Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Cupa FIT.FEEL 2019 ian 20 - Avansati

Cupa FIT.FEEL 2019 ian 20 - Avansati

Cupa FIT.FEEL 2019 ian 20 - Avansati

by Amatur Romania
35.00 Ron
Ország: Románia Város: Odorheiu Secuiesc Helyszín: Fit Feel Cím: Str. 1 Decembrie 1918 nr. 7.
Kezdés időpontja: January 19, 2019, 10:00 Befejezés időpontja: January 19, 2019, 21:00

CATEGORIA CONCURSULUI: Turneu tip A

TURNEUL SE DESFĂȘOARĂ PE 4 CATEGORII:
Avansați și Open: Sâmbătă, 19 ianuarie 2019
Elite și Începători: Duminică, 20 ianuarie 2019

LOCUL DE DESFĂȘURARE: Odorheiu Secuiesc, Fit.Feel Sport & Wellness Club, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 7.

LOGISTICĂ: 12 mese ITTF
FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă
SE ASIGURĂ: mingi***, apă mineral/plată 2l
DONAȚIE CĂTRE AMATUR ROMÂNIA: 1 leu/participant
MATERIALE DE PREMIERE: cupe și diplome (locurile 1-4.), medalii și diplome (locurile 5-8.)

CONTRIBUȚIA PARTICIPANȚILOR: 35 de ron
Persoanele cu dizabilități beneficiază de înscriere gratuită.

DESFĂȘURAREA TURNEULUI:

Avansați: Sâmbătă, între orele 09-19
Open: Sâmbătă, între orele 14-21
Elite: Duminică, între orele 10-16
Începători: Duminică, între orele 10-16
Vă rugăm să confirmați înscrierile cu 30 de minute înainte de orele de începere menționate mai sus.

Sistemul de joc:

- grupe inferioare de câte 6(5) jucători la Începători, Avansați și Elite, respectiv de câte 5(6) jucători la Open*, ordonați în funcție de MP, aplicând regula șarpelui, cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 3;
- tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor inferioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 și 3 se face prin tragerea la sorți efectuată cu butonul auto al programului AmaTur.

*Pentru a respecta caracterul de competiție de masă, se va asigura fiecărui participant numărul de minim 4 meciuri stipulat în regulament pentru turneele A.

Participanții:
La categoria Începători poate participa orice jucător cu media între 0 și 9,99,**
La categoria Avansați poate participa orice jucător cu media între 10 și 19,99,**
La categoria Open poate participa orice jucător cu media între 20 și 32,99,**
La categoria Elite poate participa orice jucător cu media de peste 33, inclusiv***

Jucătorii se pot înscrie la categoria de care aparțin, sau la cea imediat superioară.
**Dacă provine din rândul jucătorilor care au făcut o pauză mai mare de un an în Circuitul AmaTur organizatorul trebuie să țină cont de specificațiile din clasamentul general, unde fiecare participant are simbolul "E", "O", "A" sau "Î" și prima participare va fi la categoria de care aparține sau maxim categoria imediat superioară.
*** Divizionarii legitimați într-o divizie superioară diviziei B pot participa numai la categoria Elite.

Număr maxim de jucători:
-72 la Avansați (12 grupe de 6, pe 12 mese, iar eliminatoriile pe 4 mese),
-60 la Open (12 grupe de 5, pe 8 mese, iar eliminatoriile pe 12 mese),
-42 la Elite (grupe de 5 si de 6, pe 6 mese),
-36 la Începători (grupe de 6 si 5, pe 6 mese).

****În cadrul turneelor din cadrul circuitului AmaTur se pot folosi doar fețe omologate de pe lista ITTF.

ÎNSCRIEREA ȘI RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
- pe forum tenisdemasa.ro
- prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit
- ultima retragere:
- sâmbătă, 19.01.2019, ora 21,00 pentru Avansați și Open,
- duminică, 20.01.2019, ora 21,00 pentru Elite și Începători.
- retragerea trebuie să apară explicit pe forum până la ora limită, responsabilitatea de a verifica acest lucru revine strict persoanei care se retrage
- retragerea jucătorilor după termen se consider absență nemotivată și aduce 3 puncte de penalizare

ORGANIZATOR:
- Fit.Feel, reprezentat prin Gorgenyi Levente
ORGANIZATOR TEHNIC:
- Tokos-Bethleni Pal: 0742.257.995

