Cupa Primaverii - Deda - Elit

Cupa Primaverii - Deda - Elit

Cupa Primaverii - Deda - Elit

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Deda
Helyszín: Sala de sport
Cím: langa drumul principal E 578
Kezdés időpontja: March 23, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: March 23, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Baciu Gabriel 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Baciu Gabriel 3  
     
     
     
     
  • Irsai István 2  
    Ciubotariu Andrei 1  
     
     
     
     
  • Ciubotariu Andrei 3  
     
    Baciu Gabriel 3  
     
     
     
  • Govoreanu Florin 2  
     
    participant Józsa Zoltán 2  
     
     
     
  • participant Józsa Zoltán 3  
    participant Józsa Zoltán 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Mihalca Bogdan 2  
     
     
     
     
  • Mihalca Bogdan 3  
     
     
    Baciu Gabriel 0  
     
     
  • Nistor Dorel 3  
     
     
    Nistor Dorel 3  
     
     
  • 0  
    Nistor Dorel 3  
     
     
     
     
  • Apian Florin 1  
    Bleoca Marius 0  
     
     
     
     
  • Bleoca Marius 3  
     
    Nistor Dorel 3  
     
     
     
  • Georgiu Dragos 1  
     
    Erdos Ferenc 0  
     
     
     
  • Erdos Ferenc 3  
    Erdos Ferenc 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Anca Octavian 2  
     
     
     
     
  • Anca Octavian 3  
     
     
     
    Nistor Dorel 0  
    Simon Csaba  
  • Simon Csaba 3  
     
     
     
    Simon Csaba 3  
     
  • 0  
    Simon Csaba 3  
     
     
     
     
  • Grigore Alexandru 0  
    Hagatis Andrei 0  
     
     
     
     
  • Hagatis Andrei 3  
     
    Simon Csaba 3  
     
     
     
  • Gogu Gabriel 3  
     
    Suflețel Radu 1  
     
     
     
  • Tira Viorel 0  
    Gogu Gabriel 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Suflețel Radu 3  
     
     
     
     
  • Suflețel Radu 3  
     
     
    Simon Csaba 3  
     
     
  • Mican Nicolae 3  
     
     
    Galban Calin 0  
     
     
  • 0  
    Mican Nicolae 2  
     
     
     
     
  • Butura Vasile 0  
    Galban Calin 3  
     
     
     
     
  • Galban Calin 3  
     
    Galban Calin 3  
     
     
     
  • Pál Zoltán 3  
     
    Farkas Gábor 1  
     
     
     
  • Bardocz Szilárd 0  
    Pál Zoltán 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Farkas Gábor 3  
     
     
     
