Cupa Eu și Paleta de Tenis - Aiud - 2019.08

Cupa Eu și Paleta de Tenis - Aiud - 2019.08.06 - open

Cupa Eu și Paleta de Tenis - Aiud - 2019.08.06 - open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Aiud
Helyszín: Sala de sport
Cím: str. Tribun Tudoran nr. 5
Kezdés időpontja: June 08, 2019, 14:00
Befejezés időpontja: June 08, 2019, 22:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Catricicau Adrian 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Catricicau Adrian 0  
     
     
     
     
  • Trandafir Vasile 3  
    Trandafir Vasile 3  
     
     
     
     
  • Kriszta Árpád Lóránd 0  
     
    Trandafir Vasile 0  
     
     
     
  • Ambrus Szilárd 3  
     
    Ambrus Szilárd 3  
     
     
     
  • Mal Denis 2  
    Ambrus Szilárd 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Szemciuk Istvan 1  
     
     
     
     
  • Szemciuk Istvan 3  
     
     
    Ambrus Szilárd 3  
     
     
  • Bora Nicolae 3  
     
     
    Bora Nicolae 2  
     
     
  • 0  
    Bora Nicolae 3  
     
     
     
     
  • Csaky Tiberiu 2  
    Kromek Iulian 0  
     
     
     
     
  • Kromek Iulian 3  
     
    Bora Nicolae 3  
     
     
     
  • Orha Andrei 3  
     
    Orha Andrei 2  
     
     
     
  • Miclos Andrei 0  
    Orha Andrei 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Ploscaru Bogdan 0  
     
     
     
     
  • Ploscaru Bogdan 3  
     
     
     
    Ambrus Szilárd 1  
    Turburan Ion  
  • Jánosi Attila 3  
     
     
     
    Turburan Ion 3  
     
  • 0  
    Jánosi Attila 3  
     
     
     
     
  • Jurescu Sorin 3  
    Jurescu Sorin 0  
     
     
     
     
  • Boznea Daniel 1  
     
    Jánosi Attila 0  
     
     
     
  • Busu Romulus 1  
     
    Turburan Ion 3  
     
     
     
  • Beches Andrei 3  
    Beches Andrei 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Turburan Ion 3  
     
     
     
     
  • Turburan Ion 3  
     
     
    Turburan Ion 3  
     
     
  • Migea Cornel 3  
     
     
    Migea Cornel 0  
     
     
  • 0  
    Migea Cornel 3  
     
     
     
     
  • Varadi Tudor Catalin 1  
    Motorga Dorin 0  
     
     
     
     
  • Motorga Dorin 3  
     
    Migea Cornel 3  
     
     
     
  • Craciun David Mihai 0  
     
    Popa Gheorghe 1  
     
     
     
  • Groza Florin 3  
    Groza Florin 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Popa Gheorghe 3  
     
     
     
