Coloana Infinitului - Targu Jiu - 02.11.2019 - Elite

Coloana Infinitului - Targu Jiu - 02.11.2019 - Elite

Coloana Infinitului - Targu Jiu - 02.11.2019 - Elite

by Amatur Romania
Ingyenes
Ország: Románia Város: Targu Jiu Helyszín: Sala Sporturilor Targu Jiu Cím: B-dul Constantin Brancusi Nr. 7
Kezdés időpontja: November 02, 2019, 10:30 Befejezés időpontja: November 02, 2019, 19:30
Kiesős szakasz eredmények
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Sorescu Deian
    3-0
    Pavunev Dan
  • Sorescu Deian
    3-0
    Zbancu Leo
  • Sorescu Deian
    3-1
    Damian Alin
  • Sorescu Deian
    3-1
    Mitzea Alexandru
  • Pavunev Dan
    1-3
    Zbancu Leo
  • Pavunev Dan
    2-3
    Damian Alin
  • Pavunev Dan
    3-0
    Mitzea Alexandru
  • Zbancu Leo
    3-0
    Damian Alin
  • Zbancu Leo
    2-3
    Mitzea Alexandru
  • Damian Alin
    0-3
    Mitzea Alexandru
  • csoport: 2
  • Roman Iulian
    3-0
    Banescu Dragos
  • Roman Iulian
    3-0
    Dinca Daniel
  • Roman Iulian
    3-0
    Ciucioiu Dorin
  • Roman Iulian
    3-0
    Lazar Dumitru
  • Banescu Dragos
    3-2
    Dinca Daniel
  • Banescu Dragos
    3-2
    Ciucioiu Dorin
  • Banescu Dragos
    3-0
    Lazar Dumitru
  • Dinca Daniel
    3-2
    Ciucioiu Dorin
  • Dinca Daniel
    3-0
    Lazar Dumitru
  • Ciucioiu Dorin
    3-0
    Lazar Dumitru
  • csoport: 3
  • Lukasz Klimas
    3-1
    Govoreanu Florin
  • Lukasz Klimas
    3-1
    Constantin Teodor
  • Lukasz Klimas
    3-0
    Bleoca Marius
  • Lukasz Klimas
    3-0
    Ciortescu Cristi
  • Govoreanu Florin
    1-3
    Constantin Teodor
  • Govoreanu Florin
    2-3
    Bleoca Marius
  • Govoreanu Florin
    3-1
    Ciortescu Cristi
  • Constantin Teodor
    3-1
    Bleoca Marius
  • Constantin Teodor
    3-1
    Ciortescu Cristi
  • Bleoca Marius
    3-2
    Ciortescu Cristi
  • csoport: 4
  • Fratila Robert
    3-0
    Savu Cristian
  • Fratila Robert
    3-0
    Raducan Bogdan
  • Fratila Robert
    3-0
    Orha Andrei
  • Fratila Robert
    3-0
    Sinita Eugen
  • Savu Cristian
    0-3
    Raducan Bogdan
  • Savu Cristian
    3-2
    Orha Andrei
  • Savu Cristian
    3-0
    Sinita Eugen
  • Raducan Bogdan
    2-3
    Orha Andrei
  • Raducan Bogdan
    3-1
    Sinita Eugen
  • Orha Andrei
    3-0
    Sinita Eugen
  • csoport: 5
  • Petrescu Liviu
    3-0
    Mihalca Mihai
  • Petrescu Liviu
    3-0
    Crăciun Călin
  • Petrescu Liviu
    3-0
    Totpal Marius
  • Petrescu Liviu
    3-1
    Incze Levente
  • Mihalca Mihai
    0-3
    Crăciun Călin
  • Mihalca Mihai
    3-2
    Totpal Marius
  • Mihalca Mihai
    3-0
    Incze Levente
  • Crăciun Călin
    1-3
    Totpal Marius
  • Crăciun Călin
    3-1
    Incze Levente
  • Totpal Marius
    3-0
    Incze Levente
  • csoport: 6
  • Enciu Alexandru
    3-1
    Buzatu Vasile
  • Enciu Alexandru
    3-1
    Saceleanu Bogdan
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Ciuca Dan
  • Enciu Alexandru
    2-3
    Curuț Gabriel
  • Buzatu Vasile
    2-3
    Saceleanu Bogdan
  • Buzatu Vasile
    3-0
    Ciuca Dan
  • Buzatu Vasile
    1-3
    Curuț Gabriel
  • Saceleanu Bogdan
    3-2
    Ciuca Dan
  • Saceleanu Bogdan
    3-0
    Curuț Gabriel
  • Ciuca Dan
    3-1
    Curuț Gabriel
  • csoport: 7
  • Avram Victor
    3-2
    Teleki Zsolt
  • Avram Victor
    3-2
    Teica Radu
  • Avram Victor
    3-1
    Balogh Attila
  • Avram Victor
    3-2
    Dumitrescu Adrian
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Teica Radu
  • Teleki Zsolt
    3-1
    Balogh Attila
  • Teleki Zsolt
    3-1
    Dumitrescu Adrian
  • Teica Radu
    1-3
    Balogh Attila
  • Teica Radu
    0-3
    Dumitrescu Adrian
  • Balogh Attila
    1-3
    Dumitrescu Adrian
  • csoport: 8
  • Durdun George
    3-1
    Bauer Lajos
  • Durdun George
    3-0
    Pavel Călin
  • Durdun George
    3-0
    Ștefan Patrick
  • Durdun George
    3-1
    Irimia Sorin Jr
  • Bauer Lajos
    2-3
    Pavel Călin
  • Bauer Lajos
    0-3
    Ștefan Patrick
  • Bauer Lajos
    3-1
    Irimia Sorin Jr
