Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Campionatul National de Tineret - Individual Masculin - 2018 Noiembrie

Campionatul National de Tineret - Individual Masculin - 2018 Noiembrie

Campionatul National de Tineret - Individual Masculin - 2018 Noiembrie

by Romániai Asztalitenisz Szövetség
Ingyenes
Ország: Románia Város: Campulung Helyszín: - Cím: -
Kezdés időpontja: November 23, 2018, 12:00 Befejezés időpontja: November 18, 2018, 12:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • 1 csoport
  • Nemaciuc Mihai
    3-0
    Király Pongrác
  • Nemaciuc Mihai
    3-0
    Chiscop Bogdan
  • Király Pongrác
    3-0
    Chiscop Bogdan
  • 10 csoport
  • Nicolae Alexandru
    0-3
    Chirita Iulian
  • Nicolae Alexandru
    3-0
    Balázs Csaba
  • Chirita Iulian
    3-0
    Balázs Csaba
  • 2 csoport
  • Toma Darius
    3-1
    Medves Antal
  • Toma Darius
    3-0
    Sumanaru Catalin
  • Medves Antal
    3-2
    Sumanaru Catalin
  • 3 csoport
  • Bogdan Cristian
    3-1
    Bordea Mihnea
  • Bogdan Cristian
    3-2
    Hurloi Vlad
  • Bordea Mihnea
    1-3
    Hurloi Vlad
  • 4 csoport
  • Chirita Alexandru
    0-3
    Ionescu Eduard
  • Chirita Alexandru
    1-3
    Singeorzan Bogdan
  • Ionescu Eduard
    3-0
    Singeorzan Bogdan
  • 5 csoport
  • Movileanu Darius
    3-0
    Macarenco Andrei
  • Movileanu Darius
    3-0
    Ionescu Mihai
  • Macarenco Andrei
    3-0
    Ionescu Mihai
  • 6 csoport
  • Bujor Dragos
    3-0
    Sánduly Levente
  • Bujor Dragos
    3-0
    Blaga Mihai
  • Sánduly Levente
    3-0
    Blaga Mihai
  • 7 csoport
  • Culpedin Emir
    1-3
    Tomica Andrei
  • Culpedin Emir
    3-0
    Corbu Denis
  • Tomica Andrei
    3-0
    Corbu Denis
  • 8 csoport
  • Uta Adrian
    2-3
    Dumitrescu Matei
  • Uta Adrian
    3-0
    Oroszlán Richárd
  • Dumitrescu Matei
    3-0
    Oroszlán Richárd
  • 9 csoport
  • Tamás Szabolcs
    3-1
    Vrabie Alexandru
  • Tamás Szabolcs
    3-1
    Ursut Horia
  • Vrabie Alexandru
    3-2
    Ursut Horia
  • Top 32
  • Mladin Paul
    3-0
  • Sánduly Levente
    3-4
    Bogdan Cristian
  • Dumitrescu Matei
    4-1
    Tamás Szabolcs
  • Medves Antal
    1-4
    Radoi Marius
  • Pop Mihai
    4-2
    Hurloi Vlad
  • Nicolae Alexandru
    4-0
    Toma Darius
  • Tomica Andrei
    4-3
    Uta Adrian
  • 0-3
    Manole Alexandru
  • Chirita Cristian
    3-0
  • Culpedin Emir
    1-4
    Ionescu Eduard
  • Bujor Dragos
    2-4
    Vrabie Alexandru
  • Király Pongrác
    0-4
    Flamand Andrei
  • Spelbus Florin
    2-4
    Singeorzan Bogdan
  • Macarenco Andrei
    1-4
    Nemaciuc Mihai
  • Movileanu Darius
    2-4
    Chirita Iulian
  • 0-3
    Oprea Dragos
  • Top 16
  • Mladin Paul
    4-2
    Bogdan Cristian
  • Dumitrescu Matei
    1-4
    Radoi Marius
  • Pop Mihai
    4-2
    Nicolae Alexandru
  • Tomica Andrei
    0-4
    Manole Alexandru
  • Chirita Cristian
    4-0
    Ionescu Eduard
  • Vrabie Alexandru
    0-4
    Flamand Andrei
  • Singeorzan Bogdan
    3-4
    Nemaciuc Mihai
  • Chirita Iulian
    1-4
    Oprea Dragos
  • Top 8
  • Mladin Paul
    4-2
    Radoi Marius
  • Pop Mihai
    0-4
    Manole Alexandru
  • Chirita Cristian
    2-4
    Flamand Andrei
  • Nemaciuc Mihai
    3-4
    Oprea Dragos
  • Top 4
  • Mladin Paul
    2-4
    Manole Alexandru
  • Flamand Andrei
    0-4
    Oprea Dragos
  • Top 1-2
  • Manole Alexandru
    4-0
    Oprea Dragos
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • 1 csoport
  • 10 csoport
  • 2 csoport
  • 3 csoport
  • 4 csoport
  • 5 csoport
  • 6 csoport
  • 7 csoport
  • 8 csoport
  • 9 csoport
  • Top 32
  • Top 16
  • Top 8
  • Top 4
  • Top 1-2
  • 1 csoport
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nemaciuc Mihai
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Király Pongrác
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Chiscop Bogdan
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 10 csoport
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nicolae Alexandru
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Chirita Iulian
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 3
    Balázs Csaba
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 2 csoport
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Toma Darius
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Medves Antal
    1-3
    3-2
    1
    2
  • 3
    Sumanaru Catalin
    0-3
    2-3
    0
    3
  • 3 csoport
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bogdan Cristian
    3-1
    3-2
    2
    1
  • 2
    Bordea Mihnea
    1-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Hurloi Vlad
    2-3
    3-1
    1
    2
  • 4 csoport
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Chirita Alexandru
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 2
    Ionescu Eduard
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 3
    Singeorzan Bogdan
    3-1
    0-3
    1
    2
  • 5 csoport
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Movileanu Darius
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Macarenco Andrei
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Ionescu Mihai
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 6 csoport
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bujor Dragos
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Sánduly Levente
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Blaga Mihai
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 7 csoport
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Culpedin Emir
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Tomica Andrei
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 3
    Corbu Denis
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 8 csoport
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Uta Adrian
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Dumitrescu Matei
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 3
    Oroszlán Richárd
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 9 csoport
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tamás Szabolcs
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Vrabie Alexandru
    1-3
    3-2
    1
    2
  • 3
    Ursut Horia
    1-3
    2-3
    0
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...