Cupa TT Concept Adial 2019 - Târgu Mureş - Incepatori

Cupa TT Concept Adial 2019 - Târgu Mureş - Incepatori

Cupa TT Concept Adial 2019 - Târgu Mureş - Incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Târgu Mureş
Helyszín: Sala Sporturilor Târgu Mureş
Cím: Aleea Parcul Sportivilor 1
Kezdés időpontja: September 14, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: September 15, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Marian Florin
    3-0
    Babes Razvan
  • Top 4
  • Tenea Cosmin
    0-3
    Marian Florin
  • Babes Razvan
    3-0
    Kondort Dan
  • Top 8
  • Tenea Cosmin
    3-1
    Varga Petru
  • Daniel Istvan Sr
    0-3
    Marian Florin
  • Babes Razvan
    3-1
    Radu Ciprian
  • Kondort Dan
    3-1
    Ripan Vasile
  • Top 16
  • Tamás Csaba Károly
    0-3
    Tenea Cosmin
  • Miklos Botond
    0-3
    Varga Petru
  • Bejenaru Marian
    1-3
    Daniel Istvan Sr
  • Fagyura Leonardo
    0-3
    Marian Florin
  • Babes Razvan
    3-1
    Kovács Zsolt
  • Korodi Csaba
    2-3
    Radu Ciprian
  • Kondort Dan
    3-1
    Pralea Constantin
  • Barna Andrei
    1-3
    Ripan Vasile
  • csoport: Felső: 8
  • Varga Petru
    3-0
    Korodi Csaba
  • Varga Petru
    3-0
    Benedek Alex
  • Varga Petru
    1-3
    Cristea Samuel
  • Korodi Csaba
    3-1
    Benedek Alex
  • Korodi Csaba
    3-1
    Cristea Samuel
  • Benedek Alex
    3-0
    Cristea Samuel
  • csoport: Felső: 7
  • Daniel Istvan Sr
    1-3
    Kondort Dan
  • Daniel Istvan Sr
    3-1
    Csiki Ioan
  • Daniel Istvan Sr
    3-1
    Florea Mihai
  • Kondort Dan
    3-1
    Csiki Ioan
  • Kondort Dan
    3-0
    Florea Mihai
  • Csiki Ioan
    0-3
    Florea Mihai
  • csoport: Felső: 6
  • Radu Ciprian
    3-0
    Vass Levente
  • Radu Ciprian
    3-2
    Miklos Botond
  • Radu Ciprian
    3-0
    Pamfilie Horatiu
  • Vass Levente
    2-3
    Miklos Botond
  • Vass Levente
    3-0
    Pamfilie Horatiu
  • Miklos Botond
    3-1
    Pamfilie Horatiu
  • csoport: Felső: 5
  • Creta Petru
    1-3
    Bejenaru Marian
  • Creta Petru
    3-2
    Cristea Daniel
  • Creta Petru
    3-2
    Pralea Constantin
  • Bejenaru Marian
    3-2
    Cristea Daniel
  • Bejenaru Marian
    2-3
    Pralea Constantin
  • Cristea Daniel
    2-3
    Pralea Constantin
  • csoport: Felső: 4
  • Barna Andrei
    2-3
    Marian Florin
  • Barna Andrei
    3-0
    Damian Vasile
  • Barna Andrei
    3-0
    Voinea Sorin
  • Marian Florin
    3-2
    Damian Vasile
  • Marian Florin
    3-0
    Voinea Sorin
  • Damian Vasile
    3-0
    Voinea Sorin
  • csoport: Felső: 3
  • Tenea Cosmin
    3-1
    Aisner Imre
  • Tenea Cosmin
    2-3
    Babes Razvan
  • Tenea Cosmin
    3-1
    Korodi Krisztián
  • Aisner Imre
    2-3
    Babes Razvan
  • Aisner Imre
    3-0
    Korodi Krisztián
  • Babes Razvan
    3-0
    Korodi Krisztián
  • csoport: Felső: 2
  • Ripan Vasile
    3-0
    Grif Horatiu
  • Ripan Vasile
    3-1
    Cserei Gabor
  • Ripan Vasile
    1-3
    Fagyura Leonardo
  • Grif Horatiu
    3-1
