Cupa TT Concept Adial 2019 - Târgu Mureş - Avansati

Cupa TT Concept Adial 2019 - Târgu Mureş - Avansati

Cupa TT Concept Adial 2019 - Târgu Mureş - Avansati

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Târgu Mureş
Helyszín: Sala Sporturilor Târgu Mureş
Cím: Aleea Parcul Sportivilor 1
Kezdés időpontja: September 14, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: September 15, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Ciurcă Sorin
    3-2
    Sandulescu Adrian
  • Top 4
  • Nitu Serban
    0-3
    Ciurcă Sorin
  • Sandulescu Adrian
    3-1
    Lovász Vilmos
  • Top 8
  • Bumbu Pavel
    1-3
    Nitu Serban
  • Ciurcă Sorin
    3-1
    Mitar Marius Tiberiu
  • Vajda Ernő
    0-3
    Sandulescu Adrian
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Pasca Lucian
  • Top 16
  • Bumbu Pavel
    3-1
    Bendris Nicu
  • Nitu Serban
    3-1
    Ilie Octavian Marius
  • Ciurcă Sorin
    3-0
    Bardas Patrick
  • Vaszi Dénes
    1-3
    Mitar Marius Tiberiu
  • Vajda Ernő
    3-0
    Matei Dumitru
  • Sandulescu Adrian
    3-1
    Tofeni Ovidiu
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Garaz Mircea
  • Pasca Lucian
    3-0
    Cir Florin
  • Top 32
  • Bumbu Pavel
    3-0
  • Bendris Nicu
    3-0
    Tirlea Gheorghe
  • Nitu Serban
    3-0
    Valea Claudiu
  • 0-3
    Ilie Octavian Marius
  • Ciurcă Sorin
    3-0
  • Bardas Patrick
    3-2
    Héja Zoltán
  • Derzsi Lóránd
    2-3
    Vaszi Dénes
  • 0-3
    Mitar Marius Tiberiu
  • Vajda Ernő
    3-0
  • Raduly Ovidiu
    2-3
    Matei Dumitru
  • Sandulescu Adrian
    3-1
    Dumitru Ovidiu
  • 0-3
    Tofeni Ovidiu
  • Lovász Vilmos
    3-0
  • Ene Florin
    2-3
    Garaz Mircea
  • Szakács Attila
    0-3
    Pasca Lucian
  • 0-3
    Cir Florin
  • csoport: Felső: 12
  • Sinpetrean Comsa Gheorghe
    2-3
    Szakács Attila
  • Sinpetrean Comsa Gheorghe
    2-3
    Héja Zoltán
  • Sinpetrean Comsa Gheorghe
    3-1
    Vass Sándor
  • Szakács Attila
    2-3
    Héja Zoltán
  • Szakács Attila
    3-0
    Vass Sándor
  • Héja Zoltán
    1-3
    Vass Sándor
  • csoport: Felső: 11
  • Sandulescu Adrian
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Sandulescu Adrian
    3-0
    Tirlea Gheorghe
  • Sandulescu Adrian
    3-0
    Birtalan Bence
  • Sarcani Andrei
    0-3
    Tirlea Gheorghe
  • Sarcani Andrei
    3-2
    Birtalan Bence
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Birtalan Bence
  • csoport: Felső: 10
  • Garaz Mircea
    3-0
    Derzsi Lóránd
  • Garaz Mircea
    3-2
    Bucur Alin Adrian
  • Garaz Mircea
    3-0
    Oltean Octavian
  • Derzsi Lóránd
    3-0
    Bucur Alin Adrian
  • Derzsi Lóránd
    3-1
    Oltean Octavian
  • Bucur Alin Adrian
    0-3
    Oltean Octavian
  • csoport: Felső: 9
  • Loghin Florin
    0-3
    Tobosaru Gheorghe
  • Loghin Florin
    3-1
    Matei Dumitru
  • Loghin Florin
    1-3
    Nitu Serban
  • Tobosaru Gheorghe
    0-3
    Matei Dumitru
  • Tobosaru Gheorghe
    2-3
    Nitu Serban
  • Matei Dumitru
    1-3
    Nitu Serban
  • csoport: Felső: 8
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Ilie Octavian Marius
  • Raduly Ovidiu
    3-1
    Kulcsár Lóránd
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Kulcsár Lóránd
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Kulcsár Lóránd
    0-3
    Lupescu Nicolae
  • csoport: Felső: 7
  • Stoica Mihai
    0-3
    Lovász Vilmos
  • Stoica Mihai
    3-2
    Vaszi Dénes
  • Stoica Mihai
    3-1
    Pop Sabin
  • Lovász Vilmos
    2-3
    Vaszi Dénes
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Pop Sabin
