European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 80

European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 80

European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 80

by Sinn Cou
Ország: Magyarország
Város: Budapest
Helyszín: Stadion
Cím: -
Kezdés időpontja: July 01, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: July 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 668.19 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • LEMKE Siegfried 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    LEMKE Siegfried 3  
     
     
     
     
     
  • LAMPRELL Alan 0  
    MAGNUSSON Per 0  
     
     
     
     
     
  • MAGNUSSON Per 3  
     
    LEMKE Siegfried 3  
     
     
     
     
  • ARNDT Erich 1  
     
    LANGEHEGERMANN Valentin 0  
     
     
     
     
  • BLOMFELT Kaj 3  
    BLOMFELT Kaj 0  
     
     
     
     
     
  • SCHUMANN Hans-Hermann 1  
    LANGEHEGERMANN Valentin 3  
     
     
     
     
     
  • LANGEHEGERMANN Valentin 3  
     
     
    LEMKE Siegfried 3  
     
     
     
  • STEINKÄMPER Konrad 3  
     
     
    STEINKÄMPER Konrad 0  
     
     
     
  • DESMET Etienne 1  
    STEINKÄMPER Konrad 3  
     
     
     
     
     
  • ULBRICHT Anton 3  
    ULBRICHT Anton 0  
     
     
     
     
     
  • ROSELL CIERCO Ramon 1  
     
    STEINKÄMPER Konrad 3  
     
     
     
     
  • MARTINOVIC Josip 0  
     
    DE BONDT Cornelis 0  
     
     
     
     
  • JACOB Hubert 3  
    JACOB Hubert 1  
     
     
     
     
     
  • GLANDT Günter 0  
    DE BONDT Cornelis 3  
     
     
     
     
     
  • DE BONDT Cornelis 3  
     
     
     
    LEMKE Siegfried 3  
     
     
  • LANGER Horst 3  
     
     
     
    LANGER Horst 0  
     
     
  • OLOFSSON Jan-Eric 0  
    LANGER Horst 3  
     
     
     
     
     
  • NOVAK Jaroslav 1  
    LECKEL Josef 0  
     
     
     
     
     
  • LECKEL Josef 3  
     
    LANGER Horst 3  
     
     
     
     
  • LORETH Robert 3  
     
    LORETH Robert 1  
     
     
     
     
  • IFFLAND Horst 0  
    LORETH Robert 3  
     
     
     
     
     
  • SCHMOLLINGER Oskar 0  
    POWELL William Keith 1  
     
     
     
     
     
  • POWELL William Keith 3  
     
     
    LANGER Horst 3  
     
     
     
  • HAUPTMANN Lothar 3  
     
     
    BROMAGE Dennis 0  
     
     
     
  • FOUCHAULT Claude 0  
    HAUPTMANN Lothar 0  
     
     
     
     
     
  • WITT Hans Dr. 1  
    HNYDA Adam 3  
     
     
     
     
     
  • HNYDA Adam 3  
     
    HNYDA Adam 0  
     
     
     
     
  • PAESANO Vincenzo 0  
     
    BROMAGE Dennis 3  
     
     
     
     
  • WOLTER Wolfgang Dr. 3  
    WOLTER Wolfgang Dr. 0  
     
     
     
     
     
  • PERSSON Valdemar 0  
    BROMAGE Dennis 3  
     
     
     
     
     
  • BROMAGE Dennis 3  
     
     
     
     
    LEMKE Siegfried 3  
    LEMKE Siegfried  
  • LIPPELT Dieter 1  
     
     
     
     
    THORINSSON Bo 2  
     
  • SÖDERSTRÖM Ingvar 3  
    SÖDERSTRÖM Ingvar 3  
     
     
     
     
     
  • SCHULZ Horst 1  
    KALLA Tibor 0  
     
     
     
     
     
  • KALLA Tibor 3  
     
    SÖDERSTRÖM Ingvar 1  
     
     
     
     
  • LAILHEUGUE Pierre 3  
     
    LAILHEUGUE Pierre 3  
     
     
     
     
  • JACOBS Willem 0  
    LAILHEUGUE Pierre 3  
     
     
     
     
     
  • THOMS Siegfried 3  
    THOMS Siegfried 1  
     
     
     
     
     
  • UTTINGER Dieter 0  
     
     
    LAILHEUGUE Pierre 0  
     
     
     
  • MEREDITH Michael 1  
     
     
    THORINSSON Bo 3  
     
     
     
  • GERDZIKOV Svetoslav 3  
    GERDZIKOV Svetoslav 2  
     
     
     
     
     
  • SCHMALZ Adam 0  
    DONDA Aldo 3  
     
     
     
     
     
  • DONDA Aldo 3  
     
    DONDA Aldo 1  
     
     
     
     
  • THORINSSON Bo 3  
     
    THORINSSON Bo 3  
     
     
     
     
  • PRATT Colin 0  
    THORINSSON Bo 3  
     
     
     
     
     
  • CHERNYSHEV Valentin 0  
    STOLZENBURG Peter Dr. 0  
     
     
     
     
     
  • STOLZENBURG Peter Dr. 3  
     
     
     
    THORINSSON Bo 3  
     
     
  • MADURELL RODRIGUEZ Josep 3  
     
     
     
    MADURELL RODRIGUEZ Josep 0  
     
     
  • MEYER Alfred 0  
    MADURELL RODRIGUEZ Josep 3  
     
     
     
     
     
  • RETERSKI Michal 3  
    RETERSKI Michal 1  
     
     
     
     
     
  • KNOTH Klaus 0  
     
    MADURELL RODRIGUEZ Josep 3  
     
     
     
     
  • KRETZER Helmut 3  
     
    KRETZER Helmut 0  
     
     
     
     
  • BORG Toni 2  
    KRETZER Helmut 3  
     
     
     
     
     
  • BHALLA Ramesh Kumar 3  
    BHALLA Ramesh Kumar 1  
     
     
     
     
     
  • HEDRICH Horst 0  
     
     
    MADURELL RODRIGUEZ Josep 3  
     
     
     
  • PISANO Efisio Antonio 3  
     
     
    HOLODA Julius 2  
     
     
     
  • KOLPEK Walter 0  
    PISANO Efisio Antonio 1  
     
     
     
     
     
  • GOLLNICK Werner 1  
    HOLODA Julius 3  
     
     
     
     
     
  • HOLODA Julius 3  
     
    HOLODA Julius 3  
     
     
     
     
  • FRITZINGER Rudi 1  
     
    KRÜGER Klaus 1  
     
     
     
     
  • BINGOL Asim Aydin 3  
    BINGOL Asim Aydin 2  
     
     
     
     
     
  • 0  
    KRÜGER Klaus 3  
     
     
     
     
     
