Erdélyi labdarúgó diákkupa2017

Erdélyi labdarúgó diákkupa2017

Erdélyi labdarúgó diákkupa2017

by ELDK Szövetség
Ország: Románia
Város: Odorheiu Secuiesc
Helyszín: Sportcsarnok
Cím: Mihail Kogălniceanu 10
Kezdés időpontja: November 24, 2017, 00:00
Befejezés időpontja: November 25, 2017, 00:00
Nevezési díj: 200.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Young boys
    5-1-2
    19-10
    17
  • 2.
    participant Shörlock
    5-3-0
    18-13
    15
  • 3.
    Kolozsvári Góbék
    6-1-1
    28-7
    19
  • 4.
    Óbudai egyetem
    4-2-2
    15-13
    14
  • 5.
    Tiffosi
    4-1-1
    22-11
    13
  • 6.
    Kámikázé
    3-1-2
    14-3
    11
  • 7.
    Elte-BEAC
    3-2-1
    18-6
    10
  • 8.
    MaSapi
    3-3-0
    11-15
    9
  • 9.
    CsemerPeccs
    3-2-0
    9-6
    9
  • 10.
    F.R.Ady
    2-1-2
    11-8
    8
  • 11.
    Sinter FC
    2-2-1
    10-6
    7
  • 12.
    Sic-la
    2-3-0
    5-7
    6
  • 13.
    Orange buffalos
    1-2-2
    6-9
    5
  • 14.
    Insomnia
    1-2-2
    6-9
    5
  • 15.
    Mütf
    1-4-0
    4-13
    3
  • 16.
    69 Sixtynine
    1-4-0
    5-24
    3
  • 17.
    Inteam
    1-3-0
    2-12
    3
  • 18.
    Lici FC
    0-2-2
    5-9
    2
  • 19.
    Kóma-szutra
    0-4-0
    2-9
    0
  • 20.
    Töpörödött törpördögök
    0-4-0
    0-20
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: D
  • 1.
    Óbudai egyetem
    2-0-2
    7-1
    8
  • 2.
    Kámikázé
    2-0-2
    10-1
    8
  • Insomnia
    1-1-2
    6-5
    5
  • Mütf
    1-3-0
    4-10
    3
  • Inteam
    1-3-0
    2-12
    3
  • csoport: Alsó: C
  • 1.
    CsemerPeccs
    3-1-0
    7-3
    9
  • 2.
    Sic-la
    2-2-0
    4-5
    6
  • Orange buffalos
    1-1-2
    6-6
    5
  • Young boys
    1-1-2
    6-5
    5
  • Lici FC
    0-2-2
    5-9
    2
  • csoport: Alsó: B
  • 1.
    Kolozsvári Góbék
    3-0-1
    13-3
    10
  • 2.
    Elte-BEAC
    2-1-1
    13-4
    7
  • MaSapi
    2-2-0
    9-11
    6
  • participant Shörlock
    2-2-0
    8-5
    6
  • Töpörödött törpördögök
    0-4-0
    0-20
    0
  • csoport: Alsó: A
  • 1.
    Tiffosi
    3-0-1
    16-6
    10
  • F.R.Ady
    2-0-2
    11-5
    8
  • 2.
    Sinter FC
    2-1-1
    9-4
    7
  • 69 Sixtynine
    1-3-0
    5-19
    3
  • Kóma-szutra
    0-4-0
    2-9
    0
  • Név
    Pontok száma
  • Sajnáljuk, egyetlen pontszerző sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Döntő
  • participant Shörlock
    3-5
    Young boys
  • Kis döntő
  • Óbudai egyetem
    1-6
    Kolozsvári Góbék
  • Elődöntők
  • Óbudai egyetem
    0-2
    Shörlock participant
  • Kolozsvári Góbék
    1-3
    Young boys
  • Top 8
  • Elte-BEAC
    1-2
    Shörlock participant
  • Kolozsvári Góbék
    3-0
    MaSapi
  • Óbudai egyetem
    5-3
    Tiffosi
  • Kámikázé
    1-2
    Young boys
  • Top 16
  • Óbudai egyetem
    2-1
    Sinter FC
  • Kámikázé
    3-0
    Orange buffalos
  • Kolozsvári Góbék
    5-0
    69 Sixtynine
  • Elte-BEAC
    4-0
    Insomnia
  • CsemerPeccs
    2-3
    Shörlock participant
  • Sic-la
    1-2
    MaSapi
  • Tiffosi
    3-0
    Mütf
  • F.R.Ady
    0-3
    Young boys
  • csoport: Alsó: D
  • Mütf
    1-2
    Inteam
  • Kámikázé
    5-0
    Inteam
  • Kámikázé
    4-0
    Mütf
  • Insomnia
    4-0
    Inteam
  • Insomnia
    0-3
    Mütf
  • Insomnia
    1-1
    Kámikázé
  • Óbudai egyetem
    2-0
    Inteam
  • Óbudai egyetem
    4-0
    Mütf
  • Óbudai egyetem
    0-0
    Kámikázé
  • Óbudai egyetem
    1-1
    Insomnia
  • csoport: Alsó: C
  • Orange buffalos
    2-2
    Young boys
  • Lici FC
    1-1
    Young boys
  • Lici FC
    2-2
    Orange buffalos
  • Sic-la
    1-3
    Young boys
  • Sic-la
    0-2
    Orange buffalos
  • Sic-la
    2-0
    Lici FC
  • CsemerPeccs
    1-0
    Young boys
  • CsemerPeccs
    2-0
    Orange buffalos
  • CsemerPeccs
    4-2
    Lici FC
  • CsemerPeccs
    0-1
    Sic-la
  • csoport: Alsó: B
  • Elte-BEAC
    1-1
    Kolozsvári Góbék
  • participant Shörlock
    1-2
    Kolozsvári Góbék
  • participant Shörlock
    2-1
    Elte-BEAC
  • MaSapi
    1-5
    Kolozsvári Góbék
  • MaSapi
    1-6
    Elte-BEAC
  • MaSapi
    2-0
    Shörlock participant
  • Töpörödött törpördögök
    0-5
    Kolozsvári Góbék
  • Töpörödött törpördögök
    0-5
    Elte-BEAC
  • Töpörödött törpördögök
    0-5
    Shörlock participant
  • Töpörödött törpördögök
    0-5
    MaSapi
  • csoport: Alsó: A
  • Tiffosi
    2-2
    F.R.Ady
  • Kóma-szutra
    1-2
    F.R.Ady
  • Kóma-szutra
    1-3
    Tiffosi
  • Sinter FC
    1-1
    F.R.Ady
  • Sinter FC
    1-3
    Tiffosi
  • Sinter FC
    2-0
    Kóma-szutra
  • 69 Sixtynine
    1-6
    F.R.Ady
  • 69 Sixtynine
    2-8
    Tiffosi
  • 69 Sixtynine
    2-0
    Kóma-szutra
  • 69 Sixtynine
    0-5
    Sinter FC
  • csoport: Alsó: A
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    F.R.Ady 
     