Kiesős szakasz eredmények
  • Egyéni díj
    Név
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Szántó Lajos
    3-1
    Bardas Ioan
  • Szántó Lajos
    3-0
    Kis István
  • Szántó Lajos
    3-1
    Lupescu Nicolae
  • Szántó Lajos
    2-3
    Grif Maria
  • Szántó Lajos
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Bardas Ioan
    0-3
    Kis István
  • Bardas Ioan
    2-3
    Lupescu Nicolae
  • Bardas Ioan
    3-1
    Grif Maria
  • Bardas Ioan
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Kis István
    2-3
    Lupescu Nicolae
  • Kis István
    3-2
    Grif Maria
  • Kis István
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Lupescu Nicolae
    3-1
    Grif Maria
  • Lupescu Nicolae
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Grif Maria
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • csoport: 10
  • Bartha István Zsolt
    2-3
    Manitiu Florin
  • Bartha István Zsolt
    0-3
    Iepure Teodor Calin
  • Bartha István Zsolt
    3-1
    Bálint Gábor
  • Bartha István Zsolt
    3-1
    Váncsa Zoltán
  • Bartha István Zsolt
    3-1
    Sterczer Zalán
  • Manitiu Florin
    3-1
    Iepure Teodor Calin
  • Manitiu Florin
    1-3
    Bálint Gábor
  • Manitiu Florin
    3-1
    Váncsa Zoltán
  • Manitiu Florin
    3-0
    Sterczer Zalán
  • Iepure Teodor Calin
    3-1
    Bálint Gábor
  • Iepure Teodor Calin
    3-2
    Váncsa Zoltán
  • Iepure Teodor Calin
    3-0
    Sterczer Zalán
  • Bálint Gábor
    3-0
    Váncsa Zoltán
  • Bálint Gábor
    3-0
    Sterczer Zalán
  • Váncsa Zoltán
    3-1
    Sterczer Zalán
  • csoport: 11
  • Nitu Serban
    1-3
    Bedő József
  • Nitu Serban
    3-0
    Köntzey József
  • Nitu Serban
    1-3
    Mákszem Szabolcs
  • Nitu Serban
    3-1
    Bardocz Ferenc
  • Nitu Serban
    3-0
    Andras Zoltan
  • Bedő József
    3-2
    Köntzey József
  • Bedő József
    3-1
    Mákszem Szabolcs
  • Bedő József
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Bedő József
    3-1
    Andras Zoltan
  • Köntzey József
    2-3
    Mákszem Szabolcs
  • Köntzey József
    3-2
    Bardocz Ferenc
  • Köntzey József
    3-1
    Andras Zoltan
  • Mákszem Szabolcs
    3-1
    Bardocz Ferenc
  • Mákszem Szabolcs
    2-3
    Andras Zoltan
  • Bardocz Ferenc
    3-1
    Andras Zoltan
  • csoport: 12
  • Vajda Ernő
    3-0
    Losonczi Dénes
  • Vajda Ernő
    2-3
    Sterczer Sándor
  • Vajda Ernő
    1-3
    Onet Nicolae
  • Vajda Ernő
    3-2
    Vaszi Dénes
  • Vajda Ernő
    3-0
    Suciu Andrei
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Sterczer Sándor
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Onet Nicolae
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Losonczi Dénes
    3-1
    Suciu Andrei
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Onet Nicolae
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Suciu Andrei
  • Onet Nicolae
    3-2
    Vaszi Dénes
  • Onet Nicolae
    0-3
    Suciu Andrei
  • Vaszi Dénes
    3-1
    Suciu Andrei
  • csoport: 2
  • Tamas Szilárd
    3-0
    Radu Constantin
  • Tamas Szilárd
    3-0
    Sabau Gheorghe
  • Tamas Szilárd
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Tamas Szilárd
    3-1
    Boariu Timofte Dănuț
  • Tamas Szilárd
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • Radu Constantin
    3-1
    Sabau Gheorghe
  • Radu Constantin
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Radu Constantin
    3-0
    Boariu Timofte Dănuț
  • Radu Constantin
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • Sabau Gheorghe
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Sabau Gheorghe
    3-0
    Boariu Timofte Dănuț
  • Sabau Gheorghe
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • Lőrinczi Béla
    3-1
    Boariu Timofte Dănuț
  • Lőrinczi Béla
    3-1
    Jakab Szabolcs
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • csoport: 3
  • Szabó Szilárd
    3-0
    Geréd Ferenc
  • Szabó Szilárd
    3-1
    Tódor Csaba
  • Szabó Szilárd
    3-0
    Weisz Zsófia
  • Szabó Szilárd
    3-1
    Mija Gheorghe
  • Szabó Szilárd
    3-2
    Kovács Kristóf
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Tódor Csaba
  • Geréd Ferenc
    3-2
    Weisz Zsófia
  • Geréd Ferenc
    2-3
    Mija Gheorghe
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Kovács Kristóf
  • Tódor Csaba
    2-3
    Weisz Zsófia
  • Tódor Csaba
