Ascotid Trail Race - 2019 - Cursa Copiilor

Ascotid Trail Race - 2019 - Cursa Copiilor

Ascotid Trail Race - 2019 - Cursa Copiilor

by Böjthe Bernadett
Ország: Románia
Város: Targu Mures
Helyszín: Platoul Cornesti
Cím: Platoul Cornesti
Kezdés időpontja: September 29, 2019, 13:45
Befejezés időpontja: September 29, 2019, 15:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Név
    Eredmény
  • csoport: Alsó: Girl 11-12 years
  • 1.
    Craciun Aiana (728)
    00:06:08
  • 2.
    Craciun Alesia (729)
    00:06:08
  • 3.
    Timaru Giulia (572)
    00:06:50
  • 4.
    Cosma Claudia Ioana (599)
    00:06:58
  • 5.
    Fodor Ana Daria (542)
    00:07:37
  • 6.
    Suciu Irina-Giulia (587)
    00:07:51
  • 7.
    Suciu Bianca Maria (532)
    00:08:03
  • 8.
    Ganea Elena-Alexandra (709)
    00:08:31
  • 9.
    Macarie Sanziana (720)
    00:08:32
  • 10.
    Kodori Kriszta (577)
    00:08:42
  • 11.
    Pol Denisa-Augusta (725)
    00:08:49
  • 12.
    Marinescu Denisa (633)
    00:08:56
  • 13.
    Catutoiu Alexia (596)
    00:10:07
  • 14.
    Fagaras Teodora (730)
    00:10:14
  • 15.
    Farkas Szidonia (583)
    00:10:54
  • csoport: Alsó: Boy 11-12 years
  • 1.
    Marton Ede (773)
    00:06:07
  • 2.
    Fulop Milan (715)
    00:06:11
  • 3.
    Bodor Nimrod (714)
    00:06:17
  • 4.
    Barsan Luca (679)
    00:06:28
  • 5.
    Bulbescu David (607)
    00:06:39
  • 6.
    Nemeth Joshua (713)
    00:06:45
  • 7.
    Cioata Tudor (665)
    00:07:19
  • 8.
    Laszlo Zalan (695)
    00:07:29
  • 9.
    Dosa Daniel (710)
    00:07:30
  • 10.
    Kovacs Peter (708)
    00:07:32
  • 11.
    Sintean Tudor (687)
    00:07:50
  • 12.
    Tambrea Rares Bogdan (662)
    00:07:52
  • 13.
    Burdel Marton (691)
    00:07:57
  • 14.
    Prunas Bogdan (541)
    00:08:10
  • 15.
    Csuka Szabolcs (693)
    00:08:30
  • 16.
    Barabas Miklos Balazs (661)
    00:09:00
  • 17.
    Campean Mihai (632)
    00:09:13
  • 18.
    Muntean Tudor-Mihai (631)
    00:09:31
  • 19.
    Samartean Remus Cristian (584)
    00:09:32
  • csoport: Alsó: Girl 13-15 years
  • 1.
    Racovitan Giorgiana Raluca (570)
    00:05:58
  • 2.
    Timaru Kristina (571)
    00:06:34
  • 3.
    Lung Malina (737)
    00:06:56
  • 4.
    Calin Denisa (635)
    00:06:58
  • 5.
    Popa Mara (530)
    00:07:04
  • 6.
    Marinescu Alexia (634)
    00:07:43
  • 7.
    Nemes Mara Alexandra (618)
    00:08:00
  • 8.
    Medesan Melisa (548)
    00:08:09
  • 9.
    Pavel Otilia (724)
    00:08:13
  • 10.
    Oltean Violeta-Daniela (747)
    00:08:15
  • 11.
    Chirila Andreea (726)
    00:08:21
  • 12.
    Calauser Anemona (738)
    00:09:13
  • 13.
    Suciu Bianca (628)
    00:09:26
  • csoport: Alsó: Boy 13-15 years
  • 1.
    Biro Leonard (582)
    00:05:05
  • 2.
    Medesan Timotei (549)
    00:05:31
  • 3.
    Grama Darius (592)
    00:05:37
  • 4.
    Plean Andrei (531)
    00:05:53
  • 5.
    Kovacs Tamas (707)
    00:05:58
  • 6.
