Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Cupa Miercurea Ciuc - 2019 - Avansati

Cupa Miercurea Ciuc - 2019 - Avansati

Cupa Miercurea Ciuc - 2019 - Avansati

Ország: Románia Város: Miercurea Ciuc Helyszín: Sala de Sport a Școlii Gen. József Attila Cím: Bd. Fratiei nr 20
Kezdés időpontja: March 23, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: March 23, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Kovacs Istvan
    3-1
    Stoica Mihai
  • Kovacs Istvan
    0-3
    Sicoe Ioan
  • Kovacs Istvan
    0-3
    Ghitu Liviu
  • Kovacs Istvan
    3-2
    Gita Dan
  • Kovacs Istvan
    3-2
    Gaspar Janos
  • Stoica Mihai
    0-3
    Sicoe Ioan
  • Stoica Mihai
    0-3
    Ghitu Liviu
  • Stoica Mihai
    3-1
    Gita Dan
  • Stoica Mihai
    3-0
    Gaspar Janos
  • Sicoe Ioan
    0-3
    Ghitu Liviu
  • Sicoe Ioan
    3-0
    Gita Dan
  • Sicoe Ioan
    3-0
    Gaspar Janos
  • Ghitu Liviu
    3-0
    Gita Dan
  • Ghitu Liviu
    3-0
    Gaspar Janos
  • Gita Dan
    3-0
    Gaspar Janos
  • csoport: 2
  • Szakács Sándor
    2-3
    Kovács Eduárd
  • Szakács Sándor
    2-3
    Subtirelu Marius
  • Szakács Sándor
    3-0
    Sterczer Zalán
  • Szakács Sándor
    2-3
    Pap Sándor
  • Szakács Sándor
    3-0
    Stefanescu Daniel
  • Kovács Eduárd
    2-3
    Subtirelu Marius
  • Kovács Eduárd
    3-1
    Sterczer Zalán
  • Kovács Eduárd
    3-1
    Pap Sándor
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Stefanescu Daniel
  • Subtirelu Marius
    3-2
    Sterczer Zalán
  • Subtirelu Marius
    3-2
    Pap Sándor
  • Subtirelu Marius
    3-1
    Stefanescu Daniel
  • Sterczer Zalán
    3-1
    Pap Sándor
  • Sterczer Zalán
    3-0
    Stefanescu Daniel
  • Pap Sándor
    3-0
    Stefanescu Daniel
  • csoport: 3
  • Fotia Iulian
    3-0
    Sterczer Sándor
  • Fotia Iulian
    3-1
    Salavastru Petru
  • Fotia Iulian
    3-0
    Elekes Csaba
  • Fotia Iulian
    3-0
    Kovács Kristóf
  • Fotia Iulian
    3-1
    Lazar Catalin
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Salavastru Petru
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Elekes Csaba
  • Sterczer Sándor
    1-3
    Kovács Kristóf
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Lazar Catalin
  • Salavastru Petru
    3-0
    Elekes Csaba
  • Salavastru Petru
    3-1
    Kovács Kristóf
  • Salavastru Petru
    3-1
    Lazar Catalin
  • Elekes Csaba
    0-3
    Kovács Kristóf
  • Elekes Csaba
    0-3
    Lazar Catalin
  • Kovács Kristóf
    0-3
    Lazar Catalin
  • csoport: 4
  • Vieru Costica
    3-0
    Köntzey József
  • Vieru Costica
    3-0
    Tódor Csaba
  • Vieru Costica
    3-0
    Isaic Radu
  • Vieru Costica
    3-1
    Raduly Marius
  • Vieru Costica
    3-2
    Vitos Laszlo
  • Köntzey József
    3-1
    Tódor Csaba
  • Köntzey József
    2-3
    Isaic Radu
  • Köntzey József
    3-2
    Raduly Marius
  • Köntzey József
    0-3
    Vitos Laszlo
  • Tódor Csaba
    3-0
    Isaic Radu
  • Tódor Csaba
    3-1
    Raduly Marius
  • Tódor Csaba
    1-3
    Vitos Laszlo
  • Isaic Radu
    0-3
    Raduly Marius
  • Isaic Radu
    1-3
    Vitos Laszlo
  • Raduly Marius
    0-3
    Vitos Laszlo
  • csoport: 5
  • Matei Dumitru
    2-3
    Lazar Dumitru
  • Matei Dumitru
    1-3
    Oláh Kriszta
  • Matei Dumitru
    3-2
    Bordás László
  • Matei Dumitru
    2-3
    Pralea Constantin
  • Matei Dumitru
    3-0
    Gidro Tamas
  • Lazar Dumitru
    1-3
    Oláh Kriszta
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Bordás László
  • Lazar Dumitru
    3-1
    Pralea Constantin
  • Lazar Dumitru
    3-1
    Gidro Tamas
  • Oláh Kriszta
    3-0
    Bordás László
  • Oláh Kriszta
    3-0
    Pralea Constantin
  • Oláh Kriszta
    3-0
    Gidro Tamas
  • Bordás László
    0-3
    Pralea Constantin
  • Bordás László
    3-0
    Gidro Tamas
  • Pralea Constantin
    3-0
    Gidro Tamas
  • csoport: 6
  • Donisan Costel
    3-2
    Acriva Marian
  • Donisan Costel
    1-3
    Mihu Florin
  • Donisan Costel
    3-0
    Darie Gabriel
  • Donisan Costel
    3-0
    Butunoiu Dorin
  • Donisan Costel
    3-0
    Csaki Zsolt
  • Acriva Marian
    1-3
    Mihu Florin
  • Acriva Marian
    3-2
    Darie Gabriel
  • Acriva Marian
    3-0
    Butunoiu Dorin
  • Acriva Marian
    3-0
    Csaki Zsolt
  • Mihu Florin
    3-2
    Darie Gabriel
  • Mihu Florin
    3-0
    Butunoiu Dorin
  • Mihu Florin
    3-0
    Csaki Zsolt
