European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 75

European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 75

European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 75

by Sinn Cou
Ország: Magyarország
Város: Budapest
Helyszín: Stadion
Cím: -
Kezdés időpontja: July 01, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: July 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 668.19 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 128
    Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • BILIC Dimitrije 3  
     
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    BILIC Dimitrije 3  
     
     
     
     
     
     
  • KEPES László 0  
    OLEG Silitskiy 1  
     
     
     
     
     
     
  • OLEG Silitskiy 3  
     
    BILIC Dimitrije 3  
     
     
     
     
     
  • SAUKKO Lauri 3  
     
    SAUKKO Lauri 0  
     
     
     
     
     
  • HOVORKA Zdenek 1  
    SAUKKO Lauri 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    SCHARFF Helmut 0  
     
     
     
     
     
     
  • SCHARFF Helmut 3  
     
     
    BILIC Dimitrije 0  
     
     
     
     
  • HORVÁT Peter 3  
     
     
    HORVÁT Peter 3  
     
     
     
     
  • 0  
    HORVÁT Peter 3  
     
     
     
     
     
     
  • CERONI Sergio 3  
    CERONI Sergio 1  
     
     
     
     
     
     
  • LÖSER Detlef 1  
     
    HORVÁT Peter 3  
     
     
     
     
     
  • PAKOSSNICK Gernot 2  
     
    NORTON Roy 2  
     
     
     
     
     
  • FOCKE Erich 3  
    FOCKE Erich 1  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    NORTON Roy 3  
     
     
     
     
     
     
  • NORTON Roy 3  
     
     
     
    HORVÁT Peter 0  
     
     
     
  • REINHART Horst 3  
     
     
     
    REINHART Horst 3  
     
     
     
  • 0  
    REINHART Horst 3  
     
     
     
     
     
     
  • MASSET Gérard 2  
    PIEKAUTAS Jonas 2  
     
     
     
     
     
     
  • PIEKAUTAS Jonas 3  
     
    REINHART Horst 3  
     
     
     
     
     
  • WURTH Karl-Heinz 3  
     
    HANSEN Freddy 0  
     
     
     
     
     
  • DR HORVÁTH Ákos 2  
    WURTH Karl-Heinz 0  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    HANSEN Freddy 3  
     
     
     
     
     
     
  • HANSEN Freddy 3  
     
     
    REINHART Horst 3  
     
     
     
     
  • WAN Hoi 3  
     
     
    VALÁRIK Ľudovít 0  
     
     
     
     
  • 0  
    WAN Hoi 0  
     
     
     
     
     
     
  • STÜBCHEN Klaus 0  
    FREDEN Hans 3  
     
     
     
     
     
     
  • FREDEN Hans 3  
     
    FREDEN Hans 0  
     
     
     
     
     
  • ELFERT Bernd 1  
     
    VALÁRIK Ľudovít 3  
     
     
     
     
     
  • ALTINIŞIK NurdoĞAn 3  
    ALTINIŞIK NurdoĞAn 0  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    VALÁRIK Ľudovít 3  
     
     
     
     
     
     
  • VALÁRIK Ľudovít 3  
     
     
     
     
    REINHART Horst 2  
     
     
  • SCHMIDT Wolfgang 3  
     
     
     
     
    TODT Harald 3  
     
     
  • 0  
    SCHMIDT Wolfgang 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    JASKO Jozef 0  
     
     
     
     
     
     
  • JASKO Jozef 3  
     
    SCHMIDT Wolfgang 3  
     
     
     
     
     
  • AMIAUD André 0  
     
    KONDRATAS Antonijus 1  
     
     
     
     
     
  • KONDRATAS Antonijus 3  
    KONDRATAS Antonijus 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    PLEYER Gerd 0  
     
     
     
     
     
     
  • PLEYER Gerd 3  
     
     
    SCHMIDT Wolfgang 1  
     
     
     
     
  • GRAUL Dietmar 3  
     
     
    HILL Brian 3  
     
     
     
     
  • 0  
    GRAUL Dietmar 3  
     
     
     
     
     
     
  • LAGER Torsten 3  
    LAGER Torsten 1  
     
     
     
     
     
     
  • BECKER DR. Elmar Julius 0  
     
    GRAUL Dietmar 1  
     
     
     
     
     
  • DERLER Hermann 3  
     
    HILL Brian 3  
     
     
     
     
     
  • BALA Zdenek 1  
    DERLER Hermann 1  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    HILL Brian 3  
     
     
     
     
     
     
  • HILL Brian 3  
     
     
     
    HILL Brian 0  
     
     
     
  • GRÜNEWALD Horst 3  
     
     
     
    TODT Harald 3  
     
     
     
  • 0  
    GRÜNEWALD Horst 3  
     
     
     
     
     
     
  • PLAKANTONAKIS Stavros 0  
    AHMETOVIC Esad 1  
     
     
     
     
     
     
  • AHMETOVIC Esad 3  
     
    GRÜNEWALD Horst 1  
     
     
     
     
     
  • JEKABSONS Gunars 3  
     
    TODT Harald 3  
     
     
     
     
     
  • BRADBURN Ron 1  
    JEKABSONS Gunars 0  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    TODT Harald 3  
     
     
     
     
     
     
  • TODT Harald 3  
     
     
    TODT Harald 3  
     
     
     
     
  • WITTHAUS Bernd Prof.Dr. 3  
     
     
    NIELSEN Erling Børge 0  
     
     
     
     
  • 0  
    WITTHAUS Bernd Prof.Dr. 1  
     
     
     
     
     
     
  • GLURA Henryk 0  
    NIELSEN Erling Børge 3  
     
     
     
     
     
     
  • NIELSEN Erling Børge 3  
     
    NIELSEN Erling Børge 3  
     
     
     
     
     
  • BURGER Maksimilijan 3  
     
    SANDMARK Lars 0  
     
     
     
     
     
  • HOFFMANN Werner 2  
    BURGER Maksimilijan 0  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    SANDMARK Lars 3  
     
     
     
     
     
     
  • SANDMARK Lars 3  
     
     
     
     
     
    TODT Harald 2  
    FRAUNHEIM Günter  
  • ZILLICH Diethard 3  
     
     
     
     
     
    FRAUNHEIM Günter 3  
     
  • 0  
    ZILLICH Diethard 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    SAX Joachim 1  
     
     
     
     
     
     
  • SAX Joachim 3  
     
    ZILLICH Diethard 3  
     
     
     
     
     
  • LICHTBLAU Edgar 1  
     
    MIŠINSKÝ Július 0  
     
     
     
     
     
  • KALENIUS Markku 3  
    KALENIUS Markku 2  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    MIŠINSKÝ Július 3  
     
     
     
     
     
     
  • MIŠINSKÝ Július 3  
     
     
    ZILLICH Diethard 3  
     
     
     
     
  • DR. FÜLÖP József 3  
     
     
    RAME Emanuele 1  
     
     
     
     
  • 0  
    DR. FÜLÖP József 3  
     
     
     
     
     
     
  • PÖHLER Heinz 2  
    SANELL Mats 2  
     
     
     
     
     
     
  • SANELL Mats 3  
     
    DR. FÜLÖP József 1  
     
     
     
     
     
  • MÖSLEIN Rolf 1  
     
    RAME Emanuele 3  
     
     
     
     
     
  • DUNGATE John 3  
    DUNGATE John 1  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    RAME Emanuele 3  
     
     
     
     
     
     
  • RAME Emanuele 3  
     
     
     
    ZILLICH Diethard 1  
     
     
     
  • MÜLLNER Günter 3  
     
     
     
    LANGER Jürgen 3  
     
     
     
  • 0  
    MÜLLNER Günter 3  
     
     
     
     
     
     
  • EVANS David 1  
    OLBRICH Rudolf 2  
     
     
     
     
     
     
  • OLBRICH Rudolf 3  
     
    MÜLLNER Günter 1  
     
     
     
     
     
  • DUBÉCZI Zoltán 0  
     
    LANGER Jürgen 3  
     
     
     
     
     
  • JOYAU Christian 3  
    JOYAU Christian 0  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    LANGER Jürgen 3  
     
     
     
     
     
     
  • LANGER Jürgen 3  
     
     
    LANGER Jürgen 3  
     
     
     
     
  • DR. WECKBACH Georg 3  
     
     
    FORTYNATOV Aleksandr 2  
     
     
     
     
  • 0  
    DR. WECKBACH Georg 2  
     
     
     
     
     
     
  • FORTYNATOV Aleksandr 3  
    FORTYNATOV Aleksandr 3  
     
     
     
     
     
     
  • KUPRYS Konstantinas 1  
     
    FORTYNATOV Aleksandr 3  
     
     
     
     
     
  • JUSTIN Gunter 3  
     
    VOTÍPKA Emanuel 1  
     
     
     
     
     
  • SVENSSON Mogens Emil 2  
    JUSTIN Gunter 0  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    VOTÍPKA Emanuel 3  
     
     
     
     
     
     
  • VOTÍPKA Emanuel 3  
     
     
     
     
    LANGER Jürgen 1  
     
     
  • NEUBAUER Herbert 3  
     
     
     
     
    FRAUNHEIM Günter 3  
     
     
  • 0  
    NEUBAUER Herbert 3  
     
     
     
     
     
     
  • BRADLEY Peter 0  
    BODOR Lajos 0  
     
     
     
     
     
     
  • BODOR Lajos 3  
     
    NEUBAUER Herbert 3  
     
     
     
     
     
  • HLUBINA Julius 0  
     
    INKINEN Olavi 0  
     
     
     
     
     
  • INKINEN Olavi 3  
    INKINEN Olavi 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    HAASE Friedrich 2  
     
     
     
     
     
     
  • HAASE Friedrich 3  
     
     
    NEUBAUER Herbert 3  
     
     
     
     
  • KÜSTER Norbert 3  
     
     
    KÜSTER Norbert 1  
     
     
     
     
  • 0  
    KÜSTER Norbert 3  
     
     
     
     
     
     
  • MARKEVICIUS Juozas 3  
    MARKEVICIUS Juozas 2  
     
     
     
     
     
     
  • GÓRECKI Eugeniusz 1  
     
    KÜSTER Norbert 3  
     
     
     
     
     
  • DOCHTERMANN Ulrich 3  
     
    DAVYDENKO Dmitry 2  
     
     
     
     
     
  • DRAGOLJEVIĆ Vojislav 0  
    DOCHTERMANN Ulrich 0  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    DAVYDENKO Dmitry 3  
     
     
     
     
     
     
  • DAVYDENKO Dmitry 3  
     
     
     
    NEUBAUER Herbert 2  
     
     
     
  • FRAUNHEIM Günter 3  
     
     
     
    FRAUNHEIM Günter 3  
     
     
     
  • 0  
    FRAUNHEIM Günter 3  
     
     
     
     
     
     
  • AUNAPU Leonid 1  
    FLAGEUL Alain 0  
     
     
     
     
     
     
  • FLAGEUL Alain 3  
     
    FRAUNHEIM Günter 3  
     
     
     
     
     