     
  • Popa Gheorghe 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Turburan Ion
    9-1-0
    28-10
    27
  • 2.
    Ambrus Szilárd
    8-2-0
    27-14
    24
  • 3.
    Bora Nicolae
    7-2-0
    23-12
    21
  • 4.
    Migea Cornel
    7-2-0
    22-11
    21
  • 5.
    Popa Gheorghe
    7-1-0
    22-6
    21
  • 6.
    Jánosi Attila
    7-1-0
    21-7
    21
  • 7.
    Orha Andrei
    6-2-0
    20-11
    18
  • 8.
    Trandafir Vasile
    5-3-0
    19-14
    15
  • 9.
    Ploscaru Bogdan
    6-1-0
    18-9
    18
  • 10.
    Catricicau Adrian
    5-2-0
    17-10
    15
  • 11.
    Szemciuk Istvan
    5-2-0
    18-9
    15
  • 12.
    Motorga Dorin
    5-2-0
    17-8
    15
  • 13.
    Jurescu Sorin
    4-3-0
    15-12
    12
  • 14.
    Kromek Iulian
    4-3-0
    13-11
    12
  • 15.
    Groza Florin
    4-3-0
    15-11
    12
  • 16.
    Beches Andrei
    3-4-0
    13-15
    9
  • 17.
    Busu Romulus
    4-2-0
    13-9
    12
  • 18.
    Mal Denis
    3-3-0
    11-12
    9
  • 19.
    Kriszta Árpád Lóránd
    3-3-0
    10-11
    9
  • 20.
    Craciun David Mihai
    3-3-0
    12-10
    9
  • 21.
    Boznea Daniel
    3-3-0
    11-10
    9
  • 22.
    Csaky Tiberiu
    2-4-0
    10-12
    6
  • 23.
    Miclos Andrei
    2-4-0
    10-14
    6
  • 24.
    Varadi Tudor Catalin
    2-4-0
    8-13
    6
  • 25.
    Jichici Svetozar
    2-3-0
    9-11
    6
  • 26.
    Ciobanu Daniel
    1-4-0
    8-14
    3
  • 27.
    Cecan Vasile
    1-4-0
    6-13
    3
  • 28.
    Weiss Simona
    1-4-0
    6-14
    3
  • 29.
    Tarlea Adrian
    1-4-0
    3-12
    3
  • 30.
    Pop Danut
    1-4-0
    4-14
    3
  • 31.
    Zdrenghea Mircea
    0-5-0
    6-15
    0
  • 32.
    Veres Adrian
    0-5-0
    7-15
    0
  • 33.
    Veres János
    0-5-0
    2-15
    0
  • 34.
    Degianschi Obrad
    0-5-0
    4-15
    0
  • 35.
    Caraus Sorin
    0-5-0
    2-15
    0
  • 36.
    Bozosan Petre
    0-5-0
    3-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 6
  • 2.
    Turburan Ion
    4-1-0
    13-9
    12
  • 1.
    Szemciuk Istvan
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Groza Florin
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Miclos Andrei
    2-3-0
    10-11
    6
  • Jichici Svetozar
    2-3-0
    9-11
    6
  • Bozosan Petre
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 2.
    Bora Nicolae
    4-1-0
    12-7
    12
  • 1.
    Migea Cornel
    4-1-0
    13-7
    12
  • 4.
    Trandafir Vasile
    3-2-0
    13-11
    9
  • 3.
    Jurescu Sorin
    3-2-0
    12-8
    9
  • Weiss Simona
    1-4-0
    6-14
    3
  • Zdrenghea Mircea
    0-5-0
    6-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Ploscaru Bogdan
    5-0-0
    15-6
    15
  • 2.
    Motorga Dorin
    4-1-0
    14-4
    12
  • 3.
    Kriszta Árpád Lóránd
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Beches Andrei
    2-3-0
    10-11
    6
  • Tarlea Adrian
    1-4-0
    3-12
    3
  • Degianschi Obrad
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Jánosi Attila
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Ambrus Szilárd
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Craciun David Mihai
    3-2-0
    12-7
    9
  • 4.
    Csaky Tiberiu
    2-3-0
    8-9
    6
  • Pop Danut
    1-4-0
    4-14
    3
  • Caraus Sorin
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Popa Gheorghe
    5-0-0
    15-2
    15
  • 3.
    Boznea Daniel
    3-2-0
    10-7
    9
  • 4.
    Mal Denis
    3-2-0
    9-9
    9
  • 2.
    Kromek Iulian
    3-2-0
    10-6
    9
  • Cecan Vasile
    1-4-0
    6-13
    3
  • Veres János
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Catricicau Adrian
    4-1-0
    14-7
    12
  • 2.
    Busu Romulus
    4-1-0
    12-6
    12
  • 3.
    Orha Andrei
    4-1-0
    12-8
    12
  • 4.
    Varadi Tudor Catalin
    2-3-0
    7-10
    6
  • Ciobanu Daniel
    1-4-0
    8-14
    3
  • Veres Adrian
    0-5-0
    7-15
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Ambrus Szilárd
    1-3
    Turburan Ion
  • Top 4
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    Bora Nicolae
  • Turburan Ion
    3-0
    Migea Cornel
  • Top 8
  • Trandafir Vasile
    0-3
    Ambrus Szilárd
  • Bora Nicolae
    3-2
    Orha Andrei
  • Jánosi Attila
    0-3
    Turburan Ion
  • Migea Cornel
    3-1
    Popa Gheorghe
  • Top 16
  • Catricicau Adrian
    0-3
    Trandafir Vasile
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Szemciuk Istvan
  • Bora Nicolae
    3-0
    Kromek Iulian
  • Orha Andrei
    3-0
    Ploscaru Bogdan
  • Jánosi Attila
    3-0
    Jurescu Sorin
  • Beches Andrei
    0-3
    Turburan Ion
  • Migea Cornel
    3-0
    Motorga Dorin
  • Groza Florin
    1-3
    Popa Gheorghe
  • Top 32
  • 0-3
    Catricicau Adrian
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    Mal Denis
  • 0-3
    Szemciuk Istvan
