Cupa Ditroit - 2019 mai - Incepatori

Cupa Ditroit - 2019 mai - Incepatori

Cupa Ditroit - 2019 mai - Incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Ditrau
Helyszín: Sala de Sport Gál Ferenc
Cím: str. Libertății nr. 6
Kezdés időpontja: May 25, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: May 25, 2019, 18:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Kelemen Miklós
    3-1
    Tirlea Gheorghe
  • Top 4
  • Kelemen Miklós
    3-1
    Creta Petru
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Megyes Andras
  • Top 8
  • Kelemen Miklós
    3-1
    Jakab Szabolcs
  • Creta Petru
    3-1
    Csiki Istvan
  • Angi Zoltán
    0-3
    Tirlea Gheorghe
  • Megyes Andras
    3-1
    Ambrus Zoltan
  • Top 16
  • Kelemen Miklós
    3-0
  • Jakab Szabolcs
    3-1
    Suciu Andrei
  • Bobu Stefan Minodor
    2-3
    Creta Petru
  • 0-3
    Csiki Istvan
  • Angi Zoltán
    3-0
  • Birtalan Bence
    2-3
    Tirlea Gheorghe
  • Megyes Andras
    3-1
    Andras Peter
  • 0-3
    Ambrus Zoltan
  • csoport: Felső: 6
  • Tirlea Gheorghe
    3-1
    Suciu Andrei
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Szabó Zoltán
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Vass Péter
  • Suciu Andrei
    3-1
    Szabó Zoltán
  • Suciu Andrei
    3-1
    Vass Péter
  • Szabó Zoltán
    3-1
    Vass Péter
  • csoport: Felső: 5
  • Bobu Stefan Minodor
    3-2
    Megyes Andras
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Kovács Zsolt
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Beke Hunor
  • Megyes Andras
    3-2
    Kovács Zsolt
  • Megyes Andras
    3-0
    Beke Hunor
  • Kovács Zsolt
    3-0
    Beke Hunor
  • csoport: Felső: 4
  • Csiki Istvan
    1-3
    Sterczer Zalán
  • Csiki Istvan
    3-1
    Andras Peter
  • Csiki Istvan
    3-2
    Benedek Alex
  • Sterczer Zalán
    0-3
    Andras Peter
  • Sterczer Zalán
    3-0
    Benedek Alex
  • Andras Peter
    3-2
    Benedek Alex
  • csoport: Felső: 3
  • Angi Zoltán
    3-2
    Elekes Csaba
  • Angi Zoltán
    3-1
    Jakab Szabolcs
  • Angi Zoltán
    3-2
    Cserei Gabor
  • Elekes Csaba
    2-3
    Jakab Szabolcs
  • Elekes Csaba
    1-3
    Cserei Gabor
  • Jakab Szabolcs
    3-1
    Cserei Gabor
  • csoport: Felső: 2
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Elekes Levente
  • Ambrus Zoltan
    3-1
    Creta Petru
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Dobrean Ion
  • Elekes Levente
    1-3
    Creta Petru
  • Elekes Levente
    3-0
    Dobrean Ion
  • Creta Petru
    3-0
    Dobrean Ion
  • csoport: Felső: 1
  • Birtalan Bence
    2-3
    Kelemen Miklós
  • Birtalan Bence
    3-0
    Bartos Csongor
  • Birtalan Bence
    3-0
    Gergely István
  • Kelemen Miklós
    3-1
    Bartos Csongor
  • Kelemen Miklós
    3-1
    Gergely István
  • Bartos Csongor
    3-0
    Gergely István
  • csoport: Alsó: 6
  • Elekes Csaba
    0-3
    Tirlea Gheorghe
  • Elekes Csaba
    3-1
    Pap Gyula
  • Elekes Csaba
    3-0
    Andras Peter
  • Elekes Csaba
    3-1
    Csata Sebestyén
  • Elekes Csaba
    3-1
    Beke Hunor
  • Tirlea Gheorghe
    2-3
    Pap Gyula
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Andras Peter
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Beke Hunor
  • Pap Gyula
    0-3
    Andras Peter
  • Pap Gyula
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Pap Gyula
    2-3
    Beke Hunor
  • Andras Peter
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Andras Peter
    3-1
    Beke Hunor
  • Csata Sebestyén
    1-3
    Beke Hunor
  • csoport: Alsó: 5
  • Csiki Szabolcs
    0-3
    Bobu Stefan Minodor
  • Csiki Szabolcs
    0-3
    Jakab Szabolcs
