT Cornelis(3477)
    3-1
    WESTLING Hans(4300)
  • DE BONDT Cornelis(3477)
    3-0
    LUTHNER Josef(2562)
  • SCHMALZ Adam(2813)
    3-2
    WESTLING Hans(4300)
  • SCHMALZ Adam(2813)
    3-1
    LUTHNER Josef(2562)
  • WESTLING Hans(4300)
    3-1
    LUTHNER Josef(2562)
  • csoport: 9
  • POWELL William Keith(1581)
    3-1
    THIELE Günter(2949)
  • POWELL William Keith(1581)
    3-1
    GERDZIKOV Svetoslav(1229)
  • POWELL William Keith(1581)
    3-0
    WENK Wolfgang(3007)
  • THIELE Günter(2949)
    1-3
    GERDZIKOV Svetoslav(1229)
  • THIELE Günter(2949)
    3-2
    WENK Wolfgang(3007)
  • GERDZIKOV Svetoslav(1229)
    3-1
    WENK Wolfgang(3007)
  • csoport: 10
  • MEREDITH Michael(1558)
    3-0
    SCHMOLLINGER Oskar(2829)
  • MEREDITH Michael(1558)
    3-2
    THOMAS Lucien(1988)
  • MEREDITH Michael(1558)
    3-0
    ENGEL Willfried(2168)
  • SCHMOLLINGER Oskar(2829)
    3-0
    THOMAS Lucien(1988)
  • SCHMOLLINGER Oskar(2829)
    3-0
    ENGEL Willfried(2168)
  • THOMAS Lucien(1988)
    3-1
    ENGEL Willfried(2168)
  • csoport: 11
  • LANGEHEGERMANN Valentin(3473)
    3-0
    MARTIN Werner(2580)
  • LANGEHEGERMANN Valentin(3473)
    3-1
    BORG Toni(4118)
  • LANGEHEGERMANN Valentin(3473)
    3-0
    ISRINGHAUS Heinz(2357)
  • MARTIN Werner(2580)
    0-3
    BORG Toni(4118)
  • MARTIN Werner(2580)
    3-2
    ISRINGHAUS Heinz(2357)
  • BORG Toni(4118)
    2-3
    ISRINGHAUS Heinz(2357)
  • csoport: 12
  • HEDRICH Horst(2295)
    3-1
    SEJPKA Ladislav(1329)
  • HEDRICH Horst(2295)
    3-0
    CZERKIES Anton(2118)
  • HEDRICH Horst(2295)
    3-1
    IFFLAND Horst(3943)
  • SEJPKA Ladislav(1329)
    1-3
    CZERKIES Anton(2118)
  • SEJPKA Ladislav(1329)
    1-3
    IFFLAND Horst(3943)
  • CZERKIES Anton(2118)
    0-3
    IFFLAND Horst(3943)
  • csoport: 13
  • HAUPTMANN Lothar(2292)
    3-0
    CHERNYSHEV Valentin(3718)
  • HAUPTMANN Lothar(2292)
    3-0
    REISSNER Rainer(2746)
  • HAUPTMANN Lothar(2292)
    3-0
    LIWING Urban(4216)
  • CHERNYSHEV Valentin(3718)
    3-0
    REISSNER Rainer(2746)
  • CHERNYSHEV Valentin(3718)
    3-0
    LIWING Urban(4216)
  • REISSNER Rainer(2746)
    0-3
    LIWING Urban(4216)
  • csoport: 14
  • KARASEK Herbert(2389)
    2-3
    PISANO Efisio Antonio(3394)
  • KARASEK Herbert(2389)
    3-0
    DOJKA Lech(3559)
  • KARASEK Herbert(2389)
    1-3
    PERSSON Valdemar(4253)
  • PISANO Efisio Antonio(3394)
    3-0
    DOJKA Lech(3559)
  • PISANO Efisio Antonio(3394)
    3-0
    PERSSON Valdemar(4253)
  • DOJKA Lech(3559)
    0-3
    PERSSON Valdemar(4253)
  • csoport: 15
  • STEINKÄMPER Konrad(2913)
    3-0
    HAUBER Alfred(1027)
  • STEINKÄMPER Konrad(2913)
    3-0
    MORIAUD Denis(1940)
  • STEINKÄMPER Konrad(2913)
    3-0