  • Bora Nicolae
    3-0
  • Csaky Tiberiu
    2-3
    Kromek Iulian
  • Orha Andrei
    3-0
    Miclos Andrei
  • 0-3
    Ploscaru Bogdan
  • Jánosi Attila
    3-0
  • Jurescu Sorin
    3-1
    Boznea Daniel
  • Busu Romulus
    1-3
    Beches Andrei
  • 0-3
    Turburan Ion
  • Migea Cornel
    3-0
  • Varadi Tudor Catalin
    1-3
    Motorga Dorin
  • Craciun David Mihai
    0-3
    Groza Florin
  • 0-3
    Popa Gheorghe
  • csoport: Alsó: 6
  • Turburan Ion
    3-1
    Jichici Svetozar
  • Turburan Ion
    3-1
    Miclos Andrei
  • Turburan Ion
    3-2
    Szemciuk Istvan
  • Turburan Ion
    1-3
    Groza Florin
  • Turburan Ion
    3-2
    Bozosan Petre
  • Jichici Svetozar
    1-3
    Miclos Andrei
  • Jichici Svetozar
    1-3
    Szemciuk Istvan
  • Jichici Svetozar
    3-2
    Groza Florin
  • Jichici Svetozar
    3-0
    Bozosan Petre
  • Miclos Andrei
    2-3
    Szemciuk Istvan
  • Miclos Andrei
    1-3
    Groza Florin
  • Miclos Andrei
    3-1
    Bozosan Petre
  • Szemciuk Istvan
    3-0
    Groza Florin
  • Szemciuk Istvan
    3-0
    Bozosan Petre
  • Groza Florin
    3-0
    Bozosan Petre
  • csoport: Alsó: 5
  • Migea Cornel
    3-2
    Trandafir Vasile
  • Migea Cornel
    3-1
    Jurescu Sorin
  • Migea Cornel
    3-0
    Weiss Simona
  • Migea Cornel
    1-3
    Bora Nicolae
  • Migea Cornel
    3-1
    Zdrenghea Mircea
  • Trandafir Vasile
    3-2
    Jurescu Sorin
  • Trandafir Vasile
    3-1
    Weiss Simona
  • Trandafir Vasile
    2-3
    Bora Nicolae
  • Trandafir Vasile
    3-2
    Zdrenghea Mircea
  • Jurescu Sorin
    3-2
    Weiss Simona
  • Jurescu Sorin
    3-0
    Bora Nicolae
  • Jurescu Sorin
    3-0
    Zdrenghea Mircea
  • Weiss Simona
    0-3
    Bora Nicolae
  • Weiss Simona
    3-2
    Zdrenghea Mircea
  • Bora Nicolae
    3-1
    Zdrenghea Mircea
  • csoport: Alsó: 4
  • Motorga Dorin
    3-1
    Beches Andrei
  • Motorga Dorin
    3-0
    Degianschi Obrad
  • Motorga Dorin
    2-3
    Ploscaru Bogdan
  • Motorga Dorin
    3-0
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Motorga Dorin
    3-0
    Tarlea Adrian
  • Beches Andrei
    3-2
    Degianschi Obrad
  • Beches Andrei
    1-3
    Ploscaru Bogdan
  • Beches Andrei
    2-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Beches Andrei
    3-0
    Tarlea Adrian
  • Degianschi Obrad
    2-3
    Ploscaru Bogdan
  • Degianschi Obrad
    0-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Degianschi Obrad
    0-3
    Tarlea Adrian
  • Ploscaru Bogdan
    3-1
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Ploscaru Bogdan
    3-0
    Tarlea Adrian
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-0
    Tarlea Adrian
  • csoport: Alsó: 3
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    Craciun David Mihai
  • Ambrus Szilárd
    2-3
    Jánosi Attila
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Pop Danut
  • Ambrus Szilárd
    3-0
    Csaky Tiberiu
  • Ambrus Szilárd
    3-0
    Caraus Sorin
  • Craciun David Mihai
    1-3
    Jánosi Attila
  • Craciun David Mihai
    3-0
    Pop Danut
  • Craciun David Mihai
    3-1
    Csaky Tiberiu
  • Craciun David Mihai
    3-0
    Caraus Sorin
  • Jánosi Attila
    3-0
    Pop Danut
  • Jánosi Attila
    3-1
    Csaky Tiberiu
  • Jánosi Attila
    3-0
    Caraus Sorin
  • Pop Danut
    0-3
    Csaky Tiberiu
  • Pop Danut
    3-2
    Caraus Sorin
  • Csaky Tiberiu
    3-0
    Caraus Sorin
  • csoport: Alsó: 2
  • Boznea Daniel
    3-0
    Mal Denis
  • Boznea Daniel
    1-3
    Popa Gheorghe
  • Boznea Daniel
    3-0
    Veres János
  • Boznea Daniel
    0-3
    Kromek Iulian
  • Boznea Daniel
    3-1
    Cecan Vasile
  • Mal Denis
    0-3
    Popa Gheorghe
  • Mal Denis
    3-0
    Veres János
  • Mal Denis
    3-1
    Kromek Iulian
  • Mal Denis
    3-2
    Cecan Vasile
  • Popa Gheorghe
    3-1
    Veres János
  • Popa Gheorghe
    3-0
    Kromek Iulian
  • Popa Gheorghe
    3-0
    Cecan Vasile
  • Veres János
    0-3
    Kromek Iulian
  • Veres János
    1-3
    Cecan Vasile
  • Kromek Iulian
    3-0
    Cecan Vasile
  • csoport: Alsó: 1
  • Catricicau Adrian
    3-0
    Busu Romulus
  • Catricicau Adrian
    3-2
    Ciobanu Daniel
  • Catricicau Adrian
    2-3
    Orha Andrei
  • Catricicau Adrian
    3-2
    Veres Adrian
  • Catricicau Adrian
    3-0
    Varadi Tudor Catalin
  • Busu Romulus
    3-1
    Ciobanu Daniel
  • Busu Romulus
    3-0
    Orha Andrei
  • Busu Romulus
    3-1
    Veres Adrian
  • Busu Romulus
    3-1
    Varadi Tudor Catalin
  • Ciobanu Daniel
    2-3
    Orha Andrei
  • Ciobanu Daniel
    3-2
    Veres Adrian
  • Ciobanu Daniel
    0-3
    Varadi Tudor Catalin
  • Orha Andrei
    3-1
    Veres Adrian
  • Orha Andrei
    3-0
    Varadi Tudor Catalin
  • Veres Adrian
    1-3
    Varadi Tudor Catalin
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Catricicau Adrian 
     