  • Darie Gabriel
    2-3
    Butunoiu Dorin
  • Darie Gabriel
    3-0
    Csaki Zsolt
  • Butunoiu Dorin
    3-0
    Csaki Zsolt
  • csoport: 7
  • Ene Florin
    2-3
    Demeter Arpad
  • Ene Florin
    3-1
    Strugar Ioan
  • Ene Florin
    3-1
    Profiroiu Dorel
  • Ene Florin
    3-1
    Kovács Tihamér
  • Ene Florin
    3-0
    Birtalan Levente
  • Demeter Arpad
    0-3
    Strugar Ioan
  • Demeter Arpad
    3-1
    Profiroiu Dorel
  • Demeter Arpad
    3-0
    Kovács Tihamér
  • Demeter Arpad
    3-2
    Birtalan Levente
  • Strugar Ioan
    3-1
    Profiroiu Dorel
  • Strugar Ioan
    3-0
    Kovács Tihamér
  • Strugar Ioan
    3-2
    Birtalan Levente
  • Profiroiu Dorel
    0-3
    Kovács Tihamér
  • Profiroiu Dorel
    3-1
    Birtalan Levente
  • Kovács Tihamér
    3-1
    Birtalan Levente
  • csoport: 8
  • Tobosaru Gheorghe
    3-2
    Imecs F Attila
  • Tobosaru Gheorghe
    0-3
    Grif Maria
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Petra Ioan
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
    Szabó Zsolt
  • Imecs F Attila
    3-0
    Grif Maria
  • Imecs F Attila
    2-3
    Bardocz Ferenc
  • Imecs F Attila
    3-0
    Petra Ioan
  • Imecs F Attila
    3-1
    Szabó Zsolt
  • Grif Maria
    1-3
    Bardocz Ferenc
  • Grif Maria
    3-1
    Petra Ioan
  • Grif Maria
    3-0
    Szabó Zsolt
  • Bardocz Ferenc
    3-0
    Petra Ioan
  • Bardocz Ferenc
    1-3
    Szabó Zsolt
  • Petra Ioan
    0-3
    Szabó Zsolt
  • csoport: 9
  • Fülöp Attila
    3-0
    Kis István
  • Fülöp Attila
    3-2
    Bálint Gábor
  • Fülöp Attila
    3-0
    Gergely István
  • Fülöp Attila
    3-1
    Faluvegi Edvard
  • Fülöp Attila
    3-1
    Karda Ervin
  • Kis István
    3-2
    Bálint Gábor
  • Kis István
    3-0
    Gergely István
  • Kis István
    3-0
    Faluvegi Edvard
  • Kis István
    3-1
    Karda Ervin
  • Bálint Gábor
    3-0
    Gergely István
  • Bálint Gábor
    3-0
    Faluvegi Edvard
  • Bálint Gábor
    3-0
    Karda Ervin
  • Gergely István
    3-1
    Faluvegi Edvard
  • Gergely István
    0-3
    Karda Ervin
  • Faluvegi Edvard
    0-3
    Karda Ervin
  • csoport: 10
  • Petrescu Claudiu
    3-0
    Geréd Ferenc
  • Petrescu Claudiu
    3-0
    Kiss Sandor
  • Petrescu Claudiu
    3-0
    Dumitrescu Sorin
  • Petrescu Claudiu
    3-1
    Mag Jozsef
  • Petrescu Claudiu
    3-0
    Megyes Andras
  • Geréd Ferenc
    3-2
    Kiss Sandor
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Dumitrescu Sorin
  • Geréd Ferenc
    1-3
    Mag Jozsef
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Megyes Andras
  • Kiss Sandor
    3-0
    Dumitrescu Sorin
  • Kiss Sandor
    3-1
    Mag Jozsef
  • Kiss Sandor
    3-0
    Megyes Andras
  • Dumitrescu Sorin
    0-3
    Mag Jozsef
  • Dumitrescu Sorin
    3-0
    Megyes Andras
  • Mag Jozsef
    3-0
    Megyes Andras
  • csoport: 11
  • Burghelea Florin
    1-3
    Ilie Octavian Marius
  • Burghelea Florin
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Burghelea Florin
    3-0
    Váncsa Zoltán
  • Burghelea Florin
    3-0
    Ardelean Ionut
  • Burghelea Florin
    3-0
    Birtalan Bence
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Váncsa Zoltán
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Ardelean Ionut
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Birtalan Bence
  • Lőrinczi Béla
    1-3
    Váncsa Zoltán
  • Lőrinczi Béla
    1-3
    Ardelean Ionut
  • Lőrinczi Béla
    3-1
    Birtalan Bence
  • Váncsa Zoltán
    3-1
    Ardelean Ionut
  • Váncsa Zoltán
    3-0
    Birtalan Bence
  • Ardelean Ionut
    3-1
    Birtalan Bence
  • csoport: 12
  • Canea Kocsis András
    1-3
    Pădurariu Ciprian
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Canea Kocsis András
    3-2
    Toma Dan
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Stavarache Florentin
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Cserei Gabor
  • Pădurariu Ciprian
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Pădurariu Ciprian
    3-2
    Toma Dan
  • Pădurariu Ciprian
    3-1
    Stavarache Florentin
  • Pădurariu Ciprian
    3-0
    Cserei Gabor
  • Lőrincz Zoltán
    3-1
    Toma Dan
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Stavarache Florentin
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Cserei Gabor
  • Toma Dan
    3-0
    Stavarache Florentin
  • Toma Dan
    3-0
    Cserei Gabor
