Asztalitenisz világbajnokság 2019 - Női

Asztalitenisz világbajnokság 2019 - Női

Asztalitenisz világbajnokság 2019 - Női

by Moatsz
Ország: Magyarország
Város: Budapest
Helyszín: Hungexpo
Cím: Albertirsai út 10 - 1101
Kezdés időpontja: April 21, 2019, 10:00
Befejezés időpontja: April 28, 2019, 20:00
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • 1. Solja Petrissa
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Liu Shiwen
    4-2
    Chen Meng
  • Top 4
  • Ding Ning
    2-4
    Liu Shiwen
  • Wang Manyu
    0-4
    Chen Meng
  • Top 8
  • Ding Ning
    4-1
    Hirano Miu
  • Kato Miyu
    1-4
    Liu Shiwen
  • Wang Manyu
    4-2
    Sun Yingsha
  • Doo Hoi Kem
    2-4
    Chen Meng
  • Top 16
  • Ding Ning
    4-1
    Suh Hyowon
  • Soo Wai Yam Minnie
    2-4
    Hirano Miu
  • Kato Miyu
    4-0
    Chen Su-Yu
  • Kim Song I
    0-4
    Liu Shiwen
  • Wang Manyu
    4-2
    Sato Hitomi
  • Cha Hyo Sim
    0-4
    Sun Yingsha
  • Ishikawa Kasumi
    3-4
    Doo Hoi Kem
  • Feng Tianwei
    1-4
    Chen Meng
  • Top 32
  • Ding Ning
    4-0
    Diaz Adriana
  • Cheng Hsien-Tzu
    0-4
    Suh Hyowon
  • Szocs Bernadette
    0-4
    Soo Wai Yam Minnie
  • Zhang Mo
    2-4
    Hirano Miu
  • Cheng I-Ching
    2-4
    Kato Miyu
  • Chen Su-Yu
    4-0
    Polcanova Sofia
  • Kim Song I
    4-0
    Liu Hsing-Yin
  • Eerland Britt
    0-4
    Liu Shiwen
  • Wang Manyu
    4-2
    Samara Elizabeta
  • Wu Yue
    0-4
    Sato Hitomi
  • Jeon Jihee
    0-4
    Cha Hyo Sim
  • Sun Yingsha
    4-1
    Ito Mima
  • Ishikawa Kasumi
    4-0
    Li Qian
  • Lee Ho Ching
    2-4
    Doo Hoi Kem
  • Feng Tianwei
    4-0
    Madarasz Dora
  • Sawettabut Suthasini
    1-4
    Chen Meng
  • Top 64
  • Ding Ning
    4-1
    De Nutte Sarah
  • Mukherjee Sutirtha
    2-4
    Diaz Adriana
  • Solja Petrissa
    0-4
    Cheng Hsien-Tzu
  • Takahashi Bruna
    1-4
    Suh Hyowon
  • Szocs Bernadette
    4-3
    Kim Nam Hae
  • Lupulesku Izabela
    1-4
    Soo Wai Yam Minnie
  • Zhang Mo
    4-3
    Meshref Dina
  • Pesotska Margaryta
    2-4
    Hirano Miu
  • Cheng I-Ching
    4-1
    Mittelham Nina
  • Pergel Szandra
    1-4
    Kato Miyu
  • Chen Su-Yu
    4-1
    Batra Manika
  • Ng Wing Nam
    1-4
    Polcanova Sofia
  • Kim Song I
    4-0
    Vermaas Kim
  • Surjan Sabina
    2-4
    Liu Hsing-Yin
  • Eerland Britt
    4-1
    Noskova Yana
  • Matelova Hana
    0-4
    Liu Shiwen
  • Wang Manyu
    4-0
    Adamkova Karin
  • Kirichenko Anna
    0-4
    Samara Elizabeta
  • Wu Yue
    4-2
    Ciobanu Irina
  • Cechova Dana
    0-4
    Sato Hitomi
  • Jeon Jihee
    4-0
    Bilenko Tetyana
  • Cha Hyo Sim
    4-3
    Ekholm Matilda
  • Sun Yingsha
    4-1
    Liu Jia
  • Zhang Lily
    1-4
    Ito Mima
  • Ishikawa Kasumi
