Cupa Primaverii - Deda - Open

Cupa Primaverii - Deda - Open

Cupa Primaverii - Deda - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Deda
Helyszín: Sala de sport
Cím: langa drumul principal E 578
Kezdés időpontja: March 23, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: March 23, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Bora Nicolae 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    Bora Nicolae 2  
     
     
     
     
     
  • Dumitru Cosmin 3  
    Dumitru Cosmin 3  
     
     
     
     
     
  • Szakáli Csaba 0  
     
    Dumitru Cosmin 0  
     
     
     
     
  • Bothazan Florin 3  
     
    Bothazan Florin 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Bothazan Florin 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Bizau Ioan 0  
     
     
     
     
     
  • Bizau Ioan 3  
     
     
    Bothazan Florin 0  
     
     
     
  • Trandafir Vasile 3  
     
     
    Tamas Szilárd 3  
     
     
     
  • 0  
    Trandafir Vasile 2  
     
     
     
     
     
  • Mal Denis 3  
    Mal Denis 3  
     
     
     
     
     
  • Popa Gheorghe 1  
     
    Mal Denis 2  
     
     
     
     
  • Kriszta Árpád Lóránd 1  
     
    Tamas Szilárd 3  
     
     
     
     
  • László Levente 3  
    László Levente 2  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Tamas Szilárd 3  
     
     
     
     
     
  • Tamas Szilárd 3  
     
     
     
    Tamas Szilárd 0  
     
     
  • Babics Tamas 3  
     
     
     
    Ambrus Szilárd 3  
     
     
  • 0  
    Babics Tamas 1  
     
     
     
     
     
  • Ambrus Szilárd 3  
    Ambrus Szilárd 3  
     
     
     
     
     
  • Dénes Ferenc 1  
     
    Ambrus Szilárd 3  
     
     
     
     
  • Pop Zoltán 3  
     
    Pop Zoltán 1  
     
     
     
     
  • Lovin Eusebiu 1  
    Pop Zoltán 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Pethő Mihály 1  
     
     
     
     
     
  • Pethő Mihály 3  
     
     
    Ambrus Szilárd 3  
     
     
     
  • Colcer Nicolae 3  
     
     
    Orha Andrei 1  
     
     
     
  • 0  
    Colcer Nicolae 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Orha Andrei 3  
     
     
     
     
     
  • Orha Andrei 3  
     
    Orha Andrei 3  
     
     
     
     
  • Gimbuta Catalin 1  
     
    Pralea Marius Dan 0  
     
     
     
     
  • Pralea Marius Dan 3  
    Pralea Marius Dan 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Lakatos Zsolt 1  
     
     
     
     
     
  • Lakatos Zsolt 3  
     
     
     
     
    Ambrus Szilárd 3  
    Ambrus Szilárd  
  • Poloțca Ștefan 3  
     
     
     
     
    Ciobanu Gabriel 0  
     
  • 0  
    Poloțca Ștefan 3  
     
     
     
     
     
  • Turcu Viorel 0  
    Weiss Simona 2  
     
     
     
     
     
  • Weiss Simona 3  
     
    Poloțca Ștefan 3  
     
     
     
     
  • Jánosi Attila 3  
     
    Jánosi Attila 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Jánosi Attila 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Szántó Lajos 0  
     
     
     
     
     
  • Szántó Lajos 3  
     
     
    Poloțca Ștefan 1  
     
     
     
  • Motorga Dorin 3  
     
     
    Ciobanu Gabriel 3  
     
     
     
  • 0  
    Motorga Dorin 0  
     
     
     
     
     
  • Nistor Iosif 0  
    Barabas Sandor 3  
     
     
     
     
     
  • Barabas Sandor 3  
     
    Barabas Sandor 2  
     
     
     
     
  • Ciobanu Gabriel 3  
     
    Ciobanu Gabriel 3  
     
     
     
     
  • Biro Istvan 0  
    Ciobanu Gabriel 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Fazakas Attila 0  
     
     
     
     
     
  • Fazakas Attila 3  
     
     
     
