Cupa Primaverii - Deda - Avansati-Incepatori

Cupa Primaverii - Deda - Avansati-Incepatori

Cupa Primaverii - Deda - Avansati-Incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Deda
Helyszín: Sala de sport
Cím: langa drumul principal E 578
Kezdés időpontja: March 23, 2019, 14:00
Befejezés időpontja: March 23, 2019, 22:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Badaluta Marian 3  
     
     
     
     
     
     
  • Marian Ovidiu 0  
    Badaluta Marian 3  
     
     
     
     
     
  • Sicoe Ioan 3  
    Sicoe Ioan 1  
     
     
     
     
     
  • Demeter Arpad 1  
     
    Badaluta Marian 3  
     
     
     
     
  • Bedő József 0  
     
    Prodan Tiberiu 2  
     
     
     
     
  • Bardas Patrick 3  
    Bardas Patrick 0  
     
     
     
     
     
  • Oltean Octavian 0  
    Prodan Tiberiu 3  
     
     
     
     
     
  • Prodan Tiberiu 3  
     
     
    Badaluta Marian 2  
     
     
     
  • Héja Zoltán 3  
     
     
    Lovász Vilmos 3  
     
     
     
  • Orban Marc Adrian 0  
    Héja Zoltán 0  
     
     
     
     
     
  • Oncioiu Gabriel 2  
    Strugar Ioan 3  
     
     
     
     
     
  • Strugar Ioan 3  
     
    Strugar Ioan 1  
     
     
     
     
  • Losonczi Dénes 2  
     
    Lovász Vilmos 3  
     
     
     
     
  • Sabau Gheorghe 3  
    Sabau Gheorghe 1  
     
     
     
     
     
  • Pop Dan Cristian 0  
    Lovász Vilmos 3  
     
     
     
     
     
  • Lovász Vilmos 3  
     
     
     
    Lovász Vilmos 3  
     
     
  • Garaz Mircea 3  
     
     
     
    Sosdean Cosmin 2  
     
     
  • Boariu Timofte Dănuț 1  
    Garaz Mircea 3  
     
     
     
     
     
  • Maxim Cristian 3  
    Maxim Cristian 0  
     
     
     
     
     
  • Ivascu Cosmin 0  
     
    Garaz Mircea 2  
     
     
     
     
  • Vajda Ernő 3  
     
    Vajda Ernő 3  
     
     
     
     
  • Bal Adrian 2  
    Vajda Ernő 3  
     
     
     
     
     
  • Radu Constantin 3  
    Radu Constantin 2  
     
     
     
     
     
  • Nagy Attila 2  
     
     
    Vajda Ernő 0  
     
     
     
  • Zalar Marian 2  
     
     
    Sosdean Cosmin 3  
     
     
     
  • Bucur Alin Adrian 3  
    Bucur Alin Adrian 0  
     
     
     
     
     
  • Piper Petru 2  
    Maerean Claudiu 3  
     
     
     
     
     
  • Maerean Claudiu 3  
     
    Maerean Claudiu 1  
     
     
     
     
  • Kulcsár Lóránd 1  
     
    Sosdean Cosmin 3  
     
     
     
     
  • Vaduva Dan 3  
    Vaduva Dan 1  
     
     
     
     
     
  • Eigel Csaba 0  
    Sosdean Cosmin 3  
     
     
     
     
     
  • Sosdean Cosmin 3  
     
     
     
     
    Lovász Vilmos 2  
    Fülöp Attila  
  • Damian Mircea 3  
     
     
     
     
    Fülöp Attila 3  
     
  • Sarcani Andrei 0  
    Damian Mircea 1  
     
     
     
     
     
  • Cinebuji Attila 1  
    Sterczer Sándor 3  
     
     
     
     
     
  • Sterczer Sándor 3  
     
    Sterczer Sándor 3  
     
     
     
     
  • Joldes Adrian 3  
     
    Joldes Adrian 0  
     
     
     
     
  • Lőrinczi Béla 0  
    Joldes Adrian 3  
     
     
     
     
     
  • Vass Sándor 3  
    Vass Sándor 1  
     
     
     
     
     
  • Tofeni Ovidiu 1  
     
     
    Sterczer Sándor 2  
     
     
     
  • Barbuta Ioan 3  
     
     
    Barbuta Ioan 3  
     
     
     
  • Sabou Edmond 1  
    Barbuta Ioan 3  
     
     
     
     
     
  • Barbos Florin 3  
    Barbos Florin 1  
     
     
     
     
     
  • Lőrincz Ferenc Attila 2  
     
    Barbuta Ioan 3  
     
     
     
     
  • Bardas Ioan 3  
     
    Bardas Ioan 0  
     
     
     
     
  • Geréd Ferenc 1  
    Bardas Ioan 3  
     
     
     
     
     
  • Creta Petru 0  
    Tódor Csaba 2  
     
     
     
     
     
  • Tódor Csaba 3  
     
     
     
    Barbuta Ioan 0  
     
     
  • Singeorzan Traian 3  
     
     
     
    Fülöp Attila 3  
     
     
  • Asteleanu Lucian 0  
    Singeorzan Traian 0  
     
     
     
     
     
  • Ferencz Valentin 0  
    Fülöp Attila 3  
     
     
     
     
     