    4-1
    Solja Amelie
  • Choi Hyojoo
    3-4
    Li Qian
  • Lee Ho Ching
    4-1
    Gapanova Ganna
  • Lee Zion
    2-4
    Doo Hoi Kem
  • Feng Tianwei
    4-1
    Bergstrom Linda
  • Madarasz Dora
    4-3
    Li Jie
  • Sawettabut Suthasini
    4-0
    Partyka Natalia
  • Lin Ye
    0-4
    Chen Meng
  • Top 128
  • Ding Ning
    4-0
    Helmy Yousra
  • Mischek Karoline
    2-4
    De Nutte Sarah
  • Winter Sabine
    3-4
    Mukherjee Sutirtha
  • Vivarelli Debora
    0-4
    Diaz Adriana
  • Solja Petrissa
    4-0
    Marchetti Nathalie
  • Kallberg Christina
    1-4
    Cheng Hsien-Tzu
  • Takahashi Bruna
    4-0
    Morales Judith
  • Medina Paula
    0-4
    Suh Hyowon
  • Szocs Bernadette
    4-0
    Ortega Daniela
  • Kim Nam Hae
    4-2
    Xiao Maria
  • Balazova Barbora
    3-4
    Lupulesku Izabela
  • Hadziahmetovic Emina
    1-4
    Soo Wai Yam Minnie
  • Zhang Mo
    4-1
    Tailakova Mariia
  • Kamath Archana Girish
    3-4
    Meshref Dina
  • Pesotska Margaryta
    4-0
    Komwong Nanthana
  • Kim Jin Hyang
    1-4
    Hirano Miu
  • Cheng I-Ching
    4-2
    Hartbrich Leonie
  • Avameri Airi
    1-4
    Mittelham Nina
  • Pergel Szandra
    4-0
    Chasselin Pauline
  • Brateyko Solomiya
    0-4
    Kato Miyu
  • Chen Su-Yu
    4-0
    Vega Paulina
  • Todorovic Andrea
    0-4
    Batra Manika
  • Ng Wing Nam
    4-1
    Shahsavari Neda
  • Degraef Margo
    0-4
    Polcanova Sofia
  • Kim Song I
    4-0
    Trigolos Daria
  • Vermaas Kim
    4-2
    Mikhailova Polina
  • Ni Xia Lian
    3-4
    Surjan Sabina
  • Liu Hsing-Yin
    4-2
    Pota Georgina
  • Eerland Britt
    4-0
    Garcia Ana
  • Piccolin Giorgia
    0-4
    Noskova Yana
  • Matelova Hana
    4-0
    Lang Kristin
  • Bogdanova Nadezhda
    0-4
    Liu Shiwen
  • Wang Manyu
    4-0
    Hanffou Sarah
  • Adamkova Karin
    4-1
    Dvorak Galia
  • Galic Alex
    1-4
    Kirichenko Anna
  • Colantoni Chiara
    3-4
    Samara Elizabeta
  • Wu Yue
    4-1
    Malanina Maria
  • Ciobanu Irina
    4-3
    Loeuillette Stephanie
  • Cechova Dana
    4-0
    Fehér Orsolya
  • Gui Lin
    0-4
    Sato Hitomi
  • Jeon Jihee
    4-0
    Zhang Xuan
  • Zhu Chengzhu
    1-4
    Bilenko Tetyana
  • Cha Hyo Sim
    4-0
    Kukulkova Tatiana
  • Monteiro Dodean Daniela
    2-4
    Ekholm Matilda
  • Sun Yingsha
    4-1
    Konsbruck Danielle
  • Cote Alicia
    1-4
    Liu Jia
  • Zhang Lily
    4-0
    Tsaptsinos Maria
  • Kucerova Aneta
    0-4
    Ito Mima
  • Ishikawa Kasumi
    4-0
    Lavrova Anastassiya
  • Patkar Madhurika
    2-4
    Solja Amelie
  • Choi Hyojoo
    4-2
    Bergand Filippa
  • Su Pei-Ling
    1-4
    Li Qian
  • Lee Ho Ching
    4-0
    Diaconu Adina
  • El-eraky Reem
    0-4
    Gapanova Ganna
  • Lee Zion
    4-3
