Cupa TT Concept Adial 2019 - Târgu Mureş - Incepatori

Cupa TT Concept Adial 2019 - Târgu Mureş - Incepatori

Cupa TT Concept Adial 2019 - Târgu Mureş - Incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Târgu Mureş
Helyszín: Sala Sporturilor Târgu Mureş
Cím: Aleea Parcul Sportivilor 1
Kezdés időpontja: September 14, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: September 15, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Tamás Csaba Károly 0  
     
     
     
     
  • Tenea Cosmin 3  
    Tenea Cosmin 3  
     
     
     
  • Miklos Botond 0  
    Varga Petru 1  
     
     
     
  • Varga Petru 3  
     
    Tenea Cosmin 0  
     
     
  • Bejenaru Marian 1  
     
    Marian Florin 3  
     
     
  • Daniel Istvan Sr 3  
    Daniel Istvan Sr 0  
     
     
     
  • Fagyura Leonardo 0  
    Marian Florin 3  
     
     
     
  • Marian Florin 3  
     
     
    Marian Florin 3  
    Marian Florin  
  • Babes Razvan 3  
     
     
    Babes Razvan 0  
     
  • Kovács Zsolt 1  
    Babes Razvan 3  
     
     
     
  • Korodi Csaba 2  
    Radu Ciprian 1  
     
     
     
  • Radu Ciprian 3  
     
    Babes Razvan 3  
     
     
  • Kondort Dan 3  
     
    Kondort Dan 0  
     
     
  • Pralea Constantin 1  
    Kondort Dan 3  
     
     
     
  • Barna Andrei 1  
    Ripan Vasile 1  
     
     
     