    Ciobanu Gabriel 3  
     
     
  • Fancsali Kálmán 3  
     
     
     
    Catricicau Adrian 1  
     
     
  • 0  
    Fancsali Kálmán 3  
     
     
     
     
     
  • Kántor Imre Zoltán 0  
    Bucur Delia 0  
     
     
     
     
     
  • Bucur Delia 3  
     
    Fancsali Kálmán 1  
     
     
     
     
  • Sass Imre 3  
     
    Catricicau Adrian 3  
     
     
     
     
  • Dumitrescu Dan 1  
    Sass Imre 2  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Catricicau Adrian 3  
     
     
     
     
     
  • Catricicau Adrian 3  
     
     
    Catricicau Adrian 3  
     
     
     
  • Dan Andrei 3  
     
     
    Tipser Gabriel 2  
     
     
     
  • 0  
    Dan Andrei 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Tipser Gabriel 3  
     
     
     
     
     
  • Tipser Gabriel 3  
     
    Tipser Gabriel 3  
     
     
     
     
  • Szalay Liviu 0  
     
    Fazakas Gergely 0  
     
     
     
     
  • Fazakas Gergely 3  
    Fazakas Gergely 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Veres János 2  
     
     
     
     
     
  • Veres János 3  
     
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Ambrus Szilárd
    8-3-0
    29-17
    24
  • 2.
    Ciobanu Gabriel
    8-3-0
    28-14
    24
  • 3.
    Tamas Szilárd
    8-2-0
    26-15
    24
  • 4.
    Catricicau Adrian
    7-3-0
    24-18
    21
  • 5.
    Bothazan Florin
    7-2-0
    23-9
    21
  • 6.
    Poloțca Ștefan
    7-1-0
    22-7
    21
  • 7.
    Orha Andrei
    6-2-0
    21-7
    18
  • 8.
    Tipser Gabriel
    6-3-0
    24-12
    18
  • 9.
    Fancsali Kálmán
    7-1-0
    22-6
    21
  • 10.
    Dumitru Cosmin
    5-3-0
    16-13
    15
  • 11.
    Pop Zoltán
    5-2-0
    17-9
    15
  • 12.
    Fazakas Gergely
    5-3-0
    17-13
    15
  • 13.
    Barabas Sandor
    5-2-0
    19-9
    15
  • 14.
    Pralea Marius Dan
    4-4-0
    15-15
    12
  • 15.
    Jánosi Attila
    4-3-0
    12-13
    12
  • 16.
    Mal Denis
    3-4-0
    14-17
    9
  • 17.
    Babics Tamas
    6-1-0
    19-8
    18
  • 18.
    Bizau Ioan
    5-2-0
    17-8
    15
  • 19.
    Szántó Lajos
    5-2-0
    15-11
    15
  • 20.
    Fazakas Attila
    5-2-0
    15-8
    15
  • 21.
    Motorga Dorin
    5-2-0
    17-7
    15
  • 22.
    Trandafir Vasile
    5-2-0
    17-8
    15
  • 23.
    Veres János
    5-1-0
    17-8
    15
  • 24.
    Lakatos Zsolt
    5-1-0
    16-7
    15
  • 25.
    Dan Andrei
    4-3-0
    15-15
    12
  • 26.
    Weiss Simona
    4-3-0
    18-14
    12
  • 27.
    Bora Nicolae
    4-2-0
    14-10
    12
  • 28.
    Colcer Nicolae
    4-3-0
    16-13
    12
  • 29.
    Pethő Mihály
    4-3-0
    15-13
    12
  • 30.
    Bucur Delia
    3-3-0
    11-9
    9
  • 31.
    Sass Imre
    3-3-0
    13-13
    9
  • 32.
    László Levente
    3-4-0
    14-15
    9
  • 33.
    Dénes Ferenc
    3-3-0
    11-12
    9
  • 34.
    Szalay Liviu