  • Fülöp Attila 3  
     
    Fülöp Attila 3  
     
     
     
     
  • Oniga Paul 1  
     
    Prodan Iosif Lucian 0  
     
     
     
     
  • Prodan Iosif Lucian 3  
    Prodan Iosif Lucian 3  
     
     
     
     
     
  • Damian Vasile 0  
    Benyovszki Béla 1  
     
     
     
     
     
  • Benyovszki Béla 3  
     
     
    Fülöp Attila 3  
     
     
     
  • Boicu Gabriel 3  
     
     
    Morariu Marius 1  
     
     
     
  • Pasca Lucian 0  
    Boicu Gabriel 0  
     
     
     
     
     
  • Lupescu Nicolae 1  
    Fetco Mark 3  
     
     
     
     
     
  • Fetco Mark 3  
     
    Fetco Mark 0  
     
     
     
     
  • Morariu Marius 3  
     
    Morariu Marius 3  
     
     
     
     
  • Suciu Andrei 0  
    Morariu Marius 3  
     
     
     
     
     
  • Cir Florin 3  
    Cir Florin 0  
     
     
     
     
     
  • Spaller Tiberiu 2  
     
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Fülöp Attila
    10-1-0
    31-7
    30
  • 2.
    Lovász Vilmos
    10-1-0
    32-10
    30
  • 3.
    Sosdean Cosmin
    9-1-0
    29-7
    27
  • 4.
    Barbuta Ioan
    9-1-0
    27-11
    27
  • 5.
    Morariu Marius
    7-2-0
    24-8
    21
  • 6.
    Vajda Ernő
    7-2-0
    23-13
    21
  • 7.
    Sterczer Sándor
    6-2-0
    22-10
    18
  • 8.
    Badaluta Marian
    6-2-0
    22-11
    18
  • 9.
    Garaz Mircea
    7-1-0
    23-7
    21
  • 10.
    Prodan Tiberiu
    7-1-0
    23-7
    21
  • 11.
    Bardas Ioan
    6-2-0
    19-10
    18
  • 12.
    Joldes Adrian
    6-2-0
    18-11
    18
  • 13.
    Maerean Claudiu
    6-2-0
    20-10
    18
  • 14.
    Fetco Mark
    6-2-0
    18-10
    18
  • 15.
    Prodan Iosif Lucian
    5-3-0
    15-11
    15
  • 16.
    Strugar Ioan
    5-3-0
    20-11
    15
  • 17.
    Benyovszki Béla
    6-1-0
    19-7
    18
  • 18.
    Singeorzan Traian
    6-1-0
    18-8
    18
  • 19.
    Héja Zoltán
    6-1-0
    18-4
    18
  • 20.
    Boicu Gabriel
    6-1-0
    18-4
    18
  • 21.
    Damian Mircea
    5-1-0
    16-6
    15
  • 22.
    Bardas Patrick
    4-3-0
    13-11
    12
  • 23.
    Tódor Csaba
    4-2-0
    15-6
    12
  • 24.
    Vaduva Dan
    4-2-0
    13-10
    12
  • 25.
    Maxim Cristian
    4-3-0
    12-11
    12
  • 26.
    Barbos Florin
    4-3-0
    13-14
    12
  • 27.
    Radu Constantin
    4-3-0
    16-13
    12
  • 28.
    Sabau Gheorghe
    4-3-0
    15-12
    12
  • 29.
    Sicoe Ioan
    4-3-0
    13-10
    12
  • 30.
    Bucur Alin Adrian
    4-3-0
    13-13
    12
  • 31.
    Vass Sándor
    3-4-0
    16-13
    9
  • 32.
    Cir Florin
    2-4-0
    9-14
    6
  • 33.
    Spaller Tiberiu
    4-1-0
    14-6
    12
  • 34.
    Nagy Attila
    4-2-0
    16-8
    12
  • 35.
    Tofeni Ovidiu
    4-2-0
    14-10
    12
  • 36.
    Ivascu Cosmin
    4-2-0
    14-9
    12
  • 37.
    Lőrincz Ferenc Attila
    4-2-0
    15-8
    12
  • 38.
    Zalar Marian
    4-2-0
    14-8
    12
  • 39.
    Oncioiu Gabriel
    3-3-0
    13-10
    9
  • 40.
    Piper Petru
    3-3-0
    13-9
    9
  • 41.
    Oniga Paul
    3-3-0
    12-12
    9
  • 42.
    Lupescu Nicolae
    3-3-0
    11-12
    9
  • 43.
    Bedő József
    3-3-0
    11-10
    9
  • 44.
    Sabou Edmond
    3-3-0
    12-13
    9
  • 45.
    Bal Adrian
    3-3-0
    12-10
    9
  • 46.
    Geréd Ferenc
    3-3-0
    12-11
    9
  • 47.
    Losonczi Dénes
    3-2-0
    12-7
    9
  • 48.
    Ferencz Valentin
    3-2-0
    9-8
    9
  • 49.
    Kulcsár Lóránd
    3-2-0
    11-8
    9
  • 50.
    Demeter Arpad
    3-2-0
    11-6
    9
  • 51.
    Sarcani Andrei
    2-4-0
    7-12
    6
  • 52.
    Suciu Andrei
    2-3-0
    6-10
    6
  • 53.
    Creta Petru
    2-4-0
    7-12
    6
  • 54.
    Cinebuji Attila
    2-3-0
    10-10
    6
  • 55.
    Oltean Octavian
    2-4-0
    8-14
    6
  • 56.
    Lőrinczi Béla
    2-4-0
    9-12
    6
  • 57.
    Orban Marc Adrian
    2-4-0
    10-13
    6
  • 58.
    Pop Dan Cristian
    2-4-0
    7-13
    6
  • 59.
    Asteleanu Lucian
    2-4-0
    8-14
    6
  • 60.
    Pasca Lucian
    2-4-0
    10-14
    6