  • Ripan Vasile 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Marian Florin
    11-1-0
    35-7
    33
  • 2.
    Babes Razvan
    9-3-0
    28-15
    27
  • 3.
    Kondort Dan
    9-2-0
    28-10
    27
  • 4.
    Tenea Cosmin
    8-3-0
    28-12
    24
  • 5.
    Radu Ciprian
    9-1-0
    28-10
    27
  • 6.
    Varga Petru
    8-2-0
    26-7
    24
  • 7.
    Daniel Istvan Sr
    8-2-0
    25-13
    24
  • 8.
    Ripan Vasile
    8-2-0
    26-11
    24
  • 9.
    Tamás Csaba Károly
    8-1-0
    24-10
    24
  • 10.
    Barna Andrei
    6-3-0
    23-16
    18
  • 11.
    Miklos Botond
    6-3-0
    21-14
    18
  • 12.
    Bejenaru Marian
    6-3-0
    21-13
    18
  • 13.
    Korodi Csaba
    6-3-0
    22-13
    18
  • 14.
    Fagyura Leonardo
    5-4-0
    17-15
    15
  • 15.
    Pralea Constantin
    4-5-0
    19-19
    12
  • 16.
    Kovács Zsolt
    3-6-0
    15-21
    9
  • 17.
    Grif Horatiu
    6-2-0
    19-10
    18
  • 18.
    Creta Petru
    6-2-0
    20-12
    18
  • 19.
    Medesan Gheorghe
    5-3-0
    19-13
    15
  • 20.
    Vass Levente
    5-3-0
    19-13
    15
  • 21.
    Damian Vasile
    4-4-0
    18-14
    12
  • 22.
    Aisner Imre
    4-4-0
    17-12
    12
  • 23.
    Benedek Alex
    4-4-0
    14-13
    12
  • 24.
    Layis Rita
    3-5-0
    10-16
    9
  • 25.
    Florea Mihai
    3-5-0
    12-17
    9
  • 26.
    Cserei Gabor
    3-5-0
    12-17
    9
  • 27.
    Cristea Daniel
    3-5-0
    16-15
    9
  • 28.
    Csíki János
    3-5-0
    15-19
    9
  • 29.
    Cristea Samuel
    3-5-0
    13-18
    9
  • 30.
    Voinea Sorin
    2-6-0
    6-18
    6
  • 31.
    Pamfilie Horatiu
    2-6-0
    7-21
    6
  • 32.
    Korodi Krisztián
    2-6-0
    7-19
    6
  • 33.
    Vioreanu Cristian
    1-4-0
    4-14
    3
  • 34.
    Musoiu Marius
    1-4-0
    5-13
    3
  • 35.
    Zsigmond Tamás
    1-4-0
    7-12
    3
  • 36.
    Monu Claudiu
    1-4-0
    7-14
    3
  • 37.
    Oroian Gelu
    1-4-0
    5-13
    3
  • 38.
    Andrea Simion
    1-4-0
    7-13
    3
  • 39.
    Vida Alexandru
    1-4-0
    5-14
    3
  • 40.
    Sentonoi Ionut
    1-4-0
    4-14
    3
  • 41.
    Mic Mara
    1-4-0
    3-12
    3
  • 42.
    Andrei Vasile Ilie
    1-4-0
    5-14
    3
  • 43.
    Birtalan Hunor
    1-4-0
    8-14
    3
  • 44.
    Mikk Gheorghe
    0-5-0
    2-15
    0
  • 45.
    Duda Daniel
    0-5-0
    0-15
    0
  • 46.
    Stoicescu Gheorghe
    0-5-0
    2-15
    0
  • 47.
    Korodi Dániel
    0-5-0
    1-15
    0
  • 48.
    Rusu Denis
    0-5-0
    0-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Varga Petru
    2-1-0
    7-3
    6
  • 2.
    Korodi Csaba
    2-1-0
    6-5
    6
  • Benedek Alex
    1-2-0
    4-6
    3
  • Cristea Samuel
    1-2-0
    4-7
    3
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Kondort Dan
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Daniel Istvan Sr
    2-1-0
    7-5
    6
  • Florea Mihai
    1-2-0
    4-6
    3
  • Csíki János
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Radu Ciprian
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Miklos Botond
