Backgammon verseny I

Backgammon verseny I

Backgammon verseny I

by Bristol Bus Cafe
Ország: Románia
Város: Targu Mures
Helyszín: Bus Cafe-ban
Cím: Secerei 3
Kezdés időpontja: March 21, 2018, 19:30
Befejezés időpontja: March 22, 2018, 00:00
Nevezési díj: 5.00 Ron

Backgammon bajnokságra hívunk mindenkit nagy nagy szeretettel, 21-én este fél nyolckor.

Szabályok:
Standard backgammon játék.
Továbbjutás kieséses rendszer alapján, vesztett meccs kiesést jelent.
Továbbjut aki 3 pontot összegyűjt maximálisan 4 játékból.
A kezdést az aktuális párok döntik el.
Marc: kettő és egysoros zárás 2 pont, ha az ellenfél nem vesz le bábut szintén két pont illeti a nyertest.

Nevezési határidő: márc.19
Benevezési díj: 5 lejecske
Nyeremény:A benevezési díjakból összegyűlt pénzösszeggel megegyező fogyasztás a Bristol Bus Café-ban!

Várunk mindenkit!

The B.B.C Team

Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Gálfi Márton 0  
     
     
     
     
     
  • László Árpád 1  
    László Árpád 0  
     
     
     
     
  • Veress Norbi 3  
    Veress Norbi 1  
     
     
     
     
  • participant Józsa Zoltán 1  
     
    Veress Norbi 1  
     
     
     
  • Nagy Mihály Levente 0  
     
    Obolenschi Oliver 0  
     
     
     
  • Mátyás Eclair 1  
    Mátyás Eclair 0  
     
     
     
     
  • Bende Zsolt 0  
    Obolenschi Oliver 1  
     
     
     
     
  • Obolenschi Oliver 1  
     
     
    Veress Norbi 2  
     
     
  • Varró Tamás 0  
     
     
    Csiszér Zsanett 3  
     
     
  • Csiszér Zsanett 1  
    Csiszér Zsanett 1  
     
     
     
     
  • Makkai Árpád 0  
    Demeter Tibor 0  
     
     
     
     
  • Demeter Tibor 1  
     
    Csiszér Zsanett 1  
     
     
     
  • Árpi 1  
     
    Árpi 0  
     
     
     
  • Hofi 0  
    Árpi 1  
     
     
     
     
  • Mátyás Áron 0  
    Nistor Arnold 0  
     
     
     
     
  • Nistor Arnold 1  
     
     
     
    Csiszér Zsanett 1  
    Csiszér Zsanett  
  • Budai Attila 1  
     
     
     
    László Árpád LL 0  
     
  • Szilveszter Lehel 0  
    Budai Attila 0  
     
     
     
     
  • Levente 0  
    Szőlősi Örs 1  
     
     
     
     
  • Szőlősi Örs 1  
     
    Szőlősi Örs 1  
     
     
     
  • Jánosi Ági 1  
     
    Kovács Tünde 0  
     
     
     
  • Solymosy Attila 0  
    Jánosi Ági 0  
     
     
     
     
  • Katyi Petra 0  
    Kovács Tünde 1  
     
     
     
     
  • Kovács Tünde 1  
     
     
    Szőlősi Örs 2  
     
     
  • László Árpád LL 1  
     
     
    László Árpád LL 3  
     
     
  • Bye1 0  
    László Árpád LL 1  
     
     
     
     
  • Bye2 1  
    Bye2 0  
     
     
     
     
  • Bye3 0  
     
    László Árpád LL 1  
     
     
     
  • Jánosi Ági LL 1  
     
    Jánosi Ági LL 0  
     
     
     
  • Bye4 0  
    Jánosi Ági LL 1  
     
     
     
     
  • Bye5 1  
    Bye5 0  
     
     
     