  • POLLAK Michael 1  
     
    SCHLAPPL Jaroslav 2  
     
     
     
     
     
  • TRSTENJAK Otto 3  
    TRSTENJAK Otto 1  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    SCHLAPPL Jaroslav 3  
     
     
     
     
     
     
  • SCHLAPPL Jaroslav 3  
     
     
    FRAUNHEIM Günter 3  
     
     
     
     
  • CUCKOVIC Djuro 3  
     
     
    GLAD Željko 0  
     
     
     
     
  • 0  
    CUCKOVIC Djuro 3  
     
     
     
     
     
     
  • PEARE Kenneth 3  
    PEARE Kenneth 1  
     
     
     
     
     
     
  • KLINGER Rolf 1  
     
    CUCKOVIC Djuro 2  
     
     
     
     
     
  • GLAD Željko 3  
     
    GLAD Željko 3  
     
     
     
     
     
  • MERK Josef 2  
    GLAD Željko 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    BAINBRIDGE Frederick 0  
     
     
     
     
     
     
  • BAINBRIDGE Frederick 3  
     
     
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    FRAUNHEIM Günter (2200)
    10-0-0
    30-8
    30
  • 2.
    TODT Harald (2961)
    9-1-0
    29-6
    27
  • 3.
    LANGER Jürgen (2509)
    8-1-0
    25-7
    24
  • 4.
    REINHART Horst (2741)
    8-1-0
    26-6
    24
  • 5.
    HORVÁT Peter (4025)
    7-1-0
    21-7
    21
  • 6.
    HILL Brian (1522)
    7-1-0
    21-8
    21
  • 7.
    NEUBAUER Herbert (2656)
    7-1-0
    23-5
    21
  • 8.
    ZILLICH Diethard (3056)
    7-1-0
    22-5
    21
  • 9.
    BILIC Dimitrije (2061)
    6-1-0
    18-5
    18
  • 10.
    KÜSTER Norbert (2500)
    6-1-0
    19-11
    18
  • 11.
    GLAD Željko (1171)
    6-1-0
    18-9
    18
  • 12.
    SCHMIDT Wolfgang (2823)
    6-1-0
    19-6
    18
  • 13.
    VALÁRIK Ľudovít (4088)
    6-1-0
    18-6
    18
  • 14.
    NIELSEN Erling Børge (1417)
    6-1-0
    18-4
    18
  • 15.
    FORTYNATOV Aleksandr (3728)
    5-2-0
    17-10
    15
  • 16.
    RAME Emanuele (3398)
    5-1-0
    16-7
    15
  • 17.
    SANDMARK Lars (4262)
    5-1-0
    15-5
    15
  • 18.
    GRAUL Dietmar (2248)
    5-1-0
    16-6
    15
  • 19.
    HANSEN Freddy (1390)
    5-1-0
    15-8
    15
  • 20.
    FREDEN Hans (4143)
    5-1-0
    15-3
    15
  • 21.
    VOTÍPKA Emanuel (1368)
    5-1-0
    16-5
    15
  • 22.
    MIŠINSKÝ Július (4058)
    5-1-0
    15-7
    15
  • 23.
    DR. FÜLÖP József (3125)
    5-1-0
    16-5
    15
  • 24.
    GRÜNEWALD Horst (2260)
    5-1-0
    16-7
    15
  • 25.
    DAVYDENKO Dmitry (3722)
    5-1-0
    17-4
    15
  • 26.
    SCHLAPPL Jaroslav (1328)
    5-1-0
    17-5
    15
  • 27.
    NORTON Roy (1567)
    5-1-0
    17-4
    15
  • 28.
    MÜLLNER Günter (1060)
    4-2-0
    14-9
    12
  • 29.
    KONDRATAS Antonijus (3456)
    4-2-0
    14-8
    12
  • 30.
    INKINEN Olavi (4165)
    4-2-0
    12-10
    12
  • 31.
    CUCKOVIC Djuro (3897)
    4-1-0
    14-5
    12
  • 32.
    SAUKKO Lauri (1765)
    4-2-0
    13-9
    12
  • 33.
    DERLER Hermann (2129)
    4-1-0
    13-5
    12
  • 34.
    WITTHAUS Bernd Prof.Dr. (3026)
    4-1-0
    13-3
    12
  • 35.
    PLEYER Gerd (2708)
    4-1-0
    12-5
    12
  • 36.
    HAASE Friedrich (2271)
    4-1-0
    14-4
    12
  • 37.
    AHMETOVIC Esad (1166)
    4-1-0
    13-6
    12
  • 38.
    FLAGEUL Alain (1859)
    4-1-0
    12-6
    12
  • 39.
    JUSTIN Gunter (2380)
    4-1-0
    12-6
    12
  • 40.
    DOCHTERMANN Ulrich (2140)
    4-1-0
    12-4
    12
  • 41.
    JASKO Jozef (4027)
    4-1-0
    12-5
    12
  • 42.
    PIEKAUTAS Jonas (3464)
    4-1-0
    14-5
    12
  • 43.
    OLEG Silitskiy (3774)
    4-1-0
    13-3
    12
  • 44.
    DR. WECKBACH Georg (2149)
    4-1-0
    14-5
    12
  • 45.
    BODOR Lajos (3108)
    4-1-0
    12-8
    12
  • 46.
    OLBRICH Rudolf (2683)
    4-1-0
    14-5
    12
  • 47.
    WURTH Karl-Heinz (3045)
    3-2-0
    9-8
    9
  • 48.
    WAN Hoi (1613)
    3-2-0
    10-9
    9
  • 49.
    KALENIUS Markku (1723)
    3-2-0
    11-7
    9
  • 50.
    LAGER Torsten (4199)
    3-2-0
    11-9
    9
  • 51.
    TRSTENJAK Otto (3980)
    3-2-0
    11-7
    9
  • 52.
    SANELL Mats (4264)
    3-2-0
    11-9
    9
  • 53.
    FOCKE Erich (1017)
    3-2-0
    12-11
    9
  • 54.
    JOYAU Christian (1902)
    3-2-0
    9-6
    9
  • 55.
    MARKEVICIUS Juozas (3460)
    3-2-0
    13-9
    9
  • 56.
    ALTINIŞIK NurdoĞAn (4307)
    3-2-0
    9-9
    9
  • 57.
    PEARE Kenneth (3307)
    3-2-0
    11-8
    9
  • 58.
    DUNGATE John (1497)
    3-2-0
    10-8
    9
  • 59.
    CERONI Sergio (3344)
    3-2-0
    10-7
    9
  • 60.
    JEKABSONS Gunars (3428)
    3-2-0
    11-7
    9
  • 61.
    SAX Joachim (2788)
    3-2-0
    11-8
    9
  • 62.
    SCHARFF Helmut (2794)
    3-2-0
    9-7
    9
  • 63.
    BURGER Maksimilijan (3850)
    2-3-0
    9-11
    6
  • 64.
    BAINBRIDGE Frederick (1449)
    2-1-0
    6-5
    6
  • 65.
    DRAGOLJEVIĆ Vojislav (1151)
    2-2-0
    8-6
    6
  • 66.
    KEPES László (3183)
    2-2-0
    7-6
    6
  • 67.
    EVANS David (1503)
    2-2-0
    8-6
    6
  • 68.
    GLURA Henryk (3565)
    2-2-0
    7-6
    6
  • 69.
    KUPRYS Konstantinas (3457)
    2-2-0
    7-6
    6
  • 70.
    AMIAUD André (1785)
    2-2-0
    7-6
    6
  • 71.
    GÓRECKI Eugeniusz (3569)
    2-2-0
    9-7
    6
  • 72.
    BALA Zdenek (1193)
    2-2-0
    7-8
    6
  • 73.
    DUBÉCZI Zoltán (3129)
    2-2-0
    8-10
    6
  • 74.
    POLLAK Michael (2714)
    2-2-0
    9-9
    6
  • 75.
    AUNAPU Leonid (1679)
    2-2-0
    9-8
    6
  • 76.
    BRADBURN Ron (1468)
    2-2-0
    7-6
    6
  • 77.
    LÖSER Detlef (2550)
    2-2-0
    9-6
    6
  • 78.
    HLUBINA Julius (4022)
    2-2-0
    7-7
    6
  • 79.
    MERK Josef (2601)
    2-2-0
    9-7
    6
  • 80.
    KLINGER Rolf (2428)
    2-2-0
    7-8
    6
  • 81.
    PAKOSSNICK Gernot (2696)
    2-2-0
    9-8
    6
  • 82.
    BECKER DR. Elmar Julius (3101)
    2-2-0
    6-8
    6
  • 83.
    ELFERT Bernd (2166)
    2-2-0
    8-9
    6
  • 84.
    SVENSSON Mogens Emil (1436)
    2-2-0
    10-6
    6
  • 85.
    LICHTBLAU Edgar (2536)
    2-2-0
    7-8
    6
  • 86.
    PLAKANTONAKIS Stavros (3078)
    2-2-0
    7-6
    6
  • 87.
    MÖSLEIN Rolf (2629)
    2-2-0
    7-6
    6
  • 88.
    PÖHLER Heinz (2712)
    2-2-0
    8-7
    6
  • 89.
    BRADLEY Peter (1469)
    2-2-0
    6-7
    6
  • 90.
    HOVORKA Zdenek (1244)
    1-3-0
    5-9
    3
  • 91.
    DR HORVÁTH Ákos (3124)
    1-2-0
    7-8
    3
  • 92.
    MASSET Gérard (1931)
    1-3-0
    7-9
    3
  • 93.
    STÜBCHEN Klaus (2934)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 94.
    HOFFMANN Werner (2333)
    0-2-0
    4-6
    0
  • 95.
    BALBIERIS Andris (3420)
    2-1-0
    6-5
    6
  • 96.
    GURSOY Turan (4334)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 97.
    SCHOLZ Rainer (2843)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 98.
    FISCHBACH Wilfried (2184)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 99.
    LAUKENMANN Günter (2516)
    1-2-0
    5-7
    3
  • 100.
    FAHÁZI János (3132)
    1-2-0
    4-7
    3
  • 101.
    HALLA Kaarel-Mati (1681)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 102.
    DAVERTON Jean-Claude (1832)
    1-2-0
    3-8
    3
  • 103.
    LUKASCHEK Heinz (1051)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 104.
    GRÜNING Walter (2261)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 105.
    NITSCHKE Manfred (2673)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 106.
    TCUKHLOV Iurii (3815)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 107.
    FREIMUTH Artur (2202)
    1-2-0
    5-6
    3
  • 108.
    PAKK Martin (1699)
    1-2-0
    5-7
    3
  • 109.
    BLIKKEN Per (3496)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 110.
    GYARMATHI DR Attila (3152)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 111.
    MATTISSECK Klaus (2586)
    1-2-0
    7-6
    3
  • 112.
    BENDER Günter (2040)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 113.
    DAWSON Clive (1492)
    1-2-0
    4-8
    3
  • 114.
    GOLLA Bruno (2242)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 115.
    BERGE Jörg-Peter (2049)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 116.
    BANASZKIEWICZ Ryszard (3549)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 117.
    BERGBACH Hartmut (2047)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 118.
    GOBET Roger (3934)
