Cupa Eu și Paleta de Tenis - Aiud - 2019.08

Cupa Eu și Paleta de Tenis - Aiud - 2019.08.06 - elite

Cupa Eu și Paleta de Tenis - Aiud - 2019.08.06 - elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Aiud
Helyszín: Sala de sport
Cím: str. Tribun Tudoran nr. 5
Kezdés időpontja: June 09, 2019, 14:00
Befejezés időpontja: June 09, 2019, 22:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Simon Csaba 3  
     
     
     
     
  • Govoreanu Florin 0  
    Simon Csaba 3  
     
     
     
  • Boeriu Cezara 3  
    Boeriu Cezara 0  
     
     
     
  • Simion Boby 1  
     
    Simon Csaba 3  
     
     
  • Bauer Lajos 3  
     
    Bauer Lajos 0  
     
     
  • Suflețel Radu 2  
    Bauer Lajos 3  
     
     
     
  • Zbancu Leo 2  
    Apian Florin 0  
     
     
     
  • Apian Florin 3  
     
     
    Simon Csaba 3  
    Simon Csaba  
  • participant Józsa Zoltán 3  
     
     
    Durdun George 0  
     
  • Mican Nicolae 2  
    participant Józsa Zoltán 3  
     
     
     
  • Teleki Zsolt 2  
    Temelie Dragos 2  
     
     
     
  • Temelie Dragos 3  
     
    participant Józsa Zoltán 0  
     
     
  • Pavel Călin 2  
     
    Durdun George 3  
     
     
  • Verdet Adrian 3  
    Verdet Adrian 1  
     
     
     
  • Ciure Alin 1  
    Durdun George 3  
     
     
     
