Cupa Eu și Paleta de Tenis - Aiud - 2019.08

Cupa Eu și Paleta de Tenis - Aiud - 2019.08.06 - incepatori

Cupa Eu și Paleta de Tenis - Aiud - 2019.08.06 - incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Aiud
Helyszín: Sala de sport
Cím: str. Tribun Tudoran nr. 5
Kezdés időpontja: June 08, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: June 08, 2019, 17:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Gligor Paul 3  
     
     
     
     
  • Virlanovici David 0  
    Gligor Paul 3  
     
     
     
  • Dranca David 0  
    Susman Dan 1  
     
     
     
  • Susman Dan 3  
     
    Gligor Paul 3  
     
     
  • Achim Paul 3  
     
    Achim Paul 0  
     
     
  • Asavei Gheorghe 2  
    Achim Paul 3  
     
     
     
  • Duda Daniel 1  
    Creta Petru 2  
     
     
     
  • Creta Petru 3  
     
     
    Gligor Paul 3  
    Gligor Paul  
  • Layis Rita 3  
     
     
    Pralea Constantin 2  
     
  • Bardas Mark 0  
    Layis Rita 2  
     
     
     
  • Pop Dan Cristian 0  
    Pralea Constantin 3  
     
     
     
  • Pralea Constantin 3  
     
    Pralea Constantin 3  
     
     
  • Catana Albert 1  
     
    Muntean Atila 2  
     
     
  • Iakab Ovidiu 3  
    Iakab Ovidiu 1  
     
     
     
  • Hagea Andra 0  
    Muntean Atila 3  
     
     
     