  • Pavel Călin
    3-1
    Ștefan Patrick
  • Pavel Călin
    3-0
    Irimia Sorin Jr
  • Ștefan Patrick
    2-3
    Irimia Sorin Jr
  • csoport: 9
  • Iana Remus
    3-1
    Blaga Marius
  • Iana Remus
    3-0
    Cionoiu Cristian
  • Iana Remus
    3-0
    Vlase Gheorghe
  • Iana Remus
    3-0
    Oláh Olivér
  • Blaga Marius
    3-0
    Cionoiu Cristian
  • Blaga Marius
    3-1
    Vlase Gheorghe
  • Blaga Marius
    3-0
    Oláh Olivér
  • Cionoiu Cristian
    3-2
    Vlase Gheorghe
  • Cionoiu Cristian
    3-2
    Oláh Olivér
  • Vlase Gheorghe
    0-3
    Oláh Olivér
  • csoport: 10
  • Pop Sorin
    1-3
    Mitrache Simion
  • Pop Sorin
    3-0
    Pribeagu Sebastian
  • Pop Sorin
    3-0
    Zidar Victor
  • Pop Sorin
    3-1
    Dumitrescu Cornel
  • Mitrache Simion
    3-0
    Pribeagu Sebastian
  • Mitrache Simion
    3-2
    Zidar Victor
  • Mitrache Simion
    1-3
    Dumitrescu Cornel
  • Pribeagu Sebastian
    3-1
    Zidar Victor
  • Pribeagu Sebastian
    3-2
    Dumitrescu Cornel
  • Zidar Victor
    3-0
    Dumitrescu Cornel
  • csoport: 11
  • Petrus Florin
    3-1
    Neagoe Costin
  • Petrus Florin
    3-1
    Józsa Zoltán
  • Petrus Florin
    3-0
    Mican Nicolae
  • Petrus Florin
    3-1
    Buciu Catalin
  • Neagoe Costin
    3-2
    Józsa Zoltán
  • Neagoe Costin
    1-3
    Mican Nicolae
  • Neagoe Costin
    3-1
    Buciu Catalin
  • Józsa Zoltán
    3-2
    Mican Nicolae
  • Józsa Zoltán
    3-2
    Buciu Catalin
  • Mican Nicolae
    3-0
    Buciu Catalin
  • csoport: 12
  • Macarenco Andrei
    2-3
    Toma Florin
  • Macarenco Andrei
    3-0
    Mihalescu Dinu
  • Macarenco Andrei
    3-0
    Aron Darie
  • Macarenco Andrei
    3-0
    Andrei Radu Alexandru
  • Toma Florin
    3-0
    Mihalescu Dinu
  • Toma Florin
    3-0
    Aron Darie
  • Toma Florin
    3-0
    Andrei Radu Alexandru
  • Mihalescu Dinu
    3-1
    Aron Darie
  • Mihalescu Dinu
    3-1
    Andrei Radu Alexandru
  • Aron Darie
    3-0
    Andrei Radu Alexandru
  • csoport: 13
  • Mutrescu Eugen
    3-1
    Corcoz Costin
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Daneliuc Gabi
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Tic Ioan
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Jaouir Khaled
  • Corcoz Costin
    3-1
    Daneliuc Gabi
  • Corcoz Costin
    3-1
    Tic Ioan
  • Corcoz Costin
    3-0
    Jaouir Khaled
  • Daneliuc Gabi
    1-3
    Tic Ioan
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Jaouir Khaled
  • Tic Ioan
    3-0
    Jaouir Khaled
  • csoport: 14
  • Thouzard Adrian
    2-3
    Boru Lucian
  • Thouzard Adrian
    1-3
    Dumitru Gheorghe
  • Thouzard Adrian
    3-1
    Crainic Adrian
  • Thouzard Adrian
    3-1
    Marin Puiu
  • Boru Lucian
    3-2
    Dumitru Gheorghe
  • Boru Lucian
    3-2
    Crainic Adrian
  • Boru Lucian
    2-3
    Marin Puiu
  • Dumitru Gheorghe
    3-2
    Crainic Adrian
  • Dumitru Gheorghe
    3-0
    Marin Puiu
  • Crainic Adrian
    3-0
    Marin Puiu
  • csoport: 15
  • Chiscop Bogdan
    3-1
    Galban Calin
  • Chiscop Bogdan
    3-1
    Maxim Valentin
  • Chiscop Bogdan
    3-1
    Radu Daniel
  • Chiscop Bogdan
    3-0
    Mihaescu Nicola
  • Galban Calin
    1-3
    Maxim Valentin
  • Galban Calin
    2-3
    Radu Daniel
  • Galban Calin
    3-1
    Mihaescu Nicola
  • Maxim Valentin
    0-3
    Radu Daniel
  • Maxim Valentin
    3-2
    Mihaescu Nicola
  • Radu Daniel
    3-0
    Mihaescu Nicola
  • csoport: 16
  • Moldován Horváth Csaba
    2-3
    Neculai Alexandru
  • Moldován Horváth Csaba
    3-2
    Morosanu Vasile
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Barsa Ioan
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Tanc Florin
  • Neculai Alexandru
    3-2
    Morosanu Vasile
  • Neculai Alexandru
    3-2
    Barsa Ioan
  • Neculai Alexandru
    3-2
    Tanc Florin
  • Morosanu Vasile
    2-3
    Barsa Ioan
  • Morosanu Vasile
    3-0
    Tanc Florin
  • Barsa Ioan
    3-0
    Tanc Florin
  • csoport: 17
  • Roman Bogdan
