Concurs International de tenis de masa - U9 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05

Concurs International de tenis de masa - U9 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

Concurs International de tenis de masa - U9 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

by CSTM Dobolyi Aladar
Country: România
City: Targu Secuiesc
Location: Sala Sporturilor
Address: -
Start date: November 05, 2022, 08:00
Finish date: November 06, 2022, 20:00
Play Off Results
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Winner
  • Nimród Gelei 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Nimród Gelei 1  
     
     
     
     
  • Nectarie Boroi 3  
    Nectarie Boroi 3  
     
     
     
     
  • Rego Juhasz 0  
     
    Nectarie Boroi 3  
     
     
     
  • Máté Kányádi 3  
     
    Sergiu Bej 1  
     
     
     
  • Nichita Postolache 0  
    Máté Kányádi 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Sergiu Bej 3  
     
     
     
     
  • Sergiu Bej 3  
     
     
    Nectarie Boroi 0  
     
     
  • Nicolae Bucur 3  
     
     
    Nicolae Bucur 3  
     
     
  • 0  
    Nicolae Bucur 3  
     
     
     
     
  • Luca Vasilescu 0  
    Zsolt Por-Rosznyai 0  
     
     
     
     
  • Zsolt Por-Rosznyai 3  
     
    Nicolae Bucur 3  
     
     
     
  • Zsolt Csiszár 3  
     
    Razvan Popescu 0  
     
     
     
  • Ignác Kovács 0  
    Zsolt Csiszár 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Razvan Popescu 3  
     
     
     
     
  • Razvan Popescu 3  
     
     
     
    Nicolae Bucur 3  
    Nicolae Bucur  
  • David Liutenko 3  
     
     
     
    Mihai Nita 2  
     
  • 0  
    David Liutenko 3  
     
     
     
     
  • Arsenie Zamblau 0  
    Tudor Nechita 1  
     
     
     
     
  • Tudor Nechita 3  
     
    David Liutenko 3  
     
     
     
  • Knobel Thomas 0  
     
    Luca Gabor 1  
     
     
     
  • David Manescu 3  
    David Manescu 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Luca Gabor 3  
     
     
     
     
  • Luca Gabor 3  
     
     
    David Liutenko 0  
     
     
  • Benedek Kádár 3  
     
     
    Mihai Nita 3  
     
     
  • 0  
    Benedek Kádár 2  
     
     
     
     
  • Darius Garbu 1  
    Ianis Clenciu 3  
     
     
     
     
  • Ianis Clenciu 3  
     
    Ianis Clenciu 0  
     
     
     
  • Andrei Tatarus 3  
     
    Mihai Nita 3  
     
     
     
  • Előd Gergely 2  
    Andrei Tatarus 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Mihai Nita 3  
     
     
     
     
  • Mihai Nita 3  
     
     
     
     
     