    3-3-0
    11-10
    9
  • 35.
    Gimbuta Catalin
    3-3-0
    12-10
    9
  • 36.
    Szakáli Csaba
    3-3-0
    11-11
    9
  • 37.
    Turcu Viorel
    3-3-0
    10-12
    9
  • 38.
    Popa Gheorghe
    2-3-0
    9-9
    6
  • 39.
    Kriszta Árpád Lóránd
    2-3-0
    8-11
    6
  • 40.
    Kántor Imre Zoltán
    2-4-0
    9-13
    6
  • 41.
    Lovin Eusebiu
    2-3-0
    9-11
    6
  • 42.
    Biro Istvan
    2-4-0
    6-14
    6
  • 43.
    Nistor Iosif
    1-4-0
    5-12
    3
  • 44.
    Dumitrescu Dan
    1-4-0
    5-12
    3
  • 45.
    Moldovan Flavia
    2-3-0
    8-11
    6
  • 46.
    Singeorzan Cornel
    2-3-0
    10-9
    6
  • 47.
    Horotan Catalin
    2-3-0
    7-12
    6
  • 48.
    Ciortescu Cristi
    2-3-0
    12-11
    6
  • 49.
    Páll József Attila
    2-3-0
    9-10
    6
  • 50.
    Kovaci Richard
    2-3-0
    8-11
    6
  • 51.
    Fülöp László
    1-4-0
    7-14
    3
  • 52.
    Pop Danut
    1-4-0
    7-12
    3
  • 53.
    Pelaghie Ioan
    1-4-0
    7-12
    3
  • 54.
    Ciobanu Daniel
    1-3-0
    9-10
    3
  • 55.
    Bleoca Lucas
    0-5-0
    0-15
    0
  • 56.
    Bumbu Pavel
    0-5-0
    0-15
    0
  • 57.
    Miron Mihai
    0-4-0
    6-12
    0
  • 58.
    Kaucz Noemi
    0-5-0
    0-15
    0
  • 59.
    Butnaru Madalina
    0-4-0
    1-12
    0
  • 60.
    Marian Calin
    0-4-0
    1-12
    0
  • 61.
    Andreica Daniel
    0-5-0
    4-15
    0
  • 62.
    Baciu Marian
    0-5-0
    1-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 11
  • 1.
    Motorga Dorin
    4-1-0
    14-4
    12
  • 2.
    Pethő Mihály
    3-2-0
    11-10
    9
  • 3.
    Dumitru Cosmin
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Fazakas Gergely
    3-2-0
    11-8
    9
  • Horotan Catalin
    2-3-0
    7-12
    6
  • Andreica Daniel
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    Catricicau Adrian
    3-2-0
    11-10
    9
  • 2.
    Colcer Nicolae
    3-2-0
    13-10
    9
  • 3.
    Szakáli Csaba
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Turcu Viorel
    3-2-0
    10-9
    9
  • Moldovan Flavia
    2-3-0
    8-11
    6
  • Pelaghie Ioan
    1-4-0
    7-12
    3
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Trandafir Vasile
    4-1-0
    12-5
    12
  • 2.
    Szántó Lajos
    4-1-0
    12-8
    12
  • 3.
    Szalay Liviu
    3-2-0
    11-7
    9
  • 4.
    Pralea Marius Dan
    2-3-0
    9-10
    6
  • Singeorzan Cornel
    2-3-0
    10-9
    6
  • Bleoca Lucas
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Tamas Szilárd
    4-1-0
    14-8
    12
  • 2.
    Dan Andrei
    3-2-0
    12-12
    9
  • 3.
    Weiss Simona
    3-2-0
    13-11
    9
  • 4.
    Ambrus Szilárd
    2-3-0
    11-13
    6
  • Ciortescu Cristi
    2-3-0
    12-11
    6
  • Fülöp László
    1-4-0
    7-14
    3
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Fancsali Kálmán
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Bizau Ioan
