Cupa TT Concept Adial - Open - 15.09.2018

Cupa TT Concept Adial - Open - 15.09.2018

Cupa TT Concept Adial - Open - 15.09.2018

by Amatur Romania
35.00 Ron
Ország: Románia Város: Targu Mures Helyszín: Sala Polivalentă Cím: Aleea Parcul Sportivilor 1
Kezdés időpontja: September 15, 2018, 09:00 Befejezés időpontja: September 15, 2018, 22:00

TURNEU A Targu Mures 15 septembrie 2018 open + amatori - CUPA TT CONCEPT ADIAL Targu Mures - editia a VIII-a
LOCALITATEA: Targu Mures jud.Mures
Turneul se va desfasura pe 2 categorii OPEN(E+O) + AMATORI(A+I)
DATA: 15 septembrie 2018 ORA: 9.30 OPEN + AMATORI
SALA: SALA Sporturilor Targu Mures.
ADRESA(Locatia)+INDICATII ACCES: Sala Sporturilor Targu Mures - Aleea Parcul Sportivilor 1, Târgu Mureș, Romania.

Parcarea este libera in fata salii.
NR. MESE: 20 ITTF
Mingile de joc : plastic JOOLA Flash ***.
SPATIU DE JOC: parchet.
TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,30 - pana se termina
PREZENTA: La sala pt inscrieri obligatoriu ora 8:30(A)+(O) !!!
CATEGORIA AMATORI + OPEN - Ora inceperii: 09:30
NUMARUL MAXIM DE JUCATORI ADMISI: 84 amatori + 56 open.
SISTEMUL DE JOC: Se vor juca grupe inferioare de 7(6) jucatori din care se vor califica 4 direct pe tabloul eliminatoriu.(nu se vor juca grupe superioare).
TAXA PARTICIPARE: - 35 lei / jucator + 20 lei / copil sub 14 ani (1 leu catre fond). Persoanele cu dizabilitati locomotorii sunt scutite de plata taxei de participare.
+ 15 lei masa de pranz (se va servi in restaurantul Everest, situat in apropierea salii) – snitel de pui cu cartofi natur si legume+salata. Se asigura apa minerala si fiecarui participant cate o cafea.
MATERIALUL DE PREMIERE: Amatori si Open
Locul 1 cupa + medalie + diploma,
Locul 2 cupa + medalie + diploma,
Locurile 3-4 cupa + medalie + diploma,
Locurile 5-8 medalie + diploma.
INSCRIEREA-RETRAGEREA PARTICIPANTILOR : obligatoriu pe forum, inscrieri termen limita vineri 14 septembrie ora 16, retrageri termen limita joi 13 septembrie ora 20. Cei care se inscriu si nu mai pot ajunge sunt rugati sa anunte din timp pe forum sau telefonic.
- retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
- retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
- absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
ORGANIZATORI: Ovidiu 0749332170 si Andrei 0744503789.
Va asteptam cu drag.

  • Egyéni díj
    Név
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Sorescu Deian
    3-0
    Teleky Zsolt
  • Sorescu Deian
    3-0
    Tira Viorel
  • Sorescu Deian
    3-1
    Dirlea Ioan
  • Sorescu Deian
    3-1
    Trandafir Vasile
  • Sorescu Deian
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Sorescu Deian
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Teleky Zsolt
    3-2
    Tira Viorel
  • Teleky Zsolt
    3-1
    Dirlea Ioan
  • Teleky Zsolt
    3-2
    Trandafir Vasile
  • Teleky Zsolt
    3-2
    Pelaghie Ioan
  • Teleky Zsolt
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • Tira Viorel
    3-1
    Dirlea Ioan
  • Tira Viorel
    3-1
    Trandafir Vasile
  • Tira Viorel
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Tira Viorel
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Dirlea Ioan
    3-0
    Trandafir Vasile
  • Dirlea Ioan
    1-3
    Pelaghie Ioan
  • Dirlea Ioan
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • Trandafir Vasile
    0-3
    Pelaghie Ioan
  • Trandafir Vasile
    2-3
    Kántor Imre Zoltán
  • Pelaghie Ioan
    0-3
    Kántor Imre Zoltán
  • csoport: 2
  • Mocean Dan
    3-0
    Bleoca Marius
  • Mocean Dan
    3-0
    Oprea Adrian
  • Mocean Dan
    3-0
    Colcer Nicolae
  • Mocean Dan
    3-1
    Veres János
  • Mocean Dan
    3-0
    Gecse Alpár
  • Mocean Dan
    3-0
    Bozosan Petre
  • Bleoca Marius
    0-3
    Oprea Adrian
  • Bleoca Marius
    1-3
    Colcer Nicolae
  • Bleoca Marius
    3-1
    Veres János
  • Bleoca Marius
    3-1
    Gecse Alpár
  • Bleoca Marius
    3-1
    Bozosan Petre
  • Oprea Adrian
    3-2
    Colcer Nicolae
  • Oprea Adrian
    3-0
    Veres János
  • Oprea Adrian
    3-0
    Gecse Alpár
  • Oprea Adrian
    3-0
    Bozosan Petre
  • Colcer Nicolae
    2-3
    Veres János
  • Colcer Nicolae
    3-2
    Gecse Alpár
  • Colcer Nicolae
    3-0
    Bozosan Petre
  • Veres János
    1-3
    Gecse Alpár
  • Veres János
    3-0