    Cserei Gabor
  • Grif Horatiu
    3-1
    Fagyura Leonardo
  • Cserei Gabor
    0-3
    Fagyura Leonardo
  • csoport: Felső: 1
  • Tamás Csaba Károly
    3-1
    Medesan Gheorghe
  • Tamás Csaba Károly
    3-0
    Kovács Zsolt
  • Tamás Csaba Károly
    3-1
    Layis Rita
  • Medesan Gheorghe
    3-2
    Kovács Zsolt
  • Medesan Gheorghe
    1-3
    Layis Rita
  • Kovács Zsolt
    3-0
    Layis Rita
  • csoport: Alsó: 8
  • Layis Rita
    0-3
    Babes Razvan
  • Layis Rita
    3-0
    Vioreanu Cristian
  • Layis Rita
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Layis Rita
    0-3
    Varga Petru
  • Layis Rita
    0-3
    Grif Horatiu
  • Babes Razvan
    3-0
    Vioreanu Cristian
  • Babes Razvan
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Babes Razvan
    0-3
    Varga Petru
  • Babes Razvan
    1-3
    Grif Horatiu
  • Vioreanu Cristian
    3-2
    Stoicescu Gheorghe
  • Vioreanu Cristian
    0-3
    Varga Petru
  • Vioreanu Cristian
    1-3
    Grif Horatiu
  • Stoicescu Gheorghe
    0-3
    Varga Petru
  • Stoicescu Gheorghe
    0-3
    Grif Horatiu
  • Varga Petru
    3-1
    Grif Horatiu
  • csoport: Alsó: 7
  • Cristea Samuel
    2-3
    Cserei Gabor
  • Cristea Samuel
    3-0
    Duda Daniel
  • Cristea Samuel
    3-2
    Zsigmond Tamás
  • Cristea Samuel
    1-3
    Medesan Gheorghe
  • Cristea Samuel
    0-3
    Daniel Istvan Sr
  • Cserei Gabor
    3-0
    Duda Daniel
  • Cserei Gabor
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • Cserei Gabor
    0-3
    Medesan Gheorghe
  • Cserei Gabor
    1-3
    Daniel Istvan Sr
  • Duda Daniel
    0-3
    Zsigmond Tamás
  • Duda Daniel
    0-3
    Medesan Gheorghe
  • Duda Daniel
    0-3
    Daniel Istvan Sr
  • Zsigmond Tamás
    1-3
    Medesan Gheorghe
  • Zsigmond Tamás
    1-3
    Daniel Istvan Sr
  • Medesan Gheorghe
    2-3
    Daniel Istvan Sr
  • csoport: Alsó: 6
  • Korodi Csaba
    2-3
    Radu Ciprian
  • Korodi Csaba
    3-1
    Kovács Zsolt
  • Korodi Csaba
    3-0
    Monu Claudiu
  • Korodi Csaba
    3-0
    Oroian Gelu
  • Korodi Csaba
    3-1
    Florea Mihai
  • Radu Ciprian
    3-0
    Kovács Zsolt
  • Radu Ciprian
    3-1
    Monu Claudiu
  • Radu Ciprian
    3-0
    Oroian Gelu
  • Radu Ciprian
    3-0
    Florea Mihai
  • Kovács Zsolt
    2-3
    Monu Claudiu
  • Kovács Zsolt
    3-2
    Oroian Gelu
  • Kovács Zsolt
    3-1
    Florea Mihai
  • Monu Claudiu
    1-3
    Oroian Gelu
  • Monu Claudiu
    2-3
    Florea Mihai
  • Oroian Gelu
    0-3
    Florea Mihai
  • csoport: Alsó: 5
  • Creta Petru
    3-1
    Kondort Dan
  • Creta Petru
    1-3
    Benedek Alex
  • Creta Petru
    3-1
    Vida Alexandru
  • Creta Petru
    3-0
    Andrea Simion
  • Creta Petru
    3-0
    Pamfilie Horatiu
  • Kondort Dan
    3-0
    Benedek Alex
  • Kondort Dan
    3-0
    Vida Alexandru
  • Kondort Dan
    3-0
    Andrea Simion
  • Kondort Dan
    3-0
    Pamfilie Horatiu
  • Benedek Alex
    3-0
    Vida Alexandru
  • Benedek Alex
    1-3
    Andrea Simion
  • Benedek Alex
