Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Cupa TT Concept Adial 2019 - Târgu Mureş - Elite

Cupa TT Concept Adial 2019 - Târgu Mureş - Elite

Cupa TT Concept Adial 2019 - Târgu Mureş - Elite

Ország: Románia Város: Târgu Mureş Helyszín: Sala Sporturilor Târgu Mureş Cím: Aleea Parcul Sportivilor 1
Kezdés időpontja: September 14, 2019, 09:30 Befejezés időpontja: September 15, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Ciubotariu Andrei
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Suflețel Radu
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Carpaci Alexandru
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Dániel Zsombor
  • Marchis Maximilian
    3-1
    Surdu Marcel
  • Ciubotariu Andrei
    1-3
    Suflețel Radu
  • Ciubotariu Andrei
    3-1
    Carpaci Alexandru
  • Ciubotariu Andrei
    0-3
    Dániel Zsombor
  • Ciubotariu Andrei
    1-3
    Surdu Marcel
  • Suflețel Radu
    2-3
    Carpaci Alexandru
  • Suflețel Radu
    0-3
    Dániel Zsombor
  • Suflețel Radu
    0-3
    Surdu Marcel
  • Carpaci Alexandru
    1-3
    Dániel Zsombor
  • Carpaci Alexandru
    0-3
    Surdu Marcel
  • Dániel Zsombor
    2-3
    Surdu Marcel
  • csoport: 2
  • Simon Csaba
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • Simon Csaba
    3-0
    Hagatis Andrei
  • Simon Csaba
    3-1
    Apian Florin
  • Simon Csaba
    3-0
    Oprea Adrian
  • Simon Csaba
    3-0
    Hidisan Lucian
  • Zamblău Ionuț
    3-0
    Hagatis Andrei
  • Zamblău Ionuț
    3-1
    Apian Florin
  • Zamblău Ionuț
    3-2
    Oprea Adrian
  • Zamblău Ionuț
    0-3
    Hidisan Lucian
  • Hagatis Andrei
    3-0
    Apian Florin
  • Hagatis Andrei
    3-0
    Oprea Adrian
  • Hagatis Andrei
    3-1
    Hidisan Lucian
  • Apian Florin
    3-1
    Oprea Adrian
  • Apian Florin
    2-3
    Hidisan Lucian
  • Oprea Adrian
    2-3
    Hidisan Lucian
  • csoport: 3
  • Hasna Cosmin
    3-0
    Boeriu Cezara
  • Hasna Cosmin
    1-3
    Pop Sorin
  • Hasna Cosmin
    3-1
    Zidar Victor
  • Hasna Cosmin
    3-1
    Moldovan Ovidiu
  • Hasna Cosmin
    3-1
    Irimia Sorin Jr
  • Boeriu Cezara
    0-3
    Pop Sorin
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Zidar Victor
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Moldovan Ovidiu
  • Boeriu Cezara
    3-2
    Irimia Sorin Jr
  • Pop Sorin
    3-0
    Zidar Victor
  • Pop Sorin
    3-0
    Moldovan Ovidiu
  • Pop Sorin
    3-0
    Irimia Sorin Jr
  • Zidar Victor
    0-3
    Moldovan Ovidiu
  • Zidar Victor
    2-3
    Irimia Sorin Jr
  • Moldovan Ovidiu
    3-0
    Irimia Sorin Jr
  • csoport: 4
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Ursulean Florin
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Teleki Zsolt
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Aron Darie
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Damian Alin
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Cinca Daniel
  • Ursulean Florin
    3-0
    Teleki Zsolt
  • Ursulean Florin
    3-0
    Aron Darie
  • Ursulean Florin
    3-2
    Damian Alin
  • Ursulean Florin
    3-1
    Cinca Daniel
  • Teleki Zsolt
    3-1
    Aron Darie
  • Teleki Zsolt
    3-1
    Damian Alin
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Cinca Daniel
  • Aron Darie
    3-1
    Damian Alin
  • Aron Darie
    3-0
    Cinca Daniel
  • Damian Alin
    3-0
    Cinca Daniel
  • csoport: 5
  • Farkas Gábor
    0-3
    Petrus Florin
  • Farkas Gábor
    3-1
    Daneliuc Gabi
  • Farkas Gábor
    3-1
    Irsai István
  • Farkas Gábor
    3-2
    Grigore Alexandru
  • Farkas Gábor
    3-0
    Parnica Leonid
  • Petrus Florin
    2-3
    Daneliuc Gabi
  • Petrus Florin
    3-2
    Irsai István
  • Petrus Florin
    3-1
    Grigore Alexandru
  • Petrus Florin
    2-3
    Parnica Leonid
  • Daneliuc Gabi
    3-2
    Irsai István
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Grigore Alexandru
