Cupa Primaverii - Deda - Avansati-Incepatori

Cupa Primaverii - Deda - Avansati-Incepatori

Cupa Primaverii - Deda - Avansati-Incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Deda
Helyszín: Sala de sport
Cím: langa drumul principal E 578
Kezdés időpontja: March 23, 2019, 14:00
Befejezés időpontja: March 23, 2019, 22:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Lovász Vilmos
    2-3
    Fülöp Attila
  • Top 4
  • Lovász Vilmos
    3-2
    Sosdean Cosmin
  • Barbuta Ioan
    0-3
    Fülöp Attila
  • Top 8
  • Badaluta Marian
    2-3
    Lovász Vilmos
  • Vajda Ernő
    0-3
    Sosdean Cosmin
  • Sterczer Sándor
    2-3
    Barbuta Ioan
  • Fülöp Attila
    3-1
    Morariu Marius
  • Top 16
  • Badaluta Marian
    3-2
    Prodan Tiberiu
  • Strugar Ioan
    1-3
    Lovász Vilmos
  • Garaz Mircea
    2-3
    Vajda Ernő
  • Maerean Claudiu
    1-3
    Sosdean Cosmin
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Joldes Adrian
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Bardas Ioan
  • Fülöp Attila
    3-0
    Prodan Iosif Lucian
  • Fetco Mark
    0-3
    Morariu Marius
  • Top 32
  • Badaluta Marian
    3-1
    Sicoe Ioan
  • Bardas Patrick
    0-3
    Prodan Tiberiu
  • Héja Zoltán
    0-3
    Strugar Ioan
  • Sabau Gheorghe
    1-3
    Lovász Vilmos
  • Garaz Mircea
    3-0
    Maxim Cristian
  • Vajda Ernő
    3-2
    Radu Constantin
  • Bucur Alin Adrian
    0-3
    Maerean Claudiu
  • Vaduva Dan
    1-3
    Sosdean Cosmin
  • Damian Mircea
    1-3
    Sterczer Sándor
  • Joldes Adrian
    3-1
    Vass Sándor
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Barbos Florin
  • Bardas Ioan
    3-2
    Tódor Csaba
  • Singeorzan Traian
    0-3
    Fülöp Attila
  • Prodan Iosif Lucian
    3-1
    Benyovszki Béla
  • Boicu Gabriel
    0-3
    Fetco Mark
  • Morariu Marius
    3-0
    Cir Florin
  • Top 64
  • Badaluta Marian
    3-0
    Marian Ovidiu
  • Sicoe Ioan
    3-1
    Demeter Arpad
  • Bedő József
    0-3
    Bardas Patrick
  • Oltean Octavian
    0-3
    Prodan Tiberiu
  • Héja Zoltán
    3-0
    Orban Marc Adrian
  • Oncioiu Gabriel
    2-3
    Strugar Ioan
  • Losonczi Dénes
    2-3
    Sabau Gheorghe
  • Pop Dan Cristian
    0-3
    Lovász Vilmos
  • Garaz Mircea
    3-1
    Boariu Timofte Dănuț
  • Maxim Cristian
    3-0
    Ivascu Cosmin
  • Vajda Ernő
    3-2
    Bal Adrian
  • Radu Constantin
    3-2
    Nagy Attila
  • Zalar Marian
    2-3
    Bucur Alin Adrian
  • Piper Petru
    2-3
    Maerean Claudiu
  • Kulcsár Lóránd
    1-3
    Vaduva Dan
  • Eigel Csaba
    0-3
    Sosdean Cosmin
  • Damian Mircea
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Cinebuji Attila
    1-3
    Sterczer Sándor
  • Joldes Adrian
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Vass Sándor
    3-1
    Tofeni Ovidiu
