Asztalitenisz világbajnokság 2019 - Női

Asztalitenisz világbajnokság 2019 - Női

Asztalitenisz világbajnokság 2019 - Női

by Moatsz
Ország: Magyarország
Város: Budapest
Helyszín: Hungexpo
Cím: Albertirsai út 10 - 1101
Kezdés időpontja: April 21, 2019, 10:00
Befejezés időpontja: April 28, 2019, 20:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 128
    Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Ding Ning 4  
     
     
     
     
     
     
     
  • Helmy Yousra 0  
    Ding Ning 4  
     
     
     
     
     
     
  • Mischek Karoline 2  
    De Nutte Sarah 1  
     
     
     
     
     
     
  • De Nutte Sarah 4  
     
    Ding Ning 4  
     
     
     
     
     
  • Winter Sabine 3  
     
    Diaz Adriana 0  
     
     
     
     
     
  • Mukherjee Sutirtha 4  
    Mukherjee Sutirtha 2  
     
     
     
     
     
     
  • Vivarelli Debora 0  
    Diaz Adriana 4  
     
     
     
     
     
     
  • Diaz Adriana 4  
     
     
    Ding Ning 4  
     
     
     
     
  • Solja Petrissa 4  
     
     
    Suh Hyowon 1  
     
     
     
     
  • Marchetti Nathalie 0  
    Solja Petrissa 0  
     
     
     
     
     
     
  • Kallberg Christina 1  
    Cheng Hsien-Tzu 4  
     
     
     
     
     
     
  • Cheng Hsien-Tzu 4  
     
    Cheng Hsien-Tzu 0  
     
     
     
     
     
  • Takahashi Bruna 4  
     
    Suh Hyowon 4  
     
     
     
     
     
  • Morales Judith 0  
    Takahashi Bruna 1  
     
     
     
     
     
     
  • Medina Paula 0  
    Suh Hyowon 4  
     
     
     
     
     
     
  • Suh Hyowon 4  
     
     
     
    Ding Ning 4  
     
     
     
  • Szocs Bernadette 4  
     
     
     
    Hirano Miu 1  
     
     
     
  • Ortega Daniela 0  
    Szocs Bernadette 4  
     
     
     
     
     
     
  • Kim Nam Hae 4  
    Kim Nam Hae 3  
     
     
     
     
     
     
  • Xiao Maria 2  
     
    Szocs Bernadette 0  
     
     
     
     
     
  • Balazova Barbora 3  
     
    Soo Wai Yam Minnie 4  
     
     
     
     
     
  • Lupulesku Izabela 4  
    Lupulesku Izabela 1  
     
     
     
     
     
     
  • Hadziahmetovic Emina 1  
    Soo Wai Yam Minnie 4  
     
     
     
     
     
     
  • Soo Wai Yam Minnie 4  
     
     
    Soo Wai Yam Minnie 2  
     
     
     
     
  • Zhang Mo 4  
     
     
    Hirano Miu 4  
     
     
     
     
  • Tailakova Mariia 1  
    Zhang Mo 4  
     
     
     
     
     
     
  • Kamath Archana Girish 3  
    Meshref Dina 3  
     
     
     
     
     
     
  • Meshref Dina 4  
     
    Zhang Mo 2  
     
     
     
     
     
  • Pesotska Margaryta 4  
     
    Hirano Miu 4  
     
     
     
     
     
  • Komwong Nanthana 0  
    Pesotska Margaryta 2  
     
     
     
     
     
     
  • Kim Jin Hyang 1  
    Hirano Miu 4  
     
     
     
     
     
     
  • Hirano Miu 4  
     
     
     
     
    Ding Ning 2  
     
     
  • Cheng I-Ching 4  
     
     
     
     
    Liu Shiwen 4  
     
     
  • Hartbrich Leonie 2  
    Cheng I-Ching 4  
     
     
     
     
     
     
  • Avameri Airi 1  
    Mittelham Nina 1  
     
     
     
     
     
     
  • Mittelham Nina 4  
     
    Cheng I-Ching 2  
     
     
     
     
     
  • Pergel Szandra 4  
     
    Kato Miyu 4  
     
     
     
     
     
  • Chasselin Pauline 0  
    Pergel Szandra 1  
     
     
     
     
     
     
  • Brateyko Solomiya 0  
    Kato Miyu 4  
     
     
     
     
     
     
  • Kato Miyu 4  
     
     
    Kato Miyu 4  
     
     
     
     
  • Chen Su-Yu 4  
     
     
    Chen Su-Yu 0  
     
     
     
     
  • Vega Paulina 0  
    Chen Su-Yu 4  
     
     
     
     
     
     
  • Todorovic Andrea 0  
    Batra Manika 1  
     
     
     
     
     
     
  • Batra Manika 4  
     
    Chen Su-Yu 4  
     
     
     
     
     
  • Ng Wing Nam 4  
     
    Polcanova Sofia 0  
     
     
     
     
     
  • Shahsavari Neda 1  
    Ng Wing Nam 1  
     
     
     
     
     
     
  • Degraef Margo 0  
    Polcanova Sofia 4  
     
     
     
     
     
     
  • Polcanova Sofia 4  
     
     
     
    Kato Miyu 1  
     
     
     
  • Kim Song I 4  
     
     
     
    Liu Shiwen 4  
     
     
     
  • Trigolos Daria 0  
    Kim Song I 4  
     
     
     
     
     
     
  • Vermaas Kim 4  
    Vermaas Kim 0  
     
     
     
     
     
     
  • Mikhailova Polina 2  
     
    Kim Song I 4  
     
     
     
     
     
  • Ni Xia Lian 3  
     
    Liu Hsing-Yin 0  
     
     
     
     
     
  • Surjan Sabina 4  
    Surjan Sabina 2  
     
     
     
     
     
     
  • Liu Hsing-Yin 4  
    Liu Hsing-Yin 4  
     
     
     
     
     
     
  • Pota Georgina 2  
     
     
    Kim Song I 0  
     
     
     
     
  • Eerland Britt 4  
     
     
    Liu Shiwen 4  
     
     
     
     
  • Garcia Ana 0  
    Eerland Britt 4  
     
     
     
     
     
     
  • Piccolin Giorgia 0  
    Noskova Yana 1  
     
     
     
     
     
     
  • Noskova Yana 4  
     
    Eerland Britt 0  
     
     
     
     
     
  • Matelova Hana 4  
     
    Liu Shiwen 4  
     
     
     
     
     
  • Lang Kristin 0  
    Matelova Hana 0  
     
     
     
     
     
     
  • Bogdanova Nadezhda 0  
    Liu Shiwen 4  
     
     
     
     
     
     
  • Liu Shiwen 4  
     
     
     
     
     
    Liu Shiwen 4  
    Liu Shiwen  
  • Wang Manyu 4  
     
     
     
     
     
    Chen Meng 2  
     
  • Hanffou Sarah 0  
    Wang Manyu 4  
     
     
     
     
     
     
  • Adamkova Karin 4  
    Adamkova Karin 0  
     
     
     
     
     
     
  • Dvorak Galia 1  
     
    Wang Manyu 4  
     
     
     
     
     
  • Galic Alex 1  
     
    Samara Elizabeta 2  
     
     
     
     
     
  • Kirichenko Anna 4  
    Kirichenko Anna 0  
     
     
     
     
     
     
  • Colantoni Chiara 3  
    Samara Elizabeta 4  
     
     
     
     
     
     
  • Samara Elizabeta 4  
     
     
    Wang Manyu 4  
     
     
     
     
  • Wu Yue 4  
     
     
    Sato Hitomi 2  
     
     
     
     
  • Malanina Maria 1  
    Wu Yue 4  
     
     
     
     
     
     
  • Ciobanu Irina 4  
    Ciobanu Irina 2  
     
     
     
     
     
     
  • Loeuillette Stephanie 3  
     
    Wu Yue 0  
     
     
     
     
     
  • Cechova Dana 4  
     
    Sato Hitomi 4  
     
     
     
     
     
  • Fehér Orsolya 0  
    Cechova Dana 0  
     
     
     
     
     
     
  • Gui Lin 0  
    Sato Hitomi 4  
     
     
     
     
     
     
  • Sato Hitomi 4  
     
     
     
    Wang Manyu 4  
     
     
     
  • Jeon Jihee 4  
     
     
     
    Sun Yingsha 2  
     
     
     
  • Zhang Xuan 0  
    Jeon Jihee 4  
     
     
     
     
     
     
  • Zhu Chengzhu 1  
    Bilenko Tetyana 0  
     
     
     
     
     
     
  • Bilenko Tetyana 4  
     
    Jeon Jihee 0  
     
     
     
     
     
  • Cha Hyo Sim 4  
     
    Cha Hyo Sim 4  
     
     
     
     
     
  • Kukulkova Tatiana 0  
    Cha Hyo Sim 4  
     
     
     
     
     
     
  • Monteiro Dodean Daniela 2  
    Ekholm Matilda 3  
     
     
     
     
     
     
  • Ekholm Matilda 4  
     
     
    Cha Hyo Sim 0  
     
     
     
     
  • Sun Yingsha 4  
     
     
    Sun Yingsha 4  
     
     
     
     
  • Konsbruck Danielle 1  
    Sun Yingsha 4  
     
     
     
     
     
     
  • Cote Alicia 1  
    Liu Jia 1  
     
     
     
     
     
     
  • Liu Jia 4  
     
    Sun Yingsha 4  
     
     
     
     
     
  • Zhang Lily 4  
     
    Ito Mima 1  
     
     
     
     
     
  • Tsaptsinos Maria 0  
    Zhang Lily 1  
     
     
     
     
     
     
  • Kucerova Aneta 0  
    Ito Mima 4  
     
     
     
     
     
     
  • Ito Mima 4  
     
     
     