    De Luca Alessandro (732)
    00:06:21
  • 7.
    Irimia Tommy (694)
    00:07:00
  • 8.
    Tamás Szabolcs (717)
    00:07:04
  • 9.
    Gridean Alexandru (711)
    00:07:39
  • 10.
    Lucaks Daniel-Kristian (677)
    00:07:46
  • 11.
    Olvedi Csaba Szilard (660)
    00:08:08
  • 12.
    Boitos David (526)
    00:08:18
  • 13.
    Balan Razvan-Florin (772)
    00:08:25
  • 14.
    Rosca Sergiu (659)
    00:09:27
  • csoport: Alsó: Girl 7-8 years
  • 1.
    Szep Jazmin Klaudia (569)
    00:03:59
  • 2.
    Hota Nadia Ilinca (769)
    00:04:08
  • 3.
    Omboli Zofi (579)
    00:04:16
  • 4.
    Zsigovszki Evelin (574)
    00:04:20
  • 5.
    Racota Valentina (764)
    00:04:21
  • 6.
    Keresztes Anna (625)
    00:04:23
  • 7.
    Oltean Carla Maria (602)
    00:04:26
  • 8.
    Horia Miruna Ilinca (743)
    00:04:27
  • 9.
    Trella Boroka (675)
    00:04:31
  • 10.
    Caila Iris
    00:04:32
  • 11.
    Mesaros Bianca (527)
    00:04:32
  • 12.
    Coita Luana Maria (540)
    00:04:34
  • 13.
    Horhat Dragos Cristian (760)
    00:04:35
  • 14.
    Tordai Barbara (756)
    00:04:36
  • 15.
    Biro Edith (721)
    00:04:51
  • 16.
    Orban Emilia Maria (559)
    00:04:58
  • 17.
    Chiorean Antonia (680)
    00:05:07
  • 18.
    Vesses Zsofia (741)
    00:05:13
  • 19.
    Pop Alexandra Maria (755)
    00:05:14
  • 20.
    Matea Nidia Adelina (716)
    00:05:20
  • 21.
    Boaca Constantina Adriana (758)
    00:05:25
  • 22.
    Apetri Carla (719)
    00:05:37
  • 23.
    Milesan Ilinca (699)
    00:05:39
  • 24.
    Cingolani Mila (523)
    00:05:55
  • 25.
    Valea Alexandra (723)
    00:06:25
  • 26.
    Sotan Catinca (617)
    00:18:02
  • csoport: Alsó: Boy 7-8 years
  • 1.
    Albert Hunor (566)
    00:03:19
  • 2.
    Tarnavean Eduard (603)
    00:03:42
  • 3.
    Moldovan Rares Andrei (524)
    00:03:51
  • 4.
    Buliga Luca (539)
    00:03:56
  • 5.
    Cimpean Andrei (544)
    00:03:58
  • 6.
    Pop Dominic (749)
    00:03:58
  • 7.
    Kovacs Benedek (753)
    00:04:07
  • 8.
    Muntean Victor (630)
    00:04:10
  • 9.
    Milnascon Noah (626)
    00:04:14
  • 10.
    Oltean Tudor (746)
    00:04:19
  • 11.
    Szilagyi Zalan (663)
    00:04:20
  • 12.
    Rusu Andrei (718)
    00:04:30
  • 13.
    Fagarasan Laurentiu (684)
    00:04:40
  • 14.
    Cosma Eduard George (600)
    00:04:49
  • 15.
    Vajda Balazs (752)
    00:04:56
  • 16.
    Grama Cezar (591)
    00:05:07
  • 17.
    Sopterean Matei (622)
    00:05:19
  • csoport: Alsó: Girl 9-10 years
  • 1.
    Suliman Isabel-Catalina (552)
    00:03:44
  • 2.
    Opris Zsuzsa (573)
    00:03:52
  • 3.
    Madaras Miriam (712)
    00:04:09
  • 4.
    Racz Elisa (668)
    00:04:18
  • 5.
    Pintyi Ingrid (562)
    00:04:21
  • 6.
    Veres Nikoletta (771)
    00:04:23
  • 7.
    Dumitru Irina (688)
    00:04:23
  • 8.
    Man Laura Ioana (551)
    00:04:29
  • 9.