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Sabou Edmond
  • Barbos Florin
    3-2
    Lőrincz Ferenc Attila
  • Bardas Ioan
    3-1
    Geréd Ferenc
  • Creta Petru
    0-3
    Tódor Csaba
  • Singeorzan Traian
    3-0
    Asteleanu Lucian
  • Ferencz Valentin
    0-3
    Fülöp Attila
  • Oniga Paul
    1-3
    Prodan Iosif Lucian
  • Damian Vasile
    0-3
    Benyovszki Béla
  • Boicu Gabriel
    3-0
    Pasca Lucian
  • Lupescu Nicolae
    1-3
    Fetco Mark
  • Morariu Marius
    3-0
    Suciu Andrei
  • Cir Florin
    3-2
    Spaller Tiberiu
  • csoport: Felső: 16
  • Joldes Adrian
    3-2
    Piper Petru
  • Joldes Adrian
    3-2
    Pasca Lucian
  • Joldes Adrian
    0-3
    Prodan Tiberiu
  • Joldes Adrian
    3-0
    Deac Valentin
  • Joldes Adrian
    3-0
    Csibi Arpad
  • Piper Petru
    3-0
    Pasca Lucian
  • Piper Petru
    0-3
    Prodan Tiberiu
  • Piper Petru
    3-0
    Deac Valentin
  • Piper Petru
    3-0
    Csibi Arpad
  • Pasca Lucian
    2-3
    Prodan Tiberiu
  • Pasca Lucian
    3-0
    Deac Valentin
  • Pasca Lucian
    3-2
    Csibi Arpad
  • Prodan Tiberiu
    3-0
    Deac Valentin
  • Prodan Tiberiu
    3-2
    Csibi Arpad
  • Deac Valentin
    0-3
    Csibi Arpad
  • csoport: Felső: 15
  • Boicu Gabriel
    3-1
    Maerean Claudiu
  • Boicu Gabriel
    3-0
    Oltean Octavian
  • Boicu Gabriel
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Boicu Gabriel
    3-0
    Héja Zsolt
  • Boicu Gabriel
    3-0
    Prodan Daniel
  • Maerean Claudiu
    3-0
    Oltean Octavian
  • Maerean Claudiu
    3-1
    Lőrinczi Béla
  • Maerean Claudiu
    3-0
    Héja Zsolt
  • Maerean Claudiu
    3-1
    Prodan Daniel
  • Oltean Octavian
    3-2
    Lőrinczi Béla
  • Oltean Octavian
    3-0
    Héja Zsolt
  • Oltean Octavian
    2-3
    Prodan Daniel
  • Lőrinczi Béla
    3-0
    Héja Zsolt
  • Lőrinczi Béla
    3-0
    Prodan Daniel
  • Héja Zsolt
    1-3
    Prodan Daniel
  • csoport: Felső: 14
  • Bucur Alin Adrian
    0-3
    Bedő József
  • Bucur Alin Adrian
    3-1
    Lupescu Nicolae
  • Bucur Alin Adrian
    3-0
    Petrache Radu
  • Bucur Alin Adrian
    3-1
    Cristea Samuel
  • Bucur Alin Adrian
    1-3
    Tofeni Ovidiu
  • Bedő József
    1-3
    Lupescu Nicolae
  • Bedő József
    3-0
    Petrache Radu
  • Bedő József
    3-1
    Cristea Samuel
  • Bedő József
    1-3
    Tofeni Ovidiu
  • Lupescu Nicolae
    3-2
    Petrache Radu
  • Lupescu Nicolae
    3-0
    Cristea Samuel
  • Lupescu Nicolae
    0-3
    Tofeni Ovidiu
  • Petrache Radu
    2-3
    Cristea Samuel
  • Petrache Radu
    3-1
    Tofeni Ovidiu
  • Cristea Samuel
    2-3
    Tofeni Ovidiu
  • csoport: Felső: 13
  • Zalar Marian
    3-2
    Vass Sándor
  • Zalar Marian
    0-3
    Bardas Patrick
  • Zalar Marian
    3-0
    Márkos Sándor
  • Zalar Marian
    3-0
    Cristea Daniel
