Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 70

European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 70

European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 70

Ország: Magyarország Város: Budapest Helyszín: Stadion Cím: -
Kezdés időpontja: July 01, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: July 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 668.19 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • FAFEK Jiri(1225)
    3-0
    MINNERS Wolfgang(2618)
  • FAFEK Jiri(1225)
    3-0
    DAVIES Trevor(1491)
  • FAFEK Jiri(1225)
    3-0
    PILIAVSKII Anatolii(3780)
  • MINNERS Wolfgang(2618)
    3-2
    DAVIES Trevor(1491)
  • MINNERS Wolfgang(2618)
    3-0
    PILIAVSKII Anatolii(3780)
  • DAVIES Trevor(1491)
    3-0
    PILIAVSKII Anatolii(3780)
  • csoport: 2
  • STEINER Rudolf(2911)
    3-0
    MAYER Karl Dr.(1055)
  • STEINER Rudolf(2911)
    3-0
    VALICEK Jaroslav(1359)
  • STEINER Rudolf(2911)
    3-0
    ROZSNYÓ Zoltán(4072)
  • MAYER Karl Dr.(1055)
    2-3
    VALICEK Jaroslav(1359)
  • MAYER Karl Dr.(1055)
    3-0
    ROZSNYÓ Zoltán(4072)
  • VALICEK Jaroslav(1359)
    3-0
    ROZSNYÓ Zoltán(4072)
  • csoport: 3
  • SAFAI Nosrat(4259)
    3-0
    PLECHAC Jiri(1313)
  • SAFAI Nosrat(4259)
    3-0
    AHLEMEYER Paul(2000)
  • SAFAI Nosrat(4259)
    3-0
    AMOSOV Vyacheslav(3698)
  • PLECHAC Jiri(1313)
    0-3
    AHLEMEYER Paul(2000)
  • PLECHAC Jiri(1313)
    3-1
    AMOSOV Vyacheslav(3698)
  • AHLEMEYER Paul(2000)
    3-0
    AMOSOV Vyacheslav(3698)
  • csoport: 4
  • LIECK Wilfried(2538)
    3-1
    KUNST Jaroslav(1280)
  • LIECK Wilfried(2538)
    3-0
    ŠAULYS Algis Mykolas(3468)
  • LIECK Wilfried(2538)
    3-0
    SVENSSON Ingvar(4282)
  • KUNST Jaroslav(1280)
    0-3
    ŠAULYS Algis Mykolas(3468)
  • KUNST Jaroslav(1280)
    1-3
    SVENSSON Ingvar(4282)
  • ŠAULYS Algis Mykolas(3468)
    3-0
    SVENSSON Ingvar(4282)
  • csoport: 5
  • RAMBERG Niels(1426)
    3-0
    STORM Alfred(2926)
  • RAMBERG Niels(1426)
    3-1
    AGARINIS Mario(3321)
  • RAMBERG Niels(1426)
    3-0
    PAUS Friedhelm(2700)
  • STORM Alfred(2926)
    2-3
    AGARINIS Mario(3321)
  • STORM Alfred(2926)
    2-3
    PAUS Friedhelm(2700)
  • AGARINIS Mario(3321)
    1-3
    PAUS Friedhelm(2700)
  • csoport: 6
  • KAPLAN Feliks(3741)
    3-0
    HUNKE Peteer(2351)
  • KAPLAN Feliks(3741)
    3-0
    JONES Alan(1534)
  • HUNKE Peteer(2351)
    3-0
    JONES Alan(1534)
  • csoport: 7
  • VERSANG Jacques(1992)
    3-1
    HORAK Jaroslav(1241)
  • VERSANG Jacques(1992)
    3-0
    PRÖSDORF Klaus(2725)
  • VERSANG Jacques(1992)
    3-0
    LIVEROV Vladimir(3761)
  • HORAK Jaroslav(1241)
    3-0
    PRÖSDORF Klaus(2725)
  • HORAK Jaroslav(1241)
    3-1
    LIVEROV Vladimir(3761)
  • PRÖSDORF Klaus(2725)
    0-3
    LIVEROV Vladimir(3761)
  • csoport: 8
  • STEPHAN Roland(2917)
    1-3
    KUČERA Karel(1279)
  • STEPHAN Roland(2917)
    3-0
    WATERREUS Hans(3484)
  • STEPHAN Roland(2917)
    3-0
    OZOLS Janis(3438)
  • KUČERA Karel(1279)
    3-0
    WATERREUS Hans(3484)
  • KUČERA Karel(1279)
    3-1
    OZOLS Janis(3438)
  • WATERREUS Hans(3484)
    1-3
    OZOLS Janis(3438)
  • csoport: 9
  • SEKANINA Karel(1330)
    3-0
    FARKAS Tihamer(2175)
  • SEKANINA Karel(1330)
    3-0
    PUHR Gerhard(1071)
  • SEKANINA Karel(1330)
    3-0
    HEINZMANN Peter(2304)
  • FARKAS Tihamer(2175)
    2-3
    PUHR Gerhard(1071)
  • FARKAS Tihamer(2175)
    3-0
    HEINZMANN Peter(2304)
  • PUHR Gerhard(1071)
    3-0
    HEINZMANN Peter(2304)
  • csoport: 10
  • NYBERG Håkan(1752)
    3-0
    HUMMEL Jiri(1250)
  • NYBERG Håkan(1752)
    3-0
    KRAUS Rolf(2468)
  • NYBERG Håkan(1752)
    3-0
    SOOL Heikki(1702)
  • HUMMEL Jiri(1250)
    3-0
    KRAUS Rolf(2468)
  • HUMMEL Jiri(1250)
    1-3
    SOOL Heikki(1702)
  • KRAUS Rolf(2468)
    0-3
    SOOL Heikki(1702)
  • csoport: 11
  • ZEIDLER Gerhard(3050)
    3-0
    JUŘENA Jiří(1262)
  • ZEIDLER Gerhard(3050)
    3-0
    KANECKAS Valentinas(3455)
  • ZEIDLER Gerhard(3050)
    3-1
    SVENSSON Jan(4283)
  • JUŘENA Jiří(1262)
    3-0
    KANECKAS Valentinas(3455)
  • JUŘENA Jiří(1262)
    0-3
    SVENSSON Jan(4283)
  • KANECKAS Valentinas(3455)
    0-3
    SVENSSON Jan(4283)
  • csoport: 12
  • SCHLICHT Manfred(2808)
    3-0
    POŽÁREK Jaroslav(1317)
  • SCHLICHT Manfred(2808)
    3-0
    KECSKÉS Mihály(3180)
  • SCHLICHT Manfred(2808)
    3-1
    SIM Clive(4415)
  • POŽÁREK Jaroslav(1317)
    3-0
    KECSKÉS Mihály(3180)
  • POŽÁREK Jaroslav(1317)
    1-3
    SIM Clive(4415)
  • KECSKÉS Mihály(3180)
    0-3
    SIM Clive(4415)
  • csoport: 13
  • AST Gerhard(1005)
    3-0
    SCHUBERT Rainer(2852)
  • AST Gerhard(1005)
    3-0
    FLEMING James(3297)
  • AST Gerhard(1005)
    3-1
    VOLOBUEV Vladimir(3830)
  • SCHUBERT Rainer(2852)
    3-0
    FLEMING James(3297)
  • SCHUBERT Rainer(2852)
    0-3
    VOLOBUEV Vladimir(3830)
  • FLEMING James(3297)
    0-3
    VOLOBUEV Vladimir(3830)
  • csoport: 14
  • BLOB Gerhard(2064)
    3-2
    ČIMKUS Jonas(3448)
  • BLOB Gerhard(2064)
    3-0
    BOKBERGER Johann(2079)
  • BLOB Gerhard(2064)
    3-1
    REVOL Jean-Pierre(3964)
  • ČIMKUS Jonas(3448)
    3-0
    BOKBERGER Johann(2079)
  • ČIMKUS Jonas(3448)
    3-2
    REVOL Jean-Pierre(3964)
  • BOKBERGER Johann(2079)
    0-3
    REVOL Jean-Pierre(3964)
  • csoport: 15
  • PAVLICEK Rudolf(1312)
    3-0
    RZIHA Eckhardt(2782)
  • PAVLICEK Rudolf(1312)
    3-0
    GREVAZ Andre(1877)
  • PAVLICEK Rudolf(1312)
    3-0
    DE VISSER Bastiaan(3929)
  • RZIHA Eckhardt(2782)
    3-2
    GREVAZ Andre(1877)
  • RZIHA Eckhardt(2782)
    1-3
    DE VISSER Bastiaan(3929)
  • GREVAZ Andre(1877)
    0-3
    DE VISSER Bastiaan(3929)
  • csoport: 16
  • LAPPALAINEN Matti(1740)
    3-1
    GABRHEL Vladimir(1228)
  • LAPPALAINEN Matti(1740)
    3-2
    KRONE Achim(2485)
  • LAPPALAINEN Matti(1740)
    3-1
    LITTARRU Mario(3366)
  • GABRHEL Vladimir(1228)
    1-3
    KRONE Achim(2485)
  • GABRHEL Vladimir(1228)
    1-3
    LITTARRU Mario(3366)
  • KRONE Achim(2485)
    3-0
    LITTARRU Mario(3366)
  • csoport: 17
  • HRNCIRIK Karel(1248)
    3-0
    DICKHAUS Axel(2130)
  • HRNCIRIK Karel(1248)
    3-0
    NAUDIN Gerard(1946)
  • HRNCIRIK Karel(1248)
    3-0
    JELACA Miroslav(3904)
  • DICKHAUS Axel(2130)
    3-0
    NAUDIN Gerard(1946)
  • DICKHAUS Axel(2130)
    0-3
    JELACA Miroslav(3904)
  • NAUDIN Gerard(1946)
    0-3
    JELACA Miroslav(3904)
  • csoport: 18
  • BALUSEK Zdenek(1194)
    3-0
    MURRER Werner(2643)
  • BALUSEK Zdenek(1194)
    3-0
    BATTOLLA Emilio(1795)
  • BALUSEK Zdenek(1194)
    3-1
    MAIETTI Flavio(3369)
  • MURRER Werner(2643)
    3-0
    BATTOLLA Emilio(1795)
  • MURRER Werner(2643)
    1-3
    MAIETTI Flavio(3369)
  • BATTOLLA Emilio(1795)
    0-3
    MAIETTI Flavio(3369)
  • csoport: 19
  • GRAPENHED Arvi(4151)
    3-0
    MAHNKE Uwe(2568)
  • GRAPENHED Arvi(4151)
    3-1
    JACOBSON David(3301)
  • GRAPENHED Arvi(4151)
    3-0
    LAZZARI Massimo(3949)
  • MAHNKE Uwe(2568)
    1-3
    JACOBSON David(3301)
  • MAHNKE Uwe(2568)
    0-3
    LAZZARI Massimo(3949)
  • JACOBSON David(3301)
    0-3
    LAZZARI Massimo(3949)
  • csoport: 20
  • KORBEL Karol(4035)
    3-0
    DILLENBERGER Heinz(2135)
  • KORBEL Karol(4035)
    3-0
    HOLMAN Derek(1524)
  • KORBEL Karol(4035)
    3-0
    KILIN Sergei(3746)
  • DILLENBERGER Heinz(2135)
    0-3
    HOLMAN Derek(1524)
  • DILLENBERGER Heinz(2135)
    2-3
    KILIN Sergei(3746)
  • HOLMAN Derek(1524)
    3-1
    KILIN Sergei(3746)
  • csoport: 21
  • JUHASZ Làszlo(3175)
    3-0
    HAMADECH Nabil(1234)
  • JUHASZ Làszlo(3175)
    3-0
    KAPHINGST Jürgen(2387)
  • JUHASZ Làszlo(3175)
    3-0
    PAULISON Tommy(4248)
  • HAMADECH Nabil(1234)
    3-0
    KAPHINGST Jürgen(2387)
  • HAMADECH Nabil(1234)
    3-0
    PAULISON Tommy(4248)
  • KAPHINGST Jürgen(2387)
    3-0
    PAULISON Tommy(4248)
  • csoport: 22
  • NEWMAN Maurice(1565)
    3-0
    KADLEC Vladimir(1264)
  • NEWMAN Maurice(1565)
    2-3
    HERBST Bernd(2310)
  • NEWMAN Maurice(1565)
    3-0
    GÄRD Rune(4148)
  • KADLEC Vladimir(1264)
    0-3
    HERBST Bernd(2310)
  • KADLEC Vladimir(1264)
    2-3
    GÄRD Rune(4148)
  • HERBST Bernd(2310)
    3-0
    GÄRD Rune(4148)
  • csoport: 23
  • PEIFFER Klaus(2701)
    3-0
    NORDLING Eero(1751)
  • PEIFFER Klaus(2701)
    3-1
    RIO Jean(1973)
  • PEIFFER Klaus(2701)
    1-3
    SZOMBATHY Sándor(3268)
  • NORDLING Eero(1751)
    3-0
    RIO Jean(1973)
  • NORDLING Eero(1751)
    0-3
    SZOMBATHY Sándor(3268)
  • RIO Jean(1973)
    0-3
    SZOMBATHY Sándor(3268)
  • csoport: 24
  • GEORGIEV Rostislav(1158)
    3-0
    BARI Janos(2024)
  • GEORGIEV Rostislav(1158)
    3-0
    SHEVKUN Konstantin(3803)
  • GEORGIEV Rostislav(1158)
    3-0
    BURSIAN Detlef(2108)
  • BARI Janos(2024)
    0-3
    SHEVKUN Konstantin(3803)
  • BARI Janos(2024)
    0-3
    BURSIAN Detlef(2108)
  • SHEVKUN Konstantin(3803)
    3-2
    BURSIAN Detlef(2108)
  • csoport: 25
  • KOCMAN Helge(1411)
    3-0
    KLEIN Winfried Lothar(2424)
  • KOCMAN Helge(1411)
    3-0
    GUETIERE Alain(1879)
  • KOCMAN Helge(1411)
    3-0
    SUNDELIN Jan(4276)
  • KLEIN Winfried Lothar(2424)
    3-2
    GUETIERE Alain(1879)
  • KLEIN Winfried Lothar(2424)
    3-1
    SUNDELIN Jan(4276)
  • GUETIERE Alain(1879)
    3-0
    SUNDELIN Jan(4276)
  • csoport: 26
  • SCHILLING Günter(2802)
    3-0
    FILI Horst(1016)
  • SCHILLING Günter(2802)
    3-1
    GANZHORN Roald(1388)
  • SCHILLING Günter(2802)
    3-0
    AULIE Egil(3492)
  • FILI Horst(1016)
    2-3
    GANZHORN Roald(1388)
  • FILI Horst(1016)
    1-3
    AULIE Egil(3492)
  • GANZHORN Roald(1388)
    3-2
    AULIE Egil(3492)
  • csoport: 27
  • HENTSCHEL Reinhard(2308)
    2-3
    JÄHNERT Günter(1038)
  • HENTSCHEL Reinhard(2308)
    3-0
    REDON AYALA Juan(1668)
  • HENTSCHEL Reinhard(2308)
    3-1
    ANTAL Zoltán(3089)
  • JÄHNERT Günter(1038)
    3-0
    REDON AYALA Juan(1668)
  • JÄHNERT Günter(1038)
    0-3
    ANTAL Zoltán(3089)
  • REDON AYALA Juan(1668)
    0-3
    ANTAL Zoltán(3089)
  • csoport: 28
  • MATEJKA Josef(1293)
    3-0
    FÜHR Horst(2210)
  • MATEJKA Josef(1293)
    1-3
    JACKSON Kenneth(1531)
  • MATEJKA Josef(1293)
    2-3
    STOLNIKOV Vladimir(3811)
  • FÜHR Horst(2210)
    0-3
    JACKSON Kenneth(1531)
  • FÜHR Horst(2210)
    0-3
    STOLNIKOV Vladimir(3811)
  • JACKSON Kenneth(1531)
    2-3
    STOLNIKOV Vladimir(3811)
  • csoport: 29
  • SALTER Geoff(3844)
    3-0
    DATHE Jörg(2125)
  • SALTER Geoff(3844)
    3-0
    PEARSE Alan(1574)
  • SALTER Geoff(3844)
    3-1
    JÖNSSON Sven Inge(4181)
  • DATHE Jörg(2125)
    0-3
    PEARSE Alan(1574)
  • DATHE Jörg(2125)
    0-3
    JÖNSSON Sven Inge(4181)
  • PEARSE Alan(1574)
    0-3
    JÖNSSON Sven Inge(4181)
  • csoport: 30
  • GMYRA Gennady(3730)
    3-0
    SCHWARZ Werner(2864)
  • GMYRA Gennady(3730)
    3-0
    RICOMA Antonio(1669)
  • GMYRA Gennady(3730)
    3-0
    ROLLE Jean-Louis(1975)
  • SCHWARZ Werner(2864)
    3-0
    RICOMA Antonio(1669)
  • SCHWARZ Werner(2864)
    3-0
    ROLLE Jean-Louis(1975)
  • RICOMA Antonio(1669)
    0-3
    ROLLE Jean-Louis(1975)
  • csoport: 31
  • PRZYGODA Jerzy(3615)
    3-1
    OSTADAL Jaroslav(1309)
  • PRZYGODA Jerzy(3615)
    3-0
    TURZO Laslo(2966)
  • PRZYGODA Jerzy(3615)
    3-0
    KARPPINEN Arto(1726)
  • OSTADAL Jaroslav(1309)
    0-3
    TURZO Laslo(2966)
  • OSTADAL Jaroslav(1309)
    3-1
    KARPPINEN Arto(1726)
  • TURZO Laslo(2966)
    3-0
    KARPPINEN Arto(1726)
  • csoport: 32
  • KUTI Sándor(3202)
    0-3
    CABAK Josef(1210)
  • KUTI Sándor(3202)
    3-1
    DÖRING Volker(2142)
  • KUTI Sándor(3202)
    3-1
    ILIC Predrag(3901)
  • CABAK Josef(1210)
    3-0
    DÖRING Volker(2142)
  • CABAK Josef(1210)
    3-1
    ILIC Predrag(3901)
  • DÖRING Volker(2142)
    0-3
    ILIC Predrag(3901)
  • csoport: 33
  • HAITAYAN Salomon(1890)
    3-0
    HILGNER Klaus-Jörg(2319)
  • HAITAYAN Salomon(1890)
    3-1
    NIELSEN Finn Erik(1418)
  • HAITAYAN Salomon(1890)
    3-1
    SARIC Miso(3912)
  • HILGNER Klaus-Jörg(2319)
    0-3
    NIELSEN Finn Erik(1418)
  • HILGNER Klaus-Jörg(2319)
    0-3
    SARIC Miso(3912)
  • NIELSEN Finn Erik(1418)
    2-3
    SARIC Miso(3912)
  • csoport: 34
  • RUNGE Volkmar(2777)
    3-0
    BROWN Ian(1470)
  • RUNGE Volkmar(2777)
    3-0
    UUSIKIVI Hannu(1777)
  • RUNGE Volkmar(2777)
    3-1
    GAJDOŠ Jan(4012)
  • BROWN Ian(1470)
    3-2
    UUSIKIVI Hannu(1777)
  • BROWN Ian(1470)
    3-0
    GAJDOŠ Jan(4012)
  • UUSIKIVI Hannu(1777)
    2-3
    GAJDOŠ Jan(4012)
  • csoport: 35
  • SCHILLING Rainer(2803)
    0-3
    POULSEN Niels(1425)
  • SCHILLING Rainer(2803)
    2-3
    CHAVRIKOV Anatoly(3716)
  • SCHILLING Rainer(2803)
    3-0
    SHELEPENKO Leonid(4397)
  • POULSEN Niels(1425)
    3-2
    CHAVRIKOV Anatoly(3716)
  • POULSEN Niels(1425)
    3-0
    SHELEPENKO Leonid(4397)
  • CHAVRIKOV Anatoly(3716)
    3-0
    SHELEPENKO Leonid(4397)
  • csoport: 36
  • KUCERA Jaroslav(1277)
    3-0
    HERRBRANDT Dieter(2312)
  • KUCERA Jaroslav(1277)
    3-0
    VARPULA Risto(1778)
  • KUCERA Jaroslav(1277)
    3-0
    HOFFMANN Klaus(2332)
  • HERRBRANDT Dieter(2312)
    3-0
    VARPULA Risto(1778)
  • HERRBRANDT Dieter(2312)
    2-3
    HOFFMANN Klaus(2332)
  • VARPULA Risto(1778)
    0-3
    HOFFMANN Klaus(2332)
  • csoport: 37
  • KURZAK Bronisław(3586)
    1-3
    PRAŽÁK Arnošt(1319)
  • KURZAK Bronisław(3586)
    3-1
    HILGERT Gerd(2318)
  • KURZAK Bronisław(3586)
    3-0
    VAN TILBURG Jan(3482)
  • PRAŽÁK Arnošt(1319)
    3-0
    HILGERT Gerd(2318)
  • PRAŽÁK Arnošt(1319)
    3-0
    VAN TILBURG Jan(3482)
  • HILGERT Gerd(2318)
    3-0
    VAN TILBURG Jan(3482)
  • csoport: 38
  • IMBROCK Dieter(2355)
    3-0
    GSCHANES Werner(1023)
  • IMBROCK Dieter(2355)
    3-1
    ANTL Pavel(1192)
  • IMBROCK Dieter(2355)
    3-1
    GREVE Gunnar(3506)
  • GSCHANES Werner(1023)
    2-3
    ANTL Pavel(1192)
  • GSCHANES Werner(1023)
    1-3
    GREVE Gunnar(3506)
  • ANTL Pavel(1192)
    0-3
    GREVE Gunnar(3506)
  • csoport: 39
  • WEISS Karl-Hermann(3001)
    3-0
    BOWLES David(1467)
  • WEISS Karl-Hermann(3001)
    3-0
    GYERGYÁK György(3153)
  • WEISS Karl-Hermann(3001)
    3-0
    KASATKIN Alexander(3743)
  • BOWLES David(1467)
    0-3
    GYERGYÁK György(3153)
  • BOWLES David(1467)
    0-3
    KASATKIN Alexander(3743)
  • GYERGYÁK György(3153)
    0-3
    KASATKIN Alexander(3743)
  • csoport: 40
  • TSCHANZ Rudolf(3981)
    3-0
    CVEJN Karel(1217)
  • TSCHANZ Rudolf(3981)
    3-0
    OSTERMEIER Rüdiger(2690)
  • TSCHANZ Rudolf(3981)
    3-0
    ILIEVSKI Stojan(3902)
  • CVEJN Karel(1217)
    3-0
    OSTERMEIER Rüdiger(2690)
  • CVEJN Karel(1217)
    3-1
    ILIEVSKI Stojan(3902)
  • OSTERMEIER Rüdiger(2690)
    0-3
    ILIEVSKI Stojan(3902)
  • csoport: 41
  • SZALAI István(3261)
    2-3
    BARTUSCHEK Kurt(1007)
  • SZALAI István(3261)
    3-1
    KILIAN Hans(2410)
  • SZALAI István(3261)
    3-0
    GUETIERE Dominique(1880)
  • BARTUSCHEK Kurt(1007)
    0-3
    KILIAN Hans(2410)
  • BARTUSCHEK Kurt(1007)
    3-1
    GUETIERE Dominique(1880)
  • KILIAN Hans(2410)
    3-0
    GUETIERE Dominique(1880)
  • csoport: 42
  • DR BÁTORFI István(3121)
    3-0
    RYBARCZYK Achim(2781)
  • DR BÁTORFI István(3121)
    3-1
    ZWAENEPOEL Robert(1150)
  • DR BÁTORFI István(3121)
    3-0
    RYBALKA Yuri(3317)
  • RYBARCZYK Achim(2781)
    0-3
    ZWAENEPOEL Robert(1150)
  • RYBARCZYK Achim(2781)
    1-3
    RYBALKA Yuri(3317)
  • ZWAENEPOEL Robert(1150)
    3-0
    RYBALKA Yuri(3317)
  • csoport: 43
  • SEIFERT Karl-Heinz(2875)
    3-1
    HALA Karel(1233)
  • SEIFERT Karl-Heinz(2875)
    3-0
    GUNDERSEN Øivind(3508)
  • SEIFERT Karl-Heinz(2875)
    3-0
    LJUNGSTRÖM Lars-Gunnar(4218)
  • HALA Karel(1233)
    0-3
    GUNDERSEN Øivind(3508)
  • HALA Karel(1233)
    3-1
    LJUNGSTRÖM Lars-Gunnar(4218)
  • GUNDERSEN Øivind(3508)
    0-3
    LJUNGSTRÖM Lars-Gunnar(4218)
  • csoport: 44
  • LINDE Jens-Erik(1416)
    3-0
    DANAJ Milan(1218)
  • LINDE Jens-Erik(1416)
    3-2
    KOKOLA Herbert(2453)
  • LINDE Jens-Erik(1416)
    3-0
    VISINTAINER Enzo(3416)
  • DANAJ Milan(1218)
    0-3
    KOKOLA Herbert(2453)
  • DANAJ Milan(1218)
    1-3
    VISINTAINER Enzo(3416)
  • KOKOLA Herbert(2453)
    3-1
    VISINTAINER Enzo(3416)
  • csoport: 45
  • WEINSTOCK William(3320)
    3-0
    BRESKY Zdenek(1206)
  • WEINSTOCK William(3320)
    3-1
    HIRTE Gerhard(2327)
  • WEINSTOCK William(3320)
    1-3
    VENQUELEIR Robert(1143)
  • BRESKY Zdenek(1206)
    2-3
    HIRTE Gerhard(2327)
  • BRESKY Zdenek(1206)
    1-3
    VENQUELEIR Robert(1143)
  • HIRTE Gerhard(2327)
    0-3
    VENQUELEIR Robert(1143)
  • csoport: 46
  • ASSENMACHER Karl-Josef(2015)
    3-0
    HURE Guy(1895)
  • ASSENMACHER Karl-Josef(2015)
    3-1
    OLIVEIRA João(3663)
  • ASSENMACHER Karl-Josef(2015)
    3-0
    TOLKACHEV Ivan(3820)
  • HURE Guy(1895)
    0-3
    OLIVEIRA João(3663)
  • HURE Guy(1895)
    2-3
    TOLKACHEV Ivan(3820)
  • OLIVEIRA João(3663)
    3-0
    TOLKACHEV Ivan(3820)
  • csoport: 47
  • KLUTH Klaus(2431)
    3-0
    PICHLER Walter(1067)
  • KLUTH Klaus(2431)
    3-0
    IMMONEN Asko(1719)
  • KLUTH Klaus(2431)
    3-1
    VIALLON Marc(1994)
  • PICHLER Walter(1067)
    3-1
    IMMONEN Asko(1719)
  • PICHLER Walter(1067)
    1-3
    VIALLON Marc(1994)
  • IMMONEN Asko(1719)
    1-3
    VIALLON Marc(1994)
  • csoport: 48
  • GERICKE Wolfgang(2229)
    2-3
    JENSEN Gunde(1403)
  • GERICKE Wolfgang(2229)
    2-3
    MELKO Frantisek(4055)
  • GERICKE Wolfgang(2229)
    3-0
    ARVIDSSON Christer(4109)
  • JENSEN Gunde(1403)
    0-3
    MELKO Frantisek(4055)
  • JENSEN Gunde(1403)
    3-1
    ARVIDSSON Christer(4109)
  • MELKO Frantisek(4055)
    3-0
    ARVIDSSON Christer(4109)
  • csoport: 49
  • ŠEMROV Mirko(3875)
    2-3
    RULC Bohumir(1324)
  • ŠEMROV Mirko(3875)
    3-2
    RÜFFER Wolfgang(2772)
  • ŠEMROV Mirko(3875)
    3-0
    TAIVE Kari(1772)
  • RULC Bohumir(1324)
    3-1
    RÜFFER Wolfgang(2772)
  • RULC Bohumir(1324)
    3-1
    TAIVE Kari(1772)
  • RÜFFER Wolfgang(2772)
    3-0
    TAIVE Kari(1772)
  • csoport: 50
  • HAJDU István(3154)
    3-0
    WILHELM Kurt(3017)
  • HAJDU István(3154)
    3-0
    MORAN James(3305)
  • HAJDU István(3154)
    3-2
    ALEKHIN Valery(3697)
  • WILHELM Kurt(3017)
    2-3
    MORAN James(3305)
  • WILHELM Kurt(3017)
    3-2
    ALEKHIN Valery(3697)
  • MORAN James(3305)
    0-3
    ALEKHIN Valery(3697)
  • csoport: 51
  • HARVEY Dave(1517)
    3-0
    LOTTES Siegfried(2552)
  • HARVEY Dave(1517)
    3-1
    FINKOWSKI Marian(3562)
  • HARVEY Dave(1517)
    3-0
    SIESING Lars-Åke(4267)
  • LOTTES Siegfried(2552)
    0-3
    FINKOWSKI Marian(3562)
  • LOTTES Siegfried(2552)
    3-0
    SIESING Lars-Åke(4267)
  • FINKOWSKI Marian(3562)
    3-0
    SIESING Lars-Åke(4267)
  • csoport: 52
  • KOSMOWSKY Steve(1541)
    3-1
    EITEL Hans(2165)
  • KOSMOWSKY Steve(1541)
    3-1
    PYATAKOV Viacheslav(3787)
  • KOSMOWSKY Steve(1541)
    3-0
    ROST Manfred(2765)
  • EITEL Hans(2165)
    3-0
    PYATAKOV Viacheslav(3787)
  • EITEL Hans(2165)
    3-0
    ROST Manfred(2765)
  • PYATAKOV Viacheslav(3787)
    3-0
    ROST Manfred(2765)
  • csoport: 53
  • BODÓ László(3107)
    3-1
    MATEJKA Franz(1054)
  • BODÓ László(3107)
    3-2
    STÖRKEL Herbert(2925)
  • BODÓ László(3107)
    3-0
    LEKAREV Alexander(3313)
  • MATEJKA Franz(1054)
    3-1
    STÖRKEL Herbert(2925)
  • MATEJKA Franz(1054)
    3-2
    LEKAREV Alexander(3313)
  • STÖRKEL Herbert(2925)
    3-0
    LEKAREV Alexander(3313)
  • csoport: 54
  • KROON Hans(4197)
    3-1
    GEIST Wolfgang(2225)
  • KROON Hans(4197)
    3-1
    BAUMANN Serge(3917)
  • KROON Hans(4197)
    3-1
    FARWERK Wilhelm(2176)
  • GEIST Wolfgang(2225)
    3-1
    BAUMANN Serge(3917)
  • GEIST Wolfgang(2225)
    3-1
    FARWERK Wilhelm(2176)
  • BAUMANN Serge(3917)
    3-1
    FARWERK Wilhelm(2176)
  • csoport: 55
  • MENSING Frank(2598)
    2-3
    SHORT Michael(1594)
  • MENSING Frank(2598)
    3-0
    FUSER Maurizio Maria(3359)
  • MENSING Frank(2598)
    2-3
    SIMKO Jan(4078)
  • SHORT Michael(1594)
    3-0
    FUSER Maurizio Maria(3359)
  • SHORT Michael(1594)
    3-1