    RETERSKI Michal(3620)
  • HAUBER Alfred(1027)
    1-3
    MORIAUD Denis(1940)
  • HAUBER Alfred(1027)
    2-3
    RETERSKI Michal(3620)
  • MORIAUD Denis(1940)
    2-3
    RETERSKI Michal(3620)
  • csoport: 16
  • WOLTER Wolfgang Dr.(3038)
    3-1
    PIRISI István(3234)
  • WOLTER Wolfgang Dr.(3038)
    2-3
    UTTINGER Dieter(3982)
  • PIRISI István(3234)
    0-3
    UTTINGER Dieter(3982)
  • csoport: 17
  • FRITZINGER Rudi(2208)
    3-1
    LAMPRELL Alan(1543)
  • FRITZINGER Rudi(2208)
    3-0
    KRATZBERG Johannes(2467)
  • FRITZINGER Rudi(2208)
    3-0
    PORETSKIN Vitalii(3785)
  • LAMPRELL Alan(1543)
    3-0
    KRATZBERG Johannes(2467)
  • LAMPRELL Alan(1543)
    3-2
    PORETSKIN Vitalii(3785)
  • KRATZBERG Johannes(2467)
    1-3
    PORETSKIN Vitalii(3785)
  • csoport: 18
  • LECKEL Josef(2518)
    3-0
    KOLPEK Walter(1040)
  • LECKEL Josef(2518)
    3-0
    BEGEMEIER Günter(2037)
  • LECKEL Josef(2518)
    3-1
    JONIN Charles(3944)
  • KOLPEK Walter(1040)
    3-0
    BEGEMEIER Günter(2037)
  • KOLPEK Walter(1040)
    3-0
    JONIN Charles(3944)
  • BEGEMEIER Günter(2037)
    3-2
    JONIN Charles(3944)
  • csoport: 19
  • SÖDERSTRÖM Ingvar(1770)
    3-0
    BENZ Günter(2042)
  • SÖDERSTRÖM Ingvar(1770)
    2-3
    ROSELL CIERCO Ramon(1674)
  • SÖDERSTRÖM Ingvar(1770)
    3-0
    SEHMISCH Ekkehard(2870)
  • BENZ Günter(2042)
    0-3
    ROSELL CIERCO Ramon(1674)
  • BENZ Günter(2042)
    3-0
    SEHMISCH Ekkehard(2870)
  • ROSELL CIERCO Ramon(1674)
    3-0
    SEHMISCH Ekkehard(2870)
  • csoport: 20
  • KNOTH Klaus(2434)
    3-1
    FELSTEAD James(1506)
  • KNOTH Klaus(2434)
    3-1
    FOUCHAULT Claude(1863)
  • KNOTH Klaus(2434)
    3-0
    BULA Karol(3556)
  • FELSTEAD James(1506)
    0-3
    FOUCHAULT Claude(1863)
  • FELSTEAD James(1506)
    3-0
    BULA Karol(3556)
  • FOUCHAULT Claude(1863)
    2-3
    BULA Karol(3556)
  • csoport: 21
  • LAILHEUGUE Pierre(1908)
    3-0
    ULBRICHT Anton(2971)
  • LAILHEUGUE Pierre(1908)
    3-2
    DOMONKOS Ferenc(3119)
  • LAILHEUGUE Pierre(1908)
    3-0
    BLÜMEL Hans-Joachim(2067)
  • ULBRICHT Anton(2971)
    3-0
    DOMONKOS Ferenc(3119)
  • ULBRICHT Anton(2971)
    3-0
    BLÜMEL Hans-Joachim(2067)
  • DOMONKOS Ferenc(3119)
    3-0
    BLÜMEL Hans-Joachim(2067)
  • csoport: 22
  • KRETZER Helmut(2478)
    0-3
    ABADJIEV Petar(1153)
  • KRETZER Helmut(2478)
    3-0
    GLANDT Günter(2234)
  • KRETZER Helmut(2478)
    3-0
    SAVELEV Lev(3800)
  • ABADJIEV Petar(1153)
    0-3
    GLANDT Günter(2234)
  • ABADJIEV Petar(1153)
    3-2
    SAVELEV Lev(3800)
  • GLANDT Günter(2234)
    3-0
    SAVELEV Lev(3800)
  • csoport: 23
  • ARNDT Erich(2010)
    3-0
    RAZHEV Nikolai(3788)
  • ARNDT Erich(2010)
    3-0
    LICZMANSKI Rolf(2537)