     
    Wang Manyu 0  
     
     
  • Ishikawa Kasumi 4  
     
     
     
     
    Chen Meng 4  
     
     
  • Lavrova Anastassiya 0  
    Ishikawa Kasumi 4  
     
     
     
     
     
     
  • Patkar Madhurika 2  
    Solja Amelie 1  
     
     
     
     
     
     
  • Solja Amelie 4  
     
    Ishikawa Kasumi 4  
     
     
     
     
     
  • Choi Hyojoo 4  
     
    Li Qian 0  
     
     
     
     
     
  • Bergand Filippa 2  
    Choi Hyojoo 3  
     
     
     
     
     
     
  • Su Pei-Ling 1  
    Li Qian 4  
     
     
     
     
     
     
  • Li Qian 4  
     
     
    Ishikawa Kasumi 3  
     
     
     
     
  • Lee Ho Ching 4  
     
     
    Doo Hoi Kem 4  
     
     
     
     
  • Diaconu Adina 0  
    Lee Ho Ching 4  
     
     
     
     
     
     
  • El-eraky Reem 0  
    Gapanova Ganna 1  
     
     
     
     
     
     
  • Gapanova Ganna 4  
     
    Lee Ho Ching 2  
     
     
     
     
     
  • Lee Zion 4  
     
    Doo Hoi Kem 4  
     
     
     
     
     
  • Carey Charlotte 3  
    Lee Zion 2  
     
     
     
     
     
     
  • Yoo Eunchong 3  
    Doo Hoi Kem 4  
     
     
     
     
     
     
  • Doo Hoi Kem 4  
     
     
     
    Doo Hoi Kem 2  
     
     
     
  • Feng Tianwei 4  
     
     
     
    Chen Meng 4  
     
     
     
  • Wang Amy 2  
    Feng Tianwei 4  
     
     
     
     
     
     
  • Bajor Natalia 2  
    Bergstrom Linda 1  
     
     
     
     
     
     
  • Bergstrom Linda 4  
     
    Feng Tianwei 4  
     
     
     
     
     
  • Madarasz Dora 4  
     
    Madarasz Dora 0  
     
     
     
     
     
  • Toliou Aikaterini 0  
    Madarasz Dora 4  
     
     
     
     
     
     
  • Bálint Bernadette 0  
    Li Jie 3  
     
     
     
     
     
     
  • Li Jie 4  
     
     
    Feng Tianwei 1  
     
     
     
     
  • Sawettabut Suthasini 4  
     
     
    Chen Meng 4  
     
     
     
     
  • Gasnier Laura 2  
    Sawettabut Suthasini 4  
     
     
     
     
     
     
  • Jeger Mateja 1  
    Partyka Natalia 0  
     
     
     
     
     
     
  • Partyka Natalia 4  
     
    Sawettabut Suthasini 1  
     
     
     
     
     
  • Lin Ye 4  
     
    Chen Meng 4  
     
     
     
     
     
  • Ho Tin-Tin 2  
    Lin Ye 0  
     
     
     
     
     
     
  • Wong Xin Ru 0  
    Chen Meng 4  
     
     
     
     
     