  • 61.
    Damian Vasile
    2-4-0
    8-13
    6
  • 62.
    Boariu Timofte Dănuț
    1-4-0
    4-12
    3
  • 63.
    Marian Ovidiu
    1-4-0
    3-12
    3
  • 64.
    Eigel Csaba
    1-4-0
    6-13
    3
  • 65.
    Prodan Daniel
    2-3-0
    7-12
    6
  • 66.
    Sabau Mircea
    2-3-0
    9-12
    6
  • 67.
    Cristea Daniel
    1-4-0
    3-12
    3
  • 68.
    Cristea Samuel
    1-4-0
    7-14
    3
  • 69.
    Petrache Radu
    1-4-0
    7-13
    3
  • 70.
    Csibi Arpad
    1-4-0
    7-12
    3
  • 71.
    Buraciuc Cornel
    1-4-0
    4-12
    3
  • 72.
    Márkos Sándor
    1-4-0
    4-13
    3
  • 73.
    Marian Rares
    1-4-0
    3-12
    3
  • 74.
    Tennea Cosmin
    1-4-0
    4-12
    3
  • 75.
    Pop Mihai
    1-4-0
    5-14
    3
  • 76.
    Ferenczi Robert
    1-4-0
    4-12
    3
  • 77.
    Prodan Iosif
    1-4-0
    9-12
    3
  • 78.
    Ivascu Ioan
    1-4-0
    6-12
    3
  • 79.
    Baciu Ovidiu
    0-5-0
    0-15
    0
  • 80.
    Marian Marcel
    0-5-0
    2-15
    0
  • 81.
    Cucu Poenariu Claudius
    0-5-0
    0-15
    0
  • 82.
    Sticlet Doru
    0-4-0
    2-12
    0
  • 83.
    Marin Bogdan Mihail
    0-4-0
    1-12
    0
  • 84.
    Rus Nicolae
    0-4-0
    1-12
    0
  • 85.
    Héja Zsolt
    0-5-0
    1-15
    0
  • 86.
    Csíki János
    0-5-0
    3-15
    0
  • 87.
    Duda Daniel
    0-5-0
    0-15
    0
  • 88.
    Buraciuc Ema
    0-5-0
    0-15
    0
  • 89.
    Moldovan Ioan
    0-5-0
    0-15
    0
  • 90.
    Angi Zoltán
    0-4-0
    0-12
    0
  • 91.
    Deac Valentin
    0-5-0
    0-15
    0
  • 92.
    Stancovici Bianca
    0-5-0
    0-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 16
  • 1.
    Prodan Tiberiu
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Joldes Adrian
    4-1-0
    12-7
    12
  • 3.
    Piper Petru
    3-2-0
    11-6
    9
  • 4.
    Pasca Lucian
    2-3-0
    10-11
    6
  • Csibi Arpad
    1-4-0
    7-12
    3
  • Deac Valentin
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Felső: 15
  • 1.
    Boicu Gabriel
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Maerean Claudiu
    4-1-0
    13-5
    12
  • 4.
    Oltean Octavian
    2-3-0
    8-11
    6
  • 3.
    Lőrinczi Béla
    2-3-0
    9-9
    6
  • Prodan Daniel
    2-3-0
    7-12
    6
  • Héja Zsolt
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Felső: 14
  • 1.
    Tofeni Ovidiu
    4-1-0
    13-7
    12
  • 2.
    Bedő József
    3-2-0
    11-7
    9
  • 4.
    Bucur Alin Adrian
    3-2-0
    10-8
    9
  • 3.
    Lupescu Nicolae
    3-2-0
    10-9
    9
  • Cristea Samuel
    1-4-0
    7-14
    3
  • Petrache Radu
    1-4-0
    7-13
    3
  • csoport: Felső: 13
  • 1.
    Zalar Marian
    4-1-0
    12-5
    12
  • 2.
    Fetco Mark
    4-1-0
    12-6
    12
  • 3.
    Bardas Patrick
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Vass Sándor
    2-3-0
    12-9
    6
  • Cristea Daniel
    1-4-0
    3-12
    3
  • Márkos Sándor
    1-4-0
    4-13
    3
  • csoport: Felső: 12
  • 1.
    Nagy Attila
    4-1-0
    14-5
    12
  • 2.
    Oniga Paul
    3-2-0
    11-9
    9
  • 3.
    Oncioiu Gabriel
    3-2-0
    11-7
    9
  • 4.
    Sabou Edmond
    3-2-0
    11-10
    9
  • Sabau Mircea
    2-3-0
    9-12
    6
  • Marian Marcel
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Felső: 11
  • 1.
    Barbuta Ioan
    5-0-0
    15-4
    15
  • 4.
    Radu Constantin
    3-2-0
    11-8
    9
  • 2.
    Strugar Ioan
    3-2-0
    13-6
    9
  • 3.
    Prodan Iosif Lucian
    3-2-0
    9-6
    9
  • Marian Rares
    1-4-0
    3-12
    3
  • Cucu Poenariu Claudius
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Felső: 10
  • 1.
    Benyovszki Béla
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Vajda Ernő
    4-1-0
    14-4
    12
  • 3.
    Barbos Florin
    3-2-0
    9-9
    9
  • 4.
    Orban Marc Adrian
    2-3-0
    10-10
    6
  • Pop Mihai
    1-4-0
    5-14
    3
  • Csíki János
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Felső: 9
  • 1.
    Héja Zoltán
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Lőrincz Ferenc Attila