    1-2-0
    6-7
    3
  • 119.
    MAILLIS SEN. Alexander (2570)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 120.
    KRISTIANSEN Ole (3523)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 121.
    NIUKKANEN Pentti (1750)
    1-2-0
    5-8
    3
  • 122.
    KILERSJO Bert (4193)
    1-2-0
    5-7
    3
  • 123.
    HACKL Hans-Dieter (2272)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 124.
    NAGY Kálmán (3220)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 125.
    NIKOLIC Petar (3958)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 126.
    JUOZAITIS Jonas (3454)
    1-2-0
    5-6
    3
  • 127.
    STEUER Olaf (2918)
    1-2-0
    5-7
    3
  • 128.
    BRIGANDT Josef (2091)
    1-2-0
    5-7
    3
  • 129.
    WENDT Karsten (3005)
    1-2-0
    6-6
    3
  • 130.
    BÖHM Josef (2073)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 131.
    EKSTRÖM Göran (4133)
    1-2-0
    7-6
    3
  • 132.
    VLK Antonin (1364)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 133.
    BROCKER Manfred (2095)
    1-2-0
    4-8
    3
  • 134.
    ZILKEN Dieter (3055)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 135.
    GOLOVIN Vladimir (3731)
    1-2-0
    4-7
    3
  • 136.
    RIGÓ Lehel (3241)
    1-2-0
    4-8
    3
  • 137.
    MESTCHEN Dieter (2604)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 138.
    KOPPERUD Bjørn (3522)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 139.
    SAJDAK Marek (3626)
    1-2-0
    3-8
    3
  • 140.
    RADISIC Vasilije (3911)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 141.
    POLSTER Arno (2715)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 142.
    DR HEGEDŰS Mihály József (3123)
    1-2-0
    3-7
    3
  • 143.
    BOLSHOV Nikolay (3710)
    1-2-0
    7-8
    3
  • 144.
    KAMIN Lothar (2383)
    1-2-0
    3-6
    3
  • 145.
    GUIMARAES Antonio (3661)
    1-2-0
    6-6
    3
  • 146.
    ANDERS Peter (2004)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 147.
    ALLMENDINGER Arthur (2001)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 148.
    BALI Zoltán (3090)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 149.
    KOBARG Alfred (2435)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 150.
    TAILLADE Jacques (1986)
    0-3-0
    2-9
    0
  • 151.
    SCHWARZ Peter (3972)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 152.
    MILES Mick (1559)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 153.
    IDH Sven-Arne (4164)
    0-3-0
    2-9
    0
  • 154.
    KUHLE Manfred (2491)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 155.
    GESSAT Winfried (2231)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 156.
    PALINCKX Bruno (1131)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 157.
    JIROVEC Vaclav (1259)
    0-3-0
    3-9
    0
  • 158.
    WITHYMAN Michael (1624)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 159.
    VECKO Edvard (3885)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 160.
    LUDWIG Alfred (2558)
    0-0-0
    0-0
    0
  • 161.
    EHRNLUND Lars-Olof (4129)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 162.
    ZUBRIN Anatoly (3836)
    0-0-0
    0-0
    0
  • 163.
    PONCE REINA Miguel (1663)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 164.
    JEMTERUD Kjell (3519)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 165.
    SCHULZ Manfred (2858)
    0-3-0
    3-9
    0
  • 166.
    ISRAELSSON Kennerth (4166)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 167.
    MIRKIN Leonid (3315)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 168.
    MÄÄTTÄ Eino (1743)
    0-3-0
    2-9
    0
  • 169.
    ROLLINO Gilberto (3401)
    0-3-0
    3-9
    0
  • 170.
    SCHWESIG Lothar (2867)
    0-3-0
    5-9
    0
  • 171.
    KUCERA Karel (1278)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 172.
    MANDALLAZ Michel (1925)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 173.
    KARLSSON Nils-Ove (4187)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 174.
    LARISCH Heinrich (1283)
    0-3-0
    2-9
    0
  • 175.
    KNOOP Ernst (2433)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 176.
    MOLITORIS Dusan (1299)
    0-3-0
    3-9
    0
  • 177.
    DOSSENBACH Philipp (3930)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 178.
    HEUFT Jürgen (2316)
    0-3-0
    3-9
    0
  • 179.
    HARTWIG Horst (2287)
    0-2-0
    2-6
    0
  • 180.
    SMITH Victor (1598)
    0-3-0
    2-9
    0
  • 181.
    BRAUNER Josef (1204)
    0-3-0
    0-9
    0
  • 182.
    KARZENBURG Eckard (2393)
    0-3-0
    3-9
    0
  • 183.
    RAULT Louis (1970)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 184.
    BERGER Lutz (2050)
    0-3-0
    1-9
    0
  • 185.
    LAUERER Heinrich (2515)
    0-2-0
    2-6
    0
  • 186.
    WIDOR Dieter (3986)
    0-3-0
    1-9
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 47
  • 2.
    SCHARFF Helmut (2794)
    2-1-0
    6-4
    6
  • 1.
    PEARE Kenneth (3307)
    2-1-0
    7-4
    6
  • DAVERTON Jean-Claude (1832)
    1-2-0
    3-8
    3
  • GUIMARAES Antonio (3661)
    1-2-0
    6-6
    3
  • csoport: Alsó: 46
  • 2.
    AUNAPU Leonid (1679)
    2-1-0
    8-5
    6
  • 1.
    LÖSER Detlef (2550)
    2-1-0
    8-3
    6
  • BALBIERIS Andris (3420)
    2-1-0
    6-5
    6
  • EHRNLUND Lars-Olof (4129)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 45
  • 1.
    PIEKAUTAS Jonas (3464)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    FORTYNATOV Aleksandr (3728)
    2-1-0
    6-3
    6
  • NITSCHKE Manfred (2673)
    1-2-0
    3-6
    3
  • GESSAT Winfried (2231)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 44
  • 1.
    SAX Joachim (2788)
    2-1-0
    7-5
    6
  • 2.
    PAKOSSNICK Gernot (2696)
    2-1-0
    7-5
    6
  • TCUKHLOV Iurii (3815)
    1-2-0
    4-6
    3
  • PAKK Martin (1699)
    1-2-0
    5-7
    3
  • csoport: Alsó: 43
  • 1.
    OLBRICH Rudolf (2683)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    HOVORKA Zdenek (1244)
    1-2-0
    4-6
    3
  • BERGE Jörg-Peter (2049)
    1-2-0
    4-6
    3
  • BLIKKEN Per (3496)
    1-2-0
    3-7
    3
  • csoport: Alsó: 42
  • 1.
    AHMETOVIC Esad (1166)
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    SVENSSON Mogens Emil (1436)
    2-1-0
    8-3
    6
  • GOLLA Bruno (2242)
    1-2-0
    4-6
    3
  • ISRAELSSON Kennerth (4166)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 41
  • 1.
    FREDEN Hans (4143)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    LICHTBLAU Edgar (2536)
    2-1-0
    6-5
    6
  • FREIMUTH Artur (2202)
    1-2-0
    5-6
    3
  • BRAUNER Josef (1204)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 40
  • 1.
    CUCKOVIC Djuro (3897)
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    STÜBCHEN Klaus (2934)
    1-1-0
    3-4
    3
  • HARTWIG Horst (2287)
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Alsó: 39
  • 1.
    HORVÁT Peter (4025)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    PÖHLER Heinz (2712)
    2-1-0
    6-4
    6
  • FAHÁZI János (3132)
    1-2-0
    4-7
    3
  • LARISCH Heinrich (1283)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 38
  • 1.
    DR. FÜLÖP József (3125)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    WURTH Karl-Heinz (3045)
    2-1-0
    6-3
    6
  • LUKASCHEK Heinz (1051)
    1-2-0
    3-6
    3
  • KUCERA Karel (1278)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 37
  • 1.
    BODOR Lajos (3108)
    3-0-0
    9-5
    9
  • LAUKENMANN Günter (2516)
    1-2-0
    5-7
    3
  • 2.
    BURGER Maksimilijan (3850)
    1-2-0
    6-6
    3
  • SCHOLZ Rainer (2843)
    1-2-0
    4-6
    3
  • csoport: Alsó: 36
  • 1.
    HANSEN Freddy (1390)
    3-0-0
    9-5
    9
  • 2.
    DUBÉCZI Zoltán (3129)
    2-1-0
    8-7
    6
  • MATTISSECK Klaus (2586)
    1-2-0
    7-6
    3
  • KARZENBURG Eckard (2393)
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Alsó: 35
  • 1.
    PLEYER Gerd (2708)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    TRSTENJAK Otto (3980)
    2-1-0
    7-3
    6
  • GYARMATHI DR Attila (3152)
    1-2-0
    3-6
    3
  • RAULT Louis (1970)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 34
  • 1.
    LANGER Jürgen (2509)
    3-0-0
    9-0
    9
  • FISCHBACH Wilfried (2184)
    1-2-0