  • Zalar Marian
    3-0
    Fetco Mark
  • Vass Sándor
    2-3
    Bardas Patrick
  • Vass Sándor
    3-0
    Márkos Sándor
  • Vass Sándor
    3-0
    Cristea Daniel
  • Vass Sándor
    2-3
    Fetco Mark
  • Bardas Patrick
    1-3
    Márkos Sándor
  • Bardas Patrick
    3-0
    Cristea Daniel
  • Bardas Patrick
    0-3
    Fetco Mark
  • Márkos Sándor
    0-3
    Cristea Daniel
  • Márkos Sándor
    1-3
    Fetco Mark
  • Cristea Daniel
    0-3
    Fetco Mark
  • csoport: Felső: 12
  • Oniga Paul
    3-2
    Oncioiu Gabriel
  • Oniga Paul
    2-3
    Sabau Mircea
  • Oniga Paul
    0-3
    Nagy Attila
  • Oniga Paul
    3-0
    Marian Marcel
  • Oniga Paul
    3-1
    Sabou Edmond
  • Oncioiu Gabriel
    3-0
    Sabau Mircea
  • Oncioiu Gabriel
    0-3
    Nagy Attila
  • Oncioiu Gabriel
    3-0
    Marian Marcel
  • Oncioiu Gabriel
    3-1
    Sabou Edmond
  • Sabau Mircea
    2-3
    Nagy Attila
  • Sabau Mircea
    3-1
    Marian Marcel
  • Sabau Mircea
    1-3
    Sabou Edmond
  • Nagy Attila
    3-0
    Marian Marcel
  • Nagy Attila
    2-3
    Sabou Edmond
  • Marian Marcel
    1-3
    Sabou Edmond
  • csoport: Felső: 11
  • Barbuta Ioan
    3-2
    Radu Constantin
  • Barbuta Ioan
    3-2
    Strugar Ioan
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Prodan Iosif Lucian
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Marian Rares
  • Radu Constantin
    3-2
    Strugar Ioan
  • Radu Constantin
    0-3
    Prodan Iosif Lucian
  • Radu Constantin
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Radu Constantin
    3-0
    Marian Rares
  • Strugar Ioan
    3-0
    Prodan Iosif Lucian
  • Strugar Ioan
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Strugar Ioan
    3-0
    Marian Rares
  • Prodan Iosif Lucian
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Prodan Iosif Lucian
    3-0
    Marian Rares
  • Cucu Poenariu Claudius
    0-3
    Marian Rares
  • csoport: Felső: 10
  • Benyovszki Béla
    3-2
    Vajda Ernő
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Barbos Florin
  • Benyovszki Béla
    3-2
    Orban Marc Adrian
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Csiki Ioan
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Pop Mihai
  • Vajda Ernő
    3-0
    Barbos Florin
  • Vajda Ernő
    3-0
    Orban Marc Adrian
  • Vajda Ernő
    3-1
    Csiki Ioan
  • Vajda Ernő
    3-0
    Pop Mihai
  • Barbos Florin
    3-2
    Orban Marc Adrian
  • Barbos Florin
    3-0
    Csiki Ioan
  • Barbos Florin
    3-1
    Pop Mihai
  • Orban Marc Adrian
    3-0
    Csiki Ioan
  • Orban Marc Adrian
    3-1
    Pop Mihai
  • Csiki Ioan
    2-3
    Pop Mihai
  • csoport: Felső: 9
  • Lőrincz Ferenc Attila
    1-3
    Héja Zoltán
  • Lőrincz Ferenc Attila
    3-1
    Bal Adrian
  • Lőrincz Ferenc Attila
    3-1
    Damian Vasile
  • Lőrincz Ferenc Attila