    ROman Zsanett Leda (588)
    00:04:31
  • 10.
    Ignat Ariana Maria (554)
    00:04:32
  • 11.
    Socaci Alisia Maria (605)
    00:04:42
  • 12.
    Bucur Cristina (543)
    00:04:43
  • 13.
    Lighin Ioana Nicole (546)
    00:04:45
  • 14.
    Man Irina Maria (550)
    00:04:46
  • 15.
    Sopterean Georgiana (621)
    00:05:16
  • 16.
    Otvos Alesia (750)
    00:06:22
  • csoport: Alsó: Boy 9-10 years
  • 1.
    Lorincz Robert (609)
    00:03:13
  • 2.
    Kacso Abel (537)
    00:03:15
  • 3.
    Szucs Botond (759)
    00:03:16
  • 4.
    Gherman Eric (604)
    00:03:21
  • 5.
    Keresztes Tamas (624)
    00:03:23
  • 6.
    Moldovan Paul Razvan (525)
    00:03:28
  • 7.
    Crisan Andrei (657)
    00:03:32
  • 8.
    Graur Alexandru (547)
    00:03:35
  • 9.
    Ghemes Antoniu Bogdan (606)
    00:03:42
  • 10.
    Costin Paul (636)
    00:03:46
  • 11.
    Frincu Paul (722)
    00:03:47
  • 12.
    Sztranjiczki David (671)
    00:04:02
  • 13.
    Lorincz Eduard (608)
    00:04:07
  • 14.
    Racz Denis (669)
    00:04:11
  • 15.
    Santha Csaba (614)
    00:04:13
  • 16.
    Lung Cristian (740)
    00:04:15
  • 17.
    Omboli Balazs (578)
    00:04:18
  • 18.
    Lazar Sebastian (689)
    00:04:21
  • 19.
    Sintean Ilie (686)
    00:04:28
  • 20.
    Cosma Antoniu Bogdan (598)
    00:04:28
  • 21.
    Moldovan Tudor (612)
    00:04:29
  • 22.
    Aszalos Kalman Peter (580)
    00:04:52
  • 23.
    Nicola Horatiu (704)
    00:05:30
  • 24.
    Cioloca Andrei (690)
    00:05:56
  • csoport: Alsó: Girl under 6 years
  • 1.
    Albert Blanka (565)
    00:03:52
  • 2.
    Cocsis Brigitta Ingrid (568)
    00:04:16
  • 3.
    Fota Ellya (638)
    00:04:23
  • 4.
    Ardelean Diana Valentina (581)
    00:04:36
  • 5.
    Racota Daria Adelina (765)
    00:04:37
  • 6.
    Trella-Varhelyi Zselyke (673)
    00:04:45
  • 7.
    Horia Cezara-Maria (744)
    00:04:45
  • 8.
    Mailat Larisa (558)
    00:04:49
  • 9.
    Oniga Antonia (774)
    00:04:49
  • 10.
    Ferenczi-Erdelyi Jazmin (672)
    00:04:49
  • 11.
    Piros Casiana (767)
    00:04:49
  • 12.
    Sintean Diana (685)
    00:04:50
  • 13.
    Brumbea Natalia (611)
    00:05:03
  • 14.
    Csergedi Hanna (702)
    00:05:04
  • 15.
    Todea Iulia (766)
    00:05:15
  • 16.
    Adorjan Boroka Eszter (593)
    00:05:19
  • 17.
    Pop Adelina Sofia (754)
    00:05:20
  • 18.
    Kali Naomi Abigel (557)
    00:05:23
  • 19.
    Cengher Emilia (586)
    00:05:23
  • 20.
    Craciun Alexandra (534)
    00:05:27
  • 21.
    Coita Irina Mikaela (535)
    00:05:31
  • 22.
    Sampalean Monica (556)
    00:05:33
  • 23.
    Oltean Teodora (745)
    00:05:36
  • 24.
    Chiciudean Iulia Patricia (739)
    00:05:41
  • 25.
    Craciun Anamaria (533)
    00:05:48
  • 26.
    Czirjalk Anett (682)
    00:05:55
  • 27.
    Daboczi Incze Boglarka (589)
    00:06:00
  • 28.
    Lukacs Blanca (742)
    00:06:01
  • 29.