    4-1-0
    14-5
    12
  • 3.
    Gimbuta Catalin
    3-2-0
    11-7
    9
  • 4.
    Biro Istvan
    2-3-0
    6-11
    6
  • Pop Danut
    1-4-0
    7-12
    3
  • Bumbu Pavel
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Fazakas Attila
    4-1-0
    12-5
    12
  • 2.
    Bothazan Florin
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Dénes Ferenc
    3-2-0
    10-9
    9
  • 4.
    Kántor Imre Zoltán
    2-3-0
    9-10
    6
  • Páll József Attila
    2-3-0
    9-10
    6
  • Baciu Marian
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Babics Tamas
    5-0-0
    15-5
    15
  • 2.
    Tipser Gabriel
    3-2-0
    13-9
    9
  • 3.
    Ciobanu Gabriel
    3-2-0
    13-7
    9
  • 4.
    László Levente
    2-3-0
    9-11
    6
  • Kovaci Richard
    2-3-0
    8-11
    6
  • Kaucz Noemi
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Lakatos Zsolt
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Bucur Delia
    2-2-0
    8-6
    6
  • 3.
    Jánosi Attila
    2-2-0
    6-10
    6
  • 4.
    Mal Denis
    1-3-0
    6-11
    3
  • Ciobanu Daniel
    1-3-0
    9-10
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Poloțca Ștefan
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Orha Andrei
    3-1-0
    11-4
    9
  • 3.
    Kriszta Árpád Lóránd
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Dumitrescu Dan
    1-3-0
    4-9
    3
  • Butnaru Madalina
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Veres János
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    Pop Zoltán
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Popa Gheorghe
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Nistor Iosif
    1-3-0
    5-9
    3
  • Marian Calin
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Bora Nicolae
    3-1-0
    9-7
    9
  • 2.
    Barabas Sandor
    3-1-0
    11-6
    9
  • 3.
    Sass Imre
    2-2-0
    8-9
    6
  • 4.
    Lovin Eusebiu
    2-2-0
    8-8
    6
  • Miron Mihai
    0-4-0
    6-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Ambrus Szilárd
    3-0
    Ciobanu Gabriel
  • Top 4
  • Tamas Szilárd
    0-3
    Ambrus Szilárd
  • Ciobanu Gabriel
    3-1
    Catricicau Adrian
  • Top 8
  • Bothazan Florin
    0-3
    Tamas Szilárd
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Orha Andrei
  • Poloțca Ștefan
    1-3
    Ciobanu Gabriel
  • Catricicau Adrian
    3-2
    Tipser Gabriel
  • Top 16
  • Dumitru Cosmin
    0-3
    Bothazan Florin
  • Mal Denis
    2-3
    Tamas Szilárd
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Pop Zoltán
  • Orha Andrei
    3-0
    Pralea Marius Dan
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Jánosi Attila
  • Barabas Sandor
    2-3
    Ciobanu Gabriel
  • Fancsali Kálmán
    1-3
    Catricicau Adrian
  • Tipser Gabriel
    3-0
    Fazakas Gergely
  • Top 32
  • Bora Nicolae
    2-3
    Dumitru Cosmin
  • Bothazan Florin
    3-0
    Bizau Ioan