  • KRÜGER Klaus 3  
     
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    LEMKE Siegfried (2528)
    9-0-0
    27-2
    27
  • 2.
    THORINSSON Bo (4289)
    8-1-0
    26-4
    24
  • 3.
    MADURELL RODRIGUEZ Josep (1654)
    7-1-0
    21-6
    21
  • 4.
    LANGER Horst (2507)
    7-1-0
    21-5
    21
  • 5.
    STEINKÄMPER Konrad (2913)
    6-1-0
    18-4
    18
  • 6.
    LAILHEUGUE Pierre (1908)
    6-1-0
    18-7
    18
  • 7.
    BROMAGE Dennis (4410)
    6-1-0
    18-4
    18
  • 8.
    HOLODA Julius (4024)
    5-1-0
    17-7
    15
  • 9.
    KRÜGER Klaus (2487)
    5-1-0
    16-5
    15
  • 10.
    LORETH Robert (1050)
    5-1-0
    16-6
    15
  • 11.
    LANGEHEGERMANN Valentin (3473)
    5-1-0
    15-5
    15
  • 12.
    DE BONDT Cornelis (3477)
    5-1-0
    15-5
    15
  • 13.
    HNYDA Adam (3573)
    5-1-0
    15-7
    15
  • 14.
    KRETZER Helmut (2478)
    4-2-0
    12-9
    12
  • 15.
    SÖDERSTRÖM Ingvar (1770)
    4-2-0
    15-7
    12
  • 16.
    DONDA Aldo (3352)
    3-2-0
    12-8
    9
  • 17.
    LECKEL Josef (2518)
    4-1-0
    12-5
    12
  • 18.
    MAGNUSSON Per (4221)
    4-1-0
    12-3
    12
  • 19.
    HAUPTMANN Lothar (2292)
    4-1-0
    12-3
    12
  • 20.
    PISANO Efisio Antonio (3394)
    4-1-0
    13-5
    12
  • 21.
    POWELL William Keith (1581)
    4-1-0
    13-5
    12
  • 22.
    STOLZENBURG Peter Dr. (2924)
    4-1-0
    12-4
    12
  • 23.
    BLOMFELT Kaj (1710)
    3-2-0
    9-7
    9
  • 24.
    RETERSKI Michal (3620)
    3-2-0
    10-10
    9
  • 25.
    ULBRICHT Anton (2971)
    3-2-0
    9-7
    9
  • 26.
    KALLA Tibor (3176)
    3-2-0
    10-8
    9
  • 27.
    BINGOL Asim Aydin (4317)
    3-2-0
    12-7
    9
  • 28.
    THOMS Siegfried (2953)
    3-2-0
    11-6
    9
  • 29.
    BHALLA Ramesh Kumar (1461)
    3-2-0
    11-8
    9
  • 30.
    JACOB Hubert (1900)
    3-2-0
    10-6
    9
  • 31.
    GERDZIKOV Svetoslav (1229)
    3-2-0
    12-9
    9
  • 32.
    WOLTER Wolfgang Dr. (3038)
    2-2-0
    8-7
    6
  • 33.
    HEDRICH Horst (2295)
    3-1-0
    9-5
    9
  • 34.
    PAESANO Vincenzo (3391)
    3-1-0
    9-6
    9
  • 35.
    MEREDITH Michael (1558)
    3-1-0
    10-5
    9
  • 36.
    LIPPELT Dieter (2544)
    3-1-0
    10-3
    9
  • 37.
    KNOTH Klaus (2434)
    3-1-0
    9-5
    9
  • 38.
    ROSELL CIERCO Ramon (1674)
    3-1-0
    10-5
    9
  • 39.
    FRITZINGER Rudi (2208)
    3-1-0
    10-4
    9
  • 40.
    ARNDT Erich (2010)
    3-1-0
    10-4
    9
  • 41.
    NOVAK Jaroslav (1305)
    2-2-0
    8-7
    6
  • 42.
    GOLLNICK Werner (2243)
    2-2-0
    7-8
    6
  • 43.
    WITT Hans Dr. (3022)
    2-2-0
    7-6
    6
  • 44.
    UTTINGER Dieter (3982)
    2-1-0
    6-5
    6
  • 45.
    LAMPRELL Alan (1543)
    2-2-0
    7-8
    6
  • 46.
    CHERNYSHEV Valentin (3718)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 47.
    PERSSON Valdemar (4253)
    2-2-0
    6-7
    6
  • 48.
    IFFLAND Horst (3943)
    2-2-0
    7-7
    6
  • 49.
    KOLPEK Walter (1040)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 50.
    MEYER Alfred (3956)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 51.
    SCHULZ Horst (2856)
    2-2-0
    8-6
    6
  • 52.
    GLANDT Günter (2234)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 53.
    DESMET Etienne (1112)
    2-2-0
    8-8
    6
  • 54.
    SCHMALZ Adam (2813)
    2-2-0
    6-9
    6
  • 55.
    SCHMOLLINGER Oskar (2829)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 56.
    JACOBS Willem (1125)
    2-2-0
    7-6
    6
  • 57.
    PRATT Colin (2720)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 58.
    FOUCHAULT Claude (1863)
    1-3-0
    6-9
    3
  • 59.
    OLOFSSON Jan-Eric (4240)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 60.
    MARTINOVIC Josip (1177)
    1-3-0
    5-10
    3
  • 61.
    SCHUMANN Hans-Hermann (2862)
    1-2-0
    6-8
    3
  • 62.
    BORG Toni (4118)
    1-3-0
    8-9
    3
  • 63.
    ABADJIEV Petar (1153)
    2-1-0
    6-5
    6
  • 64.
    KASAL Jean-Pierre (1903)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 65.
    DOMONKOS Ferenc (3119)
    1-2-0
    5-6
    3
  • 66.
    ALLISON Brian (1446)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 67.
    YALDIZ Memet (4362)
    1-1-0
    3-5
    3
  • 68.
    WALTHER Christoph (2992)
    1-2-0
    3-8
    3
  • 69.
    SPICKERMANN Dieter (2896)
    1-2-0
    3-8
    3
  • 70.
    BÖHM Walter (2074)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 71.
    RAZHEV Nikolai (3788)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 72.
    DESSERTINE Jean (1844)
    1-2-0
    3-8
    3
  • 73.
    OSTRUSZKA Jan (1310)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 74.
    NAPRAVNIK Garrik (2651)
    1-2-0
    6-7
    3
  • 75.
    KYNCL Frantisek (1281)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 76.
    KREBS Hubertus (2473)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 77.
    SCHIMKE Horst (2804)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 78.
    ADOMAUSKAS Romualdas (3445)
    1-2-0
    5-7
    3
  • 79.
    FELSTEAD James (1506)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 80.
    MARTIN Werner (2580)
    1-2-0
    3-8
    3
  • 81.
    STREIT Günther (2928)
    1-2-0
    3-8
    3
  • 82.