  • ARNDT Erich(2010)
    3-1
    BINGOL Asim Aydin(4317)
  • RAZHEV Nikolai(3788)
    3-1
    LICZMANSKI Rolf(2537)
  • RAZHEV Nikolai(3788)
    0-3
    BINGOL Asim Aydin(4317)
  • LICZMANSKI Rolf(2537)
    0-3
    BINGOL Asim Aydin(4317)
  • csoport: 24
  • THORINSSON Bo(4289)
    3-0
    OSTRUSZKA Jan(1310)
  • THORINSSON Bo(4289)
    3-0
    RANDERATH Heinrich(2732)
  • THORINSSON Bo(4289)
    3-0
    JACOB Hubert(1900)
  • OSTRUSZKA Jan(1310)
    3-0
    RANDERATH Heinrich(2732)
  • OSTRUSZKA Jan(1310)
    0-3
    JACOB Hubert(1900)
  • RANDERATH Heinrich(2732)
    0-3
    JACOB Hubert(1900)
  • csoport: 25
  • MAGNUSSON Per(4221)
    3-0
    PRATT Colin(2720)
  • MAGNUSSON Per(4221)
    3-0
    PACAL Karel(1311)
  • MAGNUSSON Per(4221)
    3-0
    BÖHM Walter(2074)
  • PRATT Colin(2720)
    3-0
    PACAL Karel(1311)
  • PRATT Colin(2720)
    3-0
    BÖHM Walter(2074)
  • PACAL Karel(1311)
    0-3
    BÖHM Walter(2074)
  • csoport: 26
  • LORETH Robert(1050)
    3-1
    SCHULZ Horst(2856)
  • LORETH Robert(1050)
    3-0
    ALBON Bruce(1445)
  • LORETH Robert(1050)
    3-1
    SCHIMKE Horst(2804)
  • SCHULZ Horst(2856)
    3-0
    ALBON Bruce(1445)
  • SCHULZ Horst(2856)
    3-0
    SCHIMKE Horst(2804)
  • ALBON Bruce(1445)
    0-3
    SCHIMKE Horst(2804)
  • csoport: 27
  • HNYDA Adam(3573)
    3-0
    KREBS Hubertus(2473)
  • HNYDA Adam(3573)
    3-2
    KOROMVÁRY Miklos(3194)
  • HNYDA Adam(3573)
    3-1
    THOMS Siegfried(2953)
  • KREBS Hubertus(2473)
    3-0
    KOROMVÁRY Miklos(3194)
  • KREBS Hubertus(2473)
    0-3
    THOMS Siegfried(2953)
  • KOROMVÁRY Miklos(3194)
    0-3
    THOMS Siegfried(2953)
  • csoport: 28
  • KALLA Tibor(3176)
    1-3
    NAPRAVNIK Garrik(2651)
  • KALLA Tibor(3176)
    3-1
    NOVAK Jaroslav(1305)
  • KALLA Tibor(3176)
    3-0
    SPICKERMANN Dieter(2896)
  • NAPRAVNIK Garrik(2651)
    1-3
    NOVAK Jaroslav(1305)
  • NAPRAVNIK Garrik(2651)
    2-3
    SPICKERMANN Dieter(2896)
  • NOVAK Jaroslav(1305)
    3-0
    SPICKERMANN Dieter(2896)
  • csoport: 29
  • HOLODA Julius(4024)
    3-1
    OLOFSSON Jan-Eric(4240)
  • HOLODA Julius(4024)
    3-0
    SEHMISCH Wolfgang(2871)
  • OLOFSSON Jan-Eric(4240)
    3-0
    SEHMISCH Wolfgang(2871)
  • csoport: 30
  • DONDA Aldo(3352)
    3-0
    YALDIZ Memet(4362)
  • DONDA Aldo(3352)
    2-3
    SCHUMANN Hans-Hermann(2862)
  • YALDIZ Memet(4362)
    3-2
    SCHUMANN Hans-Hermann(2862)
  • csoport: 31
  • MAHLSTEDT Klaus(2566)
    0-3
    JACOBS Willem(1125)
  • MAHLSTEDT Klaus(2566)
    0-3
    PAESANO Vincenzo(3391)
  • MAHLSTEDT Klaus(2566)
    1-3
    ADOMAUSKAS Romualdas(3445)
  • JACOBS Willem(1125)
    1-3
    PAESANO Vincenzo(3391)
  • JACOBS Willem(1125)
    3-0
    ADOMAUSKAS Romualdas(3445)