  • Trandafir Vasile
    2-3
    Mal Denis
  • László Levente
    2-3
    Tamas Szilárd
  • Babics Tamas
    1-3
    Ambrus Szilárd
  • Pop Zoltán
    3-1
    Pethő Mihály
  • Colcer Nicolae
    0-3
    Orha Andrei
  • Pralea Marius Dan
    3-1
    Lakatos Zsolt
  • Poloțca Ștefan
    3-2
    Weiss Simona
  • Jánosi Attila
    3-0
    Szántó Lajos
  • Motorga Dorin
    0-3
    Barabas Sandor
  • Ciobanu Gabriel
    3-0
    Fazakas Attila
  • Fancsali Kálmán
    3-0
    Bucur Delia
  • Sass Imre
    2-3
    Catricicau Adrian
  • Dan Andrei
    0-3
    Tipser Gabriel
  • Fazakas Gergely
    3-2
    Veres János
  • Top 64
  • Bora Nicolae
    3-0
  • Dumitru Cosmin
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Bothazan Florin
    3-0
  • 0-3
    Bizau Ioan
  • Trandafir Vasile
    3-0
  • Mal Denis
    3-1
    Popa Gheorghe
  • Kriszta Árpád Lóránd
    1-3
    László Levente
  • 0-3
    Tamas Szilárd
  • Babics Tamas
    3-0
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Dénes Ferenc
  • Pop Zoltán
    3-1
    Lovin Eusebiu
  • 0-3
    Pethő Mihály
  • Colcer Nicolae
    3-0
  • 0-3
    Orha Andrei
  • Gimbuta Catalin
    1-3
    Pralea Marius Dan
  • 0-3
    Lakatos Zsolt
  • Poloțca Ștefan
    3-0
  • Turcu Viorel
    0-3
    Weiss Simona
  • Jánosi Attila
    3-0
  • 0-3
    Szántó Lajos
  • Motorga Dorin
    3-0
  • Nistor Iosif
    0-3
    Barabas Sandor
  • Ciobanu Gabriel
    3-0
    Biro Istvan
  • 0-3
    Fazakas Attila
  • Fancsali Kálmán
    3-0
  • Kántor Imre Zoltán
    0-3
    Bucur Delia
  • Sass Imre
    3-1
    Dumitrescu Dan
  • 0-3
    Catricicau Adrian
  • Dan Andrei
    3-0
  • 0-3
    Tipser Gabriel
  • Szalay Liviu
    0-3
    Fazakas Gergely
  • 0-3
    Veres János
  • csoport: Alsó: 11
  • Motorga Dorin
    3-0
    Pethő Mihály
  • Motorga Dorin
    2-3
    Fazakas Gergely
  • Motorga Dorin
    3-0
    Dumitru Cosmin
  • Motorga Dorin
    3-0
    Andreica Daniel
  • Motorga Dorin
    3-1
    Horotan Catalin
  • Pethő Mihály
    3-1
    Fazakas Gergely
  • Pethő Mihály
    3-1
    Dumitru Cosmin
  • Pethő Mihály
    3-2
    Andreica Daniel
  • Pethő Mihály
    2-3
    Horotan Catalin
  • Fazakas Gergely
    1-3
    Dumitru Cosmin
  • Fazakas Gergely
    3-0
    Andreica Daniel
  • Fazakas Gergely
    3-0
    Horotan Catalin
  • Dumitru Cosmin
    3-1
    Andreica Daniel
  • Dumitru Cosmin
    3-0
    Horotan Catalin
  • Andreica Daniel
    1-3
    Horotan Catalin
  • csoport: Alsó: 10
  • Catricicau Adrian
    3-2
    Colcer Nicolae
  • Catricicau Adrian
    0-3
    Pelaghie Ioan
  • Catricicau Adrian
    3-1
    Szakáli Csaba
  • Catricicau Adrian
    3-1
    Turcu Viorel
  • Catricicau Adrian
    2-3
    Moldovan Flavia
  • Colcer Nicolae
    3-2
    Pelaghie Ioan
  • Colcer Nicolae
    3-1
    Szakáli Csaba
  • Colcer Nicolae
    2-3
    Turcu Viorel
  • Colcer Nicolae
    3-1
    Moldovan Flavia
  • Pelaghie Ioan
    1-3
    Szakáli Csaba