    4-1-0
    13-5
    12
  • 3.
    Bal Adrian
    3-2-0
    10-7
    9
  • 4.
    Damian Vasile
    2-3-0
    8-10
    6
  • Tennea Cosmin
    1-4-0
    4-12
    3
  • Moldovan Ioan
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Lovász Vilmos
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Bardas Ioan
    4-1-0
    13-4
    12
  • 3.
    Maxim Cristian
    3-2-0
    9-8
    9
  • 4.
    Asteleanu Lucian
    2-3-0
    8-11
    6
  • Ivascu Ioan
    1-4-0
    6-12
    3
  • Stancovici Bianca
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Singeorzan Traian
    5-0-0
    15-5
    15
  • 2.
    Ivascu Cosmin
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Geréd Ferenc
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Pop Dan Cristian
    2-3-0
    7-10
    6
  • Prodan Iosif
    1-4-0
    9-12
    3
  • Duda Daniel
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 3.
    Ferencz Valentin
    3-1-0
    9-5
    9
  • 2.
    Losonczi Dénes
    3-1-0
    10-4
    9
  • 1.
    Tódor Csaba
    3-1-0
    10-3
    9
  • 4.
    Boariu Timofte Dănuț
    1-3-0
    3-9
    3
  • Marin Bogdan Mihail
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Garaz Mircea
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Fülöp Attila
    4-1-0
    13-4
    12
  • 3.
    Sabau Gheorghe
    3-2-0
    11-7
    9
  • 4.
    Creta Petru
    2-3-0
    7-9
    6
  • Buraciuc Cornel
    1-4-0
    4-12
    3
  • Baciu Ovidiu
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Sosdean Cosmin
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Morariu Marius
    4-1-0
    14-5
    12
  • 3.
    Sicoe Ioan
    3-2-0
    9-6
    9
  • 4.
    Sarcani Andrei
    2-3-0
    7-9
    6
  • Ferenczi Robert
    1-4-0
    4-12
    3
  • Buraciuc Ema
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Damian Mircea
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Demeter Arpad
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Suciu Andrei
    2-2-0
    6-7
    6
  • 4.
    Eigel Csaba
    1-3-0
    6-10
    3
  • Rus Nicolae
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Spaller Tiberiu
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Kulcsár Lóránd
    3-1-0
    10-5
    9
  • 3.
    Cinebuji Attila
    2-2-0
    9-7
    6
  • 4.
    Marian Ovidiu
    1-3-0
    3-9
    3
  • Sticlet Doru
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Badaluta Marian
    3-1-0
    11-5
    9
  • 3.
    Vaduva Dan
    3-1-0
    9-6
    9
  • 2.
    Sterczer Sándor
    3-1-0
    11-5
    9
  • 4.
    Cir Florin
    1-3-0
    6-9
    3
  • Angi Zoltán
    0-4-0
    0-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Lovász Vilmos
    2-3
    Fülöp Attila
  • Top 4
  • Lovász Vilmos
    3-2
    Sosdean Cosmin
  • Barbuta Ioan
    0-3
    Fülöp Attila
  • Top 8
  • Badaluta Marian
    2-3
    Lovász Vilmos
  • Vajda Ernő
    0-3
    Sosdean Cosmin
  • Sterczer Sándor
    2-3
    Barbuta Ioan
  • Fülöp Attila
    3-1
    Morariu Marius
  • Top 16
  • Badaluta Marian
    3-2
    Prodan Tiberiu
  • Strugar Ioan
    1-3
    Lovász Vilmos
  • Garaz Mircea
    2-3
    Vajda Ernő
  • Maerean Claudiu
    1-3
    Sosdean Cosmin
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Joldes Adrian
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Bardas Ioan
  • Fülöp Attila
    3-0
    Prodan Iosif Lucian
  • Fetco Mark
    0-3
    Morariu Marius
  • Top 32
  • Badaluta Marian
    3-1
    Sicoe Ioan
  • Bardas Patrick
    0-3
    Prodan Tiberiu
  • Héja Zoltán
    0-3
    Strugar Ioan
  • Sabau Gheorghe
    1-3
    Lovász Vilmos
  • Garaz Mircea
    3-0
    Maxim Cristian
  • Vajda Ernő
    3-2
    Radu Constantin
  • Bucur Alin Adrian
    0-3
    Maerean Claudiu
  • Vaduva Dan
    1-3
    Sosdean Cosmin
  • Damian Mircea
    1-3
    Sterczer Sándor
  • Joldes Adrian
    3-1
    Vass Sándor
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Barbos Florin
  • Bardas Ioan
    3-2
    Tódor Csaba
  • Singeorzan Traian
    0-3
    Fülöp Attila
  • Prodan Iosif Lucian
    3-1
    Benyovszki Béla
  • Boicu Gabriel
    0-3
    Fetco Mark