    3-0
    Pamfilie Horatiu
  • Vida Alexandru
    3-2
    Andrea Simion
  • Vida Alexandru
    1-3
    Pamfilie Horatiu
  • Andrea Simion
    2-3
    Pamfilie Horatiu
  • csoport: Alsó: 4
  • Pralea Constantin
    2-3
    Csiki Ioan
  • Pralea Constantin
    1-3
    Barna Andrei
  • Pralea Constantin
    1-3
    Vass Levente
  • Pralea Constantin
    3-0
    Birtalan Hunor
  • Pralea Constantin
    3-0
    Andrei Vasile Ilie
  • Csiki Ioan
    3-2
    Barna Andrei
  • Csiki Ioan
    2-3
    Vass Levente
  • Csiki Ioan
    2-3
    Birtalan Hunor
  • Csiki Ioan
    3-0
    Andrei Vasile Ilie
  • Barna Andrei
    3-2
    Vass Levente
  • Barna Andrei
    3-2
    Birtalan Hunor
  • Barna Andrei
    3-2
    Andrei Vasile Ilie
  • Vass Levente
    3-1
    Birtalan Hunor
  • Vass Levente
    3-0
    Andrei Vasile Ilie
  • Birtalan Hunor
    2-3
    Andrei Vasile Ilie
  • csoport: Alsó: 3
  • Tenea Cosmin
    2-3
    Miklos Botond
  • Tenea Cosmin
    3-0
    Mic Mara
  • Tenea Cosmin
    3-0
    Voinea Sorin
  • Tenea Cosmin
    3-0
    Bejenaru Marian
  • Tenea Cosmin
    3-0
    Rusu Denis
  • Miklos Botond
    3-0
    Mic Mara
  • Miklos Botond
    3-0
    Voinea Sorin
  • Miklos Botond
    1-3
    Bejenaru Marian
  • Miklos Botond
    3-0
    Rusu Denis
  • Mic Mara
    0-3
    Voinea Sorin
  • Mic Mara
    0-3
    Bejenaru Marian
  • Mic Mara
    3-0
    Rusu Denis
  • Voinea Sorin
    0-3
    Bejenaru Marian
  • Voinea Sorin
    3-0
    Rusu Denis
  • Bejenaru Marian
    3-0
    Rusu Denis
  • csoport: Alsó: 2
  • Ripan Vasile
    3-1
    Cristea Daniel
  • Ripan Vasile
    3-0
    Korodi Krisztián
  • Ripan Vasile
    3-0
    Mikk Gheorghe
  • Ripan Vasile
    3-2
    Marian Florin
  • Ripan Vasile
    3-0
    Sentonoi Ionut
  • Cristea Daniel
    3-0
    Korodi Krisztián
  • Cristea Daniel
    3-0
    Mikk Gheorghe
  • Cristea Daniel
    0-3
    Marian Florin
  • Cristea Daniel
    3-0
    Sentonoi Ionut
  • Korodi Krisztián
    3-0
    Mikk Gheorghe
  • Korodi Krisztián
    0-3
    Marian Florin
  • Korodi Krisztián
    3-1
    Sentonoi Ionut
  • Mikk Gheorghe
    0-3
    Marian Florin
  • Mikk Gheorghe
    2-3
    Sentonoi Ionut
  • Marian Florin
    3-0
    Sentonoi Ionut
  • csoport: Alsó: 1
  • Damian Vasile
    2-3
    Tamás Csaba Károly
  • Damian Vasile
    3-0
    Korodi Dániel
  • Damian Vasile
    3-2
    Aisner Imre
  • Damian Vasile
    3-0
    Musoiu Marius
  • Damian Vasile
    2-3
    Fagyura Leonardo
  • Tamás Csaba Károly
    3-0
    Korodi Dániel
  • Tamás Csaba Károly
    3-0
    Aisner Imre
  • Tamás Csaba Károly
    3-2
    Musoiu Marius
  • Tamás Csaba Károly
    3-1
    Fagyura Leonardo
  • Korodi Dániel
    0-3
    Aisner Imre
  • Korodi Dániel
    1-3
    Musoiu Marius
  • Korodi Dániel
    0-3
    Fagyura Leonardo
  • Aisner Imre
    3-0
    Musoiu Marius
  • Aisner Imre
    3-0
    Fagyura Leonardo
  • Musoiu Marius
    0-3
    Fagyura Leonardo
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Damian Vasile 
     