    Bozosan Petre
  • Gecse Alpár
    3-1
    Bozosan Petre
  • csoport: 3
  • Anca Octavian
    3-1
    Apian Florin
  • Anca Octavian
    3-1
    Simion Boby
  • Anca Octavian
    3-0
    Mitzea Alexandru
  • Anca Octavian
    3-1
    Vitan Vasile
  • Anca Octavian
    3-1
    Jánosi Attila
  • Anca Octavian
    3-0
    Lőrincz Ferenc Attila
  • Apian Florin
    2-3
    Simion Boby
  • Apian Florin
    3-1
    Mitzea Alexandru
  • Apian Florin
    3-1
    Vitan Vasile
  • Apian Florin
    3-2
    Jánosi Attila
  • Apian Florin
    3-0
    Lőrincz Ferenc Attila
  • Simion Boby
    3-2
    Mitzea Alexandru
  • Simion Boby
    3-0
    Vitan Vasile
  • Simion Boby
    3-2
    Jánosi Attila
  • Simion Boby
    3-2
    Lőrincz Ferenc Attila
  • Mitzea Alexandru
    1-3
    Vitan Vasile
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Jánosi Attila
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Lőrincz Ferenc Attila
  • Vitan Vasile
    3-2
    Jánosi Attila
  • Vitan Vasile
    3-1
    Lőrincz Ferenc Attila
  • Jánosi Attila
    3-2
    Lőrincz Ferenc Attila
  • csoport: 4
  • Simon Csaba
    3-0
    Irsai István
  • Simon Csaba
    3-0
    Dabacan Dorin
  • Simon Csaba
    3-0
    Tipser Gabriel
  • Simon Csaba
    3-0
    Miron Mihai
  • Simon Csaba
    3-0
    Babics Tamas
  • Simon Csaba
    3-0
    Radu Constantin
  • Irsai István
    3-1
    Dabacan Dorin
  • Irsai István
    3-2
    Tipser Gabriel
  • Irsai István
    3-0
    Miron Mihai
  • Irsai István
    3-0
    Babics Tamas
  • Irsai István
    3-1
    Radu Constantin
  • Dabacan Dorin
    1-3
    Tipser Gabriel
  • Dabacan Dorin
    2-3
    Miron Mihai
  • Dabacan Dorin
    1-3
    Babics Tamas
  • Dabacan Dorin
    3-0
    Radu Constantin
  • Tipser Gabriel
    1-3
    Miron Mihai
  • Tipser Gabriel
    3-0
    Babics Tamas
  • Tipser Gabriel
    3-0
    Radu Constantin
  • Miron Mihai
    3-0
    Babics Tamas
  • Miron Mihai
    3-1
    Radu Constantin
  • Babics Tamas
    2-3
    Radu Constantin
  • csoport: 5
  • Bauer Lajos
    3-1
    Mican Nicolae
  • Bauer Lajos
    1-3
    Dániel Zsombor
  • Bauer Lajos
    3-2
    Fazakas Attila
  • Bauer Lajos
    3-0
    Weiss Simona
  • Bauer Lajos
    3-1
    Mihalca Bogdan
  • Bauer Lajos
    2-3
    Peta Octavian
  • Mican Nicolae
    0-3
    Dániel Zsombor
  • Mican Nicolae
    2-3
    Fazakas Attila
  • Mican Nicolae
    3-1
    Weiss Simona
  • Mican Nicolae
    3-2
    Mihalca Bogdan
  • Mican Nicolae
    3-2
    Peta Octavian
  • Dániel Zsombor
    3-1
    Fazakas Attila
  • Dániel Zsombor
    3-0
    Weiss Simona
  • Dániel Zsombor
    3-1
    Mihalca Bogdan
  • Dániel Zsombor
    3-0
    Peta Octavian
  • Fazakas Attila
    3-1
    Weiss Simona
  • Fazakas Attila
    0-3
    Mihalca Bogdan
  • Fazakas Attila
    3-1
    Peta Octavian
  • Weiss Simona
    0-3
    Mihalca Bogdan
  • Weiss Simona
    3-2
    Peta Octavian
  • Mihalca Bogdan
    3-1
    Peta Octavian
  • csoport: 6
  • Nascu Serban
    3-0
    Temelie Dragos
  • Nascu Serban
    2-3
    Molnár Tihamér
  • Nascu Serban
    3-0
    Mathe Mihai
  • Nascu Serban
    3-0
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Nascu Serban
    3-2
    Dragan Florin
  • Nascu Serban
    3-0
    Kreider Helmuth
  • Temelie Dragos
    0-3
    Molnár Tihamér
  • Temelie Dragos
    1-3
    Mathe Mihai
  • Temelie Dragos
    3-0
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Temelie Dragos
    3-2
    Dragan Florin
  • Temelie Dragos
    3-2
    Kreider Helmuth
  • Molnár Tihamér
    3-0
    Mathe Mihai
  • Molnár Tihamér
    3-0
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Molnár Tihamér
    0-3
    Dragan Florin
  • Molnár Tihamér
    3-0
    Kreider Helmuth
  • Mathe Mihai
    3-0
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Mathe Mihai
    1-3
    Dragan Florin
  • Mathe Mihai
    3-0
    Kreider Helmuth
  • Kriszta Árpád Lóránd
    0-3
    Dragan Florin
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-1
    Kreider Helmuth
  • Dragan Florin
    3-0
    Kreider Helmuth
  • csoport: 7
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Moldovan Alexandru
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Barabas Sandor
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Motorga Dorin
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Istrate Cristian
