Cupa Ditroit - 2019 mai - Avansati

Cupa Ditroit - 2019 mai - Avansati

Cupa Ditroit - 2019 mai - Avansati

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Ditrau
Helyszín: Sala de Sport Gál Ferenc
Cím: str. Libertății nr. 6
Kezdés időpontja: May 25, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: May 25, 2019, 18:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Piper Petru
    1-3
    Lovász Vilmos
  • Top 4
  • Piper Petru
    3-2
    Losonczi Dénes
  • Bucur Alin Adrian
    0-3
    Lovász Vilmos
  • Top 8
  • Vaszi Dénes
    0-3
    Piper Petru
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Tódor Csaba
  • Ilie Octavian Marius
    1-3
    Bucur Alin Adrian
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Raduly Ovidiu
  • Top 16
  • Vaszi Dénes
    3-0
  • Piper Petru
    3-1
    Lupescu Nicolae
  • Boboc Cosmin
    2-3
    Losonczi Dénes
  • Tódor Csaba
    3-2
    Bedő József
  • Geréd Ferenc
    1-3
    Ilie Octavian Marius
  • Bucur Alin Adrian
    3-2
    Sterczer Sándor
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Héja Zoltán
  • 0-3
    Raduly Ovidiu
  • csoport: Felső: 7
  • Lupescu Nicolae
    0-3
    Lovász Vilmos
  • Lupescu Nicolae
    3-0
    Adorjan Zoltan
  • Lupescu Nicolae
    3-2
    Nagy Attila
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Adorjan Zoltan
  • Lovász Vilmos
    3-2
    Nagy Attila
  • Adorjan Zoltan
    3-1
    Nagy Attila
  • csoport: Felső: 6
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Sterczer Sándor
  • Lőrincz Zoltán
    1-3
    Veress Árpád
  • Lőrincz Zoltán
    0-3
    Piper Petru
  • Sterczer Sándor
    3-2
    Veress Árpád
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Piper Petru
  • Veress Árpád
    0-3
    Piper Petru
  • csoport: Felső: 5
  • Héja Zoltán
    1-3
    Boboc Cosmin
  • Héja Zoltán
    3-2
    Strugar Ioan
  • Héja Zoltán
    3-1
    Mezei Mihai
  • Boboc Cosmin
    3-1
    Strugar Ioan
  • Boboc Cosmin
    3-0
    Mezei Mihai
  • Strugar Ioan
    3-0
    Mezei Mihai
  • csoport: Felső: 4
  • Kovács Eduárd
    0-3
    Bucur Alin Adrian
  • Kovács Eduárd
    2-3
    Bedő József
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Szabó Zsolt
  • Bucur Alin Adrian
    2-3
    Bedő József
  • Bucur Alin Adrian
    3-0
    Szabó Zsolt
  • Bedő József
    0-0
    Szabó Zsolt
  • csoport: Felső: 3
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Losonczi Dénes
  • Geréd Ferenc
    3-2
    Simo Jozsef Tibor
  • Geréd Ferenc
    3-2
    Kis István
  • Losonczi Dénes
    3-1
    Simo Jozsef Tibor
  • Losonczi Dénes
    3-2
    Kis István
  • Simo Jozsef Tibor
    3-1
    Kis István
  • csoport: Felső: 2
  • Garaz Mircea
    0-3
    Raduly Ovidiu
  • Garaz Mircea
    1-3
    Tódor Csaba
  • Garaz Mircea
    3-2
    Boariu Timofte Dănuț
  • Raduly Ovidiu
    3-2
    Tódor Csaba
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Boariu Timofte Dănuț
  • Tódor Csaba
    3-1
    Boariu Timofte Dănuț
  • csoport: Felső: 1
  • Ilie Octavian Marius
    1-3
    Vaszi Dénes
  • Ilie Octavian Marius
    3-2
    Gusan Boris
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Sicoe Ioan
  • Vaszi Dénes
    3-1
    Gusan Boris
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Sicoe Ioan
  • Gusan Boris
    3-1
    Sicoe Ioan
  • csoport: Alsó: 7
  • Bucur Alin Adrian
    3-1
    Piper Petru
  • Bucur Alin Adrian
    3-0
    Strugar Ioan
  • Bucur Alin Adrian
    1-3
    Lupescu Nicolae
  • Bucur Alin Adrian
    3-0
    Pap Gyula
  • Bucur Alin Adrian
    3-1
    Miklos Botond
  • Piper Petru
    1-3
    Strugar Ioan
  • Piper Petru
    3-1
    Lupescu Nicolae
  • Piper Petru
    3-0
    Pap Gyula
  • Piper Petru
    3-0
    Miklos Botond
  • Strugar Ioan
    2-3
    Lupescu Nicolae
  • Strugar Ioan
    3-0
    Pap Gyula
  • Strugar Ioan
    3-0
    Miklos Botond
  • Lupescu Nicolae
    3-0
    Pap Gyula
  • Lupescu Nicolae
    3-1
    Miklos Botond
  • Pap Gyula
    3-0
    Miklos Botond
  • csoport: Alsó: 6
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Bedő József