    3-7
    3
  • DAWSON Clive (1492)
    1-2-0
    4-8
    3
  • 2.
    MASSET Gérard (1931)
    1-2-0
    5-6
    3
  • csoport: Alsó: 33
  • 1.
    JUSTIN Gunter (2380)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    KEPES László (3183)
    2-1-0
    7-3
    6
  • BENDER Günter (2040)
    1-2-0
    3-7
    3
  • KARLSSON Nils-Ove (4187)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 32
  • 1.
    DR. WECKBACH Georg (2149)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    AMIAUD André (1785)
    2-1-0
    7-3
    6
  • GRÜNING Walter (2261)
    1-2-0
    4-6
    3
  • PALINCKX Bruno (1131)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 31
  • 1.
    SCHLAPPL Jaroslav (1328)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    GLURA Henryk (3565)
    2-1-0
    7-3
    6
  • GURSOY Turan (4334)
    1-2-0
    3-7
    3
  • KUHLE Manfred (2491)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 30
  • 2.
    WAN Hoi (1613)
    2-1-0
    7-6
    6
  • 1.
    DRAGOLJEVIĆ Vojislav (1151)
    2-1-0
    8-3
    6
  • HALLA Kaarel-Mati (1681)
    1-2-0
    4-6
    3
  • BERGBACH Hartmut (2047)
    1-2-0
    3-7
    3
  • csoport: Alsó: 29
  • 1.
    DOCHTERMANN Ulrich (2140)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    PLAKANTONAKIS Stavros (3078)
    2-1-0
    7-3
    6
  • HACKL Hans-Dieter (2272)
    1-2-0
    3-7
    3
  • PONCE REINA Miguel (1663)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 28
  • 1.
    JASKO Jozef (4027)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    GÓRECKI Eugeniusz (3569)
    2-1-0
    8-4
    6
  • RADISIC Vasilije (3911)
    1-2-0
    4-6
    3
  • ALLMENDINGER Arthur (2001)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 27
  • 1.
    OLEG Silitskiy (3774)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    DUNGATE John (1497)
    2-1-0
    6-4
    6
  • POLSTER Arno (2715)
    1-2-0
    4-6
    3
  • KOBARG Alfred (2435)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 26
  • 1.
    GLAD Željko (1171)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    JEKABSONS Gunars (3428)
    2-1-0
    8-3
    6
  • DR HEGEDŰS Mihály József (3123)
    1-2-0
    3-7
    3
  • BERGER Lutz (2050)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 25
  • 1.
    KÜSTER Norbert (2500)
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    FOCKE Erich (1017)
    2-1-0
    8-6
    6
  • BOLSHOV Nikolay (3710)
    1-2-0
    7-8
    3
  • MOLITORIS Dusan (1299)
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Alsó: 24
  • 1.
    HAASE Friedrich (2271)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    ALTINIŞIK NurdoĞAn (4307)
    2-1-0
    6-5
    6
  • BANASZKIEWICZ Ryszard (3549)
    1-2-0
    4-6
    3
  • MÄÄTTÄ Eino (1743)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 23
  • 1.
    DERLER Hermann (2129)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    EVANS David (1503)
    2-1-0
    7-3
    6
  • KAMIN Lothar (2383)
    1-2-0
    3-6
    3
  • MANDALLAZ Michel (1925)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 22
  • 1.
    MIŠINSKÝ Július (4058)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    KONDRATAS Antonijus (3456)
    2-1-0
    7-5
    6
  • SAJDAK Marek (3626)
    1-2-0
    3-8
    3
  • SCHWESIG Lothar (2867)
    0-3-0
    5-9
    0
  • csoport: Alsó: 21
  • 1.
    TODT Harald (2961)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    KUPRYS Konstantinas (3457)
    2-1-0
    6-3
    6
  • KOPPERUD Bjørn (3522)
    1-2-0
    3-7
    3
  • SCHWARZ Peter (3972)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 20
  • 1.
    GRAUL Dietmar (2248)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    JOYAU Christian (1902)
    2-1-0
    6-3
    6
  • STEUER Olaf (2918)
    1-2-0
    5-7
    3
  • WITHYMAN Michael (1624)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 19
  • 1.
    FLAGEUL Alain (1859)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    CERONI Sergio (3344)
    2-1-0
    6-3
    6
  • RIGÓ Lehel (3241)
    1-2-0
    4-8
    3
  • SCHULZ Manfred (2858)
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Alsó: 18
  • 1.
    NIELSEN Erling Børge (1417)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    BRADLEY Peter (1469)
    2-1-0
    6-4
    6
  • MAILLIS SEN. Alexander (2570)
    1-2-0
    4-6
    3
  • ANDERS Peter (2004)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 17
  • 1.
    WITTHAUS Bernd Prof.Dr. (3026)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    SANELL Mats (4264)
    2-1-0
    6-4
    6
  • KRISTIANSEN Ole (3523)
    1-2-0
    3-6
    3
  • MIRKIN Leonid (3315)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 16
  • 1.
    FRAUNHEIM Günter (2200)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    LAGER Torsten (4199)
    2-1-0
    7-6
    6
  • NIUKKANEN Pentti (1750)
    1-2-0
    5-8
    3
  • ROLLINO Gilberto (3401)
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Alsó: 15
  • 1.
    MÜLLNER Günter (1060)
    2-1-0
    7-4
    6
  • 2.
    BALA Zdenek (1193)
    2-1-0
    6-5
    6
  • MESTCHEN Dieter (2604)
    1-2-0
    4-6
    3
  • KILERSJO Bert (4193)
    1-2-0
    5-7
    3
  • csoport: Alsó: 14
  • 1.
    NORTON Roy (1567)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    MÖSLEIN Rolf (2629)
    2-1-0
    6-3
    6
  • NAGY Kálmán (3220)
    1-2-0
    3-7
    3
  • KNOOP Ernst (2433)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 13
  • 1.
    DAVYDENKO Dmitry (3722)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    SAUKKO Lauri (1765)
    2-1-0
    7-5
    6
  • NIKOLIC Petar (3958)
    1-2-0
    3-7
    3
  • HEUFT Jürgen (2316)
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Alsó: 12
  • 1.
    GRÜNEWALD Horst (2260)
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    POLLAK Michael (2714)
    2-1-0
    8-6
    6
  • GOBET Roger (3934)
    1-2-0
    6-7
    3
  • SMITH Victor (1598)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 11
  • 1.
    REINHART Horst (2741)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    INKINEN Olavi (4165)
    2-1-0
    6-5
    6
  • JUOZAITIS Jonas (3454)
    1-2-0
    5-6
    3
  • WIDOR Dieter (3986)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    RAME Emanuele (3398)
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    DR HORVÁTH Ákos (3124)
    1-1-0
    5-5
    3
  • LAUERER Heinrich (2515)
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    HILL Brian (1522)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    MARKEVICIUS Juozas (3460)
    2-1-0
    8-5
    6
  • BRIGANDT Josef (2091)
    1-2-0
    5-7
    3
  • DOSSENBACH Philipp (3930)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    VOTÍPKA Emanuel (1368)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    ELFERT Bernd (2166)
    2-1-0
    7-6
    6
  • WENDT Karsten (3005)
    1-2-0
    6-6
    3
  • BALI Zoltán (3090)
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    NEUBAUER Herbert (2656)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    BECKER DR. Elmar Julius (3101)
    2-1-0
    6-5
    6
  • BÖHM Josef (2073)
    1-2-0
    4-6
    3
  • TAILLADE Jacques (1986)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    SCHMIDT Wolfgang (2823)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    KLINGER Rolf (2428)
    2-1-0
    6-5
    6
  • EKSTRÖM Göran (4133)
    1-2-0
    7-6
    3
  • MILES Mick (1559)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    VALÁRIK Ľudovít (4088)
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    MERK Josef (2601)
    2-1-0
    7-4
    6
  • VLK Antonin (1364)
    1-2-0
    4-6
    3
  • IDH Sven-Arne (4164)
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    SANDMARK Lars (4262)
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    HLUBINA Julius (4022)
    2-1-0
    7-4
    6
  • BROCKER Manfred (2095)
    1-2-0
    4-8
    3
  • JIROVEC Vaclav (1259)
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    ZILLICH Diethard (3056)
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    BRADBURN Ron (1468)
    2-1-0
    6-3
    6
  • ZILKEN Dieter (3055)
    1-2-0
    3-6
    3
  • VECKO Edvard (3885)
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    BAINBRIDGE Frederick (1449)
    1-0-0
    3-2
    3
  • 2.
    HOFFMANN Werner (2333)