     
  • Bye6 0  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Csiszér Zsanett
    5-0-0
    7-2
    15
  • 2.
    László Árpád LL
    4-1-0
    6-3
    12
  • 3.
    Szőlősi Örs
    4-1-0
    6-3
    12
  • 4.
    Veress Norbi
    3-2-0
    7-5
    9
  • 5.
    Kovács Tünde
    2-1-0
    2-1
    6
  • 6.
    Árpi
    2-1-0
    2-1
    6
  • 7.
    Jánosi Ági LL
    2-1-0
    2-1
    6
  • 8.
    Obolenschi Oliver
    2-1-0
    2-1
    6
  • 9.
    László Árpád
    1-1-0
    1-1
    3
  • 10.
    Nistor Arnold
    1-1-0
    1-1
    3
  • 11.
    Jánosi Ági
    1-1-0
    1-1
    3
  • 12.
    Mátyás Eclair
    1-1-0
    1-1
    3
  • 13.
    Budai Attila
    1-1-0
    1-1
    3
  • 14.
    Demeter Tibor
    1-1-0
    1-1
    3
  • 15.
    Bye5
    1-1-0
    1-1
    3
  • 16.
    Bye2
    1-1-0
    1-1
    3
  • 17.
    Bye1
    0-1-0
    0-1
    0
  • 18.
    Bye3
    0-1-0
    0-1
    0
  • 19.
    Bye4
    0-1-0
    0-1
    0
  • 20.
    Hofi
    0-1-0
    0-1
    0
  • 21.
    Gálfi Márton
    0-1-0
    0-1
    0
  • 22.
    Levente
    0-1-0
    0-1
    0
  • 23.
    Szilveszter Lehel
    0-1-0
    0-1
    0
  • 24.
    Katyi Petra
    0-1-0
    0-1
    0
  • 25.
    Solymosy Attila
    0-1-0
    0-1
    0
  • 26.
    Mátyás Áron
    0-1-0
    0-1
    0
  • 27.
    Bende Zsolt
    0-1-0
    0-1
    0
  • 28.
    Nagy Mihály Levente
    0-1-0
    0-1
    0
  • 29.
    Varró Tamás
    0-1-0
    0-1
    0
  • 30.
    Makkai Árpád
    0-1-0
    0-1
    0
  • 31.
    participant Józsa Zoltán
    0-1-0
    1-3
    0
  • 32.
    Bye6
    0-1-0
    0-1
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Csiszér Zsanett
    1-0
    László Árpád LL
  • Top 2-3
  • Veress Norbi
    0-1
    Szőlősi Örs
  • Top 4
  • Veress Norbi
    2-3
    Csiszér Zsanett
  • Szőlősi Örs
    2-3
    László Árpád LL
  • Top 8
  • Veress Norbi
    1-0
    Obolenschi Oliver
  • Csiszér Zsanett
    1-0
    Árpi
  • Szőlősi Örs
    1-0
    Kovács Tünde
  • László Árpád LL
    1-0
    Jánosi Ági LL
  • Top 16
  • László Árpád
    0-1
    Veress Norbi
  • Mátyás Eclair
    0-1
    Obolenschi Oliver
  • Csiszér Zsanett
    1-0
    Demeter Tibor
  • Árpi
    1-0
    Nistor Arnold
  • Budai Attila
    0-1
    Szőlősi Örs
  • Jánosi Ági
    0-1
    Kovács Tünde
  • László Árpád LL
    1-0
  • Jánosi Ági LL
    1-0
  • Top 32
  • Gálfi Márton
    0-1
    László Árpád
  • Veress Norbi
    3-1
    Józsa Zoltán participant
  • Nagy Mihály Levente
    0-1
    Mátyás Eclair
  • Bende Zsolt
    0-1
    Obolenschi Oliver
  • Varró Tamás
    0-1
    Csiszér Zsanett
  • Makkai Árpád
    0-1
    Demeter Tibor
  • Árpi
    1-0
    Hofi
  • Mátyás Áron
    0-1
    Nistor Arnold
  • Budai Attila
    1-0
    Szilveszter Lehel
  • Levente
    0-1
    Szőlősi Örs
  • Jánosi Ági
    1-0
    Solymosy Attila
  • Katyi Petra
    0-1
    Kovács Tünde
  • László Árpád LL
    1-0
  • 1-0
  • Jánosi Ági LL
    1-0
  • 1-0
Támogatók