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Pop Sabin
  • csoport: Felső: 6
  • Losonczi Dénes
    0-3
    Bendris Nicu
  • Losonczi Dénes
    1-3
    Tofeni Ovidiu
  • Losonczi Dénes
    1-3
    Tocaciu Septimiu
  • Bendris Nicu
    1-3
    Tofeni Ovidiu
  • Bendris Nicu
    3-1
    Tocaciu Septimiu
  • Tofeni Ovidiu
    3-1
    Tocaciu Septimiu
  • csoport: Felső: 5
  • Ciurcă Sorin
    3-1
    Pasca Lucian
  • Ciurcă Sorin
    3-0
    Lőrincz Ferenc Attila
  • Ciurcă Sorin
    3-1
    Bardas Ioan
  • Pasca Lucian
    3-2
    Lőrincz Ferenc Attila
  • Pasca Lucian
    3-1
    Bardas Ioan
  • Lőrincz Ferenc Attila
    3-2
    Bardas Ioan
  • csoport: Felső: 4
  • Strugar Ioan
    1-3
    Ene Florin
  • Strugar Ioan
    2-3
    Mitar Marius Tiberiu
  • Strugar Ioan
    3-2
    Kővári Ödön
  • Ene Florin
    0-3
    Mitar Marius Tiberiu
  • Ene Florin
    2-3
    Kővári Ödön
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-1
    Kővári Ödön
  • csoport: Felső: 3
  • Kis István
    1-3
    Vajda Ernő
  • Kis István
    1-3
    Geréd Ferenc
  • Kis István
    1-3
    Valea Claudiu
  • Vajda Ernő
    3-1
    Geréd Ferenc
  • Vajda Ernő
    2-3
    Valea Claudiu
  • Geréd Ferenc
    3-2
    Valea Claudiu
  • csoport: Felső: 2
  • Bedő József
    0-3
    Bozosan Petre
  • Bedő József
    1-3
    Bardas Patrick
  • Bedő József
    3-0
    Cir Florin
  • Bozosan Petre
    2-3
    Bardas Patrick
  • Bozosan Petre
    2-3
    Cir Florin
  • Bardas Patrick
    0-3
    Cir Florin
  • csoport: Felső: 1
  • Bumbu Pavel
    3-1
    Vass Attila
  • Bumbu Pavel
    2-3
    Tamás Vivien
  • Bumbu Pavel
    3-0
    Dumitru Ovidiu
  • Vass Attila
    1-3
    Tamás Vivien
  • Vass Attila
    2-3
    Dumitru Ovidiu
  • Tamás Vivien
    1-3
    Dumitru Ovidiu
  • csoport: Alsó: 12
  • Sabau Gheorghe
    2-3
    Ene Florin
  • Sabau Gheorghe
    0-3
    Valea Claudiu
  • Sabau Gheorghe
    2-3
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • Sabau Gheorghe
    3-0
    Todoran Gabriel
  • Sabau Gheorghe
    3-2
    Tirlea Gheorghe
  • Ene Florin
    3-2
    Valea Claudiu
  • Ene Florin
    2-3
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • Ene Florin
    3-0
    Todoran Gabriel
  • Ene Florin
    3-1
    Tirlea Gheorghe
  • Valea Claudiu
    1-3
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • Valea Claudiu
    3-1
    Todoran Gabriel
  • Valea Claudiu
    0-3
    Tirlea Gheorghe
  • Sinpetrean Comsa Gheorghe
    3-1
    Todoran Gabriel
  • Sinpetrean Comsa Gheorghe
    3-1
    Tirlea Gheorghe
  • Todoran Gabriel
    0-3
    Tirlea Gheorghe
  • csoport: Alsó: 11
  • Bucur Alin Adrian
    2-3
    Vajda Ernő
  • Bucur Alin Adrian
    1-3
    Sandulescu Adrian
  • Bucur Alin Adrian
    3-2
    Cir Florin
  • Bucur Alin Adrian
    3-0
    Vladescu Adrian
  • Bucur Alin Adrian
    3-1
    Susman Dan
  • Vajda Ernő
    0-3
    Sandulescu Adrian
  • Vajda Ernő
    3-0
    Cir Florin
  • Vajda Ernő
    3-1
    Vladescu Adrian
  • Vajda Ernő
    3-0
    Susman Dan
  • Sandulescu Adrian
    3-0
    Cir Florin
  • Sandulescu Adrian
    3-0
    Vladescu Adrian
  • Sandulescu Adrian
    3-0
    Susman Dan
  • Cir Florin
    3-2
    Vladescu Adrian
  • Cir Florin
    3-2
    Susman Dan
  • Vladescu Adrian
    2-3
    Susman Dan
  • csoport: Alsó: 10
  • Bozosan Petre
    2-3
    Garaz Mircea
  • Bozosan Petre
    3-1
    Matei Dumitru
  • Bozosan Petre
    3-0
    Dumitru Ovidiu
  • Bozosan Petre
    3-0
    Suciu Andrei
  • Bozosan Petre
    3-2
    Kelemen Miklós
  • Garaz Mircea
    3-0