    0-1-0
    2-3
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    BILIC Dimitrije (2061)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    KALENIUS Markku (1723)
    2-1-0
    6-3
    6
  • GOLOVIN Vladimir (3731)
    1-2-0
    4-7
    3
  • JEMTERUD Kjell (3519)
    0-3-0
    1-9
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • TODT Harald (2961)
    2-3
    FRAUNHEIM Günter (2200)
  • Top 4
  • REINHART Horst (2741)
    2-3
    TODT Harald (2961)
  • LANGER Jürgen (2509)
    1-3
    FRAUNHEIM Günter (2200)
  • Top 8
  • HORVÁT Peter (4025)
    0-3
    REINHART Horst (2741)
  • HILL Brian (1522)
    0-3
    TODT Harald (2961)
  • ZILLICH Diethard (3056)
    1-3
    LANGER Jürgen (2509)
  • NEUBAUER Herbert (2656)
    2-3
    FRAUNHEIM Günter (2200)
  • Top 16
  • BILIC Dimitrije (2061)
    0-3
    HORVÁT Peter (4025)
  • REINHART Horst (2741)
    3-0
    VALÁRIK Ľudovít (4088)
  • SCHMIDT Wolfgang (2823)
    1-3
    HILL Brian (1522)
  • TODT Harald (2961)
    3-0
    NIELSEN Erling Børge (1417)
  • ZILLICH Diethard (3056)
    3-1
    RAME Emanuele (3398)
  • LANGER Jürgen (2509)
    3-2
    FORTYNATOV Aleksandr (3728)
  • NEUBAUER Herbert (2656)
    3-1
    KÜSTER Norbert (2500)
  • FRAUNHEIM Günter (2200)
    3-0
    GLAD Željko (1171)
  • Top 32
  • BILIC Dimitrije (2061)
    3-0
    SAUKKO Lauri (1765)
  • HORVÁT Peter (4025)
    3-2
    NORTON Roy (1567)
  • REINHART Horst (2741)
    3-0
    HANSEN Freddy (1390)
  • FREDEN Hans (4143)
    0-3
    VALÁRIK Ľudovít (4088)
  • SCHMIDT Wolfgang (2823)
    3-1
    KONDRATAS Antonijus (3456)
  • GRAUL Dietmar (2248)
    1-3
    HILL Brian (1522)
  • GRÜNEWALD Horst (2260)
    1-3
    TODT Harald (2961)
  • NIELSEN Erling Børge (1417)
    3-0
    SANDMARK Lars (4262)
  • ZILLICH Diethard (3056)
    3-0
    MIŠINSKÝ Július (4058)
  • DR. FÜLÖP József (3125)
    1-3
    RAME Emanuele (3398)
  • MÜLLNER Günter (1060)
    1-3
    LANGER Jürgen (2509)
  • FORTYNATOV Aleksandr (3728)
    3-1
    VOTÍPKA Emanuel (1368)
  • NEUBAUER Herbert (2656)
    3-0
    INKINEN Olavi (4165)
  • KÜSTER Norbert (2500)
    3-2
    DAVYDENKO Dmitry (3722)
  • FRAUNHEIM Günter (2200)
    3-2
    SCHLAPPL Jaroslav (1328)
  • CUCKOVIC Djuro (3897)
    2-3
    GLAD Željko (1171)
  • Top 64
  • BILIC Dimitrije (2061)
    3-1
    OLEG Silitskiy (3774)
  • SAUKKO Lauri (1765)
    3-0
    SCHARFF Helmut (2794)
  • HORVÁT Peter (4025)
    3-1
    CERONI Sergio (3344)
  • FOCKE Erich (1017)
    1-3
    NORTON Roy (1567)
  • REINHART Horst (2741)
    3-2
    PIEKAUTAS Jonas (3464)
  • WURTH Karl-Heinz (3045)
    0-3
    HANSEN Freddy (1390)
  • WAN Hoi (1613)
    0-3
    FREDEN Hans (4143)
  • ALTINIŞIK NurdoĞAn (4307)
    0-3
    VALÁRIK Ľudovít (4088)
  • SCHMIDT Wolfgang (2823)
    3-0
    JASKO Jozef (4027)
  • KONDRATAS Antonijus (3456)
    3-0
    PLEYER Gerd (2708)
  • DERLER Hermann (2129)
    1-3
    HILL Brian (1522)
  • GRÜNEWALD Horst (2260)
    3-1
    AHMETOVIC Esad (1166)
  • JEKABSONS Gunars (3428)
    0-3
    TODT Harald (2961)
  • WITTHAUS Bernd Prof.Dr. (3026)
    1-3
    NIELSEN Erling Børge (1417)
  • BURGER Maksimilijan (3850)
    0-3
    SANDMARK Lars (4262)
  • ZILLICH Diethard (3056)
    3-1
    SAX Joachim (2788)
  • KALENIUS Markku (1723)
    2-3
    MIŠINSKÝ Július (4058)
  • DR. FÜLÖP József (3125)
    3-2
    SANELL Mats (4264)
  • DUNGATE John (1497)
    1-3
    RAME Emanuele (3398)
  • MÜLLNER Günter (1060)
    3-2
    OLBRICH Rudolf (2683)
  • JOYAU Christian (1902)
    0-3
    LANGER Jürgen (2509)
  • DR. WECKBACH Georg (2149)
    2-3
    FORTYNATOV Aleksandr (3728)
  • JUSTIN Gunter (2380)
    0-3
    VOTÍPKA Emanuel (1368)
  • NEUBAUER Herbert (2656)
    3-0
    BODOR Lajos (3108)
  • INKINEN Olavi (4165)
    3-2
    HAASE Friedrich (2271)
  • KÜSTER Norbert (2500)
    3-2
    MARKEVICIUS Juozas (3460)
  • DOCHTERMANN Ulrich (2140)
    0-3
    DAVYDENKO Dmitry (3722)
  • FRAUNHEIM Günter (2200)
    3-0
    FLAGEUL Alain (1859)
  • TRSTENJAK Otto (3980)
    1-3
    SCHLAPPL Jaroslav (1328)
  • CUCKOVIC Djuro (3897)
    3-1
    PEARE Kenneth (3307)
  • GLAD Željko (1171)
    3-0
    BAINBRIDGE Frederick (1449)
  • GRAUL Dietmar (2248)
    3-1
    LAGER Torsten (4199)
  • Top 128
  • BILIC Dimitrije (2061)
    3-0
  • KEPES László (3183)
    0-3
    OLEG Silitskiy (3774)
  • SAUKKO Lauri (1765)
    3-1
    HOVORKA Zdenek (1244)
  • 0-3
    SCHARFF Helmut (2794)
  • HORVÁT Peter (4025)
    3-0
  • CERONI Sergio (3344)
    3-1
    LÖSER Detlef (2550)
  • PAKOSSNICK Gernot (2696)
    2-3
    FOCKE Erich (1017)
  • 0-3
    NORTON Roy (1567)
  • REINHART Horst (2741)
    3-0
  • MASSET Gérard (1931)
    2-3
    PIEKAUTAS Jonas (3464)
  • WURTH Karl-Heinz (3045)
    3-2
    DR HORVÁTH Ákos (3124)
  • 0-3
    HANSEN Freddy (1390)
  • WAN Hoi (1613)
    3-0
  • STÜBCHEN Klaus (2934)
    0-3
    FREDEN Hans (4143)
  • ELFERT Bernd (2166)
    1-3
    ALTINIŞIK NurdoĞAn (4307)
  • 0-3
    VALÁRIK Ľudovít (4088)
  • SCHMIDT Wolfgang (2823)
    3-0
  • 0-3
    JASKO Jozef (4027)
  • AMIAUD André (1785)
    0-3
    KONDRATAS Antonijus (3456)
  • 0-3
    PLEYER Gerd (2708)
  • GRAUL Dietmar (2248)
    3-0
  • LAGER Torsten (4199)
    3-0
    BECKER DR. Elmar Julius (3101)
  • DERLER Hermann (2129)
    3-1
    BALA Zdenek (1193)
  • 0-3
    HILL Brian (1522)
  • GRÜNEWALD Horst (2260)
    3-0
  • PLAKANTONAKIS Stavros (3078)
    0-3
    AHMETOVIC Esad (1166)
  • JEKABSONS Gunars (3428)
    3-1
    BRADBURN Ron (1468)
  • 0-3
    TODT Harald (2961)
  • WITTHAUS Bernd Prof.Dr. (3026)
    3-0
  • GLURA Henryk (3565)
    0-3
    NIELSEN Erling Børge (1417)
  • BURGER Maksimilijan (3850)
    3-2
    HOFFMANN Werner (2333)
  • 0-3
    SANDMARK Lars (4262)
  • 0-3
    SAX Joachim (2788)
  • LICHTBLAU Edgar (2536)
    1-3
    KALENIUS Markku (1723)
  • 0-3
    MIŠINSKÝ Július (4058)
  • DR. FÜLÖP József (3125)
    3-0
  • PÖHLER Heinz (2712)
    2-3
    SANELL Mats (4264)
  • MÖSLEIN Rolf (2629)
    1-3
    DUNGATE John (1497)
  • 0-3
    RAME Emanuele (3398)
  • MÜLLNER Günter (1060)
    3-0
  • EVANS David (1503)
    1-3
    OLBRICH Rudolf (2683)
  • DUBÉCZI Zoltán (3129)
    0-3
    JOYAU Christian (1902)
  • 0-3
    LANGER Jürgen (2509)
  • DR. WECKBACH Georg (2149)
    3-0
  • FORTYNATOV Aleksandr (3728)
    3-1
    KUPRYS Konstantinas (3457)
  • JUSTIN Gunter (2380)
    3-2
    SVENSSON Mogens Emil (1436)
  • 0-3
    VOTÍPKA Emanuel (1368)
  • NEUBAUER Herbert (2656)
    3-0
  • BRADLEY Peter (1469)
    0-3
    BODOR Lajos (3108)
  • HLUBINA Julius (4022)
    0-3
    INKINEN Olavi (4165)
  • 0-3
    HAASE Friedrich (2271)
  • KÜSTER Norbert (2500)
    3-0
  • MARKEVICIUS Juozas (3460)
    3-1
    GÓRECKI Eugeniusz (3569)
  • DOCHTERMANN Ulrich (2140)
    3-0
    DRAGOLJEVIĆ Vojislav (1151)
  • 0-3
    DAVYDENKO Dmitry (3722)
  • FRAUNHEIM Günter (2200)
    3-0
  • AUNAPU Leonid (1679)
    1-3
    FLAGEUL Alain (1859)
  • POLLAK Michael (2714)
    1-3
    TRSTENJAK Otto (3980)
  • 0-3
    SCHLAPPL Jaroslav (1328)
  • CUCKOVIC Djuro (3897)
    3-0
  • PEARE Kenneth (3307)
    3-1
    KLINGER Rolf (2428)
  • GLAD Željko (1171)
    3-2
    MERK Josef (2601)
  • 0-3
    BAINBRIDGE Frederick (1449)
  • ZILLICH Diethard (3056)
    3-0
  • csoport: Alsó: 47
  • SCHARFF Helmut (2794)
    3-0
    DAVERTON Jean-Claude (1832)
  • SCHARFF Helmut (2794)
    3-1
    PEARE Kenneth (3307)
  • SCHARFF Helmut (2794)
    0-3
    GUIMARAES Antonio (3661)
  • DAVERTON Jean-Claude (1832)
    0-3
    PEARE Kenneth (3307)
  • DAVERTON Jean-Claude (1832)
    3-2
    GUIMARAES Antonio (3661)
  • PEARE Kenneth (3307)
    3-1
    GUIMARAES Antonio (3661)
  • csoport: Alsó: 46
  • LÖSER Detlef (2550)
    2-3
    AUNAPU Leonid (1679)
  • LÖSER Detlef (2550)
    3-0
    BALBIERIS Andris (3420)
  • LÖSER Detlef (2550)
    3-0
    EHRNLUND Lars-Olof (4129)
  • AUNAPU Leonid (1679)
    2-3
    BALBIERIS Andris (3420)
  • AUNAPU Leonid (1679)
    3-0
    EHRNLUND Lars-Olof (4129)
  • BALBIERIS Andris (3420)
    3-0
    EHRNLUND Lars-Olof (4129)
  • csoport: Alsó: 45
  • NITSCHKE Manfred (2673)
    0-3
    PIEKAUTAS Jonas (3464)
  • NITSCHKE Manfred (2673)
    3-0
    GESSAT Winfried (2231)
  • NITSCHKE Manfred (2673)
    0-3
    FORTYNATOV Aleksandr (3728)
  • PIEKAUTAS Jonas (3464)
    3-0
    GESSAT Winfried (2231)
  • PIEKAUTAS Jonas (3464)
    3-0
    FORTYNATOV Aleksandr (3728)
