Cupa IHR - Targoviste - 27.10.2019 - Avansati+Incepatori

Cupa IHR - Targoviste - 27.10.2019 - Avansati+Incepatori

Cupa IHR - Targoviste - 27.10.2019 - Avansati+Incepatori

by Amatur Romania
Ingyenes
Ország: Románia Város: Targoviste Helyszín: Sala de Sport a Liceului Ion Heliade Radulescu Cím: B-dul Unirii Nr.28
Kezdés időpontja: October 27, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: October 27, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Floarea Adrian
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Silviu Niculae
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Necsoiu Georgiana
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Grigore Denisa
  • Floarea Adrian
    1-3
    Silviu Niculae
  • Floarea Adrian
    3-2
    Necsoiu Georgiana
  • Floarea Adrian
    3-2
    Grigore Denisa
  • Silviu Niculae
    3-0
    Necsoiu Georgiana
  • Silviu Niculae
    3-2
    Grigore Denisa
  • Necsoiu Georgiana
    3-1
    Grigore Denisa
  • csoport: 2
  • Baltatu Marius
    2-3
    Mihaila George
  • Baltatu Marius
    3-2
    Nicolescu Victor
  • Baltatu Marius
    3-0
    Tudorache Alexandra Mihaela
  • Baltatu Marius
    3-0
    Voicu Alexandra
  • Mihaila George
    3-1
    Nicolescu Victor
  • Mihaila George
    3-0
    Tudorache Alexandra Mihaela
  • Mihaila George
    3-1
    Voicu Alexandra
  • Nicolescu Victor
    3-0
    Tudorache Alexandra Mihaela
  • Nicolescu Victor
    3-0
    Voicu Alexandra
  • Tudorache Alexandra Mihaela
    3-1
    Voicu Alexandra
  • csoport: 3
  • Baluta Silviu
    3-0
    Matei Mircea
  • Baluta Silviu
    3-1
    Vasile Gica
  • Baluta Silviu
    3-1
    Burducea Alexandru
  • Baluta Silviu
    3-0
    Matei Alexandru
  • Matei Mircea
    3-0
    Vasile Gica
  • Matei Mircea
    3-0
    Burducea Alexandru
  • Matei Mircea
    3-1
    Matei Alexandru
  • Vasile Gica
    3-0
    Burducea Alexandru
  • Vasile Gica
    3-0
    Matei Alexandru
  • Burducea Alexandru
    3-1
    Matei Alexandru
  • csoport: 4
  • Petre Cristian
    0-3
    Stoica Mihai
  • Petre Cristian
    3-0
    Radu Dragos
  • Petre Cristian
    2-3
    Sterczer Zalán
  • Petre Cristian
    3-0
    Draghici Mihai
  • Stoica Mihai
    3-0
    Radu Dragos
  • Stoica Mihai
    3-0
    Sterczer Zalán
  • Stoica Mihai
    3-0
    Draghici Mihai
  • Radu Dragos
    3-2
    Sterczer Zalán
  • Radu Dragos
    3-1
    Draghici Mihai
  • Sterczer Zalán
    3-0
    Draghici Mihai
  • Top 16
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Tudorache Alexandra Mihaela
  • Sterczer Zalán
    2-3
    Matei Mircea
  • Baltatu Marius
    1-3
    Floarea Adrian
  • Burducea Alexandru
    1-3
    Stoica Mihai
  • Baluta Silviu
    3-0
    Radu Dragos
  • Nicolescu Victor
    3-0
    Silviu Niculae
  • Petre Cristian
    2-3
    Vasile Gica
  • Necsoiu Georgiana
    0-3
    Mihaila George
  • Top 8
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Matei Mircea
  • Floarea Adrian
    1-3
    Stoica Mihai
  • Baluta Silviu
    3-0
    Nicolescu Victor
  • Vasile Gica
    3-2
    Mihaila George
  • Top 4
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Stoica Mihai
  • Baluta Silviu
    2-3
    Vasile Gica
  • Top 1-2
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Vasile Gica
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sterczer Sándor
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Floarea Adrian
    1-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    3
  • 3
    Silviu Niculae
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    2
  • 4
    Necsoiu Georgiana
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Grigore Denisa
    0-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Baltatu Marius
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 2
    Mihaila George
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 3
    Nicolescu Victor
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 4
    Tudorache Alexandra Mihaela
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Voicu Alexandra
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Baluta Silviu
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Matei Mircea
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 3
    Vasile Gica
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 4
    Burducea Alexandru
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Matei Alexandru
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Petre Cristian
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
  • 2
    Stoica Mihai
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 3
    Radu Dragos
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
  • 4
    Sterczer Zalán
    3-2
    0-3
    2-3
    3-0
    2
    3
  • 5
    Draghici Mihai
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
Támogatók
ajax-icon Betöltés...