    Matei Dumitru
  • Garaz Mircea
    3-1
    Dumitru Ovidiu
  • Garaz Mircea
    3-0
    Suciu Andrei
  • Garaz Mircea
    3-0
    Kelemen Miklós
  • Matei Dumitru
    3-2
    Dumitru Ovidiu
  • Matei Dumitru
    3-2
    Suciu Andrei
  • Matei Dumitru
    3-2
    Kelemen Miklós
  • Dumitru Ovidiu
    3-1
    Suciu Andrei
  • Dumitru Ovidiu
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Suciu Andrei
    3-1
    Kelemen Miklós
  • csoport: Alsó: 9
  • Vass Sándor
    0-3
    Loghin Florin
  • Vass Sándor
    3-2
    Mákszem Szabolcs
  • Vass Sándor
    0-3
    Kulcsár Lóránd
  • Vass Sándor
    3-0
    Vass Attila
  • Vass Sándor
    3-0
    Marian Ioan
  • Loghin Florin
    3-1
    Mákszem Szabolcs
  • Loghin Florin
    3-1
    Kulcsár Lóránd
  • Loghin Florin
    3-1
    Vass Attila
  • Loghin Florin
    3-0
    Marian Ioan
  • Mákszem Szabolcs
    1-3
    Kulcsár Lóránd
  • Mákszem Szabolcs
    0-3
    Vass Attila
  • Mákszem Szabolcs
    0-3
    Marian Ioan
  • Kulcsár Lóránd
    0-3
    Vass Attila
  • Kulcsár Lóránd
    3-1
    Marian Ioan
  • Vass Attila
    3-2
    Marian Ioan
  • csoport: Alsó: 8
  • Damian Mircea
    0-3
    Szakács Attila
  • Damian Mircea
    0-3
    Raduly Ovidiu
  • Damian Mircea
    0-3
    Vaszi Dénes
  • Damian Mircea
    3-0
    Bardas Mark
  • Damian Mircea
    0-3
    Birtalan Bence
  • Szakács Attila
    0-3
    Raduly Ovidiu
  • Szakács Attila
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Szakács Attila
    3-0
    Bardas Mark
  • Szakács Attila
    3-2
    Birtalan Bence
  • Raduly Ovidiu
    2-3
    Vaszi Dénes
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Bardas Mark
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Birtalan Bence
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Bardas Mark
  • Vaszi Dénes
    3-1
    Birtalan Bence
  • Bardas Mark
    0-3
    Birtalan Bence
  • csoport: Alsó: 7
  • Tofeni Ovidiu
    1-3
    Stoica Mihai
  • Tofeni Ovidiu
    3-1
    Cabzaru Radu
  • Tofeni Ovidiu
    3-1
    Oltean Octavian
  • Tofeni Ovidiu
    3-0
    Boariu Timofte Dănuț
  • Tofeni Ovidiu
    1-3
    Sarcani Andrei
  • Stoica Mihai
    3-1
    Cabzaru Radu
  • Stoica Mihai
    3-0
    Oltean Octavian
  • Stoica Mihai
    3-1
    Boariu Timofte Dănuț
  • Stoica Mihai
    3-2
    Sarcani Andrei
  • Cabzaru Radu
    2-3
    Oltean Octavian
  • Cabzaru Radu
    3-0
    Boariu Timofte Dănuț
  • Cabzaru Radu
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Oltean Octavian
    3-2
    Boariu Timofte Dănuț
  • Oltean Octavian
    0-3
    Sarcani Andrei
  • Boariu Timofte Dănuț
    2-3
    Sarcani Andrei
  • csoport: Alsó: 6
  • Losonczi Dénes
    0-3
    Nitu Serban
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Lőrincz Ferenc Attila
  • Losonczi Dénes
    3-1
    Derzsi Lóránd
  • Losonczi Dénes
    3-2
    Prodan Iosif Lucian
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Ilea Radu
  • Nitu Serban
    0-3
    Lőrincz Ferenc Attila
  • Nitu Serban
    2-3
    Derzsi Lóránd
  • Nitu Serban
    3-0
    Prodan Iosif Lucian
  • Nitu Serban
    3-1
    Ilea Radu
  • Lőrincz Ferenc Attila
    2-3
    Derzsi Lóránd
  • Lőrincz Ferenc Attila
    3-2
    Prodan Iosif Lucian
  • Lőrincz Ferenc Attila
    3-0
    Ilea Radu
  • Derzsi Lóránd
    3-1
    Prodan Iosif Lucian
  • Derzsi Lóránd
    3-2
    Ilea Radu
  • Prodan Iosif Lucian
    3-0
    Ilea Radu
  • csoport: Alsó: 5
  • Ciurcă Sorin
    3-0
    Tobosaru Gheorghe
  • Ciurcă Sorin
    3-0
    Mitar Marius Tiberiu
  • Ciurcă Sorin
    3-0
    Gálfi Levente
  • Ciurcă Sorin
    3-2