  • PAESANO Vincenzo(3391)
    3-2
    ADOMAUSKAS Romualdas(3445)
  • Top 64
  • LEMKE Siegfried(2528)
    3-0
  • LAMPRELL Alan(1543)
    0-3
    MAGNUSSON Per(4221)
  • ARNDT Erich(2010)
    1-3
    BLOMFELT Kaj(1710)
  • SCHUMANN Hans-Hermann(2862)
    1-3
    LANGEHEGERMANN Valentin(3473)
  • STEINKÄMPER Konrad(2913)
    3-1
    DESMET Etienne(1112)
  • ULBRICHT Anton(2971)
    3-1
    ROSELL CIERCO Ramon(1674)
  • MARTINOVIC Josip(1177)
    0-3
    JACOB Hubert(1900)
  • GLANDT Günter(2234)
    0-3
    DE BONDT Cornelis(3477)
  • LANGER Horst(2507)
    3-0
    OLOFSSON Jan-Eric(4240)
  • NOVAK Jaroslav(1305)
    1-3
    LECKEL Josef(2518)
  • LORETH Robert(1050)
    3-0
    IFFLAND Horst(3943)
  • SCHMOLLINGER Oskar(2829)
    0-3
    POWELL William Keith(1581)
  • HAUPTMANN Lothar(2292)
    3-0
    FOUCHAULT Claude(1863)
  • WITT Hans Dr.(3022)
    1-3
    HNYDA Adam(3573)
  • PAESANO Vincenzo(3391)
    0-3
    WOLTER Wolfgang Dr.(3038)
  • PERSSON Valdemar(4253)
    0-3
    BROMAGE Dennis(4410)
  • LIPPELT Dieter(2544)
    1-3
    SÖDERSTRÖM Ingvar(1770)
  • SCHULZ Horst(2856)
    1-3
    KALLA Tibor(3176)
  • LAILHEUGUE Pierre(1908)
    3-0
    JACOBS Willem(1125)
  • THOMS Siegfried(2953)
    3-0
    UTTINGER Dieter(3982)
  • MEREDITH Michael(1558)
    1-3
    GERDZIKOV Svetoslav(1229)
  • SCHMALZ Adam(2813)
    0-3
    DONDA Aldo(3352)
  • THORINSSON Bo(4289)
    3-0
    PRATT Colin(2720)
  • CHERNYSHEV Valentin(3718)
    0-3
    STOLZENBURG Peter Dr.(2924)
  • MADURELL RODRIGUEZ Josep(1654)
    3-0
    MEYER Alfred(3956)
  • RETERSKI Michal(3620)
    3-0
    KNOTH Klaus(2434)
  • KRETZER Helmut(2478)
    3-2
    BORG Toni(4118)
  • BHALLA Ramesh Kumar(1461)
    3-0
    HEDRICH Horst(2295)
  • PISANO Efisio Antonio(3394)
    3-0
    KOLPEK Walter(1040)
  • GOLLNICK Werner(2243)
    1-3
    HOLODA Julius(4024)
  • FRITZINGER Rudi(2208)
    1-3
    BINGOL Asim Aydin(4317)
  • 0-3
    KRÜGER Klaus(2487)
  • Top 32
  • LEMKE Siegfried(2528)
    3-0
    MAGNUSSON Per(4221)
  • BLOMFELT Kaj(1710)
    0-3
    LANGEHEGERMANN Valentin(3473)
  • STEINKÄMPER Konrad(2913)
    3-0
    ULBRICHT Anton(2971)
  • JACOB Hubert(1900)
    1-3
    DE BONDT Cornelis(3477)
  • LANGER Horst(2507)
    3-0
    LECKEL Josef(2518)
  • LORETH Robert(1050)
    3-1
    POWELL William Keith(1581)
  • HAUPTMANN Lothar(2292)
    0-3
    HNYDA Adam(3573)
  • WOLTER Wolfgang Dr.(3038)
    0-3
    BROMAGE Dennis(4410)
  • SÖDERSTRÖM Ingvar(1770)
    3-0
    KALLA Tibor(3176)
  • LAILHEUGUE Pierre(1908)
    3-1
    THOMS Siegfried(2953)
  • GERDZIKOV Svetoslav(1229)
    2-3
    DONDA Aldo(3352)
  • THORINSSON Bo(4289)
    3-0
    STOLZENBURG Peter Dr.(2924)
  • MADURELL RODRIGUEZ Josep(1654)
    3-1