  • Morariu Marius
    3-0
    Cir Florin
  • Top 64
  • Badaluta Marian
    3-0
    Marian Ovidiu
  • Sicoe Ioan
    3-1
    Demeter Arpad
  • Bedő József
    0-3
    Bardas Patrick
  • Oltean Octavian
    0-3
    Prodan Tiberiu
  • Héja Zoltán
    3-0
    Orban Marc Adrian
  • Oncioiu Gabriel
    2-3
    Strugar Ioan
  • Losonczi Dénes
    2-3
    Sabau Gheorghe
  • Pop Dan Cristian
    0-3
    Lovász Vilmos
  • Garaz Mircea
    3-1
    Boariu Timofte Dănuț
  • Maxim Cristian
    3-0
    Ivascu Cosmin
  • Vajda Ernő
    3-2
    Bal Adrian
  • Radu Constantin
    3-2
    Nagy Attila
  • Zalar Marian
    2-3
    Bucur Alin Adrian
  • Piper Petru
    2-3
    Maerean Claudiu
  • Kulcsár Lóránd
    1-3
    Vaduva Dan
  • Eigel Csaba
    0-3
    Sosdean Cosmin
  • Damian Mircea
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Cinebuji Attila
    1-3
    Sterczer Sándor
  • Joldes Adrian
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Vass Sándor
    3-1
    Tofeni Ovidiu
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Sabou Edmond
  • Barbos Florin
    3-2
    Lőrincz Ferenc Attila
  • Bardas Ioan
    3-1
    Geréd Ferenc
  • Creta Petru
    0-3
    Tódor Csaba
  • Singeorzan Traian
    3-0
    Asteleanu Lucian
  • Ferencz Valentin
    0-3
    Fülöp Attila
  • Oniga Paul
    1-3
    Prodan Iosif Lucian
  • Damian Vasile
    0-3
    Benyovszki Béla
  • Boicu Gabriel
    3-0
    Pasca Lucian
  • Lupescu Nicolae
    1-3
    Fetco Mark
  • Morariu Marius
    3-0
    Suciu Andrei
  • Cir Florin
    3-2
    Spaller Tiberiu
  • csoport: Felső: 16
  • Joldes Adrian
    3-2
    Piper Petru
  • Joldes Adrian
    3-2
    Pasca Lucian
  • Joldes Adrian
    0-3
    Prodan Tiberiu
  • Joldes Adrian
    3-0
    Deac Valentin
  • Joldes Adrian
    3-0
    Csibi Arpad
  • Piper Petru
    3-0
    Pasca Lucian
  • Piper Petru
    0-3
    Prodan Tiberiu
  • Piper Petru
    3-0
    Deac Valentin
  • Piper Petru
    3-0
    Csibi Arpad
  • Pasca Lucian
    2-3
    Prodan Tiberiu
  • Pasca Lucian
    3-0
    Deac Valentin
  • Pasca Lucian
    3-2
    Csibi Arpad
  • Prodan Tiberiu
    3-0
    Deac Valentin
  • Prodan Tiberiu
    3-2
    Csibi Arpad
  • Deac Valentin
    0-3
    Csibi Arpad
  • csoport: Felső: 15
  • Boicu Gabriel
    3-1
    Maerean Claudiu
  • Boicu Gabriel
    3-0
    Oltean Octavian
  • Boicu Gabriel
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Boicu Gabriel
    3-0
    Héja Zsolt
  • Boicu Gabriel
    3-0
    Prodan Daniel
  • Maerean Claudiu
    3-0
    Oltean Octavian
  • Maerean Claudiu
    3-1
    Lőrinczi Béla
  • Maerean Claudiu
    3-0
    Héja Zsolt
  • Maerean Claudiu
    3-1
    Prodan Daniel
  • Oltean Octavian
    3-2
    Lőrinczi Béla
  • Oltean Octavian
    3-0
    Héja Zsolt
  • Oltean Octavian
    2-3
    Prodan Daniel
  • Lőrinczi Béla
    3-0
    Héja Zsolt
  • Lőrinczi Béla
    3-0
    Prodan Daniel
  • Héja Zsolt
    1-3
    Prodan Daniel
  • csoport: Felső: 14
  • Bucur Alin Adrian
    0-3
    Bedő József
  • Bucur Alin Adrian
    3-1
    Lupescu Nicolae
  • Bucur Alin Adrian
    3-0
    Petrache Radu
  • Bucur Alin Adrian
    3-1
    Cristea Samuel
  • Bucur Alin Adrian
    1-3
    Tofeni Ovidiu
  • Bedő József
    1-3
    Lupescu Nicolae
  • Bedő József
    3-0
    Petrache Radu
  • Bedő József
    3-1
    Cristea Samuel
  • Bedő József
    1-3
    Tofeni Ovidiu
  • Lupescu Nicolae
    3-2
    Petrache Radu
  • Lupescu Nicolae
    3-0
    Cristea Samuel
  • Lupescu Nicolae
    0-3
    Tofeni Ovidiu
  • Petrache Radu
    2-3
    Cristea Samuel
  • Petrache Radu
    3-1
    Tofeni Ovidiu
  • Cristea Samuel
    2-3
    Tofeni Ovidiu
  • csoport: Felső: 13
  • Zalar Marian
    3-2
    Vass Sándor
  • Zalar Marian
    0-3
    Bardas Patrick
  • Zalar Marian
    3-0
    Márkos Sándor
  • Zalar Marian
    3-0
    Cristea Daniel
  • Zalar Marian
    3-0
    Fetco Mark
  • Vass Sándor
    2-3
    Bardas Patrick
  • Vass Sándor
    3-0
    Márkos Sándor
  • Vass Sándor
    3-0
    Cristea Daniel
  • Vass Sándor
    2-3
    Fetco Mark
  • Bardas Patrick
    1-3
    Márkos Sándor
  • Bardas Patrick
    3-0
    Cristea Daniel
  • Bardas Patrick
    0-3
    Fetco Mark
  • Márkos Sándor
    0-3
    Cristea Daniel
  • Márkos Sándor
    1-3
    Fetco Mark
  • Cristea Daniel
    0-3
    Fetco Mark
  • csoport: Felső: 12
  • Oniga Paul
    3-2
    Oncioiu Gabriel
  • Oniga Paul
    2-3
    Sabau Mircea
  • Oniga Paul
    0-3
    Nagy Attila
  • Oniga Paul
    3-0
    Marian Marcel
  • Oniga Paul
    3-1
    Sabou Edmond
  • Oncioiu Gabriel
    3-0
    Sabau Mircea
  • Oncioiu Gabriel
    0-3
    Nagy Attila
  • Oncioiu Gabriel
    3-0
    Marian Marcel
  • Oncioiu Gabriel
    3-1
    Sabou Edmond
  • Sabau Mircea
    2-3
    Nagy Attila
  • Sabau Mircea
    3-1
    Marian Marcel
  • Sabau Mircea
    1-3
    Sabou Edmond
  • Nagy Attila
    3-0
    Marian Marcel
  • Nagy Attila
    2-3
    Sabou Edmond
  • Marian Marcel
    1-3
    Sabou Edmond
  • csoport: Felső: 11
  • Barbuta Ioan
    3-2
    Radu Constantin
  • Barbuta Ioan
    3-2
    Strugar Ioan
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Prodan Iosif Lucian
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Marian Rares
  • Radu Constantin
    3-2
    Strugar Ioan
  • Radu Constantin
    0-3
    Prodan Iosif Lucian
  • Radu Constantin
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Radu Constantin
    3-0
    Marian Rares
  • Strugar Ioan
    3-0
    Prodan Iosif Lucian
  • Strugar Ioan
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Strugar Ioan
    3-0
    Marian Rares
  • Prodan Iosif Lucian
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Prodan Iosif Lucian
    3-0
    Marian Rares
  • Cucu Poenariu Claudius
    0-3
    Marian Rares
  • csoport: Felső: 10
  • Benyovszki Béla
    3-2
    Vajda Ernő
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Barbos Florin
  • Benyovszki Béla
    3-2
    Orban Marc Adrian
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Csíki János
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Pop Mihai
  • Vajda Ernő
    3-0
    Barbos Florin
  • Vajda Ernő
    3-0
    Orban Marc Adrian
  • Vajda Ernő
    3-1
    Csíki János
  • Vajda Ernő
    3-0
    Pop Mihai
  • Barbos Florin
    3-2
    Orban Marc Adrian
  • Barbos Florin
    3-0
    Csíki János
  • Barbos Florin
    3-1
    Pop Mihai
  • Orban Marc Adrian
    3-0
    Csíki János
  • Orban Marc Adrian
    3-1
    Pop Mihai
  • Csíki János
    2-3
    Pop Mihai
  • csoport: Felső: 9
  • Lőrincz Ferenc Attila
    1-3
    Héja Zoltán
  • Lőrincz Ferenc Attila
    3-1
    Bal Adrian
  • Lőrincz Ferenc Attila
    3-1
    Damian Vasile
  • Lőrincz Ferenc Attila
    3-0
    Moldovan Ioan
  • Lőrincz Ferenc Attila
    3-0
    Tennea Cosmin
  • Héja Zoltán
    3-0
    Bal Adrian
  • Héja Zoltán
    3-0
    Damian Vasile
  • Héja Zoltán
    3-0
    Moldovan Ioan
  • Héja Zoltán
    3-0
    Tennea Cosmin
  • Bal Adrian
    3-1
    Damian Vasile
  • Bal Adrian
    3-0
    Moldovan Ioan
  • Bal Adrian
    3-0
    Tennea Cosmin
  • Damian Vasile
    3-0
    Moldovan Ioan
  • Damian Vasile
    3-1
    Tennea Cosmin
  • Moldovan Ioan
    0-3
    Tennea Cosmin
  • csoport: Felső: 8
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Bardas Ioan
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Maxim Cristian
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Asteleanu Lucian
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Ivascu Ioan
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Stancovici Bianca
  • Bardas Ioan
    3-0
    Maxim Cristian
  • Bardas Ioan
    3-1
    Asteleanu Lucian
  • Bardas Ioan
    3-0
    Ivascu Ioan
  • Bardas Ioan
    3-0
    Stancovici Bianca
  • Maxim Cristian
    3-1
    Asteleanu Lucian
  • Maxim Cristian
    3-1
    Ivascu Ioan
  • Maxim Cristian
    3-0
    Stancovici Bianca
  • Asteleanu Lucian
    3-2
    Ivascu Ioan
  • Asteleanu Lucian
    3-0
    Stancovici Bianca
  • Ivascu Ioan
    3-0
    Stancovici Bianca
  • csoport: Felső: 7
  • Singeorzan Traian
    3-1
    Geréd Ferenc
  • Singeorzan Traian
    3-2
    Ivascu Cosmin
  • Singeorzan Traian
    3-2
    Prodan Iosif
  • Singeorzan Traian
    3-0
    Pop Dan Cristian