  • Pelaghie Ioan
    1-3
    Turcu Viorel
  • Pelaghie Ioan
    0-3
    Moldovan Flavia
  • Szakáli Csaba
    3-0
    Turcu Viorel
  • Szakáli Csaba
    3-1
    Moldovan Flavia
  • Turcu Viorel
    3-0
    Moldovan Flavia
  • csoport: Alsó: 9
  • Szalay Liviu
    0-3
    Trandafir Vasile
  • Szalay Liviu
    3-0
    Pralea Marius Dan
  • Szalay Liviu
    3-1
    Singeorzan Cornel
  • Szalay Liviu
    2-3
    Szántó Lajos
  • Szalay Liviu
    3-0
    Bleoca Lucas
  • Trandafir Vasile
    3-2
    Pralea Marius Dan
  • Trandafir Vasile
    0-3
    Singeorzan Cornel
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Szántó Lajos
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Bleoca Lucas
  • Pralea Marius Dan
    3-1
    Singeorzan Cornel
  • Pralea Marius Dan
    1-3
    Szántó Lajos
  • Pralea Marius Dan
    3-0
    Bleoca Lucas
  • Singeorzan Cornel
    2-3
    Szántó Lajos
  • Singeorzan Cornel
    3-0
    Bleoca Lucas
  • Szántó Lajos
    3-0
    Bleoca Lucas
  • csoport: Alsó: 8
  • Ciortescu Cristi
    2-3
    Ambrus Szilárd
  • Ciortescu Cristi
    3-2
    Weiss Simona
  • Ciortescu Cristi
    2-3
    Dan Andrei
  • Ciortescu Cristi
    2-3
    Tamas Szilárd
  • Ciortescu Cristi
    3-0
    Fülöp László
  • Ambrus Szilárd
    2-3
    Weiss Simona
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    Dan Andrei
  • Ambrus Szilárd
    1-3
    Tamas Szilárd
  • Ambrus Szilárd
    2-3
    Fülöp László
  • Weiss Simona
    2-3
    Dan Andrei
  • Weiss Simona
    3-2
    Tamas Szilárd
  • Weiss Simona
    3-1
    Fülöp László
  • Dan Andrei
    1-3
    Tamas Szilárd
  • Dan Andrei
    3-2
    Fülöp László
  • Tamas Szilárd
    3-1
    Fülöp László
  • csoport: Alsó: 7
  • Biro Istvan
    3-2
    Pop Danut
  • Biro Istvan
    0-3
    Fancsali Kálmán
  • Biro Istvan
    0-3
    Bizau Ioan
  • Biro Istvan
    3-0
    Bumbu Pavel
  • Biro Istvan
    0-3
    Gimbuta Catalin
  • Pop Danut
    1-3
    Fancsali Kálmán
  • Pop Danut
    0-3
    Bizau Ioan
  • Pop Danut
    3-0
    Bumbu Pavel
  • Pop Danut
    1-3
    Gimbuta Catalin
  • Fancsali Kálmán
    3-2
    Bizau Ioan
  • Fancsali Kálmán
    3-0
    Bumbu Pavel
  • Fancsali Kálmán
    3-0
    Gimbuta Catalin
  • Bizau Ioan
    3-0
    Bumbu Pavel
  • Bizau Ioan
    3-2
    Gimbuta Catalin
  • Bumbu Pavel
    0-3
    Gimbuta Catalin
  • csoport: Alsó: 6
  • Dénes Ferenc
    0-3
    Fazakas Attila
  • Dénes Ferenc
    1-3
    Bothazan Florin
  • Dénes Ferenc
    3-2
    Kántor Imre Zoltán
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Páll József Attila
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Baciu Marian
  • Fazakas Attila
    3-2
    Bothazan Florin
  • Fazakas Attila
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Fazakas Attila
    0-3
    Páll József Attila
  • Fazakas Attila
    3-0
    Baciu Marian
  • Bothazan Florin
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • Bothazan Florin