    Andrus Abigail (620)
    00:06:04
  • 30.
    Nyiri Emese (563)
    00:06:08
  • 31.
    Tordai Amanda (757)
    00:06:15
  • 32.
    Chiper Mara Ruxandra (735)
    00:06:28
  • 33.
    Suba Sophy (667)
    00:06:44
  • 34.
    Suba Christa (681)
    00:06:44
  • 35.
    Kis Hanna (575)
    00:07:02
  • 36.
    Hota Iulia Szofia (770)
    00:07:11
  • 37.
    Kovacs Anna Iulia (567)
    00:07:13
  • 38.
    Nyiri Sara (564)
    00:07:30
  • 39.
    Greab Lup Anna (670)
    00:07:50
  • 40.
    Kovacs Eszter (705)
    00:08:34
  • 41.
    Cengher Ava (585)
    00:08:45
  • 42.
    Maier Magyaros Krisztina (701)
    00:09:15
  • 43.
    Chiciudean Irina Maria (736)
    00:10:45
  • csoport: Alsó: Boy under 6 years
  • 1.
    Crisan Paul (658)
    00:04:02
  • 2.
    Fota Inigo (639)
    00:04:15
  • 3.
    Santha Zeteny (615)
    00:04:17
  • 4.
    Bodo Adam (763)
    00:04:29
  • 5.
    Janosi Aron (748)
    00:04:35
  • 6.
    Bostangiu Patrik (536)
    00:04:37
  • 7.
    Rusu Alexandru Stefan (734)
    00:04:42
  • 8.
    Branescu Ianis Bogdan (731)
    00:04:44
  • 9.
    Bato Matyas (590)
    00:04:46
  • 10.
    Ignat Rares Andrei (553)
    00:05:00
  • 11.
    Catutoiu Radu (595)
    00:05:05
  • 12.
    Orban Andrei Cristian (560)
    00:05:11
  • 13.
    Santha Aron (613)
    00:05:16
  • 14.
    Buliga David (538)
    00:05:24
  • 15.
    Milnascon Elias (627)
    00:05:28
  • 16.
    Oltean Dragos (601)
    00:05:32
  • 17.
    Kelemen Mozes Krisztian (727)
    00:05:37
  • 18.
    Benedek Daniel (692)
    00:05:47
  • 19.
    Sotan Bogdan (616)
    00:05:49
  • 20.
    Horhat Alexandru Paul (761)
    00:06:24
  • 21.
    Marian Moldovan (700)
    00:06:33
  • 22.
    Hodasz Andrei Vasile (666)
    00:06:37
  • 23.
    Berta David (683)
    00:06:45
  • 24.
    Harsan Andrei (561)
    00:06:55
  • 25.
    Bodo Albert (762)
    00:06:57
  • 26.
    Trella-Varhelyi Csanad (674)
    00:07:09
  • 27.
    Kovacs Daniel (706)
    00:07:34
  • 28.
    Madaras Adalbert (733)
    00:07:35
  • 29.
    Muresan Andrei (678)
    00:08:00
  • 30.
    Csergedi István (703)
    00:11:42
  • 31.
