Cupa Eu și Paleta de Tenis - Aiud - 2019.08.06 - amatori

Cupa Eu și Paleta de Tenis - Aiud - 2019.08.06 - amatori

Cupa Eu și Paleta de Tenis - Aiud - 2019.08.06 - amatori

by Amatur Romania
40.00 Ron
Ország: Románia Város: Aiud Helyszín: Sala de sport Cím: str. Tribun Tudoran nr. 5
Kezdés időpontja: June 08, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: June 08, 2019, 17:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Egyéni díj
    Név
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Susan Mircea
    0-0
    Strugar Ioan
  • Susan Mircea
    0-0
    Docea Beniamin
  • Susan Mircea
    0-0
    Sabou Edmond
  • Susan Mircea
    0-0
    Orban Marc Adrian
  • Susan Mircea
    0-0
    Siman Radu
  • Strugar Ioan
    0-0
    Docea Beniamin
  • Strugar Ioan
    0-0
    Sabou Edmond
  • Strugar Ioan
    0-0
    Orban Marc Adrian
  • Strugar Ioan
    0-0
    Siman Radu
  • Docea Beniamin
    0-0
    Sabou Edmond
  • Docea Beniamin
    0-0
    Orban Marc Adrian
  • Docea Beniamin
    0-0
    Siman Radu
  • Sabou Edmond
    0-0
    Orban Marc Adrian
  • Sabou Edmond
    0-0
    Siman Radu
  • Orban Marc Adrian
    0-0
    Siman Radu
  • csoport: 2
  • Horotan Catalin
    3-1
    Bardas Ioan
  • Horotan Catalin
    3-2
    Mitar Marius Tiberiu
  • Horotan Catalin
    3-1
    Badescu Tudor
  • Horotan Catalin
    3-0
    Marian Ioan
  • Horotan Catalin
    3-0
    Marin Marcel
  • Bardas Ioan
    0-3
    Mitar Marius Tiberiu
  • Bardas Ioan
    3-0
    Badescu Tudor
  • Bardas Ioan
    3-1
    Marian Ioan
  • Bardas Ioan
    3-0
    Marin Marcel
  • Mitar Marius Tiberiu
    0-3
    Badescu Tudor
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-0
    Marian Ioan
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-1
    Marin Marcel
  • Badescu Tudor
    3-0
    Marian Ioan
  • Badescu Tudor
    3-2
    Marin Marcel
  • Marian Ioan
    3-2
    Marin Marcel
  • csoport: 3
  • Bumbu Pavel
    1-3
    Radu Constantin
  • Bumbu Pavel
    3-0
    Ticala Sorin
  • Bumbu Pavel
    3-2
    Drimus Mihai
  • Bumbu Pavel
    1-3
    Asteleanu Lucian
  • Bumbu Pavel
    3-0
    Bunea Aurel
  • Radu Constantin
    3-2
    Ticala Sorin
  • Radu Constantin
    3-0
    Drimus Mihai
  • Radu Constantin
    0-3
    Asteleanu Lucian
  • Radu Constantin
    3-0
    Bunea Aurel
  • Ticala Sorin
    0-3
    Drimus Mihai
  • Ticala Sorin
    2-3
    Asteleanu Lucian
  • Ticala Sorin
    0-3
    Bunea Aurel
  • Drimus Mihai
    3-0
    Asteleanu Lucian
  • Drimus Mihai
    3-0
    Bunea Aurel
  • Asteleanu Lucian
    3-1
    Bunea Aurel
  • csoport: 4
  • Tintas Adrian
    2-3
    Sabau Gheorghe
  • Tintas Adrian
    0-3
    Cristea Virgil
  • Tintas Adrian
    3-1
    Tofeni Ovidiu
  • Tintas Adrian
    3-0
    Homana Marius
  • Tintas Adrian
    3-0
    Rosa Vasile
  • Sabau Gheorghe
    3-2
    Cristea Virgil
  • Sabau Gheorghe
    0-3
    Tofeni Ovidiu
  • Sabau Gheorghe
    3-0
    Homana Marius
  • Sabau Gheorghe
    3-1
    Rosa Vasile
  • Cristea Virgil
    0-3
    Tofeni Ovidiu
  • Cristea Virgil
    3-2
    Homana Marius
  • Cristea Virgil
    3-0
    Rosa Vasile
  • Tofeni Ovidiu
    3-0
    Homana Marius
  • Tofeni Ovidiu
    3-0
    Rosa Vasile
  • Homana Marius
    3-2
    Rosa Vasile
  • csoport: 5
  • Fülöp Attila
    3-0
    Szivery Adrian
  • Fülöp Attila
    3-0
    Horvath Mircea
  • Fülöp Attila
    3-0
    Prodan Iosif Lucian
  • Fülöp Attila
    3-1
    Tigaroi Florin
  • Fülöp Attila
    3-0
    Gog Vasile
  • Szivery Adrian
    3-0
    Horvath Mircea
  • Szivery Adrian