     
  • Farkas Gábor 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Simon Csaba
    9-0-0
    27-3
    27
  • 2.
    Nistor Dorel
    8-1-0
    24-7
    24
  • 3.
    Baciu Gabriel
    6-2-0
    20-13
    18
  • 4.
    Galban Calin
    5-3-0
    16-14
    15
  • 5.
    Suflețel Radu
    6-1-0
    19-9
    18
  • 6.
    Farkas Gábor
    6-1-0
    19-5
    18
  • 7.
    Erdos Ferenc
    3-4-0
    14-15
    9
  • 8.
    participant Józsa Zoltán
    3-4-0
    14-18
    9
  • 9.
    Anca Octavian
    5-1-0
    17-6
    15
  • 10.
    Mihalca Bogdan
    4-2-0
    15-8
    12
  • 11.
    Mican Nicolae
    4-2-0
    15-8
    12
  • 12.
    Gogu Gabriel
    4-2-0
    16-8
    12
  • 13.
    Ciubotariu Andrei
    3-3-0
    13-14
    9
  • 14.
    Hagatis Andrei
    3-3-0
    10-11
    9
  • 15.
    Bleoca Marius
    3-3-0
    11-11
    9
  • 16.
    Pál Zoltán
    3-3-0
    11-11
    9
  • 17.
    Govoreanu Florin
    3-2-0
    12-10
    9
  • 18.
    Georgiu Dragos
    2-3-0
    8-11
    6
  • 19.
    Bardocz Szilárd
    2-3-0
    8-12
    6
  • 20.
    Irsai István
    2-3-0
    10-11
    6
  • 21.
    Apian Florin
    1-4-0
    9-12
    3
  • 22.
    Butura Vasile
    1-4-0
    4-12
    3
  • 23.
    Grigore Alexandru
    1-4-0
    7-12
    3
  • 24.
    Tira Viorel
    1-4-0
    7-13
    3
  • 25.
    Tic Ioan
    1-3-0
    5-10
    3
  • 26.
    Atomei Armand
    1-3-0
    5-10
    3
  • 27.
    Ciure Alin
    1-3-0
    5-9
    3
  • 28.
    Cherhat Dumitru
    0-4-0
    1-12
    0
  • 29.
    Carpaci Alexandru
    0-4-0
    1-12
    0
  • 30.
    Pascu Adrian
    0-4-0
    0-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Suflețel Radu
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Mihalca Bogdan
    3-1-0
    10-5
    9
  • 3.
    Bardocz Szilárd
    2-2-0
    8-9
    6
  • 4.
    Erdos Ferenc
    1-3-0
    8-9
    3
  • Carpaci Alexandru
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Nistor Dorel
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Mican Nicolae
    3-1-0
    10-5
    9
  • 3.
    Irsai István
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Grigore Alexandru
    1-3-0
    7-9
    3
  • Cherhat Dumitru
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Anca Octavian
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Galban Calin
    2-2-0
    7-8
    6
  • 3.
    Ciubotariu Andrei
    2-2-0
    9-9
    6
  • 4.
    Tira Viorel
    1-3-0
    7-10
    3
  • Tic Ioan
    1-3-0
    5-10
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Simon Csaba
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Govoreanu Florin
    3-1-0
    10-7
    9
  • 3.
    Pál Zoltán
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Apian Florin
    1-3-0
    8-9
    3
  • Pascu Adrian
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Farkas Gábor
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Bleoca Marius
    2-2-0
    8-7
    6
  • 3.
    Hagatis Andrei
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    participant Józsa Zoltán
    1-3-0
    6-11
    3
  • Atomei Armand
    1-3-0
    5-10
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Baciu Gabriel
    3-1-0
    11-7
    9
  • 2.
    Gogu Gabriel
    3-1-0
    11-5
    9
  • 3.
    Georgiu Dragos
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Butura Vasile
    1-3-0
    4-9
    3
  • Ciure Alin
    1-3-0
    5-9
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Nistor Dorel
    0-3
    Simon Csaba
  • Top 4
  • Baciu Gabriel
    0-3
    Nistor Dorel
  • Simon Csaba
    3-0
    Galban Calin
  • Top 8
  • Baciu Gabriel
    3-2
    Józsa Zoltán participant
  • Nistor Dorel
    3-0
    Erdos Ferenc
  • Simon Csaba
    3-1
    Suflețel Radu
  • Galban Calin
    3-1
    Farkas Gábor
  • Top 16
  • Baciu Gabriel
    3-1
    Ciubotariu Andrei
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Mihalca Bogdan
  • Nistor Dorel
    3-0
    Bleoca Marius
  • Erdos Ferenc
    3-2
    Anca Octavian
  • Simon Csaba
    3-0
    Hagatis Andrei
  • Gogu Gabriel
    2-3
    Suflețel Radu
  • Mican Nicolae
    2-3
    Galban Calin
  • Pál Zoltán
    0-3
    Farkas Gábor
  • Top 32
  • Baciu Gabriel
    3-0
  • Irsai István
    2-3
    Ciubotariu Andrei
  • Govoreanu Florin
    2-3
    Józsa Zoltán participant
  • 0-3
    Mihalca Bogdan
  • Nistor Dorel
    3-0
  • Apian Florin
    1-3
    Bleoca Marius
  • Georgiu Dragos
    1-3
    Erdos Ferenc
  • 0-3
    Anca Octavian
  • Simon Csaba
    3-0
  • Grigore Alexandru
    0-3
    Hagatis Andrei
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Tira Viorel
  • 0-3
    Suflețel Radu
  • Mican Nicolae
    3-0
  • Butura Vasile
    0-3
    Galban Calin
  • Pál Zoltán
    3-0
    Bardocz Szilárd
  • 0-3
    Farkas Gábor
  • csoport: Alsó: 6
  • Bardocz Szilárd
    2-3
    Suflețel Radu
  • Bardocz Szilárd
    0-3
    Mihalca Bogdan
  • Bardocz Szilárd
    3-1
    Carpaci Alexandru
  • Bardocz Szilárd
    3-2
    Erdos Ferenc
  • Suflețel Radu
    3-1
    Mihalca Bogdan
  • Suflețel Radu
    3-0
    Carpaci Alexandru
  • Suflețel Radu
    3-1
    Erdos Ferenc
  • Mihalca Bogdan
    3-0
    Carpaci Alexandru
  • Mihalca Bogdan
    3-2
    Erdos Ferenc
  • Carpaci Alexandru
    0-3
    Erdos Ferenc
  • csoport: Alsó: 5
  • Nistor Dorel
    3-2
    Irsai István
  • Nistor Dorel
    3-1
    Grigore Alexandru
  • Nistor Dorel
    3-1
    Mican Nicolae
  • Nistor Dorel
    3-0
    Cherhat Dumitru
  • Irsai István
    3-1
    Grigore Alexandru
  • Irsai István
    0-3
    Mican Nicolae
  • Irsai István
    3-1
    Cherhat Dumitru
  • Grigore Alexandru
    2-3
    Mican Nicolae
  • Grigore Alexandru
    3-0
    Cherhat Dumitru
  • Mican Nicolae
    3-0
    Cherhat Dumitru
  • csoport: Alsó: 4
  • Galban Calin
    0-3
    Anca Octavian
  • Galban Calin
    1-3
    Tic Ioan
  • Galban Calin
    3-1
    Tira Viorel
  • Galban Calin
    3-1
    Ciubotariu Andrei
  • Anca Octavian
    3-0
    Tic Ioan
  • Anca Octavian
    3-1
    Tira Viorel
  • Anca Octavian
    3-2
    Ciubotariu Andrei
  • Tic Ioan
    1-3
    Tira Viorel
  • Tic Ioan
    1-3
    Ciubotariu Andrei
  • Tira Viorel
    2-3
    Ciubotariu Andrei
  • csoport: Alsó: 3
  • Simon Csaba
    3-1
    Govoreanu Florin
  • Simon Csaba
    3-1
    Apian Florin
  • Simon Csaba
    3-0
    Pál Zoltán
  • Simon Csaba
    3-0
    Pascu Adrian
  • Govoreanu Florin
    3-2
    Apian Florin
  • Govoreanu Florin
    3-2
    Pál Zoltán
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Pascu Adrian
  • Apian Florin
    2-3
    Pál Zoltán
  • Apian Florin
    3-0
    Pascu Adrian
  • Pál Zoltán
    3-0
    Pascu Adrian
  • csoport: Alsó: 2
  • Farkas Gábor
    3-1
    Hagatis Andrei
  • Farkas Gábor
    3-0
    Józsa Zoltán participant
  • Farkas Gábor
    3-1
    Bleoca Marius
  • Farkas Gábor
    3-0
    Atomei Armand
  • Hagatis Andrei
    3-2
    Józsa Zoltán participant
  • Hagatis Andrei
    0-3
    Bleoca Marius
  • Hagatis Andrei
    3-0
    Atomei Armand
  • participant Józsa Zoltán
    1-3
    Bleoca Marius
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Atomei Armand
  • Bleoca Marius
    1-3
    Atomei Armand
  • csoport: Alsó: 1
  • Gogu Gabriel
    2-3
    Baciu Gabriel
  • Gogu Gabriel
    3-1
    Ciure Alin
  • Gogu Gabriel
    3-1
    Georgiu Dragos
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Butura Vasile
  • Baciu Gabriel
    3-1
    Ciure Alin
  • Baciu Gabriel
    2-3
    Georgiu Dragos
  • Baciu Gabriel
    3-1
    Butura Vasile
  • Ciure Alin
    3-0
    Georgiu Dragos
  • Ciure Alin
    0-3
    Butura Vasile
  • Georgiu Dragos
    3-0
    Butura Vasile
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Gogu Gabriel 
     