    Sampalean Tudor (555)
  • Név
    Eredmény
  • 1. Lorincz Robert (609)
    00:03:13
  • 2. Kacso Abel (537)
    00:03:15
  • 3. Szucs Botond (759)
    00:03:16
  • 4. Albert Hunor (566)
    00:03:19
  • 5. Gherman Eric (604)
    00:03:21
  • 6. Keresztes Tamas (624)
    00:03:23
  • 7. Moldovan Paul Razvan (525)
    00:03:28
  • 8. Crisan Andrei (657)
    00:03:32
  • 9. Graur Alexandru (547)
    00:03:35
  • 10. Tarnavean Eduard (603)
    00:03:42
  • 11. Ghemes Antoniu Bogdan (606)
    00:03:42
  • 12. Suliman Isabel-Catalina (552)
    00:03:44
  • 13. Costin Paul (636)
    00:03:46
  • 14. Frincu Paul (722)
    00:03:47
  • 15. Moldovan Rares Andrei (524)
    00:03:51
  • 16. Albert Blanka (565)
    00:03:52
  • 17. Opris Zsuzsa (573)
    00:03:52
  • 18. Buliga Luca (539)
    00:03:56
  • 19. Pop Dominic (749)
    00:03:58
  • 20. Cimpean Andrei (544)
    00:03:58
  • 21. Szep Jazmin Klaudia (569)
    00:03:59
  • 22. Crisan Paul (658)
    00:04:02
  • 23. Sztranjiczki David (671)
    00:04:02
  • 24. Lorincz Eduard (608)
    00:04:07
  • 25. Kovacs Benedek (753)
    00:04:07
  • 26. Hota Nadia Ilinca (769)
    00:04:08
  • 27. Madaras Miriam (712)
    00:04:09
  • 28. Muntean Victor (630)
    00:04:10
  • 29. Racz Denis (669)
    00:04:11
  • 30. Santha Csaba (614)
    00:04:13
  • 31. Milnascon Noah (626)
    00:04:14
  • 32. Fota Inigo (639)
    00:04:15
  • 33. Lung Cristian (740)
    00:04:15
  • 34. Omboli Zofi (579)
    00:04:16
  • 35. Cocsis Brigitta Ingrid (568)
    00:04:16
  • 36. Santha Zeteny (615)
    00:04:17
  • 37. Omboli Balazs (578)
    00:04:18
  • 38. Racz Elisa (668)
    00:04:18
  • 39. Oltean Tudor (746)
    00:04:19
  • 40. Szilagyi Zalan (663)
    00:04:20
  • 41. Zsigovszki Evelin (574)
    00:04:20
  • 42. Racota Valentina (764)
    00:04:21
  • 43. Pintyi Ingrid (562)
    00:04:21
  • 44. Lazar Sebastian (689)
    00:04:21
  • 45. Fota Ellya (638)
    00:04:23
  • 46. Keresztes Anna (625)
    00:04:23
  • 47. Dumitru Irina (688)
    00:04:23
  • 48. Veres Nikoletta (771)
    00:04:23
  • 49. Oltean Carla Maria (602)
    00:04:26
  • 50. Horia Miruna Ilinca (743)
    00:04:27
  • 51. Cosma Antoniu Bogdan (598)
    00:04:28
  • 52. Sintean Ilie (686)
    00:04:28
  • 53. Man Laura Ioana (551)
    00:04:29
  • 54. Moldovan Tudor (612)
    00:04:29
  • 55. Bodo Adam (763)
    00:04:29
  • 56. Rusu Andrei (718)
    00:04:30
  • 57. Trella Boroka (675)
    00:04:31
  • 58. ROman Zsanett Leda (588)
    00:04:31
  • 59. Ignat Ariana Maria (554)
    00:04:32
  • 60. Mesaros Bianca (527)
    00:04:32
  • 61. Caila Iris
    00:04:32
  • 62. Coita Luana Maria (540)
    00:04:34
  • 63. Horhat Dragos Cristian (760)
    00:04:35
  • 64. Janosi Aron (748)
    00:04:35
  • 65. Tordai Barbara (756)
    00:04:36
  • 66. Ardelean Diana Valentina (581)
    00:04:36
  • 67. Racota Daria Adelina (765)
    00:04:37
  • 68. Bostangiu Patrik (536)
    00:04:37
  • 69. Fagarasan Laurentiu (684)
    00:04:40
  • 70. Rusu Alexandru Stefan (734)
    00:04:42
  • 71. Socaci Alisia Maria (605)
    00:04:42
  • 72. Bucur Cristina (543)
    00:04:43
  • 73. Branescu Ianis Bogdan (731)
    00:04:44
  • 74. Horia Cezara-Maria (744)
