Cupa TT Concept Adial 2019 - Târgu Mureş - Elite

Cupa TT Concept Adial 2019 - Târgu Mureş - Elite

Cupa TT Concept Adial 2019 - Târgu Mureş - Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Târgu Mureş
Helyszín: Sala Sporturilor Târgu Mureş
Cím: Aleea Parcul Sportivilor 1
Kezdés időpontja: September 14, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: September 15, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Marchis Maximilian 3  
     
     
     
     
  • Pop Sorin 2  
    Marchis Maximilian 3  
     
     
     
  • Moldovan Ovidiu 1  
    Ursulean Florin 0  
     
     
     
  • Ursulean Florin 3  
     
    Marchis Maximilian 3  
     
     
  • Surdu Marcel 3  
     
    Surdu Marcel 2  
     
     
  • Hagatis Andrei 1  
    Surdu Marcel 3  
     
     
     
  • Boeriu Cezara 2  
    Petrus Florin 0  
     
     
     
  • Petrus Florin 3  
     
     
    Marchis Maximilian 1  
    Simon Csaba  
  • Nistor Dorel 0  
     
     
    Simon Csaba 3  
     
  • Teleki Zsolt 3  
    Teleki Zsolt 3  
     
     
     
  • Suflețel Radu 2  
    Hidisan Lucian 2  
     
     
     
  • Hidisan Lucian 3  
     
    Teleki Zsolt 0  
     
     
  • Hasna Cosmin 3  
     
    Simon Csaba 3  
     
     
  • Farkas Gábor 0  
    Hasna Cosmin 0  
     
     
     
  • Moldován Horváth Csaba 0  
    Simon Csaba 3  
     
     
     