    3-1
    Cruceru Sergiu
  • Roman Bogdan
    3-1
    Sencu Victor
  • Roman Bogdan
    3-1
    Corbu Mihai Cosmin
  • Roman Bogdan
    3-1
    Postelnicu Mihai
  • Cruceru Sergiu
    3-1
    Sencu Victor
  • Cruceru Sergiu
    3-1
    Corbu Mihai Cosmin
  • Cruceru Sergiu
    3-0
    Postelnicu Mihai
  • Sencu Victor
    1-3
    Corbu Mihai Cosmin
  • Sencu Victor
    3-1
    Postelnicu Mihai
  • Corbu Mihai Cosmin
    3-1
    Postelnicu Mihai
  • csoport: 18
  • Albu Vlad
    3-1
    Put Gabriel
  • Albu Vlad
    3-0
    Welker Iván
  • Albu Vlad
    3-1
    Barbu Dan
  • Albu Vlad
    3-0
    Tuta Radu Ionut
  • Put Gabriel
    0-3
    Welker Iván
  • Put Gabriel
    3-1
    Barbu Dan
  • Put Gabriel
    3-0
    Tuta Radu Ionut
  • Welker Iván
    3-2
    Barbu Dan
  • Welker Iván
    3-1
    Tuta Radu Ionut
  • Barbu Dan
    3-0
    Tuta Radu Ionut
  • csoport: 19
  • Nistor Dorel
    0-3
    Verdet Adrian
  • Nistor Dorel
    1-3
    Lazaroiu Adrian
  • Nistor Dorel
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • Nistor Dorel
    3-0
    Luntraru Andrei
  • Verdet Adrian
    3-0
    Lazaroiu Adrian
  • Verdet Adrian
    3-2
    Zamblău Ionuț
  • Verdet Adrian
    3-0
    Luntraru Andrei
  • Lazaroiu Adrian
    1-3
    Zamblău Ionuț
  • Lazaroiu Adrian
    0-3
    Luntraru Andrei
  • Zamblău Ionuț
    1-3
    Luntraru Andrei
  • csoport: 20
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Sumanaru Catalin
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Oprea Adrian
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Costache Rosioru Cristian
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Lungu Marius
  • Sumanaru Catalin
    3-0
    Oprea Adrian
  • Sumanaru Catalin
    3-0
    Costache Rosioru Cristian
  • Sumanaru Catalin
    3-1
    Lungu Marius
  • Oprea Adrian
    0-3
    Costache Rosioru Cristian
  • Oprea Adrian
    3-1
    Lungu Marius
  • Costache Rosioru Cristian
    3-2
    Lungu Marius
  • csoport: I
  • Sorescu Deian
    3-1
    Thouzard Adrian
  • Sorescu Deian
    3-1
    Maxim Valentin
  • Thouzard Adrian
    3-0
    Maxim Valentin
  • csoport: II
  • Roman Iulian
    3-0
    Tic Ioan
  • Roman Iulian
    3-0
    Barsa Ioan
  • Tic Ioan
    3-1
    Barsa Ioan
  • csoport: III
  • Lukasz Klimas
    3-2
    Mihalescu Dinu
  • Lukasz Klimas
    3-0
    Corbu Mihai Cosmin
  • Mihalescu Dinu
    3-0
    Corbu Mihai Cosmin
  • csoport: IV
  • Fratila Robert
    3-0
    Józsa Zoltán
  • Fratila Robert
    3-1
    Put Gabriel
  • Józsa Zoltán
    3-1
    Put Gabriel
  • csoport: V
  • Petrescu Liviu
    3-0
    Pribeagu Sebastian
  • Petrescu Liviu
    3-0
    Luntraru Andrei
  • Pribeagu Sebastian
    3-0
    Luntraru Andrei
  • csoport: VI
  • Enciu Alexandru
    3-1
    Cionoiu Cristian
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Costache Rosioru Cristian
  • Cionoiu Cristian
    3-1
    Costache Rosioru Cristian
  • csoport: VII
  • Avram Victor
    3-1
    Ștefan Patrick
  • Avram Victor
    3-0
    Oprea Adrian
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Oprea Adrian
  • csoport: VIII
  • Durdun George
    3-0
    Dumitrescu Adrian
  • Durdun George
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • Dumitrescu Adrian
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • csoport: IX
  • Iana Remus
    3-1
    Curuț Gabriel
  • Iana Remus
    3-1
    Barbu Dan
  • Curuț Gabriel
    2-3
    Barbu Dan
  • csoport: X
  • Mitrache Simion
    3-0
    Crăciun Călin
  • Mitrache Simion
    3-2
    Sencu Victor
  • Crăciun Călin
    3-1
    Sencu Victor
  • csoport: XI
  • Petrus Florin
    3-1
    Orha Andrei
  • Petrus Florin
    3-2
    Morosanu Vasile
  • Orha Andrei
    3-2
    Morosanu Vasile
  • csoport: XII
  • Toma Florin
    3-1
    Bleoca Marius
  • Toma Florin
    3-0
    Galban Calin
  • Bleoca Marius
    1-3
    Galban Calin
  • csoport: XIII
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Dinca Daniel
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Crainic Adrian