    Lupescu Nicolae
  • Ciurcă Sorin
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Mitar Marius Tiberiu
  • Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Gálfi Levente
  • Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Lupescu Nicolae
  • Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Varbanescu Radu
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-1
    Gálfi Levente
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Gálfi Levente
    0-3
    Lupescu Nicolae
  • Gálfi Levente
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Lupescu Nicolae
    3-0
    Varbanescu Radu
  • csoport: Alsó: 4
  • Ilie Octavian Marius
    2-3
    Strugar Ioan
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Geréd Ferenc
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Filea Adonis
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Pop Sabin
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Pascu Gabriel
  • Strugar Ioan
    3-1
    Geréd Ferenc
  • Strugar Ioan
    3-1
    Filea Adonis
  • Strugar Ioan
    3-0
    Pop Sabin
  • Strugar Ioan
    3-0
    Pascu Gabriel
  • Geréd Ferenc
    3-2
    Filea Adonis
  • Geréd Ferenc
    3-1
    Pop Sabin
  • Geréd Ferenc
    3-1
    Pascu Gabriel
  • Filea Adonis
    0-3
    Pop Sabin
  • Filea Adonis
    3-0
    Pascu Gabriel
  • Pop Sabin
    2-3
    Pascu Gabriel
  • csoport: Alsó: 3
  • Lovász Vilmos
    0-3
    Kis István
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Tocaciu Septimiu
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Bardas Patrick
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Sabau Mircea
  • Lovász Vilmos
    3-0
    György Nicolett
  • Kis István
    3-1
    Tocaciu Septimiu
  • Kis István
    3-0
    Bardas Patrick
  • Kis István
    3-1
    Sabau Mircea
  • Kis István
    3-0
    György Nicolett
  • Tocaciu Septimiu
    1-3
    Bardas Patrick
  • Tocaciu Septimiu
    3-1
    Sabau Mircea
  • Tocaciu Septimiu
    3-0
    György Nicolett
  • Bardas Patrick
    3-1
    Sabau Mircea
  • Bardas Patrick
    3-2
    György Nicolett
  • Sabau Mircea
    2-3
    György Nicolett
  • csoport: Alsó: 2
  • Bendris Nicu
    3-2
    Bardas Ioan
  • Bendris Nicu
    2-3
    Bedő József
  • Bendris Nicu
    3-0
    Prodan Tiberiu
  • Bendris Nicu
    3-1
    Tamás Vivien
  • Bendris Nicu
    3-0
    Illés Kálmán
  • Bardas Ioan
    1-3
    Bedő József
  • Bardas Ioan
    3-1
    Prodan Tiberiu
  • Bardas Ioan
    0-3
    Tamás Vivien
  • Bardas Ioan
    3-0
    Illés Kálmán
  • Bedő József
    1-3
    Prodan Tiberiu
  • Bedő József
    3-1
    Tamás Vivien
  • Bedő József
    3-0
    Illés Kálmán
  • Prodan Tiberiu
    2-3
    Tamás Vivien
  • Prodan Tiberiu
    3-0
    Illés Kálmán
  • Tamás Vivien
    3-0
    Illés Kálmán
  • csoport: Alsó: 1
  • Bumbu Pavel
    3-1
    Birtalan Levente
  • Bumbu Pavel
    3-0
    Héja Zoltán
  • Bumbu Pavel
    3-1
    Pasca Lucian
  • Bumbu Pavel
    3-1
    Kővári Ödön
  • Bumbu Pavel
    3-1
    Pap Gyula
  • Birtalan Levente
    0-3
    Héja Zoltán
  • Birtalan Levente
    2-3
    Pasca Lucian
  • Birtalan Levente
    1-3
    Kővári Ödön
  • Birtalan Levente
    3-0
    Pap Gyula
  • Héja Zoltán
    1-3
    Pasca Lucian
  • Héja Zoltán
    3-2
    Kővári Ödön
  • Héja Zoltán
    1-3
    Pap Gyula
  • Pasca Lucian
    3-1
    Kővári Ödön
  • Pasca Lucian
    3-0
    Pap Gyula
  • Kővári Ödön
    3-0
    Pap Gyula
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bumbu Pavel 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    5
  • 2
    Birtalan Levente 
    1-3
     