  • Csiki Szabolcs
    3-1
    Benedek Alex
  • Csiki Szabolcs
    3-0
    Beno Katalin
  • Csiki Szabolcs
    0-3
    Elekes Levente
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Benedek Alex
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Beno Katalin
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Elekes Levente
  • Jakab Szabolcs
    1-3
    Benedek Alex
  • Jakab Szabolcs
    3-0
    Beno Katalin
  • Jakab Szabolcs
    0-3
    Elekes Levente
  • Benedek Alex
    3-0
    Beno Katalin
  • Benedek Alex
    0-3
    Elekes Levente
  • Beno Katalin
    1-3
    Elekes Levente
  • csoport: Alsó: 4
  • Csiki Istvan
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Csiki Istvan
    3-1
    Creta Petru
  • Csiki Istvan
    2-3
    Cserei Gabor
  • Csiki Istvan
    3-0
    Héja Zsolt
  • Csiki Istvan
    3-0
    Szasz Zoltan
  • Kelemen Miklós
    3-1
    Creta Petru
  • Kelemen Miklós
    3-0
    Cserei Gabor
  • Kelemen Miklós
    3-0
    Héja Zsolt
  • Kelemen Miklós
    3-0
    Szasz Zoltan
  • Creta Petru
    3-0
    Cserei Gabor
  • Creta Petru
    3-0
    Héja Zsolt
  • Creta Petru
    3-1
    Szasz Zoltan
  • Cserei Gabor
    3-0
    Héja Zsolt
  • Cserei Gabor
    3-0
    Szasz Zoltan
  • Héja Zsolt
    0-3
    Szasz Zoltan
  • csoport: Alsó: 3
  • Suciu Andrei
    1-3
    Angi Zoltán
  • Suciu Andrei
    3-1
    Bartos Csongor
  • Suciu Andrei
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Suciu Andrei
    3-0
    Illyés Elemér
  • Suciu Andrei
    3-0
    Dobrean Ion
  • Angi Zoltán
    2-3
    Bartos Csongor
  • Angi Zoltán
    3-1
    Ferenczi Robert
  • Angi Zoltán
    3-1
    Illyés Elemér
  • Angi Zoltán
    3-1
    Dobrean Ion
  • Bartos Csongor
    3-1
    Ferenczi Robert
  • Bartos Csongor
    3-0
    Illyés Elemér
  • Bartos Csongor
    3-0
    Dobrean Ion
  • Ferenczi Robert
    3-2
    Illyés Elemér
  • Ferenczi Robert
    2-3
    Dobrean Ion
  • Illyés Elemér
    1-3
    Dobrean Ion
  • csoport: Alsó: 2
  • Gergely István
    1-3
    Ambrus Zoltan
  • Gergely István
    0-3
    Szabó Zoltán
  • Gergely István
    3-1
    Megyes Andras
  • Gergely István
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Gergely István
    3-0
    Szasz Gergo
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Szabó Zoltán
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Megyes Andras
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Szasz Gergo
  • Szabó Zoltán
    0-3
    Megyes Andras
  • Szabó Zoltán
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Szabó Zoltán
    3-0
    Szasz Gergo
  • Megyes Andras
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Megyes Andras
    3-0
    Szasz Gergo
  • Cucu Poenariu Claudius
    0-3
    Szasz Gergo
  • csoport: Alsó: 1
  • Sterczer Zalán
    1-3
    Birtalan Bence
  • Sterczer Zalán
    3-0
    Korpos Levente
  • Sterczer Zalán
    3-0
    Nagy Árpád
  • Sterczer Zalán
    3-0
    Vass Péter
  • Sterczer Zalán
    3-0
    Kovács Zsolt
  • Birtalan Bence
    3-1
    Korpos Levente
  • Birtalan Bence
    3-1
    Nagy Árpád
  • Birtalan Bence
    3-1
    Vass Péter
  • Birtalan Bence
    3-0
    Kovács Zsolt
  • Korpos Levente
    0-3
    Nagy Árpád
  • Korpos Levente
    1-3
    Vass Péter
  • Korpos Levente
    3-0
    Kovács Zsolt
  • Nagy Árpád
    1-3
    Vass Péter
  • Nagy Árpád
    2-3
    Kovács Zsolt
  • Vass Péter
    2-3
    Kovács Zsolt
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Sterczer Zalán 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Birtalan Bence 
    3-1
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
  • 3
    Korpos Levente 
    0-3
    1-3
     
