Coloana Infinitului - Targu Jiu - 02.11.2019 - Incepatori

Coloana Infinitului - Targu Jiu - 02.11.2019 - Incepatori

Coloana Infinitului - Targu Jiu - 02.11.2019 - Incepatori

by Amatur Romania
Ingyenes
Ország: Románia Város: Targu Jiu Helyszín: Sala de Sport a Colegiului National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Cím: Str. Unirii Nr. 29
Kezdés időpontja: November 02, 2019, 10:30 Befejezés időpontja: November 02, 2019, 19:30
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Sarcani Andrei
    3-2
    Rogin Florin
  • Sarcani Andrei
    3-0
    Sirbu Ion
  • Sarcani Andrei
    3-0
    Carpinis Petre Danut
  • Sarcani Andrei
    3-0
    Popescu Tiberiu
  • Rogin Florin
    3-1
    Sirbu Ion
  • Rogin Florin
    3-0
    Carpinis Petre Danut
  • Rogin Florin
    3-1
    Popescu Tiberiu
  • Sirbu Ion
    3-1
    Carpinis Petre Danut
  • Sirbu Ion
    3-0
    Popescu Tiberiu
  • Carpinis Petre Danut
    3-2
    Popescu Tiberiu
  • csoport: 2
  • Ghitu Liviu
    0-3
    Baciu Stefan
  • Ghitu Liviu
    3-2
    Portase Raluca
  • Ghitu Liviu
    3-1
    Popescu Horia
  • Ghitu Liviu
    3-0
    Savina Dan
  • Baciu Stefan
    3-2
    Portase Raluca
  • Baciu Stefan
    3-0
    Popescu Horia
  • Baciu Stefan
    3-1
    Savina Dan
  • Portase Raluca
    3-0
    Popescu Horia
  • Portase Raluca
    3-0
    Savina Dan
  • Popescu Horia
    0-3
    Savina Dan
  • csoport: 3
  • Constantin Mihaela
    3-2
    Rosoga Ana
  • Constantin Mihaela
    3-0
    Beke Hunor
  • Constantin Mihaela
    3-0
    Filip Cristi
  • Constantin Mihaela
    3-0
    Isar Raluca
  • Rosoga Ana
    1-3
    Beke Hunor
  • Rosoga Ana
    3-1
    Filip Cristi
  • Rosoga Ana
    3-0
    Isar Raluca
  • Beke Hunor
    1-3
    Filip Cristi
  • Beke Hunor
    3-0
    Isar Raluca
  • Filip Cristi
    3-0
    Isar Raluca
  • csoport: 4
  • Silviu Niculae
    1-3
    Ambrus Zoltan
  • Silviu Niculae
    2-3
    Malene Petru
  • Silviu Niculae
    3-0
    Negulescu Cristi
  • Silviu Niculae
    3-0
    Tudose Ilariu
  • Ambrus Zoltan
    3-1
    Malene Petru
  • Ambrus Zoltan
    3-2
    Negulescu Cristi
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Tudose Ilariu
  • Malene Petru
    3-0
    Negulescu Cristi
  • Malene Petru
    3-1
    Tudose Ilariu
  • Negulescu Cristi
    3-2
    Tudose Ilariu
  • csoport: 5
  • Dobinda Alexandru
    3-2
    Simion Cristi
  • Dobinda Alexandru
    3-0
    Radoi Marius
  • Dobinda Alexandru
    3-1
    Ontoiu Catalin
  • Dobinda Alexandru
    3-0
    Toader Petru
  • Simion Cristi
    3-0
    Radoi Marius
  • Simion Cristi
    3-0
    Ontoiu Catalin
  • Simion Cristi
    3-0
    Toader Petru
  • Radoi Marius
    3-1
    Ontoiu Catalin
  • Radoi Marius
    3-0
    Toader Petru
  • Ontoiu Catalin
    1-3
    Toader Petru
  • csoport: 6
  • Tataru Tiberiu
    3-0
    Kondort Dan
  • Tataru Tiberiu
    3-0
    Achim Paul
  • Tataru Tiberiu
    3-1
    Plesoianu Stefan
  • Tataru Tiberiu
    3-0
    Ungureanu Adrian
  • Kondort Dan
    2-3
    Achim Paul
  • Kondort Dan
    2-3
    Plesoianu Stefan
  • Kondort Dan
    3-0
    Ungureanu Adrian
  • Achim Paul
    3-1
    Plesoianu Stefan
  • Achim Paul
    3-0
    Ungureanu Adrian
  • Plesoianu Stefan
    3-0
    Ungureanu Adrian
  • csoport: 7
  • Oprean Andrei
    1-3
    Ojog Petrisor
  • Oprean Andrei
    3-2
    Pralea Constantin
  • Oprean Andrei
    3-0
    Buie Laurentiu
  • Oprean Andrei
    3-1
    Nedelcu Marian
  • Ojog Petrisor
    3-0
    Pralea Constantin
  • Ojog Petrisor
    3-0
    Buie Laurentiu
  • Ojog Petrisor
    3-0
    Nedelcu Marian
  • Pralea Constantin
    3-1
    Buie Laurentiu
  • Pralea Constantin
    3-0
    Nedelcu Marian
  • Buie Laurentiu
    3-0
    Nedelcu Marian
  • csoport: 8
  • Sterczer Zalán
    1-3
    Lascu Marius
  • Sterczer Zalán
    3-1
    Balasoiu Liviu
  • Sterczer Zalán
    0-3
    Caranfilian Migo
  • Sterczer Zalán
    3-0
    Necsoiu Georgiana
  • Lascu Marius
    3-0
    Balasoiu Liviu
  • Lascu Marius
    3-0
    Caranfilian Migo
  • Lascu Marius
    3-0
    Necsoiu Georgiana
  • Balasoiu Liviu
    1-3
    Caranfilian Migo
