Cupa Ditroit - 2019 mai - Open

Cupa Ditroit - 2019 mai - Open

Cupa Ditroit - 2019 mai - Open

by Sinn Cou
Ország: Románia
Város: Ditrau
Helyszín: Sala de Sport Gál Ferenc
Cím: str. Libertății nr. 6
Kezdés időpontja: May 25, 2019, 13:00
Befejezés időpontja: May 25, 2019, 22:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Boeriu Cezara 3  
     
     
     
  • Fancsali Kálmán 2  
    Boeriu Cezara 3  
     
     
  • Butnaru Madalina 1  
    Orha Andrei 1  
     
     
  • Orha Andrei 3  
     
    Boeriu Cezara 3  
    Boeriu Cezara  
  • Jánosi Attila 3  
     
    Jánosi Attila 1  
     
  • Dénes Ferenc 2  
    Jánosi Attila 3  
     
     
  • Pethő Mihály 2  
    Gecse Alpár 0  
     
     
  • Gecse Alpár 3  
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Boeriu Cezara
    10-0-0
    30-6
    30
  • 2.
    Trandafir Vasile
    6-2-0
    18-10
    18
  • 3.
    Orha Andrei
    6-3-0
    22-12
    18
  • 4.
    Butnaru Madalina
    6-3-0
    21-13
    18
  • 5.
    Jánosi Attila
    6-5-0
    21-18
    18
  • 6.
    Dénes Ferenc
    6-3-0
    20-15
    18
  • 7.
    Babics Tamas
    5-3-0
    19-14
    15
  • 8.
    Colcer Nicolae
    5-3-0
    19-14
    15
  • 9.
    Gecse Alpár
    5-4-0
    20-15
    15
  • 10.
    Pethő Mihály
    5-4-0
    20-17
    15
  • 11.
    László Levente
    4-3-0
    15-12
    12
  • 12.
    Fancsali Kálmán
    4-5-0
    18-18
    12
  • 13.
    Ambrus Szilárd
    4-3-0
    14-16
    12
  • 14.
    Tamas Szilárd
    3-4-0
    10-15
    9
  • 15.
    Györfi Szabolcs
    2-5-0
    11-19
    6
  • 16.
    Nistor Iosif
    2-3-0
    7-11
    6
  • 17.
    participant Tókos Pál
    1-6-0
    9-19
    3
  • 18.
    Szántó Lajos
    1-4-0
    5-14
    3
  • 19.
    Pelaghie Ioan
    0-4-0
    3-12
    0
  • 20.
    Keresztes Zoltán
    0-4-0
    5-12
    0
  • 21.
    Fülöp László
    0-5-0
    2-15
    0
  • 22.
    Badaluta Marian
    0-5-0
    3-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Orha Andrei
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Dénes Ferenc
    2-1-0
    6-6
    6
  • Colcer Nicolae
    1-2-0
    5-8
    3
  • Györfi Szabolcs
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Jánosi Attila
    2-1-0
    6-4
    6
  • 2.
    Butnaru Madalina
    2-1-0
    6-3
    6
  • Tamas Szilárd
    1-2-0
    4-7
    3
  • László Levente
    1-2-0
    4-6
    3
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Gecse Alpár
    2-1-0
    8-4
    6
  • 2.
    Fancsali Kálmán
    2-1-0
    7-5
    6
  • Trandafir Vasile
    2-1-0
    6-5
    6
  • Ambrus Szilárd
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Boeriu Cezara
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Pethő Mihály
    2-1-0
    6-7
    6
  • Babics Tamas
    1-2-0
    5-7
    3
  • participant Tókos Pál
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Colcer Nicolae
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Trandafir Vasile
    4-1-0
    12-5
    12
  • 2.
    Babics Tamas
    4-1-0
    14-7
    12
  • 4.
    Jánosi Attila
    2-3-0
    8-9
    6
  • Szántó Lajos
    1-4-0
    5-14
    3
  • Badaluta Marian
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Butnaru Madalina
    4-1-0
    14-7
    12
  • 2.
    Dénes Ferenc
    4-1-0
    12-6
    12
  • 3.
    Pethő Mihály
    3-2-0
    12-7
    9
  • 4.
    Fancsali Kálmán
    2-3-0
    9-10
    6
  • Nistor Iosif
    2-3-0
    7-11
    6
  • Fülöp László
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Ambrus Szilárd
    4-0-0
    12-7
    12
  • 2.
    László Levente
    3-1-0
    11-6
    9
  • 3.
    Orha Andrei
    2-2-0
    9-8
    6
  • 4.
    participant Tókos Pál
    1-3-0
    6-10
    3
  • Keresztes Zoltán
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Boeriu Cezara
    4-0-0
    12-2
    12
  • 4.
    Györfi Szabolcs
    2-2-0
    8-10
    6
  • 2.
    Gecse Alpár
    2-2-0
    9-6
    6
  • 3.
    Tamas Szilárd
    2-2-0
    6-8
    6
  • Pelaghie Ioan
    0-4-0
    3-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Jánosi Attila
  • Top 4
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Orha Andrei
  • Jánosi Attila
    3-0
    Gecse Alpár
  • Top 8
  • Boeriu Cezara
    3-2
    Fancsali Kálmán
  • Butnaru Madalina
    1-3
