Concurs International de tenis de masa - U9 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05

Concurs International de tenis de masa - U9 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

Concurs International de tenis de masa - U9 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

by CSTM Dobolyi Aladar
Country: România
City: Targu Secuiesc
Location: Sala Polivalenta
Address: -
Start date: November 05, 2022, 08:00
Finish date: November 06, 2022, 20:00
Play Off Results
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Winner
  • Teodora Sardeni 3  
     
     
     
     
  • Nina Bialis 0  
    Teodora Sardeni 3  
     
     
     
  • Sofia Afloarei 2  
    Sara Ginerica 1  
     
     
     
  • Sara Ginerica 3  
     
    Teodora Sardeni 3  
     
     
  • Izabela Pastina 1  
     
    Carina Luta 0  
     
     
  • Adrienn Gyorgy 3  
    Adrienn Gyorgy 0  
     
     
     
  • Erica Adam 0  
    Carina Luta 3  
     
     
     
  • Carina Luta 3  
     
     
    Teodora Sardeni 3  
    Teodora Sardeni  
  • Florentina Ceausescu 3  
     
     
    Regina Tyukodi 0  
     
  • Izabela Deac 1  
    Florentina Ceausescu 1  
     
     
     
  • Regina Tyukodi 3  
    Regina Tyukodi 3  
     
     
     
  • Maria Cojocariu 0  
     
    Regina Tyukodi 3  
     
     
  • Fanni Fekete 3  
     
    Gabriela Ignat 0  
     
     
  • Carla Miron 1  
    Fanni Fekete 0  
     
     
     
  • Mara Olaru 0  
    Gabriela Ignat 3  
     
     
     
  • Gabriela Ignat 3  
     
     
     