    3-1
    Páll József Attila
  • Bothazan Florin
    3-0
    Baciu Marian
  • Kántor Imre Zoltán
    3-1
    Páll József Attila
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Baciu Marian
  • Páll József Attila
    3-1
    Baciu Marian
  • csoport: Alsó: 5
  • Tipser Gabriel
    3-2
    Ciobanu Gabriel
  • Tipser Gabriel
    3-1
    László Levente
  • Tipser Gabriel
    2-3
    Kovaci Richard
  • Tipser Gabriel
    2-3
    Babics Tamas
  • Tipser Gabriel
    3-0
    Kaucz Noemi
  • Ciobanu Gabriel
    3-1
    László Levente
  • Ciobanu Gabriel
    3-0
    Kovaci Richard
  • Ciobanu Gabriel
    2-3
    Babics Tamas
  • Ciobanu Gabriel
    3-0
    Kaucz Noemi
  • László Levente
    3-2
    Kovaci Richard
  • László Levente
    1-3
    Babics Tamas
  • László Levente
    3-0
    Kaucz Noemi
  • Kovaci Richard
    0-3
    Babics Tamas
  • Kovaci Richard
    3-0
    Kaucz Noemi
  • Babics Tamas
    3-0
    Kaucz Noemi
  • csoport: Alsó: 4
  • Lakatos Zsolt
    3-2
    Ciobanu Daniel
  • Lakatos Zsolt
    3-1
    Mal Denis
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Jánosi Attila
  • Lakatos Zsolt
    3-1
    Bucur Delia
  • Ciobanu Daniel
    2-3
    Mal Denis
  • Ciobanu Daniel
    2-3
    Jánosi Attila
  • Ciobanu Daniel
    3-1
    Bucur Delia
  • Mal Denis
    2-3
    Jánosi Attila
  • Mal Denis
    0-3
    Bucur Delia
  • Jánosi Attila
    0-3
    Bucur Delia
  • csoport: Alsó: 3
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Dumitrescu Dan
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Butnaru Madalina
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Poloțca Ștefan
    3-2
    Orha Andrei
  • Dumitrescu Dan
    3-0
    Butnaru Madalina
  • Dumitrescu Dan
    1-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Dumitrescu Dan
    0-3
    Orha Andrei
  • Butnaru Madalina
    1-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Butnaru Madalina
    0-3
    Orha Andrei
  • Kriszta Árpád Lóránd
    1-3
    Orha Andrei
  • csoport: Alsó: 2
  • Pop Zoltán
    3-1
    Marian Calin
  • Pop Zoltán
    1-3
    Veres János
  • Pop Zoltán
    3-0
    Popa Gheorghe
  • Pop Zoltán
    3-0
    Nistor Iosif
  • Marian Calin
    0-3
    Veres János
  • Marian Calin
    0-3
    Popa Gheorghe
  • Marian Calin
    0-3
    Nistor Iosif
  • Veres János
    3-2
    Popa Gheorghe
  • Veres János
    3-2
    Nistor Iosif
  • Popa Gheorghe
    3-0
    Nistor Iosif
  • csoport: Alsó: 1
  • Barabas Sandor
    3-0
    Miron Mihai
  • Barabas Sandor
    3-2
    Sass Imre
  • Barabas Sandor
    2-3
    Bora Nicolae
  • Barabas Sandor
    3-1
    Lovin Eusebiu
  • Miron Mihai
    2-3
    Sass Imre
  • Miron Mihai
    2-3
    Bora Nicolae
  • Miron Mihai
    2-3
    Lovin Eusebiu
  • Sass Imre
    0-3
    Bora Nicolae
  • Sass Imre
    3-1
    Lovin Eusebiu
  • Bora Nicolae
    0-3
    Lovin Eusebiu
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Barabas Sandor 
     