     
  • Chen Meng 4  
     
     
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Liu Shiwen
    7-0-0
    28-5
    21
  • 2.
    Chen Meng
    6-1-0
    26-8
    18
  • 3.
    Wang Manyu
    5-1-0
    20-10
    15
  • 4.
    Ding Ning
    5-1-0
    22-7
    15
  • 5.
    Doo Hoi Kem
    4-1-0
    18-14
    12
  • 6.
    Kato Miyu
    4-1-0
    17-7
    12
  • 7.
    Sun Yingsha
    4-1-0
    18-7
    12
  • 8.
    Hirano Miu
    4-1-0
    17-11
    12
  • 9.
    Cha Hyo Sim
    3-1-0
    12-7
    9
  • 10.
    Chen Su-Yu
    3-1-0
    12-5
    9
  • 11.
    Feng Tianwei
    3-1-0
    13-7
    9
  • 12.
    Kim Song I
    3-1-0
    12-4
    9
  • 13.
    Soo Wai Yam Minnie
    3-1-0
    14-6
    9
  • 14.
    Ishikawa Kasumi
    3-1-0
    15-5
    9
  • 15.
    Suh Hyowon
    3-1-0
    13-5
    9
  • 16.
    Sato Hitomi
    3-1-0
    14-4
    9
  • 17.
    Liu Hsing-Yin
    4-1-0
    16-8
    12
  • 18.
    Zhang Mo
    2-1-0
    10-8
    6
  • 19.
    Polcanova Sofia
    2-1-0
    8-5
    6
  • 20.
    Eerland Britt
    2-1-0
    8-5
    6
  • 21.
    Szocs Bernadette
    2-1-0
    8-7
    6
  • 22.
    Samara Elizabeta
    2-1-0
    10-7
    6
  • 23.
    Wu Yue
    2-1-0
    8-7
    6
  • 24.
    Madarasz Dora
    2-1-0
    8-7
    6
  • 25.
    Jeon Jihee
    2-1-0
    8-4
    6
  • 26.
    Diaz Adriana
    2-1-0
    8-6
    6
  • 27.
    Sawettabut Suthasini
    2-1-0
    9-6
    6
  • 28.
    Lee Ho Ching
    2-1-0
    10-5
    6
  • 29.
    Li Qian
    2-1-0
    8-8
    6
  • 30.
    Cheng Hsien-Tzu
    2-1-0
    8-5
    6
  • 31.
    Ito Mima
    2-1-0
    9-5
    6
  • 32.
    Cheng I-Ching
    2-1-0
    10-7
    6
  • 33.
    Kirichenko Anna
    4-1-0
    16-9
    12
  • 34.
    Mukherjee Sutirtha
    3-1-0
    14-7
    9
  • 35.
    Kim Nam Hae
    3-1-0
    15-8
    9
  • 36.
    Adamkova Karin
    3-1-0
    12-7
    9
  • 37.
    Surjan Sabina
    3-1-0
    14-7
    9
  • 38.
    Lupulesku Izabela
    3-1-0
    13-9
    9
  • 39.
    Vermaas Kim
    3-1-0
    12-8
    9
  • 40.
    Ciobanu Irina
    3-1-0
    14-8
    9
  • 41.
    Solja Petrissa
    1-1-0
    4-4
    3
  • 42.
    De Nutte Sarah
    1-1-0
    5-6
    3
  • 43.
    Takahashi Bruna
    1-1-0
    5-4
    3
  • 44.
    Meshref Dina
    1-1-0
    7-7
    3
  • 45.
    Pesotska Margaryta
    1-1-0
    6-4
    3
  • 46.
    Mittelham Nina
    1-1-0
    5-5
    3
  • 47.
    Pergel Szandra
    1-1-0
    5-4
    3
  • 48.
    Zhang Lily
    1-1-0
    5-4
    3
  • 49.
    Li Jie
    1-1-0
    7-4
    3
  • 50.
    Lin Ye
    1-1-0
    4-6
    3
  • 51.
    Partyka Natalia
    1-1-0
    4-5
    3
  • 52.
    Bergstrom Linda
    1-1-0
    5-6
    3
  • 53.
    Lee Zion
    1-1-0
    6-7
    3
  • 54.
    Gapanova Ganna
    1-1-0
    5-4
    3
  • 55.
    Choi Hyojoo
    1-1-0
    7-6
    3
  • 56.
    Solja Amelie
    1-1-0
    5-6
    3
  • 57.
    Liu Jia
    1-1-0
    5-5
    3
  • 58.
    Ekholm Matilda
    1-1-0
    7-6
    3
  • 59.
    Bilenko Tetyana
    1-1-0
    4-5
    3
  • 60.
    Cechova Dana
    1-1-0
    4-4
    3
  • 61.
    Matelova Hana
    1-1-0
    4-4
    3
  • 62.
    Noskova Yana
    1-1-0
    5-4
    3
  • 63.
    Ng Wing Nam
    1-1-0
    5-5
    3
  • 64.
    Batra Manika
    1-1-0
    5-4
    3
  • 65.
    Marchetti Nathalie
    2-1-0
    8-4
    6
  • 66.
    Hadziahmetovic Emina
    2-1-0
    9-4
    6
  • 67.
    Kucerova Aneta
    2-1-0
    8-6
    6
  • 68.
    Colantoni Chiara
    2-1-0
    11-7
    6
  • 69.
    Avameri Airi
    2-1-0
    9-5
    6
  • 70.
    Degraef Margo
    2-1-0
    8-5
    6
  • 71.
    Wang Amy
    2-1-0
    10-4
    6
  • 72.
    Todorovic Andrea
    2-1-0
    8-5
    6
  • 73.
    Zhu Chengzhu
    2-1-0
    9-5
    6
  • 74.
    Diaconu Adina
    2-1-0
    8-5
    6
  • 75.
    Tsaptsinos Maria
    2-1-0
    8-5
    6
  • 76.
    Konsbruck Danielle
    2-1-0
    9-4
    6
  • 77.
    Fehér Orsolya
    2-1-0
    8-6
    6
  • 78.
    Hartbrich Leonie
    2-1-0
    10-7
    6
  • 79.
    Morales Judith
    2-1-0
    8-8
    6
  • 80.
    Shahsavari Neda
    2-1-0
    9-7
    6
  • 81.
    Su Pei-Ling
    2-1-0
    9-6
    6
  • 82.
    El-eraky Reem
    2-1-0
    8-5
    6
  • 83.
    Kamath Archana Girish
    2-1-0
    11-7
    6
  • 84.
    Cote Alicia
    2-1-0
    9-5
    6
  • 85.
    Kallberg Christina
    2-1-0
    9-6
    6
  • 86.
    Brateyko Solomiya
    2-1-0
    8-5
    6
  • 87.
    Hanffou Sarah
    2-2-0
    11-9
    6
  • 88.
    Carey Charlotte
    2-1-0
    11-6
    6
  • 89.
    Gasnier Laura
    2-1-0
    10-6
    6
  • 90.
    Komwong Nanthana
    2-1-0
    8-4
    6
  • 91.
    Gui Lin
    2-1-0
    8-5
    6
  • 92.
    Toliou Aikaterini
    2-1-0
    8-6
    6
  • 93.
    Vivarelli Debora
    2-1-0
    8-4
    6
  • 94.
    Piccolin Giorgia
    2-1-0
    8-5
    6
  • 95.
    Ho Tin-Tin
    2-1-0
    10-4
    6
  • 96.
    Zhang Xuan
    2-1-0
    8-4
    6
  • 97.
    Mischek Karoline
    2-1-0
    10-4
    6
  • 98.
    Medina Paula
    2-1-0
    8-7
    6
  • 99.
    Malanina Maria
    2-1-0
    9-7
    6
  • 100.
    Kim Jin Hyang
    2-1-0
    9-4
    6
  • 101.
    Lang Kristin
    2-1-0
    8-4
    6
  • 102.
    Monteiro Dodean Daniela
    2-1-0
    10-4
    6
  • 103.
    Bajor Natalia
    2-1-0
    10-7
    6
  • 104.
    Kukulkova Tatiana
    2-1-0
    8-5
    6
  • 105.
    Vega Paulina
    2-1-0
    8-5
    6
  • 106.
    Chasselin Pauline
    2-1-0
    8-4
    6
  • 107.
    Trigolos Daria
    2-1-0
    8-4
    6
  • 108.
    Patkar Madhurika
    2-1-0
    10-5
    6
  • 109.
    Yoo Eunchong
    2-1-0
    11-4
    6
  • 110.
    Jeger Mateja
    2-1-0
    9-7
    6
  • 111.
    Garcia Ana
    2-1-0
    8-7
    6
  • 112.
    Tailakova Mariia
    2-1-0
    9-5
    6
  • 113.
    Lavrova Anastassiya
    2-1-0
    8-4
    6
  • 114.
    Ortega Daniela
    2-1-0
    8-8
    6
  • 115.
    Helmy Yousra
    1-2-0
    4-8
    3
  • 116.
    Bogdanova Nadezhda
    1-2-0
    7-8
    3
  • 117.
    Wong Xin Ru
    1-2-0
    5-9
    3
  • 118.
    Winter Sabine
    0-1-0
    3-4
    0
  • 119.
    Dvorak Galia
    0-1-0
    1-4
    0
  • 120.
    Loeuillette Stephanie
    0-1-0
    3-4
    0
  • 121.
    Bergand Filippa
    0-3-0
    6-12
    0
  • 122.
    Pota Georgina
    0-1-0
    2-4
    0
  • 123.
    Ni Xia Lian
    0-1-0
    3-4
    0
  • 124.
    Mikhailova Polina
    0-1-0
    2-4
    0
  • 125.
    Bálint Bernadette
    0-1-0
    0-4
    0
  • 126.
    Xiao Maria
    0-1-0
    2-4
    0
  • 127.
    Galic Alex
    0-1-0
    1-4
    0
  • 128.
    Balazova Barbora
    0-1-0
    3-4
    0
  • 129.
    Edem Offiong
    2-0-0
    8-1
    6
  • 130.
    Silva Yadira
    1-1-0
    5-4
    3
  • 131.
    Riliskyte Kornelija
    1-1-0
    5-4
    3
  • 132.
    Baravok Katsiaryna
    1-1-0
    6-4
    3
  • 133.
    Ojomu Ajoke
    1-1-0
    4-5
    3
  • 134.
    Doval Ilka
    1-1-0
    4-4
    3
  • 135.
    Diaz Melanie
    1-1-0
    4-4
    3
  • 136.
    Ho Ying
    1-1-0
    5-4
    3
  • 137.
    Cakol Klara
    1-1-0
    4-5
    3
  • 138.
    Christoforaki Maria
    1-1-0
    5-4
    3
  • 139.
    Lundstrom Annika
    1-1-0
    4-4
    3
  • 140.
    Cordero Lucia
    1-1-0
    6-4
    3
  • 141.
    Carlsen Rebekka
    1-1-0
    5-5
    3
  • 142.
    Codina Ana
    1-1-0
    5-4
    3
  • 143.
    Oshonaike Olufunke
    1-1-0
    5-5
    3
  • 144.
    Musajeva Sabina
    1-1-0
    5-7
    3
  • 145.
    Yamada Jessica
    1-1-0
    4-4
    3
  • 146.
    Imanova Maryam
    1-1-0
    4-6
    3
  • 147.
    Yovkova Maria
    1-1-0
    5-4
    3
  • 148.
    Goi Rui Xuan
    1-1-0
    5-6
    3
  • 149.
    Zdanovska Inta
    1-2-0
    5-8
    3
  • 150.
    Moret Rachel
    1-1-0