     
  • Name
    W-L-E
    G-G
    P
  • 1.
    Teodora Sardeni
    (CSM-Moinesti)
    8-0-0
    24-1
    24
  • 2.
    Carina Luta
    (CSS-Slatina)
    7-1-0
    21-3
    21
  • 3.
    Gabriela Ignat
    (CSS-Slatina)
    6-1-0
    18-5
    18
  • 4.
    Florentina Ceausescu
    (CSS-Tg-Mures)
    6-1-0
    19-6
    18
  • 5.
    Sara Ginerica
    (LPS-Slatina)
    5-2-0
    18-9
    15
  • 6.
    Fanni Fekete
    (DEAC-Debrecen)
    5-2-0
    15-9
    15
  • 7.
    Regina Tyukodi
    (DEAC-Debrecen)
    5-3-0
    17-10
    15
  • 8.
    Carla Miron
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    3-3-0
    10-10
    9
  • 9.
    Sofia Afloarei
    (CSM-Moinesti)
    3-3-0
    13-9
    9
  • 10.
    Adrienn Gyorgy
    (CSS-Tg-Mures)
    3-3-0
    11-10
    9
  • 11.
    Maria Cojocariu
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-2-0
    9-8
    9
  • 12.
    Izabela Pastina
    (LPS-Slatina)
    3-2-0
    11-9
    9
  • 13.
    Izabela Deac
    (CS-Comunal-D-vita)
    2-4-0
    7-12
    6
  • 14.
    Erica Adam
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    2-4-0
    6-12
    6
  • 15.
    Mara Olaru
    (ACS-Topspin-Floresti)
    1-4-0
    3-12
    3
  • 16.
    Nina Bialis
    (CS-Comunal-D-vita)
    1-4-0
    3-13
    3
  • 17.
    Georgia Bocea
    (CS-Comunal-D-vita)
    1-4-0
    5-12
    3
  • 18.
    Ilinca Iordan
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    1-4-0
    3-12
    3
  • 19.
    Sofia Sila
    (LPS-Slatina)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 20.
    Kriszta Ungvari
    (CSS-Tg-Mures)
    0-4-0
    3-12
    0
  • 21.
    Maria Mateoc
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    0-5-0
    0-15
    0
  • 22.
    Carla Cioran
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    0-5-0
    0-15
    0
Name
W-L-E
G-G
P
  • group: Lower: 4
  • 1.
    Carina Luta
    (CSS-Slatina)
    5-0-0
    15-0
    15
  • 2.
    Fanni Fekete
    (DEAC-Debrecen)
    4-1-0
    12-5
    12
  • 3.
    Sofia Afloarei
    (CSM-Moinesti)
    3-2-0
    11-6
    9
  • 4.
    Izabela Deac
    (CS-Comunal-D-vita)
    2-3-0
    6-9
    6
  • Ilinca Iordan
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    1-4-0
    3-12
    3
  • Maria Mateoc
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    0-5-0
    0-15
    0
  • group: Lower: 3
  • 1.
    Florentina Ceausescu
    (CSS-Tg-Mures)
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Sara Ginerica
    (LPS-Slatina)
    4-1-0
    14-4
    12
  • 3.
    Carla Miron
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    3-2-0
    9-7
    9
  • 4.
    Erica Adam
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    2-3-0
    6-9
    6
  • Georgia Bocea
    (CS-Comunal-D-vita)
    1-4-0
    5-12
    3
  • Carla Cioran
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    0-5-0
    0-15
    0
  • group: Lower: 2
  • 1.
    Gabriela Ignat
    (CSS-Slatina)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Izabela Pastina
    (LPS-Slatina)
    3-1-0
    10-6
    9
  • 3.
    Regina Tyukodi
    (DEAC-Debrecen)
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Nina Bialis
    (CS-Comunal-D-vita)
    1-3-0
    3-10
    3
  • Kriszta Ungvari
    (CSS-Tg-Mures)
    0-4-0
    3-12
    0
  • group: Lower: 1
  • 1.
    Teodora Sardeni
    (CSM-Moinesti)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Maria Cojocariu
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Adrienn Gyorgy
    (CSS-Tg-Mures)
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Mara Olaru
    (ACS-Topspin-Floresti)
    1-3-0
    3-9
    3
  • Sofia Sila
    (LPS-Slatina)
    0-4-0
    0-12
    0
  • Special award
    Name
  • Sorry, we can't find any special award
  • Name
    Enabled
    Actions
  • Sorry, we can't find any subscriber
  • Participant
    Result
    Participant
  • Sorry, we can't find any match
  • Participant
    Result
    Participant
  • Top 1-2
  • Teodora Sardeni
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Regina Tyukodi
    (DEAC-Debrecen)
  • Top 4
  • Teodora Sardeni
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Carina Luta
    (CSS-Slatina)
  • Regina Tyukodi
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Gabriela Ignat
    (CSS-Slatina)
  • Top 8
  • Teodora Sardeni
    (CSM-Moinesti)
    3-1
    Sara Ginerica
    (LPS-Slatina)
  • Adrienn Gyorgy
    (CSS-Tg-Mures)
    0-3
    Carina Luta
    (CSS-Slatina)
  • Fanni Fekete
    (DEAC-Debrecen)
    0-3
    Gabriela Ignat
    (CSS-Slatina)
  • Florentina Ceausescu
    (CSS-Tg-Mures)
    1-3
    Regina Tyukodi
    (DEAC-Debrecen)
  • Top 16
  • Teodora Sardeni
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Nina Bialis
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Sofia Afloarei
    (CSM-Moinesti)
    2-3
    Sara Ginerica
    (LPS-Slatina)
  • Izabela Pastina
    (LPS-Slatina)
    1-3
    Adrienn Gyorgy
    (CSS-Tg-Mures)
  • Erica Adam
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    0-3
    Carina Luta
    (CSS-Slatina)
  • Florentina Ceausescu
    (CSS-Tg-Mures)
    3-1
    Izabela Deac
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Regina Tyukodi
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Maria Cojocariu
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Fanni Fekete
    (DEAC-Debrecen)
    3-1
    Carla Miron
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Mara Olaru
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-3
    Gabriela Ignat
    (CSS-Slatina)
  • group: Lower: 4
  • Sofia Afloarei
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Maria Mateoc
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Carina Luta
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Fanni Fekete
    (DEAC-Debrecen)
  • Izabela Deac
    (CS-Comunal-D-vita)
    3-0
    Ilinca Iordan
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Sofia Afloarei
    (CSM-Moinesti)
    2-3
    Fanni Fekete
    (DEAC-Debrecen)
  • Carina Luta
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Izabela Deac
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Ilinca Iordan
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    3-0
    Maria Mateoc
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Sofia Afloarei
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Ilinca Iordan
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Carina Luta
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Maria Mateoc
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Izabela Deac
    (CS-Comunal-D-vita)
    0-3
    Fanni Fekete
    (DEAC-Debrecen)
  • Sofia Afloarei
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Izabela Deac