    00:04:45
  • 75. Lighin Ioana Nicole (546)
    00:04:45
  • 76. Trella-Varhelyi Zselyke (673)
    00:04:45
  • 77. Man Irina Maria (550)
    00:04:46
  • 78. Bato Matyas (590)
    00:04:46
  • 79. Piros Casiana (767)
    00:04:49
  • 80. Ferenczi-Erdelyi Jazmin (672)
    00:04:49
  • 81. Cosma Eduard George (600)
    00:04:49
  • 82. Mailat Larisa (558)
    00:04:49
  • 83. Oniga Antonia (774)
    00:04:49
  • 84. Sintean Diana (685)
    00:04:50
  • 85. Biro Edith (721)
    00:04:51
  • 86. Aszalos Kalman Peter (580)
    00:04:52
  • 87. Vajda Balazs (752)
    00:04:56
  • 88. Orban Emilia Maria (559)
    00:04:58
  • 89. Ignat Rares Andrei (553)
    00:05:00
  • 90. Brumbea Natalia (611)
    00:05:03
  • 91. Csergedi Hanna (702)
    00:05:04
  • 92. Biro Leonard (582)
    00:05:05
  • 93. Catutoiu Radu (595)
    00:05:05
  • 94. Chiorean Antonia (680)
    00:05:07
  • 95. Grama Cezar (591)
    00:05:07
  • 96. Orban Andrei Cristian (560)
    00:05:11
  • 97. Vesses Zsofia (741)
    00:05:13
  • 98. Pop Alexandra Maria (755)
    00:05:14
  • 99. Todea Iulia (766)
    00:05:15
  • 100. Santha Aron (613)
    00:05:16
  • 101. Sopterean Georgiana (621)
    00:05:16
  • 102. Adorjan Boroka Eszter (593)
    00:05:19
  • 103. Sopterean Matei (622)
    00:05:19
  • 104. Matea Nidia Adelina (716)
    00:05:20
  • 105. Pop Adelina Sofia (754)
    00:05:20
  • 106. Kali Naomi Abigel (557)
    00:05:23
  • 107. Cengher Emilia (586)
    00:05:23
  • 108. Buliga David (538)
    00:05:24
  • 109. Boaca Constantina Adriana (758)
    00:05:25
  • 110. Craciun Alexandra (534)
    00:05:27
  • 111. Milnascon Elias (627)
    00:05:28
  • 112. Nicola Horatiu (704)
    00:05:30
  • 113. Medesan Timotei (549)
    00:05:31
  • 114. Coita Irina Mikaela (535)
    00:05:31
  • 115. Oltean Dragos (601)
    00:05:32
  • 116. Sampalean Monica (556)
    00:05:33
  • 117. Oltean Teodora (745)
    00:05:36
  • 118. Kelemen Mozes Krisztian (727)
    00:05:37
  • 119. Grama Darius (592)
    00:05:37
  • 120. Apetri Carla (719)
    00:05:37
  • 121. Milesan Ilinca (699)
    00:05:39
  • 122. Chiciudean Iulia Patricia (739)
    00:05:41
  • 123. Benedek Daniel (692)
    00:05:47
  • 124. Craciun Anamaria (533)
    00:05:48
  • 125. Sotan Bogdan (616)
    00:05:49
  • 126. Plean Andrei (531)
    00:05:53
  • 127. Cingolani Mila (523)
    00:05:55
  • 128. Czirjalk Anett (682)
    00:05:55
  • 129. Cioloca Andrei (690)
    00:05:56
  • 130. Kovacs Tamas (707)
    00:05:58
  • 131. Racovitan Giorgiana Raluca (570)
    00:05:58
  • 132. Daboczi Incze Boglarka (589)
    00:06:00
  • 133. Lukacs Blanca (742)
    00:06:01
  • 134. Andrus Abigail (620)
    00:06:04
  • 135. Marton Ede (773)
    00:06:07
  • 136. Nyiri Emese (563)
    00:06:08
  • 137. Craciun Aiana (728)
    00:06:08
  • 138. Craciun Alesia (729)
    00:06:08
  • 139. Fulop Milan (715)
    00:06:11
  • 140. Tordai Amanda (757)
    00:06:15
  • 141. Bodor Nimrod (714)
    00:06:17
  • 142. De Luca Alessandro (732)
    00:06:21
  • 143. Otvos Alesia (750)
    00:06:22
  • 144. Horhat Alexandru Paul (761)
    00:06:24
  • 145. Valea Alexandra (723)
    00:06:25
  • 146. Barsan Luca (679)
    00:06:28
