Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Backgammon Bajnokság II

Backgammon Bajnokság II

Backgammon Bajnokság II

by Tankó Botond
5.00 Ron
Ország: Románia Város: Marosvásárhely Helyszín: Bristol Bus Cafe Cím: Str. Secerei nr.4
Kezdés időpontja: May 29, 2018, 18:00 Befejezés időpontja: May 29, 2018, 22:00

II. alkalommal megrendezett Backgammon (Táblé) bajnokság a Bristol Bus Caféban.

Kiesős szakasz eredmények
  • Top 20
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Makkai Árpád
    0-3
    Vaspál Csaba
  • Demeter Tibor
    2-3
    Andi Adri
  • Ferenczi Lehel
    2-3
    Peterfi Adrienn
  • Veress Norbi
    3-0
    Szőlősi Örs
  • Bende Zsolt
    3-2
    Gálfi Márton
  • László Árpád
    1-3
    Solymosy Attila
  • Mátyás Eclair
    3-0
    Katyi Petra
  • Obolenschi Olivér
    2-3
    participant Sinn Cou participant
  • Gál Emese
    0-3
    Jakabffy Norbert
  • Cadar Levi
    3-1
    Keresztesi Alpar Botond
  • Top 10
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Peterfi Adrienn
    3-1
    Veress Norbi
  • participant Sinn Cou
    0-3
    Jakabffy Norbert
  • Vaspál Csaba
    3-2
    Andi Adri
  • Bende Zsolt
    1-3
    Cadar Levi
  • Solymosy Attila
    4-1
    Mátyás Eclair
  • Top 6
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Solymosy Attila
    4-1
    Vaspál Csaba
  • Jakabffy Norbert
    3-1
    Peterfi Adrienn
  • Mátyás Eclair
    3-2
    Cadar Levi
  • Top 3
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Solymosy Attila
    1-0
    Mátyás Eclair
  • Solymosy Attila
    0-1
    Jakabffy Norbert
  • Mátyás Eclair
    0-1
    Jakabffy Norbert
  • Top 1-2
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Jakabffy Norbert
    1-3
    Solymosy Attila
  • Egyéni díj
    Név
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 20
  • Makkai Árpád
    0-3
    Vaspál Csaba
  • Demeter Tibor
    2-3
    Andi Adri
  • Ferenczi Lehel
    2-3
    Peterfi Adrienn
  • Veress Norbi
    3-0
    Szőlősi Örs
  • Bende Zsolt
    3-2
    Gálfi Márton
  • László Árpád
    1-3
    Solymosy Attila
  • Mátyás Eclair
    3-0
    Katyi Petra
  • Obolenschi Olivér
    2-3
    participant Sinn Cou participant
  • Gál Emese
    0-3
    Jakabffy Norbert
  • Cadar Levi
    3-1
    Keresztesi Alpar Botond
  • Top 10
  • Peterfi Adrienn
    3-1
    Veress Norbi
  • participant Sinn Cou
    0-3
    Jakabffy Norbert
  • Vaspál Csaba
    3-2
    Andi Adri
  • Bende Zsolt
    1-3
    Cadar Levi
  • Solymosy Attila
    4-1
    Mátyás Eclair
  • Top 6
  • Solymosy Attila
    4-1
    Vaspál Csaba
  • Jakabffy Norbert
    3-1
    Peterfi Adrienn
  • Mátyás Eclair
    3-2
    Cadar Levi
  • Top 3
  • Solymosy Attila
    1-0
    Mátyás Eclair
  • Solymosy Attila
    0-1
    Jakabffy Norbert
  • Mátyás Eclair
    0-1
    Jakabffy Norbert
  • Top 1-2
  • Jakabffy Norbert
    1-3
    Solymosy Attila
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 20
  • Top 10
  • Top 6
  • Top 3
  • Top 1-2
Támogatók
ajax-icon Betöltés...