  • GESSAT Winfried (2231)
    0-3
    FORTYNATOV Aleksandr (3728)
  • csoport: Alsó: 44
  • PAKOSSNICK Gernot (2696)
    3-2
    PAKK Martin (1699)
  • PAKOSSNICK Gernot (2696)
    1-3
    SAX Joachim (2788)
  • PAKOSSNICK Gernot (2696)
    3-0
    TCUKHLOV Iurii (3815)
  • PAKK Martin (1699)
    3-1
    SAX Joachim (2788)
  • PAKK Martin (1699)
    0-3
    TCUKHLOV Iurii (3815)
  • SAX Joachim (2788)
    3-1
    TCUKHLOV Iurii (3815)
  • csoport: Alsó: 43
  • BERGE Jörg-Peter (2049)
    0-3
    HOVORKA Zdenek (1244)
  • BERGE Jörg-Peter (2049)
    1-3
    OLBRICH Rudolf (2683)
  • BERGE Jörg-Peter (2049)
    3-0
    BLIKKEN Per (3496)
  • HOVORKA Zdenek (1244)
    0-3
    OLBRICH Rudolf (2683)
  • HOVORKA Zdenek (1244)
    1-3
    BLIKKEN Per (3496)
  • OLBRICH Rudolf (2683)
    3-0
    BLIKKEN Per (3496)
  • csoport: Alsó: 42
  • GOLLA Bruno (2242)
    0-3
    SVENSSON Mogens Emil (1436)
  • GOLLA Bruno (2242)
    1-3
    AHMETOVIC Esad (1166)
  • GOLLA Bruno (2242)
    3-0
    ISRAELSSON Kennerth (4166)
  • SVENSSON Mogens Emil (1436)
    2-3
    AHMETOVIC Esad (1166)
  • SVENSSON Mogens Emil (1436)
    3-0
    ISRAELSSON Kennerth (4166)
  • AHMETOVIC Esad (1166)
    3-0
    ISRAELSSON Kennerth (4166)
  • csoport: Alsó: 41
  • FREIMUTH Artur (2202)
    3-0
    BRAUNER Josef (1204)
  • FREIMUTH Artur (2202)
    2-3
    LICHTBLAU Edgar (2536)
  • FREIMUTH Artur (2202)
    0-3
    FREDEN Hans (4143)
  • BRAUNER Josef (1204)
    0-3
    LICHTBLAU Edgar (2536)
  • BRAUNER Josef (1204)
    0-3
    FREDEN Hans (4143)
  • LICHTBLAU Edgar (2536)
    0-3
    FREDEN Hans (4143)
  • csoport: Alsó: 40
  • STÜBCHEN Klaus (2934)
    0-3
    CUCKOVIC Djuro (3897)
  • STÜBCHEN Klaus (2934)
    3-1
    HARTWIG Horst (2287)
  • CUCKOVIC Djuro (3897)
    3-1
    HARTWIG Horst (2287)
  • csoport: Alsó: 39
  • FAHÁZI János (3132)
    3-1
    LARISCH Heinrich (1283)
  • FAHÁZI János (3132)
    0-3
    PÖHLER Heinz (2712)
  • FAHÁZI János (3132)
    1-3
    HORVÁT Peter (4025)
  • LARISCH Heinrich (1283)
    1-3
    PÖHLER Heinz (2712)
  • LARISCH Heinrich (1283)
    0-3
    HORVÁT Peter (4025)
  • PÖHLER Heinz (2712)
    0-3
    HORVÁT Peter (4025)
  • csoport: Alsó: 38
  • DR. FÜLÖP József (3125)
    3-0
    LUKASCHEK Heinz (1051)
  • DR. FÜLÖP József (3125)
    3-0
    KUCERA Karel (1278)
  • DR. FÜLÖP József (3125)
    3-0
    WURTH Karl-Heinz (3045)
  • LUKASCHEK Heinz (1051)
    3-0
    KUCERA Karel (1278)
  • LUKASCHEK Heinz (1051)
    0-3
    WURTH Karl-Heinz (3045)
  • KUCERA Karel (1278)
    0-3
    WURTH Karl-Heinz (3045)
  • csoport: Alsó: 37
  • BODOR Lajos (3108)
    3-2
    LAUKENMANN Günter (2516)
  • BODOR Lajos (3108)
    3-2
    BURGER Maksimilijan (3850)
  • BODOR Lajos (3108)
    3-1
    SCHOLZ Rainer (2843)
  • LAUKENMANN Günter (2516)
    3-1
    BURGER Maksimilijan (3850)
  • LAUKENMANN Günter (2516)
    0-3
    SCHOLZ Rainer (2843)
  • BURGER Maksimilijan (3850)
    3-0
    SCHOLZ Rainer (2843)
  • csoport: Alsó: 36
  • HANSEN Freddy (1390)
    3-2
    MATTISSECK Klaus (2586)
  • HANSEN Freddy (1390)
    3-2
    DUBÉCZI Zoltán (3129)
  • HANSEN Freddy (1390)
    3-1
    KARZENBURG Eckard (2393)
  • MATTISSECK Klaus (2586)
    2-3
    DUBÉCZI Zoltán (3129)
  • MATTISSECK Klaus (2586)
    3-0
    KARZENBURG Eckard (2393)
  • DUBÉCZI Zoltán (3129)
    3-2
    KARZENBURG Eckard (2393)
  • csoport: Alsó: 35
  • PLEYER Gerd (2708)
    3-1
    RAULT Louis (1970)
  • PLEYER Gerd (2708)
    3-0
    GYARMATHI DR Attila (3152)
  • PLEYER Gerd (2708)
    3-1
    TRSTENJAK Otto (3980)
  • RAULT Louis (1970)
    0-3
    GYARMATHI DR Attila (3152)
  • RAULT Louis (1970)
    0-3
    TRSTENJAK Otto (3980)
  • GYARMATHI DR Attila (3152)
    0-3
    TRSTENJAK Otto (3980)
  • csoport: Alsó: 34
  • LANGER Jürgen (2509)
    3-0
    DAWSON Clive (1492)
  • LANGER Jürgen (2509)
    3-0
    FISCHBACH Wilfried (2184)
  • LANGER Jürgen (2509)
    3-0
    MASSET Gérard (1931)
  • DAWSON Clive (1492)
    1-3
    FISCHBACH Wilfried (2184)
  • DAWSON Clive (1492)
    3-2
    MASSET Gérard (1931)
  • FISCHBACH Wilfried (2184)
    0-3
    MASSET Gérard (1931)
  • csoport: Alsó: 33
  • JUSTIN Gunter (2380)
    3-1
    KEPES László (3183)
  • JUSTIN Gunter (2380)
    3-0
    BENDER Günter (2040)
  • JUSTIN Gunter (2380)
    3-0
    KARLSSON Nils-Ove (4187)
  • KEPES László (3183)
    3-0
    BENDER Günter (2040)
  • KEPES László (3183)
    3-0
    KARLSSON Nils-Ove (4187)
  • BENDER Günter (2040)
    3-1
    KARLSSON Nils-Ove (4187)
  • csoport: Alsó: 32
  • AMIAUD André (1785)
    1-3
    DR. WECKBACH Georg (2149)
  • AMIAUD André (1785)
    3-0
    PALINCKX Bruno (1131)
  • AMIAUD André (1785)
    3-0
    GRÜNING Walter (2261)
  • DR. WECKBACH Georg (2149)
    3-0
    PALINCKX Bruno (1131)
  • DR. WECKBACH Georg (2149)
    3-1
    GRÜNING Walter (2261)
  • PALINCKX Bruno (1131)
    0-3
    GRÜNING Walter (2261)
  • csoport: Alsó: 31
  • GLURA Henryk (3565)
    1-3
    SCHLAPPL Jaroslav (1328)
  • GLURA Henryk (3565)
    3-0
    KUHLE Manfred (2491)
  • GLURA Henryk (3565)
    3-0
    GURSOY Turan (4334)
  • SCHLAPPL Jaroslav (1328)
    3-0
    KUHLE Manfred (2491)
  • SCHLAPPL Jaroslav (1328)
    3-0
    GURSOY Turan (4334)
  • KUHLE Manfred (2491)
    1-3
    GURSOY Turan (4334)
  • csoport: Alsó: 30
  • WAN Hoi (1613)
    1-3
    BERGBACH Hartmut (2047)
  • WAN Hoi (1613)
    3-2
    DRAGOLJEVIĆ Vojislav (1151)
  • WAN Hoi (1613)
    3-1
    HALLA Kaarel-Mati (1681)
  • BERGBACH Hartmut (2047)
    0-3
    DRAGOLJEVIĆ Vojislav (1151)
  • BERGBACH Hartmut (2047)
    0-3
    HALLA Kaarel-Mati (1681)
  • DRAGOLJEVIĆ Vojislav (1151)
    3-0
    HALLA Kaarel-Mati (1681)
  • csoport: Alsó: 29
  • DOCHTERMANN Ulrich (2140)
    3-0
    PONCE REINA Miguel (1663)
  • DOCHTERMANN Ulrich (2140)
    3-0
    HACKL Hans-Dieter (2272)
  • DOCHTERMANN Ulrich (2140)
    3-1
    PLAKANTONAKIS Stavros (3078)
  • PONCE REINA Miguel (1663)
    1-3
    HACKL Hans-Dieter (2272)
  • PONCE REINA Miguel (1663)
    0-3
    PLAKANTONAKIS Stavros (3078)
  • HACKL Hans-Dieter (2272)
    0-3
    PLAKANTONAKIS Stavros (3078)
  • csoport: Alsó: 28
  • GÓRECKI Eugeniusz (3569)
    3-0
    ALLMENDINGER Arthur (2001)
  • GÓRECKI Eugeniusz (3569)
    3-1
    RADISIC Vasilije (3911)
  • GÓRECKI Eugeniusz (3569)
    2-3
    JASKO Jozef (4027)
  • ALLMENDINGER Arthur (2001)
    0-3
    RADISIC Vasilije (3911)
  • ALLMENDINGER Arthur (2001)
    0-3
    JASKO Jozef (4027)
  • RADISIC Vasilije (3911)
    0-3
    JASKO Jozef (4027)
  • csoport: Alsó: 27
  • OLEG Silitskiy (3774)
    3-0
    KOBARG Alfred (2435)
  • OLEG Silitskiy (3774)
    3-0
    DUNGATE John (1497)
  • OLEG Silitskiy (3774)
    3-0
    POLSTER Arno (2715)
  • KOBARG Alfred (2435)
    0-3
    DUNGATE John (1497)
  • KOBARG Alfred (2435)
    0-3
    POLSTER Arno (2715)
  • DUNGATE John (1497)
    3-1
    POLSTER Arno (2715)
  • csoport: Alsó: 26
  • GLAD Željko (1171)
    3-0
    BERGER Lutz (2050)
  • GLAD Željko (1171)
    3-0
    DR HEGEDŰS Mihály József (3123)
  • GLAD Željko (1171)
    3-2
    JEKABSONS Gunars (3428)
  • BERGER Lutz (2050)
    1-3
    DR HEGEDŰS Mihály József (3123)
  • BERGER Lutz (2050)
    0-3
    JEKABSONS Gunars (3428)
  • DR HEGEDŰS Mihály József (3123)
    0-3
    JEKABSONS Gunars (3428)
  • csoport: Alsó: 25
  • KÜSTER Norbert (2500)
    3-2
    FOCKE Erich (1017)
  • KÜSTER Norbert (2500)
    3-0
    MOLITORIS Dusan (1299)
  • KÜSTER Norbert (2500)
    3-2
    BOLSHOV Nikolay (3710)
  • FOCKE Erich (1017)
    3-1
    MOLITORIS Dusan (1299)
  • FOCKE Erich (1017)
    3-2
    BOLSHOV Nikolay (3710)
  • MOLITORIS Dusan (1299)
    2-3
    BOLSHOV Nikolay (3710)
  • csoport: Alsó: 24
  • HAASE Friedrich (2271)
    3-0
    MÄÄTTÄ Eino (1743)
  • HAASE Friedrich (2271)
    3-1
    BANASZKIEWICZ Ryszard (3549)
  • HAASE Friedrich (2271)
    3-0
    ALTINIŞIK NurdoĞAn (4307)
  • MÄÄTTÄ Eino (1743)
    0-3
    BANASZKIEWICZ Ryszard (3549)
  • MÄÄTTÄ Eino (1743)
    2-3
    ALTINIŞIK NurdoĞAn (4307)
  • BANASZKIEWICZ Ryszard (3549)
    0-3
    ALTINIŞIK NurdoĞAn (4307)
  • csoport: Alsó: 23
  • DERLER Hermann (2129)
    3-1
    EVANS David (1503)
  • DERLER Hermann (2129)
    3-0
    KAMIN Lothar (2383)
  • DERLER Hermann (2129)
    3-0
    MANDALLAZ Michel (1925)
  • EVANS David (1503)
    3-0
    KAMIN Lothar (2383)
  • EVANS David (1503)
    3-0
    MANDALLAZ Michel (1925)