  • Dinca Daniel
    3-1
    Crainic Adrian
  • csoport: XIV
  • Boru Lucian
    0-3
    Zbancu Leo
  • Boru Lucian
    3-2
    Daneliuc Gabi
  • Zbancu Leo
    3-2
    Daneliuc Gabi
  • csoport: XV
  • Chiscop Bogdan
    3-0
    Mitzea Alexandru
  • Chiscop Bogdan
    3-1
    Aron Darie
  • Mitzea Alexandru
    3-2
    Aron Darie
  • csoport: XVI
  • Neculai Alexandru
    3-0
    Banescu Dragos
  • Neculai Alexandru
    3-2
    Neagoe Costin
  • Banescu Dragos
    3-0
    Neagoe Costin
  • csoport: XVII
  • Roman Bogdan
    3-0
    Constantin Teodor
  • Roman Bogdan
    3-0
    Zidar Victor
  • Constantin Teodor
    1-3
    Zidar Victor
  • csoport: XVIII
  • Albu Vlad
    3-2
    Raducan Bogdan
  • Albu Vlad
    3-0
    Oláh Olivér
  • Raducan Bogdan
    3-1
    Oláh Olivér
  • csoport: XIX
  • Verdet Adrian
    3-1
    Totpal Marius
  • Verdet Adrian
    1-3
    Bauer Lajos
  • Totpal Marius
    0-3
    Bauer Lajos
  • csoport: XX
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Saceleanu Bogdan
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Balogh Attila
  • Saceleanu Bogdan
    2-3
    Balogh Attila
  • csoport: XXI
  • Sumanaru Catalin
    3-1
    Teleki Zsolt
  • Sumanaru Catalin
    3-0
    Buzatu Vasile
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Buzatu Vasile
  • csoport: XXII
  • Nistor Dorel
    3-0
    Pavel Călin
  • Nistor Dorel
    2-3
    Mihalca Mihai
  • Pavel Călin
    0-3
    Mihalca Mihai
  • csoport: XXIII
  • Welker Iván
    0-3
    Blaga Marius
  • Welker Iván
    3-0
    Savu Cristian
  • Blaga Marius
    3-1
    Savu Cristian
  • csoport: XXIV
  • Cruceru Sergiu
    3-2
    Pop Sorin
  • Cruceru Sergiu
    3-0
    Govoreanu Florin
  • Pop Sorin
    3-0
    Govoreanu Florin
  • csoport: XXV
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Mican Nicolae
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Ciucioiu Dorin
  • Mican Nicolae
    3-0
    Ciucioiu Dorin
  • csoport: XXVI
  • Radu Daniel
    0-3
    Macarenco Andrei
  • Radu Daniel
    3-2
    Damian Alin
  • Macarenco Andrei
    3-1
    Damian Alin
  • csoport: XXVII
  • Dumitru Gheorghe
    3-0
    Corcoz Costin
  • Dumitru Gheorghe
    1-3
    Pavunev Dan
  • Corcoz Costin
    0-3
    Pavunev Dan
  • Top 64
  • Sorescu Deian
    3-0
  • Nistor Dorel
    3-1
    Welker Iván
  • Roman Bogdan
    3-1
    Ștefan Patrick
  • Cionoiu Cristian
    1-3
    Neculai Alexandru
  • Iana Remus
    3-0
  • Boru Lucian
    1-3
    Cruceru Sergiu
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Mitzea Alexandru
  • 0-3
    Durdun George
  • Petrescu Liviu
    3-0
  • Raducan Bogdan
    1-3
    Dumitru Gheorghe
  • Sumanaru Catalin
    1-3
    Orha Andrei
  • Tic Ioan
    1-3
    Toma Florin
  • Mutrescu Eugen
    3-1
    Mihalescu Dinu
  • Crăciun Călin
    1-3
    Gogu Gabriel
  • Radu Daniel
    0-3
    Verdet Adrian
  • 0-3
    Fratila Robert
  • Lukasz Klimas
    3-0
  • Balogh Attila
    3-2
    Mican Nicolae
  • Bauer Lajos
    3-2
    Barbu Dan
  • Józsa Zoltán
    1-3
    Zbancu Leo
  • Petrus Florin
    1-3
    Thouzard Adrian
  • Galban Calin
    2-3
    Mihalca Mihai
  • Pavunev Dan
    3-0
    Zidar Victor
  • 0-3
    Enciu Alexandru
  • Avram Victor
    3-0
  • Banescu Dragos
    3-2
    Macarenco Andrei
  • Blaga Marius
    0-3
    Dinca Daniel
  • 0-3
    Mitrache Simion
  • Chiscop Bogdan
    3-1
    Pribeagu Sebastian
  • Dumitrescu Adrian
    1-3
    Albu Vlad
  • Pop Sorin
    1-3
    Teleki Zsolt
  • 0-3
    Roman Iulian
  • Top 32
  • Sorescu Deian
    3-0
    Nistor Dorel
  • Roman Bogdan
    2-3
    Neculai Alexandru
  • Iana Remus
    3-0
    Cruceru Sergiu
  • Moldován Horváth Csaba
    3-2
    Durdun George
  • Petrescu Liviu
    3-0
    Dumitru Gheorghe
  • Orha Andrei
    3-0
    Toma Florin
  • Mutrescu Eugen
    2-3
    Gogu Gabriel
  • Verdet Adrian
    0-3
    Fratila Robert
  • Lukasz Klimas
    3-0
    Balogh Attila
  • Bauer Lajos
    0-3
    Zbancu Leo
  • Thouzard Adrian
    3-2
    Mihalca Mihai
