Cupa Eden Club - Constanta - 23.11.2019 - Incepatori+Avansati

Cupa Eden Club - Constanta - 23.11.2019 - Incepatori+Avansati

Cupa Eden Club - Constanta - 23.11.2019 - Incepatori+Avansati

by Amatur Romania
Ingyenes
Ország: Románia Város: Constanta Helyszín: Club Tenis de masa Eden Cím: B-dul Aurel Vlaicu Nr. 70
Kezdés időpontja: November 23, 2019, 14:00 Befejezés időpontja: November 23, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Durac Viorel
    3-0
    Irimia Silviu Marius
  • Durac Viorel
    3-0
    Cornea Marian
  • Durac Viorel
    3-0
    Dumitru Florin
  • Durac Viorel
    3-1
    Bora Robert
  • Durac Viorel
    3-0
    Mechenici Gheorghe
  • Irimia Silviu Marius
    3-0
    Cornea Marian
  • Irimia Silviu Marius
    3-0
    Dumitru Florin
  • Irimia Silviu Marius
    3-0
    Bora Robert
  • Irimia Silviu Marius
    3-2
    Mechenici Gheorghe
  • Cornea Marian
    3-2
    Dumitru Florin
  • Cornea Marian
    3-2
    Bora Robert
  • Cornea Marian
    0-3
    Mechenici Gheorghe
  • Dumitru Florin
    0-3
    Bora Robert
  • Dumitru Florin
    0-3
    Mechenici Gheorghe
  • Bora Robert
    2-3
    Mechenici Gheorghe
  • csoport: 2
  • Stoica Emanuel
    3-1
    Asmarandei Petru
  • Stoica Emanuel
    3-0
    Scutaru Marius
  • Stoica Emanuel
    3-0
    Daineanu Paul
  • Stoica Emanuel
    3-0
    Bordusanu Daniela
  • Stoica Emanuel
    3-1
    Cristian Vasile
  • Asmarandei Petru
    3-2
    Scutaru Marius
  • Asmarandei Petru
    3-1
    Daineanu Paul
  • Asmarandei Petru
    3-0
    Bordusanu Daniela
  • Asmarandei Petru
    3-0
    Cristian Vasile
  • Scutaru Marius
    3-1
    Daineanu Paul
  • Scutaru Marius
    3-0
    Bordusanu Daniela
  • Scutaru Marius
    3-0
    Cristian Vasile
  • Daineanu Paul
    3-0
    Bordusanu Daniela
  • Daineanu Paul
    3-1
    Cristian Vasile
  • Bordusanu Daniela
    0-3
    Cristian Vasile
  • csoport: 3
  • Pancrat Cristian
    3-2
    Serban Nicolae
  • Pancrat Cristian
    1-3
    Gheorghe Dan
  • Pancrat Cristian
    3-2
    Serban Rares
  • Pancrat Cristian
    3-0
    Boteanu George
  • Pancrat Cristian
    3-1
    Medeleanu Stefan
  • Serban Nicolae
    2-3
    Gheorghe Dan
  • Serban Nicolae
    2-3
    Serban Rares
  • Serban Nicolae
    3-0
    Boteanu George
  • Serban Nicolae
    3-2
    Medeleanu Stefan
  • Gheorghe Dan
    3-1
    Serban Rares
  • Gheorghe Dan
    3-0
    Boteanu George
  • Gheorghe Dan
    3-1
    Medeleanu Stefan
  • Serban Rares
    3-0
    Boteanu George
  • Serban Rares
    3-2
    Medeleanu Stefan
  • Boteanu George
    0-3
    Medeleanu Stefan
  • csoport: 4
  • Ticu Iulian
    3-1
    Glavan Niculae
  • Ticu Iulian
    3-0
    Staicu Vasile
  • Ticu Iulian
    3-0
    Enache Adrian
  • Ticu Iulian
    3-2
    Balauca Daniel
  • Ticu Iulian
    3-2
    Pascu Mugurel
  • Glavan Niculae
    3-1
    Staicu Vasile
  • Glavan Niculae
    2-3
    Enache Adrian
  • Glavan Niculae
    2-3
    Balauca Daniel
  • Glavan Niculae
    1-3
    Pascu Mugurel
  • Staicu Vasile
    3-0
    Enache Adrian
  • Staicu Vasile
    1-3
    Balauca Daniel
  • Staicu Vasile
    0-3
    Pascu Mugurel
  • Enache Adrian
    1-3
    Balauca Daniel
  • Enache Adrian
    0-3
    Pascu Mugurel
  • Balauca Daniel
    0-3
    Pascu Mugurel
  • csoport: 5
  • Zbant Mihai
    3-1
    Aihan Velula
  • Zbant Mihai
    3-2
    Plesoianu Stefan
  • Zbant Mihai
    3-1
    Verman Stefan
  • Zbant Mihai
    3-0
    Adoranti Raul
  • Zbant Mihai
    3-0
    Stratulat Gheorghe
  • Aihan Velula
    3-0
    Plesoianu Stefan
  • Aihan Velula
    3-0
    Verman Stefan
  • Aihan Velula
    1-3
    Adoranti Raul
  • Aihan Velula
    3-0
    Stratulat Gheorghe
  • Plesoianu Stefan
    3-0
    Verman Stefan
  • Plesoianu Stefan
    3-2
    Adoranti Raul
  • Plesoianu Stefan
    3-0
    Stratulat Gheorghe
  • Verman Stefan
    1-3
    Adoranti Raul
  • Verman Stefan
    3-2
    Stratulat Gheorghe
  • Adoranti Raul
    3-0
    Stratulat Gheorghe
  • Top 32
  • Durac Viorel
    3-0
  • Glavan Niculae
    3-1
    Plesoianu Stefan
  • Asmarandei Petru
    3-0
  • 0-3
    Pancrat Cristian
  • Zbant Mihai
    3-0
  • 0-3
    Scutaru Marius
  • Serban Rares
    3-2
    Cornea Marian
  • 0-3
    Ticu Iulian
  • Gheorghe Dan
    3-0
  • Daineanu Paul
    1-3
    Balauca Daniel
  • Mechenici Gheorghe
    3-0
  • 0-3
    Adoranti Raul
  • Pascu Mugurel
    3-0
  • 0-3
    Irimia Silviu Marius
  • Aihan Velula
    3-1
    Serban Nicolae
  • 0-3
    Stoica Emanuel
  • Top 16
  • Durac Viorel
    3-0
    Glavan Niculae
  • Asmarandei Petru
    2-3
    Pancrat Cristian
  • Zbant Mihai
    3-2
    Scutaru Marius
  • Serban Rares
    3-1
    Ticu Iulian
  • Gheorghe Dan
    1-3
    Balauca Daniel
  • Mechenici Gheorghe
    1-3
    Adoranti Raul
  • Pascu Mugurel
    3-1
    Irimia Silviu Marius
  • Aihan Velula
    3-1
    Stoica Emanuel
  • Top 8
  • Durac Viorel
    3-0
    Pancrat Cristian
  • Zbant Mihai
    3-2
    Serban Rares
  • Balauca Daniel
    3-0
    Adoranti Raul
  • Pascu Mugurel
    3-2
    Aihan Velula
  • Top 4
  • Durac Viorel
    0-3
    Zbant Mihai
  • Balauca Daniel
    2-3
    Pascu Mugurel
  • Top 1-2
  • Zbant Mihai
    3-0
    Pascu Mugurel
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Durac Viorel
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 2
    Irimia Silviu Marius
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    2
  • 3
    Cornea Marian
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    0-3
    2
    4
  • 4
    Dumitru Florin
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 5
    Bora Robert
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    5
  • 6
    Mechenici Gheorghe
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Stoica Emanuel
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 2
    Asmarandei Petru
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Scutaru Marius
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Daineanu Paul
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    4
  • 5
    Bordusanu Daniela
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Cristian Vasile
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Pancrat Cristian
    3-2
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 2
    Serban Nicolae
    2-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    4
  • 3
    Gheorghe Dan
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 4
    Serban Rares
    2-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-2
    3
    3
  • 5
    Boteanu George
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Medeleanu Stefan
    1-3
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ticu Iulian
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    3-2
    5
    1
  • 2
    Glavan Niculae
    1-3
    3-1
    2-3
    2-3
    1-3
    1
    4
  • 3
    Staicu Vasile
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    0-3
    1
    5
  • 4
    Enache Adrian
    0-3
    3-2
    0-3
    1-3
    0-3
    1
    6
  • 5
    Balauca Daniel
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    0-3
    3
    3
  • 6
    Pascu Mugurel
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Zbant Mihai
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Aihan Velula
    1-3
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    2
  • 3
    Plesoianu Stefan
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
  • 4
    Verman Stefan
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    5
  • 5
    Adoranti Raul
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    4
  • 6
    Stratulat Gheorghe
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    6
Támogatók
ajax-icon Betöltés...