    2-3
    Mija Gheorghe
  • Tódor Csaba
    3-0
    Kovács Kristóf
  • Weisz Zsófia
    1-3
    Mija Gheorghe
  • Weisz Zsófia
    0-3
    Kovács Kristóf
  • Mija Gheorghe
    3-1
    Kovács Kristóf
  • csoport: 4
  • Lovász Vilmos
    2-3
    Stoica Mihai
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Ciky Cornel
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Chibulcutean Ioan
  • Lovász Vilmos
    2-3
    Páll József Attila
  • Lovász Vilmos
    0-3
    Csordás Lajos
  • Stoica Mihai
    3-0
    Ciky Cornel
  • Stoica Mihai
    3-0
    Chibulcutean Ioan
  • Stoica Mihai
    3-0
    Páll József Attila
  • Stoica Mihai
    3-1
    Csordás Lajos
  • Ciky Cornel
    3-1
    Chibulcutean Ioan
  • Ciky Cornel
    3-0
    Páll József Attila
  • Ciky Cornel
    3-1
    Csordás Lajos
  • Chibulcutean Ioan
    1-3
    Páll József Attila
  • Chibulcutean Ioan
    3-1
    Csordás Lajos
  • Páll József Attila
    3-2
    Csordás Lajos
  • csoport: 5
  • Canea Kocsis András
    3-1
    Darjan Daniel
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Mihu Florin
  • Canea Kocsis András
    3-1
    Lőrincz Zoltán
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Csíki Szabolcs
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Csiki Ioan
  • Darjan Daniel
    2-3
    Mihu Florin
  • Darjan Daniel
    3-2
    Lőrincz Zoltán
  • Darjan Daniel
    3-0
    Csíki Szabolcs
  • Darjan Daniel
    3-0
    Csiki Ioan
  • Mihu Florin
    3-1
    Lőrincz Zoltán
  • Mihu Florin
    3-0
    Csíki Szabolcs
  • Mihu Florin
    3-1
    Csiki Ioan
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Csíki Szabolcs
  • Lőrincz Zoltán
    3-2
    Csiki Ioan
  • Csíki Szabolcs
    3-1
    Csiki Ioan
  • csoport: 6
  • Fülöp Attila
    3-1
    Ilie Octavian Marius
  • Fülöp Attila
    2-3
    Demeter Arpad
  • Fülöp Attila
    3-0
    Bardas Patrick
  • Fülöp Attila
    3-1
    Burnichi Marian
  • Fülöp Attila
    3-1
    Serban Aurel
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Demeter Arpad
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Bardas Patrick
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Burnichi Marian
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Serban Aurel
  • Demeter Arpad
    3-0
    Bardas Patrick
  • Demeter Arpad
    3-0
    Burnichi Marian
  • Demeter Arpad
    3-0
    Serban Aurel
  • Bardas Patrick
    3-0
    Burnichi Marian
  • Bardas Patrick
    3-0
    Serban Aurel
  • Burnichi Marian
    3-2
    Serban Aurel
  • csoport: 7
  • Benyovszki Béla
    3-2
    Héja Zoltán
  • Benyovszki Béla
    3-1
    Veress Árpád
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Pasca Lucian
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Bartha Ferenc
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Csiki Istvan
  • Héja Zoltán
    3-0
    Veress Árpád
  • Héja Zoltán
    3-0
    Pasca Lucian
  • Héja Zoltán
    3-0
    Bartha Ferenc
  • Héja Zoltán
    3-1
    Csiki Istvan
  • Veress Árpád
    3-0
    Pasca Lucian
  • Veress Árpád
    3-1
    Bartha Ferenc
  • Veress Árpád
    3-0
    Csiki Istvan
  • Pasca Lucian
    3-0
    Bartha Ferenc
  • Pasca Lucian
    3-0
    Csiki Istvan
  • Bartha Ferenc
    0-3
    Csiki Istvan
  • csoport: 8
  • Kovacs Istvan
    3-2
    Szakács Sándor
  • Kovacs Istvan
    3-0
    Raduly Ovidiu
  • Kovacs Istvan
    3-1
    Prodan Tiberiu
  • Kovacs Istvan
    3-0
    Nagy Attila
  • Kovacs Istvan
    3-0
    Malene Petru
  • Szakács Sándor
    2-3
    Raduly Ovidiu
  • Szakács Sándor
    3-2
    Prodan Tiberiu
  • Szakács Sándor
    3-0
    Nagy Attila
  • Szakács Sándor
    3-1
    Malene Petru
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Prodan Tiberiu
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Nagy Attila
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Malene Petru
  • Prodan Tiberiu
    2-3
    Nagy Attila
  • Prodan Tiberiu
    2-3
    Malene Petru
  • Nagy Attila
    3-1
    Malene Petru
  • csoport: 9
  • Loghin Florin
    3-0
    Chibulcutean Bogdan
  • Loghin Florin
    3-1
    Kulcsár Lóránd
  • Loghin Florin
    3-0
    Strugar Ioan
  • Loghin Florin
    3-0
    Ambrus Zoltan
  • Loghin Florin
    3-1
    Ghitu Liviu
  • Chibulcutean Bogdan
    1-3
    Kulcsár Lóránd
  • Chibulcutean Bogdan
    2-3
    Strugar Ioan
  • Chibulcutean Bogdan
    3-0
    Ambrus Zoltan