  • Singeorzan Traian
    3-0
    Duda Daniel
  • Geréd Ferenc
    1-3
    Ivascu Cosmin
  • Geréd Ferenc
    3-2
    Prodan Iosif
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Pop Dan Cristian
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Duda Daniel
  • Ivascu Cosmin
    3-1
    Prodan Iosif
  • Ivascu Cosmin
    3-1
    Pop Dan Cristian
  • Ivascu Cosmin
    3-0
    Duda Daniel
  • Prodan Iosif
    1-3
    Pop Dan Cristian
  • Prodan Iosif
    3-0
    Duda Daniel
  • Pop Dan Cristian
    3-0
    Duda Daniel
  • csoport: Felső: 6
  • Losonczi Dénes
    1-3
    Ferencz Valentin
  • Losonczi Dénes
    3-1
    Tódor Csaba
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Boariu Timofte Dănuț
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Marin Bogdan Mihail
  • Ferencz Valentin
    0-3
    Tódor Csaba
  • Ferencz Valentin
    3-0
    Boariu Timofte Dănuț
  • Ferencz Valentin
    3-1
    Marin Bogdan Mihail
  • Tódor Csaba
    3-0
    Boariu Timofte Dănuț
  • Tódor Csaba
    3-0
    Marin Bogdan Mihail
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Marin Bogdan Mihail
  • csoport: Felső: 5
  • Fülöp Attila
    3-1
    Sabau Gheorghe
  • Fülöp Attila
    1-3
    Garaz Mircea
  • Fülöp Attila
    3-0
    Buraciuc Cornel
  • Fülöp Attila
    3-0
    Creta Petru
  • Fülöp Attila
    3-0
    Baciu Ovidiu
  • Sabau Gheorghe
    1-3
    Garaz Mircea
  • Sabau Gheorghe
    3-0
    Buraciuc Cornel
  • Sabau Gheorghe
    3-1
    Creta Petru
  • Sabau Gheorghe
    3-0
    Baciu Ovidiu
  • Garaz Mircea
    3-1
    Buraciuc Cornel
  • Garaz Mircea
    3-0
    Creta Petru
  • Garaz Mircea
    3-0
    Baciu Ovidiu
  • Buraciuc Cornel
    0-3
    Creta Petru
  • Buraciuc Cornel
    3-0
    Baciu Ovidiu
  • Creta Petru
    3-0
    Baciu Ovidiu
  • csoport: Felső: 4
  • Morariu Marius
    2-3
    Sosdean Cosmin
  • Morariu Marius
    3-0
    Sicoe Ioan
  • Morariu Marius
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Morariu Marius
    3-1
    Ferenczi Robert
  • Morariu Marius
    3-0
    Buraciuc Ema
  • Sosdean Cosmin
    3-0
    Sicoe Ioan
  • Sosdean Cosmin
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Sosdean Cosmin
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Sosdean Cosmin
    3-0
    Buraciuc Ema
  • Sicoe Ioan
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Sicoe Ioan
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Sicoe Ioan
    3-0
    Buraciuc Ema
  • Sarcani Andrei
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Sarcani Andrei
    3-0
    Buraciuc Ema
  • Ferenczi Robert
    3-0
    Buraciuc Ema
  • csoport: Felső: 3
  • Damian Mircea
    3-1
    Demeter Arpad
  • Damian Mircea
    3-2
    Eigel Csaba
  • Damian Mircea
    3-0
    Suciu Andrei
  • Damian Mircea
    3-0
    Rus Nicolae
  • Demeter Arpad
    3-0
    Eigel Csaba
  • Demeter Arpad
    3-0
    Suciu Andrei
  • Demeter Arpad
    3-0
    Rus Nicolae
  • Eigel Csaba
    1-3
    Suciu Andrei
  • Eigel Csaba
    3-1
    Rus Nicolae
  • Suciu Andrei
    3-0
    Rus Nicolae
  • csoport: Felső: 2
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Marian Ovidiu
  • Spaller Tiberiu
    3-1
    Kulcsár Lóránd
  • Spaller Tiberiu
    3-1
    Cinebuji Attila
  • Spaller Tiberiu
    3-1
    Sticlet Doru
  • Marian Ovidiu
    0-3
    Kulcsár Lóránd
  • Marian Ovidiu
    0-3
    Cinebuji Attila
  • Marian Ovidiu
    3-0
    Sticlet Doru
  • Kulcsár Lóránd
    3-2
    Cinebuji Attila
  • Kulcsár Lóránd
    3-0
    Sticlet Doru
  • Cinebuji Attila
    3-1
    Sticlet Doru
  • csoport: Felső: 1
  • Badaluta Marian
    3-0
    Vaduva Dan
  • Badaluta Marian
    2-3
    Sterczer Sándor
  • Badaluta Marian
    3-0
    Angi Zoltán
  • Badaluta Marian
    3-2
    Cir Florin
  • Vaduva Dan
    3-2
    Sterczer Sándor
  • Vaduva Dan
    3-0
    Angi Zoltán
  • Vaduva Dan
    3-1
    Cir Florin
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Angi Zoltán
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Cir Florin
  • Angi Zoltán
    0-3
    Cir Florin
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Badaluta Marian 
     