  • Losonczi Dénes
    3-1
    Mezei Mihai
  • Losonczi Dénes
    0-3
    Lőrincz Zoltán
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Suciu Sergiu
  • Bedő József
    3-1
    Mezei Mihai
  • Bedő József
    2-3
    Lőrincz Zoltán
  • Bedő József
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Bedő József
    3-1
    Suciu Sergiu
  • Mezei Mihai
    0-3
    Lőrincz Zoltán
  • Mezei Mihai
    3-2
    Sarcani Andrei
  • Mezei Mihai
    3-0
    Suciu Sergiu
  • Lőrincz Zoltán
    0-0
    Sarcani Andrei
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Suciu Sergiu
  • Sarcani Andrei
    0-0
    Suciu Sergiu
  • csoport: Alsó: 5
  • Raduly Ovidiu
    1-3
    Héja Zoltán
  • Raduly Ovidiu
    3-2
    Simo Jozsef Tibor
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Cotfas Gabriel
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Szabó Zsolt
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Petra Ioan
  • Héja Zoltán
    3-1
    Simo Jozsef Tibor
  • Héja Zoltán
    3-1
    Cotfas Gabriel
  • Héja Zoltán
    3-0
    Szabó Zsolt
  • Héja Zoltán
    3-1
    Petra Ioan
  • Simo Jozsef Tibor
    3-1
    Cotfas Gabriel
  • Simo Jozsef Tibor
    3-1
    Szabó Zsolt
  • Simo Jozsef Tibor
    3-1
    Petra Ioan
  • Cotfas Gabriel
    0-3
    Szabó Zsolt
  • Cotfas Gabriel
    3-0
    Petra Ioan
  • Szabó Zsolt
    3-0
    Petra Ioan
  • csoport: Alsó: 4
  • Kovács Eduárd
    3-1
    Kis István
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Tódor Csaba
  • Kovács Eduárd
    3-2
    Vaszi Dénes
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Bajkó Károly
  • Kovács Eduárd
    3-2
    Birtalan Levente
  • Kis István
    0-3
    Tódor Csaba
  • Kis István
    1-3
    Vaszi Dénes
  • Kis István
    3-0
    Bajkó Károly
  • Kis István
    3-1
    Birtalan Levente
  • Tódor Csaba
    1-3
    Vaszi Dénes
  • Tódor Csaba
    3-0
    Bajkó Károly
  • Tódor Csaba
    3-1
    Birtalan Levente
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Bajkó Károly
  • Vaszi Dénes
    2-3
    Birtalan Levente
  • Bajkó Károly
    0-3
    Birtalan Levente
  • csoport: Alsó: 3
  • Lovász Vilmos
    1-3
    Geréd Ferenc
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Gusan Boris
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Mandru Aurel
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Boariu Timofte Dănuț
  • Lovász Vilmos
    3-2
    Diaconu Doru
  • Geréd Ferenc
    3-1
    Gusan Boris
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Mandru Aurel
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Boariu Timofte Dănuț
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Diaconu Doru
  • Gusan Boris
    2-3
    Mandru Aurel
  • Gusan Boris
    3-1
    Boariu Timofte Dănuț
  • Gusan Boris
    3-0
    Diaconu Doru
  • Mandru Aurel
    1-3
    Boariu Timofte Dănuț
  • Mandru Aurel
    3-0
    Diaconu Doru
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-1
    Diaconu Doru
  • csoport: Alsó: 2
  • Garaz Mircea
    3-2
    Sterczer Sándor
  • Garaz Mircea
    3-2
    Sicoe Ioan
  • Garaz Mircea
    3-0
    Adorjan Zoltan
  • Garaz Mircea
    3-1
    Portik Ernő
  • Sterczer Sándor
    3-2
    Sicoe Ioan
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Adorjan Zoltan
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Portik Ernő
  • Sicoe Ioan
    0-3
    Adorjan Zoltan
  • Sicoe Ioan
    3-1
    Portik Ernő
  • Adorjan Zoltan
    3-0
    Portik Ernő
  • csoport: Alsó: 1
  • Boboc Cosmin
    0-3
    Ilie Octavian Marius
  • Boboc Cosmin
    3-0
    Veress Árpád
  • Boboc Cosmin
    3-2
    Nagy Attila
  • Boboc Cosmin
    3-1
    Mindru Marin
  • Ilie Octavian Marius
    1-3
    Veress Árpád
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Nagy Attila
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Mindru Marin
  • Veress Árpád
    3-2
    Nagy Attila
  • Veress Árpád
    3-0
    Mindru Marin
  • Nagy Attila
    3-2
    Mindru Marin
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Boboc Cosmin 
     