    4-4
    3
  • 151.
    Munoz Monica
    1-1-0
    4-5
    3
  • 152.
    Nguyen Khoa Dieu Khanh
    1-1-0
    4-7
    3
  • 153.
    Batbayar Doljinzuu
    1-1-0
    4-5
    3
  • 154.
    Tubikanec Ivana
    1-1-0
    5-4
    3
  • 155.
    Vovk Aleksandra
    1-1-0
    7-4
    3
  • 156.
    Laurenti Jamila
    1-1-0
    6-4
    3
  • 157.
    Odorova Eva
    1-1-0
    6-5
    3
  • 158.
    Kessaci Katia
    1-1-0
    4-4
    3
  • 159.
    Tapper Melissa
    1-1-0
    6-4
    3
  • 160.
    Chong I Weng
    1-1-0
    4-4
    3
  • 161.
    Lyne Karen
    1-1-0
    4-5
    3
  • 162.
    Ballyyeva Enejan
    1-1-0
    4-4
    3
  • 163.
    Arguelles Camila
    1-1-0
    5-5
    3
  • 164.
    Perdomo Maria
    1-1-0
    5-6
    3
  • 165.
    Paridi Konstantina
    1-1-0
    6-5
    3
  • 166.
    Zhang Wanling
    1-1-0
    5-4
    3
  • 167.
    Gufranova Rimma
    1-1-0
    5-4
    3
  • 168.
    Jalim Nandeshwaree
    1-1-0
    4-4
    3
  • 169.
    Christensen Stefanie
    1-1-0
    4-4
    3
  • 170.
    Hanson Reelica
    1-1-0
    4-6
    3
  • 171.
    Paredes Nathaly
    1-1-0
    6-5
    3
  • 172.
    Oliveira Leila
    1-1-0
    6-4
    3
  • 173.
    Strazar Katarina
    1-1-0
    7-6
    3
  • 174.
    Sawettabut Jinnipa
    1-1-0
    5-4
    3
  • 175.
    Khadjieva Rozalina
    1-0-0
    4-2
    3
  • 176.
    Akasheva Zauresh
    1-1-0
    6-4
    3
  • 177.
    Bromley Michelle
    1-1-0
    5-4
    3
  • 178.
    Lung Lisa
    1-1-0
    7-4
    3
  • 179.
    Paskauskiene Ruta
    1-1-0
    4-4
    3
  • 180.
    Paranang Orawan
    1-1-0
    5-4
    3
  • 181.
    Kuok I Cheng
    1-1-0
    5-7
    3
  • 182.
    Munkhbat Undram
    1-1-0
    4-5
    3
  • 183.
    Yilmaz Ozge
    1-1-0
    7-6
    3
  • 184.
    Abdel-Aziz Farah
    1-1-0
    5-4
    3
  • 185.
    Ashtari Mahshid
    1-1-0
    7-4
    3
  • 186.
    Klimanova Natalija
    1-1-0
    4-7
    3
  • 187.
    Hosenally Oumehani
    0-2-0
    0-8
    0
  • 188.
    Baah-Danso Celia
    0-2-0
    0-8
    0
  • 189.
    Khusseinova Gulchekhra
    0-2-0
    2-8
    0
  • 190.
    Shrestha Nabita
    0-2-0
    2-8
    0
  • 191.
    Khan Fatima
    0-2-0
    0-8
    0
  • 192.
    Batmunkh Bolar-Erdene
    0-2-0
    0-8
    0
  • 193.
    Martins Raquel
    0-2-0
    2-8
    0
  • 194.
    Santos Marta
    0-2-0
    2-8
    0
  • 195.
    Labosova Ema
    0-2-0
    2-8
    0
  • 196.
    Nembang Swechchha
    0-2-0
    0-8
    0
  • 197.
    Chung Rheann
    0-2-0
    1-8
    0
  • 198.
    Abo-yaman Taimmaa
    0-2-0
    0-8
    0
  • 199.
    Ramasawmy Caroline
    0-2-0
    1-8
    0
  • 200.
    Ali Maha
    0-2-0
    0-8
    0
  • 201.
    Abuyaman Sewar
    0-2-0
    0-8
    0
  • 202.
    Caraulnaia Vlada
    0-2-0
    0-8
    0
  • 203.
    Ivanova Gabriela
    0-2-0
    0-8
    0
  • 204.
    Haliti Ilirjana
    0-2-0
    1-8
    0
  • 205.
    Nouari Widad
    0-2-0
    1-8
    0
  • 206.
    Durdyyva Menli
    0-2-0
    0-8
    0
  • 207.
    Sahakian Mariana
    0-2-0
    0-8
    0
  • 208.
    Dimitrievska Iva
    0-2-0
    0-8
    0
  • 209.
    Culafic Snezana
    0-2-0
    0-8
    0
  • 210.
    Tellez Cory
    0-2-0
    1-8
    0
  • 211.
    Busatlic Belma
    0-2-0
    0-8
    0
  • 212.
    Reust Celine
    0-1-0
    2-4
    0
  • 213.
    Bilal Shabnam
    0-2-0
    0-8
    0
  • 214.
    Al-makki Shahd
    0-2-0
    0-8
    0
  • 215.
    Ozkaya Gul Pembe
    0-2-0
    5-8
    0
  • 216.
    Alam Moumita
    0-2-0
    0-8
    0
  • 217.
    Alazbekova Nurkyz
    0-2-0
    0-8
    0
  • 218.
    Plaistow Rebecca
    0-2-0
    0-8
    0
  • 219.
    Plaza Mylena
    0-2-0
    1-8
    0
  • 220.
    Houngue Lea
    0-2-0
    0-8
    0
  • 221.
    Ali Maryam
    0-2-0
    0-8
    0
  • 222.
    Kamenan Christine
    0-2-0
    0-8
    0
  • 223.
    Nyyazgylyjova Oguljennet
    0-2-0
    1-8
    0
  • 224.
    Meyer Sarah
    0-2-0
    1-8
    0
  • 225.
    Tee Ai Xin
    0-2-0
    1-8
    0
  • 226.
    Spicer Catherine
    0-2-0
    3-8
    0
  • 227.
    Hursey Anna
    0-2-0
    3-8
    0
  • 228.
    Morri Chiara
    0-2-0
    1-8
    0
  • 229.
    Brinza Natalia
    0-2-0
    2-8
    0
  • 230.
    Zeqiri Linda
    0-3-0
    1-12
    0
  • 231.
    Yue Lisa
    0-2-0
    0-8
    0
  • 232.
    Barcenas Clio
    0-2-0
    2-8
    0
  • 233.
    Tynaeva Mimoza
    0-2-0
    0-8
    0
  • 234.
    Tamang Deekshya
    0-2-0
    0-8
    0
  • 235.
    Khalid Alisa
    0-2-0
    0-8
    0
  • 236.
    Sultana Sonam
    0-2-0
    0-8
    0
  • 237.
    Stojanovska Ana
    0-2-0
    0-8
    0
  • 238.
    Petric Ivona
    0-2-0
    2-8
    0
  • 239.
    El Habech Mariam
    0-2-0
    0-8
    0
  • 240.
    Omuralieva Altynai
    0-2-0
    0-8
    0
  • 241.
    Melaikaite Auguste
    0-2-0
    1-8
    0
  • 242.
    Loghraibi Lynda
    0-2-0
    5-8
    0
  • 243.
    Garayeva Nazakat
    0-2-0
    0-8
    0
  • 244.
    Khalikova Kamila
    0-2-0
    3-8
    0
  • 245.
    Tofant Ana
    0-2-0
    4-8
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 60
  • 1.
    Kirichenko Anna
    3-0-0
    12-4
    9
  • 2.
    Hanffou Sarah
    2-1-0
    11-5
    6
  • Zdanovska Inta
    1-2-0
    5-8
    3
  • Zeqiri Linda
    0-3-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 59
  • 1.
    Brateyko Solomiya
    2-0-0
    8-1
    6
  • 2.
    Yovkova Maria
    1-1-0
    5-4
    3
  • Yue Lisa
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 58
  • 1.
    Liu Hsing-Yin
    2-0-0
    8-0
    6
  • 2.
    Yamada Jessica
    1-1-0
    4-4
    3
  • Tynaeva Mimoza
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 57
  • 1.
    Kallberg Christina
    2-0-0
    8-2
    6
  • 2.
    Codina Ana
    1-1-0
    5-4
    3
  • Tee Ai Xin
    0-2-0
    1-8
    0
  • csoport: Alsó: 56
  • 1.
    Cote Alicia
    2-0-0
    8-1
    6
  • 2.
    Ho Ying
    1-1-0
    5-4
    3
  • Tamang Deekshya
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 55
  • 1.
    Surjan Sabina
    2-0-0
    8-0
    6
  • 2.
    Doval Ilka
    1-1-0
    4-4
    3
  • Sultana Sonam
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 54
  • 1.
    Tsaptsinos Maria
    2-0-0
    8-1
    6
  • 2.
    Silva Yadira
    1-1-0
    5-4
    3
  • Stojanovska Ana
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 53
  • 1.
    Kamath Archana Girish
    2-0-0
    8-3
    6
  • 2.
    Odorova Eva
    1-1-0
    6-5
    3
  • Petric Ivona
    0-2-0
    2-8
    0
  • csoport: Alsó: 52
  • 1.
    El-eraky Reem
    2-0-0
    8-1
    6
  • 2.
    Bromley Michelle
    1-1-0
    5-4
    3
  • Omuralieva Altynai
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 51
  • 1.
    Su Pei-Ling
    2-0-0
    8-2
    6
  • 2.
    Paranang Orawan
    1-1-0
    5-4
    3
  • Melaikaite Auguste
    0-2-0
    1-8
    0
  • csoport: Alsó: 50
  • 1.
    Shahsavari Neda
    2-0-0
    8-3
    6
  • 2.
    Kuok I Cheng
    1-1-0
    5-7
    3
  • Loghraibi Lynda
    0-2-0
    5-8
    0
  • csoport: Alsó: 49
  • 1.
    Edem Offiong
    2-0-0
    8-1
    6
  • 2.
    Klimanova Natalija
    1-1-0
    4-7
    3
  • Bergand Filippa
    0-2-0
    4-8
    0
  • csoport: Alsó: 48
  • 1.
    Morales Judith
    2-0-0
    8-4
    6
  • 2.
    Yilmaz Ozge
    1-1-0
    7-6
    3
  • Khalikova Kamila
    0-2-0
    3-8
    0
  • csoport: Alsó: 47
  • 1.
    Hartbrich Leonie
    2-0-0
    8-3
    6
  • 2.
    Ashtari Mahshid
    1-1-0
    7-4
    3
  • Khalid Alisa
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 46
  • 2.
    Khadjieva Rozalina
    1-0-0
    4-2
    3
  • Reust Celine
    0-1-0
    2-4
    0
  • csoport: Alsó: 45
  • 1.
    Fehér Orsolya
    2-0-0
    8-2
    6
  • 2.
    Tapper Melissa
    1-1-0
    6-4