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    Héja Zoltán 
    0-3
    3-0
     
    1-3
    3-2
    1-3
    2
  • 4
    Pasca Lucian 
    1-3
    3-2
    3-1
     
    3-1
    3-0
    4
  • 5
    Kővári Ödön 
    1-3
    3-1
    2-3
    1-3
     
    3-0
    2
  • 6
    Pap Gyula 
    1-3
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bendris Nicu 
     
    3-2
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Bardas Ioan 
    2-3
     
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
  • 3
    Bedő József 
    3-2
    3-1
     
    1-3
    3-1
    3-0
    4
  • 4
    Prodan Tiberiu 
    0-3
    1-3
    3-1
     
    2-3
    3-0
    2
  • 5
    Tamás Vivien 
    1-3
    3-0
    1-3
    3-2
     
    3-0
    3
  • 6
    Illés Kálmán 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Lovász Vilmos 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Kis István 
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
  • 3
    Tocaciu Septimiu 
    0-3
    1-3
     
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Bardas Patrick 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    3-1
    3-2
    3
  • 5
    Sabau Mircea 
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
     
    2-3
    0
  • 6
    György Nicolett 
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ilie Octavian Marius 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Strugar Ioan 
    3-2
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Geréd Ferenc 
    0-3
    1-3
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3
  • 4
    Filea Adonis 
    0-3
    1-3
    2-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 5
    Pop Sabin 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
     
    2-3
    1
  • 6
    Pascu Gabriel 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ciurcă Sorin 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    5
  • 2
    Tobosaru Gheorghe 
    0-3
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 3
    Mitar Marius Tiberiu 
    0-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Gálfi Levente 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 5
    Lupescu Nicolae 
    2-3
    1-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 6
    Varbanescu Radu 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Losonczi Dénes 
     
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    4
  • 2
    Nitu Serban 
    3-0
     
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Lőrincz Ferenc Attila 
    0-3
    3-0
     
    2-3
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Derzsi Lóránd 
    1-3
    3-2
    3-2
     
    3-1
    3-2
    4
  • 5
    Prodan Iosif Lucian 
    2-3
    0-3
    2-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Ilea Radu 
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Tofeni Ovidiu 
     
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    1-3
    3
  • 2
    Stoica Mihai 
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-2
    5
  • 3
    Cabzaru Radu 
    1-3
    1-3
     
    2-3
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Oltean Octavian 
    1-3
    0-3
    3-2
     
    3-2
    0-3
    2
  • 5
    Boariu Timofte Dănuț 
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
     
    2-3
    0
  • 6
    Sarcani Andrei 
    3-1
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
     
    3
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Damian Mircea 
     
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
  • 2
    Szakács Attila 
    3-0
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 3
    Raduly Ovidiu 
    3-0
    3-0
     
    2-3
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Vaszi Dénes 
    3-0
    0-3
    3-2
     
    3-0
    3-1
    4
  • 5
    Bardas Mark 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Birtalan Bence 
    3-0
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Vass Sándor 
     
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Loghin Florin 
    3-0
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
  • 3
    Mákszem Szabolcs 
    2-3
    1-3
     
    1-3
    0-3
    0-3
    0
  • 4
    Kulcsár Lóránd 
    3-0
    1-3
    3-1
     
    0-3
    3-1
    3
  • 5
    Vass Attila 
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
     