  • Pavunev Dan
    1-3
    Enciu Alexandru
  • Avram Victor
    3-0
    Banescu Dragos
  • Dinca Daniel
    3-1
    Mitrache Simion
  • Chiscop Bogdan
    3-2
    Albu Vlad
  • Teleki Zsolt
    0-3
    Roman Iulian
  • Top 16
  • Sorescu Deian
    3-1
    Neculai Alexandru
  • Iana Remus
    3-2
    Moldován Horváth Csaba
  • Petrescu Liviu
    3-2
    Orha Andrei
  • Gogu Gabriel
    0-3
    Fratila Robert
  • Lukasz Klimas
    3-0
    Zbancu Leo
  • Thouzard Adrian
    0-3
    Enciu Alexandru
  • Avram Victor
    3-0
    Dinca Daniel
  • Chiscop Bogdan
    1-3
    Roman Iulian
  • Top 8
  • Sorescu Deian
    3-1
    Iana Remus
  • Petrescu Liviu
    1-3
    Fratila Robert
  • Lukasz Klimas
    3-0
    Enciu Alexandru
  • Avram Victor
    3-1
    Roman Iulian
  • Top 4
  • Sorescu Deian
    3-1
    Fratila Robert
  • Lukasz Klimas
    3-1
    Avram Victor
  • Top 1-2
  • Sorescu Deian
    3-1
    Lukasz Klimas
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sorescu Deian
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 2
    Pavunev Dan
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 3
    Zbancu Leo
    0-3
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    2
  • 4
    Damian Alin
    1-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    5
  • 5
    Mitzea Alexandru
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Roman Iulian
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Banescu Dragos
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    2
  • 3
    Dinca Daniel
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 4
    Ciucioiu Dorin
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Lazar Dumitru
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lukasz Klimas
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Govoreanu Florin
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
  • 3
    Constantin Teodor
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 4
    Bleoca Marius
    0-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    3
  • 5
    Ciortescu Cristi
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fratila Robert
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Savu Cristian
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
  • 3
    Raducan Bogdan
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    2
  • 4
    Orha Andrei
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 5
    Sinita Eugen
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Petrescu Liviu
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 2
    Mihalca Mihai
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
  • 3
    Crăciun Călin
    0-3
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    3
  • 4
    Totpal Marius
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 5
    Incze Levente
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Enciu Alexandru
    3-1
    3-1
    3-0
    2-3
    3
    1
  • 2
    Buzatu Vasile
    1-3
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    4
  • 3
    Saceleanu Bogdan
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    2
  • 4
    Ciuca Dan
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    5
  • 5
    Curuț Gabriel
    3-2
    3-1
    0-3
    1-3
    2
    3
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Avram Victor
    3-2
    3-2
    3-1
    3-2
    4
    1
  • 2
    Teleki Zsolt
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 3
    Teica Radu
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • 4
    Balogh Attila
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    4
  • 5
    Dumitrescu Adrian
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Durdun George
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 2
    Bauer Lajos
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4
  • 3
    Pavel Călin
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 4
    Ștefan Patrick
    0-3
    3-0
    1-3
    2-3
    1
    3
  • 5
    Irimia Sorin Jr
