Cupa Eu și Paleta de Tenis - Aiud - 2019.08.06 - incepatori

Cupa Eu și Paleta de Tenis - Aiud - 2019.08.06 - incepatori

Cupa Eu și Paleta de Tenis - Aiud - 2019.08.06 - incepatori

by Amatur Romania
40.00 Ron
Ország: Románia Város: Aiud Helyszín: Sala de sport Cím: str. Tribun Tudoran nr. 5
Kezdés időpontja: June 08, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: June 08, 2019, 17:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Gligor Paul
    3-1
    Asavei Gheorghe
  • Gligor Paul
    3-1
    Pralea Constantin
  • Gligor Paul
    3-0
    Hagea Andra
  • Gligor Paul
    3-0
    Costache David
  • Asavei Gheorghe
    1-3
    Pralea Constantin
  • Asavei Gheorghe
    3-2
    Hagea Andra
  • Asavei Gheorghe
    3-0
    Costache David
  • Pralea Constantin
    3-1
    Hagea Andra
  • Pralea Constantin
    3-1
    Costache David
  • Hagea Andra
    3-0
    Costache David
  • csoport: 2
  • Muntean Atila
    3-0
    Pop Dan Cristian
  • Muntean Atila
    3-1
    Achim Paul
  • Muntean Atila
    3-1
    Tetcu Rares
  • Muntean Atila
    3-1
    Virlanovici David
  • Pop Dan Cristian
    0-3
    Achim Paul
  • Pop Dan Cristian
    3-2
    Tetcu Rares
  • Pop Dan Cristian
    3-0
    Virlanovici David
  • Achim Paul
    3-0
    Tetcu Rares
  • Achim Paul
    3-1
    Virlanovici David
  • Tetcu Rares
    0-3
    Virlanovici David
  • csoport: 3
  • Susman Dan
    1-3
    Iakab Ovidiu
  • Susman Dan
    3-1
    Layis Rita
  • Susman Dan
    3-0
    Lupu Vasile
  • Susman Dan
    3-0
    Duda Daniel
  • Susman Dan
    3-0
    Luncean Andrei
  • Iakab Ovidiu
    0-3
    Layis Rita
  • Iakab Ovidiu
    3-0
    Lupu Vasile
  • Iakab Ovidiu
    3-0
    Duda Daniel
  • Iakab Ovidiu
    3-0
    Luncean Andrei
  • Layis Rita
    3-0
    Lupu Vasile
  • Layis Rita
    3-0
    Duda Daniel
  • Layis Rita
    3-0
    Luncean Andrei
  • Lupu Vasile
    2-3
    Duda Daniel
  • Lupu Vasile
    3-0
    Luncean Andrei
  • Duda Daniel
    3-0
    Luncean Andrei
  • csoport: 4
  • Dranca David
    0-3
    Creta Petru
  • Dranca David
    3-0
    Marian Rares
  • Dranca David
    1-3
    Catana Albert
  • Dranca David
    3-0
    Bardas Mark
  • Dranca David
    3-0
    Preda Elena Carmen
  • Creta Petru
    3-0
    Marian Rares
  • Creta Petru
    3-0
    Catana Albert
  • Creta Petru
    3-1
    Bardas Mark
  • Creta Petru
    3-0
    Preda Elena Carmen
  • Marian Rares
    1-3
    Catana Albert
  • Marian Rares
    0-3
    Bardas Mark
  • Marian Rares
    1-3
    Preda Elena Carmen
  • Catana Albert
    3-1
    Bardas Mark
  • Catana Albert
    3-1
    Preda Elena Carmen
  • Bardas Mark
    3-0
    Preda Elena Carmen
  • Top 16
  • Gligor Paul
    3-0
    Virlanovici David
  • Dranca David
    0-3
    Susman Dan
  • Achim Paul
    3-2
    Asavei Gheorghe
  • Duda Daniel
    1-3
    Creta Petru
  • Layis Rita
    3-0
    Bardas Mark
  • Pop Dan Cristian
    0-3
    Pralea Constantin
  • Catana Albert
    1-3
    Iakab Ovidiu
  • Hagea Andra
    0-3
    Muntean Atila
  • Top 8
  • Gligor Paul
    3-1
    Susman Dan
  • Achim Paul
    3-2
    Creta Petru
  • Layis Rita
    2-3
    Pralea Constantin
  • Iakab Ovidiu
    1-3
    Muntean Atila
  • Top 4
  • Gligor Paul
    3-0
    Achim Paul
  • Pralea Constantin
    3-2
    Muntean Atila
  • Top 1-2
  • Gligor Paul
    3-2
    Pralea Constantin
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gligor Paul
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Asavei Gheorghe
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 3
    Pralea Constantin
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 4
    Hagea Andra
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Costache David
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Muntean Atila
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 2
    Pop Dan Cristian
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 3
    Achim Paul
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 4
    Tetcu Rares
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • 5
    Virlanovici David
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Susman Dan
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Iakab Ovidiu
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    3
  • 3
    Layis Rita
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 4
    Lupu Vasile
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5
  • 5
    Duda Daniel
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
  • 6
    Luncean Andrei
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dranca David
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 2
    Creta Petru
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 3
    Marian Rares
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • 4
    Catana Albert
    3-1
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 5
    Bardas Mark
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    4
  • 6
    Preda Elena Carmen
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    5
Támogatók
ajax-icon Betöltés...