  • Stavarache Florentin
    3-0
    Cserei Gabor
  • csoport: 13
  • Lovász Vilmos
    2-3
    Héja Zoltán
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Petrache Radu
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Isar Stefanel
  • Lovász Vilmos
    3-1
    György Nicolett
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Craciun Gheorghe
  • Héja Zoltán
    3-2
    Petrache Radu
  • Héja Zoltán
    3-1
    Isar Stefanel
  • Héja Zoltán
    3-0
    György Nicolett
  • Héja Zoltán
    0-3
    Craciun Gheorghe
  • Petrache Radu
    0-3
    Isar Stefanel
  • Petrache Radu
    3-0
    György Nicolett
  • Petrache Radu
    0-3
    Craciun Gheorghe
  • Isar Stefanel
    3-0
    György Nicolett
  • Isar Stefanel
    0-3
    Craciun Gheorghe
  • György Nicolett
    0-3
    Craciun Gheorghe
  • csoport: 14
  • Iordachi Adrian
    3-1
    Bedő József
  • Iordachi Adrian
    3-0
    Movileanu Neculae
  • Iordachi Adrian
    3-2
    Ailioaie Gheorghe
  • Iordachi Adrian
    3-0
    Szasz Imre
  • Iordachi Adrian
    3-0
    Fekete Elod
  • Bedő József
    3-2
    Movileanu Neculae
  • Bedő József
    3-0
    Ailioaie Gheorghe
  • Bedő József
    1-3
    Szasz Imre
  • Bedő József
    3-0
    Fekete Elod
  • Movileanu Neculae
    1-3
    Ailioaie Gheorghe
  • Movileanu Neculae
    1-3
    Szasz Imre
  • Movileanu Neculae
    0-3
    Fekete Elod
  • Ailioaie Gheorghe
    0-3
    Szasz Imre
  • Ailioaie Gheorghe
    3-1
    Fekete Elod
  • Szasz Imre
    0-3
    Fekete Elod
  • csoport: 15
  • Socaci Sorin
    3-1
    Nitu Serban
  • Socaci Sorin
    3-0
    Marica Dan
  • Socaci Sorin
    3-0
    Nagy Attila
  • Socaci Sorin
    3-0
    Kolbai Gyula
  • Socaci Sorin
    3-1
  • Nitu Serban
    3-0
    Marica Dan
  • Nitu Serban
    3-0
    Nagy Attila
  • Nitu Serban
    3-1
    Kolbai Gyula
  • Nitu Serban
    3-2
  • Marica Dan
    0-3
    Nagy Attila
  • Marica Dan
    2-3
    Kolbai Gyula
  • Marica Dan
    1-3
  • Nagy Attila
    2-3
    Kolbai Gyula
  • Nagy Attila
    3-2
  • Kolbai Gyula
    2-3
  • csoport: 16
  • Loghin Florin
    3-0
    Bartha István Zsolt
  • Loghin Florin
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Loghin Florin
    2-3
    Bartha Laszlo
  • Loghin Florin
    3-0
    Miron Catalin
  • Loghin Florin
    3-2
    Szabó Zoltán
  • Bartha István Zsolt
    0-3
    Vaszi Dénes
  • Bartha István Zsolt
    0-3
    Bartha Laszlo
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Miron Catalin
  • Bartha István Zsolt
    0-3
    Szabó Zoltán
  • Vaszi Dénes
    3-2
    Bartha Laszlo
  • Vaszi Dénes
    3-1
    Miron Catalin
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Szabó Zoltán
  • Bartha Laszlo
    3-0
    Miron Catalin
  • Bartha Laszlo
    3-0
    Szabó Zoltán
  • Miron Catalin
    0-3
    Szabó Zoltán
  • csoport: 1
  • Ghitu Liviu
    2-3
    Bartha Laszlo
  • Ghitu Liviu
    3-0
    Köntzey József
  • Ghitu Liviu
    0-3
    Lazar Catalin
  • Bartha Laszlo
    3-1
    Köntzey József
  • Bartha Laszlo
    2-3
    Lazar Catalin
  • Köntzey József
    2-3
    Lazar Catalin
  • csoport: 2
  • Subtirelu Marius
    2-3
    Sicoe Ioan
  • Subtirelu Marius
    3-0
    Pralea Constantin
  • Subtirelu Marius
    1-3
    Tódor Csaba
  • Sicoe Ioan
    3-0
    Pralea Constantin
  • Sicoe Ioan
    3-1
    Tódor Csaba
  • Pralea Constantin
    1-3
    Tódor Csaba
  • csoport: 3
  • Fotia Iulian
    3-1
    Kovács Eduárd
  • Fotia Iulian
    3-0
    Acriva Marian
  • Fotia Iulian
    3-1
    Matei Dumitru
  • Kovács Eduárd
    3-2
    Acriva Marian
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Matei Dumitru
  • Acriva Marian
    0-3
    Matei Dumitru
  • csoport: 4
  • Vieru Costica
    3-2
    Sterczer Sándor
  • Vieru Costica
    1-3
    Demeter Arpad
  • Vieru Costica
    3-0
    Butunoiu Dorin
  • Sterczer Sándor
    0-3
    Demeter Arpad
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Butunoiu Dorin
  • Demeter Arpad
    3-0
    Butunoiu Dorin
  • csoport: 5
  • Oláh Kriszta
    3-2
    Vitos Laszlo
  • Oláh Kriszta
    0-3
    Imecs F Attila
  • Oláh Kriszta
    3-0
    Kovács Tihamér
  • Vitos Laszlo
    3-0
    Imecs F Attila
  • Vitos Laszlo
    0-3
    Kovács Tihamér
  • Imecs F Attila
    3-0
    Kovács Tihamér
  • csoport: 6
  • Mihu Florin
    0-3
    Lazar Dumitru
  • Mihu Florin
    3-1
    Bálint Gábor
  • Mihu Florin
    1-3
    Grif Maria
  • Lazar Dumitru