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Bothazan Florin
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Dávid Zoltán
  • Moldovan Alexandru
    3-0
    Barabas Sandor
  • Moldovan Alexandru
    3-0
    Motorga Dorin
  • Moldovan Alexandru
    3-0
    Istrate Cristian
  • Moldovan Alexandru
    3-0
    Bothazan Florin
  • Moldovan Alexandru
    3-0
    Dávid Zoltán
  • Barabas Sandor
    3-0
    Motorga Dorin
  • Barabas Sandor
    2-3
    Istrate Cristian
  • Barabas Sandor
    3-0
    Bothazan Florin
  • Barabas Sandor
    3-1
    Dávid Zoltán
  • Motorga Dorin
    3-0
    Istrate Cristian
  • Motorga Dorin
    3-1
    Bothazan Florin
  • Motorga Dorin
    3-2
    Dávid Zoltán
  • Istrate Cristian
    0-3
    Bothazan Florin
  • Istrate Cristian
    3-1
    Dávid Zoltán
  • Bothazan Florin
    3-0
    Dávid Zoltán
  • csoport: 8
  • Józsa Zoltán
    2-3
    Moldovan Cristian
  • Józsa Zoltán
    3-1
    Poloțca Ștefan
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Blaga Marius
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Sandulescu Adrian
  • Józsa Zoltán
    3-2
    Decean Darian
  • Józsa Zoltán
    3-1
    Fülöp Attila
  • Moldovan Cristian
    3-1
    Poloțca Ștefan
  • Moldovan Cristian
    3-0
    Blaga Marius
  • Moldovan Cristian
    3-0
    Sandulescu Adrian
  • Moldovan Cristian
    3-0
    Decean Darian
  • Moldovan Cristian
    3-0
    Fülöp Attila
  • Poloțca Ștefan
    1-3
    Blaga Marius
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Sandulescu Adrian
  • Poloțca Ștefan
    2-3
    Decean Darian
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Fülöp Attila
  • Blaga Marius
    3-0
    Sandulescu Adrian
  • Blaga Marius
    3-2
    Decean Darian
  • Blaga Marius
    3-2
    Fülöp Attila
  • Sandulescu Adrian
    0-3
    Decean Darian
  • Sandulescu Adrian
    1-3
    Fülöp Attila
  • Decean Darian
    3-1
    Fülöp Attila
  • Top 32
  • Sorescu Deian
    3-0
    Bleoca Marius
  • Tira Viorel
    3-0
    Oprea Adrian
  • Moldovan Alexandru
    3-1
    Blaga Marius
  • Motorga Dorin
    0-3
    Moldovan Cristian
  • Dániel Zsombor
    3-1
    Mathe Mihai
  • Mihalca Bogdan
    3-1
    Nascu Serban
  • Simion Boby
    3-0
    Miron Mihai
  • Vitan Vasile
    0-3
    Simon Csaba
  • Anca Octavian
    3-0
    Tipser Gabriel
  • Apian Florin
    2-3
    Irsai István
  • Bauer Lajos
    3-1
    Dragan Florin
  • Mican Nicolae
    1-3
    Molnár Tihamér
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Decean Darian
  • Barabas Sandor
    2-3
    Józsa Zoltán
  • Teleky Zsolt
    3-0
    Colcer Nicolae
  • Kántor Imre Zoltán
    0-3
    Mocean Dan
  • Top 16
  • Sorescu Deian
    3-0
    Tira Viorel
  • Moldovan Alexandru
    0-3
    Moldovan Cristian
  • Dániel Zsombor
    3-1
    Mihalca Bogdan
  • Simion Boby
    0-3
    Simon Csaba
  • Anca Octavian
    3-0
    Irsai István
  • Bauer Lajos
    3-2
    Molnár Tihamér
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Józsa Zoltán
  • Teleky Zsolt
    0-3
    Mocean Dan
  • Top 8
  • Sorescu Deian
    3-1
    Moldovan Cristian
  • Dániel Zsombor
    1-3
    Simon Csaba
  • Anca Octavian
    1-3
    Bauer Lajos
  • Moldován Horváth Csaba
    0-3
    Mocean Dan
  • Top 4
  • Sorescu Deian
    3-2
    Simon Csaba
  • Bauer Lajos
    3-0
    Mocean Dan
  • Top 1-2
  • Sorescu Deian
    3-0
    Bauer Lajos
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sorescu Deian
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    6
    1
  • 2
    Teleky Zsolt
    0-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3-2
    3-1
    5
    2
  • 3
    Tira Viorel
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    3
  • 4
    Dirlea Ioan
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    5
  • 5
    Trandafir Vasile
    1-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    7
  • 6
    Pelaghie Ioan
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    6
  • 7
    Kántor Imre Zoltán
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mocean Dan
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    6
    1
  • 2
    Bleoca Marius
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    4
  • 3
    Oprea Adrian
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    2
  • 4
    Colcer Nicolae
    0-3
    3-1
    2-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    3
  • 5
    Veres János
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    6
  • 6
    Gecse Alpár
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    5
  • 7
    Bozosan Petre
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    7
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Anca Octavian
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    6
    1
  • 2
    Apian Florin
    1-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    3
  • 3
    Simion Boby
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3-2
    3-2
    5
    2
  • 4
    Mitzea Alexandru
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    5
  • 5
    Vitan Vasile
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    4
  • 6
    Jánosi Attila
    1-3
    2-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    6
  • 7
    Lőrincz Ferenc Attila
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    7
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Simon Csaba
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    1
  • 2
    Irsai István
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    2
  • 3
    Dabacan Dorin
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    6
  • 4
    Tipser Gabriel
    0-3
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    4
  • 5
    Miron Mihai
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    3
  • 6
    Babics Tamas
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    2-3
    1
    5
  • 7
    Radu Constantin
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    7
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bauer Lajos
    3-1
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    2-3
    4
    2
  • 2
    Mican Nicolae
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    4
  • 3
    Dániel Zsombor
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    6
    1
  • 4
    Fazakas Attila
    2-3
    3-2
    1-3
    3-1
    0-3
    3-1
    3
    5
  • 5
    Weiss Simona
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    6
  • 6
    Mihalca Bogdan
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 7
    Peta Octavian
    3-2
    2-3
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    1
    7
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nascu Serban
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    2
  • 2
    Temelie Dragos
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    5
  • 3
    Molnár Tihamér
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    5
    1
  • 4
    Mathe Mihai
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    4
  • 5
    Kriszta Árpád Lóránd
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    6
  • 6
    Dragan Florin
    2-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    3
  • 7
    Kreider Helmuth
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    7
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Moldován Horváth Csaba
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    1
  • 2
    Moldovan Alexandru
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    2
  • 3
    Barabas Sandor
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 4
    Motorga Dorin
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    4
  • 5
    Istrate Cristian
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    3-1
    2
    6
  • 6
    Bothazan Florin
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    5
  • 7
    Dávid Zoltán
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    7
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Józsa Zoltán
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    5
    2
  • 2
    Moldovan Cristian
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    1
  • 3
    Poloțca Ștefan
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    5
  • 4
    Blaga Marius
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-2
    4
    3
  • 5
    Sandulescu Adrian
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    7
  • 6
    Decean Darian
    2-3
    0-3
    3-2
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    4
  • 7
    Fülöp Attila
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    6
Támogatók
ajax-icon Betöltés...