    3-2
    Prodan Iosif Lucian
  • Szivery Adrian
    3-1
    Tigaroi Florin
  • Szivery Adrian
    3-0
    Gog Vasile
  • Horvath Mircea
    2-3
    Prodan Iosif Lucian
  • Horvath Mircea
    0-3
    Tigaroi Florin
  • Horvath Mircea
    1-3
    Gog Vasile
  • Prodan Iosif Lucian
    3-2
    Tigaroi Florin
  • Prodan Iosif Lucian
    3-2
    Gog Vasile
  • Tigaroi Florin
    3-1
    Gog Vasile
  • csoport: 6
  • Spaller Tiberiu
    2-3
    Vecian Marius
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Ispan Stefan
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Cir Florin
  • Spaller Tiberiu
    3-1
    Marginean Mihai
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Bregar Dan
  • Vecian Marius
    3-0
    Ispan Stefan
  • Vecian Marius
    0-3
    Cir Florin
  • Vecian Marius
    3-2
    Marginean Mihai
  • Vecian Marius
    3-0
    Bregar Dan
  • Ispan Stefan
    1-3
    Cir Florin
  • Ispan Stefan
    0-3
    Marginean Mihai
  • Ispan Stefan
    3-0
    Bregar Dan
  • Cir Florin
    3-1
    Marginean Mihai
  • Cir Florin
    3-0
    Bregar Dan
  • Marginean Mihai
    3-0
    Bregar Dan
  • csoport: 7
  • Chira Camelia
    3-1
    Tatar Dorel
  • Chira Camelia
    0-3
    Gusan Boris
  • Chira Camelia
    3-2
    Chibulcutean Ioan
  • Chira Camelia
    3-1
    Vladescu Adrian
  • Chira Camelia
    3-0
    Aron Valentin
  • Tatar Dorel
    3-0
    Gusan Boris
  • Tatar Dorel
    3-0
    Chibulcutean Ioan
  • Tatar Dorel
    3-0
    Vladescu Adrian
  • Tatar Dorel
    3-0
    Aron Valentin
  • Gusan Boris
    3-1
    Chibulcutean Ioan
  • Gusan Boris
    3-0
    Vladescu Adrian
  • Gusan Boris
    3-0
    Aron Valentin
  • Chibulcutean Ioan
    2-3
    Vladescu Adrian
  • Chibulcutean Ioan
    1-3
    Aron Valentin
  • Vladescu Adrian
    3-2
    Aron Valentin
  • csoport: 8
  • Muresan Dorel
    1-3
    Benyovszki Béla
  • Muresan Dorel
    3-1
    Bleoca Lucas
  • Muresan Dorel
    3-1
    Faraian Alexandru
  • Muresan Dorel
    1-3
    Onofrei Petru
  • Muresan Dorel
    3-1
    Csiki Ioan
  • Benyovszki Béla
    0-3
    Bleoca Lucas
  • Benyovszki Béla
    3-1
    Faraian Alexandru
  • Benyovszki Béla
    3-2
    Onofrei Petru
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Csiki Ioan
  • Bleoca Lucas
    1-3
    Faraian Alexandru
  • Bleoca Lucas
    3-1
    Onofrei Petru
  • Bleoca Lucas
    3-2
    Csiki Ioan
  • Faraian Alexandru
    3-2
    Onofrei Petru
  • Faraian Alexandru
    2-3
    Csiki Ioan
  • Onofrei Petru
    3-1
    Csiki Ioan
  • csoport: 9
  • Piper Petru
    3-1
    Moldovan Flavia
  • Piper Petru
    3-0
    Luca Eugen
  • Piper Petru
    2-3
    Pasca Lucian
  • Piper Petru
    3-1
    Solyom Sandor
  • Piper Petru
    3-0
    Suciu Sergiu
  • Moldovan Flavia
    1-3
    Luca Eugen
  • Moldovan Flavia
    0-3
    Pasca Lucian
  • Moldovan Flavia
    1-3
    Solyom Sandor
  • Moldovan Flavia
    3-0
    Suciu Sergiu
  • Luca Eugen
    0-3
    Pasca Lucian
  • Luca Eugen
    2-3
    Solyom Sandor
  • Luca Eugen
    3-0
    Suciu Sergiu
  • Pasca Lucian
    3-2
    Solyom Sandor
  • Pasca Lucian
    3-0
    Suciu Sergiu
  • Solyom Sandor
    3-0
    Suciu Sergiu
  • csoport: 10
  • Chibulcutean Bogdan
    2-3
    Manitiu Florin
  • Chibulcutean Bogdan
    3-2
    Botas Constantin
  • Chibulcutean Bogdan
    2-3
    Tedi Ioja
  • Chibulcutean Bogdan
    3-0
    Damian Vasile
  • Chibulcutean Bogdan
    0-0
    Cobzaru Radu
  • Manitiu Florin
    2-3
    Botas Constantin
  • Manitiu Florin
    3-1
    Tedi Ioja
  • Manitiu Florin