  • KAMIN Lothar (2383)
    3-0
    MANDALLAZ Michel (1925)
  • csoport: Alsó: 22
  • SCHWESIG Lothar (2867)
    2-3
    KONDRATAS Antonijus (3456)
  • SCHWESIG Lothar (2867)
    2-3
    SAJDAK Marek (3626)
  • SCHWESIG Lothar (2867)
    1-3
    MIŠINSKÝ Július (4058)
  • KONDRATAS Antonijus (3456)
    3-0
    SAJDAK Marek (3626)
  • KONDRATAS Antonijus (3456)
    1-3
    MIŠINSKÝ Július (4058)
  • SAJDAK Marek (3626)
    0-3
    MIŠINSKÝ Július (4058)
  • csoport: Alsó: 21
  • TODT Harald (2961)
    3-0
    KUPRYS Konstantinas (3457)
  • TODT Harald (2961)
    3-0
    KOPPERUD Bjørn (3522)
  • TODT Harald (2961)
    3-0
    SCHWARZ Peter (3972)
  • KUPRYS Konstantinas (3457)
    3-0
    KOPPERUD Bjørn (3522)
  • KUPRYS Konstantinas (3457)
    3-0
    SCHWARZ Peter (3972)
  • KOPPERUD Bjørn (3522)
    3-1
    SCHWARZ Peter (3972)
  • csoport: Alsó: 20
  • GRAUL Dietmar (2248)
    3-0
    WITHYMAN Michael (1624)
  • GRAUL Dietmar (2248)
    3-2
    STEUER Olaf (2918)
  • GRAUL Dietmar (2248)
    3-0
    JOYAU Christian (1902)
  • WITHYMAN Michael (1624)
    1-3
    STEUER Olaf (2918)
  • WITHYMAN Michael (1624)
    0-3
    JOYAU Christian (1902)
  • STEUER Olaf (2918)
    0-3
    JOYAU Christian (1902)
  • csoport: Alsó: 19
  • FLAGEUL Alain (1859)
    3-1
    SCHULZ Manfred (2858)
  • FLAGEUL Alain (1859)
    3-1
    RIGÓ Lehel (3241)
  • FLAGEUL Alain (1859)
    3-0
    CERONI Sergio (3344)
  • SCHULZ Manfred (2858)
    2-3
    RIGÓ Lehel (3241)
  • SCHULZ Manfred (2858)
    0-3
    CERONI Sergio (3344)
  • RIGÓ Lehel (3241)
    0-3
    CERONI Sergio (3344)
  • csoport: Alsó: 18
  • NIELSEN Erling Børge (1417)
    3-0
    ANDERS Peter (2004)
  • NIELSEN Erling Børge (1417)
    3-0
    BRADLEY Peter (1469)
  • NIELSEN Erling Børge (1417)
    3-0
    MAILLIS SEN. Alexander (2570)
  • ANDERS Peter (2004)
    0-3
    BRADLEY Peter (1469)
  • ANDERS Peter (2004)
    0-3
    MAILLIS SEN. Alexander (2570)
  • BRADLEY Peter (1469)
    3-1
    MAILLIS SEN. Alexander (2570)
  • csoport: Alsó: 17
  • WITTHAUS Bernd Prof.Dr. (3026)
    3-0
    MIRKIN Leonid (3315)
  • WITTHAUS Bernd Prof.Dr. (3026)
    3-0
    KRISTIANSEN Ole (3523)
  • WITTHAUS Bernd Prof.Dr. (3026)
    3-0
    SANELL Mats (4264)
  • MIRKIN Leonid (3315)
    0-3
    KRISTIANSEN Ole (3523)
  • MIRKIN Leonid (3315)
    1-3
    SANELL Mats (4264)
  • KRISTIANSEN Ole (3523)
    0-3
    SANELL Mats (4264)
  • csoport: Alsó: 16
  • FRAUNHEIM Günter (2200)
    3-0
    NIUKKANEN Pentti (1750)
  • FRAUNHEIM Günter (2200)
    3-0
    ROLLINO Gilberto (3401)
  • FRAUNHEIM Günter (2200)
    3-1
    LAGER Torsten (4199)
  • NIUKKANEN Pentti (1750)
    3-2
    ROLLINO Gilberto (3401)
  • NIUKKANEN Pentti (1750)
    2-3
    LAGER Torsten (4199)
  • ROLLINO Gilberto (3401)
    1-3
    LAGER Torsten (4199)
  • csoport: Alsó: 15
  • MESTCHEN Dieter (2604)
    1-3
    MÜLLNER Günter (1060)
  • MESTCHEN Dieter (2604)
    0-3
    BALA Zdenek (1193)
  • MESTCHEN Dieter (2604)
    3-0
    KILERSJO Bert (4193)
  • MÜLLNER Günter (1060)
    3-0
    BALA Zdenek (1193)
  • MÜLLNER Günter (1060)
    1-3
    KILERSJO Bert (4193)
  • BALA Zdenek (1193)
    3-2
    KILERSJO Bert (4193)
  • csoport: Alsó: 14
  • NORTON Roy (1567)
    3-0
    MÖSLEIN Rolf (2629)
  • NORTON Roy (1567)
    3-0
    NAGY Kálmán (3220)
  • NORTON Roy (1567)
    3-0
    KNOOP Ernst (2433)
  • MÖSLEIN Rolf (2629)
    3-0
    NAGY Kálmán (3220)
  • MÖSLEIN Rolf (2629)
    3-0
    KNOOP Ernst (2433)
  • NAGY Kálmán (3220)
    3-1
    KNOOP Ernst (2433)
  • csoport: Alsó: 13
  • DAVYDENKO Dmitry (3722)
    3-0
    HEUFT Jürgen (2316)
  • DAVYDENKO Dmitry (3722)
    3-1
    SAUKKO Lauri (1765)
  • DAVYDENKO Dmitry (3722)
    3-0
    NIKOLIC Petar (3958)
  • HEUFT Jürgen (2316)
    2-3
    SAUKKO Lauri (1765)
  • HEUFT Jürgen (2316)
    1-3
    NIKOLIC Petar (3958)
  • SAUKKO Lauri (1765)
    3-0
    NIKOLIC Petar (3958)
  • csoport: Alsó: 12
  • GOBET Roger (3934)
    2-3
    POLLAK Michael (2714)
  • GOBET Roger (3934)
    3-1
    SMITH Victor (1598)
  • GOBET Roger (3934)
    1-3
    GRÜNEWALD Horst (2260)
  • POLLAK Michael (2714)
    3-1
    SMITH Victor (1598)
  • POLLAK Michael (2714)
    2-3
    GRÜNEWALD Horst (2260)
  • SMITH Victor (1598)
    0-3
    GRÜNEWALD Horst (2260)
  • csoport: Alsó: 11
  • REINHART Horst (2741)
    3-0
    JUOZAITIS Jonas (3454)
  • REINHART Horst (2741)
    3-1
    WIDOR Dieter (3986)
  • REINHART Horst (2741)
    3-0
    INKINEN Olavi (4165)
  • JUOZAITIS Jonas (3454)
    3-0
    WIDOR Dieter (3986)
  • JUOZAITIS Jonas (3454)
    2-3
    INKINEN Olavi (4165)
  • WIDOR Dieter (3986)
    0-3
    INKINEN Olavi (4165)
  • csoport: Alsó: 10
  • RAME Emanuele (3398)
    3-0
    LAUERER Heinrich (2515)
  • RAME Emanuele (3398)
    3-2
    DR HORVÁTH Ákos (3124)
  • LAUERER Heinrich (2515)
    2-3
    DR HORVÁTH Ákos (3124)
  • csoport: Alsó: 9
  • HILL Brian (1522)
    3-0
    BRIGANDT Josef (2091)
  • HILL Brian (1522)
    3-2
    MARKEVICIUS Juozas (3460)
  • HILL Brian (1522)
    3-0
    DOSSENBACH Philipp (3930)
  • BRIGANDT Josef (2091)
    2-3
    MARKEVICIUS Juozas (3460)
  • BRIGANDT Josef (2091)
    3-1
    DOSSENBACH Philipp (3930)
  • MARKEVICIUS Juozas (3460)
    3-0
    DOSSENBACH Philipp (3930)
  • csoport: Alsó: 8
  • VOTÍPKA Emanuel (1368)
    3-1
    ELFERT Bernd (2166)
  • VOTÍPKA Emanuel (1368)
    3-0
    BALI Zoltán (3090)
  • VOTÍPKA Emanuel (1368)
    3-1
    WENDT Karsten (3005)
  • ELFERT Bernd (2166)
    3-1
    BALI Zoltán (3090)
  • ELFERT Bernd (2166)
    3-2
    WENDT Karsten (3005)
  • BALI Zoltán (3090)
    0-3
    WENDT Karsten (3005)
  • csoport: Alsó: 7
  • NEUBAUER Herbert (2656)
    3-0
    TAILLADE Jacques (1986)
  • NEUBAUER Herbert (2656)
    3-1
    BÖHM Josef (2073)
  • NEUBAUER Herbert (2656)
    3-0
    BECKER DR. Elmar Julius (3101)
  • TAILLADE Jacques (1986)
    0-3
    BÖHM Josef (2073)
  • TAILLADE Jacques (1986)
    2-3
    BECKER DR. Elmar Julius (3101)
  • BÖHM Josef (2073)
    0-3
    BECKER DR. Elmar Julius (3101)
  • csoport: Alsó: 6
  • SCHMIDT Wolfgang (2823)
    3-0
    MILES Mick (1559)
  • SCHMIDT Wolfgang (2823)
    3-0
    KLINGER Rolf (2428)
  • SCHMIDT Wolfgang (2823)
    3-2
    EKSTRÖM Göran (4133)
  • MILES Mick (1559)
    0-3
    KLINGER Rolf (2428)
  • MILES Mick (1559)
    0-3
    EKSTRÖM Göran (4133)
  • KLINGER Rolf (2428)
    3-2
    EKSTRÖM Göran (4133)
  • csoport: Alsó: 5
  • MERK Josef (2601)
    3-1
    VLK Antonin (1364)
  • MERK Josef (2601)
    1-3
    VALÁRIK Ľudovít (4088)
  • MERK Josef (2601)
    3-0
    IDH Sven-Arne (4164)
  • VLK Antonin (1364)
    0-3
    VALÁRIK Ľudovít (4088)
  • VLK Antonin (1364)
    3-0
    IDH Sven-Arne (4164)
  • VALÁRIK Ľudovít (4088)
    3-2
    IDH Sven-Arne (4164)
  • csoport: Alsó: 4
  • SANDMARK Lars (4262)
    3-0
    JIROVEC Vaclav (1259)
  • SANDMARK Lars (4262)
    3-1
    BROCKER Manfred (2095)
  • SANDMARK Lars (4262)
    3-1
    HLUBINA Julius (4022)
  • JIROVEC Vaclav (1259)
    2-3
    BROCKER Manfred (2095)
  • JIROVEC Vaclav (1259)
    1-3
    HLUBINA Julius (4022)
  • BROCKER Manfred (2095)
    0-3
    HLUBINA Julius (4022)
  • csoport: Alsó: 3
  • VECKO Edvard (3885)
    0-3
    ZILLICH Diethard (3056)
  • VECKO Edvard (3885)
    0-3
    BRADBURN Ron (1468)
  • VECKO Edvard (3885)
    0-3
    ZILKEN Dieter (3055)
  • ZILLICH Diethard (3056)
    3-0
    BRADBURN Ron (1468)
  • ZILLICH Diethard (3056)
    3-0
    ZILKEN Dieter (3055)
  • BRADBURN Ron (1468)
    3-0
    ZILKEN Dieter (3055)
  • csoport: Alsó: 2
  • BAINBRIDGE Frederick (1449)
    3-2
    HOFFMANN Werner (2333)
  • csoport: Alsó: 1
  • BILIC Dimitrije (2061)
    3-0
    KALENIUS Markku (1723)
  • BILIC Dimitrije (2061)
    3-0
    JEMTERUD Kjell (3519)
  • BILIC Dimitrije (2061)
    3-1
    GOLOVIN Vladimir (3731)
  • KALENIUS Markku (1723)
    3-0
    JEMTERUD Kjell (3519)
  • KALENIUS Markku (1723)
    3-0
    GOLOVIN Vladimir (3731)
  • JEMTERUD Kjell (3519)
    1-3
    GOLOVIN Vladimir (3731)
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BILIC Dimitrije 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    KALENIUS Markku 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    JEMTERUD Kjell 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 4
    GOLOVIN Vladimir 
    1-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    ZUBRIN Anatoly 
     