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Baciu Gabriel 
    3-2
     
    3-1
    2-3
    3-1
    3
  • 3
    Ciure Alin 
    1-3
    1-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 4
    Georgiu Dragos 
    1-3
    3-2
    0-3
     
    3-0
    2
  • 5
    Butura Vasile 
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Farkas Gábor 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Hagatis Andrei 
    1-3
     
    3-2
    0-3
    3-0
    2
  • 3
    Józsa Zoltán 
    0-3
    2-3
     
    1-3
    3-2
    1
  • 4
    Bleoca Marius 
    1-3
    3-0
    3-1
     
    1-3
    2
  • 5
    Atomei Armand 
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Simon Csaba 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Govoreanu Florin 
    1-3
     
    3-2
    3-2
    3-0
    3
  • 3
    Apian Florin 
    1-3
    2-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 4
    Pál Zoltán 
    0-3
    2-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 5
    Pascu Adrian 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Galban Calin 
     
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Anca Octavian 
    3-0
     
    3-0
    3-1
    3-2
    4
  • 3
    Tic Ioan 
    3-1
    0-3
     
    1-3
    1-3
    1
  • 4
    Tira Viorel 
    1-3
    1-3
    3-1
     
    2-3
    1
  • 5
    Ciubotariu Andrei 
    1-3
    2-3
    3-1
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Nistor Dorel 
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Irsai István 
    2-3
     
    3-1
    0-3
    3-1
    2
  • 3
    Grigore Alexandru 
    1-3
    1-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 4
    Mican Nicolae 
    1-3
    3-0
    3-2
     
    3-0
    3
  • 5
    Cherhat Dumitru 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Bardocz Szilárd 
     
    2-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
  • 2
    Suflețel Radu 
    3-2
     
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Mihalca Bogdan 
    3-0
    1-3
     
    3-0
    3-2
    3
  • 4
    Carpaci Alexandru 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Erdos Ferenc 
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
     
    1
Támogatók