  • Simon Csaba 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Simon Csaba
    11-0-0
    33-3
    33
  • 2.
    Marchis Maximilian
    10-1-0
    31-8
    30
  • 3.
    Surdu Marcel
    8-2-0
    27-13
    24
  • 4.
    Teleki Zsolt
    6-4-0
    18-16
    18
  • 5.
    Ursulean Florin
    7-2-0
    21-11
    21
  • 6.
    Hasna Cosmin
    7-2-0
    22-10
    21
  • 7.
    Hidisan Lucian
    6-3-0
    21-18
    18
  • 8.
    Petrus Florin
    6-3-0
    22-15
    18
  • 9.
    Pop Sorin
    6-2-0
    21-7
    18
  • 10.
    Moldován Horváth Csaba
    6-2-0
    19-10
    18
  • 11.
    Farkas Gábor
    5-3-0
    17-14
    15
  • 12.
    Nistor Dorel
    4-4-0
    16-16
    12
  • 13.
    Hagatis Andrei
    4-4-0
    14-13
    12
  • 14.
    Boeriu Cezara
    4-4-0
    15-14
    12
  • 15.
    Moldovan Ovidiu
    3-5-0
    12-15
    9
  • 16.
    Suflețel Radu
    2-6-0
    11-19
    6
  • 17.
    Sumanaru Catalin
    4-3-0
    13-14
    12
  • 18.
    Daneliuc Gabi
    4-3-0
    13-14
    12
  • 19.
    participant Józsa Zoltán
    4-3-0
    16-13
    12
  • 20.
    Zamblău Ionuț
    3-4-0
    9-15
    9
  • 21.
    Parnica Leonid
    3-4-0
    10-16
    9
  • 22.
    Dániel Zsombor
    3-4-0
    12-13
    9
  • 23.
    Trandafir Vasile
    2-5-0
    9-17
    6
  • 24.
    Aron Darie
    2-5-0
    10-16
    6
  • 25.
    Barsa Ioan
    2-3-0
    8-11
    6
  • 26.
    Apian Florin
    1-4-0
    7-13
    3
  • 27.
    Damian Alin
    1-4-0
    8-12
    3
  • 28.
    Carpaci Alexandru
    1-4-0
    5-14
    3
  • 29.
    Ciubotariu Andrei
    1-4-0
    5-13
    3
  • 30.
    Irsai István
    1-4-0
    10-12
    3
  • 31.
    Maxim Valentin
    1-4-0
    7-12
    3
  • 32.
    Irimia Sorin Jr
    1-4-0
    6-14
    3
  • 33.
    Oprea Adrian
    0-5-0
    5-15
    0
  • 34.
    Grigore Alexandru
    0-5-0
    3-15
    0
  • 35.
    Zidar Victor
    0-5-0
    3-15
    0
  • 36.
    Cinca Daniel
    0-5-0
    2-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Ursulean Florin
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Suflețel Radu
    1-1-0
    4-3
    3
  • Daneliuc Gabi
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Hasna Cosmin
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Hagatis Andrei
    1-1-0
    4-3
    3
  • Sumanaru Catalin
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Hidisan Lucian
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Moldovan Ovidiu
    1-1-0
    4-3
    3
  • participant Józsa Zoltán
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Surdu Marcel
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Farkas Gábor
    1-1-0
    5-4
    3
  • Aron Darie
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Petrus Florin
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Moldován Horváth Csaba
    1-1-0
    4-4
    3
  • Dániel Zsombor
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Nistor Dorel
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Pop Sorin
    1-1-0
    4-3
    3
  • Zamblău Ionuț
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Simon Csaba
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Boeriu Cezara
    1-1-0
    4-3
    3
  • Trandafir Vasile
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Marchis Maximilian
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Teleki Zsolt
    1-1-0
    3-3
    3
  • Parnica Leonid
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    participant Józsa Zoltán
    4-1-0
    14-7
    12
  • 2.
    Sumanaru Catalin
    4-1-0
    13-8
    12
  • Barsa Ioan
    2-3-0
    8-11
    6
  • 3.
    Nistor Dorel
    2-3-0
    10-12
    6
  • 4.
    Trandafir Vasile
    2-3-0
    9-11
    6
  • Maxim Valentin
    1-4-0
    7-12
    3
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Farkas Gábor
    4-1-0
    12-7
    12
  • 2.
    Daneliuc Gabi
    4-1-0
    13-8
    12
  • 4.
    Parnica Leonid
    3-2-0
    10-10
    9
  • 3.
    Petrus Florin
    3-2-0
    13-9
    9
  • Irsai István
    1-4-0
    10-12
    3
  • Grigore Alexandru