    3-0
    Damian Vasile
  • Manitiu Florin
    0-0
    Cobzaru Radu
  • Botas Constantin
    3-0
    Tedi Ioja
  • Botas Constantin
    3-0
    Damian Vasile
  • Botas Constantin
    0-0
    Cobzaru Radu
  • Tedi Ioja
    3-0
    Damian Vasile
  • Tedi Ioja
    0-0
    Cobzaru Radu
  • Damian Vasile
    0-0
    Cobzaru Radu
  • csoport: 11
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Morariu Marius
  • Barbuta Ioan
    3-2
    Moldovean Valer
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Sabau Mircea
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Puscas Razvan
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Popa Decebal
  • Morariu Marius
    3-0
    Moldovean Valer
  • Morariu Marius
    3-1
    Sabau Mircea
  • Morariu Marius
    3-0
    Puscas Razvan
  • Morariu Marius
    3-0
    Popa Decebal
  • Moldovean Valer
    3-1
    Sabau Mircea
  • Moldovean Valer
    3-0
    Puscas Razvan
  • Moldovean Valer
    3-0
    Popa Decebal
  • Sabau Mircea
    3-0
    Puscas Razvan
  • Sabau Mircea
    3-1
    Popa Decebal
  • Puscas Razvan
    0-3
    Popa Decebal
  • csoport: 12
  • Damian Mircea
    2-3
    Oniga Paul
  • Damian Mircea
    3-2
    Bardas Patrick
  • Damian Mircea
    3-1
    Prodan Tiberiu
  • Damian Mircea
    3-2
    Fodor Iosif
  • Damian Mircea
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Oniga Paul
    1-3
    Bardas Patrick
  • Oniga Paul
    0-3
    Prodan Tiberiu
  • Oniga Paul
    3-0
    Fodor Iosif
  • Oniga Paul
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Bardas Patrick
    3-2
    Prodan Tiberiu
  • Bardas Patrick
    0-3
    Fodor Iosif
  • Bardas Patrick
    3-2
    Sarcani Andrei
  • Prodan Tiberiu
    3-0
    Fodor Iosif
  • Prodan Tiberiu
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Fodor Iosif
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Top 64
  • Susan Mircea
    3-0
  • Prodan Tiberiu
    3-2
    Prodan Iosif Lucian
  • Cir Florin
    3-1
    Badescu Tudor
  • 0-3
    Morariu Marius
  • Pasca Lucian
    3-0
  • Vladescu Adrian
    0-3
    Radu Constantin
  • Cristea Virgil
    1-3
    Chibulcutean Bogdan
  • 0-3
    Benyovszki Béla
  • Fülöp Attila
    3-0
  • Sabau Mircea
    3-2
    Sabou Edmond
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-0
    Marginean Mihai
  • 0-3
    Damian Mircea
  • Manitiu Florin
    3-0
  • Drimus Mihai
    0-3
    Gusan Boris
  • Bleoca Lucas
    3-0
    Solyom Sandor
  • 0-3
    Tofeni Ovidiu
  • Asteleanu Lucian
    3-0
  • Tedi Ioja
    0-3
    Chira Camelia
  • Muresan Dorel
    1-3
    Tintas Adrian
  • 0-3
    Piper Petru
  • Barbuta Ioan
    3-0
  • Tigaroi Florin
    0-3
    Strugar Ioan
  • Bardas Ioan
    1-3
    Oniga Paul
  • 0-3
    Spaller Tiberiu
  • Tatar Dorel
    3-0
  • Luca Eugen
    3-0
    Bumbu Pavel
  • Sabau Gheorghe
    3-1
    Faraian Alexandru
  • 0-3
    Botas Constantin
  • Bardas Patrick
    3-0
  • Siman Radu
    0-3
    Szivery Adrian
  • Vecian Marius
    1-3
    Moldovean Valer
  • 0-3
    Horotan Catalin
  • Top 32
  • Susan Mircea
    3-0
    Prodan Tiberiu
  • Cir Florin
    3-1
    Morariu Marius
  • Pasca Lucian
    2-3
    Radu Constantin
  • Chibulcutean Bogdan
    3-0
    Benyovszki Béla
  • Fülöp Attila
    3-0
    Sabau Mircea
  • Mitar Marius Tiberiu
    0-3
    Damian Mircea
  • Manitiu Florin
    3-0
    Gusan Boris
  • Bleoca Lucas
    2-3
    Tofeni Ovidiu
  • Asteleanu Lucian
    0-3
    Chira Camelia
  • Tintas Adrian
    1-3
    Piper Petru
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Strugar Ioan
