European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 40

European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 40

European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 40

Ország: Magyarország Város: Budapest Helyszín: Stadion Cím: -
Kezdés időpontja: July 01, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: July 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 668.19 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Durand Eric(1850)
    3-0
    SCHÖNFELDER Christian(2846)
  • Durand Eric(1850)
    3-0
    KYRIAKOPOULOS Georgios(3070)
  • Durand Eric(1850)
    3-1
    CICHOCKI Aleksander(3557)
  • SCHÖNFELDER Christian(2846)
    0-3
    KYRIAKOPOULOS Georgios(3070)
  • SCHÖNFELDER Christian(2846)
    0-3
    CICHOCKI Aleksander(3557)
  • KYRIAKOPOULOS Georgios(3070)
    0-3
    CICHOCKI Aleksander(3557)
  • csoport: 2
  • VASYLEVSKYI Viktor(4406)
    1-3
    AL SAMHOURY Tarek(1003)
  • VASYLEVSKYI Viktor(4406)
    3-0
    VEIGEL Ingo(2974)
  • VASYLEVSKYI Viktor(4406)
    3-0
    HOLHOS Tamás(3162)
  • AL SAMHOURY Tarek(1003)
    3-0
    VEIGEL Ingo(2974)
  • AL SAMHOURY Tarek(1003)
    3-0
    HOLHOS Tamás(3162)
  • VEIGEL Ingo(2974)
    0-3
    HOLHOS Tamás(3162)
  • csoport: 3
  • SWIDER Dariusz(3637)
    3-0
    THALHEIM Kai(2942)
  • SWIDER Dariusz(3637)
    3-0
    PARENT Cédric(1952)
  • SWIDER Dariusz(3637)
    3-0
    BARABÁS Balázs(3096)
  • THALHEIM Kai(2942)
    3-1
    PARENT Cédric(1952)
  • THALHEIM Kai(2942)
    1-3
    BARABÁS Balázs(3096)
  • PARENT Cédric(1952)
    0-3
    BARABÁS Balázs(3096)
  • csoport: 4
  • POLATKAN Saim(4352)
    3-0
    SOLANSKY Petr(1345)
  • POLATKAN Saim(4352)
    3-0
    WITT Uwe(3024)
  • POLATKAN Saim(4352)
    3-0
    GUERIN Laurent(1878)
  • SOLANSKY Petr(1345)
    3-0
    WITT Uwe(3024)
  • SOLANSKY Petr(1345)
    3-1
    GUERIN Laurent(1878)
  • WITT Uwe(3024)
    0-3
    GUERIN Laurent(1878)
  • csoport: 5
  • HIELSCHER Sven(2317)
    3-0
    NOUYOU Yann(1951)
  • HIELSCHER Sven(2317)
    3-0
    JANUSZEWSKI Sławomir(3574)
  • HIELSCHER Sven(2317)
    3-0
    TELEGIN Dmitry(3816)
  • NOUYOU Yann(1951)
    0-3
    JANUSZEWSKI Sławomir(3574)
  • NOUYOU Yann(1951)
    1-3
    TELEGIN Dmitry(3816)
  • JANUSZEWSKI Sławomir(3574)
    3-0
    TELEGIN Dmitry(3816)
  • csoport: 6
  • NÉMETH Károly(3227)
    3-1
    GIRETH Pavel(1230)
  • NÉMETH Károly(3227)
    3-0
    MASLOWSKI Christopher(2582)
  • NÉMETH Károly(3227)
    3-0
    COVALI Victor(1829)
  • GIRETH Pavel(1230)
    3-0
    MASLOWSKI Christopher(2582)
  • GIRETH Pavel(1230)
    3-0
    COVALI Victor(1829)
  • MASLOWSKI Christopher(2582)
    3-0
    COVALI Victor(1829)
  • csoport: 7
  • AMARAL Daniel(1784)
    3-0
    VOLEK Petr(1367)
  • AMARAL Daniel(1784)
    3-0
    SCHLESINGER Andy(2807)
  • AMARAL Daniel(1784)
    3-0