    LIWING Urban (4216)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 83.
    ISRINGHAUS Heinz (2357)
    1-2-0
    5-8
    3
  • 84.
    MORIAUD Denis (1940)
    1-2-0
    5-7
    3
  • 85.
    KARASEK Herbert (2389)
    1-2-0
    6-6
    3
  • 86.
    PORETSKIN Vitalii (3785)
    1-2-0
    5-7
    3
  • 87.
    BULA Karol (3556)
    1-2-0
    3-8
    3
  • 88.
    BEGEMEIER Günter (2037)
    1-2-0
    3-8
    3
  • 89.
    KRAUSE Helmut (2471)
    1-2-0
    4-8
    3
  • 90.
    THOMAS Lucien (1988)
    1-2-0
    5-7
    3
  • 91.
    BENZ Günter (2042)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 92.
    ACHENBACH Peter (1999)
    1-2-0
    4-7
    3
  • 93.
    WESTLING Hans (4300)
    1-2-0
    6-7
    3
  • 94.
    THIELE Günter (2949)
    1-2-0
    5-8
    3
  • 95.
    CZERKIES Anton (2118)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 96.
    RÖTTJER Horst (2768)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 97.
    SCHWIEGERS Horst (3973)
    0-3-0
    3-9
    0
  • 98.
    REISSNER Rainer (2746)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 99.
    SEJPKA Ladislav (1329)
    0-3-0
    3-9
    0
  • 100.
    SEHMISCH Wolfgang (2871)
    0-2-0
    0-6
    0
  • 101.
    ENGEL Willfried (2168)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 102.
    MAHLSTEDT Klaus (2566)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 103.
    WENK Wolfgang (3007)
    0-3-0
    3-9
    0
  • 104.
    KOROMVÁRY Miklos (3194)
    0-3-0
    2-9
    0
  • 105.
    HAUBER Alfred (1027)
    0-3-0
    3-9
    0
  • 106.
    DOJKA Lech (3559)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 107.
    ALBON Bruce (1445)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 108.
    ARAS Oktay (4309)
    0-3-0
    4-9
    0
  • 109.
    PACAL Karel (1311)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 110.
    KAMOLS Aivars (3432)
    0-3-0
    2-9
    0
  • 111.
    PIRISI István (3234)
    0-2-0
    1-6
    0
  • 112.
    TVEDT Norman (3542)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 113.
    RANDERATH Heinrich (2732)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 114.
    KRATZBERG Johannes (2467)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 115.
    SCHOLZ Gottfried (2840)
    0-3-0
    4-9
    0
  • 116.
    LICZMANSKI Rolf (2537)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 117.
    SAVELEV Lev (3800)
    0-3-0
    2-9
    0
  • 118.
    JONIN Charles (3944)
    0-3-0
    3-9
    0
  • 119.
    SEHMISCH Ekkehard (2870)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 120.
    BLÜMEL Hans-Joachim (2067)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 121.
    LUTHNER Josef (2562)
    0-3-0
    2-9
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 31
  • 1.
    PAESANO Vincenzo (3391)
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    JACOBS Willem (1125)
    2-1-0
    7-3
    6
  • ADOMAUSKAS Romualdas (3445)
    1-2-0
    5-7
    3
  • MAHLSTEDT Klaus (2566)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 30
  • 1.
    DONDA Aldo (3352)
    1-1-0
    5-3
    3
  • YALDIZ Memet (4362)
    1-1-0
    3-5
    3
  • 2.
    SCHUMANN Hans-Hermann (2862)
    1-1-0
    5-5
    3
  • csoport: Alsó: 29
  • 1.
    HOLODA Julius (4024)
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    OLOFSSON Jan-Eric (4240)
    1-1-0
    4-3
    3
  • SEHMISCH Wolfgang (2871)
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Alsó: 28
  • 1.
    KALLA Tibor (3176)
    2-1-0
    7-4
    6
  • 2.
    NOVAK Jaroslav (1305)
    2-1-0
    7-4
    6
  • SPICKERMANN Dieter (2896)
    1-2-0
    3-8
    3
  • NAPRAVNIK Garrik (2651)
    1-2-0
    6-7
    3
  • csoport: Alsó: 27
  • 1.
    HNYDA Adam (3573)
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    THOMS Siegfried (2953)
    2-1-0
    7-3
    6
  • KREBS Hubertus (2473)
    1-2-0
    3-6
    3
  • KOROMVÁRY Miklos (3194)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 26
  • 1.
    LORETH Robert (1050)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    SCHULZ Horst (2856)
    2-1-0
    7-3
    6
  • SCHIMKE Horst (2804)
    1-2-0
    4-6
    3
  • ALBON Bruce (1445)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 25
  • 1.
    MAGNUSSON Per (4221)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    PRATT Colin (2720)
    2-1-0
    6-3
    6
  • BÖHM Walter (2074)
    1-2-0
    3-6
    3
  • PACAL Karel (1311)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 24
  • 1.
    THORINSSON Bo (4289)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    JACOB Hubert (1900)
    2-1-0
    6-3
    6
  • OSTRUSZKA Jan (1310)
    1-2-0
    3-6
    3
  • RANDERATH Heinrich (2732)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 23
  • 1.
    ARNDT Erich (2010)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    BINGOL Asim Aydin (4317)
    2-1-0
    7-3
    6
  • RAZHEV Nikolai (3788)
    1-2-0
    3-7
    3
  • LICZMANSKI Rolf (2537)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 22
  • ABADJIEV Petar (1153)
    2-1-0
    6-5
    6
  • 1.
    KRETZER Helmut (2478)
    2-1-0
    6-3
    6
  • 2.
    GLANDT Günter (2234)
    2-1-0
    6-3
    6
  • SAVELEV Lev (3800)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 21
  • 1.
