Cupa Eden Club - Constanta - 23.11.2019 - Open+Elite

Cupa Eden Club - Constanta - 23.11.2019 - Open+Elite

Cupa Eden Club - Constanta - 23.11.2019 - Open+Elite

by Amatur Romania
Ingyenes
Ország: Románia Város: Constanta Helyszín: Club Tenis de masa Eden Cím: B-dul Aurel Vlaicu Nr. 70
Kezdés időpontja: November 23, 2019, 09:30 Befejezés időpontja: November 23, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Caminschi Mihai
    3-2
    Dumitrescu Adrian
  • Caminschi Mihai
    3-0
    Gherasim Iulian
  • Caminschi Mihai
    3-0
    Popescu Andrei
  • Caminschi Mihai
    3-1
    Bogdan Eden
  • Dumitrescu Adrian
    3-0
    Gherasim Iulian
  • Dumitrescu Adrian
    2-3
    Popescu Andrei
  • Dumitrescu Adrian
    3-2
    Bogdan Eden
  • Gherasim Iulian
    3-0
    Popescu Andrei
  • Gherasim Iulian
    3-1
    Bogdan Eden
  • Popescu Andrei
    2-3
    Bogdan Eden
  • csoport: 2
  • Neculai Alexandru
    3-2
    Fratea Aurel
  • Neculai Alexandru
    3-2
    Leolea Andrei
  • Neculai Alexandru
    3-2
    Lica George
  • Neculai Alexandru
    3-0
    Nechifor Constantin
  • Fratea Aurel
    1-3
    Leolea Andrei
  • Fratea Aurel
    3-1
    Lica George
  • Fratea Aurel
    3-0
    Nechifor Constantin
  • Leolea Andrei
    3-1
    Lica George
  • Leolea Andrei
    3-0
    Nechifor Constantin
  • Lica George
    3-1
    Nechifor Constantin
  • csoport: 3
  • Teglas Andreea
    1-3
    Mitrea Silviu
  • Teglas Andreea
    3-1
    Ilie Cristian
  • Teglas Andreea
    3-0
    Ghizdavescu Adrian
  • Teglas Andreea
    3-0
    Dragulin Amalia
  • Teglas Andreea
    3-0
    Mircescu Cosmin
  • Mitrea Silviu
    3-2
    Ilie Cristian
  • Mitrea Silviu
    3-1
    Ghizdavescu Adrian
  • Mitrea Silviu
    3-0
    Dragulin Amalia
  • Mitrea Silviu
    2-3
    Mircescu Cosmin
  • Ilie Cristian
    3-2
    Ghizdavescu Adrian
  • Ilie Cristian
    1-3
    Dragulin Amalia
  • Ilie Cristian
    1-3
    Mircescu Cosmin
  • Ghizdavescu Adrian
    3-2
    Dragulin Amalia
  • Ghizdavescu Adrian
    2-3
    Mircescu Cosmin
  • Dragulin Amalia
    3-2
    Mircescu Cosmin
  • csoport: 4
  • Dumitru Lorena
    3-2
    Firica Lucian
  • Dumitru Lorena
    3-0
    Peiu Cosmin
  • Dumitru Lorena
    3-0
    Osman Metin
  • Dumitru Lorena
    3-0
    Caracostea Adelina
  • Dumitru Lorena
    3-2
    Vasiluta Iulian
  • Firica Lucian
    3-0
    Peiu Cosmin
  • Firica Lucian
    3-0
    Osman Metin
  • Firica Lucian
    3-0
    Caracostea Adelina
  • Firica Lucian
    1-3
    Vasiluta Iulian
  • Peiu Cosmin
    2-3
    Osman Metin
  • Peiu Cosmin
    3-0
    Caracostea Adelina
  • Peiu Cosmin
    1-3
    Vasiluta Iulian
  • Osman Metin
    3-0
    Caracostea Adelina
  • Osman Metin
    0-3
    Vasiluta Iulian
  • Caracostea Adelina
    0-3
    Vasiluta Iulian
  • Top 16
  • Caminschi Mihai
    3-0
    Lica George
  • Firica Lucian
    1-3
    Teglas Andreea
  • Leolea Andrei
    2-3
    Gherasim Iulian
  • Dragulin Amalia
    1-3
    Dumitru Lorena
  • Mitrea Silviu
    3-0
    Osman Metin
  • Fratea Aurel
    2-3
    Dumitrescu Adrian
  • Vasiluta Iulian
    3-1
    Mircescu Cosmin
  • Bogdan Eden
    0-3
    Neculai Alexandru
  • Top 8
  • Caminschi Mihai
    3-2
    Teglas Andreea
  • Gherasim Iulian
    2-3
    Dumitru Lorena
  • Mitrea Silviu
    3-1
    Dumitrescu Adrian
  • Vasiluta Iulian
    0-3
    Neculai Alexandru
  • Top 4
  • Caminschi Mihai
    3-2
    Dumitru Lorena
  • Mitrea Silviu
    2-3
    Neculai Alexandru
  • Top 1-2
  • Caminschi Mihai
    3-1
    Neculai Alexandru
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Caminschi Mihai
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 2
    Dumitrescu Adrian
    2-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    2
  • 3
    Gherasim Iulian
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
  • 4
    Popescu Andrei
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
    1
    5
  • 5
    Bogdan Eden
    1-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Neculai Alexandru
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
  • 2
    Fratea Aurel
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 3
    Leolea Andrei
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 4
    Lica George
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Nechifor Constantin
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Teglas Andreea
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Mitrea Silviu
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    2-3
    4
    2
  • 3
    Ilie Cristian
    1-3
    2-3
    3-2
    1-3
    1-3
    1
    5
  • 4
    Ghizdavescu Adrian
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    2-3
    1
    6
  • 5
    Dragulin Amalia
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    4
  • 6
    Mircescu Cosmin
    0-3
    3-2
    3-1
    3-2
    2-3
    3
    3
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dumitru Lorena
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    1
  • 2
    Firica Lucian
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    3
  • 3
    Peiu Cosmin
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    5
  • 4
    Osman Metin
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    0-3
    2
    4
  • 5
    Caracostea Adelina
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Vasiluta Iulian
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
Támogatók
ajax-icon Betöltés...