    Carey Charlotte
  • Yoo Eunchong
    3-4
    Doo Hoi Kem
  • Feng Tianwei
    4-2
    Wang Amy
  • Bajor Natalia
    2-4
    Bergstrom Linda
  • Madarasz Dora
    4-0
    Toliou Aikaterini
  • Bálint Bernadette
    0-4
    Li Jie
  • Sawettabut Suthasini
    4-2
    Gasnier Laura
  • Jeger Mateja
    1-4
    Partyka Natalia
  • Lin Ye
    4-2
    Ho Tin-Tin
  • Wong Xin Ru
    0-4
    Chen Meng
  • csoport: Alsó: 60
  • Kirichenko Anna
    4-3
    Hanffou Sarah
  • Kirichenko Anna
    4-0
    Zdanovska Inta
  • Kirichenko Anna
    4-1
    Zeqiri Linda
  • Hanffou Sarah
    4-1
    Zdanovska Inta
  • Hanffou Sarah
    4-0
    Zeqiri Linda
  • Zdanovska Inta
    4-0
    Zeqiri Linda
  • csoport: Alsó: 59
  • Brateyko Solomiya
    4-1
    Yovkova Maria
  • Brateyko Solomiya
    4-0
    Yue Lisa
  • Yovkova Maria
    4-0
    Yue Lisa
  • csoport: Alsó: 58
  • Liu Hsing-Yin
    4-0
    Yamada Jessica
  • Liu Hsing-Yin
    4-0
    Tynaeva Mimoza
  • Yamada Jessica
    4-0
    Tynaeva Mimoza
  • csoport: Alsó: 57
  • Codina Ana
    1-4
    Kallberg Christina
  • Codina Ana
    4-0
    Tee Ai Xin
  • Kallberg Christina
    4-1
    Tee Ai Xin
  • csoport: Alsó: 56
  • Ho Ying
    1-4
    Cote Alicia
  • Ho Ying
    4-0
    Tamang Deekshya
  • Cote Alicia
    4-0
    Tamang Deekshya
  • csoport: Alsó: 55
  • Doval Ilka
    0-4
    Surjan Sabina
  • Doval Ilka
    4-0
    Sultana Sonam
  • Surjan Sabina
    4-0
    Sultana Sonam
  • csoport: Alsó: 54
  • Silva Yadira
    1-4
    Tsaptsinos Maria
  • Silva Yadira
    4-0
    Stojanovska Ana
  • Tsaptsinos Maria
    4-0
    Stojanovska Ana
  • csoport: Alsó: 53
  • Odorova Eva
    2-4
    Kamath Archana Girish
  • Odorova Eva
    4-1
    Petric Ivona
  • Kamath Archana Girish
    4-1
    Petric Ivona
  • csoport: Alsó: 52
  • El-eraky Reem
    4-1
    Bromley Michelle
  • El-eraky Reem
    4-0
    Omuralieva Altynai
  • Bromley Michelle
    4-0
    Omuralieva Altynai
  • csoport: Alsó: 51
  • Paranang Orawan
    1-4
    Su Pei-Ling
  • Paranang Orawan
    4-0
    Melaikaite Auguste
  • Su Pei-Ling
    4-1
    Melaikaite Auguste
  • csoport: Alsó: 50
  • Shahsavari Neda
    4-2
    Loghraibi Lynda
  • Shahsavari Neda
    4-1
    Kuok I Cheng
  • Loghraibi Lynda
    3-4
    Kuok I Cheng
  • csoport: Alsó: 49
  • Edem Offiong
    4-1
    Bergand Filippa
  • Edem Offiong
    4-0
    Klimanova Natalija
  • Bergand Filippa
    3-4
    Klimanova Natalija
  • csoport: Alsó: 48
  • Yilmaz Ozge
    3-4
    Morales Judith
  • Yilmaz Ozge
    4-2
    Khalikova Kamila
  • Morales Judith
    4-1
    Khalikova Kamila
  • csoport: Alsó: 47
  • Ashtari Mahshid
    3-4
    Hartbrich Leonie
  • Ashtari Mahshid
    4-0
    Khalid Alisa
  • Hartbrich Leonie
    4-0
    Khalid Alisa