  • 147. Chiper Mara Ruxandra (735)
    00:06:28
  • 148. Marian Moldovan (700)
    00:06:33
  • 149. Timaru Kristina (571)
    00:06:34
  • 150. Hodasz Andrei Vasile (666)
    00:06:37
  • 151. Bulbescu David (607)
    00:06:39
  • 152. Suba Sophy (667)
    00:06:44
  • 153. Suba Christa (681)
    00:06:44
  • 154. Berta David (683)
    00:06:45
  • 155. Nemeth Joshua (713)
    00:06:45
  • 156. Timaru Giulia (572)
    00:06:50
  • 157. Harsan Andrei (561)
    00:06:55
  • 158. Lung Malina (737)
    00:06:56
  • 159. Bodo Albert (762)
    00:06:57
  • 160. Cosma Claudia Ioana (599)
    00:06:58
  • 161. Calin Denisa (635)
    00:06:58
  • 162. Irimia Tommy (694)
    00:07:00
  • 163. Kis Hanna (575)
    00:07:02
  • 164. Popa Mara (530)
    00:07:04
  • 165. Tamás Szabolcs (717)
    00:07:04
  • 166. Trella-Varhelyi Csanad (674)
    00:07:09
  • 167. Hota Iulia Szofia (770)
    00:07:11
  • 168. Kovacs Anna Iulia (567)
    00:07:13
  • 169. Cioata Tudor (665)
    00:07:19
  • 170. Laszlo Zalan (695)
    00:07:29
  • 171. Nyiri Sara (564)
    00:07:30
  • 172. Dosa Daniel (710)
    00:07:30
  • 173. Kovacs Peter (708)
    00:07:32
  • 174. Kovacs Daniel (706)
    00:07:34
  • 175. Madaras Adalbert (733)
    00:07:35
  • 176. Fodor Ana Daria (542)
    00:07:37
  • 177. Gridean Alexandru (711)
    00:07:39
  • 178. Marinescu Alexia (634)
    00:07:43
  • 179. Lucaks Daniel-Kristian (677)
    00:07:46
  • 180. Sintean Tudor (687)
    00:07:50
  • 181. Greab Lup Anna (670)
    00:07:50
  • 182. Suciu Irina-Giulia (587)
    00:07:51
  • 183. Tambrea Rares Bogdan (662)
    00:07:52
  • 184. Burdel Marton (691)
    00:07:57
  • 185. Muresan Andrei (678)
    00:08:00
  • 186. Nemes Mara Alexandra (618)
    00:08:00
  • 187. Suciu Bianca Maria (532)
    00:08:03
  • 188. Olvedi Csaba Szilard (660)
    00:08:08
  • 189. Medesan Melisa (548)
    00:08:09
  • 190. Prunas Bogdan (541)
    00:08:10
  • 191. Pavel Otilia (724)
    00:08:13
  • 192. Oltean Violeta-Daniela (747)
    00:08:15
  • 193. Boitos David (526)
    00:08:18
  • 194. Chirila Andreea (726)
    00:08:21
  • 195. Balan Razvan-Florin (772)
    00:08:25
  • 196. Csuka Szabolcs (693)
    00:08:30
  • 197. Ganea Elena-Alexandra (709)
    00:08:31
  • 198. Macarie Sanziana (720)
    00:08:32
  • 199. Kovacs Eszter (705)
    00:08:34
  • 200. Kodori Kriszta (577)
    00:08:42
  • 201. Cengher Ava (585)
    00:08:45
  • 202. Pol Denisa-Augusta (725)
    00:08:49
  • 203. Marinescu Denisa (633)
    00:08:56
  • 204. Barabas Miklos Balazs (661)
    00:09:00
  • 205. Campean Mihai (632)
    00:09:13
  • 206. Calauser Anemona (738)
    00:09:13
  • 207. Maier Magyaros Krisztina (701)
    00:09:15
  • 208. Suciu Bianca (628)
    00:09:26
  • 209. Rosca Sergiu (659)
    00:09:27
  • 210. Muntean Tudor-Mihai (631)
    00:09:31
  • 211. Samartean Remus Cristian (584)
    00:09:32
  • 212. Catutoiu Alexia (596)
    00:10:07
  • 213. Fagaras Teodora (730)
    00:10:14
  • 214. Chiciudean Irina Maria (736)
    00:10:45
  • 215. Farkas Szidonia (583)
    00:10:54
  • 216. Csergedi István (703)
    00:11:42
  • 217. Sotan Catinca (617)
    00:18:02
  • 218. Sampalean Tudor (555)
Támogatók