  • Daneliuc Gabi
    3-1
    Parnica Leonid
  • Irsai István
    3-0
    Grigore Alexandru
  • Irsai István
    2-3
    Parnica Leonid
  • Grigore Alexandru
    0-3
    Parnica Leonid
  • csoport: 6
  • Sumanaru Catalin
    3-2
    Nistor Dorel
  • Sumanaru Catalin
    1-3
    Józsa Zoltán
  • Sumanaru Catalin
    3-1
    Maxim Valentin
  • Sumanaru Catalin
    3-0
    Barsa Ioan
  • Sumanaru Catalin
    3-2
    Trandafir Vasile
  • Nistor Dorel
    1-3
    Józsa Zoltán
  • Nistor Dorel
    3-2
    Maxim Valentin
  • Nistor Dorel
    1-3
    Barsa Ioan
  • Nistor Dorel
    3-1
    Trandafir Vasile
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Maxim Valentin
  • Józsa Zoltán
    3-2
    Barsa Ioan
  • Józsa Zoltán
    2-3
    Trandafir Vasile
  • Maxim Valentin
    1-3
    Barsa Ioan
  • Maxim Valentin
    3-0
    Trandafir Vasile
  • Barsa Ioan
    0-3
    Trandafir Vasile
  • csoport: 1
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Teleki Zsolt
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Parnica Leonid
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Parnica Leonid
  • csoport: 2
  • Simon Csaba
    3-1
    Boeriu Cezara
  • Simon Csaba
    3-0
    Trandafir Vasile
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Trandafir Vasile
  • csoport: 3
  • Pop Sorin
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • Pop Sorin
    1-3
    Nistor Dorel
  • Zamblău Ionuț
    0-3
    Nistor Dorel
  • csoport: 4
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Dániel Zsombor
  • Moldován Horváth Csaba
    1-3
    Petrus Florin
  • Dániel Zsombor
    0-3
    Petrus Florin
  • csoport: 5
  • Farkas Gábor
    2-3
    Surdu Marcel
  • Farkas Gábor
    3-1
    Aron Darie
  • Surdu Marcel
    3-1
    Aron Darie
  • csoport: 6
  • Józsa Zoltán
    2-3
    Hidisan Lucian
  • Józsa Zoltán
    0-3
    Moldovan Ovidiu
  • Hidisan Lucian
    3-1
    Moldovan Ovidiu
  • csoport: 7
  • Sumanaru Catalin
    0-3
    Hasna Cosmin
  • Sumanaru Catalin
    0-3
    Hagatis Andrei
  • Hasna Cosmin
    3-1
    Hagatis Andrei
  • csoport: 8
  • Daneliuc Gabi
    0-3
    Ursulean Florin
  • Daneliuc Gabi
    0-3
    Suflețel Radu
  • Ursulean Florin
    3-1
    Suflețel Radu
  • Top 16
  • Marchis Maximilian
    3-2
    Pop Sorin
  • Moldovan Ovidiu
    1-3
    Ursulean Florin
  • Surdu Marcel
    3-1
    Hagatis Andrei
  • Boeriu Cezara
    2-3
    Petrus Florin
  • Nistor Dorel
    0-3
    Teleki Zsolt
  • Suflețel Radu
    2-3
    Hidisan Lucian
  • Hasna Cosmin
    3-0
    Farkas Gábor
  • Moldován Horváth Csaba
    0-3
    Simon Csaba
  • Top 8
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Ursulean Florin
  • Surdu Marcel
    3-0
    Petrus Florin
  • Teleki Zsolt
    3-2
    Hidisan Lucian
  • Hasna Cosmin
    0-3
    Simon Csaba
  • Top 4
  • Marchis Maximilian
    3-2
    Surdu Marcel
  • Teleki Zsolt
    0-3
    Simon Csaba
  • Top 1-2
  • Marchis Maximilian
    1-3
    Simon Csaba
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Marchis Maximilian
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 2
    Ciubotariu Andrei
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    5
  • 3
    Suflețel Radu
    0-3
    3-1
    2-3
    0-3
    0-3
    1
    4
  • 4
    Carpaci Alexandru
    0-3
    1-3
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    6
  • 5
    Dániel Zsombor
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    2-3
    3
    3
  • 6
    Surdu Marcel
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    2
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Simon Csaba
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Zamblău Ionuț
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    0-3
    3
    4
  • 3
    Hagatis Andrei
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 4
    Apian Florin
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    5