    3-2
    Bálint Gábor
  • Lazar Dumitru
    1-3
    Grif Maria
  • Bálint Gábor
    3-2
    Grif Maria
  • csoport: 7
  • Ene Florin
    3-2
    Donisan Costel
  • Ene Florin
    3-1
    Mag Jozsef
  • Ene Florin
    3-1
    Karda Ervin
  • Donisan Costel
    3-0
    Mag Jozsef
  • Donisan Costel
    3-0
    Karda Ervin
  • Mag Jozsef
    0-3
    Karda Ervin
  • csoport: 8
  • Tobosaru Gheorghe
    1-3
    Strugar Ioan
  • Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Váncsa Zoltán
  • Tobosaru Gheorghe
    1-3
    Geréd Ferenc
  • Strugar Ioan
    3-1
    Váncsa Zoltán
  • Strugar Ioan
    2-3
    Geréd Ferenc
  • Váncsa Zoltán
    3-1
    Geréd Ferenc
  • csoport: 9
  • Fülöp Attila
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Fülöp Attila
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Fülöp Attila
    3-0
    Ardelean Ionut
  • Bardocz Ferenc
    0-3
    Lőrincz Zoltán
  • Bardocz Ferenc
    3-2
    Ardelean Ionut
  • Lőrincz Zoltán
    3-1
    Ardelean Ionut
  • csoport: 10
  • Petrescu Claudiu
    3-2
    Kis István
  • Petrescu Claudiu
    3-2
    Héja Zoltán
  • Petrescu Claudiu
    3-0
    Toma Dan
  • Kis István
    3-2
    Héja Zoltán
  • Kis István
    1-3
    Toma Dan
  • Héja Zoltán
    3-0
    Toma Dan
  • csoport: 11
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Kiss Sandor
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Bedő József
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Isar Stefanel
  • Kiss Sandor
    0-3
    Bedő József
  • Kiss Sandor
    3-0
    Isar Stefanel
  • Bedő József
    3-0
    Isar Stefanel
  • csoport: 12
  • Pădurariu Ciprian
    0-3
    Burghelea Florin
  • Pădurariu Ciprian
    1-3
  • Pădurariu Ciprian
    3-1
    Ailioaie Gheorghe
  • Burghelea Florin
    1-3
  • Burghelea Florin
    3-0
    Ailioaie Gheorghe
  • 1-3
    Ailioaie Gheorghe
  • csoport: 13
  • Lovász Vilmos
    0-3
    Canea Kocsis András
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Nagy Attila
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Nagy Attila
  • Vaszi Dénes
    3-1
    Nagy Attila
  • csoport: 14
  • Iordachi Adrian
    2-3
    Craciun Gheorghe
  • Iordachi Adrian
    3-1
    Kovacs Istvan
  • Iordachi Adrian
    3-1
    Szabó Zoltán
  • Craciun Gheorghe
    3-0
    Kovacs Istvan
  • Craciun Gheorghe
    3-0
    Szabó Zoltán
  • Kovacs Istvan
    0-3
    Szabó Zoltán
  • csoport: 15
  • Socaci Sorin
    3-0
    Szasz Imre
  • Socaci Sorin
    3-0
    Szakács Sándor
  • Socaci Sorin
    3-0
    Stoica Mihai
  • Szasz Imre
    3-1
    Szakács Sándor
  • Szasz Imre
    3-2
    Stoica Mihai
  • Szakács Sándor
    0-3
    Stoica Mihai
  • csoport: 16
  • Loghin Florin
    3-2
    Nitu Serban
  • Loghin Florin
    3-0
    Salavastru Petru
  • Loghin Florin
    2-3
    Sterczer Zalán
  • Nitu Serban
    3-1
    Salavastru Petru
  • Nitu Serban
    3-0
    Sterczer Zalán
  • Salavastru Petru
    0-3
    Sterczer Zalán
  • Top 32
  • Lazar Catalin
    0-3
    Tódor Csaba
  • Szasz Imre
    1-3
    Nitu Serban
  • Fülöp Attila
    3-0
    Héja Zoltán
  • Donisan Costel
    3-1
    Geréd Ferenc
  • Imecs F Attila
    3-0
    Lazar Dumitru
  • Bedő József
    3-1
  • Canea Kocsis András
    1-3
    Iordachi Adrian
  • Kovács Eduárd
    3-2
    Demeter Arpad
  • Fotia Iulian
    0-3
    Vieru Costica
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Craciun Gheorghe
  • Ilie Octavian Marius
    1-3
    Burghelea Florin
  • Oláh Kriszta
    3-0
    Grif Maria
  • Ene Florin
    3-0
    Strugar Ioan
  • Lőrincz Zoltán
    0-3
    Petrescu Claudiu
  • Socaci Sorin
    3-1
    Loghin Florin
  • Bartha Laszlo
    3-2
    Sicoe Ioan
  • Top 16
  • Tódor Csaba
    1-3
    Nitu Serban
  • Fülöp Attila
    2-3
    Donisan Costel
  • Imecs F Attila
    3-2
    Bedő József
  • Iordachi Adrian
    3-2
    Kovács Eduárd
  • Vieru Costica
    3-0
    Lovász Vilmos
  • Burghelea Florin
    2-3
    Oláh Kriszta
  • Ene Florin
    1-3
    Petrescu Claudiu
  • Socaci Sorin
    3-0
    Bartha Laszlo
  • Top 8
  • Nitu Serban
    3-2
    Donisan Costel
  • Imecs F Attila
    0-3
    Iordachi Adrian
  • Vieru Costica
    3-1
    Oláh Kriszta
  • Petrescu Claudiu
    3-1
    Socaci Sorin
  • Top 4
  • Nitu Serban
    3-1
    Iordachi Adrian
  • Vieru Costica
    3-2
    Petrescu Claudiu
  • Top 1-2
  • Nitu Serban
    1-3
    Vieru Costica
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kovacs Istvan
    3-1
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    3
    3
  • 2
    Stoica Mihai
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 3
    Sicoe Ioan
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 4
    Ghitu Liviu
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 5
    Gita Dan
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Gaspar Janos
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Szakács Sándor
    2-3
    2-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    3
  • 2
    Kovács Eduárd
    3-2
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 3
    Subtirelu Marius
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-1
    5
    1
  • 4
    Sterczer Zalán
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 5
    Pap Sándor
    3-2
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    2
    5
  • 6
    Stefanescu Daniel
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fotia Iulian
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 2
    Sterczer Sándor
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    3-1
    3
    2
  • 3
    Salavastru Petru
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
  • 4
    Elekes Csaba
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 5
    Kovács Kristóf
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    0-3
    2
    5
  • 6
    Lazar Catalin
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vieru Costica
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    5
    1
  • 2
    Köntzey József
    0-3
    3-1
    2-3
    3-2
    0-3
    2
    3
  • 3
    Tódor Csaba
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    4
  • 4
    Isaic Radu
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1-3
    1
    6
  • 5
    Raduly Marius
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    5
  • 6
    Vitos Laszlo
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Matei Dumitru
    2-3
    1-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    4
  • 2
    Lazar Dumitru
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 3
    Oláh Kriszta
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 4
    Bordás László
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 5
    Pralea Constantin
    3-2
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 6
    Gidro Tamas
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Donisan Costel
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Acriva Marian
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 3
    Mihu Florin
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 4
    Darie Gabriel
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    5
  • 5
    Butunoiu Dorin
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
  • 6
    Csaki Zsolt
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ene Florin
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Demeter Arpad
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    3
  • 3
    Strugar Ioan
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    2
  • 4
    Profiroiu Dorel
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    5
  • 5
    Kovács Tihamér
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
  • 6
    Birtalan Levente
    0-3
    2-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tobosaru Gheorghe
    3-2
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Imecs F Attila
    2-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 3
    Grif Maria
    3-0
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    4
  • 4
    Bardocz Ferenc
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    1-3
    3
    2
  • 5
    Petra Ioan
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Szabó Zsolt
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    5
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fülöp Attila
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
  • 2
    Kis István
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 3
    Bálint Gábor
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Gergely István
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    5
  • 5
    Faluvegi Edvard
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Karda Ervin
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Petrescu Claudiu
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 2
    Geréd Ferenc
    0-3
    3-2
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    4
  • 3
    Kiss Sandor
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 4
    Dumitrescu Sorin
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 5
    Mag Jozsef
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 6
    Megyes Andras
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Burghelea Florin
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Ilie Octavian Marius
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Lőrinczi Béla
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    5
  • 4
    Váncsa Zoltán
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 5
    Ardelean Ionut
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    4
  • 6
    Birtalan Bence
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Canea Kocsis András
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Pădurariu Ciprian
    3-1
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 3
    Lőrincz Zoltán
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Toma Dan
    2-3
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 5
    Stavarache Florentin
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Cserei Gabor
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 13
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lovász Vilmos
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 2
    Héja Zoltán
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    0-3
    4
    3
  • 3
    Petrache Radu
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    5
  • 4
    Isar Stefanel
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    4
  • 5
    György Nicolett
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Craciun Gheorghe
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • csoport: 14
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Iordachi Adrian
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Bedő József
    1-3
    3-2
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    3
  • 3
    Movileanu Neculae
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    6
  • 4
    Ailioaie Gheorghe
    2-3
    0-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    4
  • 5
    Szasz Imre
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    0-3
    3
    2
  • 6
    Fekete Elod
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    5
  • csoport: 15
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Socaci Sorin
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 2
    Nitu Serban
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    2
  • 3
    Marica Dan
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    6
  • 4
    Nagy Attila
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    4
  • 5
    Kolbai Gyula
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2-3
    2
    3
  • 6
    Laszlo Barna
    1-3
    2-3
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    5
  • csoport: 16
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Loghin Florin
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3-2
    4
    1
  • 2
    Bartha István Zsolt
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    5
  • 3
    Vaszi Dénes
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    3
  • 4
    Bartha Laszlo
    3-2
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 5
    Miron Catalin
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Szabó Zoltán
    2-3
    3-0
    0-3
    0-3
    3-0
    2
    4
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ghitu Liviu
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    3
  • 2
    Bartha Laszlo
    3-2
    3-1
    2-3
    2
    2
  • 3
    Köntzey József
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Lazar Catalin
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    1
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Subtirelu Marius
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    3
  • 2
    Sicoe Ioan
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 3
    Pralea Constantin
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • 4
    Tódor Csaba
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    2
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fotia Iulian
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    Kovács Eduárd
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
  • 3