    Orha Andrei
  • Jánosi Attila
    3-2
    Dénes Ferenc
  • Pethő Mihály
    2-3
    Gecse Alpár
  • csoport: Felső: 4
  • Colcer Nicolae
    2-3
    Dénes Ferenc
  • Colcer Nicolae
    0-3
    Orha Andrei
  • Colcer Nicolae
    3-2
    Györfi Szabolcs
  • Dénes Ferenc
    0-3
    Orha Andrei
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Györfi Szabolcs
  • Orha Andrei
    3-0
    Györfi Szabolcs
  • csoport: Felső: 3
  • Butnaru Madalina
    3-0
    László Levente
  • Butnaru Madalina
    3-0
    Tamas Szilárd
  • Butnaru Madalina
    0-3
    Jánosi Attila
  • László Levente
    1-3
    Tamas Szilárd
  • László Levente
    3-0
    Jánosi Attila
  • Tamas Szilárd
    1-3
    Jánosi Attila
  • csoport: Felső: 2
  • Ambrus Szilárd
    0-3
    Gecse Alpár
  • Ambrus Szilárd
    0-3
    Trandafir Vasile
  • Ambrus Szilárd
    2-3
    Fancsali Kálmán
  • Gecse Alpár
    2-3
    Trandafir Vasile
  • Gecse Alpár
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Trandafir Vasile
    0-3
    Fancsali Kálmán
  • csoport: Felső: 1
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Babics Tamas
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Pethő Mihály
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Tókos Pál participant
  • Babics Tamas
    2-3
    Pethő Mihály
  • Babics Tamas
    3-1
    Tókos Pál participant
  • Pethő Mihály
    3-2
    Tókos Pál participant
  • csoport: Alsó: 4
  • Colcer Nicolae
    3-0
    Trandafir Vasile
  • Colcer Nicolae
    2-3
    Babics Tamas
  • Colcer Nicolae
    3-2
    Jánosi Attila
  • Colcer Nicolae
    3-1
    Szántó Lajos
  • Colcer Nicolae
    3-0
    Badaluta Marian
  • Trandafir Vasile
    3-2
    Babics Tamas
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Jánosi Attila
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Szántó Lajos
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Badaluta Marian
  • Babics Tamas
    3-0
    Jánosi Attila
  • Babics Tamas
    3-1
    Szántó Lajos
  • Babics Tamas
    3-1
    Badaluta Marian
  • Jánosi Attila
    3-0
    Szántó Lajos
  • Jánosi Attila
    3-0
    Badaluta Marian
  • Szántó Lajos
    3-2
    Badaluta Marian
  • csoport: Alsó: 3
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Pethő Mihály
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Dénes Ferenc
    0-3
    Butnaru Madalina
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Nistor Iosif
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Fülöp László
  • Pethő Mihály
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Pethő Mihály
    2-3
    Butnaru Madalina
  • Pethő Mihály
    3-0
    Nistor Iosif
  • Pethő Mihály
    3-0
    Fülöp László
  • Fancsali Kálmán
    1-3
    Butnaru Madalina
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Nistor Iosif
  • Fancsali Kálmán
    3-0
    Fülöp László
  • Butnaru Madalina
    2-3
    Nistor Iosif
  • Butnaru Madalina
    3-1
    Fülöp László
  • Nistor Iosif
    3-0
    Fülöp László
  • csoport: Alsó: 2
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Tókos Pál participant
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    László Levente
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    Keresztes Zoltán
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    Orha Andrei
  • participant Tókos Pál
    1-3
    László Levente
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Keresztes Zoltán
  • participant Tókos Pál
    1-3
    Orha Andrei
  • László Levente
    3-1
    Keresztes Zoltán
  • László Levente
    3-1
    Orha Andrei
  • Keresztes Zoltán
    1-3
    Orha Andrei
  • csoport: Alsó: 1
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Györfi Szabolcs
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Gecse Alpár
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Tamas Szilárd
  • Györfi Szabolcs
    3-2
    Gecse Alpár
  • Györfi Szabolcs
    3-2
    Pelaghie Ioan
  • Györfi Szabolcs
    1-3
    Tamas Szilárd
  • Gecse Alpár
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Gecse Alpár
    3-0
    Tamas Szilárd
  • Pelaghie Ioan
    1-3
    Tamas Szilárd
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Boeriu Cezara 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Györfi Szabolcs 
    1-3
     