  • Name
    W-L-E
    G-G
    P
  • 1.
    Nicolae Bucur
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    8-1-0
    24-5
    24
  • 2.
    Mihai Nita
    (LPS-Buzau)
    8-1-0
    26-3
    24
  • 3.
    David Liutenko
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    7-1-0
    21-5
    21
  • 4.
    Luca Gabor
    (CSM-Moinesti)
    7-1-0
    22-4
    21
  • 5.
    Sergiu Bej
    (CSM-Arad)
    6-2-0
    20-7
    18
  • 6.
    Razvan Popescu
    (CS-Comunal-D-vita)
    6-1-0
    18-7
    18
  • 7.
    Nectarie Boroi
    (CSM-Slatina)
    5-3-0
    15-11
    15
  • 8.
    Nimród Gelei
    (CSS-Od-Secuiesc)
    5-1-0
    16-5
    15
  • 9.
    Ianis Clenciu
    (CSM-Arad)
    5-2-0
    16-9
    15
  • 10.
    Zsolt Por-Rosznyai
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    4-2-0
    12-6
    12
  • 11.
    Máté Kányádi
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    4-2-0
    12-6
    12
  • 12.
    Benedek Kádár
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    4-2-0
    14-7
    12
  • 13.
    Knobel Thomas
    (OK-Club-Bukarest)
    3-2-0
    10-8
    9
  • 14.
    Tudor Nechita
    (CSM-Cluj-Napoca)
    3-3-0
    10-11
    9
  • 15.
    Előd Gergely
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-3-0
    12-9
    9
  • 16.
    Zsolt Csiszár
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-3-0
    14-9
    9
  • 17.
    Andrei Tatarus
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-3-0
    9-11
    9
  • 18.
    Rego Juhasz
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    2-3-0
    7-11
    6
  • 19.
    Ignác Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    2-4-0
    6-12
    6
  • 20.
    David Manescu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    2-4-0
    8-12
    6
  • 21.
    Arsenie Zamblau
    (ACS-Topspin-Floresti)
    2-3-0
    7-11
    6
  • 22.
    David Barbus
    (ACS-Topspin-Floresti)
    1-4-0
    3-14
    3
  • 23.
    Nichita Postolache
    (CSS-Slatina)
    1-4-0
    5-14
    3
  • 24.
    Luca Vasilescu
    (LPS-Buzau)
    1-4-0
    3-12
    3
  • 25.
    Darius Garbu
    (LPS-Buzau)
    1-4-0
    4-13
    3
  • 26.
    Michael Biank Vacus
    (CSM-Iasi)
    0-4-0
    2-12
    0
  • 27.
    Hunor György
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 28.
    Mihai Mitrasca
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 29.
    Rusz Kende Dalnaki
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    1-12
    0
  • 30.
    Valentin Campeanu
    (LPS-Buzau)
    0-5-0
    2-15
    0
  • 31.
    Luca Beian
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-4-0
    2-12
    0
Name
W-L-E
G-G
P
  • group: Lower: 6
  • 1.
    Luca Gabor
    (CSM-Moinesti)
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Sergiu Bej
    (CSM-Arad)
    4-1-0
    13-4
    12
  • 3.
    Előd Gergely
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-2-0
    10-6
    9
  • 4.
    Ignác Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    2-3-0
    6-9
    6
  • David Barbus
    (ACS-Topspin-Floresti)
    1-4-0
    3-14
    3
  • Valentin Campeanu
    (LPS-Buzau)
    0-5-0
    2-15
    0
  • group: Lower: 5
  • 1.
    Nicolae Bucur
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 2.
    Benedek Kádár
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-1-0
    9-4
    9
  • 3.
    Nectarie Boroi
    (CSM-Slatina)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 4.
    Arsenie Zamblau
    (ACS-Topspin-Floresti)
    2-2-0
    7-8
    6
  • Michael Biank Vacus
    (CSM-Iasi)
    0-4-0
    2-12
    0
  • group: Lower: 4
  • 1.
    Razvan Popescu
    (CS-Comunal-D-vita)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Ianis Clenciu
    (CSM-Arad)
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Rego Juhasz
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    David Manescu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    1-3-0
    5-9
    3
  • Mihai Mitrasca
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • group: Lower: 3
  • 1.
    David Liutenko
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Máté Kányádi
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Andrei Tatarus
    (CSS-1-Bucuresti)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 4.
    Luca Vasilescu
    (LPS-Buzau)
    1-3-0
    3-9
    3
  • Hunor György
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    0-12
    0
  • group: Lower: 2
  • 1.
    Mihai Nita
    (LPS-Buzau)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Zsolt Por-Rosznyai
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Tudor Nechita
    (CSM-Cluj-Napoca)
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Nichita Postolache
    (CSS-Slatina)
    1-3-0
    5-11
    3
  • Luca Beian
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-4-0
    2-12
    0
  • group: Lower: 1
  • 1.
    Nimród Gelei
    (CSS-Od-Secuiesc)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Knobel Thomas
    (OK-Club-Bukarest)
    3-1-0
    10-5
    9
  • 3.
    Zsolt Csiszár
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    2-2-0
    9-6
    6
  • 4.
    Darius Garbu
    (LPS-Buzau)
    1-3-0
    3-10
    3
  • Rusz Kende Dalnaki
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    1-12
    0
  • Special award
    Name
  • Sorry, we can't find any special award
  • Name
    Enabled
    Actions
  • Sorry, we can't find any subscriber
  • Participant
    Result
    Participant
  • Sorry, we can't find any match
  • Participant
    Result
    Participant
  • Top 1-2
  • Nicolae Bucur
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-2
    Mihai Nita
    (LPS-Buzau)
  • Top 4
  • Nectarie Boroi
    (CSM-Slatina)
    0-3
    Nicolae Bucur
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • David Liutenko
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    0-3
    Mihai Nita
    (LPS-Buzau)
  • Top 8
  • Nectarie Boroi
    (CSM-Slatina)
    3-1
    Sergiu Bej
    (CSM-Arad)
  • Nicolae Bucur
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
    Razvan Popescu
    (CS-Comunal-D-vita)
  • David Liutenko
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-1
    Luca Gabor
    (CSM-Moinesti)
  • Ianis Clenciu
    (CSM-Arad)
    0-3
    Mihai Nita
    (LPS-Buzau)
  • Top 16
  • Nimród Gelei
    (CSS-Od-Secuiesc)
    1-3
    Nectarie Boroi
    (CSM-Slatina)
  • Máté Kányádi
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-3
    Sergiu Bej
    (CSM-Arad)
  • Nicolae Bucur
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
    Zsolt Por-Rosznyai
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Zsolt Csiszár
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    2-3
    Razvan Popescu
    (CS-Comunal-D-vita)
  • David Liutenko
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-1
    Tudor Nechita
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • David Manescu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    0-3
    Luca Gabor
    (CSM-Moinesti)
  • Benedek Kádár
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    2-3
    Ianis Clenciu
    (CSM-Arad)
  • Andrei Tatarus
    (CSS-1-Bucuresti)
    0-3
    Mihai Nita
    (LPS-Buzau)
  • Top 32
  • Nimród Gelei
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
  • Nectarie Boroi
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Rego Juhasz
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Máté Kányádi
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Nichita Postolache
    (CSS-Slatina)
  • 0-3
    Sergiu Bej
    (CSM-Arad)
  • Nicolae Bucur
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
  • Luca Vasilescu
    (LPS-Buzau)
    0-3
    Zsolt Por-Rosznyai
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Zsolt Csiszár
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Ignác Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • 0-3
    Razvan Popescu
    (CS-Comunal-D-vita)
  • David Liutenko
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
  • Arsenie Zamblau
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-3
    Tudor Nechita
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Knobel Thomas
    (OK-Club-Bukarest)
    0-3
    David Manescu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • 0-3
    Luca Gabor
    (CSM-Moinesti)
  • Benedek Kádár
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