    3-0
    Moldovan Ioan
  • Lőrincz Ferenc Attila
    3-0
    Tennea Cosmin
  • Héja Zoltán
    3-0
    Bal Adrian
  • Héja Zoltán
    3-0
    Damian Vasile
  • Héja Zoltán
    3-0
    Moldovan Ioan
  • Héja Zoltán
    3-0
    Tennea Cosmin
  • Bal Adrian
    3-1
    Damian Vasile
  • Bal Adrian
    3-0
    Moldovan Ioan
  • Bal Adrian
    3-0
    Tennea Cosmin
  • Damian Vasile
    3-0
    Moldovan Ioan
  • Damian Vasile
    3-1
    Tennea Cosmin
  • Moldovan Ioan
    0-3
    Tennea Cosmin
  • csoport: Felső: 8
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Bardas Ioan
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Maxim Cristian
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Asteleanu Lucian
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Ivascu Ioan
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Stancovici Bianca
  • Bardas Ioan
    3-0
    Maxim Cristian
  • Bardas Ioan
    3-1
    Asteleanu Lucian
  • Bardas Ioan
    3-0
    Ivascu Ioan
  • Bardas Ioan
    3-0
    Stancovici Bianca
  • Maxim Cristian
    3-1
    Asteleanu Lucian
  • Maxim Cristian
    3-1
    Ivascu Ioan
  • Maxim Cristian
    3-0
    Stancovici Bianca
  • Asteleanu Lucian
    3-2
    Ivascu Ioan
  • Asteleanu Lucian
    3-0
    Stancovici Bianca
  • Ivascu Ioan
    3-0
    Stancovici Bianca
  • csoport: Felső: 7
  • Singeorzan Traian
    3-1
    Geréd Ferenc
  • Singeorzan Traian
    3-2
    Ivascu Cosmin
  • Singeorzan Traian
    3-2
    Prodan Iosif
  • Singeorzan Traian
    3-0
    Pop Dan Cristian
  • Singeorzan Traian
    3-0
    Duda Daniel
  • Geréd Ferenc
    1-3
    Ivascu Cosmin
  • Geréd Ferenc
    3-2
    Prodan Iosif
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Pop Dan Cristian
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Duda Daniel
  • Ivascu Cosmin
    3-1
    Prodan Iosif
  • Ivascu Cosmin
    3-1
    Pop Dan Cristian
  • Ivascu Cosmin
    3-0
    Duda Daniel
  • Prodan Iosif
    1-3
    Pop Dan Cristian
  • Prodan Iosif
    3-0
    Duda Daniel
  • Pop Dan Cristian
    3-0
    Duda Daniel
  • csoport: Felső: 6
  • Losonczi Dénes
    1-3
    Ferencz Valentin
  • Losonczi Dénes
    3-1
    Tódor Csaba
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Boariu Timofte Dănuț
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Marin Bogdan Mihail
  • Ferencz Valentin
    0-3
    Tódor Csaba
  • Ferencz Valentin
    3-0
    Boariu Timofte Dănuț
  • Ferencz Valentin
    3-1
    Marin Bogdan Mihail
  • Tódor Csaba
    3-0
    Boariu Timofte Dănuț
  • Tódor Csaba
    3-0
    Marin Bogdan Mihail
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Marin Bogdan Mihail
  • csoport: Felső: 5
  • Fülöp Attila
    3-1
    Sabau Gheorghe
  • Fülöp Attila
    1-3
    Garaz Mircea
  • Fülöp Attila
    3-0
    Buraciuc Cornel
  • Fülöp Attila