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Carina Luta
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Ilinca Iordan
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Fanni Fekete
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Maria Mateoc
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Sofia Afloarei
    (CSM-Moinesti)
    0-3
    Carina Luta
    (CSS-Slatina)
  • Izabela Deac
    (CS-Comunal-D-vita)
    3-0
    Maria Mateoc
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Ilinca Iordan
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    0-3
    Fanni Fekete
    (DEAC-Debrecen)
  • group: Lower: 3
  • Florentina Ceausescu
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Carla Cioran
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Sara Ginerica
    (LPS-Slatina)
    3-0
    Carla Miron
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Erica Adam
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    3-0
    Georgia Bocea
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Florentina Ceausescu
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Carla Miron
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Sara Ginerica
    (LPS-Slatina)
    3-0
    Erica Adam
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Georgia Bocea
    (CS-Comunal-D-vita)
    3-0
    Carla Cioran
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Florentina Ceausescu
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Georgia Bocea
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Sara Ginerica
    (LPS-Slatina)
    3-0
    Carla Cioran
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Erica Adam
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    0-3
    Carla Miron
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Florentina Ceausescu
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Erica Adam
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Sara Ginerica
    (LPS-Slatina)
    3-1
    Georgia Bocea
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Carla Miron
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Carla Cioran
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Florentina Ceausescu
    (CSS-Tg-Mures)
    3-2
    Sara Ginerica
    (LPS-Slatina)
  • Erica Adam
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    3-0
    Carla Cioran
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Georgia Bocea
    (CS-Comunal-D-vita)
    1-3
    Carla Miron
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • group: Lower: 2
  • Izabela Pastina
    (LPS-Slatina)
    3-1
    Regina Tyukodi
    (DEAC-Debrecen)
  • Kriszta Ungvari
    (CSS-Tg-Mures)
    1-3
    Nina Bialis
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Gabriela Ignat
    (CSS-Slatina)
    3-1
    Regina Tyukodi
    (DEAC-Debrecen)
  • Izabela Pastina
    (LPS-Slatina)
    3-2
    Kriszta Ungvari
    (CSS-Tg-Mures)
  • Gabriela Ignat
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Nina Bialis
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Kriszta Ungvari
    (CSS-Tg-Mures)
    0-3
    Regina Tyukodi
    (DEAC-Debrecen)
  • Gabriela Ignat
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Kriszta Ungvari
    (CSS-Tg-Mures)
  • Izabela Pastina
    (LPS-Slatina)
    3-0
    Nina Bialis
    (CS-Comunal-D-vita)
  • Gabriela Ignat
    (CSS-Slatina)
    3-1
    Izabela Pastina
    (LPS-Slatina)
  • Nina Bialis
    (CS-Comunal-D-vita)
    0-3
    Regina Tyukodi
    (DEAC-Debrecen)
  • group: Lower: 1
  • Adrienn Gyorgy
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Mara Olaru
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Maria Cojocariu
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-0
    Sofia Sila
    (LPS-Slatina)
  • Teodora Sardeni
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Mara Olaru
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Adrienn Gyorgy
    (CSS-Tg-Mures)
    2-3
    Maria Cojocariu
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Teodora Sardeni
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Sofia Sila
    (LPS-Slatina)
  • Maria Cojocariu
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-0
    Mara Olaru
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Teodora Sardeni
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Maria Cojocariu
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Adrienn Gyorgy
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Sofia Sila
    (LPS-Slatina)
  • Teodora Sardeni
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Adrienn Gyorgy
    (CSS-Tg-Mures)
  • Sofia Sila
    (LPS-Slatina)
    0-3
    Mara Olaru
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • group: Lower: 1
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Teodora Sardeni 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Adrienn Gyorgy 
    0-3
     
    2-3
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Maria Cojocariu 
    0-3
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Sofia Sila 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Mara Olaru 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • group: Lower: 2
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Gabriela Ignat 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Izabela Pastina 
    1-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Kriszta Ungvari 
    0-3
    2-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 4
    Nina Bialis 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 5
    Regina Tyukodi 
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • group: Lower: 3
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Won
  • 1
    Florentina Ceausescu 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Sara Ginerica 
    2-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Erica Adam 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    0-3
    3-0
    2
  • 4
    Georgia Bocea 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 5
    Carla Miron 
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
     
    3-0
    3
  • 6
    Carla Cioran 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • group: Lower: 4
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Won
  • 1
    Sofia Afloarei 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3
  • 2
    Carina Luta 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Izabela Deac 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    0-3
    3-0
    2
  • 4
    Ilinca Iordan 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 5
    Fanni Fekete 
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
     
    3-0
    4
  • 6
    Maria Mateoc 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
Supporters