  • Balasoiu Liviu
    3-1
    Necsoiu Georgiana
  • Caranfilian Migo
    3-1
    Necsoiu Georgiana
  • csoport: 9
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Vrinceanu Vladut
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Popovici Mircea
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Portase Daria
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Teodorad Valentin
  • Vrinceanu Vladut
    3-0
    Popovici Mircea
  • Vrinceanu Vladut
    3-2
    Portase Daria
  • Vrinceanu Vladut
    3-0
    Teodorad Valentin
  • Popovici Mircea
    3-0
    Portase Daria
  • Popovici Mircea
    3-0
    Teodorad Valentin
  • Portase Daria
    3-1
    Teodorad Valentin
  • csoport: 10
  • Budea Andra
    3-1
    Gita Dan
  • Budea Andra
    3-2
    Dobinda Dinu
  • Budea Andra
    3-0
    Martoiu Gabriel
  • Budea Andra
    3-0
    Ursu Carol
  • Gita Dan
    3-2
    Dobinda Dinu
  • Gita Dan
    1-3
    Martoiu Gabriel
  • Gita Dan
    3-0
    Ursu Carol
  • Dobinda Dinu
    3-1
    Martoiu Gabriel
  • Dobinda Dinu
    3-0
    Ursu Carol
  • Martoiu Gabriel
    3-0
    Ursu Carol
  • csoport: 11
  • Cirstea Toni
    1-3
    Constantin Filip
  • Cirstea Toni
    3-2
    Luca Ioan
  • Cirstea Toni
    3-0
    Haralambescu Andrei
  • Cirstea Toni
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Constantin Filip
    3-0
    Luca Ioan
  • Constantin Filip
    3-0
    Haralambescu Andrei
  • Constantin Filip
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Luca Ioan
    1-3
    Haralambescu Andrei
  • Luca Ioan
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Haralambescu Andrei
    3-2
    Stoicescu Gheorghe
  • csoport: 12
  • Sisca Nicusor
    3-2
    Almajanu Sergiu
  • Sisca Nicusor
    3-0
    Creta Petru
  • Sisca Nicusor
    1-3
    Chivaran Alin
  • Sisca Nicusor
    2-3
    Margulescu Stefan
  • Almajanu Sergiu
    3-0
    Creta Petru
  • Almajanu Sergiu
    0-3
    Chivaran Alin
  • Almajanu Sergiu
    0-3
    Margulescu Stefan
  • Creta Petru
    3-2
    Chivaran Alin
  • Creta Petru
    1-3
    Margulescu Stefan
  • Chivaran Alin
    3-0
    Margulescu Stefan
  • Top 32
  • Sarcani Andrei
    3-0
    Constantin Mihaela
  • Rosoga Ana
    3-2
    Carpinis Petre Danut
  • Bobu Stefan Minodor
    0-3
    Kondort Dan
  • Luca Ioan
    3-2
    Lascu Marius
  • Almajanu Sergiu
    3-1
    Ojog Petrisor
  • Ghitu Liviu
    1-3
    Chivaran Alin
  • Simion Cristi
    3-0
    Oprean Andrei
  • Martoiu Gabriel
    2-3
    Sisca Nicusor
  • Plesoianu Stefan
    2-3
    Sterczer Zalán
  • Caranfilian Migo
    2-3
    Cirstea Toni
  • Constantin Filip
    3-1
    Rogin Florin
  • Sirbu Ion
    0-3
    Tataru Tiberiu
  • Portase Raluca
    3-0
    Silviu Niculae
  • Toader Petru
    0-3
    Budea Andra
  • Dobinda Alexandru
    0-3
    Margulescu Stefan
  • Radoi Marius
    3-2
    Baciu Stefan
  • Top 16
  • Sarcani Andrei
    3-0
    Rosoga Ana
  • Kondort Dan
    3-1
    Luca Ioan
  • Almajanu Sergiu
    2-3
    Chivaran Alin
  • Simion Cristi
    3-0
    Sisca Nicusor
  • Sterczer Zalán
    0-3
    Cirstea Toni
  • Constantin Filip
    1-3
    Tataru Tiberiu
  • Portase Raluca
    3-0
    Budea Andra
  • Margulescu Stefan
    3-1
    Radoi Marius
  • Top 8
  • Sarcani Andrei
    3-0
    Kondort Dan
  • Chivaran Alin
    1-3
    Simion Cristi
  • Cirstea Toni
    0-3
    Tataru Tiberiu
  • Portase Raluca
    1-3
    Margulescu Stefan
  • Top 4
  • Sarcani Andrei
    2-3
    Simion Cristi
  • Tataru Tiberiu
    3-1
    Margulescu Stefan
  • Top 1-2
  • Simion Cristi
    2-3
    Tataru Tiberiu
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sarcani Andrei
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Rogin Florin
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 3
    Sirbu Ion
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 4
    Carpinis Petre Danut
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
  • 5
    Popescu Tiberiu
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ghitu Liviu
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 2
    Baciu Stefan
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 3