    0-3
    1-3
    3-0
    1
  • 4
    Nagy Árpád 
    0-3
    1-3
    3-0
     
    1-3
    2-3
    1
  • 5
    Vass Péter 
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
     
    2-3
    2
  • 6
    Kovács Zsolt 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Gergely István 
     
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Ambrus Zoltan 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Szabó Zoltán 
    3-0
    0-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Megyes Andras 
    1-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Cucu Poenariu Claudius 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Szasz Gergo 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Suciu Andrei 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Angi Zoltán 
    3-1
     
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 3
    Bartos Csongor 
    1-3
    3-2
     
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Ferenczi Robert 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-2
    2-3
    1
  • 5
    Illyés Elemér 
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Dobrean Ion 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Csiki Istvan 
     
    3-1
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Kelemen Miklós 
    1-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Creta Petru 
    1-3
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Cserei Gabor 
    3-2
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Héja Zsolt 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Szasz Zoltan 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Csiki Szabolcs 
     
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
  • 2
    Bobu Stefan Minodor 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Jakab Szabolcs 
    3-0
    0-3
     
    1-3
    3-0
    0-3
    2
  • 4
    Benedek Alex 
    1-3
    0-3
    3-1
     
    3-0
    0-3
    2
  • 5
    Beno Katalin 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Elekes Levente 
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
     
    4
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Elekes Csaba 
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Tirlea Gheorghe 
    3-0
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Pap Gyula 
    1-3
    3-2
     
    0-3
    3-0
    2-3
    2
  • 4
    Andras Peter 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    3-1
    3
  • 5
    Csata Sebestyén 
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Beke Hunor 
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Birtalan Bence 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Kelemen Miklós 
    3-2
     
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Bartos Csongor 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Gergely István 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ambrus Zoltan 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Elekes Levente 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    Creta Petru 
    1-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 4
    Dobrean Ion 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Angi Zoltán 
     
    3-2
    3-1
    3-2
    3
  • 2
    Elekes Csaba 
    2-3
     
    2-3
    1-3
    0
  • 3
    Jakab Szabolcs 
    1-3
    3-2
     
    3-1
    2
  • 4
    Cserei Gabor 
    2-3
    3-1
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Csiki Istvan 
     
    1-3
    3-1
    3-2
    2
  • 2
    Sterczer Zalán 
    3-1
     
    0-3
    3-0
    2
  • 3
    Andras Peter 
    1-3
    3-0
     
    3-2
    2
  • 4
    Benedek Alex 
    2-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bobu Stefan Minodor 
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Megyes Andras 
    2-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Kovács Zsolt 
    1-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Beke Hunor 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Tirlea Gheorghe 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Suciu Andrei 
    1-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 3
    Szabó Zoltán 
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Vass Péter 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0
Támogatók