  • Oniga Paul
    2-3
    Spaller Tiberiu
  • Tatar Dorel
    3-2
    Luca Eugen
  • Sabau Gheorghe
    0-3
    Botas Constantin
  • Bardas Patrick
    0-3
    Szivery Adrian
  • Moldovean Valer
    0-3
    Horotan Catalin
  • Top 16
  • Susan Mircea
    0-3
    Cir Florin
  • Radu Constantin
    1-3
    Chibulcutean Bogdan
  • Fülöp Attila
    3-0
    Damian Mircea
  • Manitiu Florin
    1-3
    Tofeni Ovidiu
  • Chira Camelia
    3-0
    Piper Petru
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Spaller Tiberiu
  • Tatar Dorel
    3-1
    Botas Constantin
  • Szivery Adrian
    3-0
    Horotan Catalin
  • Top 8
  • Cir Florin
    0-3
    Chibulcutean Bogdan
  • Fülöp Attila
    2-3
    Tofeni Ovidiu
  • Chira Camelia
    3-2
    Barbuta Ioan
  • Tatar Dorel
    0-3
    Szivery Adrian
  • Top 4
  • Chibulcutean Bogdan
    3-0
    Tofeni Ovidiu
  • Chira Camelia
    3-0
    Szivery Adrian
  • Top 1-2
  • Chibulcutean Bogdan
    3-1
    Chira Camelia
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Susan Mircea
    0-0
    0-0
    0-0
    0-0
    0-0
    0
    6
  • 2
    Strugar Ioan
    0-0
    0-0
    0-0
    0-0
    0-0
    0
    5
  • 3
    Docea Beniamin
    0-0
    0-0
    0-0
    0-0
    0-0
    0
    4
  • 4
    Sabou Edmond
    0-0
    0-0
    0-0
    0-0
    0-0
    0
    3
  • 5
    Orban Marc Adrian
    0-0
    0-0
    0-0
    0-0
    0-0
    0
    2
  • 6
    Siman Radu
    0-0
    0-0
    0-0
    0-0
    0-0
    0
    1
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Horotan Catalin
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Bardas Ioan
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 3
    Mitar Marius Tiberiu
    2-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 4
    Badescu Tudor
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    4
  • 5
    Marian Ioan
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    5
  • 6
    Marin Marcel
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    6
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bumbu Pavel
    1-3
    3-0
    3-2
    1-3
    3-0
    3
    4
  • 2
    Radu Constantin
    3-1
    3-2
    3-0
    0-3
    3-0
    4
    1
  • 3
    Ticala Sorin
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    6
  • 4
    Drimus Mihai
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 5
    Asteleanu Lucian
    3-1
    3-0
    3-2
    0-3
    3-1
    4
    2
  • 6
    Bunea Aurel
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1-3
    1
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tintas Adrian
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 2
    Sabau Gheorghe
    3-2
    3-2
    0-3
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 3
    Cristea Virgil
    3-0
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    4
  • 4
    Tofeni Ovidiu
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 5
    Homana Marius
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    5
  • 6
    Rosa Vasile
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fülöp Attila
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 2
    Szivery Adrian
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 3
    Horvath Mircea
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • 4
    Prodan Iosif Lucian
    0-3
    2-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    3
  • 5
    Tigaroi Florin
    1-3
    1-3
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    4
  • 6
    Gog Vasile
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1-3
    1
    5
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Spaller Tiberiu
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Vecian Marius
    3-2
    3-0
    0-3
    3-2
    3-0
    4
    3
  • 3
    Ispan Stefan
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 4
    Cir Florin
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 5
    Marginean Mihai
    1-3
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    4
  • 6
    Bregar Dan
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Chira Camelia
    3-1
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    3
  • 2
    Tatar Dorel
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 3
    Gusan Boris
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 4
    Chibulcutean Ioan
    2-3
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    6
  • 5
    Vladescu Adrian
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    4
  • 6
    Aron Valentin
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    5
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Muresan Dorel
    1-3
    3-1
    3-1
    1-3
    3-1
    3
    2
  • 2
    Benyovszki Béla
    3-1
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
  • 3
    Bleoca Lucas
    1-3
    3-0
    1-3
    3-1
    3-2
    3
    3
  • 4
    Faraian Alexandru
    1-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2-3
    2
    5
  • 5
    Onofrei Petru
    3-1
    2-3
    1-3
    2-3
    3-1
    2
    4
  • 6
    Csiki Ioan
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    6
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Piper Petru
    3-1
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 2
    Moldovan Flavia
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 3
    Luca Eugen
    0-3
    3-1
    0-3
    2-3
    3-0
    2
    4
  • 4
    Pasca Lucian
    3-2
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
  • 5
    Solyom Sandor
    1-3
    3-1
    3-2
    2-3
    3-0
    3
    3
  • 6
    Suciu Sergiu
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Chibulcutean Bogdan
    2-3
    3-2
    2-3
    3-0
    0-0
    2
    3
  • 2
    Manitiu Florin
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    0-0
    3
    2
  • 3
    Botas Constantin
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    0-0
    3
    1
  • 4
    Tedi Ioja
    3-2
    1-3
    0-3
    3-0
    0-0
    2
    4
  • 5
    Damian Vasile
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-0
    0
    6
  • 6
    Cobzaru Radu
    0-0
    0-0
    0-0
    0-0
    0-0
    0
    5
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Barbuta Ioan
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Morariu Marius
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Moldovean Valer
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Sabau Mircea
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    4
  • 5
    Puscas Razvan
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Popa Decebal
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Damian Mircea
    2-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    1
  • 2
    Oniga Paul
    3-2
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 3
    Bardas Patrick
    2-3
    3-1
    3-2
    0-3
    3-2
    3
    4
  • 4
    Prodan Tiberiu
    1-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 5
    Fodor Iosif
    2-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    5
  • 6
    Sarcani Andrei
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    6
Támogatók
ajax-icon Betöltés...