    3-0
    3-2
    2-3
    3-1
    3
  • 2
    Miron Mihai 
    0-3
     
    2-3
    2-3
    2-3
    0
  • 3
    Sass Imre 
    2-3
    3-2
     
    0-3
    3-1
    2
  • 4
    Bora Nicolae 
    3-2
    3-2
    3-0
     
    0-3
    3
  • 5
    Lovin Eusebiu 
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Pop Zoltán 
     
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Marian Calin 
    1-3
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    Veres János 
    3-1
    3-0
     
    3-2
    3-2
    4
  • 4
    Popa Gheorghe 
    0-3
    3-0
    2-3
     
    3-0
    2
  • 5
    Nistor Iosif 
    0-3
    3-0
    2-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Poloțca Ștefan 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Dumitrescu Dan 
    0-3
     
    3-0
    1-3
    0-3
    1
  • 3
    Butnaru Madalina 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 4
    Kriszta Árpád Lóránd 
    0-3
    3-1
    3-1
     
    1-3
    2
  • 5
    Orha Andrei 
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
     
    3
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Lakatos Zsolt 
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Ciobanu Daniel 
    2-3
     
    2-3
    2-3
    3-1
    1
  • 3
    Mal Denis 
    1-3
    3-2
     
    2-3
    0-3
    1
  • 4
    Jánosi Attila 
    0-3
    3-2
    3-2
     
    0-3
    2
  • 5
    Bucur Delia 
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Tipser Gabriel 
     
    3-2
    3-1
    2-3
    2-3
    3-0
    3
  • 2
    Ciobanu Gabriel 
    2-3
     
    3-1
    3-0
    2-3
    3-0
    3
  • 3
    László Levente 
    1-3
    1-3
     
    3-2
    1-3
    3-0
    2
  • 4
    Kovaci Richard 
    3-2
    0-3
    2-3
     
    0-3
    3-0
    2
  • 5
    Babics Tamas 
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
     
    3-0
    5
  • 6
    Kaucz Noemi 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Dénes Ferenc 
     
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Fazakas Attila 
    3-0
     
    3-2
    3-0
    0-3
    3-0
    4
  • 3
    Bothazan Florin 
    3-1
    2-3
     
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 4
    Kántor Imre Zoltán 
    2-3
    0-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 5
    Páll József Attila 
    1-3
    3-0
    1-3
    1-3
     
    3-1
    2
  • 6
    Baciu Marian 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Biro Istvan 
     
    3-2
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    2
  • 2
    Pop Danut 
    2-3
     
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
  • 3
    Fancsali Kálmán 
    3-0
    3-1
     
    3-2
    3-0
    3-0
    5
  • 4
    Bizau Ioan 
    3-0
    3-0
    2-3
     
    3-0
    3-2
    4
  • 5
    Bumbu Pavel 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Gimbuta Catalin 
    3-0
    3-1
    0-3
    2-3
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ciortescu Cristi 
     
    2-3
    3-2
    2-3
    2-3
    3-0
    2
  • 2
    Ambrus Szilárd 
    3-2
     
    2-3
    3-2
    1-3
    2-3
    2
  • 3
    Weiss Simona 
    2-3
    3-2
     
    2-3
    3-2
    3-1
    3
  • 4
    Dan Andrei 
    3-2
    2-3
    3-2
     
    1-3
    3-2
    3
  • 5
    Tamas Szilárd 
    3-2
    3-1
    2-3
    3-1
     
    3-1
    4
  • 6
    Fülöp László 
    0-3
    3-2
    1-3
    2-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Szalay Liviu 
     
    0-3
    3-0
    3-1
    2-3
    3-0
    3
  • 2
    Trandafir Vasile 
    3-0
     
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Pralea Marius Dan 
    0-3
    2-3
     
    3-1
    1-3
    3-0
    2
  • 4
    Singeorzan Cornel 
    1-3
    3-0
    1-3
     
    2-3
    3-0
    2
  • 5
    Szántó Lajos 
    3-2
    0-3
    3-1
    3-2
     
    3-0
    4
  • 6
    Bleoca Lucas 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Catricicau Adrian 
     
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    2-3
    3
  • 2
    Colcer Nicolae 
    2-3
     
    3-2
    3-1
    2-3
    3-1
    3
  • 3
    Pelaghie Ioan 
    3-0
    2-3
     
    1-3
    1-3
    0-3
    1
  • 4
    Szakáli Csaba 
    1-3
    1-3
    3-1
     
    3-0
    3-1
    3
  • 5
    Turcu Viorel 
    1-3
    3-2
    3-1
    0-3
     
    3-0
    3
  • 6
    Moldovan Flavia 
    3-2
    1-3
    3-0
    1-3
    0-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Motorga Dorin 
     
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Pethő Mihály 
    0-3
     
    3-1
    3-1
    3-2
    2-3
    3
  • 3
    Fazakas Gergely 
    3-2
    1-3
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Dumitru Cosmin 
    0-3
    1-3
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3
  • 5
    Andreica Daniel 
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Horotan Catalin 
    1-3
    3-2
    0-3
    0-3
    3-1
     
    2
Támogatók