    LAILHEUGUE Pierre (1908)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    ULBRICHT Anton (2971)
    2-1-0
    6-3
    6
  • DOMONKOS Ferenc (3119)
    1-2-0
    5-6
    3
  • BLÜMEL Hans-Joachim (2067)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 20
  • 1.
    KNOTH Klaus (2434)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    FOUCHAULT Claude (1863)
    1-2-0
    6-6
    3
  • FELSTEAD James (1506)
    1-2-0
    4-6
    3
  • BULA Karol (3556)
    1-2-0
    3-8
    3
  • csoport: Alsó: 19
  • 1.
    ROSELL CIERCO Ramon (1674)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    SÖDERSTRÖM Ingvar (1770)
    2-1-0
    8-3
    6
  • BENZ Günter (2042)
    1-2-0
    3-6
    3
  • SEHMISCH Ekkehard (2870)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 18
  • 1.
    LECKEL Josef (2518)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    KOLPEK Walter (1040)
    2-1-0
    6-3
    6
  • BEGEMEIER Günter (2037)
    1-2-0
    3-8
    3
  • JONIN Charles (3944)
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Alsó: 17
  • 1.
    FRITZINGER Rudi (2208)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    LAMPRELL Alan (1543)
    2-1-0
    7-5
    6
  • PORETSKIN Vitalii (3785)
    1-2-0
    5-7
    3
  • KRATZBERG Johannes (2467)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 16
  • 1.
    UTTINGER Dieter (3982)
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    WOLTER Wolfgang Dr. (3038)
    1-1-0
    5-4
    3
  • PIRISI István (3234)
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Alsó: 15
  • 1.
    STEINKÄMPER Konrad (2913)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    RETERSKI Michal (3620)
    2-1-0
    6-7
    6
  • MORIAUD Denis (1940)
    1-2-0
    5-7
    3
  • HAUBER Alfred (1027)
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Alsó: 14
  • 1.
    PISANO Efisio Antonio (3394)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    PERSSON Valdemar (4253)
    2-1-0
    6-4
    6
  • KARASEK Herbert (2389)
    1-2-0
    6-6
    3
  • DOJKA Lech (3559)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 13
  • 1.
    HAUPTMANN Lothar (2292)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    CHERNYSHEV Valentin (3718)
    2-1-0
    6-3
    6
  • LIWING Urban (4216)
    1-2-0
    3-6
    3
  • REISSNER Rainer (2746)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 12
  • 1.
    HEDRICH Horst (2295)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    IFFLAND Horst (3943)
    2-1-0
    7-4
    6
  • CZERKIES Anton (2118)
    1-2-0
    3-7
    3
  • SEJPKA Ladislav (1329)
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Alsó: 11
  • 1.
    LANGEHEGERMANN Valentin (3473)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    BORG Toni (4118)
    1-2-0
    6-6
    3
  • MARTIN Werner (2580)
    1-2-0
    3-8
    3
  • ISRINGHAUS Heinz (2357)
    1-2-0
    5-8
    3
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    MEREDITH Michael (1558)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    SCHMOLLINGER Oskar (2829)
    2-1-0
    6-3
    6
  • THOMAS Lucien (1988)
    1-2-0
    5-7
    3
  • ENGEL Willfried (2168)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    POWELL William Keith (1581)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    GERDZIKOV Svetoslav (1229)
    2-1-0
    7-5
    6
  • THIELE Günter (2949)
    1-2-0
    5-8
    3
  • WENK Wolfgang (3007)
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    DE BONDT Cornelis (3477)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    SCHMALZ Adam (2813)
    2-1-0
    6-6
    6
  • WESTLING Hans (4300)
    1-2-0
    6-7
    3
  • LUTHNER Josef (2562)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    MADURELL RODRIGUEZ Josep (1654)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    MARTINOVIC Josip (1177)
    1-2-0
    5-7
    3
  • ACHENBACH Peter (1999)
    1-2-0
    4-7
    3
  • KRAUSE Helmut (2471)
    1-2-0
    4-8
    3
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    STOLZENBURG Peter Dr. (2924)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    DESMET Etienne (1112)
    2-1-0
    7-5
    6
  • STREIT Günther (2928)
    1-2-0
    3-8
    3
  • ARAS Oktay (4309)
    0-3-0
    4-9
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    LANGER Horst (2507)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    GOLLNICK Werner (2243)
    2-1-0
    6-5
    6
  • ALLISON Brian (1446)
    1-2-0
    3-6
    3
  • SCHWIEGERS Horst (3973)
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    BROMAGE Dennis (4410)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    BHALLA Ramesh Kumar (1461)
    2-1-0
    7-5
    6
  • DESSERTINE Jean (1844)
    1-2-0
    3-8
    3
  • SCHOLZ Gottfried (2840)
    0-3-0
    4-9
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    LIPPELT Dieter (2544)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    WITT Hans Dr. (3022)
    2-1-0
    6-3
    6
  • KASAL Jean-Pierre (1903)
    1-2-0
    3-6
    3
  • TVEDT Norman (3542)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    KRÜGER Klaus (2487)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    BLOMFELT Kaj (1710)
    2-1-0
    6-3
    6
  • KYNCL Frantisek (1281)
    1-2-0
    3-6
    3