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Moldován Horváth Csaba
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Ursulean Florin
    4-1-0
    12-6
    12
  • 3.
    Teleki Zsolt
    3-2-0
    9-8
    9
  • 4.
    Aron Darie
    2-3-0
    8-10
    6
  • Damian Alin
    1-4-0
    8-12
    3
  • Cinca Daniel
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Pop Sorin
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Hasna Cosmin
    4-1-0
    13-6
    12
  • 3.
    Boeriu Cezara
    3-2-0
    9-8
    9
  • 4.
    Moldovan Ovidiu
    2-3-0
    7-9
    6
  • Irimia Sorin Jr
    1-4-0
    6-14
    3
  • Zidar Victor
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Simon Csaba
    5-0-0
    15-1
    15
  • 4.
    Zamblău Ionuț
    3-2-0
    9-9
    9
  • 2.
    Hagatis Andrei
    3-2-0
    9-7
    9
  • 3.
    Hidisan Lucian
    3-2-0
    10-10
    9
  • Apian Florin
    1-4-0
    7-13
    3
  • Oprea Adrian
    0-5-0
    5-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Marchis Maximilian
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Surdu Marcel
    4-1-0
    13-6
    12
  • 3.
    Dániel Zsombor
    3-2-0
    11-7
    9
  • 4.
    Suflețel Radu
    1-4-0
    5-13
    3
  • Ciubotariu Andrei
    1-4-0
    5-13
    3
  • Carpaci Alexandru
    1-4-0
    5-14
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Marchis Maximilian
    1-3
    Simon Csaba
  • Top 4
  • Marchis Maximilian
    3-2
    Surdu Marcel
  • Teleki Zsolt
    0-3
    Simon Csaba
  • Top 8
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Ursulean Florin
  • Surdu Marcel
    3-0
    Petrus Florin
  • Teleki Zsolt
    3-2
    Hidisan Lucian
  • Hasna Cosmin
    0-3
    Simon Csaba
  • Top 16
  • Marchis Maximilian
    3-2
    Pop Sorin
  • Moldovan Ovidiu
    1-3
    Ursulean Florin
  • Surdu Marcel
    3-1
    Hagatis Andrei
  • Boeriu Cezara
    2-3
    Petrus Florin
  • Nistor Dorel
    0-3
    Teleki Zsolt
  • Suflețel Radu
    2-3
    Hidisan Lucian
  • Hasna Cosmin
    3-0
    Farkas Gábor
  • Moldován Horváth Csaba
    0-3
    Simon Csaba
  • csoport: Felső: 8
  • Daneliuc Gabi
    0-3
    Ursulean Florin
  • Daneliuc Gabi
    0-3
    Suflețel Radu
  • Ursulean Florin
    3-1
    Suflețel Radu
  • csoport: Felső: 7
  • Sumanaru Catalin
    0-3
    Hasna Cosmin
  • Sumanaru Catalin
    0-3
    Hagatis Andrei
  • Hasna Cosmin
    3-1
    Hagatis Andrei
  • csoport: Felső: 6
  • participant Józsa Zoltán
    2-3
    Hidisan Lucian
  • participant Józsa Zoltán
    0-3
    Moldovan Ovidiu
  • Hidisan Lucian
    3-1
    Moldovan Ovidiu
  • csoport: Felső: 5
  • Farkas Gábor
    2-3
    Surdu Marcel
  • Farkas Gábor
    3-1
    Aron Darie
  • Surdu Marcel
    3-1
    Aron Darie
  • csoport: Felső: 4
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Dániel Zsombor
  • Moldován Horváth Csaba
    1-3
    Petrus Florin
  • Dániel Zsombor
    0-3
    Petrus Florin
  • csoport: Felső: 3
  • Pop Sorin
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • Pop Sorin
    1-3
    Nistor Dorel
  • Zamblău Ionuț
    0-3
    Nistor Dorel
  • csoport: Felső: 2
  • Simon Csaba
    3-1
    Boeriu Cezara
  • Simon Csaba
    3-0
    Trandafir Vasile
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Trandafir Vasile
  • csoport: Felső: 1
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Teleki Zsolt
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Parnica Leonid
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Parnica Leonid
  • csoport: Alsó: 6
  • Sumanaru Catalin
    3-2
    Nistor Dorel
  • Sumanaru Catalin
    1-3
    Józsa Zoltán participant
  • Sumanaru Catalin
    3-1
    Maxim Valentin
  • Sumanaru Catalin
    3-0
    Barsa Ioan
  • Sumanaru Catalin
    3-2
    Trandafir Vasile
  • Nistor Dorel
    1-3
    Józsa Zoltán participant
  • Nistor Dorel
    3-2
    Maxim Valentin
  • Nistor Dorel
    1-3
    Barsa Ioan
  • Nistor Dorel
    3-1
    Trandafir Vasile
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Maxim Valentin
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Barsa Ioan
  • participant Józsa Zoltán
    2-3