  • Durdun George 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Simon Csaba
    8-0-0
    24-0
    24
  • 2.
    Durdun George
    8-1-0
    24-12
    24
  • 3.
    Bauer Lajos
    6-2-0
    19-10
    18
  • 4.
    participant Józsa Zoltán
    6-2-0
    18-14
    18
  • 5.
    Boeriu Cezara
    4-3-0
    15-11
    12
  • 6.
    Verdet Adrian
    4-3-0
    16-13
    12
  • 7.
    Apian Florin
    4-3-0
    12-14
    12
  • 8.
    Temelie Dragos
    4-2-0
    14-12
    12
  • 9.
    Simion Boby
    4-2-0
    14-8
    12
  • 10.
    Teleki Zsolt
    3-3-0
    13-13
    9
  • 11.
    Zbancu Leo
    3-3-0
    13-9
    9
  • 12.
    Pavel Călin
    3-3-0
    14-15
    9
  • 13.
    Mican Nicolae
    3-3-0
    14-12
    9
  • 14.
    Govoreanu Florin
    2-4-0
    11-13
    6
  • 15.
    Suflețel Radu
    2-3-0
    10-12
    6
  • 16.
    Ciure Alin
    1-4-0
    6-13
    3
  • 17.
    Crainic Adrian
    2-3-0
    9-9
    6
  • 18.
    Curuț Gabriel
    1-4-0
    9-13
    3
  • 19.
    Carpaci Alexandru
    1-4-0
    4-14
    3
  • 20.
    Mocean Dan
    1-4-0
    6-14
    3
  • 21.
    Veres János
    0-0-0
    0-0
    0
  • 22.
    Popa Gheorghe
    0-0-0
    0-0
    0
  • 23.
    Zamblău Ionuț
    0-4-0
    4-12
    0
  • 24.
    Butura Vasile
    0-5-0
    3-15
    0
  • 25.
    Mal Denis
    0-0-0
    0-0
    0
  • 26.
    Boznea Daniel
    0-0-0
    0-0
    0
  • 27.
    Georgescu Constantin
    0-5-0
    1-15
    0
  • 28.
    Kromek Iulian
    0-0-0
    0-0
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Apian Florin
    3-2-0
    9-9
    9
  • 2.
    Pavel Călin
    3-2-0
    12-12
    9
  • 4.
    Boeriu Cezara
    3-2-0
    12-7
    9
  • 3.
    Mican Nicolae
    3-2-0
    12-9
    9
  • Crainic Adrian
    2-3-0
    9-9
    6
  • Mocean Dan
    1-4-0
    6-14
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    participant Józsa Zoltán
    4-1-0
    12-7
    12
  • 2.
    Simion Boby
    4-1-0
    13-5
    12
  • 3.
    Verdet Adrian
    3-2-0
    12-8
    9
  • 4.
    Zbancu Leo
    3-2-0
    11-6
    9
  • Carpaci Alexandru
    1-4-0
    4-14
    3
  • Butura Vasile
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Durdun George
    5-0-0
    15-7
    15
  • 2.
    Bauer Lajos
    4-1-0
    13-5
    12
  • 3.
    Teleki Zsolt
    3-2-0
    11-10
    9
  • 4.
    Govoreanu Florin
    2-3-0
    11-10
    6
  • Curuț Gabriel
    1-4-0
    9-13
    3
  • Georgescu Constantin
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Simon Csaba
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Temelie Dragos
    3-1-0
    9-7
    9
  • 3.
    Suflețel Radu
    2-2-0
    8-9
    6
  • 4.
    Ciure Alin
    1-3-0
    5-10
    3
  • Zamblău Ionuț
    0-4-0
    4-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Simon Csaba
    3-0
    Durdun George
  • Top 4
  • Simon Csaba
    3-0
    Bauer Lajos
  • participant Józsa Zoltán
    0-3
    Durdun George
  • Top 8
  • Simon Csaba
    3-0
    Boeriu Cezara
  • Bauer Lajos
    3-0
    Apian Florin
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Temelie Dragos
  • Verdet Adrian
    1-3
    Durdun George
  • Top 16
  • Simon Csaba
    3-0
    Govoreanu Florin
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Simion Boby
  • Bauer Lajos
    3-2
    Suflețel Radu
  • Zbancu Leo
    2-3
    Apian Florin
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Mican Nicolae
  • Teleki Zsolt
    2-3
    Temelie Dragos
  • Pavel Călin
    2-3
    Verdet Adrian
  • Ciure Alin
    1-3
    Durdun George
  • csoport: Alsó: 4
  • Pavel Călin
    2-3
    Mocean Dan
  • Pavel Călin
    3-2
    Crainic Adrian
  • Pavel Călin
    1-3
    Apian Florin
  • Pavel Călin
    3-2
    Mican Nicolae
  • Pavel Călin
    3-2
    Boeriu Cezara
  • Mocean Dan
    0-3
    Crainic Adrian
  • Mocean Dan
    1-3
    Apian Florin
  • Mocean Dan
    2-3
    Mican Nicolae
  • Mocean Dan
    0-3
    Boeriu Cezara
  • Crainic Adrian
    3-0
    Apian Florin
  • Crainic Adrian
    1-3
    Mican Nicolae
  • Crainic Adrian
    0-3
    Boeriu Cezara
  • Apian Florin
    0-3
    Mican Nicolae
  • Apian Florin
    3-1
    Boeriu Cezara
  • Mican Nicolae
    1-3
    Boeriu Cezara
  • csoport: Alsó: 3
  • Verdet Adrian
    3-2
    Zbancu Leo
  • Verdet Adrian
    2-3
    Simion Boby
  • Verdet Adrian
    1-3
    Józsa Zoltán participant
  • Verdet Adrian
    3-0
    Carpaci Alexandru
  • Verdet Adrian
    3-0
    Butura Vasile
  • Zbancu Leo
    0-3
    Simion Boby
  • Zbancu Leo
    3-0
    Józsa Zoltán participant
  • Zbancu Leo
    3-0
    Carpaci Alexandru
  • Zbancu Leo
    3-0
    Butura Vasile
  • Simion Boby
    1-3
    Józsa Zoltán participant
  • Simion Boby
    3-0
    Carpaci Alexandru
  • Simion Boby
    3-0
    Butura Vasile
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Carpaci Alexandru
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Butura Vasile
  • Carpaci Alexandru
    3-2
    Butura Vasile
  • csoport: Alsó: 2
  • Durdun George
    3-1
    Bauer Lajos
  • Durdun George
    3-2
    Govoreanu Florin
  • Durdun George
    3-2
    Teleki Zsolt
  • Durdun George
    3-2
    Curuț Gabriel
  • Durdun George
    3-0
    Georgescu Constantin
  • Bauer Lajos
    3-1
    Govoreanu Florin
  • Bauer Lajos
    3-0
    Teleki Zsolt
  • Bauer Lajos
    3-1
    Curuț Gabriel
  • Bauer Lajos
    3-0
    Georgescu Constantin
  • Govoreanu Florin
    2-3
    Teleki Zsolt
  • Govoreanu Florin
    3-1
    Curuț Gabriel
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Georgescu Constantin
  • Teleki Zsolt
    3-2
    Curuț Gabriel
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Georgescu Constantin
  • Curuț Gabriel
    3-1
    Georgescu Constantin
  • csoport: Alsó: 1
  • Simon Csaba
    3-0
    Temelie Dragos
  • Simon Csaba
    3-0
    Suflețel Radu
  • Simon Csaba
    3-0
    Ciure Alin
  • Simon Csaba
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • Temelie Dragos
    3-2
    Suflețel Radu
  • Temelie Dragos
    3-1
    Ciure Alin
  • Temelie Dragos
    3-1
    Zamblău Ionuț
  • Suflețel Radu
    3-1
    Ciure Alin
  • Suflețel Radu
    3-2
    Zamblău Ionuț
  • Ciure Alin
    3-1
    Zamblău Ionuț
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Simon Csaba 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Temelie Dragos 
    0-3
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Suflețel Radu 
    0-3
    2-3
     
    3-1
    3-2
    2
  • 4
    Ciure Alin 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Zamblău Ionuț 
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Durdun George 
     
    3-1
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    5
  • 2
    Bauer Lajos 
    1-3
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Govoreanu Florin 
    2-3
    1-3
     
    2-3
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Teleki Zsolt 
    2-3
    0-3
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3
  • 5
    Curuț Gabriel 
    2-3
    1-3
    1-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Georgescu Constantin 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Verdet Adrian 
     
    3-2
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Zbancu Leo 
    2-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Simion Boby 
    3-2
    3-0
     
    1-3
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Józsa Zoltán 
    3-1
    0-3
    3-1
     
    3-1
    3-1
    4
  • 5
    Carpaci Alexandru 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-2
    1
  • 6
    Butura Vasile 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Pavel Călin 
     
    2-3
    3-2
    1-3
    3-2
    3-2
    3
  • 2
    Mocean Dan 
    3-2
     
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    1
  • 3
    Crainic Adrian 
    2-3
    3-0
     
    3-0
    1-3
    0-3
    2
  • 4
    Apian Florin 
    3-1
    3-1
    0-3
     
    0-3
    3-1
    3
  • 5
    Mican Nicolae 
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
     
    1-3
    3
  • 6
    Boeriu Cezara 
    2-3
    3-0
    3-0
    1-3
    3-1
     
    3
Támogatók