    3
  • Kamenan Christine
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 44
  • 1.
    Konsbruck Danielle
    2-0-0
    8-0
    6
  • 2.
    Chong I Weng
    1-1-0
    4-4
    3
  • Ivanova Gabriela
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 43
  • 1.
    Zhu Chengzhu
    2-0-0
    8-1
    6
  • 2.
    Arguelles Camila
    1-1-0
    5-5
    3
  • Haliti Ilirjana
    0-2-0
    1-8
    0
  • csoport: Alsó: 42
  • 1.
    Komwong Nanthana
    2-0-0
    8-0
    6
  • 2.
    Kessaci Katia
    1-1-0
    4-4
    3
  • Durdyyva Menli
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 41
  • 1.
    Diaconu Adina
    2-0-0
    8-1
    6
  • 2.
    Gufranova Rimma
    1-1-0
    5-4
    3
  • Dimitrievska Iva
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 40
  • 1.
    Hadziahmetovic Emina
    2-0-0
    8-0
    6
  • 2.
    Christensen Stefanie
    1-1-0
    4-4
    3
  • Culafic Snezana
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 39
  • 1.
    Kucerova Aneta
    2-0-0
    8-2
    6
  • 2.
    Oliveira Leila
    1-1-0
    6-4
    3
  • Caraulnaia Vlada
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 38
  • 1.
    Kim Nam Hae
    2-0-0
    8-2
    6
  • 2.
    Laurenti Jamila
    1-1-0
    6-4
    3
  • Busatlic Belma
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 37
  • 1.
    Marchetti Nathalie
    2-0-0
    8-0
    6
  • 2.
    Jalim Nandeshwaree
    1-1-0
    4-4
    3
  • Bilal Shabnam
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 36
  • 1.
    Degraef Margo
    2-0-0
    8-1
    6
  • 2.
    Abdel-Aziz Farah
    1-1-0
    5-4
    3
  • Al-makki Shahd
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 35
  • 1.
    Wang Amy
    2-0-0
    8-0
    6
  • 2.
    Paskauskiene Ruta
    1-1-0
    4-4
    3
  • Alam Moumita
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 34
  • 1.
    Todorovic Andrea
    2-0-0
    8-1
    6
  • 2.
    Riliskyte Kornelija
    1-1-0
    5-4
    3
  • Alazbekova Nurkyz
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 33
  • 1.
    Avameri Airi
    2-0-0
    8-1
    6
  • 2.
    Oshonaike Olufunke
    1-1-0
    5-5
    3
  • Plaza Mylena
    0-2-0
    1-8
    0
  • csoport: Alsó: 32
  • 1.
    Carey Charlotte
    2-0-0
    8-2
    6
  • 2.
    Cordero Lucia
    1-1-0
    6-4
    3
  • Houngue Lea
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 31
  • 1.
    Colantoni Chiara
    2-0-0
    8-3
    6
  • 2.
    Vovk Aleksandra
    1-1-0
    7-4
    3
  • Ali Maryam
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 30
  • 1.
    Lavrova Anastassiya
    2-0-0
    8-0
    6
  • 2.
    Helmy Yousra
    1-1-0
    4-4
    3
  • Ali Maha
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 29
  • 1.
    Vermaas Kim
    2-0-0
    8-2
    6
  • 2.
    Akasheva Zauresh
    1-1-0
    6-4
    3
  • Plaistow Rebecca
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 28
  • 1.
    Ortega Daniela
    2-0-0
    8-4
    6
  • 2.
    Perdomo Maria
    1-1-0
    5-6
    3
  • Ozkaya Gul Pembe
    0-2-0
    5-8
    0
  • csoport: Alsó: 27
  • 1.
    Toliou Aikaterini
    2-0-0
    8-2
    6
  • 2.
    Paredes Nathaly
    1-1-0
    6-5
    3
  • Tellez Cory
    0-2-0
    1-8
    0
  • csoport: Alsó: 26
  • 1.
    Ho Tin-Tin
    2-0-0
    8-0
    6
  • 2.
    Lyne Karen
    1-1-0
    4-5
    3
  • Nouari Widad
    0-2-0
    1-8
    0
  • csoport: Alsó: 25
  • 1.
    Mischek Karoline
    2-0-0
    8-0
    6
  • 2.
    Munoz Monica
    1-1-0
    4-5
    3
  • Nyyazgylyjova Oguljennet
    0-2-0
    1-8
    0
  • csoport: Alsó: 24
  • 1.
    Malanina Maria
    2-0-0
    8-3
    6
  • 2.
    Lung Lisa
    1-1-0
    7-4
    3
  • Garayeva Nazakat
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 23
  • 1.
    Kim Jin Hyang
    2-0-0
    8-0
    6
  • 2.
    Diaz Melanie
    1-1-0
    4-4
    3
  • El Habech Mariam
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 22
  • 1.
    Bajor Natalia
    2-0-0
    8-3
    6
  • 2.
    Cakol Klara
    1-1-0
    4-5
    3
  • Tofant Ana
    0-2-0
    4-8
    0
  • csoport: Alsó: 21
  • 1.
    Kukulkova Tatiana
    2-0-0
    8-1
    6
  • 2.
    Goi Rui Xuan
    1-1-0
    5-6
    3
  • Barcenas Clio
    0-2-0
    2-8
    0
  • csoport: Alsó: 20
  • 1.
    Vega Paulina
    2-0-0
    8-1
    6
  • 2.
    Batbayar Doljinzuu
    1-1-0
    4-5
    3
  • Brinza Natalia
    0-2-0
    2-8
    0
  • csoport: Alsó: 19
  • 1.
    Ciobanu Irina
    2-0-0
    8-1
    6
  • 2.
    Carlsen Rebekka
    1-1-0
    5-5
    3
  • Morri Chiara
    0-2-0
    1-8
    0
  • csoport: Alsó: 18
  • 1.
    Chasselin Pauline
    2-0-0
    8-0
    6
  • 2.
    Nguyen Khoa Dieu Khanh
    1-1-0
    4-7
    3
  • Hursey Anna
    0-2-0
    3-8
    0
  • csoport: Alsó: 17
  • 1.
    Patkar Madhurika
    2-0-0
    8-1
    6
  • 2.
    Musajeva Sabina
    1-1-0
    5-7
    3
  • Spicer Catherine
    0-2-0
    3-8
    0
  • csoport: Alsó: 16
  • 1.
    Yoo Eunchong
    2-0-0
    8-0
    6
  • 2.
    Ojomu Ajoke
    1-1-0
    4-5
    3
  • Meyer Sarah
    0-2-0
    1-8
    0
  • csoport: Alsó: 15
  • 1.
    Garcia Ana
    2-0-0
    8-3
    6
  • 2.
    Bogdanova Nadezhda
    1-1-0
    7-4
    3
  • Abuyaman Sewar
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 14
  • 1.
    Trigolos Daria
    2-0-0
    8-0
    6
  • 2.
    Lundstrom Annika
    1-1-0
    4-4
    3
  • Abo-yaman Taimmaa
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 13
  • 1.
    Adamkova Karin
    2-0-0
    8-2
    6
  • 2.
    Tubikanec Ivana
    1-1-0
    5-4
    3
  • Chung Rheann
    0-2-0
    1-8
    0
  • csoport: Alsó: 12
  • 1.
    Monteiro Dodean Daniela
    2-0-0
    8-0
    6
  • 2.
    Imanova Maryam
    1-1-0
    4-6
    3
  • Labosova Ema
    0-2-0
    2-8
    0
  • csoport: Alsó: 11
  • 1.
    Gui Lin
    2-0-0
    8-1
    6
  • 2.
    Christoforaki Maria
    1-1-0
    5-4
    3
  • Batmunkh Bolar-Erdene
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    Medina Paula
    2-0-0
    8-3
    6
  • 2.
    Strazar Katarina
    1-1-0
    7-6
    3
  • Shrestha Nabita
    0-2-0
    2-8
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Zhang Xuan
    2-0-0
    8-0
    6
  • 2.
    Munkhbat Undram
    1-1-0
    4-5
    3
  • Ramasawmy Caroline
    0-2-0
    1-8
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Piccolin Giorgia
    2-0-0
    8-1
    6
  • 2.
    Zhang Wanling
    1-1-0
    5-4
    3
  • Hosenally Oumehani
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Vivarelli Debora
    2-0-0
    8-0
    6
  • 2.
    Ballyyeva Enejan
    1-1-0
    4-4
    3
  • Khan Fatima
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Jeger Mateja
    2-0-0
    8-3
    6
  • 2.
    Paridi Konstantina
    1-1-0
    6-5
    3
  • Khusseinova Gulchekhra
    0-2-0
    2-8
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Lang Kristin
    2-0-0
    8-0
    6
  • 2.
    Hanson Reelica
    1-1-0
    4-6
    3
  • Santos Marta
    0-2-0
    2-8
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Lupulesku Izabela
    2-0-0
    8-2
    6
  • 2.
    Wong Xin Ru
    1-1-0
    5-5
    3
  • Martins Raquel
    0-2-0
    2-8
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Tailakova Mariia
    2-0-0
    8-1
    6
  • 2.
    Sawettabut Jinnipa
    1-1-0
    5-4
    3
  • Nembang Swechchha
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Mukherjee Sutirtha
    2-0-0
    8-0
    6
  • 2.
    Moret Rachel
    1-1-0
    4-4
    3
  • Baah-Danso Celia
    0-2-0
    0-8
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Gasnier Laura
    2-0-0
    8-2
    6
  • 2.
    Baravok Katsiaryna
    1-1-0
    6-4
    3
  • Sahakian Mariana
    0-2-0
    0-8
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • 1. Solja Petrissa
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Liu Shiwen
    4-2
    Chen Meng
  • Top 4
  • Ding Ning
    2-4
    Liu Shiwen
  • Wang Manyu
    0-4
    Chen Meng
  • Top 8
  • Ding Ning
    4-1
    Hirano Miu
  • Kato Miyu
    1-4
    Liu Shiwen
  • Wang Manyu
    4-2
    Sun Yingsha
  • Doo Hoi Kem
    2-4
    Chen Meng
  • Top 16
  • Ding Ning
    4-1
    Suh Hyowon
  • Soo Wai Yam Minnie
    2-4
    Hirano Miu
  • Kato Miyu
    4-0
    Chen Su-Yu
  • Kim Song I
    0-4
    Liu Shiwen
  • Wang Manyu
    4-2
    Sato Hitomi
  • Cha Hyo Sim
    0-4
    Sun Yingsha
  • Ishikawa Kasumi
    3-4
    Doo Hoi Kem
  • Feng Tianwei
    1-4
    Chen Meng
  • Top 32
  • Ding Ning
    4-0
    Diaz Adriana
  • Cheng Hsien-Tzu
    0-4
    Suh Hyowon
  • Szocs Bernadette
    0-4
    Soo Wai Yam Minnie
  • Zhang Mo
    2-4
    Hirano Miu
  • Cheng I-Ching
    2-4
    Kato Miyu
  • Chen Su-Yu
    4-0
    Polcanova Sofia
  • Kim Song I
    4-0
    Liu Hsing-Yin
  • Eerland Britt
    0-4
    Liu Shiwen
  • Wang Manyu
    4-2
    Samara Elizabeta
  • Wu Yue
    0-4
    Sato Hitomi
  • Jeon Jihee
    0-4
    Cha Hyo Sim
  • Sun Yingsha
    4-1
    Ito Mima
  • Ishikawa Kasumi
    4-0
    Li Qian
  • Lee Ho Ching
    2-4
    Doo Hoi Kem
  • Feng Tianwei
    4-0
    Madarasz Dora
  • Sawettabut Suthasini
    1-4
    Chen Meng
  • Top 64
  • Ding Ning
    4-1
    De Nutte Sarah
  • Mukherjee Sutirtha
    2-4
    Diaz Adriana
  • Solja Petrissa
    0-4
    Cheng Hsien-Tzu
  • Takahashi Bruna
    1-4
    Suh Hyowon
  • Szocs Bernadette
    4-3
    Kim Nam Hae
  • Lupulesku Izabela
    1-4
    Soo Wai Yam Minnie
  • Zhang Mo
    4-3
    Meshref Dina
  • Pesotska Margaryta
    2-4
    Hirano Miu
  • Cheng I-Ching
    4-1
    Mittelham Nina
  • Pergel Szandra
    1-4
    Kato Miyu
  • Chen Su-Yu
    4-1
    Batra Manika
  • Ng Wing Nam
    1-4
    Polcanova Sofia
  • Kim Song I
    4-0
    Vermaas Kim
  • Surjan Sabina
    2-4
    Liu Hsing-Yin
  • Eerland Britt
    4-1
    Noskova Yana
  • Matelova Hana
    0-4
    Liu Shiwen
  • Wang Manyu
    4-0
    Adamkova Karin
  • Kirichenko Anna
    0-4
    Samara Elizabeta
  • Wu Yue
    4-2
    Ciobanu Irina
  • Cechova Dana
    0-4
    Sato Hitomi
  • Jeon Jihee
    4-0
    Bilenko Tetyana
  • Cha Hyo Sim
    4-3
    Ekholm Matilda
  • Sun Yingsha
    4-1
    Liu Jia
  • Zhang Lily
    1-4
    Ito Mima
  • Ishikawa Kasumi
    4-1
    Solja Amelie
  • Choi Hyojoo
    3-4
    Li Qian
  • Lee Ho Ching
    4-1
    Gapanova Ganna
  • Lee Zion
    2-4
    Doo Hoi Kem
  • Feng Tianwei
    4-1
    Bergstrom Linda
  • Madarasz Dora
    4-3
    Li Jie
  • Sawettabut Suthasini
    4-0
    Partyka Natalia
  • Lin Ye
    0-4
    Chen Meng
  • Top 128
  • Ding Ning
    4-0
    Helmy Yousra
  • Mischek Karoline
    2-4
    De Nutte Sarah
  • Winter Sabine
    3-4
    Mukherjee Sutirtha
  • Vivarelli Debora
    0-4
    Diaz Adriana
  • Solja Petrissa
    4-0
    Marchetti Nathalie
  • Kallberg Christina
    1-4
    Cheng Hsien-Tzu
  • Takahashi Bruna
    4-0
    Morales Judith
  • Medina Paula
    0-4
    Suh Hyowon
  • Szocs Bernadette
    4-0
    Ortega Daniela
  • Kim Nam Hae
    4-2
    Xiao Maria
  • Balazova Barbora
    3-4
    Lupulesku Izabela
  • Hadziahmetovic Emina
    1-4
    Soo Wai Yam Minnie
  • Zhang Mo
    4-1
    Tailakova Mariia
  • Kamath Archana Girish
    3-4
    Meshref Dina
  • Pesotska Margaryta
    4-0
    Komwong Nanthana
  • Kim Jin Hyang
    1-4
    Hirano Miu
  • Cheng I-Ching
    4-2
    Hartbrich Leonie
  • Avameri Airi
    1-4
    Mittelham Nina
  • Pergel Szandra
    4-0
    Chasselin Pauline
  • Brateyko Solomiya
    0-4
    Kato Miyu
  • Chen Su-Yu
    4-0
    Vega Paulina
  • Todorovic Andrea
    0-4
    Batra Manika
  • Ng Wing Nam
    4-1
    Shahsavari Neda
  • Degraef Margo
    0-4
    Polcanova Sofia
  • Kim Song I
    4-0
    Trigolos Daria
  • Vermaas Kim
    4-2
    Mikhailova Polina
  • Ni Xia Lian
    3-4
    Surjan Sabina
  • Liu Hsing-Yin
    4-2
    Pota Georgina
  • Eerland Britt
    4-0
    Garcia Ana
  • Piccolin Giorgia
    0-4
    Noskova Yana
  • Matelova Hana
    4-0
    Lang Kristin
  • Bogdanova Nadezhda
    0-4
    Liu Shiwen
  • Wang Manyu
    4-0
    Hanffou Sarah
  • Adamkova Karin
    4-1
    Dvorak Galia
  • Galic Alex
    1-4
    Kirichenko Anna
  • Colantoni Chiara
    3-4
    Samara Elizabeta
  • Wu Yue
    4-1
    Malanina Maria
  • Ciobanu Irina
    4-3
    Loeuillette Stephanie
  • Cechova Dana
    4-0
    Fehér Orsolya
  • Gui Lin
    0-4
    Sato Hitomi
  • Jeon Jihee
    4-0
    Zhang Xuan
  • Zhu Chengzhu
    1-4
    Bilenko Tetyana
  • Cha Hyo Sim
    4-0
    Kukulkova Tatiana
  • Monteiro Dodean Daniela
    2-4
    Ekholm Matilda
  • Sun Yingsha
    4-1
    Konsbruck Danielle
  • Cote Alicia
    1-4
    Liu Jia
  • Zhang Lily
    4-0
    Tsaptsinos Maria
  • Kucerova Aneta
    0-4
    Ito Mima
  • Ishikawa Kasumi
    4-0
    Lavrova Anastassiya
  • Patkar Madhurika
    2-4
    Solja Amelie
  • Choi Hyojoo
    4-2
    Bergand Filippa
  • Su Pei-Ling
    1-4
    Li Qian
  • Lee Ho Ching
    4-0
    Diaconu Adina
  • El-eraky Reem
    0-4
    Gapanova Ganna
  • Lee Zion
    4-3
    Carey Charlotte
  • Yoo Eunchong
    3-4
    Doo Hoi Kem
  • Feng Tianwei
    4-2
    Wang Amy
  • Bajor Natalia
    2-4
    Bergstrom Linda
  • Madarasz Dora
    4-0
    Toliou Aikaterini
  • Bálint Bernadette
    0-4
    Li Jie
  • Sawettabut Suthasini
    4-2
    Gasnier Laura
  • Jeger Mateja
    1-4
    Partyka Natalia
  • Lin Ye
    4-2
    Ho Tin-Tin
  • Wong Xin Ru
    0-4
    Chen Meng
  • csoport: Alsó: 60
  • Kirichenko Anna
    4-3
    Hanffou Sarah
  • Kirichenko Anna
    4-0
    Zdanovska Inta
  • Kirichenko Anna
    4-1
    Zeqiri Linda
  • Hanffou Sarah
    4-1
    Zdanovska Inta
  • Hanffou Sarah
    4-0
    Zeqiri Linda
  • Zdanovska Inta
    4-0
    Zeqiri Linda
  • csoport: Alsó: 59
  • Brateyko Solomiya
    4-1
    Yovkova Maria
  • Brateyko Solomiya
    4-0
    Yue Lisa
  • Yovkova Maria
    4-0
    Yue Lisa
  • csoport: Alsó: 58
  • Liu Hsing-Yin
    4-0
    Yamada Jessica
  • Liu Hsing-Yin
    4-0
    Tynaeva Mimoza
  • Yamada Jessica
    4-0
    Tynaeva Mimoza
  • csoport: Alsó: 57
  • Codina Ana
    1-4
    Kallberg Christina
  • Codina Ana
    4-0
    Tee Ai Xin
  • Kallberg Christina
    4-1
    Tee Ai Xin
  • csoport: Alsó: 56
  • Ho Ying
    1-4
    Cote Alicia
  • Ho Ying
    4-0
    Tamang Deekshya
  • Cote Alicia
    4-0
    Tamang Deekshya
  • csoport: Alsó: 55
  • Doval Ilka
    0-4
    Surjan Sabina
  • Doval Ilka
    4-0
    Sultana Sonam
  • Surjan Sabina
    4-0
    Sultana Sonam
  • csoport: Alsó: 54
  • Silva Yadira
    1-4
    Tsaptsinos Maria
  • Silva Yadira
    4-0
    Stojanovska Ana
  • Tsaptsinos Maria
    4-0
    Stojanovska Ana
  • csoport: Alsó: 53
  • Odorova Eva
    2-4
    Kamath Archana Girish
  • Odorova Eva
    4-1
    Petric Ivona
  • Kamath Archana Girish
    4-1
    Petric Ivona
  • csoport: Alsó: 52
  • El-eraky Reem
    4-1
    Bromley Michelle
  • El-eraky Reem
    4-0
    Omuralieva Altynai
  • Bromley Michelle
    4-0
    Omuralieva Altynai
  • csoport: Alsó: 51
  • Paranang Orawan
    1-4
    Su Pei-Ling
  • Paranang Orawan
    4-0
    Melaikaite Auguste
  • Su Pei-Ling
    4-1
    Melaikaite Auguste
  • csoport: Alsó: 50
  • Shahsavari Neda
    4-2
    Loghraibi Lynda
  • Shahsavari Neda
    4-1
    Kuok I Cheng
  • Loghraibi Lynda
    3-4
    Kuok I Cheng
  • csoport: Alsó: 49
  • Edem Offiong
    4-1
    Bergand Filippa
  • Edem Offiong
    4-0
    Klimanova Natalija
  • Bergand Filippa
    3-4
    Klimanova Natalija
  • csoport: Alsó: 48
  • Yilmaz Ozge
    3-4
    Morales Judith
  • Yilmaz Ozge
    4-2
    Khalikova Kamila
  • Morales Judith
    4-1
    Khalikova Kamila
  • csoport: Alsó: 47
  • Ashtari Mahshid
    3-4
    Hartbrich Leonie
  • Ashtari Mahshid
    4-0
    Khalid Alisa
  • Hartbrich Leonie
    4-0
    Khalid Alisa
  • csoport: Alsó: 46
  • Reust Celine
    2-4
    Khadjieva Rozalina
  • csoport: Alsó: 45
  • Tapper Melissa
    2-4
    Fehér Orsolya
  • Tapper Melissa
    4-0
    Kamenan Christine
  • Fehér Orsolya
    4-0
    Kamenan Christine
  • csoport: Alsó: 44
  • Konsbruck Danielle
    4-0
    Chong I Weng
  • Konsbruck Danielle
    4-0
    Ivanova Gabriela
  • Chong I Weng
    4-0
    Ivanova Gabriela
  • csoport: Alsó: 43
  • Arguelles Camila
    1-4
    Zhu Chengzhu
  • Arguelles Camila
    4-1
    Haliti Ilirjana
  • Zhu Chengzhu
    4-0
    Haliti Ilirjana
  • csoport: Alsó: 42
  • Komwong Nanthana
    4-0
    Kessaci Katia
  • Komwong Nanthana
    4-0
    Durdyyva Menli
  • Kessaci Katia
    4-0
    Durdyyva Menli
  • csoport: Alsó: 41
  • Diaconu Adina
    4-1
    Gufranova Rimma
  • Diaconu Adina
    4-0
    Dimitrievska Iva
  • Gufranova Rimma
    4-0
    Dimitrievska Iva
  • csoport: Alsó: 40
  • Hadziahmetovic Emina
    4-0
    Christensen Stefanie
  • Hadziahmetovic Emina
    4-0
    Culafic Snezana
  • Christensen Stefanie
    4-0
    Culafic Snezana
  • csoport: Alsó: 39
  • Oliveira Leila
    2-4
    Kucerova Aneta
  • Oliveira Leila
    4-0
    Caraulnaia Vlada
  • Kucerova Aneta
    4-0
    Caraulnaia Vlada
  • csoport: Alsó: 38
  • Kim Nam Hae
    4-2
    Laurenti Jamila
  • Kim Nam Hae
    4-0
    Busatlic Belma
  • Laurenti Jamila
    4-0
    Busatlic Belma
  • csoport: Alsó: 37
  • Marchetti Nathalie
    4-0
    Jalim Nandeshwaree
  • Marchetti Nathalie
    4-0
    Bilal Shabnam
  • Jalim Nandeshwaree
    4-0
    Bilal Shabnam
  • csoport: Alsó: 36
  • Abdel-Aziz Farah
    1-4
    Degraef Margo
  • Abdel-Aziz Farah
    4-0
    Al-makki Shahd
  • Degraef Margo
    4-0
    Al-makki Shahd
  • csoport: Alsó: 35
  • Paskauskiene Ruta
    0-4
    Wang Amy
  • Paskauskiene Ruta
    4-0
    Alam Moumita
  • Wang Amy
    4-0
    Alam Moumita
  • csoport: Alsó: 34
  • Todorovic Andrea
    4-1
    Riliskyte Kornelija
  • Todorovic Andrea
    4-0
    Alazbekova Nurkyz
  • Riliskyte Kornelija
    4-0
    Alazbekova Nurkyz
  • csoport: Alsó: 33
  • Oshonaike Olufunke
    1-4
    Avameri Airi
  • Oshonaike Olufunke
    4-1
    Plaza Mylena
  • Avameri Airi
    4-0
    Plaza Mylena
  • csoport: Alsó: 32
  • Carey Charlotte
    4-2
    Cordero Lucia
  • Carey Charlotte
    4-0
    Houngue Lea
  • Cordero Lucia
    4-0
    Houngue Lea
  • csoport: Alsó: 31
  • Colantoni Chiara
    4-3
    Vovk Aleksandra
  • Colantoni Chiara
    4-0
    Ali Maryam
  • Vovk Aleksandra
    4-0
    Ali Maryam
  • csoport: Alsó: 30
  • Helmy Yousra
    0-4
    Lavrova Anastassiya
  • Helmy Yousra
    4-0
    Ali Maha
  • Lavrova Anastassiya
    4-0
    Ali Maha
  • csoport: Alsó: 29
  • Vermaas Kim
    4-2
    Akasheva Zauresh
  • Vermaas Kim
    4-0
    Plaistow Rebecca
  • Akasheva Zauresh
    4-0
    Plaistow Rebecca
  • csoport: Alsó: 28
  • Ortega Daniela
    4-1
    Perdomo Maria
  • Ortega Daniela
    4-3
    Ozkaya Gul Pembe
  • Perdomo Maria
    4-2
    Ozkaya Gul Pembe
  • csoport: Alsó: 27
  • Toliou Aikaterini
    4-0
    Tellez Cory
  • Toliou Aikaterini
    4-2
    Paredes Nathaly
  • Tellez Cory
    1-4
    Paredes Nathaly
  • csoport: Alsó: 26
  • Ho Tin-Tin
    4-0
    Lyne Karen
  • Ho Tin-Tin
    4-0
    Nouari Widad
  • Lyne Karen
    4-1
    Nouari Widad
  • csoport: Alsó: 25
  • Mischek Karoline
    4-0
    Munoz Monica
  • Mischek Karoline
    4-0
    Nyyazgylyjova Oguljennet
  • Munoz Monica
    4-1
    Nyyazgylyjova Oguljennet
  • csoport: Alsó: 24
  • Lung Lisa
    3-4
    Malanina Maria
  • Lung Lisa
    4-0
    Garayeva Nazakat
  • Malanina Maria
    4-0
    Garayeva Nazakat
  • csoport: Alsó: 23
  • Diaz Melanie
    0-4
    Kim Jin Hyang
  • Diaz Melanie
    4-0
    El Habech Mariam
  • Kim Jin Hyang
    4-0
    El Habech Mariam
  • csoport: Alsó: 22
  • Bajor Natalia
    4-3
    Tofant Ana
  • Bajor Natalia
    4-0
    Cakol Klara
  • Tofant Ana
    1-4
    Cakol Klara
  • csoport: Alsó: 21
  • Kukulkova Tatiana
    4-1
    Goi Rui Xuan
  • Kukulkova Tatiana
    4-0
    Barcenas Clio
  • Goi Rui Xuan
    4-2
    Barcenas Clio
  • csoport: Alsó: 20
  • Vega Paulina
    4-0
    Batbayar Doljinzuu
  • Vega Paulina
    4-1
    Brinza Natalia
  • Batbayar Doljinzuu
    4-1
    Brinza Natalia
  • csoport: Alsó: 19
  • Ciobanu Irina
    4-1
    Carlsen Rebekka
  • Ciobanu Irina
    4-0
    Morri Chiara
  • Carlsen Rebekka
    4-1
    Morri Chiara
  • csoport: Alsó: 18
  • Chasselin Pauline
    4-0
    Nguyen Khoa Dieu Khanh
  • Chasselin Pauline
    4-0
    Hursey Anna
  • Nguyen Khoa Dieu Khanh
    4-3
    Hursey Anna
  • csoport: Alsó: 17
  • Patkar Madhurika
    4-0
    Spicer Catherine
  • Patkar Madhurika
    4-1
    Musajeva Sabina
  • Spicer Catherine
    3-4
    Musajeva Sabina
  • csoport: Alsó: 16
  • Yoo Eunchong
    4-0
    Ojomu Ajoke
  • Yoo Eunchong
    4-0
    Meyer Sarah
  • Ojomu Ajoke
    4-1
    Meyer Sarah
  • csoport: Alsó: 15
  • Bogdanova Nadezhda
    3-4
    Garcia Ana
  • Bogdanova Nadezhda
    4-0
    Abuyaman Sewar
  • Garcia Ana
    4-0
    Abuyaman Sewar
  • csoport: Alsó: 14
  • Trigolos Daria
    4-0
    Lundstrom Annika
  • Trigolos Daria
    4-0
    Abo-yaman Taimmaa
  • Lundstrom Annika
    4-0
    Abo-yaman Taimmaa
  • csoport: Alsó: 13
  • Adamkova Karin
    4-1
    Chung Rheann
  • Adamkova Karin
    4-1
    Tubikanec Ivana
  • Chung Rheann
    0-4
    Tubikanec Ivana
  • csoport: Alsó: 12
  • Monteiro Dodean Daniela
    4-0
    Labosova Ema
  • Monteiro Dodean Daniela
    4-0
    Imanova Maryam
  • Labosova Ema
    2-4
    Imanova Maryam
  • csoport: Alsó: 11
  • Gui Lin
    4-0
    Batmunkh Bolar-Erdene
  • Gui Lin
    4-1
    Christoforaki Maria
  • Batmunkh Bolar-Erdene
    0-4
    Christoforaki Maria
  • csoport: Alsó: 10
  • Medina Paula
    4-0
    Shrestha Nabita
  • Medina Paula
    4-3
    Strazar Katarina
  • Shrestha Nabita
    2-4
    Strazar Katarina
  • csoport: Alsó: 9
  • Zhang Xuan
    4-0
    Ramasawmy Caroline
  • Zhang Xuan
    4-0
    Munkhbat Undram
  • Ramasawmy Caroline
    1-4
    Munkhbat Undram
  • csoport: Alsó: 8
  • Piccolin Giorgia
    4-1
    Zhang Wanling
  • Piccolin Giorgia
    4-0
    Hosenally Oumehani
  • Zhang Wanling
    4-0
    Hosenally Oumehani
  • csoport: Alsó: 7
  • Vivarelli Debora
    4-0
    Khan Fatima
  • Vivarelli Debora
    4-0
    Ballyyeva Enejan
  • Khan Fatima
    0-4
    Ballyyeva Enejan
  • csoport: Alsó: 6
  • Jeger Mateja
    4-2
    Paridi Konstantina
  • Jeger Mateja
    4-1
    Khusseinova Gulchekhra
  • Paridi Konstantina
    4-1
    Khusseinova Gulchekhra
  • csoport: Alsó: 5
  • Lang Kristin
    4-0
    Hanson Reelica
  • Lang Kristin
    4-0
    Santos Marta
  • Hanson Reelica
    4-2
    Santos Marta
  • csoport: Alsó: 4
  • Lupulesku Izabela
    4-1
    Martins Raquel
  • Lupulesku Izabela
    4-1
    Wong Xin Ru
  • Martins Raquel
    1-4
    Wong Xin Ru
  • csoport: Alsó: 3
  • Tailakova Mariia
    4-0
    Nembang Swechchha
  • Tailakova Mariia
    4-1
    Sawettabut Jinnipa
  • Nembang Swechchha
    0-4
    Sawettabut Jinnipa
  • csoport: Alsó: 2
  • Moret Rachel
    0-4
    Mukherjee Sutirtha
  • Moret Rachel
    4-0
    Baah-Danso Celia
  • Mukherjee Sutirtha
    4-0
    Baah-Danso Celia
  • csoport: Alsó: 1
  • Gasnier Laura
    4-0
    Sahakian Mariana
  • Gasnier Laura
    4-2
    Baravok Katsiaryna
  • Sahakian Mariana
    0-4
    Baravok Katsiaryna
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Gasnier Laura 
     