    RETERSKI Michal(3620)
  • KRETZER Helmut(2478)
    3-1
    BHALLA Ramesh Kumar(1461)
  • PISANO Efisio Antonio(3394)
    1-3
    HOLODA Julius(4024)
  • BINGOL Asim Aydin(4317)
    2-3
    KRÜGER Klaus(2487)
  • Top 16
  • LEMKE Siegfried(2528)
    3-0
    LANGEHEGERMANN Valentin(3473)
  • STEINKÄMPER Konrad(2913)
    3-0
    DE BONDT Cornelis(3477)
  • LANGER Horst(2507)
    3-1
    LORETH Robert(1050)
  • HNYDA Adam(3573)
    0-3
    BROMAGE Dennis(4410)
  • SÖDERSTRÖM Ingvar(1770)
    1-3
    LAILHEUGUE Pierre(1908)
  • DONDA Aldo(3352)
    1-3
    THORINSSON Bo(4289)
  • MADURELL RODRIGUEZ Josep(1654)
    3-0
    KRETZER Helmut(2478)
  • HOLODA Julius(4024)
    3-1
    KRÜGER Klaus(2487)
  • Top 8
  • LEMKE Siegfried(2528)
    3-0
    STEINKÄMPER Konrad(2913)
  • LANGER Horst(2507)
    3-0
    BROMAGE Dennis(4410)
  • LAILHEUGUE Pierre(1908)
    0-3
    THORINSSON Bo(4289)
  • MADURELL RODRIGUEZ Josep(1654)
    3-2
    HOLODA Julius(4024)
  • Top 4
  • LEMKE Siegfried(2528)
    3-0
    LANGER Horst(2507)
  • THORINSSON Bo(4289)
    3-0
    MADURELL RODRIGUEZ Josep(1654)
  • Top 1-2
  • LEMKE Siegfried(2528)
    3-2
    THORINSSON Bo(4289)
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    LEMKE Siegfried
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    KAMOLS Aivars
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4
  • 3
    WALTHER Christoph
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    3
  • 4
    MEYER Alfred
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    KRÜGER Klaus
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    KYNCL Frantisek
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3
  • 3
    RÖTTJER Horst
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    BLOMFELT Kaj
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    LIPPELT Dieter
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    KASAL Jean-Pierre
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 3
    WITT Hans Dr.
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 4
    TVEDT Norman
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    BHALLA Ramesh Kumar
    3-2
    3-0
    1-3
    2
    2
  • 2
    SCHOLZ Gottfried
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    4
  • 3
    DESSERTINE Jean
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    3
  • 4
    BROMAGE Dennis
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    LANGER Horst
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    ALLISON Brian
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 3
    GOLLNICK Werner
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
  • 4
    SCHWIEGERS Horst
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    STOLZENBURG Peter Dr.