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    2-3
    3
  • 2
    Tamás Csaba Károly 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    5
  • 3
    Korodi Dániel 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0-3
    0
  • 4
    Aisner Imre 
    2-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Musoiu Marius 
    0-3
    2-3
    3-1
    0-3
     
    0-3
    1
  • 6
    Fagyura Leonardo 
    3-2
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ripan Vasile 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    5
  • 2
    Cristea Daniel 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3
  • 3
    Korodi Krisztián 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    0-3
    3-1
    2
  • 4
    Mikk Gheorghe 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    2-3
    0
  • 5
    Marian Florin 
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3-0
    4
  • 6
    Sentonoi Ionut 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Tenea Cosmin 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Miklos Botond 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    4
  • 3
    Mic Mara 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    3-0
    1
  • 4
    Voinea Sorin 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    0-3
    3-0
    2
  • 5
    Bejenaru Marian 
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
     
    3-0
    4
  • 6
    Rusu Denis 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Pralea Constantin 
     
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Csiki Ioan 
    3-2
     
    3-2
    2-3
    2-3
    3-0
    3
  • 3
    Barna Andrei 
    3-1
    2-3
     
    3-2
    3-2
    3-2
    4
  • 4
    Vass Levente 
    3-1
    3-2
    2-3
     
    3-1
    3-0
    4
  • 5
    Birtalan Hunor 
    0-3
    3-2
    2-3
    1-3
     
    2-3
    1
  • 6
    Andrei Vasile Ilie 
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Creta Petru 
     
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Kondort Dan 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Benedek Alex 
    3-1
    0-3
     
    3-0
    1-3
    3-0
    3
  • 4
    Vida Alexandru 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1-3
    1
  • 5
    Andrea Simion 
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
     
    2-3
    1
  • 6
    Pamfilie Horatiu 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Korodi Csaba 
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Radu Ciprian 
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Kovács Zsolt 
    1-3
    0-3
     
    2-3
    3-2
    3-1
    2
  • 4
    Monu Claudiu 
    0-3
    1-3
    3-2
     
    1-3
    2-3
    1
  • 5
    Oroian Gelu 
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 6
    Florea Mihai 
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Cristea Samuel 
     
    2-3
    3-0
    3-2
    1-3
    0-3
    2
  • 2
    Cserei Gabor 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    0-3
    1-3
    3
  • 3
    Duda Daniel 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 4
    Zsigmond Tamás 
    2-3
    0-3
    3-0
     
    1-3
    1-3
    1
  • 5
    Medesan Gheorghe 
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
     
    2-3
    4
  • 6
    Daniel Istvan Sr 
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-2
     
    5
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Layis Rita 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    0-3
    0-3
    2
  • 2
    Babes Razvan 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    0-3
    1-3
    3
  • 3
    Vioreanu Cristian 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    0-3
    1-3
    1
  • 4
    Stoicescu Gheorghe 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 5
    Varga Petru 
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3-1
    5
  • 6
    Grif Horatiu 
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    1-3
     
    4
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Tamás Csaba Károly 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Medesan Gheorghe 
    1-3
     
    3-2
    1-3
    1
  • 3
    Kovács Zsolt 
    0-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Layis Rita 
    1-3
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ripan Vasile 
     
    3-0
    3-1
    1-3
    2
  • 2
    Grif Horatiu 
    0-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 3
    Cserei Gabor 
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Fagyura Leonardo 
    3-1
    1-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Tenea Cosmin 
     
    3-1
    2-3
    3-1
    2
  • 2
    Aisner Imre 
    1-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 3
    Babes Razvan 
    3-2
    3-2
     
    3-0
    3
  • 4
    Korodi Krisztián 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Barna Andrei 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Marian Florin 
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3
  • 3
    Damian Vasile 
    0-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Voinea Sorin 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Creta Petru 
     
    1-3
    3-2
    3-2
    2
  • 2
    Bejenaru Marian 
    3-1
     
    3-2
    2-3
    2
  • 3
    Cristea Daniel 
    2-3
    2-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Pralea Constantin 
    2-3
    3-2
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Radu Ciprian 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Vass Levente 
    0-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 3
    Miklos Botond 
    2-3
    3-2
     
    3-1
    2
  • 4
    Pamfilie Horatiu 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Daniel Istvan Sr 
     
    1-3
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Kondort Dan 
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Csiki Ioan 
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Florea Mihai 
    1-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Varga Petru 
     
    3-0
    3-0
    1-3
    2
  • 2
    Korodi Csaba 
    0-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 3
    Benedek Alex 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Cristea Samuel 
    3-1
    1-3
    0-3
     
    1
Támogatók