    Trandafir Vasile
  • Maxim Valentin
    1-3
    Barsa Ioan
  • Maxim Valentin
    3-0
    Trandafir Vasile
  • Barsa Ioan
    0-3
    Trandafir Vasile
  • csoport: Alsó: 5
  • Farkas Gábor
    0-3
    Petrus Florin
  • Farkas Gábor
    3-1
    Daneliuc Gabi
  • Farkas Gábor
    3-1
    Irsai István
  • Farkas Gábor
    3-2
    Grigore Alexandru
  • Farkas Gábor
    3-0
    Parnica Leonid
  • Petrus Florin
    2-3
    Daneliuc Gabi
  • Petrus Florin
    3-2
    Irsai István
  • Petrus Florin
    3-1
    Grigore Alexandru
  • Petrus Florin
    2-3
    Parnica Leonid
  • Daneliuc Gabi
    3-2
    Irsai István
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Grigore Alexandru
  • Daneliuc Gabi
    3-1
    Parnica Leonid
  • Irsai István
    3-0
    Grigore Alexandru
  • Irsai István
    2-3
    Parnica Leonid
  • Grigore Alexandru
    0-3
    Parnica Leonid
  • csoport: Alsó: 4
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Ursulean Florin
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Teleki Zsolt
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Aron Darie
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Damian Alin
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Cinca Daniel
  • Ursulean Florin
    3-0
    Teleki Zsolt
  • Ursulean Florin
    3-0
    Aron Darie
  • Ursulean Florin
    3-2
    Damian Alin
  • Ursulean Florin
    3-1
    Cinca Daniel
  • Teleki Zsolt
    3-1
    Aron Darie
  • Teleki Zsolt
    3-1
    Damian Alin
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Cinca Daniel
  • Aron Darie
    3-1
    Damian Alin
  • Aron Darie
    3-0
    Cinca Daniel
  • Damian Alin
    3-0
    Cinca Daniel
  • csoport: Alsó: 3
  • Hasna Cosmin
    3-0
    Boeriu Cezara
  • Hasna Cosmin
    1-3
    Pop Sorin
  • Hasna Cosmin
    3-1
    Zidar Victor
  • Hasna Cosmin
    3-1
    Moldovan Ovidiu
  • Hasna Cosmin
    3-1
    Irimia Sorin Jr
  • Boeriu Cezara
    0-3
    Pop Sorin
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Zidar Victor
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Moldovan Ovidiu
  • Boeriu Cezara
    3-2
    Irimia Sorin Jr
  • Pop Sorin
    3-0
    Zidar Victor
  • Pop Sorin
    3-0
    Moldovan Ovidiu
  • Pop Sorin
    3-0
    Irimia Sorin Jr
  • Zidar Victor
    0-3
    Moldovan Ovidiu
  • Zidar Victor
    2-3
    Irimia Sorin Jr
  • Moldovan Ovidiu
    3-0
    Irimia Sorin Jr
  • csoport: Alsó: 2
  • Simon Csaba
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • Simon Csaba
    3-0
    Hagatis Andrei
  • Simon Csaba
    3-1
    Apian Florin
  • Simon Csaba
    3-0
    Oprea Adrian
  • Simon Csaba
    3-0
    Hidisan Lucian
  • Zamblău Ionuț
    3-0
    Hagatis Andrei
  • Zamblău Ionuț
    3-1
    Apian Florin
  • Zamblău Ionuț
    3-2
    Oprea Adrian
  • Zamblău Ionuț
    0-3
    Hidisan Lucian
  • Hagatis Andrei
    3-0
    Apian Florin
  • Hagatis Andrei
    3-0
    Oprea Adrian
  • Hagatis Andrei
    3-1
    Hidisan Lucian
  • Apian Florin
    3-1
    Oprea Adrian
  • Apian Florin
    2-3
    Hidisan Lucian
  • Oprea Adrian
    2-3
    Hidisan Lucian
  • csoport: Alsó: 1
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Ciubotariu Andrei
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Suflețel Radu
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Carpaci Alexandru
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Dániel Zsombor
  • Marchis Maximilian
    3-1
    Surdu Marcel
  • Ciubotariu Andrei
    1-3
    Suflețel Radu
  • Ciubotariu Andrei
    3-1
    Carpaci Alexandru
  • Ciubotariu Andrei
    0-3
    Dániel Zsombor
  • Ciubotariu Andrei
    1-3
    Surdu Marcel
  • Suflețel Radu
    2-3
    Carpaci Alexandru
  • Suflețel Radu
    0-3
    Dániel Zsombor
  • Suflețel Radu
    0-3
    Surdu Marcel
  • Carpaci Alexandru
    1-3
    Dániel Zsombor
  • Carpaci Alexandru
    0-3
    Surdu Marcel
  • Dániel Zsombor
    2-3
    Surdu Marcel
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Marchis Maximilian 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
  • 2
    Ciubotariu Andrei 
    0-3
     