  • Muntean Atila 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Gligor Paul
    8-0-0
    24-5
    24
  • 2.
    Pralea Constantin
    6-2-0
    21-13
    18
  • 3.
    Muntean Atila
    6-1-0
    20-7
    18
  • 4.
    Achim Paul
    5-2-0
    16-11
    15
  • 5.
    Creta Petru
    6-1-0
    20-5
    18
  • 6.
    Layis Rita
    5-2-0
    18-6
    15
  • 7.
    Susman Dan
    5-2-0
    17-7
    15
  • 8.
    Iakab Ovidiu
    5-2-0
    16-8
    15
  • 9.
    Catana Albert
    4-2-0
    13-10
    12
  • 10.
    Dranca David
    3-3-0
    10-9
    9
  • 11.
    Pop Dan Cristian
    2-3-0
    6-11
    6
  • 12.
    Asavei Gheorghe
    2-3-0
    10-11
    6
  • 13.
    Duda Daniel
    2-4-0
    7-14
    6
  • 14.
    Bardas Mark
    2-4-0
    8-12
    6
  • 15.
    Virlanovici David
    1-4-0
    5-12
    3
  • 16.
    Hagea Andra
    1-4-0
    6-12
    3
  • 17.
    Lupu Vasile
    1-4-0
    5-12
    3
  • 18.
    Preda Elena Carmen
    1-4-0
    4-13
    3
  • 19.
    Tetcu Rares
    0-4-0
    3-12
    0
  • 20.
    Costache David
    0-4-0
    1-12
    0
  • 21.
    Luncean Andrei
    0-5-0
    0-15
    0
  • 22.
    Marian Rares
    0-5-0
    2-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Creta Petru
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Catana Albert
    4-1-0
    12-7
    12
  • 3.
    Dranca David
    3-2-0
    10-6
    9
  • 4.
    Bardas Mark
    2-3-0
    8-9
    6
  • Preda Elena Carmen
    1-4-0
    4-13
    3
  • Marian Rares
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 3.
    Iakab Ovidiu
    4-1-0
    12-4
    12
  • 2.
    Susman Dan
    4-1-0
    13-4
    12
  • 1.
    Layis Rita
    4-1-0
    13-3
    12
  • 4.
    Duda Daniel
    2-3-0
    6-11
    6
  • Lupu Vasile
    1-4-0
    5-12
    3
  • Luncean Andrei
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Muntean Atila
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Achim Paul
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Pop Dan Cristian
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Virlanovici David
    1-3-0
    5-9
    3
  • Tetcu Rares
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Gligor Paul
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Pralea Constantin
    3-1-0
    10-6
    9
  • 3.
    Asavei Gheorghe
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Hagea Andra
    1-3-0
    6-9
    3
  • Costache David
    0-4-0
    1-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Gligor Paul
    3-2
    Pralea Constantin
  • Top 4
  • Gligor Paul
    3-0
    Achim Paul
  • Pralea Constantin
    3-2
    Muntean Atila
  • Top 8
  • Gligor Paul
    3-1
    Susman Dan
  • Achim Paul
    3-2
    Creta Petru
  • Layis Rita
    2-3
    Pralea Constantin
  • Iakab Ovidiu
    1-3
    Muntean Atila
  • Top 16
  • Gligor Paul
    3-0
    Virlanovici David
  • Dranca David
    0-3
    Susman Dan
  • Achim Paul
    3-2
    Asavei Gheorghe
  • Duda Daniel
    1-3
    Creta Petru
  • Layis Rita
    3-0
    Bardas Mark
  • Pop Dan Cristian
    0-3
    Pralea Constantin
  • Catana Albert
    1-3
    Iakab Ovidiu
  • Hagea Andra
    0-3
    Muntean Atila
  • csoport: Alsó: 4
  • Dranca David
    0-3
    Creta Petru
  • Dranca David
    3-0
    Marian Rares
  • Dranca David
    1-3
    Catana Albert
  • Dranca David
    3-0
    Bardas Mark
  • Dranca David
    3-0
    Preda Elena Carmen
  • Creta Petru
    3-0
    Marian Rares
  • Creta Petru
    3-0
    Catana Albert
  • Creta Petru
    3-1
    Bardas Mark
  • Creta Petru
    3-0
    Preda Elena Carmen
  • Marian Rares
    1-3
    Catana Albert
  • Marian Rares
    0-3
    Bardas Mark
  • Marian Rares
    1-3
    Preda Elena Carmen
  • Catana Albert
    3-1
    Bardas Mark
  • Catana Albert
    3-1
    Preda Elena Carmen
  • Bardas Mark
    3-0
    Preda Elena Carmen
  • csoport: Alsó: 3
  • Susman Dan
    1-3
    Iakab Ovidiu
  • Susman Dan
    3-1
    Layis Rita
  • Susman Dan
    3-0
    Lupu Vasile
  • Susman Dan
    3-0
    Duda Daniel
  • Susman Dan
    3-0
    Luncean Andrei
  • Iakab Ovidiu
    0-3
    Layis Rita
  • Iakab Ovidiu
    3-0
    Lupu Vasile
  • Iakab Ovidiu
    3-0
    Duda Daniel
  • Iakab Ovidiu
    3-0
    Luncean Andrei
  • Layis Rita
    3-0
    Lupu Vasile
  • Layis Rita
    3-0
    Duda Daniel
  • Layis Rita
    3-0
    Luncean Andrei
  • Lupu Vasile
    2-3
    Duda Daniel
  • Lupu Vasile
    3-0
    Luncean Andrei
  • Duda Daniel
    3-0
    Luncean Andrei
  • csoport: Alsó: 2
  • Muntean Atila
    3-0
    Pop Dan Cristian
  • Muntean Atila
    3-1
    Achim Paul
  • Muntean Atila
    3-1
    Tetcu Rares
  • Muntean Atila
    3-1
    Virlanovici David
  • Pop Dan Cristian
    0-3
    Achim Paul
  • Pop Dan Cristian
    3-2
    Tetcu Rares
  • Pop Dan Cristian
    3-0
    Virlanovici David
  • Achim Paul
    3-0
    Tetcu Rares
  • Achim Paul
    3-1
    Virlanovici David
  • Tetcu Rares
    0-3
    Virlanovici David
  • csoport: Alsó: 1
  • Gligor Paul
    3-1
    Asavei Gheorghe
  • Gligor Paul
    3-1
    Pralea Constantin
  • Gligor Paul
    3-0
    Hagea Andra
  • Gligor Paul
    3-0
    Costache David
  • Asavei Gheorghe
    1-3
    Pralea Constantin
  • Asavei Gheorghe
    3-2
    Hagea Andra
  • Asavei Gheorghe
    3-0
    Costache David
  • Pralea Constantin
    3-1
    Hagea Andra
  • Pralea Constantin
    3-1
    Costache David
  • Hagea Andra
    3-0
    Costache David
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Gligor Paul 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Asavei Gheorghe 
    1-3
     
    1-3
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Pralea Constantin 
    1-3
    3-1
     
    3-1
    3-1
    3
  • 4
    Hagea Andra 
    0-3
    2-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Costache David 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Muntean Atila 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Pop Dan Cristian 
    0-3
     
    0-3
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Achim Paul 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Tetcu Rares 
    1-3
    2-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Virlanovici David 
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Susman Dan 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Iakab Ovidiu 
    3-1
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Layis Rita 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Lupu Vasile 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 5
    Duda Daniel 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 6
    Luncean Andrei 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Dranca David 
     
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Creta Petru 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
  • 3
    Marian Rares 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0-3
    1-3
    0
  • 4
    Catana Albert 
    3-1
    0-3
    3-1
     
    3-1
    3-1
    4
  • 5
    Bardas Mark 
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
     
    3-0
    2
  • 6
    Preda Elena Carmen 
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    0-3
     
    1
Támogatók