    2-2
    2-1
    1-1
    6-1
    2
  • 2
    Tiffosi 
    2-2
     
    3-1
    3-1
    8-2
    3
  • 3
    Kóma-szutra 
    1-2
    1-3
     
    0-2
    0-2
    0
  • 4
    Sinter FC 
    1-1
    1-3
    2-0
     
    5-0
    2
  • 5
    69 Sixtynine 
    1-6
    2-8
    2-0
    0-5
     
    1
  • csoport: Alsó: B
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Kolozsvári Góbék 
     
    1-1
    2-1
    5-1
    5-0
    3
  • 2
    Elte-BEAC 
    1-1
     
    1-2
    6-1
    5-0
    2
  • 3
    Shörlock 
    1-2
    2-1
     
    0-2
    5-0
    2
  • 4
    MaSapi 
    1-5
    1-6
    2-0
     
    5-0
    2
  • 5
    Töpörödött törpördögök 
    0-5
    0-5
    0-5
    0-5
     
    0
  • csoport: Alsó: C
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Young boys 
     
    2-2
    1-1
    3-1
    0-1
    1
  • 2
    Orange buffalos 
    2-2
     
    2-2
    2-0
    0-2
    1
  • 3
    Lici FC 
    1-1
    2-2
     
    0-2
    2-4
    0
  • 4
    Sic-la 
    1-3
    0-2
    2-0
     
    1-0
    2
  • 5
    CsemerPeccs 
    1-0
    2-0
    4-2
    0-1
     
    3
  • csoport: Alsó: D
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Inteam 
     
    2-1
    0-5
    0-4
    0-2
    1
  • 2
    Mütf 
    1-2
     
    0-4
    3-0
    0-4
    1
  • 3
    Kámikázé 
    5-0
    4-0
     
    1-1
    0-0
    2
  • 4
    Insomnia 
    4-0
    0-3
    1-1
     
    1-1
    1
  • 5
    Óbudai egyetem 
    2-0
    4-0
    0-0
    1-1
     
    2
Támogatók