    2-1-0
    8-6
    6
  • Vass Levente
    1-2-0
    5-6
    3
  • Pamfilie Horatiu
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Bejenaru Marian
    2-1-0
    8-6
    6
  • Creta Petru
    2-1-0
    7-7
    6
  • 2.
    Pralea Constantin
    2-1-0
    8-7
    6
  • Cristea Daniel
    0-3-0
    6-9
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Marian Florin
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Barna Andrei
    2-1-0
    8-3
    6
  • Damian Vasile
    1-2-0
    5-6
    3
  • Voinea Sorin
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Babes Razvan
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Tenea Cosmin
    2-1-0
    8-5
    6
  • Aisner Imre
    1-2-0
    6-6
    3
  • Korodi Krisztián
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 2.
    Ripan Vasile
    2-1-0
    7-4
    6
  • Grif Horatiu
    2-1-0
    6-5
    6
  • 1.
    Fagyura Leonardo
    2-1-0
    7-4
    6
  • Cserei Gabor
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Tamás Csaba Károly
    3-0-0
    9-2
    9
  • Medesan Gheorghe
    1-2-0
    5-8
    3
  • 2.
    Kovács Zsolt
    1-2-0
    5-6
    3
  • Layis Rita
    1-2-0
    4-7
    3
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Varga Petru
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Grif Horatiu
    4-1-0
    13-5
    12
  • 3.
    Babes Razvan
    3-2-0
    10-6
    9
  • 4.
    Layis Rita
    2-3-0
    6-9
    6
  • Vioreanu Cristian
    1-4-0
    4-14
    3
  • Stoicescu Gheorghe
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Daniel Istvan Sr
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Medesan Gheorghe
    4-1-0
    14-5
    12
  • 3.
    Cserei Gabor
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Cristea Samuel
    2-3-0
    9-11
    6
  • Zsigmond Tamás
    1-4-0
    7-12
    3
  • Duda Daniel
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Radu Ciprian
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Korodi Csaba
    4-1-0
    14-5
    12
  • 3.
    Kovács Zsolt
    2-3-0
    9-12
    6
  • 4.
    Florea Mihai
    2-3-0
    8-11
    6
  • Oroian Gelu
    1-4-0
    5-13
    3
  • Monu Claudiu
    1-4-0
    7-14
    3
  • csoport: Alsó: 5
  • 2.
    Creta Petru
    4-1-0
    13-5
    12
  • 1.
    Kondort Dan
    4-1-0
    13-3
    12
  • 3.
    Benedek Alex
    3-2-0
    10-7
    9
  • 4.
    Pamfilie Horatiu
    2-3-0
    6-12
    6
  • Vida Alexandru
    1-4-0
    5-14
    3
  • Andrea Simion
    1-4-0
    7-13
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 2.
    Barna Andrei
    4-1-0
    14-10
    12
  • 1.
    Vass Levente
    4-1-0
    14-7
    12
  • 3.
    Csíki János
    3-2-0
    13-10
    9
  • 4.
    Pralea Constantin
    2-3-0
    10-9
    6
  • Andrei Vasile Ilie
    1-4-0
    5-14
    3
  • Birtalan Hunor
    1-4-0
    8-14
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 3.
    Miklos Botond
    4-1-0
    13-5
    12
  • 1.
    Tenea Cosmin
    4-1-0
    14-3
    12
  • 2.
    Bejenaru Marian
    4-1-0
    12-4
    12
  • 4.
    Voinea Sorin
    2-3-0
    6-9
    6
  • Mic Mara
    1-4-0