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    5
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Iana Remus
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Blaga Marius
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 3
    Cionoiu Cristian
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    3
  • 4
    Vlase Gheorghe
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    5
  • 5
    Oláh Olivér
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Pop Sorin
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    Mitrache Simion
    3-1
    3-0
    3-2
    1-3
    3
    2
  • 3
    Pribeagu Sebastian
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    3
  • 4
    Zidar Victor
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Dumitrescu Cornel
    1-3
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    5
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Petrus Florin
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 2
    Neagoe Costin
    1-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    3
  • 3
    Józsa Zoltán
    1-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    4
  • 4
    Mican Nicolae
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    2
  • 5
    Buciu Catalin
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Macarenco Andrei
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 2
    Toma Florin
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 3
    Mihalescu Dinu
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    3
  • 4
    Aron Darie
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Andrei Radu Alexandru
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 13
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mutrescu Eugen
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Corcoz Costin
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 3
    Daneliuc Gabi
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 4
    Tic Ioan
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 5
    Jaouir Khaled
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 14
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Thouzard Adrian
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
  • 2
    Boru Lucian
    3-2
    3-2
    3-2
    2-3
    3
    2
  • 3
    Dumitru Gheorghe
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    1
  • 4
    Crainic Adrian
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Marin Puiu
    1-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    5
  • csoport: 15
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Chiscop Bogdan
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Galban Calin
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
  • 3
    Maxim Valentin
    1-3
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    3
  • 4
    Radu Daniel
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 5
    Mihaescu Nicola
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 16
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Moldován Horváth Csaba
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 2
    Neculai Alexandru
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
  • 3
    Morosanu Vasile
    2-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 4
    Barsa Ioan
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 5
    Tanc Florin
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 17
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Roman Bogdan
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 2
    Cruceru Sergiu
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 3
    Sencu Victor
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
  • 4
    Corbu Mihai Cosmin
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
  • 5
    Postelnicu Mihai
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 18
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Albu Vlad
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Put Gabriel
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 3