  • csoport: Alsó: 46
  • Reust Celine
    2-4
    Khadjieva Rozalina
  • csoport: Alsó: 45
  • Tapper Melissa
    2-4
    Fehér Orsolya
  • Tapper Melissa
    4-0
    Kamenan Christine
  • Fehér Orsolya
    4-0
    Kamenan Christine
  • csoport: Alsó: 44
  • Konsbruck Danielle
    4-0
    Chong I Weng
  • Konsbruck Danielle
    4-0
    Ivanova Gabriela
  • Chong I Weng
    4-0
    Ivanova Gabriela
  • csoport: Alsó: 43
  • Arguelles Camila
    1-4
    Zhu Chengzhu
  • Arguelles Camila
    4-1
    Haliti Ilirjana
  • Zhu Chengzhu
    4-0
    Haliti Ilirjana
  • csoport: Alsó: 42
  • Komwong Nanthana
    4-0
    Kessaci Katia
  • Komwong Nanthana
    4-0
    Durdyyva Menli
  • Kessaci Katia
    4-0
    Durdyyva Menli
  • csoport: Alsó: 41
  • Diaconu Adina
    4-1
    Gufranova Rimma
  • Diaconu Adina
    4-0
    Dimitrievska Iva
  • Gufranova Rimma
    4-0
    Dimitrievska Iva
  • csoport: Alsó: 40
  • Hadziahmetovic Emina
    4-0
    Christensen Stefanie
  • Hadziahmetovic Emina
    4-0
    Culafic Snezana
  • Christensen Stefanie
    4-0
    Culafic Snezana
  • csoport: Alsó: 39
  • Oliveira Leila
    2-4
    Kucerova Aneta
  • Oliveira Leila
    4-0
    Caraulnaia Vlada
  • Kucerova Aneta
    4-0
    Caraulnaia Vlada
  • csoport: Alsó: 38
  • Kim Nam Hae
    4-2
    Laurenti Jamila
  • Kim Nam Hae
    4-0
    Busatlic Belma
  • Laurenti Jamila
    4-0
    Busatlic Belma
  • csoport: Alsó: 37
  • Marchetti Nathalie
    4-0
    Jalim Nandeshwaree
  • Marchetti Nathalie
    4-0
    Bilal Shabnam
  • Jalim Nandeshwaree
    4-0
    Bilal Shabnam
  • csoport: Alsó: 36
  • Abdel-Aziz Farah
    1-4
    Degraef Margo
  • Abdel-Aziz Farah
    4-0
    Al-makki Shahd
  • Degraef Margo
    4-0
    Al-makki Shahd
  • csoport: Alsó: 35
  • Paskauskiene Ruta
    0-4
    Wang Amy
  • Paskauskiene Ruta
    4-0
    Alam Moumita
  • Wang Amy
    4-0
    Alam Moumita
  • csoport: Alsó: 34
  • Todorovic Andrea
    4-1
    Riliskyte Kornelija
  • Todorovic Andrea
    4-0
    Alazbekova Nurkyz
  • Riliskyte Kornelija
    4-0
    Alazbekova Nurkyz
  • csoport: Alsó: 33
  • Oshonaike Olufunke
    1-4
    Avameri Airi
  • Oshonaike Olufunke
    4-1
    Plaza Mylena
  • Avameri Airi
    4-0
    Plaza Mylena
  • csoport: Alsó: 32
  • Carey Charlotte
    4-2
    Cordero Lucia
  • Carey Charlotte
    4-0
    Houngue Lea
  • Cordero Lucia
    4-0
    Houngue Lea
  • csoport: Alsó: 31
  • Colantoni Chiara
    4-3
    Vovk Aleksandra
  • Colantoni Chiara
    4-0
    Ali Maryam
  • Vovk Aleksandra
    4-0
    Ali Maryam
  • csoport: Alsó: 30
  • Helmy Yousra
    0-4
    Lavrova Anastassiya
  • Helmy Yousra
    4-0
    Ali Maha
  • Lavrova Anastassiya
    4-0
    Ali Maha
  • csoport: Alsó: 29
  • Vermaas Kim
    4-2
    Akasheva Zauresh
  • Vermaas Kim