    SYMEONIDIS Ioannis(3081)
  • VOLEK Petr(1367)
    2-3
    SCHLESINGER Andy(2807)
  • VOLEK Petr(1367)
    0-3
    SYMEONIDIS Ioannis(3081)
  • SCHLESINGER Andy(2807)
    3-2
    SYMEONIDIS Ioannis(3081)
  • csoport: 8
  • MERCHEZ Cédric(1129)
    3-0
    ZIERER Christopher(1098)
  • MERCHEZ Cédric(1129)
    3-0
    MEISSNER Jörg(2593)
  • MERCHEZ Cédric(1129)
    3-0
    AMUNDSEN Stig(3488)
  • ZIERER Christopher(1098)
    3-0
    MEISSNER Jörg(2593)
  • ZIERER Christopher(1098)
    1-3
    AMUNDSEN Stig(3488)
  • MEISSNER Jörg(2593)
    0-3
    AMUNDSEN Stig(3488)
  • csoport: 9
  • RUBINSHTEIN Georgii(3794)
    3-0
    DANAJ Tomas(1219)
  • RUBINSHTEIN Georgii(3794)
    3-0
    THORSTEN Mehlhorn(2956)
  • RUBINSHTEIN Georgii(3794)
    3-0
    KELEMEN József(3181)
  • DANAJ Tomas(1219)
    3-0
    THORSTEN Mehlhorn(2956)
  • DANAJ Tomas(1219)
    3-0
    KELEMEN József(3181)
  • THORSTEN Mehlhorn(2956)
    1-3
    KELEMEN József(3181)
  • csoport: 10
  • SAVELEV Sergei(3801)
    3-0
    RAMLOW Kay(2731)
  • SAVELEV Sergei(3801)
    3-0
    DELAHAYE Nicolas(1839)
  • SAVELEV Sergei(3801)
    3-0
    SZURGOT Piotr(3638)
  • RAMLOW Kay(2731)
    0-3
    DELAHAYE Nicolas(1839)
  • RAMLOW Kay(2731)
    0-3
    SZURGOT Piotr(3638)
  • DELAHAYE Nicolas(1839)
    2-3
    SZURGOT Piotr(3638)
  • csoport: 11
  • ERIS Murat(4329)
    3-2
    MASLANKA Piotr(2581)
  • ERIS Murat(4329)
    3-0
    KOPASZ Tibor(3192)
  • ERIS Murat(4329)
    3-0
    BARABAS Zoltan(3667)
  • MASLANKA Piotr(2581)
    3-1
    KOPASZ Tibor(3192)
  • MASLANKA Piotr(2581)
    1-3
    BARABAS Zoltan(3667)
  • KOPASZ Tibor(3192)
    1-3
    BARABAS Zoltan(3667)
  • csoport: 12
  • HARLER Marcel(2285)
    3-0
    RAK Tomas(1321)
  • HARLER Marcel(2285)
    3-0
    LINDNER Steffen(2541)
  • HARLER Marcel(2285)
    3-0
    VENTURA Miguel(3666)
  • RAK Tomas(1321)
    3-1
    LINDNER Steffen(2541)
  • RAK Tomas(1321)
    0-3
    VENTURA Miguel(3666)
  • LINDNER Steffen(2541)
    0-3
    VENTURA Miguel(3666)
  • csoport: 13
  • VASILJEVS Sandijs(3443)
    3-1
    MARŠÍK Richard(1289)
  • VASILJEVS Sandijs(3443)
    3-0
    FRIEDMANSZKI Rene(2205)
  • VASILJEVS Sandijs(3443)
    3-1
    SAWOCH Artur(3628)
  • MARŠÍK Richard(1289)
    3-0
    FRIEDMANSZKI Rene(2205)
  • MARŠÍK Richard(1289)
    2-3
    SAWOCH Artur(3628)
  • FRIEDMANSZKI Rene(2205)
    0-3
    SAWOCH Artur(3628)
  • csoport: 14
  • GEYER Horst(2232)
    3-0
    TOKOV Dobromir(1605)
  • GEYER Horst(2232)
    3-2
    PELLISSIER Pierre(1955)
  • GEYER Horst(2232)
    3-1
    VAKHNIN Georgiy(3827)
  • TOKOV Dobromir(1605)
    3-1
    PELLISSIER Pierre(1955)
  • TOKOV Dobromir(1605)
    0-3
    VAKHNIN Georgiy(3827)
  • PELLISSIER Pierre(1955)
    0-3
    VAKHNIN Georgiy(3827)
  • csoport: 15
  • BERTRAM Uwe(2055)
    3-2
    WAGNER Philippe(1996)