Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Campianatul National Romstal Echipe - Divizia B, Masculin, 2018-2019

Campianatul National Romstal Echipe - Divizia B, Masculin, 2018-2019

Campianatul National Romstal Echipe - Divizia B, Masculin, 2018-2019

Ország: Románia Város: Bistrita Helyszín: Sala Polivalentă Cím: -
Kezdés időpontja: August 30, 2018, 09:00 Befejezés időpontja: September 01, 2018, 20:00
  • Név
    Pontok száma
  • Sajnáljuk, egyetlen pontszerző sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: I
  • ACS Dumbravita
    5-3
    CS Raris Timisoara
  • csoport: II
  • ACTT Bucuresti
    5-1
    CS Proaktiv Focsani
  • CS Fortus Calarasi
    CS DSA Cluj Napoca
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: I
  • CSM Zalau
    0-5
    ACSM Dunarea Giurgiu
  • CSM Zalau
    0-5
    ACS Dumbravita
  • CSM Zalau
    0-5
    CSS II Odorheiu Secuiesc
  • CSM Zalau
    0-5
    CS Raris Timisoara
  • CSM Zalau
    0-5
    CSM Medias
  • CSM Zalau
    0-5
    SCM Gloria
  • CSM Zalau
    5-0
    CS Vointa
  • ACSM Dunarea Giurgiu
    2-5
    ACS Dumbravita
  • ACSM Dunarea Giurgiu
    5-2
    CSS II Odorheiu Secuiesc
  • ACSM Dunarea Giurgiu
    5-1
    CS Raris Timisoara
  • ACSM Dunarea Giurgiu
    2-5
    CSM Medias
  • ACSM Dunarea Giurgiu
    1-5
    SCM Gloria
  • ACSM Dunarea Giurgiu
    5-0
    CS Vointa
  • ACS Dumbravita
    5-2
    CSS II Odorheiu Secuiesc
  • ACS Dumbravita
    0-5
    CSM Medias
  • ACS Dumbravita
    0-5
    SCM Gloria
  • ACS Dumbravita
    5-0
    CS Vointa
  • CSS II Odorheiu Secuiesc
    5-3
    CS Raris Timisoara
  • CSS II Odorheiu Secuiesc
    0-5
    CSM Medias
  • CSS II Odorheiu Secuiesc
    0-5
    SCM Gloria
  • CSS II Odorheiu Secuiesc
    5-0
    CS Vointa
  • CS Raris Timisoara
    0-5
    CSM Medias
  • CS Raris Timisoara
    0-5
    SCM Gloria
  • CS Raris Timisoara
    5-0
    CS Vointa
  • CSM Medias
    2-5
    SCM Gloria
  • CSM Medias
    5-0
    CS Vointa
  • SCM Gloria
    5-0
    CS Vointa
  • csoport: II
  • TTT Bucuresti
    5-4
    ACTT Bucuresti
  • TTT Bucuresti
    5-0
    CS Fortus Calarasi
  • TTT Bucuresti
    5-0
    CS Proaktiv Focsani
  • TTT Bucuresti
    5-0
    CS DSA Cluj Napoca
  • TTT Bucuresti
    1-5
    Sepsi SIC
  • TTT Bucuresti
    1-5
    CSS III Odorheiu Secuiesc
  • TTT Bucuresti
    2-5
    CSM Bistrita
  • ACTT Bucuresti
    4-5
    CS Fortus Calarasi
  • ACTT Bucuresti
    5-2
    CS DSA Cluj Napoca
  • ACTT Bucuresti
    1-5
    Sepsi SIC
  • ACTT Bucuresti
    2-5
    CSS III Odorheiu Secuiesc
  • ACTT Bucuresti
    2-5
    CSM Bistrita
  • CS Fortus Calarasi
    5-4
    CS Proaktiv Focsani
  • CS Fortus Calarasi
    0-5
    Sepsi SIC
  • CS Fortus Calarasi
    2-5
    CSS III Odorheiu Secuiesc
  • CS Fortus Calarasi
    0-5
    CSM Bistrita
  • CS Proaktiv Focsani
    5-0
    CS DSA Cluj Napoca
  • CS Proaktiv Focsani
    0-5
    Sepsi SIC
  • CS Proaktiv Focsani
    0-5
    CSS III Odorheiu Secuiesc
  • CS Proaktiv Focsani
    0-5
    CSM Bistrita
  • CS DSA Cluj Napoca
    0-5
    Sepsi SIC
  • CS DSA Cluj Napoca
    2-5
    CSS III Odorheiu Secuiesc
  • CS DSA Cluj Napoca
    0-5
    CSM Bistrita
  • Sepsi SIC
    5-1
    CSS III Odorheiu Secuiesc
  • Sepsi SIC
    5-0
    CSM Bistrita
  • CSS III Odorheiu Secuiesc
    1-5
    CSM Bistrita
  • csoport: I
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    CSM Zalau
    0-5
    0-5
    0-5
    0-5
    0-5
    0-5
    5-0
    1
    0
  • 2
    ACSM Dunarea Giurgiu
    5-0
    2-5
    5-2
    5-1
    2-5
    1-5
    5-0
    4
    0
  • 3
    ACS Dumbravita
    5-0
    5-2
    5-2
    5-3
    0-5
    0-5
    5-0
    5
    0
  • 4
    CSS II Odorheiu Secuiesc
    5-0
    2-5
    2-5
    5-3
    0-5
    0-5
    5-0
    3
    0
  • 5
    CS Raris Timisoara
    5-0
    1-5
    3-5
    3-5
    0-5
    0-5
    5-0
    2
    0
  • 6
    CSM Medias
    5-0
    5-2
    5-0
    5-0
    5-0
    2-5
    5-0
    6
    0
  • 7
    SCM Gloria
    5-0
    5-1
    5-0
    5-0
    5-0
    5-2
    5-0
    7
    0
  • 8
    CS Vointa
    0-5
    0-5
    0-5
    0-5
    0-5
    0-5
    0-5
    0
    0
  • csoport: II
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    TTT Bucuresti
    5-4
    5-0
    5-0
    5-0
    1-5
    1-5
    2-5
    4
    0
  • 2
    ACTT Bucuresti
    4-5
    4-5
    5-1
    5-2
    1-5
    2-5
    2-5
    2
    0
  • 3
    CS Fortus Calarasi
    0-5
    5-4
    5-4
    0-5
    2-5
    0-5
    2
    0
  • 4
    CS Proaktiv Focsani
    0-5
    1-5
    4-5
    5-0
    0-5
    0-5
    0-5
    1
    0
  • 5
    CS DSA Cluj Napoca
    0-5
    2-5
    0-5
    0-5
    2-5
    0-5
    0
    0
  • 6
    Sepsi SIC
    5-1
    5-1
    5-0
    5-0
    5-0
    5-1
    5-0
    7
    0
  • 7
    CSS III Odorheiu Secuiesc
    5-1
    5-2
    5-2
    5-0
    5-2
    1-5
    1-5
    5
    0
  • 8
    CSM Bistrita
    5-2
    5-2
    5-0
    5-0
    5-0
    0-5
    5-1
    6
    0
Támogatók
ajax-icon Betöltés...