    3-0
    3-2
    2-3
    3-2
    3-0
    4
  • 2
    Busu Romulus 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    4
  • 3
    Ciobanu Daniel 
    2-3
    1-3
     
    2-3
    3-2
    0-3
    1
  • 4
    Orha Andrei 
    3-2
    0-3
    3-2
     
    3-1
    3-0
    4
  • 5
    Veres Adrian 
    2-3
    1-3
    2-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Varadi Tudor Catalin 
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Boznea Daniel 
     
    3-0
    1-3
    3-0
    0-3
    3-1
    3
  • 2
    Mal Denis 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
  • 3
    Popa Gheorghe 
    3-1
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 4
    Veres János 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 5
    Kromek Iulian 
    3-0
    1-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    3
  • 6
    Cecan Vasile 
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ambrus Szilárd 
     
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Craciun David Mihai 
    2-3
     
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Jánosi Attila 
    3-2
    3-1
     
    3-0
    3-1
    3-0
    5
  • 4
    Pop Danut 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 5
    Csaky Tiberiu 
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 6
    Caraus Sorin 
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Motorga Dorin 
     
    3-1
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Beches Andrei 
    1-3
     
    3-2
    1-3
    2-3
    3-0
    2
  • 3
    Degianschi Obrad 
    0-3
    2-3
     
    2-3
    0-3
    0-3
    0
  • 4
    Ploscaru Bogdan 
    3-2
    3-1
    3-2
     
    3-1
    3-0
    5
  • 5
    Kriszta Árpád Lóránd 
    0-3
    3-2
    3-0
    1-3
     
    3-0
    3
  • 6
    Tarlea Adrian 
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Migea Cornel 
     
    3-2
    3-1
    3-0
    1-3
    3-1
    4
  • 2
    Trandafir Vasile 
    2-3
     
    3-2
    3-1
    2-3
    3-2
    3
  • 3
    Jurescu Sorin 
    1-3
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Weiss Simona 
    0-3
    1-3
    2-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 5
    Bora Nicolae 
    3-1
    3-2
    0-3
    3-0
     
    3-1
    4
  • 6
    Zdrenghea Mircea 
    1-3
    2-3
    0-3
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Turburan Ion 
     
    3-1
    3-1
    3-2
    1-3
    3-2
    4
  • 2
    Jichici Svetozar 
    1-3
     
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Miclos Andrei 
    1-3
    3-1
     
    2-3
    1-3
    3-1
    2
  • 4
    Szemciuk Istvan 
    2-3
    3-1
    3-2
     
    3-0
    3-0
    4
  • 5
    Groza Florin 
    3-1
    2-3
    3-1
    0-3
     
    3-0
    3
  • 6
    Bozosan Petre 
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók