Cupa Lazarea 2018 - Elite

Cupa Lazarea 2018 - Elite

Cupa Lazarea 2018 - Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Lazarea
Helyszín: Sala de sport
Cím: Centru
Kezdés időpontja: December 08, 2018, 14:00
Befejezés időpontja: December 08, 2018, 23:55
Nevezési díj: 35.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Albu Vlad 3  
     
     
     
  • Molnár Tihamér 0  
    Albu Vlad 3  
     
     
  • Hagatis Andrei 3  
    Hagatis Andrei 0  
     
     
  • Kiss János 2  
     
    Albu Vlad 3  
    Albu Vlad  
  • Lakatos Zsolt 0  
     
    Firu Marian 1  
     
  • Firu Marian 3  
    Firu Marian 3  
     
     
  • participant Józsa Zoltán 3  
    participant Józsa Zoltán 1  
     
     
  • Georgiu Dragos 1  
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Albu Vlad
    8-0-0
    24-4
    24
  • 2.
    Firu Marian
    5-3-0
    19-12
    15
  • 3.
    Hagatis Andrei
    4-3-0
    13-12
    12
  • 4.
    participant Józsa Zoltán
    3-4-0
    12-16
    9
  • 5.
    Georgiu Dragos
    4-2-0
    13-9
    12
  • 6.
    Lakatos Zsolt
    3-3-0
    13-10
    9
  • 7.
    Kiss János
    3-3-0
    13-12
    9
  • 8.
    Molnár Tihamér
    3-3-0
    11-12
    9
  • 9.
    Barabas Sandor
    2-3-0
    7-11
    6
  • 10.
    Zidar Victor
    2-3-0
    9-11
    6
  • 11.
    Dabacan Dorin
    0-5-0
    2-15
    0
  • 12.
    Korábian Tamás
    0-5-0
    3-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Georgiu Dragos
    4-1-0
    12-6
    12
  • 2.
    Kiss János
    3-2-0
    11-9
    9
  • 3.
    Firu Marian
    3-2-0
    12-8
    9
  • 4.
    Molnár Tihamér
    3-2-0
    11-9
    9
  • Zidar Victor
    2-3-0
    9-11
    6
  • Korábian Tamás
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Albu Vlad
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Lakatos Zsolt
    3-2-0
    13-7
    9
  • 3.
    Hagatis Andrei
    3-2-0
    10-7
    9
  • 4.
    participant Józsa Zoltán
    2-3-0
    8-12
    6
  • Barabas Sandor
    2-3-0
    7-11
    6
  • Dabacan Dorin
    0-5-0
    2-15
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Albu Vlad
    3-1
    Firu Marian
  • Top 4
  • Albu Vlad
    3-0
    Hagatis Andrei
  • Firu Marian
    3-1
    Józsa Zoltán participant
  • Top 8
  • Albu Vlad
    3-0
    Molnár Tihamér
  • Hagatis Andrei
    3-2
    Kiss János
  • Lakatos Zsolt
    0-3
    Firu Marian
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Georgiu Dragos
  • csoport: Felső: 2
  • Kiss János
    3-1
    Firu Marian
  • Kiss János
    2-3
    Zidar Victor
  • Kiss János
    0-3
    Georgiu Dragos
  • Kiss János
    3-2
    Molnár Tihamér
  • Kiss János
    3-0
    Korábian Tamás
  • Firu Marian
    3-1
    Zidar Victor
  • Firu Marian
    2-3
    Georgiu Dragos
  • Firu Marian
    3-0
    Molnár Tihamér
  • Firu Marian
    3-1
    Korábian Tamás
  • Zidar Victor
    0-3
    Georgiu Dragos
  • Zidar Victor
    2-3
    Molnár Tihamér
  • Zidar Victor
    3-0
    Korábian Tamás
  • Georgiu Dragos
    0-3
    Molnár Tihamér
  • Georgiu Dragos
    3-1
    Korábian Tamás
  • Molnár Tihamér
    3-1
    Korábian Tamás
  • csoport: Felső: 1
  • Albu Vlad
    3-0
    Józsa Zoltán participant
  • Albu Vlad
    3-1
    Hagatis Andrei
  • Albu Vlad
    3-0
    Dabacan Dorin
  • Albu Vlad
    3-0
    Barabas Sandor
  • Albu Vlad
    3-2
    Lakatos Zsolt
  • participant Józsa Zoltán
    1-3
    Hagatis Andrei
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Dabacan Dorin
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Barabas Sandor
  • participant Józsa Zoltán
    1-3
    Lakatos Zsolt
  • Hagatis Andrei
    3-0
    Dabacan Dorin
  • Hagatis Andrei
    3-0
    Barabas Sandor
  • Hagatis Andrei
    0-3
    Lakatos Zsolt
  • Dabacan Dorin
    0-3
    Barabas Sandor
  • Dabacan Dorin
    0-3
    Lakatos Zsolt
  • Barabas Sandor
    3-2
    Lakatos Zsolt
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Albu Vlad 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    5
  • 2
    Józsa Zoltán 
    0-3
     
    1-3
    3-2
    3-1
    1-3
    2
  • 3
    Hagatis Andrei 
    1-3
    3-1
     
    3-0
    3-0
    0-3
    3
  • 4
    Dabacan Dorin 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 5
    Barabas Sandor 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
     
    3-2
    2
  • 6
    Lakatos Zsolt 
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
     
    3
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Kiss János 
     
    3-1
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Firu Marian 
    1-3
     
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Zidar Victor 
    3-2
    1-3
     
    0-3
    2-3
    3-0
    2
  • 4
    Georgiu Dragos 
    3-0
    3-2
    3-0
     
    0-3
    3-1
    4
  • 5
    Molnár Tihamér 
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
     
    3-1
    3
  • 6
    Korábian Tamás 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0
Támogatók