Erdélyi labdarúgó diákkupa2017

Erdélyi labdarúgó diákkupa2017

Erdélyi labdarúgó diákkupa2017

by ELDK Szövetség
200.00 Ron
Ország: Románia Város: Odorheiu Secuiesc Helyszín: Sportcsarnok Cím: Mihail Kogălniceanu 10
Kezdés időpontja: November 24, 2017, 00:00 Befejezés időpontja: November 25, 2017, 00:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Név
    Pontok száma
  • Sajnáljuk, egyetlen pontszerző sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: A
  • Tiffosi
    2-2
    F.R.Ady
  • Kóma-szutra
    1-2
    F.R.Ady
  • Kóma-szutra
    1-3
    Tiffosi
  • Sinter FC
    1-1
    F.R.Ady
  • Sinter FC
    1-3
    Tiffosi
  • Sinter FC
    2-0
    Kóma-szutra
  • 69 Sixtynine
    1-6
    F.R.Ady
  • 69 Sixtynine
    2-8
    Tiffosi
  • 69 Sixtynine
    2-0
    Kóma-szutra
  • 69 Sixtynine
    0-5
    Sinter FC
  • csoport: B
  • Elte-BEAC
    1-1
    Kolozsvári Góbék
  • participant Shörlock
    1-2
    Kolozsvári Góbék
  • participant Shörlock
    2-1
    Elte-BEAC
  • MaSapi
    1-5
    Kolozsvári Góbék
  • MaSapi
    1-6
    Elte-BEAC
  • MaSapi
    2-0
    participant Shörlock participant
  • Töpörödött törpördögök
    0-5
    Kolozsvári Góbék
  • Töpörödött törpördögök
    0-5
    Elte-BEAC
  • Töpörödött törpördögök
    0-5
    participant Shörlock participant
  • Töpörödött törpördögök
    0-5
    MaSapi
  • csoport: C
  • Orange buffalos
    2-2
    Young boys
  • Lici FC
    1-1
    Young boys
  • Lici FC
    2-2
    Orange buffalos
  • Sic-la
    1-3
    Young boys
  • Sic-la
    0-2
    Orange buffalos
  • Sic-la
    2-0
    Lici FC
  • CsemerPeccs
    1-0
    Young boys
  • CsemerPeccs
    2-0
    Orange buffalos
  • CsemerPeccs
    4-2
    Lici FC
  • CsemerPeccs
    0-1
    Sic-la
  • csoport: D
  • Mütf
    1-2
    Inteam
  • Kámikázé
    5-0
    Inteam
  • Kámikázé
    4-0
    Mütf
  • Insomnia
    4-0
    Inteam
  • Insomnia
    0-3
    Mütf
  • Insomnia
    1-1
    Kámikázé
  • Óbudai egyetem
    2-0
    Inteam
  • Óbudai egyetem
    4-0
    Mütf
  • Óbudai egyetem
    0-0
    Kámikázé
  • Óbudai egyetem
    1-1
    Insomnia
  • Top 16
  • Óbudai egyetem
    2-1
    Sinter FC
  • Kámikázé
    3-0
    Orange buffalos
  • Kolozsvári Góbék
    5-0
    69 Sixtynine
  • Elte-BEAC
    4-0
    Insomnia
  • CsemerPeccs
    2-3
    participant Shörlock participant
  • Sic-la
    1-2
    MaSapi
  • Tiffosi
    3-0
    Mütf
  • F.R.Ady
    0-3
    Young boys
  • Top 8
  • Elte-BEAC
    1-2
    participant Shörlock participant
  • Kolozsvári Góbék
    3-0
    MaSapi
  • Óbudai egyetem
    5-3
    Tiffosi
  • Kámikázé
    1-2
    Young boys
  • Elődöntők
  • Óbudai egyetem
    0-2
    participant Shörlock participant
  • Kolozsvári Góbék
    1-3
    Young boys
  • Kis döntő
  • Óbudai egyetem
    1-6
    Kolozsvári Góbék
  • Döntő
  • participant Shörlock
    3-5
    Young boys
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: A
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    F.R.Ady
    2-2
    2-1
    1-1
    6-1
    2
    3
  • 2
    Tiffosi
    2-2
    3-1
    3-1
    8-2
    3
    1
  • 3
    Kóma-szutra
    1-2
    1-3
    0-2
    0-2
    0
    5
  • 4
    Sinter FC
    1-1
    1-3
    2-0
    5-0
    2
    2
  • 5
    69 Sixtynine
    1-6
    2-8
    2-0
    0-5
    1
    4
  • csoport: B
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kolozsvári Góbék
    1-1
    2-1
    5-1
    5-0
    3
    1
  • 2
    Elte-BEAC
    1-1
    1-2
    6-1
    5-0
    2
    2
  • 3
    Shörlock
    1-2
    2-1
    0-2
    5-0
    2
    4
  • 4
    MaSapi
    1-5
    1-6
    2-0
    5-0
    2
    3
  • 5
    Töpörödött törpördögök
    0-5
    0-5
    0-5
    0-5
    0
    5
  • csoport: C
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Young boys
    2-2
    1-1
    3-1
    0-1
    1
    4
  • 2
    Orange buffalos
    2-2
    2-2
    2-0
    0-2
    1
    3
  • 3
    Lici FC
    1-1
    2-2
    0-2
    2-4
    0
    5
  • 4
    Sic-la
    1-3
    0-2
    2-0
    1-0
    2
    2
  • 5
    CsemerPeccs
    1-0
    2-0
    4-2
    0-1
    3
    1
  • csoport: D
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Inteam
    2-1
    0-5
    0-4
    0-2
    1
    5
  • 2
    Mütf
    1-2
    0-4
    3-0
    0-4
    1
    3
  • 3
    Kámikázé
    5-0
    4-0
    1-1
    0-0
    2
    2
  • 4
    Insomnia
    4-0
    0-3
    1-1
    1-1
    1
    4
  • 5
    Óbudai egyetem
    2-0
    4-0
    0-0
    1-1
    2
    1
Támogatók
ajax-icon Betöltés...