    4-0
    Plaistow Rebecca
  • Akasheva Zauresh
    4-0
    Plaistow Rebecca
  • csoport: Alsó: 28
  • Ortega Daniela
    4-1
    Perdomo Maria
  • Ortega Daniela
    4-3
    Ozkaya Gul Pembe
  • Perdomo Maria
    4-2
    Ozkaya Gul Pembe
  • csoport: Alsó: 27
  • Toliou Aikaterini
    4-0
    Tellez Cory
  • Toliou Aikaterini
    4-2
    Paredes Nathaly
  • Tellez Cory
    1-4
    Paredes Nathaly
  • csoport: Alsó: 26
  • Ho Tin-Tin
    4-0
    Lyne Karen
  • Ho Tin-Tin
    4-0
    Nouari Widad
  • Lyne Karen
    4-1
    Nouari Widad
  • csoport: Alsó: 25
  • Mischek Karoline
    4-0
    Munoz Monica
  • Mischek Karoline
    4-0
    Nyyazgylyjova Oguljennet
  • Munoz Monica
    4-1
    Nyyazgylyjova Oguljennet
  • csoport: Alsó: 24
  • Lung Lisa
    3-4
    Malanina Maria
  • Lung Lisa
    4-0
    Garayeva Nazakat
  • Malanina Maria
    4-0
    Garayeva Nazakat
  • csoport: Alsó: 23
  • Diaz Melanie
    0-4
    Kim Jin Hyang
  • Diaz Melanie
    4-0
    El Habech Mariam
  • Kim Jin Hyang
    4-0
    El Habech Mariam
  • csoport: Alsó: 22
  • Bajor Natalia
    4-3
    Tofant Ana
  • Bajor Natalia
    4-0
    Cakol Klara
  • Tofant Ana
    1-4
    Cakol Klara
  • csoport: Alsó: 21
  • Kukulkova Tatiana
    4-1
    Goi Rui Xuan
  • Kukulkova Tatiana
    4-0
    Barcenas Clio
  • Goi Rui Xuan
    4-2
    Barcenas Clio
  • csoport: Alsó: 20
  • Vega Paulina
    4-0
    Batbayar Doljinzuu
  • Vega Paulina
    4-1
    Brinza Natalia
  • Batbayar Doljinzuu
    4-1
    Brinza Natalia
  • csoport: Alsó: 19
  • Ciobanu Irina
    4-1
    Carlsen Rebekka
  • Ciobanu Irina
    4-0
    Morri Chiara
  • Carlsen Rebekka
    4-1
    Morri Chiara
  • csoport: Alsó: 18
  • Chasselin Pauline
    4-0
    Nguyen Khoa Dieu Khanh
  • Chasselin Pauline
    4-0
    Hursey Anna
  • Nguyen Khoa Dieu Khanh
    4-3
    Hursey Anna
  • csoport: Alsó: 17
  • Patkar Madhurika
    4-0
    Spicer Catherine
  • Patkar Madhurika
    4-1
    Musajeva Sabina
  • Spicer Catherine
    3-4
    Musajeva Sabina
  • csoport: Alsó: 16
  • Yoo Eunchong
    4-0
    Ojomu Ajoke
  • Yoo Eunchong
    4-0
    Meyer Sarah
  • Ojomu Ajoke
    4-1
    Meyer Sarah
  • csoport: Alsó: 15
  • Bogdanova Nadezhda
    3-4
    Garcia Ana
  • Bogdanova Nadezhda
    4-0
    Abuyaman Sewar
  • Garcia Ana
    4-0
    Abuyaman Sewar
  • csoport: Alsó: 14
  • Trigolos Daria
    4-0
    Lundstrom Annika
  • Trigolos Daria
    4-0
    Abo-yaman Taimmaa
  • Lundstrom Annika
    4-0
    Abo-yaman Taimmaa
  • csoport: Alsó: 13
  • Adamkova Karin
    4-1
    Chung Rheann
  • Adamkova Karin
    4-1
    Tubikanec Ivana
  • Chung Rheann
    0-4
    Tubikanec Ivana
  • csoport: Alsó: 12
  • Monteiro Dodean Daniela
    4-0
    Labosova Ema
  • Monteiro Dodean Daniela
    4-0
    Imanova Maryam