     
     
     
    0
  • 2
    LUDWIG Alfred 
     
     
     
     
    0
  • 3
    BAINBRIDGE Frederick 
     
     
     
    3-2
    1
  • 4
    HOFFMANN Werner 
     
     
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    VECKO Edvard 
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 2
    ZILLICH Diethard 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    BRADBURN Ron 
    3-0
    0-3
     
    3-0
    2
  • 4
    ZILKEN Dieter 
    3-0
    0-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    SANDMARK Lars 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    JIROVEC Vaclav 
    0-3
     
    2-3
    1-3
    0
  • 3
    BROCKER Manfred 
    1-3
    3-2
     
    0-3
    1
  • 4
    HLUBINA Julius 
    1-3
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    MERK Josef 
     
    3-1
    1-3
    3-0
    2
  • 2
    VLK Antonin 
    1-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    VALÁRIK Ľudovít 
    3-1
    3-0
     
    3-2
    3
  • 4
    IDH Sven-Arne 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    SCHMIDT Wolfgang 
     
    3-0
    3-0
    3-2
    3
  • 2
    MILES Mick 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    KLINGER Rolf 
    0-3
    3-0
     
    3-2
    2
  • 4
    EKSTRÖM Göran 
    2-3
    3-0
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    NEUBAUER Herbert 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    TAILLADE Jacques 
    0-3
     
    0-3
    2-3
    0
  • 3
    BÖHM Josef 
    1-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 4
    BECKER DR. Elmar Julius 
    0-3
    3-2
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    VOTÍPKA Emanuel 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    ELFERT Bernd 
    1-3
     
    3-1
    3-2
    2
  • 3
    BALI Zoltán 
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    WENDT Karsten 
    1-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    HILL Brian 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    BRIGANDT Josef 
    0-3
     
    2-3
    3-1
    1
  • 3
    MARKEVICIUS Juozas 
    2-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 4
    DOSSENBACH Philipp 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    RAME Emanuele 
     
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    LAUERER Heinrich 
    0-3
     
    2-3
    0
  • 3
    DR HORVÁTH Ákos 
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    REINHART Horst 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    JUOZAITIS Jonas 
    0-3
     
    3-0
    2-3
    1
  • 3
    WIDOR Dieter 
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    INKINEN Olavi 
    0-3
    3-2
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    GOBET Roger 
     
    2-3
    3-1
    1-3
    1
  • 2
    POLLAK Michael 
    3-2
     
    3-1
    2-3
    2
  • 3
    SMITH Victor 
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    GRÜNEWALD Horst 
    3-1
    3-2
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    DAVYDENKO Dmitry 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    HEUFT Jürgen 
    0-3
     
    2-3
    1-3
    0
  • 3
    SAUKKO Lauri 
    1-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 4
    NIKOLIC Petar 
    0-3
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    NORTON Roy 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    MÖSLEIN Rolf 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    NAGY Kálmán 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    KNOOP Ernst 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    MESTCHEN Dieter 
     
    1-3
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    MÜLLNER Günter 
    3-1
     
    3-0
    1-3
    2
  • 3
    BALA Zdenek 
    3-0
    0-3
     
    3-2
    2
  • 4
    KILERSJO Bert 
    0-3
    3-1
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 16
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    FRAUNHEIM Günter 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    NIUKKANEN Pentti 
    0-3
     
    3-2
    2-3
    1
  • 3
    ROLLINO Gilberto 
    0-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 4
    LAGER Torsten 
    1-3
    3-2
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 17
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    WITTHAUS Bernd Prof.Dr. 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    MIRKIN Leonid 
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 3
    KRISTIANSEN Ole 
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 4
    SANELL Mats 
    0-3
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 18
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    NIELSEN Erling Børge 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    ANDERS Peter 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    BRADLEY Peter 
    0-3
    3-0
     
    3-1
    2
  • 4
    MAILLIS SEN. Alexander 
    0-3
    3-0
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 19
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    FLAGEUL Alain 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    SCHULZ Manfred 
    1-3
     
    2-3
    0-3
    0
  • 3
    RIGÓ Lehel 
    1-3
    3-2
     
    0-3
    1
  • 4
    CERONI Sergio 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 20
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    GRAUL Dietmar 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    WITHYMAN Michael 
    0-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 3
    STEUER Olaf 
    2-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 4
    JOYAU Christian 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 21
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    TODT Harald 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    KUPRYS Konstantinas 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    KOPPERUD Bjørn 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    SCHWARZ Peter 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 22
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    SCHWESIG Lothar 
     
    2-3
    2-3
    1-3
    0
  • 2
    KONDRATAS Antonijus 
    3-2
     
    3-0
    1-3
    2
  • 3
    SAJDAK Marek 
    3-2
    0-3
     
    0-3
    1
  • 4
    MIŠINSKÝ Július 
    3-1
    3-1
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 23
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    DERLER Hermann 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    EVANS David 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    KAMIN Lothar 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    MANDALLAZ Michel 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 24
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    HAASE Friedrich 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    MÄÄTTÄ Eino 
    0-3
     
    0-3
    2-3
    0
  • 3
    BANASZKIEWICZ Ryszard 
    1-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 4
    ALTINIŞIK NurdoĞAn 
    0-3
    3-2
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 25
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    KÜSTER Norbert 
     
    3-2
    3-0
    3-2
    3
  • 2
    FOCKE Erich 
    2-3
     
    3-1
    3-2
    2
  • 3
    MOLITORIS Dusan 
    0-3
    1-3
     
    2-3
    0
  • 4
    BOLSHOV Nikolay 
    2-3
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 26
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    GLAD Željko 
     
    3-0
    3-0
    3-2
    3
  • 2
    BERGER Lutz 
    0-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 3
    DR HEGEDŰS Mihály József 
    0-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 4
    JEKABSONS Gunars 
    2-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 27
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    OLEG Silitskiy 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    KOBARG Alfred 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    DUNGATE John 
    0-3
    3-0
     
    3-1
    2
  • 4
    POLSTER Arno 
    0-3
    3-0
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 28
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    GÓRECKI Eugeniusz 
     
    3-0
    3-1
    2-3
    2
  • 2
    ALLMENDINGER Arthur 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    RADISIC Vasilije 
    1-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 4
    JASKO Jozef 
    3-2
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 29
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    DOCHTERMANN Ulrich 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    PONCE REINA Miguel 
    0-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 3
    HACKL Hans-Dieter 
    0-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 4
    PLAKANTONAKIS Stavros 
    1-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 30
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    WAN Hoi 
     
    1-3
    3-2
    3-1
    2
  • 2
    BERGBACH Hartmut 
    3-1
     
    0-3
    0-3
    1
  • 3
    DRAGOLJEVIĆ Vojislav 
    2-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    HALLA Kaarel-Mati 
    1-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 31
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    GLURA Henryk 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    SCHLAPPL Jaroslav 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    KUHLE Manfred 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 4
    GURSOY Turan 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 32
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    AMIAUD André 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    DR. WECKBACH Georg 
    3-1
     
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    PALINCKX Bruno 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    GRÜNING Walter 
    0-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 33
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    JUSTIN Gunter 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    KEPES László 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    BENDER Günter 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    KARLSSON Nils-Ove 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 34
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    LANGER Jürgen 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    DAWSON Clive 
    0-3
     
    1-3
    3-2
    1
  • 3
    FISCHBACH Wilfried 
    0-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 4
    MASSET Gérard 
    0-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 35
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    PLEYER Gerd 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    RAULT Louis 
    1-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    GYARMATHI DR Attila 
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 4
    TRSTENJAK Otto 
    1-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 36
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    HANSEN Freddy 
     
    3-2
    3-2
    3-1
    3
  • 2
    MATTISSECK Klaus 
    2-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 3
    DUBÉCZI Zoltán 
    2-3
    3-2
     
    3-2
    2
  • 4
    KARZENBURG Eckard 
    1-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 37
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BODOR Lajos 
     
    3-2
    3-2
    3-1
    3
  • 2
    LAUKENMANN Günter 
    2-3
     
    3-1
    0-3
    1
  • 3
    BURGER Maksimilijan 
    2-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    SCHOLZ Rainer 
    1-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 38
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    DR. FÜLÖP József 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    LUKASCHEK Heinz 
    0-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 3
    KUCERA Karel 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    WURTH Karl-Heinz 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 39
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    FAHÁZI János 
     
    3-1
    0-3
    1-3
    1
  • 2
    LARISCH Heinrich 
    1-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 3
    PÖHLER Heinz 
    3-0
    3-1
     
    0-3
    2
  • 4
    HORVÁT Peter 
    3-1
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 40
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    STÜBCHEN Klaus 
     
    0-3
    3-1
    1
  • 2
    CUCKOVIC Djuro 
    3-0
     
    3-1
    2
  • 3
    HARTWIG Horst 
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 41
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    FREIMUTH Artur 
     
    3-0
    2-3
    0-3
    1
  • 2
    BRAUNER Josef 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    LICHTBLAU Edgar 
    3-2
    3-0
     
    0-3
    2
  • 4
    FREDEN Hans 
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 42
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    GOLLA Bruno 
     
    0-3
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    SVENSSON Mogens Emil 
    3-0
     
    2-3
    3-0
    2
  • 3
    AHMETOVIC Esad 
    3-1
    3-2
     
    3-0
    3
  • 4
    ISRAELSSON Kennerth 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 43
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BERGE Jörg-Peter 
     
    0-3
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    HOVORKA Zdenek 
    3-0
     
    0-3
    1-3
    1
  • 3
    OLBRICH Rudolf 
    3-1
    3-0
     
    3-0
    3
  • 4
    BLIKKEN Per 
    0-3
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 44
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    PAKOSSNICK Gernot 
     
    3-2
    1-3
    3-0
    2
  • 2
    PAKK Martin 
    2-3
     
    3-1
    0-3
    1
  • 3
    SAX Joachim 
    3-1
    1-3
     
    3-1
    2
  • 4
    TCUKHLOV Iurii 
    0-3
    3-0
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 45
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    NITSCHKE Manfred 
     
    0-3
    3-0
    0-3
    1
  • 2
    PIEKAUTAS Jonas 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    GESSAT Winfried 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    FORTYNATOV Aleksandr 
    3-0
    0-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 46
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert