Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 60

European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 60

European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 60

Ország: Magyarország Város: Budapest Helyszín: Stadion Cím: -
Kezdés időpontja: July 01, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: July 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 668.19 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • FRANK Bela(3139)
    3-1
    NEUMANN Jürgen(2661)
  • FRANK Bela(3139)
    3-0
    SOLHEIM Svein(3539)
  • FRANK Bela(3139)
    3-0
    PEREPELYTSIA Volodymyr(4389)
  • NEUMANN Jürgen(2661)
    3-2
    SOLHEIM Svein(3539)
  • NEUMANN Jürgen(2661)
    3-0
    PEREPELYTSIA Volodymyr(4389)
  • SOLHEIM Svein(3539)
    3-1
    PEREPELYTSIA Volodymyr(4389)
  • csoport: 2
  • CECAVA Miroslav(1211)
    3-0
    HERZOG Eduard(1029)
  • CECAVA Miroslav(1211)
    3-0
    WOHLFAHRT Michael(3031)
  • CECAVA Miroslav(1211)
    3-0
    PISTEJ Vladimir(4067)
  • HERZOG Eduard(1029)
    3-2
    WOHLFAHRT Michael(3031)
  • HERZOG Eduard(1029)
    0-3
    PISTEJ Vladimir(4067)
  • WOHLFAHRT Michael(3031)
    0-3
    PISTEJ Vladimir(4067)
  • csoport: 3
  • DING Yi(1012)
    3-0
    FUHRMANN Günter(2211)
  • DING Yi(1012)
    3-0
    PUBILL Jaume(1666)
  • DING Yi(1012)
    3-0
    HOOK John(4413)
  • FUHRMANN Günter(2211)
    3-0
    PUBILL Jaume(1666)
  • FUHRMANN Günter(2211)
    3-1
    HOOK John(4413)
  • PUBILL Jaume(1666)
    1-3
    HOOK John(4413)
  • csoport: 4
  • NIESWAND Manfred(2670)
    3-0
    FIGUERAS TRICAS Antoni(1642)
  • NIESWAND Manfred(2670)
    3-0
    RUSILOWICZ Krzysztof(3625)
  • NIESWAND Manfred(2670)
    3-0
    KOROBOV Andrey(3749)
  • FIGUERAS TRICAS Antoni(1642)
    0-3
    RUSILOWICZ Krzysztof(3625)
  • FIGUERAS TRICAS Antoni(1642)
    1-3
    KOROBOV Andrey(3749)
  • RUSILOWICZ Krzysztof(3625)
    1-3
    KOROBOV Andrey(3749)
  • csoport: 5
  • BONDARENKO Anatoliy(3711)
    3-0
    MARAUN Henrik(2578)
  • BONDARENKO Anatoliy(3711)
    3-0
    LUNDIE Derek(3842)
  • BONDARENKO Anatoliy(3711)
    3-1
    PETERSSON Bernt(4255)
  • MARAUN Henrik(2578)
    0-3
    LUNDIE Derek(3842)
  • MARAUN Henrik(2578)
    0-3
    PETERSSON Bernt(4255)
  • LUNDIE Derek(3842)
    2-3
    PETERSSON Bernt(4255)
  • csoport: 6
  • BANNIKOV Iurii(3704)
    3-0
    VALACHOVIC Horst(2972)
  • BANNIKOV Iurii(3704)
    3-0
    OLSSON Bengt(3534)
  • BANNIKOV Iurii(3704)
    3-0
    TSMUKH Petro(4405)
  • VALACHOVIC Horst(2972)
    3-1
    OLSSON Bengt(3534)
  • VALACHOVIC Horst(2972)
    1-3
    TSMUKH Petro(4405)
  • OLSSON Bengt(3534)
    0-3
    TSMUKH Petro(4405)
  • csoport: 7
  • TUDVASEV Vladimir(3825)
    3-0
    SEIDLER Andreas(2874)
  • TUDVASEV Vladimir(3825)
    3-1
    GARRAWAY Brian(1510)
  • TUDVASEV Vladimir(3825)
    3-0
    LUTSKYI Vasyl(4381)
  • SEIDLER Andreas(2874)
    0-3
    GARRAWAY Brian(1510)
  • SEIDLER Andreas(2874)
    2-3
    LUTSKYI Vasyl(4381)
  • GARRAWAY Brian(1510)
    3-1
    LUTSKYI Vasyl(4381)
  • csoport: 8
  • STEBUNOV Sergey(3809)
    3-0
    KÖHLER Rainer(2447)
  • STEBUNOV Sergey(3809)
    3-1
    TÓTH János(3277)
  • STEBUNOV Sergey(3809)
    3-0
    EKSTRÖM Claus(4132)
  • KÖHLER Rainer(2447)
    0-3
    TÓTH János(3277)
  • KÖHLER Rainer(2447)
    0-3
    EKSTRÖM Claus(4132)
  • TÓTH János(3277)
    3-2
    EKSTRÖM Claus(4132)
  • csoport: 9
  • LOSS Rolf-Dieter(2551)
    3-0
    BÄCKMAN Mikael(1709)
  • LOSS Rolf-Dieter(2551)
    3-0
    KOVÁČIK Viktor(4037)
  • LOSS Rolf-Dieter(2551)
    3-0
    ATABEY Ferit(4310)
  • BÄCKMAN Mikael(1709)
    2-3
    KOVÁČIK Viktor(4037)
  • BÄCKMAN Mikael(1709)
    3-1
    ATABEY Ferit(4310)
  • KOVÁČIK Viktor(4037)
    2-3
    ATABEY Ferit(4310)
  • csoport: 10
  • ALDVIK Göran(4101)
    3-0
    SCHMITT Frank(2825)
  • ALDVIK Göran(4101)
    3-1
    FITZGERALD Thomas(3296)
  • ALDVIK Göran(4101)
    3-0
    HENDEN Ahmet ertugrul(4336)
  • SCHMITT Frank(2825)
    3-0
    FITZGERALD Thomas(3296)
  • SCHMITT Frank(2825)
    3-1
    HENDEN Ahmet ertugrul(4336)
  • FITZGERALD Thomas(3296)
    3-1
    HENDEN Ahmet ertugrul(4336)
  • csoport: 11
  • KÜRSCHNER Reiner(2497)
    3-0
    WARNER Ivor(1614)
  • KÜRSCHNER Reiner(2497)
    3-0
    VIDA SreČKo(3886)
  • WARNER Ivor(1614)
    3-0
    VIDA SreČKo(3886)
  • csoport: 12
  • LARSSON Christer(4203)
    3-0
    BROCKE Martin(2094)
  • LARSSON Christer(4203)
    3-0
    ELSEDDIG Hafzalla Elhag Mohamed(1502)
  • LARSSON Christer(4203)
    3-0
    ÇOPUR Abdullah Salim(4323)
  • BROCKE Martin(2094)
    3-0
    ELSEDDIG Hafzalla Elhag Mohamed(1502)
  • BROCKE Martin(2094)
    3-0
    ÇOPUR Abdullah Salim(4323)
  • ELSEDDIG Hafzalla Elhag Mohamed(1502)
    3-0
    ÇOPUR Abdullah Salim(4323)
  • csoport: 13
  • MADEJ Bogusław(3592)
    3-0
    KÜHNERT Harald(3494)
  • MADEJ Bogusław(3592)
    3-0
    DIMITRAKOPOULOS Konstantinos(3063)
  • MADEJ Bogusław(3592)
    3-0
    RIGÓ József(3240)
  • KÜHNERT Harald(3494)
    1-3
    DIMITRAKOPOULOS Konstantinos(3063)
  • KÜHNERT Harald(3494)
    3-2
    RIGÓ József(3240)
  • DIMITRAKOPOULOS Konstantinos(3063)
    3-0
    RIGÓ József(3240)
  • csoport: 14
  • JOCHEM Manfred(2375)
    3-1
    JÄRVINEN Heikki(1721)
  • JOCHEM Manfred(2375)
    3-0
    PERAKIS Konstantinos(3077)
  • JOCHEM Manfred(2375)
    3-0
    TORUN Ahmet(4358)
  • JÄRVINEN Heikki(1721)
    3-0
    PERAKIS Konstantinos(3077)
  • JÄRVINEN Heikki(1721)
    3-0
    TORUN Ahmet(4358)
  • PERAKIS Konstantinos(3077)
    3-2
    TORUN Ahmet(4358)
  • csoport: 15
  • HELLMANN Klaus(2305)
    3-0
    MONFORTE Carlos(1658)
  • HELLMANN Klaus(2305)
    3-0
    FORSMAN Jan(1712)
  • HELLMANN Klaus(2305)
    3-0
    ÖBORN Olof(4235)
  • MONFORTE Carlos(1658)
    3-0
    FORSMAN Jan(1712)
  • MONFORTE Carlos(1658)
    3-1
    ÖBORN Olof(4235)
  • FORSMAN Jan(1712)
    1-3
    ÖBORN Olof(4235)
  • csoport: 16
  • SVENSSON Per(4286)
    3-0
    HOFMANN Franz(1030)
  • SVENSSON Per(4286)
    3-0
    EWERT Norbert(2172)
  • SVENSSON Per(4286)
    3-0
    MASIK Ernat(1695)
  • HOFMANN Franz(1030)
    3-0
    EWERT Norbert(2172)
  • HOFMANN Franz(1030)
    3-0
    MASIK Ernat(1695)
  • EWERT Norbert(2172)
    0-3
    MASIK Ernat(1695)
  • csoport: 17
  • ÅKERSTRÖM Anders(4099)
    3-1
    LEIBIG Joachim(2524)
  • ÅKERSTRÖM Anders(4099)
    3-0
    CS.NAGY Gyula(3111)
  • ÅKERSTRÖM Anders(4099)
    3-0
    KOVAL Peter(4039)
  • LEIBIG Joachim(2524)
    3-0
    CS.NAGY Gyula(3111)
  • LEIBIG Joachim(2524)
    3-0
    KOVAL Peter(4039)
  • CS.NAGY Gyula(3111)
    1-3
    KOVAL Peter(4039)
  • csoport: 18
  • POTRYKUS Wojciech(3613)
    3-0
    ERDBRÜGGER Heinrich(2170)
  • POTRYKUS Wojciech(3613)
    2-3
    HUMMELUHR Steen(1398)
  • POTRYKUS Wojciech(3613)
    3-0
    BOTTKA Laszlo(3110)
  • ERDBRÜGGER Heinrich(2170)
    0-3
    HUMMELUHR Steen(1398)
  • ERDBRÜGGER Heinrich(2170)
    3-2
    BOTTKA Laszlo(3110)
  • HUMMELUHR Steen(1398)
    3-0
    BOTTKA Laszlo(3110)
  • csoport: 19
  • KLANG Gert(4194)
    3-0
    HELZER Ottmar(2306)
  • KLANG Gert(4194)
    3-0
    KOPPÁNY György(3193)
  • KLANG Gert(4194)
    3-0
    AKAR Mustafa(4302)
  • HELZER Ottmar(2306)
    0-3
    KOPPÁNY György(3193)
  • HELZER Ottmar(2306)
    0-3
    AKAR Mustafa(4302)
  • KOPPÁNY György(3193)
    0-3
    AKAR Mustafa(4302)
  • csoport: 20
  • JOACHIM Beck(2374)
    3-0
    TAMMELA Kai(1773)
  • JOACHIM Beck(2374)
    3-0
    BOLDT Norbert(2080)
  • JOACHIM Beck(2374)
    3-0
    SZEWCZYK László(3265)
  • TAMMELA Kai(1773)
    0-3
    BOLDT Norbert(2080)
  • TAMMELA Kai(1773)
    3-0
    SZEWCZYK László(3265)
  • BOLDT Norbert(2080)
    3-0
    SZEWCZYK László(3265)
  • csoport: 21
  • KENNEDY Joe(1537)
    3-0
    WENDORFF Andreas(3004)
  • KENNEDY Joe(1537)
    3-0
    Curpas Ioan(3672)
  • KENNEDY Joe(1537)
    3-0
    DEMIRCAY Can(4324)
  • WENDORFF Andreas(3004)
    0-3
    Curpas Ioan(3672)
  • WENDORFF Andreas(3004)
    1-3
    DEMIRCAY Can(4324)
  • Curpas Ioan(3672)
    0-3
    DEMIRCAY Can(4324)
  • csoport: 22
  • BOGOMOLOV Alexandr(3709)
    3-0
    SCHOBER Viktor(1081)
  • BOGOMOLOV Alexandr(3709)
    3-0
    LANGHOF Bernd(2511)