    Acriva Marian
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    Matei Dumitru
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vieru Costica
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
  • 2
    Sterczer Sándor
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 3
    Demeter Arpad
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 4
    Butunoiu Dorin
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Oláh Kriszta
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    2
  • 2
    Vitos Laszlo
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    4
  • 3
    Imecs F Attila
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    1
  • 4
    Kovács Tihamér
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mihu Florin
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    3
  • 2
    Lazar Dumitru
    3-0
    3-2
    1-3
    2
    2
  • 3
    Bálint Gábor
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4
  • 4
    Grif Maria
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    1
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ene Florin
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 2
    Donisan Costel
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    Mag Jozsef
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    Karda Ervin
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tobosaru Gheorghe
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    3
  • 2
    Strugar Ioan
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    2
  • 3
    Váncsa Zoltán
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
  • 4
    Geréd Ferenc
    3-1
    3-2
    1-3
    2
    1
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fülöp Attila
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Bardocz Ferenc
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3
  • 3
    Lőrincz Zoltán
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
  • 4
    Ardelean Ionut
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Petrescu Claudiu
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
  • 2
    Kis István
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    4
  • 3
    Héja Zoltán
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 4
    Toma Dan
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    3
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ilie Octavian Marius
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 2
    Kiss Sandor
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 3
    Bedő József
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 4
    Isar Stefanel
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Pădurariu Ciprian
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3
  • 2
    Burghelea Florin
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    2
  • 3
    Laszlo Barna
    3-1
    3-1
    1-3
    2
    1
  • 4
    Ailioaie Gheorghe
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
  • csoport: 13
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lovász Vilmos
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 2
    Canea Kocsis András
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 3
    Vaszi Dénes
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
  • 4
    Nagy Attila
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • csoport: 14
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Iordachi Adrian
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
  • 2
    Craciun Gheorghe
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 3
    Kovacs Istvan
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    Szabó Zoltán
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • csoport: 15
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Socaci Sorin
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Szasz Imre
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
  • 3
    Szakács Sándor
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    Stoica Mihai
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    3
  • csoport: 16
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Loghin Florin
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    2
  • 2
    Nitu Serban
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 3
    Salavastru Petru
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    Sterczer Zalán
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...