    3-2
    3
  • 6
    Marian Ioan 
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bozosan Petre 
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Garaz Mircea 
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Matei Dumitru 
    1-3
    0-3
     
    3-2
    3-2
    3-2
    3
  • 4
    Dumitru Ovidiu 
    0-3
    1-3
    2-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 5
    Suciu Andrei 
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Kelemen Miklós 
    2-3
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bucur Alin Adrian 
     
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Vajda Ernő 
    3-2
     
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Sandulescu Adrian 
    3-1
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 4
    Cir Florin 
    2-3
    0-3
    0-3
     
    3-2
    3-2
    2
  • 5
    Vladescu Adrian 
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
     
    2-3
    0
  • 6
    Susman Dan 
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Sabau Gheorghe 
     
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Ene Florin 
    3-2
     
    3-2
    2-3
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Valea Claudiu 
    3-0
    2-3
     
    1-3
    3-1
    0-3
    2
  • 4
    Sinpetrean Comsa Gheorghe 
    3-2
    3-2
    3-1
     
    3-1
    3-1
    5
  • 5
    Todoran Gabriel 
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Tirlea Gheorghe 
    2-3
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bumbu Pavel 
     
    3-1
    2-3
    3-0
    2
  • 2
    Vass Attila 
    1-3
     
    1-3
    2-3
    0
  • 3
    Tamás Vivien 
    3-2
    3-1
     
    1-3
    2
  • 4
    Dumitru Ovidiu 
    0-3
    3-2
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bedő József 
     
    0-3
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    Bozosan Petre 
    3-0
     
    2-3
    2-3
    1
  • 3
    Bardas Patrick 
    3-1
    3-2
     
    0-3
    2
  • 4
    Cir Florin 
    0-3
    3-2
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Kis István 
     
    1-3
    1-3
    1-3
    0
  • 2
    Vajda Ernő 
    3-1
     
    3-1
    2-3
    2
  • 3
    Geréd Ferenc 
    3-1
    1-3
     
    3-2
    2
  • 4
    Valea Claudiu 
    3-1
    3-2
    2-3
     
    2
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Strugar Ioan 
     
    1-3
    2-3
    3-2
    1
  • 2
    Ene Florin 
    3-1
     
    0-3
    2-3
    1
  • 3
    Mitar Marius Tiberiu 
    3-2
    3-0
     
    3-1
    3
  • 4
    Kővári Ödön 
    2-3
    3-2
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ciurcă Sorin 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Pasca Lucian 
    1-3
     
    3-2
    3-1
    2
  • 3
    Lőrincz Ferenc Attila 
    0-3
    2-3
     
    3-2
    1
  • 4
    Bardas Ioan 
    1-3
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Losonczi Dénes 
     
    0-3
    1-3
    1-3
    0
  • 2
    Bendris Nicu 
    3-0
     
    1-3
    3-1
    2
  • 3
    Tofeni Ovidiu 
    3-1
    3-1
     
    3-1
    3
  • 4
    Tocaciu Septimiu 
    3-1
    1-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Stoica Mihai 
     
    0-3
    3-2
    3-1
    2
  • 2
    Lovász Vilmos 
    3-0
     
    2-3
    3-0
    2
  • 3
    Vaszi Dénes 
    2-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 4
    Pop Sabin 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Raduly Ovidiu 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Ilie Octavian Marius 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Kulcsár Lóránd 
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Lupescu Nicolae 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Loghin Florin 
     
    0-3
    3-1
    1-3
    1
  • 2
    Tobosaru Gheorghe 
    3-0
     
    0-3
    2-3
    1
  • 3
    Matei Dumitru 
    1-3
    3-0
     
    1-3
    1
  • 4
    Nitu Serban 
    3-1
    3-2
    3-1
     
    3
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Garaz Mircea 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Derzsi Lóránd 
    0-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 3
    Bucur Alin Adrian 
    2-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Oltean Octavian 
    0-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Sandulescu Adrian 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Sarcani Andrei 
    1-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 3
    Tirlea Gheorghe 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    Birtalan Bence 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Sinpetrean Comsa Gheorghe 
     
    2-3
    2-3
    3-1
    1
  • 2
    Szakács Attila 
    3-2
     
    2-3
    3-0
    2
  • 3
    Héja Zoltán 
    3-2
    3-2
     
    1-3
    2
  • 4
    Vass Sándor 
    1-3
    0-3
    3-1
     
    1
Támogatók