    4-0
    4-2
    2
  • 2
    Sahakian Mariana 
    0-4
     
    0-4
    0
  • 3
    Baravok Katsiaryna 
    2-4
    4-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Moret Rachel 
     
    0-4
    4-0
    1
  • 2
    Mukherjee Sutirtha 
    4-0
     
    4-0
    2
  • 3
    Baah-Danso Celia 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Tailakova Mariia 
     
    4-0
    4-1
    2
  • 2
    Nembang Swechchha 
    0-4
     
    0-4
    0
  • 3
    Sawettabut Jinnipa 
    1-4
    4-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Lupulesku Izabela 
     
    4-1
    4-1
    2
  • 2
    Martins Raquel 
    1-4
     
    1-4
    0
  • 3
    Wong Xin Ru 
    1-4
    4-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Lang Kristin 
     
    4-0
    4-0
    2
  • 2
    Hanson Reelica 
    0-4
     
    4-2
    1
  • 3
    Santos Marta 
    0-4
    2-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Jeger Mateja 
     
    4-2
    4-1
    2
  • 2
    Paridi Konstantina 
    2-4
     
    4-1
    1
  • 3
    Khusseinova Gulchekhra 
    1-4
    1-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Vivarelli Debora 
     
    4-0
    4-0
    2
  • 2
    Khan Fatima 
    0-4
     
    0-4
    0
  • 3
    Ballyyeva Enejan 
    0-4
    4-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Piccolin Giorgia 
     
    4-1
    4-0
    2
  • 2
    Zhang Wanling 
    1-4
     
    4-0
    1
  • 3
    Hosenally Oumehani 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Zhang Xuan 
     
    4-0
    4-0
    2
  • 2
    Ramasawmy Caroline 
    0-4
     
    1-4
    0
  • 3
    Munkhbat Undram 
    0-4
    4-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Medina Paula 
     
    4-0
    4-3
    2
  • 2
    Shrestha Nabita 
    0-4
     
    2-4
    0
  • 3
    Strazar Katarina 
    3-4
    4-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Gui Lin 
     
    4-0
    4-1
    2
  • 2
    Batmunkh Bolar-Erdene 
    0-4
     
    0-4
    0
  • 3
    Christoforaki Maria 
    1-4
    4-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Monteiro Dodean Daniela 
     
    4-0
    4-0
    2
  • 2
    Labosova Ema 
    0-4
     
    2-4
    0
  • 3
    Imanova Maryam 
    0-4
    4-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Adamkova Karin 
     
    4-1
    4-1
    2
  • 2
    Chung Rheann 
    1-4
     
    0-4
    0
  • 3
    Tubikanec Ivana 
    1-4
    4-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Trigolos Daria 
     
    4-0
    4-0
    2
  • 2
    Lundstrom Annika 
    0-4
     
    4-0
    1
  • 3
    Abo-yaman Taimmaa 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bogdanova Nadezhda 
     
    3-4
    4-0
    1
  • 2
    Garcia Ana 
    4-3
     
    4-0
    2
  • 3
    Abuyaman Sewar 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 16
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Yoo Eunchong 
     
    4-0
    4-0
    2
  • 2
    Ojomu Ajoke 
    0-4
     
    4-1
    1
  • 3
    Meyer Sarah 
    0-4
    1-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 17
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Patkar Madhurika 
     
    4-0
    4-1
    2
  • 2
    Spicer Catherine 
    0-4
     
    3-4
    0
  • 3
    Musajeva Sabina 
    1-4
    4-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 18
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Chasselin Pauline 
     
    4-0
    4-0
    2
  • 2
    Nguyen Khoa Dieu Khanh 
    0-4
     
    4-3
    1
  • 3
    Hursey Anna 
    0-4
    3-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 19
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ciobanu Irina 
     
    4-1
    4-0
    2
  • 2
    Carlsen Rebekka 
    1-4
     
    4-1
    1
  • 3
    Morri Chiara 
    0-4
    1-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 20
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Vega Paulina 
     
    4-0
    4-1
    2
  • 2
    Batbayar Doljinzuu 
    0-4
     
    4-1
    1
  • 3
    Brinza Natalia 
    1-4
    1-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 21
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Kukulkova Tatiana 
     
    4-1
    4-0
    2
  • 2
    Goi Rui Xuan 
    1-4
     
    4-2
    1
  • 3
    Barcenas Clio 
    0-4
    2-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 22
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bajor Natalia 
     
    4-3
    4-0
    2
  • 2
    Tofant Ana 
    3-4
     
    1-4
    0
  • 3
    Cakol Klara 
    0-4
    4-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 23
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Diaz Melanie 
     
    0-4
    4-0
    1
  • 2
    Kim Jin Hyang 
    4-0
     
    4-0
    2
  • 3
    El Habech Mariam 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 24
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Lung Lisa 
     
    3-4
    4-0
    1
  • 2
    Malanina Maria 
    4-3
     
    4-0
    2
  • 3
    Garayeva Nazakat 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 25
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Mischek Karoline 
     
    4-0
    4-0
    2
  • 2
    Munoz Monica 
    0-4
     
    4-1
    1
  • 3
    Nyyazgylyjova Oguljennet 
    0-4
    1-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 26
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ho Tin-Tin 
     
    4-0
    4-0
    2
  • 2
    Lyne Karen 
    0-4
     
    4-1
    1
  • 3
    Nouari Widad 
    0-4
    1-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 27
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Toliou Aikaterini 
     
    4-0
    4-2
    2
  • 2
    Tellez Cory 
    0-4
     
    1-4
    0
  • 3
    Paredes Nathaly 
    2-4
    4-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 28
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ortega Daniela 
     
    4-1
    4-3
    2
  • 2
    Perdomo Maria 
    1-4
     
    4-2
    1
  • 3
    Ozkaya Gul Pembe 
    3-4
    2-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 29
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Vermaas Kim 
     
    4-2
    4-0
    2
  • 2
    Akasheva Zauresh 
    2-4
     
    4-0
    1
  • 3
    Plaistow Rebecca 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 30
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Helmy Yousra 
     
    0-4
    4-0
    1
  • 2
    Lavrova Anastassiya 
    4-0
     
    4-0
    2
  • 3
    Ali Maha 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 31
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Colantoni Chiara 
     
    4-3
    4-0
    2
  • 2
    Vovk Aleksandra 
    3-4
     
    4-0
    1
  • 3
    Ali Maryam 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 32
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Carey Charlotte 
     
    4-2
    4-0
    2
  • 2
    Cordero Lucia 
    2-4
     
    4-0
    1
  • 3
    Houngue Lea 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 33
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Oshonaike Olufunke 
     
    1-4
    4-1
    1
  • 2
    Avameri Airi 
    4-1
     
    4-0
    2
  • 3
    Plaza Mylena 
    1-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 34
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Todorovic Andrea 
     
    4-1
    4-0
    2
  • 2
    Riliskyte Kornelija 
    1-4
     
    4-0
    1
  • 3
    Alazbekova Nurkyz 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 35
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Paskauskiene Ruta 
     
    0-4
    4-0
    1
  • 2
    Wang Amy 
    4-0
     
    4-0
    2
  • 3
    Alam Moumita 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 36
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Abdel-Aziz Farah 
     
    1-4
    4-0
    1
  • 2
    Degraef Margo 
    4-1
     
    4-0
    2
  • 3
    Al-makki Shahd 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 37
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Marchetti Nathalie 
     
    4-0
    4-0
    2
  • 2
    Jalim Nandeshwaree 
    0-4
     
    4-0
    1
  • 3
    Bilal Shabnam 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 38
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Kim Nam Hae 
     
    4-2
    4-0
    2
  • 2
    Laurenti Jamila 
    2-4
     
    4-0
    1
  • 3
    Busatlic Belma 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 39
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Oliveira Leila 
     
    2-4
    4-0
    1
  • 2
    Kucerova Aneta 
    4-2
     
    4-0
    2
  • 3
    Caraulnaia Vlada 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 40
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Hadziahmetovic Emina 
     
    4-0
    4-0
    2
  • 2
    Christensen Stefanie 
    0-4
     
    4-0
    1
  • 3
    Culafic Snezana 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 41
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Diaconu Adina 
     
    4-1
    4-0
    2
  • 2
    Gufranova Rimma 
    1-4
     
    4-0
    1
  • 3
    Dimitrievska Iva 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 42
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Komwong Nanthana 
     
    4-0
    4-0
    2
  • 2
    Kessaci Katia 
    0-4
     
    4-0
    1
  • 3
    Durdyyva Menli 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 43
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Arguelles Camila 
     
    1-4
    4-1
    1
  • 2
    Zhu Chengzhu 
    4-1
     
    4-0
    2
  • 3
    Haliti Ilirjana 
    1-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 44
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Konsbruck Danielle 
     
    4-0
    4-0
    2
  • 2
    Chong I Weng 
    0-4
     
    4-0
    1
  • 3
    Ivanova Gabriela 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 45
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Tapper Melissa 
     
    2-4
    4-0
    1
  • 2
    Fehér Orsolya 
    4-2
     
    4-0
    2
  • 3
    Kamenan Christine 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 46
  •  
    Név
    1
    2
    Nyert
  • 1
    Reust Celine 
     
    2-4
    0
  • 2
    Khadjieva Rozalina 
    4-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 47
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ashtari Mahshid 
     
    3-4
    4-0
    1
  • 2
    Hartbrich Leonie 
    4-3
     
    4-0
    2
  • 3
    Khalid Alisa 
    0-4
    0-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 48
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Yilmaz Ozge 
     
    3-4
    4-2
    1
  • 2
    Morales Judith 
    4-3
     
    4-1
    2
  • 3
    Khalikova Kamila 
    2-4
    1-4
     
    0
  • csoport: Alsó: 49
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Edem Offiong 
     
    4-1
    4-0
    2
  • 2
    Bergand Filippa 
    1-4
     
    3-4
    0
  • 3
    Klimanova Natalija 
    0-4
    4-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 50
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Shahsavari Neda 
     
    4-2
    4-1
    2
  • 2
    Loghraibi Lynda 
    2-4
     
    3-4
    0
  • 3
    Kuok I Cheng 
    1-4
    4-3
     
    1<