Campianatul National Romstal Echipe - Divizia B, Masculin, 2018-2019

Campianatul National Romstal Echipe - Divizia B, Masculin, 2018-2019

Campianatul National Romstal Echipe - Divizia B, Masculin, 2018-2019

by Romániai Asztalitenisz Szövetség
Ország: Románia
Város: Bistrita
Helyszín: Sala Polivalentă
Cím: -
Kezdés időpontja: August 30, 2018, 09:00
Befejezés időpontja: September 01, 2018, 20:00
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Név
    Pontok száma
  • Sajnáljuk, egyetlen pontszerző sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: Alsó: II
  • TTT Bucuresti
    5-4
    ACTT Bucuresti
  • TTT Bucuresti
    5-0
    CS Fortus Calarasi
  • TTT Bucuresti
    5-0
    CS Proaktiv Focsani
  • TTT Bucuresti
    5-0
    CS DSA Cluj Napoca
  • TTT Bucuresti
    1-5
    Sepsi SIC
  • TTT Bucuresti
    1-5
    CSS III Odorheiu Secuiesc
  • TTT Bucuresti
    2-5
    CSM Bistrita
  • ACTT Bucuresti
    4-5
    CS Fortus Calarasi
  • ACTT Bucuresti
    5-1
    CS Proaktiv Focsani
  • ACTT Bucuresti
    5-2
    CS DSA Cluj Napoca
  • ACTT Bucuresti
    1-5
    Sepsi SIC
  • ACTT Bucuresti
    2-5
    CSS III Odorheiu Secuiesc
  • ACTT Bucuresti
    2-5
    CSM Bistrita
  • CS Fortus Calarasi
    5-4
    CS Proaktiv Focsani
  • CS Fortus Calarasi
    _-_
    CS DSA Cluj Napoca
  • CS Fortus Calarasi
    0-5
    Sepsi SIC
  • CS Fortus Calarasi
    2-5
    CSS III Odorheiu Secuiesc
  • CS Fortus Calarasi
    0-5
    CSM Bistrita
  • CS Proaktiv Focsani
    5-0
    CS DSA Cluj Napoca
  • CS Proaktiv Focsani
    0-5
    Sepsi SIC
  • CS Proaktiv Focsani
    0-5
    CSS III Odorheiu Secuiesc
  • CS Proaktiv Focsani
    0-5
    CSM Bistrita
  • CS DSA Cluj Napoca
    0-5
    Sepsi SIC
  • CS DSA Cluj Napoca
    2-5
    CSS III Odorheiu Secuiesc
  • CS DSA Cluj Napoca
    0-5
    CSM Bistrita
  • Sepsi SIC
    5-1
    CSS III Odorheiu Secuiesc
  • Sepsi SIC
    5-0
    CSM Bistrita
  • CSS III Odorheiu Secuiesc
    1-5
    CSM Bistrita
  • csoport: Alsó: I
  • CSM Zalau
    0-5
    ACSM Dunarea Giurgiu
  • CSM Zalau
    0-5
    ACS Dumbravita
  • CSM Zalau
    0-5
    CSS II Odorheiu Secuiesc
  • CSM Zalau
    0-5
    CS Raris Timisoara
  • CSM Zalau
    0-5
    CSM Medias
  • CSM Zalau
    0-5
    SCM Gloria
  • CSM Zalau
    5-0
    CS Vointa
  • ACSM Dunarea Giurgiu
    2-5
    ACS Dumbravita
  • ACSM Dunarea Giurgiu
    5-2
    CSS II Odorheiu Secuiesc
  • ACSM Dunarea Giurgiu
    5-1
    CS Raris Timisoara
  • ACSM Dunarea Giurgiu
    2-5
    CSM Medias
  • ACSM Dunarea Giurgiu
    1-5
    SCM Gloria
  • ACSM Dunarea Giurgiu
    5-0
    CS Vointa
  • ACS Dumbravita
    5-2
    CSS II Odorheiu Secuiesc
  • ACS Dumbravita
    5-3
    CS Raris Timisoara
  • ACS Dumbravita
    0-5
    CSM Medias
  • ACS Dumbravita
    0-5
    SCM Gloria
  • ACS Dumbravita
    5-0
    CS Vointa
  • CSS II Odorheiu Secuiesc
    5-3
    CS Raris Timisoara
  • CSS II Odorheiu Secuiesc
    0-5
    CSM Medias
  • CSS II Odorheiu Secuiesc
    0-5
    SCM Gloria
  • CSS II Odorheiu Secuiesc
    5-0
    CS Vointa
  • CS Raris Timisoara
    0-5
    CSM Medias
  • CS Raris Timisoara
    0-5
    SCM Gloria
  • CS Raris Timisoara
    5-0
    CS Vointa
  • CSM Medias
    2-5
    SCM Gloria
  • CSM Medias
    5-0
    CS Vointa
  • SCM Gloria
    5-0
    CS Vointa
  • csoport: Alsó: I
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    Nyert
  • 1
    CSM Zalau 
     
    0-5
    0-5
    0-5
    0-5
    0-5
    0-5
    5-0
    1
  • 2
    ACSM Dunarea Giurgiu 
    5-0
     
    2-5
    5-2
    5-1
    2-5
    1-5
    5-0
    4
  • 3
    ACS Dumbravita 
    5-0
    5-2
     
    5-2
    5-3
    0-5
    0-5
    5-0
    5
  • 4
    CSS II Odorheiu Secuiesc 
    5-0
    2-5
    2-5
     
    5-3
    0-5
    0-5
    5-0
    3
  • 5
    CS Raris Timisoara 
    5-0
    1-5
    3-5
    3-5
     
    0-5
    0-5
    5-0
    2
  • 6
    CSM Medias 
    5-0
    5-2
    5-0
    5-0
    5-0
     
    2-5
    5-0
    6
  • 7
    SCM Gloria 
    5-0
    5-1
    5-0
    5-0
    5-0
    5-2
     
    5-0
    7
  • 8
    CS Vointa 
    0-5
    0-5
    0-5
    0-5
    0-5
    0-5
    0-5
     
    0
  • csoport: Alsó: II
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    Nyert
  • 1
    TTT Bucuresti 
     
    5-4
    5-0
    5-0
    5-0
    1-5
    1-5
    2-5
    4
  • 2
    ACTT Bucuresti 
    4-5
     
    4-5
    5-1
    5-2
    1-5
    2-5
    2-5
    2
  • 3
    CS Fortus Calarasi 
    0-5
    5-4
     
    5-4
     
    0-5
    2-5
    0-5
    2
  • 4
    CS Proaktiv Focsani 
    0-5
    1-5
    4-5
     
    5-0
    0-5
    0-5
    0-5
    1
  • 5
    CS DSA Cluj Napoca 
    0-5
    2-5
     
    0-5
     
    0-5
    2-5
    0-5
    0
  • 6
    Sepsi SIC 
    5-1
    5-1
    5-0
    5-0
    5-0
     
    5-1
    5-0
    7
  • 7
    CSS III Odorheiu Secuiesc 
    5-1
    5-2
    5-2
    5-0
    5-2
    1-5
     
    1-5
    5
  • 8
    CSM Bistrita 
    5-2
    5-2
    5-0
    5-0
    5-0
    0-5
    5-1
     
    6
Támogatók