    3-2
    3-2
    1-3
    2
  • 3
    Gecse Alpár 
    1-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Pelaghie Ioan 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Tamas Szilárd 
    0-3
    3-1
    0-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ambrus Szilárd 
     
    3-1
    3-2
    3-2
    3-2
    4
  • 2
    Tókos Pál 
    1-3
     
    1-3
    3-1
    1-3
    1
  • 3
    László Levente 
    2-3
    3-1
     
    3-1
    3-1
    3
  • 4
    Keresztes Zoltán 
    2-3
    1-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Orha Andrei 
    2-3
    3-1
    1-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Dénes Ferenc 
     
    3-1
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Pethő Mihály 
    1-3
     
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Fancsali Kálmán 
    1-3
    1-3
     
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Butnaru Madalina 
    3-0
    3-2
    3-1
     
    2-3
    3-1
    4
  • 5
    Nistor Iosif 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 6
    Fülöp László 
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Colcer Nicolae 
     
    3-0
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Trandafir Vasile 
    0-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Babics Tamas 
    3-2
    2-3
     
    3-0
    3-1
    3-1
    4
  • 4
    Jánosi Attila 
    2-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 5
    Szántó Lajos 
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 6
    Badaluta Marian 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Boeriu Cezara 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Babics Tamas 
    0-3
     
    2-3
    3-1
    1
  • 3
    Pethő Mihály 
    0-3
    3-2
     
    3-2
    2
  • 4
    Tókos Pál 
    0-3
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ambrus Szilárd 
     
    0-3
    0-3
    2-3
    0
  • 2
    Gecse Alpár 
    3-0
     
    2-3
    3-1
    2
  • 3
    Trandafir Vasile 
    3-0
    3-2
     
    0-3
    2
  • 4
    Fancsali Kálmán 
    3-2
    1-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Butnaru Madalina 
     
    3-0
    3-0
    0-3
    2
  • 2
    László Levente 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    Tamas Szilárd 
    0-3
    3-1
     
    1-3
    1
  • 4
    Jánosi Attila 
    3-0
    0-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Colcer Nicolae 
     
    2-3
    0-3
    3-2
    1
  • 2
    Dénes Ferenc 
    3-2
     
    0-3
    3-1
    2
  • 3
    Orha Andrei 
    3-0
    3-0
     
    3-0
    3
  • 4
    Györfi Szabolcs 
    2-3
    1-3
    0-3
     
    0
Támogatók