    3-0
    Creta Petru
  • Fülöp Attila
    3-0
    Baciu Ovidiu
  • Sabau Gheorghe
    1-3
    Garaz Mircea
  • Sabau Gheorghe
    3-0
    Buraciuc Cornel
  • Sabau Gheorghe
    3-1
    Creta Petru
  • Sabau Gheorghe
    3-0
    Baciu Ovidiu
  • Garaz Mircea
    3-1
    Buraciuc Cornel
  • Garaz Mircea
    3-0
    Creta Petru
  • Garaz Mircea
    3-0
    Baciu Ovidiu
  • Buraciuc Cornel
    0-3
    Creta Petru
  • Buraciuc Cornel
    3-0
    Baciu Ovidiu
  • Creta Petru
    3-0
    Baciu Ovidiu
  • csoport: Felső: 4
  • Morariu Marius
    2-3
    Sosdean Cosmin
  • Morariu Marius
    3-0
    Sicoe Ioan
  • Morariu Marius
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Morariu Marius
    3-1
    Ferenczi Robert
  • Morariu Marius
    3-0
    Buraciuc Ema
  • Sosdean Cosmin
    3-0
    Sicoe Ioan
  • Sosdean Cosmin
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Sosdean Cosmin
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Sosdean Cosmin
    3-0
    Buraciuc Ema
  • Sicoe Ioan
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Sicoe Ioan
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Sicoe Ioan
    3-0
    Buraciuc Ema
  • Sarcani Andrei
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Sarcani Andrei
    3-0
    Buraciuc Ema
  • Ferenczi Robert
    3-0
    Buraciuc Ema
  • csoport: Felső: 3
  • Damian Mircea
    3-1
    Demeter Arpad
  • Damian Mircea
    3-2
    Eigel Csaba
  • Damian Mircea
    3-0
    Suciu Andrei
  • Damian Mircea
    3-0
    Rus Nicolae
  • Demeter Arpad
    3-0
    Eigel Csaba
  • Demeter Arpad
    3-0
    Suciu Andrei
  • Demeter Arpad
    3-0
    Rus Nicolae
  • Eigel Csaba
    1-3
    Suciu Andrei
  • Eigel Csaba
    3-1
    Rus Nicolae
  • Suciu Andrei
    3-0
    Rus Nicolae
  • csoport: Felső: 2
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Marian Ovidiu
  • Spaller Tiberiu
    3-1
    Kulcsár Lóránd
  • Spaller Tiberiu
    3-1
    Cinebuji Attila
  • Spaller Tiberiu
    3-1
    Sticlet Doru
  • Marian Ovidiu
    0-3
    Kulcsár Lóránd
  • Marian Ovidiu
    0-3
    Cinebuji Attila
  • Marian Ovidiu
    3-0
    Sticlet Doru
  • Kulcsár Lóránd
    3-2
    Cinebuji Attila
  • Kulcsár Lóránd
    3-0
    Sticlet Doru
  • Cinebuji Attila
    3-1
    Sticlet Doru
  • csoport: Felső: 1
  • Badaluta Marian
    3-0
    Vaduva Dan
  • Badaluta Marian
    2-3
    Sterczer Sándor
  • Badaluta Marian
    3-0
    Angi Zoltán
  • Badaluta Marian
    3-2
    Cir Florin
  • Vaduva Dan
    3-2
    Sterczer Sándor
  • Vaduva Dan
    3-0
    Angi Zoltán
  • Vaduva Dan
    3-1
    Cir Florin
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Angi Zoltán
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Cir Florin
  • Angi Zoltán
    0-3
    Cir Florin
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Badaluta Marian 
     