  • Chibulcutean Bogdan
    3-1
    Ghitu Liviu
  • Kulcsár Lóránd
    0-3
    Strugar Ioan
  • Kulcsár Lóránd
    3-1
    Ambrus Zoltan
  • Kulcsár Lóránd
    1-3
    Ghitu Liviu
  • Strugar Ioan
    3-1
    Ambrus Zoltan
  • Strugar Ioan
    3-1
    Ghitu Liviu
  • Ambrus Zoltan
    1-3
    Ghitu Liviu
  • Top 64
  • Szántó Lajos
    3-0
  • Chibulcutean Bogdan
    2-3
    Szakács Sándor
  • Héja Zoltán
    3-0
  • 0-3
    Iepure Teodor Calin
  • Loghin Florin
    3-0
  • 0-3
    Radu Constantin
  • Kis István
    3-0
  • 0-3
    Kovacs Istvan
  • Canea Kocsis András
    3-0
  • 0-3
    Páll József Attila
  • Mija Gheorghe
    3-0
  • 0-3
    Losonczi Dénes
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
  • 0-3
    Ilie Octavian Marius
  • Darjan Daniel
    3-0
    Vajda Ernő
  • 0-3
    Stoica Mihai
  • Szabó Szilárd
    3-0
  • Nitu Serban
    3-2
    Demeter Arpad
  • Mihu Florin
    3-0
  • 0-3
    Sterczer Sándor
  • Bedő József
    3-0
  • 0-3
    Ciky Cornel
  • Geréd Ferenc
    3-0
  • 0-3
    Fülöp Attila
  • Benyovszki Béla
    3-0
  • 0-3
    Sabau Gheorghe
  • Lupescu Nicolae
    3-0
  • 0-3
    Manitiu Florin
  • Strugar Ioan
    3-0
  • 0-3
    Raduly Ovidiu
  • Veress Árpád
    1-3
    Bartha István Zsolt
  • 0-3
    Tamas Szilárd
  • Top 32
  • Szántó Lajos
    1-3
    Szakács Sándor
  • Héja Zoltán
    3-2
    Iepure Teodor Calin
  • Loghin Florin
    0-3
    Radu Constantin
  • Kis István
    0-3
    Kovacs Istvan
  • Canea Kocsis András
    2-3
    Páll József Attila
  • Mija Gheorghe
    1-3
    Losonczi Dénes
  • Mákszem Szabolcs
    0-3
    Ilie Octavian Marius
  • Darjan Daniel
    3-0
    Stoica Mihai
  • Szabó Szilárd
    3-1
    Nitu Serban
  • Mihu Florin
    2-3
    Sterczer Sándor
  • Bedő József
    3-1
    Ciky Cornel
  • Geréd Ferenc
    1-3
    Fülöp Attila
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Sabau Gheorghe
  • Lupescu Nicolae
    0-3
    Manitiu Florin
  • Strugar Ioan
    1-3
    Raduly Ovidiu
  • Bartha István Zsolt
    0-3
    Tamas Szilárd
  • Top 16
  • Radu Constantin
    1-3
    Kovacs Istvan
  • Páll József Attila
    3-1
    Losonczi Dénes
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Darjan Daniel
  • Szabó Szilárd
    3-0
    Sterczer Sándor
  • Bedő József
    0-3
    Fülöp Attila
  • Benyovszki Béla
    2-3
    Manitiu Florin
  • Raduly Ovidiu
    1-3
    Tamas Szilárd
  • Szakács Sándor
    3-0
    Héja Zoltán
  • Top 8
  • Szakács Sándor
    1-3
    Kovacs Istvan
  • Páll József Attila
    3-0
    Ilie Octavian Marius
  • Szabó Szilárd
    0-3
    Fülöp Attila
  • Manitiu Florin
    2-3
    Tamas Szilárd
  • Top 4
  • Kovacs Istvan
    3-2
    Páll József Attila
  • Fülöp Attila
    2-3
    Tamas Szilárd
  • Top 1-2
  • Kovacs Istvan
    2-3
    Tamas Szilárd
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Szántó Lajos
    3-1
    3-0
    3-1
    2-3
    3-0
    4
    1
  • 2
    Bardas Ioan
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 3
    Kis István
    0-3
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    3
  • 4
    Lupescu Nicolae
    1-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 5
    Grif Maria
    3-2
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    2
    5
  • 6
    Cucu Poenariu Claudius
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bartha István Zsolt
    2-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    3
  • 2
    Manitiu Florin
    3-2
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 3
    Iepure Teodor Calin
    3-0
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
  • 4
    Bálint Gábor
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    4
  • 5
    Váncsa Zoltán
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    5
  • 6
    Sterczer Zalán
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nitu Serban
    1-3
    3-0
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 2
    Bedő József
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 3
    Köntzey József
    0-3
    2-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    4
  • 4
    Mákszem Szabolcs
    3-1
    1-3
    3-2
    3-1
    2-3
    3
    2
  • 5
    Bardocz Ferenc
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    5
  • 6
    Andras Zoltan
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    6
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vajda Ernő