  • RÖTTJER Horst (2768)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    LEMKE Siegfried (2528)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    MEYER Alfred (3956)
    2-1-0
    6-3
    6
  • WALTHER Christoph (2992)
    1-2-0
    3-8
    3
  • KAMOLS Aivars (3432)
    0-3-0
    2-9
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • LEMKE Siegfried (2528)
    3-2
    THORINSSON Bo (4289)
  • Top 4
  • LEMKE Siegfried (2528)
    3-0
    LANGER Horst (2507)
  • THORINSSON Bo (4289)
    3-0
    MADURELL RODRIGUEZ Josep (1654)
  • Top 8
  • LEMKE Siegfried (2528)
    3-0
    STEINKÄMPER Konrad (2913)
  • LANGER Horst (2507)
    3-0
    BROMAGE Dennis (4410)
  • LAILHEUGUE Pierre (1908)
    0-3
    THORINSSON Bo (4289)
  • MADURELL RODRIGUEZ Josep (1654)
    3-2
    HOLODA Julius (4024)
  • Top 16
  • LEMKE Siegfried (2528)
    3-0
    LANGEHEGERMANN Valentin (3473)
  • STEINKÄMPER Konrad (2913)
    3-0
    DE BONDT Cornelis (3477)
  • LANGER Horst (2507)
    3-1
    LORETH Robert (1050)
  • HNYDA Adam (3573)
    0-3
    BROMAGE Dennis (4410)
  • SÖDERSTRÖM Ingvar (1770)
    1-3
    LAILHEUGUE Pierre (1908)
  • DONDA Aldo (3352)
    1-3
    THORINSSON Bo (4289)
  • MADURELL RODRIGUEZ Josep (1654)
    3-0
    KRETZER Helmut (2478)
  • HOLODA Julius (4024)
    3-1
    KRÜGER Klaus (2487)
  • Top 32
  • LEMKE Siegfried (2528)
    3-0
    MAGNUSSON Per (4221)
  • BLOMFELT Kaj (1710)
    0-3
    LANGEHEGERMANN Valentin (3473)
  • STEINKÄMPER Konrad (2913)
    3-0
    ULBRICHT Anton (2971)
  • JACOB Hubert (1900)
    1-3
    DE BONDT Cornelis (3477)
  • LANGER Horst (2507)
    3-0
    LECKEL Josef (2518)
  • LORETH Robert (1050)
    3-1
    POWELL William Keith (1581)
  • HAUPTMANN Lothar (2292)
    0-3
    HNYDA Adam (3573)
  • WOLTER Wolfgang Dr. (3038)
    0-3
    BROMAGE Dennis (4410)
  • SÖDERSTRÖM Ingvar (1770)
    3-0
    KALLA Tibor (3176)
  • LAILHEUGUE Pierre (1908)
    3-1
    THOMS Siegfried (2953)
  • GERDZIKOV Svetoslav (1229)
    2-3
    DONDA Aldo (3352)
  • THORINSSON Bo (4289)
    3-0
    STOLZENBURG Peter Dr. (2924)
  • MADURELL RODRIGUEZ Josep (1654)
    3-1
    RETERSKI Michal (3620)
  • KRETZER Helmut (2478)
    3-1
    BHALLA Ramesh Kumar (1461)
  • PISANO Efisio Antonio (3394)
    1-3
    HOLODA Julius (4024)
  • BINGOL Asim Aydin (4317)
    2-3
    KRÜGER Klaus (2487)
  • Top 64
  • LEMKE Siegfried (2528)
    3-0
  • LAMPRELL Alan (1543)
    0-3
    MAGNUSSON Per (4221)
  • ARNDT Erich (2010)
    1-3
    BLOMFELT Kaj (1710)
  • SCHUMANN Hans-Hermann (2862)
    1-3
    LANGEHEGERMANN Valentin (3473)
  • STEINKÄMPER Konrad (2913)
    3-1
    DESMET Etienne (1112)
  • ULBRICHT Anton (2971)
    3-1
    ROSELL CIERCO Ramon (1674)
  • MARTINOVIC Josip (1177)
    0-3
    JACOB Hubert (1900)
  • GLANDT Günter (2234)
    0-3
    DE BONDT Cornelis (3477)
  • LANGER Horst (2507)
    3-0
    OLOFSSON Jan-Eric (4240)
  • NOVAK Jaroslav (1305)
    1-3
    LECKEL Josef (2518)
  • LORETH Robert (1050)
    3-0
    IFFLAND Horst (3943)
  • SCHMOLLINGER Oskar (2829)
    0-3
    POWELL William Keith (1581)
  • HAUPTMANN Lothar (2292)
    3-0
    FOUCHAULT Claude (1863)
  • WITT Hans Dr. (3022)
    1-3
    HNYDA Adam (3573)
  • PAESANO Vincenzo (3391)
    0-3
    WOLTER Wolfgang Dr. (3038)
  • PERSSON Valdemar (4253)
    0-3
    BROMAGE Dennis (4410)
  • LIPPELT Dieter (2544)
    1-3
    SÖDERSTRÖM Ingvar (1770)
  • SCHULZ Horst (2856)
    1-3
    KALLA Tibor (3176)
  • LAILHEUGUE Pierre (1908)
    3-0
    JACOBS Willem (1125)
  • THOMS Siegfried (2953)
    3-0
    UTTINGER Dieter (3982)
  • MEREDITH Michael (1558)
    1-3
    GERDZIKOV Svetoslav (1229)
  • SCHMALZ Adam (2813)
    0-3
    DONDA Aldo (3352)
  • THORINSSON Bo (4289)
    3-0
    PRATT Colin (2720)
  • CHERNYSHEV Valentin (3718)
    0-3
    STOLZENBURG Peter Dr. (2924)
  • MADURELL RODRIGUEZ Josep (1654)
    3-0
    MEYER Alfred (3956)
  • RETERSKI Michal (3620)
    3-0
    KNOTH Klaus (2434)
  • KRETZER Helmut (2478)
    3-2
    BORG Toni (4118)
  • BHALLA Ramesh Kumar (1461)
    3-0
    HEDRICH Horst (2295)
  • PISANO Efisio Antonio (3394)
    3-0
    KOLPEK Walter (1040)
  • GOLLNICK Werner (2243)
    1-3
    HOLODA Julius (4024)
  • FRITZINGER Rudi (2208)
    1-3
    BINGOL Asim Aydin (4317)
  • 0-3
    KRÜGER Klaus (2487)
  • csoport: Alsó: 31
  • MAHLSTEDT Klaus (2566)
    0-3
    JACOBS Willem (1125)
  • MAHLSTEDT Klaus (2566)
    0-3
    PAESANO Vincenzo (3391)
  • MAHLSTEDT Klaus (2566)
    1-3
    ADOMAUSKAS Romualdas (3445)
  • JACOBS Willem (1125)
    1-3
    PAESANO Vincenzo (3391)
  • JACOBS Willem (1125)
    3-0
    ADOMAUSKAS Romualdas (3445)
  • PAESANO Vincenzo (3391)
    3-2
    ADOMAUSKAS Romualdas (3445)
  • csoport: Alsó: 30
  • DONDA Aldo (3352)
    3-0
    YALDIZ Memet (4362)
  • DONDA Aldo (3352)
    2-3
    SCHUMANN Hans-Hermann (2862)
  • YALDIZ Memet (4362)
    3-2
    SCHUMANN Hans-Hermann (2862)
  • csoport: Alsó: 29
  • HOLODA Julius (4024)
    3-1
    OLOFSSON Jan-Eric (4240)
  • HOLODA Julius (4024)
    3-0
    SEHMISCH Wolfgang (2871)
  • OLOFSSON Jan-Eric (4240)
    3-0
    SEHMISCH Wolfgang (2871)
  • csoport: Alsó: 28
  • KALLA Tibor (3176)
    1-3
    NAPRAVNIK Garrik (2651)
  • KALLA Tibor (3176)
    3-1
    NOVAK Jaroslav (1305)
  • KALLA Tibor (3176)
    3-0
    SPICKERMANN Dieter (2896)
  • NAPRAVNIK Garrik (2651)
    1-3