  • Labosova Ema
    2-4
    Imanova Maryam
  • csoport: Alsó: 11
  • Gui Lin
    4-0
    Batmunkh Bolar-Erdene
  • Gui Lin
    4-1
    Christoforaki Maria
  • Batmunkh Bolar-Erdene
    0-4
    Christoforaki Maria
  • csoport: Alsó: 10
  • Medina Paula
    4-0
    Shrestha Nabita
  • Medina Paula
    4-3
    Strazar Katarina
  • Shrestha Nabita
    2-4
    Strazar Katarina
  • csoport: Alsó: 9
  • Zhang Xuan
    4-0
    Ramasawmy Caroline
  • Zhang Xuan
    4-0
    Munkhbat Undram
  • Ramasawmy Caroline
    1-4
    Munkhbat Undram
  • csoport: Alsó: 8
  • Piccolin Giorgia
    4-1
    Zhang Wanling
  • Piccolin Giorgia
    4-0
    Hosenally Oumehani
  • Zhang Wanling
    4-0
    Hosenally Oumehani
  • csoport: Alsó: 7
  • Vivarelli Debora
    4-0
    Khan Fatima
  • Vivarelli Debora
    4-0
    Ballyyeva Enejan
  • Khan Fatima
    0-4
    Ballyyeva Enejan
  • csoport: Alsó: 6
  • Jeger Mateja
    4-2
    Paridi Konstantina
  • Jeger Mateja
    4-1
    Khusseinova Gulchekhra
  • Paridi Konstantina
    4-1
    Khusseinova Gulchekhra
  • csoport: Alsó: 5
  • Lang Kristin
    4-0
    Hanson Reelica
  • Lang Kristin
    4-0
    Santos Marta
  • Hanson Reelica
    4-2
    Santos Marta
  • csoport: Alsó: 4
  • Lupulesku Izabela
    4-1
    Martins Raquel
  • Lupulesku Izabela
    4-1
    Wong Xin Ru
  • Martins Raquel
    1-4
    Wong Xin Ru
  • csoport: Alsó: 3
  • Tailakova Mariia
    4-0
    Nembang Swechchha
  • Tailakova Mariia
    4-1
    Sawettabut Jinnipa
  • Nembang Swechchha
    0-4
    Sawettabut Jinnipa
  • csoport: Alsó: 2
  • Moret Rachel
    0-4
    Mukherjee Sutirtha
  • Moret Rachel
    4-0
    Baah-Danso Celia
  • Mukherjee Sutirtha
    4-0
    Baah-Danso Celia
  • csoport: Alsó: 1
  • Gasnier Laura
    4-0
    Sahakian Mariana
  • Gasnier Laura
    4-2
    Baravok Katsiaryna
  • Sahakian Mariana
    0-4
    Baravok Katsiaryna
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Gasnier Laura 
     
    4-0
    4-2
    2
  • 2
    Sahakian Mariana 
    0-4
     
    0-4
    0
  • 3
    Baravok Katsiaryna 
    2-4
    4-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Moret Rachel 
     
    0-4
    4-0
    1
  • 2
    Mukherjee Sutirtha 
    4-0
     
    4-0
    2
  • 3
    Baah-Danso Celia 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Tailakova Mariia 
     
    4-0
    4-1
    2
  • 2
    Nembang Swechchha 
    0-4
     
    0-4
    0
  • 3
    Sawettabut Jinnipa 
    1-4
    4-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Lupulesku Izabela 
     
    4-1
    4-1
    2
  • 2
    Martins Raquel 
    1-4
     
    1-4
    0
  • 3
    Wong Xin Ru 
    1-4
    4-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Lang Kristin 
     
    4-0
    4-0
    2
  • 2
    Hanson Reelica 
    0-4