    3-0
    2-3
    3-0
    3-2
    3
  • 2
    Vaduva Dan 
    0-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Sterczer Sándor 
    3-2
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Angi Zoltán 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Cir Florin 
    2-3
    1-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Spaller Tiberiu 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Marian Ovidiu 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Kulcsár Lóránd 
    1-3
    3-0
     
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Cinebuji Attila 
    1-3
    3-0
    2-3
     
    3-1
    2
  • 5
    Sticlet Doru 
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Damian Mircea 
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Demeter Arpad 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Eigel Csaba 
    2-3
    0-3
     
    1-3
    3-1
    1
  • 4
    Suciu Andrei 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 5
    Rus Nicolae 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Morariu Marius 
     
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Sosdean Cosmin 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Sicoe Ioan 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Sarcani Andrei 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 5
    Ferenczi Robert 
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Buraciuc Ema 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Fülöp Attila 
     
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Sabau Gheorghe 
    1-3
     
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Garaz Mircea 
    3-1
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 4
    Buraciuc Cornel 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 5
    Creta Petru 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 6
    Baciu Ovidiu 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Losonczi Dénes 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Ferencz Valentin 
    3-1
     
    0-3
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Tódor Csaba 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Boariu Timofte Dănuț 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Marin Bogdan Mihail 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Singeorzan Traian 
     
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Geréd Ferenc 
    1-3
     
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Ivascu Cosmin 
    2-3
    3-1
     
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 4
    Prodan Iosif 
    2-3
    2-3
    1-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 5
    Pop Dan Cristian 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 6
    Duda Daniel 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Lovász Vilmos 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Bardas Ioan 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Maxim Cristian 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Asteleanu Lucian 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 5
    Ivascu Ioan 
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Stancovici Bianca 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Lőrincz Ferenc Attila 
     
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Héja Zoltán 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Bal Adrian 
    1-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Damian Vasile 
    1-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 5
    Moldovan Ioan 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Tennea Cosmin 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Benyovszki Béla 
     
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Vajda Ernő 
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Barbos Florin 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Orban Marc Adrian 
    2-3
    0-3
    2-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 5
    Csíki János 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 6
    Pop Mihai 
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Barbuta Ioan 
     
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Radu Constantin 
    2-3
     
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Strugar Ioan 
    2-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Prodan Iosif Lucian 
    0-3
    3-0
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Cucu Poenariu Claudius 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Marian Rares 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Oniga Paul 
     
    3-2
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Oncioiu Gabriel 
    2-3
     
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Sabau Mircea 
    3-2
    0-3
     
    2-3
    3-1
    1-3
    2
  • 4
    Nagy Attila 
    3-0
    3-0
    3-2
     
    3-0
    2-3
    4
  • 5
    Marian Marcel 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Sabou Edmond 
    1-3
    1-3
    3-1
    3-2
    3-1
     
    3
  • csoport: Felső: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Zalar Marian 
     
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Vass Sándor 
    2-3
     
    2-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
  • 3
    Bardas Patrick 
    3-0
    3-2
     
    1-3
    3-0
    0-3
    3
  • 4
    Márkos Sándor 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    0-3
    1-3
    1
  • 5
    Cristea Daniel 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 6
    Fetco Mark 
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
     
    4
  • csoport: Felső: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bucur Alin Adrian 
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    1-3
    3
  • 2
    Bedő József 
    3-0
     
    1-3
    3-0
    3-1
    1-3
    3
  • 3
    Lupescu Nicolae 
    1-3
    3-1
     
    3-2
    3-0
    0-3
    3
  • 4
    Petrache Radu 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    2-3
    3-1
    1
  • 5
    Cristea Samuel 
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
     
    2-3
    1
  • 6
    Tofeni Ovidiu 
    3-1
    3-1
    3-0
    1-3
    3-2
     
    4
  • csoport: Felső: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Boicu Gabriel 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Maerean Claudiu 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Oltean Octavian 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    3-0
    2-3
    2
  • 4
    Lőrinczi Béla 
    0-3
    1-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 5
    Héja Zsolt 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Prodan Daniel 
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 16
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Joldes Adrian 
     
    3-2
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Piper Petru 
    2-3
     
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Pasca Lucian 
    2-3
    0-3
     
    2-3
    3-0
    3-2
    2
  • 4
    Prodan Tiberiu 
    3-0
    3-0
    3-2
     
    3-0
    3-2
    5
  • 5
    Deac Valentin 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Csibi Arpad 
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
     
    1
Támogatók