    NOVAK Jaroslav (1305)
  • NAPRAVNIK Garrik (2651)
    2-3
    SPICKERMANN Dieter (2896)
  • NOVAK Jaroslav (1305)
    3-0
    SPICKERMANN Dieter (2896)
  • csoport: Alsó: 27
  • HNYDA Adam (3573)
    3-0
    KREBS Hubertus (2473)
  • HNYDA Adam (3573)
    3-2
    KOROMVÁRY Miklos (3194)
  • HNYDA Adam (3573)
    3-1
    THOMS Siegfried (2953)
  • KREBS Hubertus (2473)
    3-0
    KOROMVÁRY Miklos (3194)
  • KREBS Hubertus (2473)
    0-3
    THOMS Siegfried (2953)
  • KOROMVÁRY Miklos (3194)
    0-3
    THOMS Siegfried (2953)
  • csoport: Alsó: 26
  • LORETH Robert (1050)
    3-1
    SCHULZ Horst (2856)
  • LORETH Robert (1050)
    3-0
    ALBON Bruce (1445)
  • LORETH Robert (1050)
    3-1
    SCHIMKE Horst (2804)
  • SCHULZ Horst (2856)
    3-0
    ALBON Bruce (1445)
  • SCHULZ Horst (2856)
    3-0
    SCHIMKE Horst (2804)
  • ALBON Bruce (1445)
    0-3
    SCHIMKE Horst (2804)
  • csoport: Alsó: 25
  • MAGNUSSON Per (4221)
    3-0
    PRATT Colin (2720)
  • MAGNUSSON Per (4221)
    3-0
    PACAL Karel (1311)
  • MAGNUSSON Per (4221)
    3-0
    BÖHM Walter (2074)
  • PRATT Colin (2720)
    3-0
    PACAL Karel (1311)
  • PRATT Colin (2720)
    3-0
    BÖHM Walter (2074)
  • PACAL Karel (1311)
    0-3
    BÖHM Walter (2074)
  • csoport: Alsó: 24
  • THORINSSON Bo (4289)
    3-0
    OSTRUSZKA Jan (1310)
  • THORINSSON Bo (4289)
    3-0
    RANDERATH Heinrich (2732)
  • THORINSSON Bo (4289)
    3-0
    JACOB Hubert (1900)
  • OSTRUSZKA Jan (1310)
    3-0
    RANDERATH Heinrich (2732)
  • OSTRUSZKA Jan (1310)
    0-3
    JACOB Hubert (1900)
  • RANDERATH Heinrich (2732)
    0-3
    JACOB Hubert (1900)
  • csoport: Alsó: 23
  • ARNDT Erich (2010)
    3-0
    RAZHEV Nikolai (3788)
  • ARNDT Erich (2010)
    3-0
    LICZMANSKI Rolf (2537)
  • ARNDT Erich (2010)
    3-1
    BINGOL Asim Aydin (4317)
  • RAZHEV Nikolai (3788)
    3-1
    LICZMANSKI Rolf (2537)
  • RAZHEV Nikolai (3788)
    0-3
    BINGOL Asim Aydin (4317)
  • LICZMANSKI Rolf (2537)
    0-3
    BINGOL Asim Aydin (4317)
  • csoport: Alsó: 22
  • KRETZER Helmut (2478)
    0-3
    ABADJIEV Petar (1153)
  • KRETZER Helmut (2478)
    3-0
    GLANDT Günter (2234)
  • KRETZER Helmut (2478)
    3-0
    SAVELEV Lev (3800)
  • ABADJIEV Petar (1153)
    0-3
    GLANDT Günter (2234)
  • ABADJIEV Petar (1153)
    3-2
    SAVELEV Lev (3800)
  • GLANDT Günter (2234)
    3-0
    SAVELEV Lev (3800)
  • csoport: Alsó: 21
  • LAILHEUGUE Pierre (1908)
    3-0
    ULBRICHT Anton (2971)
  • LAILHEUGUE Pierre (1908)
    3-2
    DOMONKOS Ferenc (3119)
  • LAILHEUGUE Pierre (1908)
    3-0
    BLÜMEL Hans-Joachim (2067)
  • ULBRICHT Anton (2971)
    3-0
    DOMONKOS Ferenc (3119)
  • ULBRICHT Anton (2971)
    3-0
    BLÜMEL Hans-Joachim (2067)
  • DOMONKOS Ferenc (3119)
    3-0
    BLÜMEL Hans-Joachim (2067)
  • csoport: Alsó: 20
  • KNOTH Klaus (2434)
    3-1
    FELSTEAD James (1506)
  • KNOTH Klaus (2434)
    3-1
    FOUCHAULT Claude (1863)
  • KNOTH Klaus (2434)
    3-0
    BULA Karol (3556)
  • FELSTEAD James (1506)
    0-3
    FOUCHAULT Claude (1863)
  • FELSTEAD James (1506)
    3-0
    BULA Karol (3556)
  • FOUCHAULT Claude (1863)
    2-3
    BULA Karol (3556)
  • csoport: Alsó: 19
  • SÖDERSTRÖM Ingvar (1770)
    3-0
    BENZ Günter (2042)
  • SÖDERSTRÖM Ingvar (1770)
    2-3
    ROSELL CIERCO Ramon (1674)
  • SÖDERSTRÖM Ingvar (1770)
    3-0
    SEHMISCH Ekkehard (2870)
  • BENZ Günter (2042)
    0-3
    ROSELL CIERCO Ramon (1674)
  • BENZ Günter (2042)
    3-0
    SEHMISCH Ekkehard (2870)
  • ROSELL CIERCO Ramon (1674)
    3-0
    SEHMISCH Ekkehard (2870)
  • csoport: Alsó: 18
  • LECKEL Josef (2518)
    3-0
    KOLPEK Walter (1040)
  • LECKEL Josef (2518)
    3-0
    BEGEMEIER Günter (2037)
  • LECKEL Josef (2518)
    3-1
    JONIN Charles (3944)
  • KOLPEK Walter (1040)
    3-0
    BEGEMEIER Günter (2037)
  • KOLPEK Walter (1040)
    3-0
    JONIN Charles (3944)
  • BEGEMEIER Günter (2037)
    3-2
    JONIN Charles (3944)
  • csoport: Alsó: 17
  • FRITZINGER Rudi (2208)
    3-1
    LAMPRELL Alan (1543)
  • FRITZINGER Rudi (2208)
    3-0
    KRATZBERG Johannes (2467)
  • FRITZINGER Rudi (2208)
    3-0
    PORETSKIN Vitalii (3785)
  • LAMPRELL Alan (1543)
    3-0
    KRATZBERG Johannes (2467)
  • LAMPRELL Alan (1543)
    3-2
    PORETSKIN Vitalii (3785)
  • KRATZBERG Johannes (2467)
    1-3
    PORETSKIN Vitalii (3785)
  • csoport: Alsó: 16
  • WOLTER Wolfgang Dr. (3038)
    3-1
    PIRISI István (3234)
  • WOLTER Wolfgang Dr. (3038)
    2-3
    UTTINGER Dieter (3982)
  • PIRISI István (3234)
    0-3
    UTTINGER Dieter (3982)
  • csoport: Alsó: 15
  • STEINKÄMPER Konrad (2913)
    3-0
    HAUBER Alfred (1027)
  • STEINKÄMPER Konrad (2913)
    3-0
    MORIAUD Denis (1940)
  • STEINKÄMPER Konrad (2913)
    3-0
    RETERSKI Michal (3620)
  • HAUBER Alfred (1027)
    1-3
    MORIAUD Denis (1940)
  • HAUBER Alfred (1027)
    2-3
    RETERSKI Michal (3620)
  • MORIAUD Denis (1940)
    2-3
    RETERSKI Michal (3620)
  • csoport: Alsó: 14
  • KARASEK Herbert (2389)
    2-3
    PISANO Efisio Antonio (3394)
  • KARASEK Herbert (2389)
    3-0
    DOJKA Lech (3559)
  • KARASEK Herbert (2389)
    1-3
    PERSSON Valdemar (4253)
  • PISANO Efisio Antonio (3394)
    3-0
    DOJKA Lech (3559)
  • PISANO Efisio Antonio (3394)
    3-0
    PERSSON Valdemar (4253)