  • Darius Garbu
    (LPS-Buzau)
    1-3
    Ianis Clenciu
    (CSM-Arad)
  • Andrei Tatarus
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-2
    Előd Gergely
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • 0-3
    Mihai Nita
    (LPS-Buzau)
  • group: Lower: 6
  • Luca Gabor
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Ignác Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Sergiu Bej
    (CSM-Arad)
    3-0
    Valentin Campeanu
    (LPS-Buzau)
  • David Barbus
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-3
    Előd Gergely
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Luca Gabor
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Valentin Campeanu
    (LPS-Buzau)
  • Sergiu Bej
    (CSM-Arad)
    3-0
    David Barbus
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Előd Gergely
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Ignác Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Luca Gabor
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Előd Gergely
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Sergiu Bej
    (CSM-Arad)
    3-0
    Ignác Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • David Barbus
    (ACS-Topspin-Floresti)
    3-2
    Valentin Campeanu
    (LPS-Buzau)
  • Luca Gabor
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    David Barbus
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Sergiu Bej
    (CSM-Arad)
    3-1
    Előd Gergely
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Valentin Campeanu
    (LPS-Buzau)
    0-3
    Ignác Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Luca Gabor
    (CSM-Moinesti)
    3-1
    Sergiu Bej
    (CSM-Arad)
  • David Barbus
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-3
    Ignác Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Előd Gergely
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Valentin Campeanu
    (LPS-Buzau)
  • group: Lower: 5
  • Benedek Kádár
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Michael Biank Vacus
    (CSM-Iasi)
  • Arsenie Zamblau
    (ACS-Topspin-Floresti)
    3-0
    Nicolae Bucur
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Nectarie Boroi
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Michael Biank Vacus
    (CSM-Iasi)
  • Benedek Kádár
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-1
    Arsenie Zamblau
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Nectarie Boroi
    (CSM-Slatina)
    0-3
    Nicolae Bucur
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Arsenie Zamblau
    (ACS-Topspin-Floresti)
    3-2
    Michael Biank Vacus
    (CSM-Iasi)
  • Nectarie Boroi
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Arsenie Zamblau
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Benedek Kádár
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-3
    Nicolae Bucur
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Nectarie Boroi
    (CSM-Slatina)
    0-3
    Benedek Kádár
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Nicolae Bucur
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
    Michael Biank Vacus
    (CSM-Iasi)
  • group: Lower: 4
  • Ianis Clenciu
    (CSM-Arad)
    3-0
    Rego Juhasz
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • David Manescu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Mihai Mitrasca
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Razvan Popescu
    (CS-Comunal-D-vita)
    3-1
    Rego Juhasz
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Ianis Clenciu
    (CSM-Arad)
    3-0
    David Manescu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Razvan Popescu
    (CS-Comunal-D-vita)
    3-0
    Mihai Mitrasca
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • David Manescu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    2-3
    Rego Juhasz
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Razvan Popescu
    (CS-Comunal-D-vita)
    3-0
    David Manescu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Ianis Clenciu
    (CSM-Arad)
    3-0
    Mihai Mitrasca
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Razvan Popescu
    (CS-Comunal-D-vita)
    3-1
    Ianis Clenciu
    (CSM-Arad)
  • Mihai Mitrasca
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-3
    Rego Juhasz
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • group: Lower: 3
  • Andrei Tatarus
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-0
    Hunor György
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Máté Kányádi
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-3
    David Liutenko
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Luca Vasilescu
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Hunor György
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Andrei Tatarus
    (CSS-1-Bucuresti)
    0-3
    Máté Kányádi
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Luca Vasilescu
    (LPS-Buzau)
    0-3
    David Liutenko
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Máté Kányádi
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Hunor György
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Luca Vasilescu
    (LPS-Buzau)
    0-3
    Máté Kányádi
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Andrei Tatarus
    (CSS-1-Bucuresti)
    0-3
    David Liutenko
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Luca Vasilescu
    (LPS-Buzau)
    0-3
    Andrei Tatarus
    (CSS-1-Bucuresti)
  • David Liutenko
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
    Hunor György
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • group: Lower: 2
  • Nichita Postolache
    (CSS-Slatina)
    2-3
    Tudor Nechita
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Zsolt Por-Rosznyai
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Luca Beian
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Mihai Nita
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Tudor Nechita
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Nichita Postolache
    (CSS-Slatina)
    0-3
    Zsolt Por-Rosznyai
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Mihai Nita
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Luca Beian
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Zsolt Por-Rosznyai
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Tudor Nechita
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Mihai Nita
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Zsolt Por-Rosznyai
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Nichita Postolache
    (CSS-Slatina)
    3-2
    Luca Beian
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Mihai Nita
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Nichita Postolache
    (CSS-Slatina)
  • Luca Beian
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-3
    Tudor Nechita
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • group: Lower: 1
  • Darius Garbu
    (LPS-Buzau)
    3-1
    Rusz Kende Dalnaki
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Zsolt Csiszár
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    2-3
    Knobel Thomas
    (OK-Club-Bukarest)
  • Nimród Gelei
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Rusz Kende Dalnaki
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Darius Garbu
    (LPS-Buzau)
    0-3
    Zsolt Csiszár
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Nimród Gelei
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-1
    Knobel Thomas
    (OK-Club-Bukarest)
  • Zsolt Csiszár
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Rusz Kende Dalnaki
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Nimród Gelei
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-1
    Zsolt Csiszár
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Darius Garbu
    (LPS-Buzau)
    0-3
    Knobel Thomas
    (OK-Club-Bukarest)
  • Nimród Gelei
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Darius Garbu
    (LPS-Buzau)
  • Knobel Thomas
    (OK-Club-Bukarest)
    3-0
    Rusz Kende Dalnaki
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • group: Lower: 1
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Nimród Gelei 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Darius Garbu 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    3-1
    1
  • 3
    Zsolt Csiszár 
    1-3
    3-0
     