    3-12
    3
  • Rusu Denis
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Ripan Vasile
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Marian Florin
    4-1-0
    14-3
    12
  • 3.
    Cristea Daniel
    3-2-0
    10-6
    9
  • 4.
    Korodi Krisztián
    2-3-0
    6-10
    6
  • Sentonoi Ionut
    1-4-0
    4-14
    3
  • Mikk Gheorghe
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Tamás Csaba Károly
    5-0-0
    15-5
    15
  • 2.
    Damian Vasile
    3-2-0
    13-8
    9
  • 3.
    Aisner Imre
    3-2-0
    11-6
    9
  • 4.
    Fagyura Leonardo
    3-2-0
    10-8
    9
  • Musoiu Marius
    1-4-0
    5-13
    3
  • Korodi Dániel
    0-5-0
    1-15
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Marian Florin
    3-0
    Babes Razvan
  • Top 4
  • Tenea Cosmin
    0-3
    Marian Florin
  • Babes Razvan
    3-0
    Kondort Dan
  • Top 8
  • Tenea Cosmin
    3-1
    Varga Petru
  • Daniel Istvan Sr
    0-3
    Marian Florin
  • Babes Razvan
    3-1
    Radu Ciprian
  • Kondort Dan
    3-1
    Ripan Vasile
  • Top 16
  • Tamás Csaba Károly
    0-3
    Tenea Cosmin
  • Miklos Botond
    0-3
    Varga Petru
  • Bejenaru Marian
    1-3
    Daniel Istvan Sr
  • Fagyura Leonardo
    0-3
    Marian Florin
  • Babes Razvan
    3-1
    Kovács Zsolt
  • Korodi Csaba
    2-3
    Radu Ciprian
  • Kondort Dan
    3-1
    Pralea Constantin
  • Barna Andrei
    1-3
    Ripan Vasile
  • csoport: Felső: 8
  • Varga Petru
    3-0
    Korodi Csaba
  • Varga Petru
    3-0
    Benedek Alex
  • Varga Petru
    1-3
    Cristea Samuel
  • Korodi Csaba
    3-1
    Benedek Alex
  • Korodi Csaba
    3-1
    Cristea Samuel
  • Benedek Alex
    3-0
    Cristea Samuel
  • csoport: Felső: 7
  • Daniel Istvan Sr
    1-3
    Kondort Dan
  • Daniel Istvan Sr
    3-1
    Csíki János
  • Daniel Istvan Sr
    3-1
    Florea Mihai
  • Kondort Dan
    3-1
    Csíki János
  • Kondort Dan
    3-0
    Florea Mihai
  • Csíki János
    0-3
    Florea Mihai
  • csoport: Felső: 6
  • Radu Ciprian
    3-0
    Vass Levente
  • Radu Ciprian
    3-2
    Miklos Botond
  • Radu Ciprian
    3-0
    Pamfilie Horatiu
  • Vass Levente
    2-3
    Miklos Botond
  • Vass Levente
    3-0
    Pamfilie Horatiu
  • Miklos Botond
    3-1
    Pamfilie Horatiu
  • csoport: Felső: 5
  • Creta Petru
    1-3
    Bejenaru Marian
  • Creta Petru
    3-2
    Cristea Daniel
  • Creta Petru
    3-2
    Pralea Constantin
  • Bejenaru Marian
    3-2
    Cristea Daniel
  • Bejenaru Marian
    2-3
    Pralea Constantin
  • Cristea Daniel
    2-3
    Pralea Constantin
  • csoport: Felső: 4
  • Barna Andrei
    2-3
    Marian Florin
  • Barna Andrei
    3-0
    Damian Vasile
  • Barna Andrei
    3-0
    Voinea Sorin
  • Marian Florin
    3-2
    Damian Vasile
  • Marian Florin
    3-0
    Voinea Sorin
  • Damian Vasile
    3-0
    Voinea Sorin
  • csoport: Felső: 3
  • Tenea Cosmin
    3-1
    Aisner Imre
  • Tenea Cosmin
    2-3
    Babes Razvan
  • Tenea Cosmin
    3-1
    Korodi Krisztián
  • Aisner Imre
    2-3
    Babes Razvan
  • Aisner Imre
    3-0
    Korodi Krisztián
  • Babes Razvan
    3-0