    Welker Iván
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
  • 4
    Barbu Dan
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Tuta Radu Ionut
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 19
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nistor Dorel
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 2
    Verdet Adrian
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
  • 3
    Lazaroiu Adrian
    3-1
    0-3
    1-3
    0-3
    1
    5
  • 4
    Zamblău Ionuț
    0-3
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    4
  • 5
    Luntraru Andrei
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
  • csoport: 20
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gogu Gabriel
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Sumanaru Catalin
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 3
    Oprea Adrian
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
  • 4
    Costache Rosioru Cristian
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
  • 5
    Lungu Marius
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    5
  • csoport: I
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sorescu Deian
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Thouzard Adrian
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Maxim Valentin
    1-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: II
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Roman Iulian
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Tic Ioan
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Barsa Ioan
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: III
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lukasz Klimas
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 2
    Mihalescu Dinu
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Corbu Mihai Cosmin
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: IV
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fratila Robert
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Józsa Zoltán
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Put Gabriel
    1-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: V
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Petrescu Liviu
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Pribeagu Sebastian
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Luntraru Andrei
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: VI
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Enciu Alexandru
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Cionoiu Cristian
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Costache Rosioru Cristian
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: VII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Avram Victor
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Ștefan Patrick
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Oprea Adrian
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: VIII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Durdun George
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Dumitrescu Adrian
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Zamblău Ionuț
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: IX
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Iana Remus
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Curuț Gabriel
    1-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Barbu Dan
    1-3
    3-2
    1
    2
  • csoport: X
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mitrache Simion
    3-0
    3-2
    2
    1
  • 2
    Crăciun Călin
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Sencu Victor
    2-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: XI
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Petrus Florin
    3-1
    3-2
    2
    1
  • 2
    Orha Andrei
    1-3
    3-2
    1
    2
  • 3
    Morosanu Vasile
    2-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: XII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Toma Florin