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    DESMET Etienne
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
  • 3
    STREIT Günther
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3
  • 4
    ARAS Oktay
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    MADURELL RODRIGUEZ Josep
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    ACHENBACH Peter
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3
  • 3
    MARTINOVIC Josip
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    2
  • 4
    KRAUSE Helmut
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    DE BONDT Cornelis
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 2
    SCHMALZ Adam
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
  • 3
    WESTLING Hans
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    3
  • 4
    LUTHNER Josef
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    POWELL William Keith
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 2
    THIELE Günter
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    3
  • 3
    GERDZIKOV Svetoslav
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
  • 4
    WENK Wolfgang
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    MEREDITH Michael
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
  • 2
    SCHMOLLINGER Oskar
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    THOMAS Lucien
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3
  • 4
    ENGEL Willfried
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    LANGEHEGERMANN Valentin
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 2
    MARTIN Werner
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
  • 3
    BORG Toni
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    2
  • 4
    ISRINGHAUS Heinz
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    3
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    HEDRICH Horst
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    SEJPKA Ladislav
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4
  • 3
    CZERKIES Anton
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    3
  • 4
    IFFLAND Horst
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • csoport: 13
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    HAUPTMANN Lothar
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    CHERNYSHEV Valentin
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    REISSNER Rainer
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    LIWING Urban
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • csoport: 14
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    KARASEK Herbert
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    3
  • 2
    PISANO Efisio Antonio
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 3
    DOJKA Lech
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    PERSSON Valdemar
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
  • csoport: 15
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    STEINKÄMPER Konrad
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    HAUBER Alfred
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4
  • 3
    MORIAUD Denis
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    3
  • 4
    RETERSKI Michal
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
  • csoport: 16
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    WOLTER Wolfgang Dr.
    3-1
    2-3
    1
    2
  • 2
    PIRISI István
    1-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    UTTINGER Dieter
    3-2
    3-0
    2
    1
  • csoport: 17
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    FRITZINGER Rudi
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    LAMPRELL Alan
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
  • 3
    KRATZBERG Johannes
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • 4
    PORETSKIN Vitalii
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3
  • csoport: 18
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    LECKEL Josef
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    KOLPEK Walter
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    BEGEMEIER Günter
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3
  • 4
    JONIN Charles
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • csoport: 19
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    SÖDERSTRÖM Ingvar
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
  • 2
    BENZ Günter
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 3
    ROSELL CIERCO Ramon
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 4
    SEHMISCH Ekkehard
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 20
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    KNOTH Klaus
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 2
    FELSTEAD James
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 3
    FOUCHAULT Claude
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    2
  • 4
    BULA Karol
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
  • csoport: 21
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    LAILHEUGUE Pierre
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
  • 2
    ULBRICHT Anton
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    DOMONKOS Ferenc
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    BLÜMEL Hans-Joachim
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 22
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    KRETZER Helmut
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    ABADJIEV Petar
    3-0
    0-3
    3-2
    2
    3
  • 3
    GLANDT Günter
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 4
    SAVELEV Lev
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 23
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    ARNDT Erich
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    RAZHEV Nikolai
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    3
  • 3
    LICZMANSKI Rolf
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    BINGOL Asim Aydin
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • csoport: 24
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    THORINSSON Bo
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    OSTRUSZKA Jan
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3
  • 3
    RANDERATH Heinrich
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    JACOB Hubert
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • csoport: 25
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    MAGNUSSON Per
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    PRATT Colin
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    PACAL Karel
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    BÖHM Walter
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • csoport: 26
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    LORETH Robert
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    SCHULZ Horst
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    ALBON Bruce
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    SCHIMKE Horst
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • csoport: 27
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    HNYDA Adam
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
  • 2
    KREBS Hubertus
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3
  • 3
    KOROMVÁRY Miklos
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    THOMS Siegfried
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • csoport: 28
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    KALLA Tibor
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    NAPRAVNIK Garrik
    3-1
    1-3
    2-3
    1
    3
  • 3
    NOVAK Jaroslav
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 4
    SPICKERMANN Dieter
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    4
  • csoport: 29
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    HOLODA Julius
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    OLOFSSON Jan-Eric
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    SEHMISCH Wolfgang
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 30
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    DONDA Aldo
    3-0
    2-3
    1
    1
  • 2
    YALDIZ Memet
    0-3
    3-2
    1
    3
  • 3
    SCHUMANN Hans-Hermann
    3-2
    2-3
    1
    2
  • csoport: 31
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    MAHLSTEDT Klaus
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • 2
    JACOBS Willem
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    2
  • 3
    PAESANO Vincenzo
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
  • 4
    ADOMAUSKAS Romualdas
    3-1
    0-3
    2-3
    1
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...