    Korodi Krisztián
  • csoport: Felső: 2
  • Ripan Vasile
    3-0
    Grif Horatiu
  • Ripan Vasile
    3-1
    Cserei Gabor
  • Ripan Vasile
    1-3
    Fagyura Leonardo
  • Grif Horatiu
    3-1
    Cserei Gabor
  • Grif Horatiu
    3-1
    Fagyura Leonardo
  • Cserei Gabor
    0-3
    Fagyura Leonardo
  • csoport: Felső: 1
  • Tamás Csaba Károly
    3-1
    Medesan Gheorghe
  • Tamás Csaba Károly
    3-0
    Kovács Zsolt
  • Tamás Csaba Károly
    3-1
    Layis Rita
  • Medesan Gheorghe
    3-2
    Kovács Zsolt
  • Medesan Gheorghe
    1-3
    Layis Rita
  • Kovács Zsolt
    3-0
    Layis Rita
  • csoport: Alsó: 8
  • Layis Rita
    0-3
    Babes Razvan
  • Layis Rita
    3-0
    Vioreanu Cristian
  • Layis Rita
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Layis Rita
    0-3
    Varga Petru
  • Layis Rita
    0-3
    Grif Horatiu
  • Babes Razvan
    3-0
    Vioreanu Cristian
  • Babes Razvan
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Babes Razvan
    0-3
    Varga Petru
  • Babes Razvan
    1-3
    Grif Horatiu
  • Vioreanu Cristian
    3-2
    Stoicescu Gheorghe
  • Vioreanu Cristian
    0-3
    Varga Petru
  • Vioreanu Cristian
    1-3
    Grif Horatiu
  • Stoicescu Gheorghe
    0-3
    Varga Petru
  • Stoicescu Gheorghe
    0-3
    Grif Horatiu
  • Varga Petru
    3-1
    Grif Horatiu
  • csoport: Alsó: 7
  • Cristea Samuel
    2-3
    Cserei Gabor
  • Cristea Samuel
    3-0
    Duda Daniel
  • Cristea Samuel
    3-2
    Zsigmond Tamás
  • Cristea Samuel
    1-3
    Medesan Gheorghe
  • Cristea Samuel
    0-3
    Daniel Istvan Sr
  • Cserei Gabor
    3-0
    Duda Daniel
  • Cserei Gabor
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • Cserei Gabor
    0-3
    Medesan Gheorghe
  • Cserei Gabor
    1-3
    Daniel Istvan Sr
  • Duda Daniel
    0-3
    Zsigmond Tamás
  • Duda Daniel
    0-3
    Medesan Gheorghe
  • Duda Daniel
    0-3
    Daniel Istvan Sr
  • Zsigmond Tamás
    1-3
    Medesan Gheorghe
  • Zsigmond Tamás
    1-3
    Daniel Istvan Sr
  • Medesan Gheorghe
    2-3
    Daniel Istvan Sr
  • csoport: Alsó: 6
  • Korodi Csaba
    2-3
    Radu Ciprian
  • Korodi Csaba
    3-1
    Kovács Zsolt
  • Korodi Csaba
    3-0
    Monu Claudiu
  • Korodi Csaba
    3-0
    Oroian Gelu
  • Korodi Csaba
    3-1
    Florea Mihai
  • Radu Ciprian
    3-0
    Kovács Zsolt
  • Radu Ciprian
    3-1
    Monu Claudiu
  • Radu Ciprian
    3-0
    Oroian Gelu
  • Radu Ciprian
    3-0
    Florea Mihai
  • Kovács Zsolt
    2-3
    Monu Claudiu
  • Kovács Zsolt
    3-2
    Oroian Gelu
  • Kovács Zsolt
    3-1
    Florea Mihai
  • Monu Claudiu
    1-3
    Oroian Gelu
  • Monu Claudiu
    2-3
    Florea Mihai
  • Oroian Gelu
    0-3
    Florea Mihai
  • csoport: Alsó: 5
  • Creta Petru
    3-1
    Kondort Dan
  • Creta Petru
    1-3
    Benedek Alex
  • Creta Petru
    3-1
    Vida Alexandru
  • Creta Petru
    3-0
    Andrea Simion
  • Creta Petru
    3-0
    Pamfilie Horatiu
  • Kondort Dan
    3-0
    Benedek Alex
  • Kondort Dan
    3-0
    Vida Alexandru
  • Kondort Dan
    3-0
    Andrea Simion
  • Kondort Dan
    3-0
    Pamfilie Horatiu