  • DOJKA Lech (3559)
    0-3
    PERSSON Valdemar (4253)
  • csoport: Alsó: 13
  • HAUPTMANN Lothar (2292)
    3-0
    CHERNYSHEV Valentin (3718)
  • HAUPTMANN Lothar (2292)
    3-0
    REISSNER Rainer (2746)
  • HAUPTMANN Lothar (2292)
    3-0
    LIWING Urban (4216)
  • CHERNYSHEV Valentin (3718)
    3-0
    REISSNER Rainer (2746)
  • CHERNYSHEV Valentin (3718)
    3-0
    LIWING Urban (4216)
  • REISSNER Rainer (2746)
    0-3
    LIWING Urban (4216)
  • csoport: Alsó: 12
  • HEDRICH Horst (2295)
    3-1
    SEJPKA Ladislav (1329)
  • HEDRICH Horst (2295)
    3-0
    CZERKIES Anton (2118)
  • HEDRICH Horst (2295)
    3-1
    IFFLAND Horst (3943)
  • SEJPKA Ladislav (1329)
    1-3
    CZERKIES Anton (2118)
  • SEJPKA Ladislav (1329)
    1-3
    IFFLAND Horst (3943)
  • CZERKIES Anton (2118)
    0-3
    IFFLAND Horst (3943)
  • csoport: Alsó: 11
  • LANGEHEGERMANN Valentin (3473)
    3-0
    MARTIN Werner (2580)
  • LANGEHEGERMANN Valentin (3473)
    3-1
    BORG Toni (4118)
  • LANGEHEGERMANN Valentin (3473)
    3-0
    ISRINGHAUS Heinz (2357)
  • MARTIN Werner (2580)
    0-3
    BORG Toni (4118)
  • MARTIN Werner (2580)
    3-2
    ISRINGHAUS Heinz (2357)
  • BORG Toni (4118)
    2-3
    ISRINGHAUS Heinz (2357)
  • csoport: Alsó: 10
  • MEREDITH Michael (1558)
    3-0
    SCHMOLLINGER Oskar (2829)
  • MEREDITH Michael (1558)
    3-2
    THOMAS Lucien (1988)
  • MEREDITH Michael (1558)
    3-0
    ENGEL Willfried (2168)
  • SCHMOLLINGER Oskar (2829)
    3-0
    THOMAS Lucien (1988)
  • SCHMOLLINGER Oskar (2829)
    3-0
    ENGEL Willfried (2168)
  • THOMAS Lucien (1988)
    3-1
    ENGEL Willfried (2168)
  • csoport: Alsó: 9
  • POWELL William Keith (1581)
    3-1
    THIELE Günter (2949)
  • POWELL William Keith (1581)
    3-1
    GERDZIKOV Svetoslav (1229)
  • POWELL William Keith (1581)
    3-0
    WENK Wolfgang (3007)
  • THIELE Günter (2949)
    1-3
    GERDZIKOV Svetoslav (1229)
  • THIELE Günter (2949)
    3-2
    WENK Wolfgang (3007)
  • GERDZIKOV Svetoslav (1229)
    3-1
    WENK Wolfgang (3007)
  • csoport: Alsó: 8
  • DE BONDT Cornelis (3477)
    3-0
    SCHMALZ Adam (2813)
  • DE BONDT Cornelis (3477)
    3-1
    WESTLING Hans (4300)
  • DE BONDT Cornelis (3477)
    3-0
    LUTHNER Josef (2562)
  • SCHMALZ Adam (2813)
    3-2
    WESTLING Hans (4300)
  • SCHMALZ Adam (2813)
    3-1
    LUTHNER Josef (2562)
  • WESTLING Hans (4300)
    3-1
    LUTHNER Josef (2562)
  • csoport: Alsó: 7
  • MADURELL RODRIGUEZ Josep (1654)
    3-0
    ACHENBACH Peter (1999)
  • MADURELL RODRIGUEZ Josep (1654)
    3-0
    MARTINOVIC Josip (1177)
  • MADURELL RODRIGUEZ Josep (1654)
    3-0
    KRAUSE Helmut (2471)
  • ACHENBACH Peter (1999)
    1-3
    MARTINOVIC Josip (1177)
  • ACHENBACH Peter (1999)
    3-1
    KRAUSE Helmut (2471)
  • MARTINOVIC Josip (1177)
    2-3
    KRAUSE Helmut (2471)
  • csoport: Alsó: 6
  • STOLZENBURG Peter Dr. (2924)
    3-1
    DESMET Etienne (1112)
  • STOLZENBURG Peter Dr. (2924)
    3-0
    STREIT Günther (2928)
  • STOLZENBURG Peter Dr. (2924)
    3-0
    ARAS Oktay (4309)
  • DESMET Etienne (1112)
    3-0
    STREIT Günther (2928)
  • DESMET Etienne (1112)
    3-2
    ARAS Oktay (4309)
  • STREIT Günther (2928)
    3-2
    ARAS Oktay (4309)
  • csoport: Alsó: 5
  • LANGER Horst (2507)
    3-0
    ALLISON Brian (1446)
  • LANGER Horst (2507)
    3-0
    GOLLNICK Werner (2243)
  • LANGER Horst (2507)
    3-1
    SCHWIEGERS Horst (3973)
  • ALLISON Brian (1446)
    0-3
    GOLLNICK Werner (2243)
  • ALLISON Brian (1446)
    3-0
    SCHWIEGERS Horst (3973)
  • GOLLNICK Werner (2243)
    3-2
    SCHWIEGERS Horst (3973)
  • csoport: Alsó: 4
  • BHALLA Ramesh Kumar (1461)
    3-2
    SCHOLZ Gottfried (2840)
  • BHALLA Ramesh Kumar (1461)
    3-0
    DESSERTINE Jean (1844)
  • BHALLA Ramesh Kumar (1461)
    1-3
    BROMAGE Dennis (4410)
  • SCHOLZ Gottfried (2840)
    2-3
    DESSERTINE Jean (1844)
  • SCHOLZ Gottfried (2840)
    0-3
    BROMAGE Dennis (4410)
  • DESSERTINE Jean (1844)
    0-3
    BROMAGE Dennis (4410)
  • csoport: Alsó: 3
  • LIPPELT Dieter (2544)
    3-0
    KASAL Jean-Pierre (1903)
  • LIPPELT Dieter (2544)
    3-0
    WITT Hans Dr. (3022)
  • LIPPELT Dieter (2544)
    3-0
    TVEDT Norman (3542)
  • KASAL Jean-Pierre (1903)
    0-3
    WITT Hans Dr. (3022)
  • KASAL Jean-Pierre (1903)
    3-0
    TVEDT Norman (3542)
  • WITT Hans Dr. (3022)
    3-0
    TVEDT Norman (3542)
  • csoport: Alsó: 2
  • KRÜGER Klaus (2487)
    3-0
    KYNCL Frantisek (1281)
  • KRÜGER Klaus (2487)
    3-0
    RÖTTJER Horst (2768)
  • KRÜGER Klaus (2487)
    3-0
    BLOMFELT Kaj (1710)
  • KYNCL Frantisek (1281)
    3-0
    RÖTTJER Horst (2768)
  • KYNCL Frantisek (1281)
    0-3
    BLOMFELT Kaj (1710)
  • RÖTTJER Horst (2768)
    0-3
    BLOMFELT Kaj (1710)
  • csoport: Alsó: 1
  • LEMKE Siegfried (2528)
    3-0
    KAMOLS Aivars (3432)
  • LEMKE Siegfried (2528)
    3-0
    WALTHER Christoph (2992)
  • LEMKE Siegfried (2528)
    3-0
    MEYER Alfred (3956)
  • KAMOLS Aivars (3432)
    2-3
    WALTHER Christoph (2992)
  • KAMOLS Aivars (3432)
    0-3
    MEYER Alfred (3956)
  • WALTHER Christoph (2992)
    0-3
    MEYER Alfred (3956)
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    LEMKE Siegfried 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    KAMOLS Aivars 
    0-3
     