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Bleoca Marius
    1-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Galban Calin
    0-3
    3-1
    1
    2
  • csoport: XIII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mutrescu Eugen
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Dinca Daniel
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Crainic Adrian
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: XIV
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Boru Lucian
    0-3
    3-2
    1
    2
  • 2
    Zbancu Leo
    3-0
    3-2
    2
    1
  • 3
    Daneliuc Gabi
    2-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: XV
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Chiscop Bogdan
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Mitzea Alexandru
    0-3
    3-2
    1
    2
  • 3
    Aron Darie
    1-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: XVI
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Neculai Alexandru
    3-0
    3-2
    2
    1
  • 2
    Banescu Dragos
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Neagoe Costin
    2-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: XVII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Roman Bogdan
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Constantin Teodor
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Zidar Victor
    0-3
    3-1
    1
    2
  • csoport: XVIII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Albu Vlad
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 2
    Raducan Bogdan
    2-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Oláh Olivér
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: XIX
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Verdet Adrian
    3-1
    1-3
    1
    2
  • 2
    Totpal Marius
    1-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Bauer Lajos
    3-1
    3-0
    2
    1
  • csoport: XX
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gogu Gabriel
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Saceleanu Bogdan
    0-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Balogh Attila
    0-3
    3-2
    1
    2
  • csoport: XXI
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sumanaru Catalin
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Teleki Zsolt
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Buzatu Vasile
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: XXII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nistor Dorel
    3-0
    2-3
    1
    2
  • 2
    Pavel Călin
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Mihalca Mihai
    3-2
    3-0
    2
    1
  • csoport: XXIII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Welker Iván
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Blaga Marius
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 3
    Savu Cristian
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: XXIV
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Cruceru Sergiu
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 2
    Pop Sorin
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Govoreanu Florin
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: XXV
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Moldován Horváth Csaba
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Mican Nicolae
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Ciucioiu Dorin
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: XXVI
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Radu Daniel
    0-3
    3-2
    1
    2
  • 2
    Macarenco Andrei
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 3
    Damian Alin
    2-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: XXVII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dumitru Gheorghe
    3-0
    1-3
    1
    2
  • 2
    Corcoz Costin
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Pavunev Dan
    3-1
    3-0
    2
    1
Támogatók
ajax-icon Betöltés...