  • Benedek Alex
    3-0
    Vida Alexandru
  • Benedek Alex
    1-3
    Andrea Simion
  • Benedek Alex
    3-0
    Pamfilie Horatiu
  • Vida Alexandru
    3-2
    Andrea Simion
  • Vida Alexandru
    1-3
    Pamfilie Horatiu
  • Andrea Simion
    2-3
    Pamfilie Horatiu
  • csoport: Alsó: 4
  • Pralea Constantin
    2-3
    Csíki János
  • Pralea Constantin
    1-3
    Barna Andrei
  • Pralea Constantin
    1-3
    Vass Levente
  • Pralea Constantin
    3-0
    Birtalan Hunor
  • Pralea Constantin
    3-0
    Andrei Vasile Ilie
  • Csíki János
    3-2
    Barna Andrei
  • Csíki János
    2-3
    Vass Levente
  • Csíki János
    2-3
    Birtalan Hunor
  • Csíki János
    3-0
    Andrei Vasile Ilie
  • Barna Andrei
    3-2
    Vass Levente
  • Barna Andrei
    3-2
    Birtalan Hunor
  • Barna Andrei
    3-2
    Andrei Vasile Ilie
  • Vass Levente
    3-1
    Birtalan Hunor
  • Vass Levente
    3-0
    Andrei Vasile Ilie
  • Birtalan Hunor
    2-3
    Andrei Vasile Ilie
  • csoport: Alsó: 3
  • Tenea Cosmin
    2-3
    Miklos Botond
  • Tenea Cosmin
    3-0
    Mic Mara
  • Tenea Cosmin
    3-0
    Voinea Sorin
  • Tenea Cosmin
    3-0
    Bejenaru Marian
  • Tenea Cosmin
    3-0
    Rusu Denis
  • Miklos Botond
    3-0
    Mic Mara
  • Miklos Botond
    3-0
    Voinea Sorin
  • Miklos Botond
    1-3
    Bejenaru Marian
  • Miklos Botond
    3-0
    Rusu Denis
  • Mic Mara
    0-3
    Voinea Sorin
  • Mic Mara
    0-3
    Bejenaru Marian
  • Mic Mara
    3-0
    Rusu Denis
  • Voinea Sorin
    0-3
    Bejenaru Marian
  • Voinea Sorin
    3-0
    Rusu Denis
  • Bejenaru Marian
    3-0
    Rusu Denis
  • csoport: Alsó: 2
  • Ripan Vasile
    3-1
    Cristea Daniel
  • Ripan Vasile
    3-0
    Korodi Krisztián
  • Ripan Vasile
    3-0
    Mikk Gheorghe
  • Ripan Vasile
    3-2
    Marian Florin
  • Ripan Vasile
    3-0
    Sentonoi Ionut
  • Cristea Daniel
    3-0
    Korodi Krisztián
  • Cristea Daniel
    3-0
    Mikk Gheorghe
  • Cristea Daniel
    0-3
    Marian Florin
  • Cristea Daniel
    3-0
    Sentonoi Ionut
  • Korodi Krisztián
    3-0
    Mikk Gheorghe
  • Korodi Krisztián
    0-3
    Marian Florin
  • Korodi Krisztián
    3-1
    Sentonoi Ionut
  • Mikk Gheorghe
    0-3
    Marian Florin
  • Mikk Gheorghe
    2-3
    Sentonoi Ionut
  • Marian Florin
    3-0
    Sentonoi Ionut
  • csoport: Alsó: 1
  • Damian Vasile
    2-3
    Tamás Csaba Károly
  • Damian Vasile
    3-0
    Korodi Dániel
  • Damian Vasile
    3-2
    Aisner Imre
  • Damian Vasile
    3-0
    Musoiu Marius
  • Damian Vasile
    2-3
    Fagyura Leonardo
  • Tamás Csaba Károly
    3-0
    Korodi Dániel
  • Tamás Csaba Károly
    3-0
    Aisner Imre
  • Tamás Csaba Károly
    3-2
    Musoiu Marius
  • Tamás Csaba Károly
    3-1
    Fagyura Leonardo
  • Korodi Dániel
    0-3
    Aisner Imre
  • Korodi Dániel
    1-3
    Musoiu Marius
  • Korodi Dániel
    0-3
    Fagyura Leonardo
  • Aisner Imre
    3-0
    Musoiu Marius
  • Aisner Imre
    3-0
    Fagyura Leonardo
  • Musoiu Marius
    0-3
    Fagyura Leonardo
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Damian Vasile 
     