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
  • 2
    Ilie Octavian Marius 
    3-0
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Veress Árpád 
    0-3
    3-1
     
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Nagy Attila 
    2-3
    0-3
    2-3
     
    3-2
    1
  • 5
    Mindru Marin 
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Garaz Mircea 
     
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Sterczer Sándor 
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Sicoe Ioan 
    2-3
    2-3
     
    0-3
    3-1
    1
  • 4
    Adorjan Zoltan 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 5
    Portik Ernő 
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Lovász Vilmos 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    4
  • 2
    Geréd Ferenc 
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Gusan Boris 
    0-3
    1-3
     
    2-3
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Mandru Aurel 
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1-3
    3-0
    2
  • 5
    Boariu Timofte Dănuț 
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
     
    3-1
    2
  • 6
    Diaconu Doru 
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Kovács Eduárd 
     
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    3-2
    5
  • 2
    Kis István 
    1-3
     
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
  • 3
    Tódor Csaba 
    0-3
    3-0
     
    1-3
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Vaszi Dénes 
    2-3
    3-1
    3-1
     
    3-0
    2-3
    3
  • 5
    Bajkó Károly 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Birtalan Levente 
    2-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Raduly Ovidiu 
     
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Héja Zoltán 
    3-1
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    5
  • 3
    Simo Jozsef Tibor 
    2-3
    1-3
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3
  • 4
    Cotfas Gabriel 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 5
    Szabó Zsolt 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 6
    Petra Ioan 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Losonczi Dénes 
     
    3-0
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Bedő József 
    0-3
     
    3-1
    2-3
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Mezei Mihai 
    1-3
    1-3
     
    0-3
    3-2
    3-0
    2
  • 4
    Lőrincz Zoltán 
    3-0
    3-2
    3-0
     
    0-0
    3-0
    4
  • 5
    Sarcani Andrei 
    0-3
    1-3
    2-3
    0-0
     
    0-0
    0
  • 6
    Suciu Sergiu 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-0
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bucur Alin Adrian 
     
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Piper Petru 
    1-3
     
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Strugar Ioan 
    0-3
    3-1
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Lupescu Nicolae 
    3-1
    1-3
    3-2
     
    3-0
    3-1
    4
  • 5
    Pap Gyula 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Miklos Botond 
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ilie Octavian Marius 
     
    1-3
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Vaszi Dénes 
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Gusan Boris 
    2-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Sicoe Ioan 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Garaz Mircea 
     
    0-3
    1-3
    3-2
    1
  • 2
    Raduly Ovidiu 
    3-0
     
    3-2
    3-0
    3
  • 3
    Tódor Csaba 
    3-1
    2-3
     
    3-1
    2
  • 4
    Boariu Timofte Dănuț 
    2-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Geréd Ferenc 
     
    3-0
    3-2
    3-2
    3
  • 2
    Losonczi Dénes 
    0-3
     
    3-1
    3-2
    2
  • 3
    Simo Jozsef Tibor 
    2-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Kis István 
    2-3
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Kovács Eduárd 
     
    0-3
    2-3
    3-0
    1
  • 2
    Bucur Alin Adrian 
    3-0
     
    2-3
    3-0
    2
  • 3
    Bedő József 
    3-2
    3-2
     
    0-0
    2
  • 4
    Szabó Zsolt 
    0-3
    0-3
    0-0
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Héja Zoltán 
     
    1-3
    3-2
    3-1
    2
  • 2
    Boboc Cosmin 
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Strugar Ioan 
    2-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Mezei Mihai 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Lőrincz Zoltán 
     
    3-0
    1-3
    0-3
    1
  • 2
    Sterczer Sándor 
    0-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Veress Árpád 
    3-1
    2-3
     
    0-3
    1
  • 4
    Piper Petru 
    3-0
    0-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Lupescu Nicolae 
     
    0-3
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Lovász Vilmos 
    3-0
     
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Adorjan Zoltan 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Nagy Attila 
    2-3
    2-3
    1-3
     
    0
Támogatók