    1-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1
  • 3
    Suflețel Radu 
    0-3
    3-1
     
    2-3
    0-3
    0-3
    1
  • 4
    Carpaci Alexandru 
    0-3
    1-3
    3-2
     
    1-3
    0-3
    1
  • 5
    Dániel Zsombor 
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
     
    2-3
    3
  • 6
    Surdu Marcel 
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
     
    4
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Simon Csaba 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Zamblău Ionuț 
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-2
    0-3
    3
  • 3
    Hagatis Andrei 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Apian Florin 
    1-3
    1-3
    0-3
     
    3-1
    2-3
    1
  • 5
    Oprea Adrian 
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
     
    2-3
    0
  • 6
    Hidisan Lucian 
    0-3
    3-0
    1-3
    3-2
    3-2
     
    3
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Hasna Cosmin 
     
    3-0
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Boeriu Cezara 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Pop Sorin 
    3-1
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 4
    Zidar Victor 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    2-3
    0
  • 5
    Moldovan Ovidiu 
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 6
    Irimia Sorin Jr 
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Moldován Horváth Csaba 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    5
  • 2
    Ursulean Florin 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    4
  • 3
    Teleki Zsolt 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Aron Darie 
    1-3
    0-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 5
    Damian Alin 
    1-3
    2-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Cinca Daniel 
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Farkas Gábor 
     
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
  • 2
    Petrus Florin 
    3-0
     
    2-3
    3-2
    3-1
    2-3
    3
  • 3
    Daneliuc Gabi 
    1-3
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3-1
    4
  • 4
    Irsai István 
    1-3
    2-3
    2-3
     
    3-0
    2-3
    1
  • 5
    Grigore Alexandru 
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Parnica Leonid 
    0-3
    3-2
    1-3
    3-2
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Sumanaru Catalin 
     
    3-2
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Nistor Dorel 
    2-3
     
    1-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
  • 3
    Józsa Zoltán 
    3-1
    3-1
     
    3-0
    3-2
    2-3
    4
  • 4
    Maxim Valentin 
    1-3
    2-3
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 5
    Barsa Ioan 
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
     
    0-3
    2
  • 6
    Trandafir Vasile 
    2-3
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Marchis Maximilian 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Teleki Zsolt 
    0-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Parnica Leonid 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Simon Csaba 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Boeriu Cezara 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Trandafir Vasile 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Pop Sorin 
     
    3-0
    1-3
    1
  • 2
    Zamblău Ionuț 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Nistor Dorel 
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Moldován Horváth Csaba 
     
    3-1
    1-3
    1
  • 2
    Dániel Zsombor 
    1-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Petrus Florin 
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Farkas Gábor 
     
    2-3
    3-1
    1
  • 2
    Surdu Marcel 
    3-2
     
    3-1
    2
  • 3
    Aron Darie 
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Józsa Zoltán 
     
    2-3
    0-3
    0
  • 2
    Hidisan Lucian 
    3-2
     
    3-1
    2
  • 3
    Moldovan Ovidiu 
    3-0
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Sumanaru Catalin 
     
    0-3
    0-3
    0
  • 2
    Hasna Cosmin 
    3-0
     
    3-1
    2
  • 3
    Hagatis Andrei 
    3-0
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Daneliuc Gabi 
     
    0-3
    0-3
    0
  • 2
    Ursulean Florin 
    3-0
     
    3-1
    2
  • 3
    Suflețel Radu 
    3-0
    1-3
     
    1
Támogatók