Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Cupa Ditroit - 2019 mai - Open

Cupa Ditroit - 2019 mai - Open

Cupa Ditroit - 2019 mai - Open

Ország: Románia Város: Ditrau Helyszín: Sala de Sport Gál Ferenc Cím: str. Libertății nr. 6
Kezdés időpontja: May 25, 2019, 13:00 Befejezés időpontja: May 25, 2019, 22:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Györfi Szabolcs
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Gecse Alpár
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Tamas Szilárd
  • Györfi Szabolcs
    3-2
    Gecse Alpár
  • Györfi Szabolcs
    3-2
    Pelaghie Ioan
  • Györfi Szabolcs
    1-3
    Tamas Szilárd
  • Gecse Alpár
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Gecse Alpár
    3-0
    Tamas Szilárd
  • Pelaghie Ioan
    1-3
    Tamas Szilárd
  • csoport: 2
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    participant Tókos Pál participant
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    László Levente
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    Keresztes Zoltán
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    Orha Andrei
  • participant Tókos Pál
    1-3
    László Levente
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Keresztes Zoltán
  • participant Tókos Pál
    1-3
    Orha Andrei
  • László Levente
    3-1
    Keresztes Zoltán
  • László Levente
    3-1
    Orha Andrei
  • Keresztes Zoltán
    1-3
    Orha Andrei
  • csoport: 3
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Pethő Mihály
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Dénes Ferenc
    0-3
    Butnaru Madalina
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Nistor Iosif
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Fülöp László
  • Pethő Mihály
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Pethő Mihály
    2-3
    Butnaru Madalina
  • Pethő Mihály
    3-0
    Nistor Iosif
  • Pethő Mihály
    3-0
    Fülöp László
  • Fancsali Kálmán
    1-3
    Butnaru Madalina
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Nistor Iosif
  • Fancsali Kálmán
    3-0
    Fülöp László
  • Butnaru Madalina
    2-3
    Nistor Iosif
  • Butnaru Madalina
    3-1
    Fülöp László
  • Nistor Iosif
    3-0
    Fülöp László
  • csoport: 4
  • Colcer Nicolae
    3-0
    Trandafir Vasile
  • Colcer Nicolae
    2-3
    Babics Tamas
  • Colcer Nicolae
    3-2
    Jánosi Attila
  • Colcer Nicolae
    3-1
    Szántó Lajos
  • Colcer Nicolae
    3-0
    Badaluta Marian
  • Trandafir Vasile
    3-2
    Babics Tamas
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Jánosi Attila
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Szántó Lajos
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Badaluta Marian
  • Babics Tamas
    3-0
    Jánosi Attila
  • Babics Tamas
    3-1
    Szántó Lajos
  • Babics Tamas
    3-1
    Badaluta Marian
  • Jánosi Attila
    3-0
    Szántó Lajos
  • Jánosi Attila
    3-0
    Badaluta Marian
  • Szántó Lajos
    3-2
    Badaluta Marian
  • csoport: 1
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Babics Tamas
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Pethő Mihály
  • Boeriu Cezara
    3-0
    participant Tókos Pál participant
  • Babics Tamas
    2-3
    Pethő Mihály
  • Babics Tamas
    3-1
    participant Tókos Pál participant
  • Pethő Mihály
    3-2
    participant Tókos Pál participant
  • csoport: 2
  • Ambrus Szilárd
    0-3
    Gecse Alpár
  • Ambrus Szilárd
    0-3
    Trandafir Vasile
  • Ambrus Szilárd
    2-3
    Fancsali Kálmán
  • Gecse Alpár
    2-3
    Trandafir Vasile
  • Gecse Alpár
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Trandafir Vasile
    0-3
    Fancsali Kálmán
  • csoport: 3
  • Butnaru Madalina
    3-0
    László Levente
  • Butnaru Madalina
    3-0
    Tamas Szilárd
  • Butnaru Madalina
    0-3
    Jánosi Attila
  • László Levente
    1-3
    Tamas Szilárd
  • László Levente
    3-0
    Jánosi Attila
  • Tamas Szilárd
    1-3
    Jánosi Attila
  • csoport: 4
  • Colcer Nicolae
    2-3
    Dénes Ferenc
  • Colcer Nicolae
    0-3
    Orha Andrei
  • Colcer Nicolae
    3-2
    Györfi Szabolcs
  • Dénes Ferenc
    0-3
    Orha Andrei
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Györfi Szabolcs
  • Orha Andrei
    3-0
    Györfi Szabolcs
  • Top 8
  • Boeriu Cezara
    3-2
    Fancsali Kálmán
  • Butnaru Madalina
    1-3
    Orha Andrei
  • Jánosi Attila
    3-2
    Dénes Ferenc
  • Pethő Mihály
    2-3
    Gecse Alpár
  • Top 4
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Orha Andrei
  • Jánosi Attila
    3-0
    Gecse Alpár
  • Top 1-2
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Jánosi Attila
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Boeriu Cezara
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Györfi Szabolcs
    1-3
    3-2
    3-2
    1-3
    2
    4
  • 3
    Gecse Alpár
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 4
    Pelaghie Ioan
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • 5
    Tamas Szilárd
    0-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ambrus Szilárd
    3-1
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
  • 2
    Tókos Pál
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    4
  • 3
    László Levente
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 4
    Keresztes Zoltán
    2-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    5
  • 5
    Orha Andrei
    2-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dénes Ferenc
    3-1
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 2
    Pethő Mihály
    1-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 3
    Fancsali Kálmán
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 4
    Butnaru Madalina
    3-0
    3-2
    3-1
    2-3
    3-1
    4
    1
  • 5
    Nistor Iosif
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    5
  • 6
    Fülöp László
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Colcer Nicolae
    3-0
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Trandafir Vasile
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    3
  • 3
    Babics Tamas
    3-2
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 4
    Jánosi Attila
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 5
    Szántó Lajos
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    5
  • 6
    Badaluta Marian
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    6
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Boeriu Cezara
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Babics Tamas
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3
  • 3
    Pethő Mihály
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
  • 4
    Tókos Pál
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ambrus Szilárd
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • 2
    Gecse Alpár
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    1
  • 3
    Trandafir Vasile
    3-0
    3-2
    0-3
    2
    3
  • 4
    Fancsali Kálmán
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Butnaru Madalina
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    2
  • 2
    László Levente
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 3
    Tamas Szilárd
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    3
  • 4
    Jánosi Attila
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    1
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Colcer Nicolae
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    3
  • 2
    Dénes Ferenc
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    2
  • 3
    Orha Andrei
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 4
    Györfi Szabolcs
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    4
Támogatók
ajax-icon Betöltés...