    Portase Raluca
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 4
    Popescu Horia
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • 5
    Savina Dan
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Constantin Mihaela
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Rosoga Ana
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 3
    Beke Hunor
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    4
  • 4
    Filip Cristi
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 5
    Isar Raluca
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Silviu Niculae
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 2
    Ambrus Zoltan
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
  • 3
    Malene Petru
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 4
    Negulescu Cristi
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    4
  • 5
    Tudose Ilariu
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    5
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dobinda Alexandru
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Simion Cristi
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Radoi Marius
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 4
    Ontoiu Catalin
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    5
  • 5
    Toader Petru
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tataru Tiberiu
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Kondort Dan
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 3
    Achim Paul
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 4
    Plesoianu Stefan
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3
  • 5
    Ungureanu Adrian
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Oprean Andrei
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 2
    Ojog Petrisor
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 3
    Pralea Constantin
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 4
    Buie Laurentiu
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Nedelcu Marian
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sterczer Zalán
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    3
  • 2
    Lascu Marius
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 3
    Balasoiu Liviu
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
  • 4
    Caranfilian Migo
    3-0
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 5
    Necsoiu Georgiana
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bobu Stefan Minodor
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Vrinceanu Vladut
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
  • 3
    Popovici Mircea
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 4
    Portase Daria
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Teodorad Valentin
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Budea Andra
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Gita Dan
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    4
  • 3
    Dobinda Dinu
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 4
    Martoiu Gabriel
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    3
  • 5
    Ursu Carol
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Cirstea Toni
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 2
    Constantin Filip
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 3
    Luca Ioan
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 4
    Haralambescu Andrei
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    3
  • 5
    Stoicescu Gheorghe
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    5
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sisca Nicusor
    3-2
    3-0
    1-3
    2-3
    2
    3
  • 2
    Almajanu Sergiu
    2-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    4
  • 3
    Creta Petru
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    5
  • 4
    Chivaran Alin
    3-1
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    1
  • 5
    Margulescu Stefan
    3-2
    3-0
    3-1
    0-3
    3
    2
Támogatók
ajax-icon Betöltés...