    3-0
    2-3
    3-0
    3-2
    3
  • 2
    Vaduva Dan 
    0-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Sterczer Sándor 
    3-2
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Angi Zoltán 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Cir Florin 
    2-3
    1-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Spaller Tiberiu 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Marian Ovidiu 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Kulcsár Lóránd 
    1-3
    3-0
     
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Cinebuji Attila 
    1-3
    3-0
    2-3
     
    3-1
    2
  • 5
    Sticlet Doru 
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Damian Mircea 
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Demeter Arpad 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Eigel Csaba 
    2-3
    0-3
     
    1-3
    3-1
    1
  • 4
    Suciu Andrei 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 5
    Rus Nicolae 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Morariu Marius 
     
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Sosdean Cosmin 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Sicoe Ioan 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Sarcani Andrei 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 5
    Ferenczi Robert 
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Buraciuc Ema 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Fülöp Attila 
     
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Sabau Gheorghe 
    1-3
     
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Garaz Mircea 
    3-1
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 4
    Buraciuc Cornel 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 5
    Creta Petru 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 6
    Baciu Ovidiu 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Losonczi Dénes 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Ferencz Valentin 
    3-1
     
    0-3
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Tódor Csaba 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Boariu Timofte Dănuț 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Marin Bogdan Mihail 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Singeorzan Traian 
     
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Geréd Ferenc 
    1-3
     
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Ivascu Cosmin 
    2-3
    3-1
     
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 4
    Prodan Iosif 
    2-3
    2-3
    1-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 5
    Pop Dan Cristian 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 6
    Duda Daniel 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Lovász Vilmos 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Bardas Ioan 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Maxim Cristian 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Asteleanu Lucian 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 5
    Ivascu Ioan 
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Stancovici Bianca 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Lőrincz Ferenc Attila 
     
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Héja Zoltán 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Bal Adrian 
    1-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Damian Vasile 
    1-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 5
    Moldovan Ioan 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Tennea Cosmin 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Benyovszki Béla 
     
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Vajda Ernő 
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Barbos Florin 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Orban Marc Adrian 
    2-3
    0-3
    2-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 5
    Csiki Ioan 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 6
    Pop Mihai 
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Barbuta Ioan 
     
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Radu Constantin 
    2-3
     
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Strugar Ioan 
    2-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Prodan Iosif Lucian 
    0-3
    3-0
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Cucu Poenariu Claudius 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Marian Rares 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Oniga Paul 
     
    3-2
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Oncioiu Gabriel 
    2-3
     
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Sabau Mircea 
    3-2
    0-3
     
    2-3
    3-1
    1-3
    2
  • 4
    Nagy Attila 
    3-0
    3-0
    3-2
     
    3-0
    2-3
    4
  • 5
    Marian Marcel 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Sabou Edmond 
    1-3
    1-3
    3-1
    3-2
    3-1
     
    3
  • csoport: Felső: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Zalar Marian 
     
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Vass Sándor 
    2-3
     
    2-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
  • 3
    Bardas Patrick 
    3-0
    3-2
     
    1-3
    3-0
    0-3
    3
  • 4
    Márkos Sándor 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    0-3
    1-3
    1
  • 5
    Cristea Daniel 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 6
    Fetco Mark 
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
     
    4
  • csoport: Felső: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bucur Alin Adrian 
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    1-3
    3
  • 2
    Bedő József 
    3-0
     
    1-3
    3-0
    3-1
    1-3
    3
  • 3
    Lupescu Nicolae 
    1-3
    3-1
     
    3-2
    3-0
    0-3
    3
  • 4
    Petrache Radu 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    2-3
    3-1
    1
  • 5
    Cristea Samuel 
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
     
    2-3
    1
  • 6
    Tofeni Ovidiu 
    3-1
    3-1
    3-0
    1-3
    3-2
     
    4
  • csoport: Felső: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Boicu Gabriel 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Maerean Claudiu 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Oltean Octavian 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    3-0
    2-3
    2
  • 4
    Lőrinczi Béla 
    0-3
    1-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 5
    Héja Zsolt 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Prodan Daniel 
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 16
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Joldes Adrian 
     
    3-2
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Piper Petru 
    2-3
     
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Pasca Lucian 
    2-3
    0-3
     
    2-3
    3-0
    3-2
    2
  • 4
    Prodan Tiberiu 
    3-0
    3-0
    3-2
     
    3-0
    3-2
    5
  • 5
    Deac Valentin 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Csibi Arpad 
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
     
    1
Támogatók