    2-3
    0-3
    0
  • 3
    WALTHER Christoph 
    0-3
    3-2
     
    0-3
    1
  • 4
    MEYER Alfred 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    KRÜGER Klaus 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    KYNCL Frantisek 
    0-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 3
    RÖTTJER Horst 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    BLOMFELT Kaj 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    LIPPELT Dieter 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    KASAL Jean-Pierre 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    WITT Hans Dr. 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    TVEDT Norman 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BHALLA Ramesh Kumar 
     
    3-2
    3-0
    1-3
    2
  • 2
    SCHOLZ Gottfried 
    2-3
     
    2-3
    0-3
    0
  • 3
    DESSERTINE Jean 
    0-3
    3-2
     
    0-3
    1
  • 4
    BROMAGE Dennis 
    3-1
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    LANGER Horst 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    ALLISON Brian 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    GOLLNICK Werner 
    0-3
    3-0
     
    3-2
    2
  • 4
    SCHWIEGERS Horst 
    1-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    STOLZENBURG Peter Dr. 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    DESMET Etienne 
    1-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 3
    STREIT Günther 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 4
    ARAS Oktay 
    0-3
    2-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    MADURELL RODRIGUEZ Josep 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    ACHENBACH Peter 
    0-3
     
    1-3
    3-1
    1
  • 3
    MARTINOVIC Josip 
    0-3
    3-1
     
    2-3
    1
  • 4
    KRAUSE Helmut 
    0-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    DE BONDT Cornelis 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    SCHMALZ Adam 
    0-3
     
    3-2
    3-1
    2
  • 3
    WESTLING Hans 
    1-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 4
    LUTHNER Josef 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    POWELL William Keith 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    THIELE Günter 
    1-3
     
    1-3
    3-2
    1
  • 3
    GERDZIKOV Svetoslav 
    1-3
    3-1
     
    3-1
    2
  • 4
    WENK Wolfgang 
    0-3
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    MEREDITH Michael 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    SCHMOLLINGER Oskar 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    THOMAS Lucien 
    2-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    ENGEL Willfried 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    LANGEHEGERMANN Valentin 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    MARTIN Werner 
    0-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 3
    BORG Toni 
    1-3
    3-0
     
    2-3
    1
  • 4
    ISRINGHAUS Heinz 
    0-3
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    HEDRICH Horst 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    SEJPKA Ladislav 
    1-3
     
    1-3
    1-3
    0
  • 3
    CZERKIES Anton 
    0-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 4
    IFFLAND Horst 
    1-3
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    HAUPTMANN Lothar 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    CHERNYSHEV Valentin 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    REISSNER Rainer 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    LIWING Urban 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    KARASEK Herbert 
     
    2-3
    3-0
    1-3
    1
  • 2
    PISANO Efisio Antonio 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    DOJKA Lech 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    PERSSON Valdemar 
    3-1
    0-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    STEINKÄMPER Konrad 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    HAUBER Alfred 
    0-3
     
    1-3
    2-3
    0
  • 3
    MORIAUD Denis 
    0-3
    3-1
     
    2-3
    1
  • 4
    RETERSKI Michal 
    0-3
    3-2
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 16
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    WOLTER Wolfgang Dr. 
     
    3-1
    2-3
    1
  • 2
    PIRISI István 
    1-3
     
    0-3
    0
  • 3
    UTTINGER Dieter 
    3-2
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 17
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    FRITZINGER Rudi 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    LAMPRELL Alan 
    1-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 3
    KRATZBERG Johannes 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 4
    PORETSKIN Vitalii 
    0-3
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 18
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    LECKEL Josef 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    KOLPEK Walter 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    BEGEMEIER Günter 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 4
    JONIN Charles 
    1-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 19
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    SÖDERSTRÖM Ingvar 
     
    3-0
    2-3
    3-0
    2
  • 2
    BENZ Günter 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    ROSELL CIERCO Ramon 
    3-2
    3-0
     
    3-0
    3
  • 4
    SEHMISCH Ekkehard 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 20
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    KNOTH Klaus 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    FELSTEAD James 
    1-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    FOUCHAULT Claude 
    1-3
    3-0
     
    2-3
    1
  • 4
    BULA Karol 
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 21
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    LAILHEUGUE Pierre 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    ULBRICHT Anton 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    DOMONKOS Ferenc 
    2-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    BLÜMEL Hans-Joachim 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 22
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    KRETZER Helmut 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    ABADJIEV Petar 
    3-0
     
    0-3
    3-2
    2
  • 3
    GLANDT Günter 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    SAVELEV Lev 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 23
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    ARNDT Erich 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    RAZHEV Nikolai 
    0-3
     
    3-1
    0-3
    1
  • 3
    LICZMANSKI Rolf 
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    BINGOL Asim Aydin 
    1-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 24
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    THORINSSON Bo 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    OSTRUSZKA Jan 
    0-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 3
    RANDERATH Heinrich 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    JACOB Hubert 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 25
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    MAGNUSSON Per 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    PRATT Colin 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    PACAL Karel 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    BÖHM Walter 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 26
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    LORETH Robert 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    SCHULZ Horst 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    ALBON Bruce 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    SCHIMKE Horst 
    1-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 27
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    HNYDA Adam 
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3
  • 2
    KREBS Hubertus 
    0-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 3
    KOROMVÁRY Miklos 
    2-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    THOMS Siegfried 
    1-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 28
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    KALLA Tibor 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    NAPRAVNIK Garrik 
    3-1
     
    1-3
    2-3
    1
  • 3
    NOVAK Jaroslav 
    1-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 4
    SPICKERMANN Dieter 
    0-3
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 29
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    HOLODA Julius 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    OLOFSSON Jan-Eric 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    SEHMISCH Wolfgang 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 30
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    DONDA Aldo 
     
    3-0
    2-3
    1
  • 2
    YALDIZ Memet 
    0-3
     
    3-2
    1
  • 3
    SCHUMANN Hans-Hermann 
    3-2
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 31
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    MAHLSTEDT Klaus 
     
    0-3
    0-3
    1-3
    0
  • 2
    JACOBS Willem 
    3-0
     
    1-3
    3-0
    2
  • 3
    PAESANO Vincenzo 
    3-0
    3-1
     
    3-2
    3
  • 4
    ADOMAUSKAS Romualdas 
    3-1
    0-3
    2-3
     
    1
Támogatók