    2-3
    3-0
    2
  • 4
    Knobel Thomas 
    1-3
    3-0
    3-2
     
    3-0
    3
  • 5
    Rusz Kende Dalnaki 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • group: Lower: 2
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Mihai Nita 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Nichita Postolache 
    0-3
     
    0-3
    3-2
    2-3
    1
  • 3
    Zsolt Por-Rosznyai 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Luca Beian 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Tudor Nechita 
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
     
    2
  • group: Lower: 3
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Luca Vasilescu 
     
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Andrei Tatarus 
    3-0
     
    0-3
    0-3
    3-0
    2
  • 3
    Máté Kányádi 
    3-0
    3-0
     
    0-3
    3-0
    3
  • 4
    David Liutenko 
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3-0
    4
  • 5
    Hunor György 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • group: Lower: 4
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Razvan Popescu 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Ianis Clenciu 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    David Manescu 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    2-3
    1
  • 4
    Mihai Mitrasca 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Rego Juhasz 
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
     
    2
  • group: Lower: 5
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Nectarie Boroi 
     
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
  • 2
    Benedek Kádár 
    3-0
     
    3-1
    0-3
    3-0
    3
  • 3
    Arsenie Zamblau 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 4
    Nicolae Bucur 
    3-0
    3-0
    0-3
     
    3-0
    3
  • 5
    Michael Biank Vacus 
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • group: Lower: 6
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Won
  • 1
    Luca Gabor 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Sergiu Bej 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    David Barbus 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    3-2
    0-3
    1
  • 4
    Előd Gergely 
    0-3
    1-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Valentin Campeanu 
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Ignác Kovács 
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
     
    2
Supporters