  • 5
    Oprea Adrian
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    6
  • 6
    Hidisan Lucian
    0-3
    3-0
    1-3
    3-2
    3-2
    3
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Hasna Cosmin
    3-0
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 2
    Boeriu Cezara
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    3
  • 3
    Pop Sorin
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 4
    Zidar Victor
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6
  • 5
    Moldovan Ovidiu
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 6
    Irimia Sorin Jr
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Moldován Horváth Csaba
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
  • 2
    Ursulean Florin
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    2
  • 3
    Teleki Zsolt
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 4
    Aron Darie
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 5
    Damian Alin
    1-3
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Cinca Daniel
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Farkas Gábor
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
  • 2
    Petrus Florin
    3-0
    2-3
    3-2
    3-1
    2-3
    3
    3
  • 3
    Daneliuc Gabi
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 4
    Irsai István
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    5
  • 5
    Grigore Alexandru
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Parnica Leonid
    0-3
    3-2
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    4
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sumanaru Catalin
    3-2
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    2
  • 2
    Nistor Dorel
    2-3
    1-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    3
  • 3
    Józsa Zoltán
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    2-3
    4
    1
  • 4
    Maxim Valentin
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    6
  • 5
    Barsa Ioan
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
    0-3
    2
    5
  • 6
    Trandafir Vasile
    2-3
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Marchis Maximilian
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Teleki Zsolt
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Parnica Leonid
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Simon Csaba
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Boeriu Cezara
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Trandafir Vasile
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Pop Sorin
    3-0
    1-3
    1
    2
  • 2
    Zamblău Ionuț
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Nistor Dorel
    3-1
    3-0
    2
    1
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Moldován Horváth Csaba
    3-1
    1-3
    1
    2
  • 2
    Dániel Zsombor
    1-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Petrus Florin
    3-1
    3-0
    2
    1
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Farkas Gábor
    2-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Surdu Marcel
    3-2
    3-1
    2
    1
  • 3
    Aron Darie
    1-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Józsa Zoltán
    2-3
    0-3
    0
    3
  • 2
    Hidisan Lucian
    3-2
    3-1
    2
    1
  • 3
    Moldovan Ovidiu
    3-0
    1-3
    1
    2
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sumanaru Catalin
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 2
    Hasna Cosmin
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 3
    Hagatis Andrei
    3-0
    1-3
    1
    2
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Daneliuc Gabi
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 2
    Ursulean Florin
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 3
    Suflețel Radu
    3-0
    1-3
    1
    2
Támogatók
ajax-icon Betöltés...