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    2-3
    3
  • 2
    Tamás Csaba Károly 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    5
  • 3
    Korodi Dániel 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0-3
    0
  • 4
    Aisner Imre 
    2-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Musoiu Marius 
    0-3
    2-3
    3-1
    0-3
     
    0-3
    1
  • 6
    Fagyura Leonardo 
    3-2
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ripan Vasile 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    5
  • 2
    Cristea Daniel 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3
  • 3
    Korodi Krisztián 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    0-3
    3-1
    2
  • 4
    Mikk Gheorghe 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    2-3
    0
  • 5
    Marian Florin 
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3-0
    4
  • 6
    Sentonoi Ionut 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Tenea Cosmin 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Miklos Botond 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    4
  • 3
    Mic Mara 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    3-0
    1
  • 4
    Voinea Sorin 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    0-3
    3-0
    2
  • 5
    Bejenaru Marian 
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
     
    3-0
    4
  • 6
    Rusu Denis 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Pralea Constantin 
     
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Csíki János 
    3-2
     
    3-2
    2-3
    2-3
    3-0
    3
  • 3
    Barna Andrei 
    3-1
    2-3
     
    3-2
    3-2
    3-2
    4
  • 4
    Vass Levente 
    3-1
    3-2
    2-3
     
    3-1
    3-0
    4
  • 5
    Birtalan Hunor 
    0-3
    3-2
    2-3
    1-3
     
    2-3
    1
  • 6
    Andrei Vasile Ilie 
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Creta Petru 
     
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Kondort Dan 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Benedek Alex 
    3-1
    0-3
     
    3-0
    1-3
    3-0
    3
  • 4
    Vida Alexandru 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1-3
    1
  • 5
    Andrea Simion 
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
     
    2-3
    1
  • 6
    Pamfilie Horatiu 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Korodi Csaba 
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Radu Ciprian 
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Kovács Zsolt 
    1-3
    0-3
     
    2-3
    3-2
    3-1
    2
  • 4
    Monu Claudiu 
    0-3
    1-3
    3-2
     
    1-3
    2-3
    1
  • 5
    Oroian Gelu 
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 6
    Florea Mihai 
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Cristea Samuel 
     
    2-3
    3-0
    3-2
    1-3
    0-3
    2
  • 2
    Cserei Gabor 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    0-3
    1-3
    3
  • 3
    Duda Daniel 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 4
    Zsigmond Tamás 
    2-3
    0-3
    3-0
     
    1-3
    1-3
    1
  • 5
    Medesan Gheorghe 
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
     
    2-3
    4
  • 6
    Daniel Istvan Sr 
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-2
     
    5
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Layis Rita 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    0-3
    0-3
    2
  • 2
    Babes Razvan 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    0-3
    1-3
    3
  • 3
    Vioreanu Cristian 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    0-3
    1-3
    1
  • 4
    Stoicescu Gheorghe 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 5
    Varga Petru 
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3-1
    5
  • 6
    Grif Horatiu 
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    1-3
     
    4
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Tamás Csaba Károly 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Medesan Gheorghe 
    1-3
     
    3-2
    1-3
    1
  • 3
    Kovács Zsolt 
    0-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Layis Rita 
    1-3
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ripan Vasile 
     
    3-0
    3-1
    1-3
    2
  • 2
    Grif Horatiu 
    0-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 3
    Cserei Gabor 
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Fagyura Leonardo 
    3-1
    1-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Tenea Cosmin 
     
    3-1
    2-3
    3-1
    2
  • 2
    Aisner Imre 
    1-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 3
    Babes Razvan 
    3-2
    3-2
     
    3-0
    3
  • 4
    Korodi Krisztián 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Barna Andrei 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Marian Florin 
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3
  • 3
    Damian Vasile 
    0-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Voinea Sorin 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Creta Petru 
     
    1-3
    3-2
    3-2
    2
  • 2
    Bejenaru Marian 
    3-1
     
    3-2
    2-3
    2
  • 3
    Cristea Daniel 
    2-3
    2-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Pralea Constantin 
    2-3
    3-2
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Radu Ciprian 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Vass Levente 
    0-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 3
    Miklos Botond 
    2-3
    3-2
     
    3-1
    2
  • 4
    Pamfilie Horatiu 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Daniel Istvan Sr 
     
    1-3
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Kondort Dan 
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Csíki János 
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Florea Mihai 
    1-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Varga Petru 
     
    3-0
    3-0
    1-3
    2
  • 2
    Korodi Csaba 
    0-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 3
    Benedek Alex 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Cristea Samuel 
    3-1
    1-3
    0-3
     
    1
Támogatók