    3-0
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    3
  • 2
    Losonczi Dénes
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 3
    Sterczer Sándor
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 4
    Onet Nicolae
    3-1
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    2
    4
  • 5
    Vaszi Dénes
    2-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    5
  • 6
    Suciu Andrei
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    6
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tamas Szilárd
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 2
    Radu Constantin
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Sabau Gheorghe
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Lőrinczi Béla
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    4
  • 5
    Boariu Timofte Dănuț
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Jakab Szabolcs
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Szabó Szilárd
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-2
    5
    1
  • 2
    Geréd Ferenc
    0-3
    3-0
    3-2
    2-3
    3-0
    3
    3
  • 3
    Tódor Csaba
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 4
    Weisz Zsófia
    0-3
    2-3
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    6
  • 5
    Mija Gheorghe
    1-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 6
    Kovács Kristóf
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lovász Vilmos
    2-3
    3-1
    3-0
    2-3
    0-3
    2
    4
  • 2
    Stoica Mihai
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 3
    Ciky Cornel
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 4
    Chibulcutean Ioan
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    5
  • 5
    Páll József Attila
    3-2
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    3
    3
  • 6
    Csordás Lajos
    3-0
    1-3
    1-3
    1-3
    2-3
    1
    6
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Canea Kocsis András
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Darjan Daniel
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 3
    Mihu Florin
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 4
    Lőrincz Zoltán
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    4
  • 5
    Csíki Szabolcs
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    5
  • 6
    Csiki Ioan
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fülöp Attila
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 2
    Ilie Octavian Marius
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 3
    Demeter Arpad
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    3
  • 4
    Bardas Patrick
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 5
    Burnichi Marian
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    5
  • 6
    Serban Aurel
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Benyovszki Béla
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Héja Zoltán
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 3
    Veress Árpád
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 4
    Pasca Lucian
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 5
    Bartha Ferenc
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Csiki Istvan
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kovacs Istvan
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Szakács Sándor
    2-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 3
    Raduly Ovidiu
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 4
    Prodan Tiberiu
    1-3
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    6
  • 5
    Nagy Attila
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
  • 6
    Malene Petru
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    5
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Loghin Florin
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 2
    Chibulcutean Bogdan
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    4
  • 3
    Kulcsár Lóránd
    1-3
    3-1
    0-3
    3-1
    1-3
    2
    3
  • 4
    Strugar Ioan
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 5
    Ambrus Zoltan
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    6
  • 6
    Ghitu Liviu
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    5
Támogatók
ajax-icon Betöltés...